Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 12. vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:12. vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2017 Datum:26.08.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
GORSKI KOLESARJI 1978 IN VEč-M
1 . 231 MOHORIČ Rok
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:54:35,77 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:54:35,77
Zaostanek: 00:00:00
GORSKI KOLESARJI DO 1977-M
1 . 208 Breznik Edvin
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:54:11,40 -- >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:54:11,40
Zaostanek: 00:00:00
2 . 249 MARTINJAK Jože
BEXEL Komenda
Moški SLO BEXEL Komenda 00:58:30,92 00:04:19 >
Klub BEXEL Komenda
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:58:30,92
Zaostanek: 00:04:19
3 . 209 Leban Sven
KOLESARSKO DRUSTVO KM
Moški SLO KOLESARSKO DRUSTVO KM 01:04:14,46 00:10:03 >
Klub KOLESARSKO DRUSTVO KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:04:14,46
Zaostanek: 00:10:03
4 . 250 REPNIK Lojze
Moški SLO 01:08:13,83 00:14:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:08:13,83
Zaostanek: 00:14:02
5 . 227 STERLE Bojan
Moški SLO 01:11:29,50 00:17:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:11:29,50
Zaostanek: 00:17:18
LICENCIRANI TEKMOVALCI / MLADINCI-čLANI-M
1 . 82 Kostelec Aljaž
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 598 350 38 10:49:53,25 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 598 350 38
Čas vožnje: 10:49:53,25
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Škrlj Maja
IZVIR VIPAVA
Ženski SLO IZVIR VIPAVA 100 588 993 90 00:49:20,31 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 588 993 90
Čas vožnje: 00:49:20,31
Zaostanek: 00:00:00
2 . 3 Jesenko Erika
JB TEAM
Ženski SLO JB TEAM 100 604 896 85 00:50:53,49 00:01:33 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 604 896 85
Čas vožnje: 00:50:53,49
Zaostanek: 00:01:33
3 . 4 Novak Katarina
BIKEREPUBLIC
Ženski SLO BIKEREPUBLIC 100 599 321 39 00:54:51,56 00:05:31 >
Klub BIKEREPUBLIC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 599 321 39
Čas vožnje: 00:54:51,56
Zaostanek: 00:05:31
4 . 1 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 01:15:40,62 00:26:20 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 365 03
Čas vožnje: 01:15:40,62
Zaostanek: 00:26:20
DNS 223 Perme Tina
Ženski SLO 01:39:44,51 00:50:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:39:44,51
Zaostanek: 00:50:24
ŽENSKE B-Ž
1 . 7 Škrajnar Špela
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM 100 071 444 36 00:48:36,08 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 071 444 36
Čas vožnje: 00:48:36,08
Zaostanek: 00:00:00
2 . 6 Brelih Tina
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 100 175 576 87 00:54:45,91 00:06:09 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 576 87
Čas vožnje: 00:54:45,91
Zaostanek: 00:06:09
3 . 5 Mohorič Matejka
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 524 716 27 00:58:45,23 00:10:09 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 524 716 27
Čas vožnje: 00:58:45,23
Zaostanek: 00:10:09
4 . 8 Pogačnik Helena
KD ALPE SiS
Ženski SLO KD ALPE SiS 100 634 614 24 01:07:23,68 00:18:47 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 634 614 24
Čas vožnje: 01:07:23,68
Zaostanek: 00:18:47
ŽENSKE C-Ž
1 . 225 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 01:06:50,48 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:06:50,48
Zaostanek: 00:00:00
2 . 9 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 01:07:24,18 00:00:34 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 308 43
Čas vožnje: 01:07:24,18
Zaostanek: 00:00:34
3 . 224 Švab Lilijana
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 01:24:31,06 00:17:41 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:24:31,06
Zaostanek: 00:17:41
DNS 10 Ceglar Vida
BICIKEL.COM
Ženski SLO BICIKEL.COM 100 176 252 84 01:39:25,89 00:32:36 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 252 84
Čas vožnje: 01:39:25,89
Zaostanek: 00:32:36
AMATERJI -M
1 . 11 Berlot Gašper
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 524 844 58 00:41:02,58 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 524 844 58
Čas vožnje: 00:41:02,58
Zaostanek: 00:00:00
2 . 14 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 00:42:47,54 00:01:45 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 137 862 09
Čas vožnje: 00:42:47,54
Zaostanek: 00:01:45
3 . 238 Vrtnik Timotej
Moški SLO 00:43:08,36 00:02:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:43:08,36
Zaostanek: 00:02:06
4 . 207 Homan Gregor
Moški SLO 00:44:04,21 00:03:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:44:04,21
Zaostanek: 00:03:02
5 . 206 Vrhovnik Luka
Moški SLO 00:45:16,68 00:04:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:45:16,68
Zaostanek: 00:04:14
6 . 247 Božnar Kristijan
Moški SLO 00:45:37,46 00:04:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:45:37,46
Zaostanek: 00:04:35
7 . 17 Grbec Gašper
KD Rog
Moški SLO KD Rog 100 175 698 15 00:45:38,53 00:04:36 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 698 15
Čas vožnje: 00:45:38,53
Zaostanek: 00:04:36
8 . 230 Bučar Peter
Moški SLO 00:45:43,33 00:04:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:45:43,33
Zaostanek: 00:04:41
9 . 18 Avguštin Simon
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 597 457 18 00:46:25,42 00:05:23 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 597 457 18
Čas vožnje: 00:46:25,42
Zaostanek: 00:05:23
10 . 205 Peklaj Aljaž
ŠD LUZ
Moški SLO ŠD LUZ 00:46:34,16 00:05:32 >
Klub ŠD LUZ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:46:34,16
Zaostanek: 00:05:32
11 . 255 Kalan Benjamin
Moški SLO 00:50:27,14 00:09:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:50:27,14
Zaostanek: 00:09:25
12 . 16 Brezovšek Žiga
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 537 785 01 00:50:46,47 00:09:44 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 537 785 01
Čas vožnje: 00:50:46,47
Zaostanek: 00:09:44
13 . 15 Kunaver Tom
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 588 937 34 00:51:31,42 00:10:29 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 588 937 34
Čas vožnje: 00:51:31,42
Zaostanek: 00:10:29
14 . 13 Medar Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 303 38 00:52:25,76 00:11:23 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 303 38
Čas vožnje: 00:52:25,76
Zaostanek: 00:11:23
15 . 244 Rozman Anže
Moški SLO 00:54:52,21 00:13:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:54:52,21
Zaostanek: 00:13:50
DNS 201 Murn Matic
KLUB VAŠKA RUNDA
Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA 01:39:33,65 00:58:31 >
Klub KLUB VAŠKA RUNDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:39:33,65
Zaostanek: 00:58:31
DNS 12 Strmšek Simon
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 176 063 89 01:39:27,40 00:58:25 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 063 89
Čas vožnje: 01:39:27,40
Zaostanek: 00:58:25
DNS 204 Grünfeld Kristian
ŠD Rudnik
Moški SLO ŠD Rudnik 01:39:36,75 00:58:35 >
Klub ŠD Rudnik
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:39:36,75
Zaostanek: 00:58:35
DNS 202 Kralj Tim
Moški SLO 01:39:35,51 00:58:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:39:35,51
Zaostanek: 00:58:33
MASTER A-M
1 . 23 Plank Marko
BIKEREPUBLIC
Moški SLO BIKEREPUBLIC 100 176 095 24 00:40:10,59 26.08.2017 10:43:39 >
Klub BIKEREPUBLIC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 095 24
Čas vožnje: 00:40:10,59
Zaostanek: 26.08.2017 10:43:39
2 . 88 Obid Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 593 07 00:41:51,34 26.08.2017 10:45:20 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 593 07
Čas vožnje: 00:41:51,34
Zaostanek: 26.08.2017 10:45:20
3 . 19 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 176 111 40 00:44:58,91 26.08.2017 10:48:27 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 111 40
Čas vožnje: 00:44:58,91
Zaostanek: 26.08.2017 10:48:27
4 . 232 BIZJAK Domen
Moški SLO 00:46:33,22 26.08.2017 10:50:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:46:33,22
Zaostanek: 26.08.2017 10:50:02
5 . 21 špilak Mitja
Kolesarski klub BTT
Moški SLO Kolesarski klub BTT 100 592 316 18 00:46:33,24 26.08.2017 10:50:02 >
Klub Kolesarski klub BTT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 592 316 18
Čas vožnje: 00:46:33,24
Zaostanek: 26.08.2017 10:50:02
6 . 20 Marič Robi
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 626 40 00:46:55,33 26.08.2017 10:50:24 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 626 40
Čas vožnje: 00:46:55,33
Zaostanek: 26.08.2017 10:50:24
7 . 24 Dolenc Marko
KZS
Moški SLO KZS 100 176 081 10 00:48:04,92 26.08.2017 10:51:33 >
Klub KZS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 081 10
Čas vožnje: 00:48:04,92
Zaostanek: 26.08.2017 10:51:33
8 . 22 Kramberger Miha
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 176 019 45 00:48:54,31 26.08.2017 10:52:23 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 019 45
Čas vožnje: 00:48:54,31
Zaostanek: 26.08.2017 10:52:23
9 . 254 NAROBE Gašper
Ambrož Team
Moški SLO Ambrož Team 00:49:57,11 26.08.2017 10:53:26 >
Klub Ambrož Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:49:57,11
Zaostanek: 26.08.2017 10:53:26
10 . 89 Šilak Jernej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 337 72 00:51:50,63 26.08.2017 10:55:19 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 337 72
Čas vožnje: 00:51:50,63
Zaostanek: 26.08.2017 10:55:19
DNF 210 Ajdovec Andrej
Moški SLO 01:39:38,89 26.08.2017 11:43:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:39:38,89
Zaostanek: 26.08.2017 11:43:08
MASTER B-M
1 . 26 Dogša Iztok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 100 176 097 26 00:40:46,89 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 097 26
Čas vožnje: 00:40:46,89
Zaostanek: 00:00:00
2 . 229 Grahelj Luka
Moški SLO 00:42:52,10 00:02:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:42:52,10
Zaostanek: 00:02:06
3 . 29 Stibilj Jernej
PICIBICI
Moški SLO PICIBICI 100 175 870 90 00:43:10,85 00:02:24 >
Klub PICIBICI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 870 90
Čas vožnje: 00:43:10,85
Zaostanek: 00:02:24
4 . 32 Moretti Andrej
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 360 95 00:44:28,72 00:03:42 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 360 95
Čas vožnje: 00:44:28,72
Zaostanek: 00:03:42
5 . 28 Udovč Tomaž
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 118 47 00:45:26,37 00:04:40 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 118 47
Čas vožnje: 00:45:26,37
Zaostanek: 00:04:40
6 . 86 Kutoša David
KD ENERGIJA VELENJE
Moški SLO KD ENERGIJA VELENJE 100 176 444 82 00:46:31,98 00:05:45 >
Klub KD ENERGIJA VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 444 82
Čas vožnje: 00:46:31,98
Zaostanek: 00:05:45
7 . 25 Ferjančič Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 661 00 00:46:50,83 00:06:04 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 512 661 00
Čas vožnje: 00:46:50,83
Zaostanek: 00:06:04
8 . 213 Hartman Jože
Moški SLO 00:47:15,60 00:06:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:47:15,60
Zaostanek: 00:06:29
9 . 211 Štempihar Erik
Moški SLO 00:47:48,98 00:07:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:47:48,98
Zaostanek: 00:07:02
10 . 87 Gregorčič Peter
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 399 90 00:47:51,24 00:07:05 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 399 90
Čas vožnje: 00:47:51,24
Zaostanek: 00:07:05
11 . 31 Gulja Simon
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 965 88 00:47:53,53 00:07:07 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 965 88
Čas vožnje: 00:47:53,53
Zaostanek: 00:07:07
12 . 30 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 492 229 35 00:48:31,00 00:07:45 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 492 229 35
Čas vožnje: 00:48:31,00
Zaostanek: 00:07:45
13 . 33 Maček Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 538 49 00:49:57,48 00:09:11 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 538 49
Čas vožnje: 00:49:57,48
Zaostanek: 00:09:11
14 . 85 Hrkalovič Miroslav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 524 728 39 00:51:16,35 00:10:30 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 524 728 39
Čas vožnje: 00:51:16,35
Zaostanek: 00:10:30
15 . 27 Žgavc Boštjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 299 34 00:52:37,15 00:11:51 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 299 34
Čas vožnje: 00:52:37,15
Zaostanek: 00:11:51
16 . 215 Bovha Jure
KAMEN KOCIPER
Moški SLO KAMEN KOCIPER 00:55:36,98 00:14:50 >
Klub KAMEN KOCIPER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:55:36,98
Zaostanek: 00:14:50
17 . 246 Melihen Miha
Pro team
Moški SLO Pro team 00:56:31,37 00:15:45 >
Klub Pro team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:56:31,37
Zaostanek: 00:15:45
18 . 245 NOVAK Andrej
Moški SLO 00:56:41,19 00:15:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:56:41,19
Zaostanek: 00:15:55
19 . 214 Menard Miha
Moški SLO 00:59:40,75 00:18:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:59:40,75
Zaostanek: 00:18:54
20 . 262 ARH Matevž
Moški SLO 01:00:41,87 00:19:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:00:41,87
Zaostanek: 00:19:55
21 . 240 ŠEVO Marko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 01:00:57,01 00:20:11 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:00:57,01
Zaostanek: 00:20:11
22 . 243 Pejić Darko
Moški SLO 01:03:51,56 00:23:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:03:51,56
Zaostanek: 00:23:05
23 . 237 LIČAR Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 01:07:19,02 00:26:33 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:07:19,02
Zaostanek: 00:26:33
24 . 212 Sušnik Aleš
ŽIGA & FOTR
Moški SLO ŽIGA & FOTR 01:37:39,57 00:56:53 >
Klub ŽIGA & FOTR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:37:39,57
Zaostanek: 00:56:53
MASTER C-M
1 . 36 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 537 48 00:41:28,95 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 537 48
Čas vožnje: 00:41:28,95
Zaostanek: 00:00:00
2 . 39 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 00:42:16,61 00:00:48 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 607 21
Čas vožnje: 00:42:16,61
Zaostanek: 00:00:48
3 . 34 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 639 53 00:42:24,49 00:00:56 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 639 53
Čas vožnje: 00:42:24,49
Zaostanek: 00:00:56
4 . 35 Konc Gorazd
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 100 175 981 07 00:44:05,48 00:02:37 >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 981 07
Čas vožnje: 00:44:05,48
Zaostanek: 00:02:37
5 . 91 Planinšek Borut
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM 100 175 706 22 00:45:01,15 00:03:33 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 706 22
Čas vožnje: 00:45:01,15
Zaostanek: 00:03:33
6 . 37 Kolenc Damjan
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 315 50 00:45:47,01 00:04:19 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 315 50
Čas vožnje: 00:45:47,01
Zaostanek: 00:04:19
7 . 38 Kitin Marko
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 627 41 00:47:33,83 00:06:05 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 627 41
Čas vožnje: 00:47:33,83
Zaostanek: 00:06:05
8 . 42 Otoničar Domen
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 693 10 00:47:41,42 00:06:13 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 693 10
Čas vožnje: 00:47:41,42
Zaostanek: 00:06:13
9 . 251 Slapar Bojan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:48:23,74 00:06:55 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:48:23,74
Zaostanek: 00:06:55
10 . 40 Oražem Aleš
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 631 45 00:48:33,26 00:07:05 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 631 45
Čas vožnje: 00:48:33,26
Zaostanek: 00:07:05
11 . 81 Mištrafović Danilo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 380 18 00:51:00,70 00:09:32 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 380 18
Čas vožnje: 00:51:00,70
Zaostanek: 00:09:32
12 . 242 Schumet Edvard
Skuup
Moški SLO Skuup 00:54:06,21 00:12:38 >
Klub Skuup
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:54:06,21
Zaostanek: 00:12:38
13 . 41 Golob Jurij
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 100 595 984 00 00:56:48,65 00:15:20 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 595 984 00
Čas vožnje: 00:56:48,65
Zaostanek: 00:15:20
14 . 84 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 680 94 00:58:12,22 00:16:44 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 680 94
Čas vožnje: 00:58:12,22
Zaostanek: 00:16:44
15 . 259 ŠOLAR Peter
Kamna Gorica
Moški SLO Kamna Gorica 00:58:26,25 00:16:58 >
Klub Kamna Gorica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:58:26,25
Zaostanek: 00:16:58
16 . 234 KOČEVAR Niko
Moški SLO 01:00:20,07 00:18:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:00:20,07
Zaostanek: 00:18:52
17 . 216 Bačić Damir
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 01:01:50,96 00:20:23 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:01:50,96
Zaostanek: 00:20:23
18 . 233 LOZEJ Istok
Moški SLO 01:11:01,19 00:29:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:11:01,19
Zaostanek: 00:29:33
DNS 217 Habjanič Sebastjan
Moški SLO 01:39:41,90 00:58:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:39:41,90
Zaostanek: 00:58:14
MASTER D-M
1 . 44 Alič Simon
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 062 407 20 00:43:52,30 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 062 407 20
Čas vožnje: 00:43:52,30
Zaostanek: 00:00:00
2 . 43 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 867 87 00:44:31,44 00:00:39 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 867 87
Čas vožnje: 00:44:31,44
Zaostanek: 00:00:39
3 . 46 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 00:45:00,83 00:01:08 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 909 32
Čas vožnje: 00:45:00,83
Zaostanek: 00:01:08
4 . 45 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 679 93 00:46:56,56 00:03:04 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 679 93
Čas vožnje: 00:46:56,56
Zaostanek: 00:03:04
5 . 83 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 541 52 00:49:17,57 00:05:25 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 541 52
Čas vožnje: 00:49:17,57
Zaostanek: 00:05:25
6 . 48 Dolenc Gregor
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 316 51 00:51:40,90 00:07:48 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 316 51
Čas vožnje: 00:51:40,90
Zaostanek: 00:07:48
7 . 263 Medic Mark
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:52:43,78 00:08:51 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:52:43,78
Zaostanek: 00:08:51
8 . 226 Kern Viki
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR 00:55:16,01 00:11:24 >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:55:16,01
Zaostanek: 00:11:24
9 . 92 SAJOVEC ANDREJ
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 272 07 00:57:38,78 00:13:46 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 272 07
Čas vožnje: 00:57:38,78
Zaostanek: 00:13:46
10 . 218 Krapež Uroš
PICIBICI
Moški SLO PICIBICI / 00:58:21,31 00:14:29 >
Klub PICIBICI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: /
Čas vožnje: 00:58:21,31
Zaostanek: 00:14:29
11 . 253 Zupin Franci
Ambrož Team
Moški SLO Ambrož Team 00:58:48,23 00:14:56 >
Klub Ambrož Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:58:48,23
Zaostanek: 00:14:56
12 . 265 KERN Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:59:19,81 00:15:27 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:59:19,81
Zaostanek: 00:15:27
13 . 228 Gradišar Leon
Moški SLO 01:08:32,48 00:24:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:08:32,48
Zaostanek: 00:24:40
DNS 47 Gruden Gregor
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 917 40 01:39:28,40 00:55:36 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 917 40
Čas vožnje: 01:39:28,40
Zaostanek: 00:55:36
MASTER E-M
1 . 51 Grudnik Igor
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 580 91 00:43:38,13 -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 580 91
Čas vožnje: 00:43:38,13
Zaostanek: 00:00:00
2 . 258 Grašič Andrej
Moški SLO 00:44:49,44 00:01:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:44:49,44
Zaostanek: 00:01:11
3 . 49 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 00:45:07,09 00:01:29 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 696 13
Čas vožnje: 00:45:07,09
Zaostanek: 00:01:29
4 . 52 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 621 628 36 00:46:48,65 00:03:10 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 621 628 36
Čas vožnje: 00:46:48,65
Zaostanek: 00:03:10
5 . 54 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 00:49:08,81 00:05:30 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 518 29
Čas vožnje: 00:49:08,81
Zaostanek: 00:05:30
6 . 220 Romšak Matija
POSLOVNA CONA KOMENDA
Moški SLO POSLOVNA CONA KOMENDA 00:50:52,86 00:07:14 >
Klub POSLOVNA CONA KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:50:52,86
Zaostanek: 00:07:14
7 . 58 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 00:51:34,31 00:07:56 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 525 36
Čas vožnje: 00:51:34,31
Zaostanek: 00:07:56
8 . 55 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 176 116 45 00:51:51,93 00:08:13 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 116 45
Čas vožnje: 00:51:51,93
Zaostanek: 00:08:13
9 . 53 Žbontar Sašo
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 329 64 00:54:06,77 00:10:28 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 329 64
Čas vožnje: 00:54:06,77
Zaostanek: 00:10:28
10 . 248 Urbančič Andrej
Petrol
Moški SLO Petrol 00:55:47,07 00:12:09 >
Klub Petrol
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:55:47,07
Zaostanek: 00:12:09
11 . 260 ČAVS Aleš
Moški SLO 00:55:53,08 00:12:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:55:53,08
Zaostanek: 00:12:15
12 . 56 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 01:12:08,60 00:28:30 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 531 621 45
Čas vožnje: 01:12:08,60
Zaostanek: 00:28:30
13 . 219 Cvelbar Igor
AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK
Moški SLO AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK 01:14:48,24 00:31:10 >
Klub AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:14:48,24
Zaostanek: 00:31:10
14 . 261 DOLINŠEK Stane
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 01:20:32,56 00:36:54 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:20:32,56
Zaostanek: 00:36:54
15 . 266 SUKIČ Branko
Moški SLO 01:31:55,47 00:48:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:31:55,47
Zaostanek: 00:48:17
DNS 57 Pretnar Janez
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 100 536 502 76 01:39:31,71 00:55:54 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 536 502 76
Čas vožnje: 01:39:31,71
Zaostanek: 00:55:54
DNS 50 Brelih Branko
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 100 035 008 72 01:39:30,48 00:55:52 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 035 008 72
Čas vožnje: 01:39:30,48
Zaostanek: 00:55:52
MASTER F-M
1 . 64 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 356 91 00:46:27,36 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 356 91
Čas vožnje: 00:46:27,36
Zaostanek: 00:00:00
2 . 63 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 526 37 00:47:45,79 00:01:18 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 526 37
Čas vožnje: 00:47:45,79
Zaostanek: 00:01:18
3 . 61 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 00:49:18,50 00:02:51 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 385 23
Čas vožnje: 00:49:18,50
Zaostanek: 00:02:51
4 . 257 HOMEC Zoran
Moški SLO 00:51:06,31 00:04:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:51:06,31
Zaostanek: 00:04:39
5 . 59 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 511 52 00:51:56,56 00:05:29 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 511 52
Čas vožnje: 00:51:56,56
Zaostanek: 00:05:29
6 . 222 Zupanec Janez
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 00:53:54,92 00:07:27 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:53:54,92
Zaostanek: 00:07:27
7 . 60 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 00:54:48,75 00:08:21 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 521 32
Čas vožnje: 00:54:48,75
Zaostanek: 00:08:21
8 . 221 Švab Vinko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:54:58,98 00:08:31 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:54:58,98
Zaostanek: 00:08:31
9 . 252 SUHADOLNIK Matjaž
Moški SLO 00:58:59,39 00:12:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:58:59,39
Zaostanek: 00:12:32
10 . 62 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 379 17 00:59:31,09 00:13:04 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 379 17
Čas vožnje: 00:59:31,09
Zaostanek: 00:13:04
11 . 267 LUŽAR Slavko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 01:05:42,15 00:19:15 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:05:42,15
Zaostanek: 00:19:15
12 . 239 VERBIČ Joža
Moški SLO 01:05:53,15 00:19:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:05:53,15
Zaostanek: 00:19:26
13 . 90 Šinkovec Borut
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 314 40 01:06:14,16 00:19:47 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 314 40
Čas vožnje: 01:06:14,16
Zaostanek: 00:19:47
14 . 241 LAMUT Mirko
Moški SLO 01:36:54,57 00:50:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:36:54,57
Zaostanek: 00:50:27
MASTER G-M
1 . 68 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:50:58,01 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 532 43
Čas vožnje: 00:50:58,01
Zaostanek: 00:00:00
2 . 69 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 00:53:05,65 00:02:07 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 536 47
Čas vožnje: 00:53:05,65
Zaostanek: 00:02:07
3 . 70 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 00:56:09,01 00:05:11 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 362 00
Čas vožnje: 00:56:09,01
Zaostanek: 00:05:11
4 . 65 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 01:01:08,34 00:10:10 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 524 35
Čas vožnje: 01:01:08,34
Zaostanek: 00:10:10
5 . 67 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 01:02:36,89 00:11:38 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 309 44
Čas vožnje: 01:02:36,89
Zaostanek: 00:11:38
6 . 66 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 01:07:30,32 00:16:32 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 523 34
Čas vožnje: 01:07:30,32
Zaostanek: 00:16:32
MASTER H-M
1 . 73 Varga Joško
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 638 722 58 00:51:10,58 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 638 722 58
Čas vožnje: 00:51:10,58
Zaostanek: 00:00:00
2 . 75 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 358 93 00:55:56,35 00:04:46 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 358 93
Čas vožnje: 00:55:56,35
Zaostanek: 00:04:46
3 . 71 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 00:56:25,90 00:05:15 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 519 30
Čas vožnje: 00:56:25,90
Zaostanek: 00:05:15
4 . 236 Turk Drago
Dvig
Moški SLO Dvig - 01:01:59,92 00:10:49 >
Klub Dvig
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: -
Čas vožnje: 01:01:59,92
Zaostanek: 00:10:49
5 . 72 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 01:02:23,46 00:11:13 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 694 11
Čas vožnje: 01:02:23,46
Zaostanek: 00:11:13
6 . 74 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 01:07:59,32 00:16:49 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 540 51
Čas vožnje: 01:07:59,32
Zaostanek: 00:16:49
7 . 80 Božič Rudolf
KD Rog
Moški SLO KD Rog 100 176 271 06 01:17:01,29 00:25:51 >
Klub KD Rog
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 271 06
Čas vožnje: 01:17:01,29
Zaostanek: 00:25:51
8 . 256 Poglič Marko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 01:26:31,36 00:35:21 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:26:31,36
Zaostanek: 00:35:21
MASTER I-M
1 . 76 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 318 53 01:04:52,47 -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 318 53
Čas vožnje: 01:04:52,47
Zaostanek: 00:00:00
2 . 78 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 289 24 01:07:17,62 00:02:25 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 289 24
Čas vožnje: 01:07:17,62
Zaostanek: 00:02:25
3 . 235 Koželj Franci
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 01:07:29,99 00:02:37 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:07:29,99
Zaostanek: 00:02:37
4 . 77 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 01:11:00,51 00:06:08 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 516 27
Čas vožnje: 01:11:00,51
Zaostanek: 00:06:08
5 . 79 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 100 175 700 17 01:14:14,75 00:09:22 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 700 17
Čas vožnje: 01:14:14,75
Zaostanek: 00:09:22
6 . 264 Ošlaj Vili
Moški SLO 01:20:09,90 00:15:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:20:09,90
Zaostanek: 00:15:17

Komentarji

 

Mobile content