Rezultati za: Vzpon za pokal občine Kobarid 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon za pokal občine Kobarid 2017 Datum:30.09.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Škrlj Maja Ženski SLO IZVIR VIPAVA 100 588 993 90 00:28:06,10 --
2 . 102 Leskovar Andreja Ženski SLO ŠD TINJE 100 176 130 59 00:34:05,79 00:05:59
ŽENSKE B-Ž
1 . 104 Saksida Katarina Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 424 93 00:42:42,35 --
ŽENSKE C-Ž
1 . 105 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 520 31 00:33:43,61 --
2 . 219 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 00:37:24,50 00:03:41
3 . 106 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 00:38:07,85 00:04:24
4 . 174 POLENČIČ Mirka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 00:39:07,26 00:05:24
AMATERJI -M
1 . 201 Ljubič Luka Moški SLO AD Hitrost 00:23:32,27 --
2 . 180 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 00:24:02,11 00:00:30
3 . 200 LAVRENČIČ Miha Moški ITA SKD Hrast 00:24:05,03 00:00:33
4 . 114 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA 00:24:25,47 00:00:53
5 . 111 Kangler Matej Moški SLO ŠD TINJE 10055360608 00:24:26,08 00:00:54
6 . 110 Kočnik Simon Moški SLO ŠD TINJE 100 176 129 58 00:24:29,17 00:00:57
7 . 178 Božnar Kristijan Moški SLO 00:24:47,96 00:01:15
8 . 175 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 10062011272 00:26:37,90 00:03:05
10 . 192 Žagar Nejc Moški SLO Športtina 00:31:23,49 00:07:51
11 . 171 PINTARIČ Matija Moški SLO KK SOČA 00:33:18,43 00:09:46
MASTER A-M
1 . 116 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 593 07 00:23:45,71 --
2 . 195 MEDVES Federico Moški ITA Spezzotto Dream Team 00:23:48,67 00:00:03
3 . 214 ALIČ Klemen Moški SLO 00:23:57,60 00:00:12
4 . 224 Kurinčič Nejc Moški SLO KK SOČA 00:27:22,52 00:03:37
5 . 215 Pavšič Tilen Moški SLO ŠD TURBO M 10017633166 00:27:45,90 00:04:00
6 . 1 ERŽEN Nejc Moški SLO KK SOČA 00:27:55,31 00:04:10
7 . 172 MATELIČ Peter Moški SLO KK SOČA 00:29:49,88 00:06:04
8 . 117 Trošt Andrej Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:30:14,07 00:06:29
9 . 210 CRANICIA Eric Moški ITA Civirunners ASD 00:30:27,32 00:06:42
10 . 115 Cernigoj Matjaz Moški SLO BREZ KLUBA 00:31:58,97 00:08:13
MASTER B-M
1 . 120 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 360 95 00:24:24,86 --
2 . 125 Mlekuž Davor Moški SLO KK SOČA 00:24:29,54 00:00:05
3 . 118 Dessoni Marco Moški ITA CICLI SPEZZOTTO DREAM TEAM 00:25:09,78 00:00:45
4 . 123 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 661 00 00:26:26,99 00:02:02
5 . 190 Miklavič Sašo Moški SLO KK SOČA 00:28:54,61 00:04:30
6 . 124 Mikuš Tomaž Moški SLO KK PANTAL 100 175 930 53 00:31:01,83 00:06:37
7 . 185 MENART Roland Moški SLO KK SOČA 00:32:20,96 00:07:56
MASTER C-M
1 . 134 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 100 175 981 07 00:24:28,24 --
2 . 221 KODERMAC Erik Moški SLO KK SOČA 00:24:42,65 00:00:14
3 . 129 Peric Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 522 33 00:26:34,92 00:02:06
4 . 127 Otoničar Domen Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 693 10 00:26:43,15 00:02:15
5 . 187 TRBIŽAN Boštjan Moški SLO KK Castra 00:27:44,83 00:03:16
6 . 133 Jerončič Bojan Moški SLO KK PANTAL 100 175 903 26 00:27:54,74 00:03:26
7 . 186 IVANČIČ Ivan Moški SLO 00:28:30,18 00:04:02
8 . 191 Kenda Primož Moški SLO KK SOČA 00:28:56,04 00:04:28
9 . 198 Rutar Damjan Moški SLO 00:32:49,39 00:08:21
10 . 176 KOŠIR Andrej Moški SLO KK SOČA 00:33:59,71 00:09:31
11 . 223 Šuligoj Aleš Moški SLO 00:35:46,41 00:11:18
12 . 193 Žagar BOŠTJAN Moški SLO Športtina 00:38:33,15 00:14:05
MASTER D-M
1 . 140 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 00:25:25,54 --
2 . 170 Volarič Milko Moški SLO KK SOČA 00:25:29,72 00:00:04
3 . 184 Bonča Valter Moški SLO KK SOČA 00:25:36,09 00:00:11
4 . 136 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 541 52 00:26:53,78 00:01:28
5 . 142 Gajser Leon Moški SLO ŠD TINJE 100 636 215 73 00:27:01,25 00:01:36
6 . 137 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 514 25 00:27:10,39 00:01:45
7 . 222 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:34:09,69 00:08:44
MASTER E-M
1 . 199 PERTL Gebhard Moški AUT ARBO Feldam See 10035080032 00:24:00,64 --
2 . 196 MASETTI Enrico Moški ITA Squadra Corse Cussigh 10028905172 00:24:09,97 00:00:09
3 . 144 Grudnik Igor Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 580 91 00:24:50,67 00:00:50
4 . 149 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 00:25:39,66 00:01:39
5 . 143 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 621 628 36 00:26:13,54 00:02:13
6 . 147 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 00:26:35,38 00:02:35
7 . 148 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 558 69 00:28:01,06 00:04:01
8 . 146 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 00:28:33,81 00:04:33
9 . 194 ČAVS Aleš Moški SLO SKF Slovenija 00:28:54,18 00:04:54
10 . 145 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 523 461 33 00:30:37,60 00:06:37
11 . 177 CALCINOTTO Denis Moški ITA Team Granzon 10030544109 00:33:04,98 00:09:04
12 . 181 Šesek UroŠ Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:35:23,63 00:11:23
MASTER F-M
1 . 152 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 526 37 00:27:15,25 --
2 . 189 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:27:55,30 00:00:40
3 . 151 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 511 52 00:30:01,09 00:02:46
4 . 217 COMAR Roberto Moški ITA CICLI Canesin 00:30:05,84 00:02:50
5 . 207 TOSON Rinaldo Moški ITA Team Granzon 10029788882 00:30:21,18 00:03:06
6 . 188 MANFREDA Igor Moški SLO 00:31:01,69 00:03:46
7 . 153 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 00:31:20,29 00:04:05
8 . 206 GODEASSI Silviano Moški ITA G.C. GIRO F.V.G 00:36:21,04 00:09:06
9 . 154 Federici Robert Moški SLO MEBLOJOGI KULT SOLKAN 100 176 074 03 00:40:31,83 00:13:16
MASTER G-M
1 . 155 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 00:28:48,51 --
2 . 161 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 321 56 00:28:58,27 00:00:10
3 . 156 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 00:30:23,52 00:01:35
4 . 157 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 00:31:27,65 00:02:39
5 . 220 LOKAR Rok Moški SLO 00:34:49,34 00:06:01
6 . 160 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 00:34:55,86 00:06:07
7 . 213 KOREN Rado Moški SLO TKK Srpenich 00:36:51,15 00:08:03
8 . 211 TOMAI Giuseppe Moški ITA GC. Povoletto 10028666211 00:37:34,79 00:08:46
9 . 158 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 00:37:58,77 00:09:10
10 . 173 BORGOBELLO Dino Moški ITA Moser Club 00:39:07,54 00:10:19
11 . 159 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 00:40:08,79 00:11:20
MASTER H-M
1 . 202 Boštic Ljubo Moški SLO Pivovarna Union 00:28:52,25 --
2 . 164 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 00:31:12,90 00:02:20
3 . 163 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 358 93 00:31:34,50 00:02:42
4 . 204 Peternel Franc Moški SLO ŠD Sv. Urban 00:32:29,56 00:03:37
5 . 165 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 00:34:26,95 00:05:34
6 . 216 Šest Anton Moški SLO ŠD Avgust Gašperin 00:35:50,24 00:06:58
7 . 162 Otoničar Janez Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 684 01 00:38:51,70 00:09:59
MASTER I-M
1 . 183 TARMANN Franz Moški AUT Altofen 00:33:23,53 --
2 . 197 TUMIOTTO Ivan Moški ITA UC. Cividalesi 00:34:06,58 00:00:43
3 . 166 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 318 53 00:35:21,31 00:01:58
4 . 168 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 00:37:04,43 00:03:41
5 . 182 ANDLOVEC Janez Moški SLO Cajna Vipava 00:38:50,17 00:05:27
6 . 167 Bahar Milan Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 700 17 00:39:39,01 00:06:16
7 . 169 SIVEC Pavel Moški SLO KK SOČA 00:40:32,61 00:07:09
8 . 179 Zuccon Sergio Moški SLO KD BRDA DOBROVO 00:43:55,02 00:10:32

Komentarji