Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: TROFEJ UMAG - UMAG TROPHY 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:TROFEJ UMAG - UMAG TROPHY 2017 Datum:01.03.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub UCI ID code Time Zaostanek Več
ELITE-M
1 . 55 Korošec Rok
Amplatz - BMC
Moški SLO Amplatz - BMC 10007386128 AMP 03:36:16.00 -- >
Klub Amplatz - BMC
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10007386128
code: AMP
Time: 03:36:16.00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 74 FILIPPO FORTIN
Tirol Cycling Team
Moški ITA Tirol Cycling Team 10006547884 TIR '' - '' -- >
Klub Tirol Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006547884
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
3 . 95 ALEX FRAME
JLT Condor
Moški JLT Condor 10007229514 JLT '' - '' -- >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007229514
code: JLT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
4 . 140 MICHAEL SVENDGAARD Carbel
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10009374830 TVC '' - '' -- >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009374830
code: TVC
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
5 . 41 Jerman Žiga
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10014992039 ROG '' - '' -- >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014992039
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
6 . 80 ALOIS KAŇKOVSKÝ
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10002510563 ELA '' - '' -- >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10002510563
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
7 . 68 KONRAD GEßNER
Rad-Net Rose Team
Moški DEU Rad-Net Rose Team 10009041996 GER '' - '' -- >
Klub Rad-Net Rose Team
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009041996
code: GER
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
8 . 185 LOURING VORRE Aske
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10007514854 TGC '' - '' -- >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007514854
code: TGC
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
9 . 85 GABRIELE BONECHI
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10009505273 OE2 '' - '' -- >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10009505273
code: OE2
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
10 . 17 ROBERT KESSLER
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10009042303 LKT '' - '' -- >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009042303
code: LKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
11 . 47 IVAN BALYKIN
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10006067332 TRK '' - '' -- >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006067332
code: TRK
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
12 . 64 Rumac Josip
Synergy Baku Cycling Project
Moški CRO Synergy Baku Cycling Project 10007822729 BCP '' - '' -- >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10007822729
code: BCP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
13 . 6 DAVIDE MUCELLI
Meridiana Kamen Team
Moški ITA Meridiana Kamen Team 10005598803 MKT '' - '' -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10005598803
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
14 . 1 Maltar Bruno
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822628 MKT '' - '' -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10007822628
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
15 . 63 ISMAIL ILIASOV
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project 10009596819 BCP '' - '' -- >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009596819
code: BCP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
16 . 32 GIAN FRIESECKE
Swiss National Team MTB
Moški Swiss National Team MTB 10008673093 SUI '' - '' -- >
Klub Swiss National Team MTB
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008673093
code: SUI
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
17 . 40 Pogačar Tadej
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10014972740 ROG '' - '' -- >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014972740
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
18 . 149 JAN STÖHR
CK Pribram Fany Gastro
Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10008707449 PFG '' - '' -- >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10008707449
code: PFG
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
19 . 104 NILS EEKHOFF
Development Team Sunweb
Moški Development Team Sunweb 10014842394 DSU '' - '' -- >
Klub Development Team Sunweb
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10014842394
code: DSU
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
20 . 143 KASPER ASGREEN
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10009743733 TVC '' - '' -- >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009743733
code: TVC
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
21 . 127 RYU SUZUKI
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10009798495 BGT '' - '' -- >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009798495
code: BGT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
22 . 36 MARTIN FANGER
Swiss National Team MTB
Moški Swiss National Team MTB 10003643443 SUI '' - '' -- >
Klub Swiss National Team MTB
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10003643443
code: SUI
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
23 . 125 XHULIANO KAMBERAJ
Gragnano Sporting Club
Moški Gragnano Sporting Club 10054727077 OE4 '' - '' -- >
Klub Gragnano Sporting Club
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10054727077
code: OE4
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
24 . 124 LUCA ZULLO
Gragnano Sporting Club
Moški ITA Gragnano Sporting Club 10013472876 OE4 '' - '' -- >
Klub Gragnano Sporting Club
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013472876
code: OE4
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
25 . 15 CARL SOBALLA
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10008719876 LKT '' - '' -- >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10008719876
code: LKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
26 . 139 RASMUS POULSEN Guldhammer
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10005410257 TVC '' - '' -- >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10005410257
code: TVC
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
27 . 103 SUIRE BETOUIGT Clement
Development Team Sunweb
Moški FRA Development Team Sunweb 10025178150 DSU '' - '' -- >
Klub Development Team Sunweb
Država FRA
Spol: Moški
UCI ID: 10025178150
code: DSU
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
28 . 96 RUSSELL DOWNING
JLT Condor
Moški JLT Condor 10001547940 JLT '' - '' -- >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10001547940
code: JLT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
29 . 7 JANNIK STEIMLE
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10009231552 RSW '' - '' -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009231552
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
30 . 8 DANIEL AUER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008651976 RSW '' - '' -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008651976
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
31 . 65 ENVER ASANOV
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project 10009596718 BCP '' - '' -- >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009596718
code: BCP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
32 . 12 LUKAS SCHLEMMER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008694012 RSW '' - '' -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008694012
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
33 . 115 Žarković Đolai Dimitrije
CCN Metalac
Moški SRB CCN Metalac 10010184576 OE3 '' - '' -- >
Klub CCN Metalac
Država SRB
Spol: Moški
UCI ID: 10010184576
code: OE3
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
34 . 23 JONAS RAPP
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10009404233 THF 03:36:31.00 00:00:15 >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009404233
code: THF
Time: 03:36:31.00
Zaostanek: 00:00:15
35 . 183 MATHIAS JORGENSEN
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10010973714 TGC '' - '' 00:00:15 >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10010973714
code: TGC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
36 . 177 Svab Jernej
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10013780650 OE0 '' - '' 00:00:15 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10013780650
code: OE0
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
37 . 129 TOSHIKI OMOTE
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10011062832 BGT '' - '' 00:00:15 >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10011062832
code: BGT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
38 . 166 MARC CLAUSS
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10014865131 OE8 '' - '' 00:00:15 >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10014865131
code: OE8
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
39 . 154 Pajek Luka
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014894736 OE6 '' - '' 00:00:15 >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014894736
code: OE6
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
40 . 109 YAUHENI AKHRAMENKA
National Team of Republic of Belarus
Moški National Team of Republic of Belarus 10009050181 BLR '' - '' 00:00:15 >
Klub National Team of Republic of Belarus
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009050181
code: BLR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
41 . 61 MAKSYM AVERIN
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project 10005426728 BCP '' - '' 00:00:15 >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10005426728
code: BCP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
42 . 76 SEBASTIAN SCHÖNBERGER
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10008653087 TIR '' - '' 00:00:15 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008653087
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
43 . 66 ELGUN ALIZADA
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project 10009802741 BCP '' - '' 00:00:15 >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009802741
code: BCP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
44 . 69 PATRICK HALLER
Rad-Net Rose Team
Moški DEU Rad-Net Rose Team 10010661088 GER '' - '' 00:00:15 >
Klub Rad-Net Rose Team
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10010661088
code: GER
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
45 . 73 MATTHIAS KRIZEK
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10004635166 TIR '' - '' 00:00:15 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10004635166
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
46 . 87 MATTEO PASCAZI
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10012988179 OE2 '' - '' 00:00:15 >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10012988179
code: OE2
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
47 . 43 NAZIM BAKIRCI
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10005828165 TRK '' - '' 00:00:15 >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10005828165
code: TRK
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
48 . 38 Penko Izidor
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10009800721 ROG '' - '' 00:00:15 >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10009800721
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
49 . 116 ANTONIJO BARAC
CCN Metalac
Moški BIH CCN Metalac 10009544174 OE3 '' - '' 00:00:15 >
Klub CCN Metalac
Država BIH
Spol: Moški
UCI ID: 10009544174
code: OE3
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:15
50 . 21 NATHAN MÜLLER
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10008915189 THF 03:36:37.00 00:00:21 >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10008915189
code: THF
Time: 03:36:37.00
Zaostanek: 00:00:21
51 . 70 SVEN REUTTER
Rad-Net Rose Team
Moški DEU Rad-Net Rose Team 10009173049 GER '' - '' 00:00:21 >
Klub Rad-Net Rose Team
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009173049
code: GER
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
52 . 33 FLORIAN CHENAUX
Swiss National Team MTB
Moški Swiss National Team MTB 10007421288 SUI '' - '' 00:00:21 >
Klub Swiss National Team MTB
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007421288
code: SUI
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
53 . 59 Mugerli Matej
Amplatz - BMC
Moški SLO Amplatz - BMC 10002070023 AMP '' - '' 00:00:21 >
Klub Amplatz - BMC
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10002070023
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
54 . 60 MAREK ČANECKY
Amplatz - BMC
Moški SVK Amplatz - BMC 10004611625 AMP '' - '' 00:00:21 >
Klub Amplatz - BMC
Država SVK
Spol: Moški
UCI ID: 10004611625
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
55 . 145 MARTIN BOUBAL
CK Pribram Fany Gastro
Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10002832481 PFG '' - '' 00:00:21 >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10002832481
code: PFG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
56 . 168 ROBERT MÜLLER
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10048232323 OE8 '' - '' 00:00:21 >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10048232323
code: OE8
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
57 . 31 GIGER Fabian
Swiss National Team MTB
Moški Swiss National Team MTB 10003691034 SUI '' - '' 00:00:21 >
Klub Swiss National Team MTB
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10003691034
code: SUI
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
58 . 167 ALEXANDER MEIER
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10009399482 OE8 '' - '' 00:00:21 >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009399482
code: OE8
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
59 . 171 BARNABAS PEAK
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10010199835 OE9 '' - '' 00:00:21 >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10010199835
code: OE9
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
60 . 81 MARTIN HUNAL
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10007176869 ELA '' - '' 00:00:21 >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10007176869
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
61 . 4 MATTEO RABOTTINI
Meridiana Kamen Team
Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006919013 MKT '' - '' 00:00:21 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006919013
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
62 . 180 Logar Tadej
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10007928520 OE0 '' - '' 00:00:21 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10007928520
code: OE0
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
63 . 108 MARC GOOS
Development Team Sunweb
Moški Development Team Sunweb 10007169795 DSU '' - '' 00:00:21 >
Klub Development Team Sunweb
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007169795
code: DSU
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
64 . 107 RUBEN ZEPUNTKE
Development Team Sunweb
Moški DEU Development Team Sunweb 10007520514 DSU '' - '' 00:00:21 >
Klub Development Team Sunweb
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10007520514
code: DSU
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:21
65 . 28 TARIK HAUPT
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10009746056 OE1 03:36:42.00 00:00:26 >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009746056
code: OE1
Time: 03:36:42.00
Zaostanek: 00:00:26
66 . 3 Repse Uros
Meridiana Kamen Team
Moški SLO Meridiana Kamen Team 10008692190 MKT 03:36:45.00 00:00:29 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10008692190
code: MKT
Time: 03:36:45.00
Zaostanek: 00:00:29
67 . 133 Pavlič Marko
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10007974087 OE5 '' - '' 00:00:29 >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10007974087
code: OE5
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
68 . 106 FLORIAN STORK
Development Team Sunweb
Moški DEU Development Team Sunweb 10010661492 DSU '' - '' 00:00:29 >
Klub Development Team Sunweb
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10010661492
code: DSU
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
69 . 101 Migdal Wojciech
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10006890721 THU '' - '' 00:00:29 >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10006890721
code: THU
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
70 . 5 GIANFRANCO VISCONTI Raffaele
Meridiana Kamen Team
Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006747241 MKT '' - '' 00:00:29 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006747241
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
71 . 26 ROBERT JÄGELER
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10009172847 OE1 '' - '' 00:00:29 >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009172847
code: OE1
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
72 . 131 SHO HATSUYAMA
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10006076628 BGT '' - '' 00:00:29 >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006076628
code: BGT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
73 . 77 CLEMENS FANKHAUSER
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10002883712 TIR '' - '' 00:00:29 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10002883712
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
74 . 84 JIRÍ POLNICKÝ
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10004771976 ELA '' - '' 00:00:29 >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10004771976
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
75 . 24 LAURIN WINTER
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10009172544 THF '' - '' 00:00:29 >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009172544
code: THF
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
76 . 20 MANUEL PORZNER
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10009090496 THF '' - '' 00:00:29 >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009090496
code: THF
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
77 . 164 FLORIAN GINDHART
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10014588881 OE8 '' - '' 00:00:29 >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10014588881
code: OE8
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
78 . 9 JOHANNES SCHINNAGEL
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10009782533 RSW '' - '' 00:00:29 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009782533
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
79 . 83 JOSEF ČERNÝ
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10007523241 ELA '' - '' 00:00:29 >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10007523241
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
80 . 79 TOMÁŠ BUCHÁČEK
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10002058202 ELA '' - '' 00:00:29 >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10002058202
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
81 . 100 PIASKOWY Emanuel
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10006843534 THU '' - '' 00:00:29 >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10006843534
code: THU
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
82 . 99 KONRAD TOMASIAK
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10006890519 THU '' - '' 00:00:29 >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10006890519
code: THU
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
83 . 147 PAVEL GRUBER
CK Pribram Fany Gastro
Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10009503758 PFG '' - '' 00:00:29 >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10009503758
code: PFG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
84 . 37 Ručigaj Žiga
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10008693507 ROG '' - '' 00:00:29 >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10008693507
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
85 . 98 BARTOSZ WARCHOL
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10006890923 THU '' - '' 00:00:29 >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10006890923
code: THU
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
86 . 18 PAUL RUDYS
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10015141478 LKT '' - '' 00:00:29 >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015141478
code: LKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
87 . 94 ALISTAIR SLATER
JLT Condor
Moški JLT Condor 10007582350 JLT '' - '' 00:00:29 >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007582350
code: JLT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
88 . 19 GEORG LOEF
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10009395240 THF '' - '' 00:00:29 >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009395240
code: THF
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:29
89 . 163 FLORIAN NOWAK
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10009395341 OE8 03:37:03.00 00:00:47 >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009395341
code: OE8
Time: 03:37:03.00
Zaostanek: 00:00:47
90 . 181 RASMUS QUAADE Christian
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10006064504 TGC '' - '' 00:00:47 >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006064504
code: TGC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:47
91 . 29 SANDRO KÜHMEL
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10053673720 OE1 '' - '' 00:00:47 >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10053673720
code: OE1
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:47
92 . 62 SAMIR JABRAYILOV
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project 10008714725 BCP '' - '' 00:00:47 >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008714725
code: BCP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:47
93 . 141 MADS RAHBEK Baadsgaard
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10009376951 TVC '' - '' 00:00:47 >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009376951
code: TVC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:47
94 . 82 MICHAEL KUKRLE
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10008680470 ELA '' - '' 00:00:47 >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10008680470
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:47
95 . 11 MARKUS EIBEGGER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10002727195 RSW '' - '' 00:00:47 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10002727195
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:47
96 . 25 JONATHAN DINKLER
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10009041895 OE1 03:37:34.00 00:01:18 >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009041895
code: OE1
Time: 03:37:34.00
Zaostanek: 00:01:18
97 . 56 JÁNOS PELIKÁN Zsombor
Amplatz - BMC
Moški HUN Amplatz - BMC 10008689665 AMP '' - '' 00:01:18 >
Klub Amplatz - BMC
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10008689665
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:01:18
98 . 75 Kuen Maximilian
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10007510612 TIR '' - '' 00:01:18 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10007510612
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:01:18
99 . 45 MUHAMMET ATALAY
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10007593868 TRK '' - '' 00:01:18 >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007593868
code: TRK
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:01:18
100 . 93 STEVE LAMPIER
JLT Condor
Moški JLT Condor 10002929683 JLT 03:38:06.00 00:01:50 >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10002929683
code: JLT
Time: 03:38:06.00
Zaostanek: 00:01:50
101 . 153 černe Gregor Matija
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014860077 OE6 '' - '' 00:01:50 >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014860077
code: OE6
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:01:50
102 . 152 Veber Matic
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10013807023 OE6 '' - '' 00:01:50 >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10013807023
code: OE6
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:01:50
103 . 176 Drinovec Matej
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10010968862 OE0 03:38:51.00 00:02:35 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010968862
code: OE0
Time: 03:38:51.00
Zaostanek: 00:02:35
104 . 13 PHILIP WEBER
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10015768241 LKT '' - '' 00:02:35 >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015768241
code: LKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:35
105 . 105 JARNO MOBACH
Development Team Sunweb
Moški Development Team Sunweb 10014918378 DSU '' - '' 00:02:35 >
Klub Development Team Sunweb
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10014918378
code: DSU
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:35
106 . 126 SAIKO PAVEL
Gragnano Sporting Club
Moški Gragnano Sporting Club 10054760726 OE4 '' - '' 00:02:35 >
Klub Gragnano Sporting Club
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10054760726
code: OE4
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:35
107 . 42 Merčun Matej
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10015156030 ROG '' - '' 00:02:35 >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015156030
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:35
108 . 90 GABRIELE LANCIA
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10014431156 OE2 '' - '' 00:02:35 >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10014431156
code: OE2
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:35
109 . 148 RÓBERT MÁLIK
CK Pribram Fany Gastro
Moški SVK CK Pribram Fany Gastro 10007767963 PFG '' - '' 00:02:35 >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država SVK
Spol: Moški
UCI ID: 10007767963
code: PFG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:35
110 . 186 NICKLAS BOJE-PEDERSEN
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10008718563 TGC '' - '' 00:02:35 >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008718563
code: TGC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:35
111 . 22 SIMON REDMERS
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10010981794 THF '' - '' 00:02:35 >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10010981794
code: THF
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:35
112 . 78 PATRICK GAMPER
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10010966236 TIR '' - '' 00:02:35 >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10010966236
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:35
113 . 97 ERYK LATON
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10007503538 THU '' - '' 00:02:35 >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10007503538
code: THU
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:35
114 . 135 Roškar Tim
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10015084793 OE5 03:39:12.00 00:02:56 >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015084793
code: OE5
Time: 03:39:12.00
Zaostanek: 00:02:56
115 . 111 MIKHAIL SHEMETAU
National Team of Republic of Belarus
Moški National Team of Republic of Belarus 10009492240 BLR '' - '' 00:02:56 >
Klub National Team of Republic of Belarus
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009492240
code: BLR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
116 . 58 GERD FIDLER
Amplatz - BMC
Moški AUT Amplatz - BMC 10009781927 AMP '' - '' 00:02:56 >
Klub Amplatz - BMC
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10009781927
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
117 . 57 THOMAS UMHALLER
Amplatz - BMC
Moški AUT Amplatz - BMC 10009399785 AMP '' - '' 00:02:56 >
Klub Amplatz - BMC
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10009399785
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
118 . 160 JONAS SONNLEITNER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10015870392 OE7 '' - '' 00:02:56 >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015870392
code: OE7
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
119 . 158 BENJAMIN HERDEN
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10036349621 OE7 '' - '' 00:02:56 >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10036349621
code: OE7
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
120 . 172 FERENC SZOLLOSI
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10010785370 OE9 '' - '' 00:02:56 >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10010785370
code: OE9
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
121 . 157 MARCEL WEBER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10006788465 OE7 '' - '' 00:02:56 >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10006788465
code: OE7
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
122 . 117 SRECKO ĐOLIĆ
CCN Metalac
Moški SRB CCN Metalac 10008609035 OE3 '' - '' 00:02:56 >
Klub CCN Metalac
Država SRB
Spol: Moški
UCI ID: 10008609035
code: OE3
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
123 . 102 WOJCIECH FRANCZAK
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10012380214 THU '' - '' 00:02:56 >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10012380214
code: THU
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
124 . 67 BASTIAN FLICKE
Rad-Net Rose Team
Moški DEU Rad-Net Rose Team 10010184071 GER '' - '' 00:02:56 >
Klub Rad-Net Rose Team
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10010184071
code: GER
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
125 . 150 PAVEL STÖHR
CK Pribram Fany Gastro
Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10008707550 PFG '' - '' 00:02:56 >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10008707550
code: PFG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
126 . 112 ALEH AHIYEVICH
National Team of Republic of Belarus
Moški National Team of Republic of Belarus 10007769377 BLR '' - '' 00:02:56 >
Klub National Team of Republic of Belarus
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007769377
code: BLR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
127 . 53 MYKOLAS RACIUNAS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10009723828 SIT '' - '' 00:02:56 >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009723828
code: SIT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
128 . 51 VENANTAS LAŠINIS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10009973705 SIT '' - '' 00:02:56 >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009973705
code: SIT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
129 . 175 Kvasina Filip
KK Kranj
Moški CRO KK Kranj 10009979260 OE0 '' - '' 00:02:56 >
Klub KK Kranj
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10009979260
code: OE0
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
130 . 2 Jabuka David
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009416458 MKT '' - '' 00:02:56 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10009416458
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
131 . 122 FOGLIE DELLE Michael
Gragnano Sporting Club
Moški ITA Gragnano Sporting Club 10011972006 OE4 '' - '' 00:02:56 >
Klub Gragnano Sporting Club
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10011972006
code: OE4
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
132 . 39 Grošelj Matic
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10014881602 ROG '' - '' 00:02:56 >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014881602
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:02:56
133 . 88 FRANCESCO ACCO
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10013473381 OE2 03:39:28.00 00:03:12 >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013473381
code: OE2
Time: 03:39:28.00
Zaostanek: 00:03:12
134 . 123 ADRIANO SACCHETTI
Gragnano Sporting Club
Moški ITA Gragnano Sporting Club 10010584603 OE4 '' - '' 00:03:12 >
Klub Gragnano Sporting Club
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10010584603
code: OE4
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
135 . 121 MATTEO CONFORTI
Gragnano Sporting Club
Moški ITA Gragnano Sporting Club 10013787926 OE4 '' - '' 00:03:12 >
Klub Gragnano Sporting Club
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013787926
code: OE4
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
136 . 89 GIANMARCO CARESIA
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10013771152 OE2 '' - '' 00:03:12 >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013771152
code: OE2
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
137 . 86 GIOVANNI PETRONI
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10011971396 OE2 '' - '' 00:03:12 >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10011971396
code: OE2
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
138 . 178 Čotar Luka
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10013815713 OE0 '' - '' 00:03:12 >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10013815713
code: OE0
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
139 . 132 TAKAAKI HORI
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008003490 BGT '' - '' 00:03:12 >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008003490
code: BGT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
140 . 35 ARNAUD HERTLING
Swiss National Team MTB
Moški Swiss National Team MTB 10009548420 SUI '' - '' 00:03:12 >
Klub Swiss National Team MTB
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009548420
code: SUI
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
141 . 110 HARDZEI TSISHCHANKA
National Team of Republic of Belarus
Moški National Team of Republic of Belarus 10009032805 BLR '' - '' 00:03:12 >
Klub National Team of Republic of Belarus
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009032805
code: BLR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
142 . 162 LUDWIG REITER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10015303247 OE7 '' - '' 00:03:12 >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015303247
code: OE7
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
143 . 182 VINJEBO NYGAARD Emil
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10008700981 TGC '' - '' 00:03:12 >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008700981
code: TGC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
144 . 142 THOMAS RIIS Nybo
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10007962468 TVC '' - '' 00:03:12 >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007962468
code: TVC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
145 . 49 PAULIUS SISKEVICIUS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10007767660 SIT '' - '' 00:03:12 >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007767660
code: SIT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
146 . 50 GEDIMINAS KAUPAS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10004632944 SIT '' - '' 00:03:12 >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10004632944
code: SIT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
147 . 10 DANIEL LEHNER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008653188 RSW '' - '' 00:03:12 >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008653188
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
148 . 138 Obal Primož
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10015547565 OE5 '' - '' 00:03:12 >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015547565
code: OE5
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
149 . 14 MALTE JÜRß
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10013859260 LKT '' - '' 00:03:12 >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10013859260
code: LKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
150 . 128 MANABU ISHIBASHI
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008197288 BGT '' - '' 00:03:12 >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008197288
code: BGT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:03:12
151 . 46 LUCA CHIRICO
Torku Sekerspor
Moški ITA Torku Sekerspor 10007518086 TRK 03:40:32.00 00:04:16 >
Klub Torku Sekerspor
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10007518086
code: TRK
Time: 03:40:32.00
Zaostanek: 00:04:16
152 . 27 TONI FRANZ
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10014481171 OE1 03:40:53.00 00:04:37 >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10014481171
code: OE1
Time: 03:40:53.00
Zaostanek: 00:04:37
153 . 91 IAN BIBBY
JLT Condor
Moški JLT Condor 10003471873 JLT 03:41:26.00 00:05:10 >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10003471873
code: JLT
Time: 03:41:26.00
Zaostanek: 00:05:10
154 . 92 THOMAS MOSES
JLT Condor
Moški JLT Condor 10007063604 JLT ' - '' 00:05:10 >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007063604
code: JLT
Time: ' - ''
Zaostanek: 00:05:10
155 . 52 KASPARAS PUNKRYS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10015353666 SIT 03:41:35.00 00:05:19 >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10015353666
code: SIT
Time: 03:41:35.00
Zaostanek: 00:05:19
156 . 159 NATHAN-MAXIMILIAN SAUTER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10036356994 OE7 03:41:50.00 00:05:34 >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10036356994
code: OE7
Time: 03:41:50.00
Zaostanek: 00:05:34
157 . 170 ZORAN ZSIVITY
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10006959934 OE9 03:42:07.00 00:05:51 >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10006959934
code: OE9
Time: 03:42:07.00
Zaostanek: 00:05:51
158 . 130 JIN OKUBO
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008715028 BGT 03:44:37.00 00:08:21 >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008715028
code: BGT
Time: 03:44:37.00
Zaostanek: 00:08:21
159 . 119 Ramšak Borut
CCN Metalac
Moški SLO CCN Metalac 10005531711 OE3 03:47:07.00 00:10:51 >
Klub CCN Metalac
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10005531711
code: OE3
Time: 03:47:07.00
Zaostanek: 00:10:51
160 . 44 MUSTAFA SAYAR
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10006915979 TRK '' - '' 00:10:51 >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006915979
code: TRK
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:10:51
161 . 134 Čibej Simon
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10010186802 OE5 03:48:17.00 00:12:01 >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010186802
code: OE5
Time: 03:48:17.00
Zaostanek: 00:12:01
162 . 136 KRAMBERGER LUKA
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10017583858 OE5 '' - '' 00:12:01 >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017583858
code: OE5
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:12:01
163 . 146 MARTIN HEBÍK
CK Pribram Fany Gastro
Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10002318684 PFG '' - '' 00:12:01 >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10002318684
code: PFG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:12:01
164 . 54 GINTARAS SVETIKAS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10010963812 SIT '' - '' 00:12:01 >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10010963812
code: SIT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:12:01
DNF165 . 16 FREDERIK HÄHNEL
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10011075764 LKT DNF >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10011075764
code: LKT
Time:
Zaostanek: DNF
DNF166 . 30 IMMANUEL STARK
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10015123189 OE1 DNF >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015123189
code: OE1
Time:
Zaostanek: DNF
DNF167 . 34 LÉO LHOMME
Swiss National Team MTB
Moški Swiss National Team MTB 10008722203 SUI DNF >
Klub Swiss National Team MTB
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008722203
code: SUI
Time:
Zaostanek: DNF
DNF168 . 118 JOVAN MILENIĆ
CCN Metalac
Moški SRB CCN Metalac 10016237275 OE3 DNF >
Klub CCN Metalac
Država SRB
Spol: Moški
UCI ID: 10016237275
code: OE3
Time:
Zaostanek: DNF
DNF169 . 120 DEJAN ĐOLIĆ
CCN Metalac
Moški SRB CCN Metalac 10009133138 OE3 DNF >
Klub CCN Metalac
Država SRB
Spol: Moški
UCI ID: 10009133138
code: OE3
Time:
Zaostanek: DNF
DNF170 . 137 Furlan Jernej
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10017647011 OE5 DNF >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017647011
code: OE5
Time:
Zaostanek: DNF
DNF171 . 155 Sanković Alex
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10016009125 OE6 DNF >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10016009125
code: OE6
Time:
Zaostanek: DNF
DNF172 . 161 CHRISTOPH SETESCAK
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10015301328 OE7 DNF >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015301328
code: OE7
Time:
Zaostanek: DNF
DNF173 . 165 FLORIAN OBERSTEINER
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10011127092 OE8 DNF >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10011127092
code: OE8
Time:
Zaostanek: DNF
DNF174 . 169 Zoltán Vigh
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10004840583 OE9 DNF >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10004840583
code: OE9
Time:
Zaostanek: DNF
DNF175 . 179 Majoli Fran
KK Kranj
Moški CRO KK Kranj 10015080046 OE0 DNF >
Klub KK Kranj
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10015080046
code: OE0
Time:
Zaostanek: DNF
DNF176 . 184 MIKKEL BJERG
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10015825936 TGC DNF >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10015825936
code: TGC
Time:
Zaostanek: DNF
DNS177 . 151 Novak Simon
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10003329306 OE6 DNS >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10003329306
code: OE6
Time:
Zaostanek: DNS

Komentarji

 

Mobile content