Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: TROFEJ UMAG - UMAG TROPHY 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:TROFEJ UMAG - UMAG TROPHY 2017 Datum:01.03.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub UCI ID code Time Zaostanek
ELITE-M
1 . 55 Korošec Rok Moški SLO Amplatz - BMC 10007386128 AMP 03:36:16.00 --
2 . 74 FILIPPO FORTIN Moški ITA Tirol Cycling Team 10006547884 TIR '' - '' --
3 . 95 ALEX FRAME Moški JLT Condor 10007229514 JLT '' - '' --
4 . 140 MICHAEL SVENDGAARD Carbel Moški Team Veloconcept 10009374830 TVC '' - '' --
5 . 41 Jerman Žiga Moški SLO Rog - Ljubljana 10014992039 ROG '' - '' --
6 . 80 ALOIS KAŇKOVSKÝ Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10002510563 ELA '' - '' --
7 . 68 KONRAD GEßNER Moški DEU Rad-Net Rose Team 10009041996 GER '' - '' --
8 . 185 LOURING VORRE Aske Moški Team Giant - Castelli 10007514854 TGC '' - '' --
9 . 85 GABRIELE BONECHI Moški ITA Team Cervelo 10009505273 OE2 '' - '' --
10 . 17 ROBERT KESSLER Moški DEU LKT Team Brandenburg 10009042303 LKT '' - '' --
11 . 47 IVAN BALYKIN Moški Torku Sekerspor 10006067332 TRK '' - '' --
12 . 64 Rumac Josip Moški CRO Synergy Baku Cycling Project 10007822729 BCP '' - '' --
13 . 6 DAVIDE MUCELLI Moški ITA Meridiana Kamen Team 10005598803 MKT '' - '' --
14 . 1 Maltar Bruno Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822628 MKT '' - '' --
15 . 63 ISMAIL ILIASOV Moški Synergy Baku Cycling Project 10009596819 BCP '' - '' --
16 . 32 GIAN FRIESECKE Moški Swiss National Team MTB 10008673093 SUI '' - '' --
17 . 40 Pogačar Tadej Moški SLO Rog - Ljubljana 10014972740 ROG '' - '' --
18 . 149 JAN STÖHR Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10008707449 PFG '' - '' --
19 . 104 NILS EEKHOFF Moški Development Team Sunweb 10014842394 DSU '' - '' --
20 . 143 KASPER ASGREEN Moški Team Veloconcept 10009743733 TVC '' - '' --
21 . 127 RYU SUZUKI Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10009798495 BGT '' - '' --
22 . 36 MARTIN FANGER Moški Swiss National Team MTB 10003643443 SUI '' - '' --
23 . 125 XHULIANO KAMBERAJ Moški Gragnano Sporting Club 10054727077 OE4 '' - '' --
24 . 124 LUCA ZULLO Moški ITA Gragnano Sporting Club 10013472876 OE4 '' - '' --
25 . 15 CARL SOBALLA Moški DEU LKT Team Brandenburg 10008719876 LKT '' - '' --
26 . 139 RASMUS POULSEN Guldhammer Moški Team Veloconcept 10005410257 TVC '' - '' --
27 . 103 SUIRE BETOUIGT Clement Moški FRA Development Team Sunweb 10025178150 DSU '' - '' --
28 . 96 RUSSELL DOWNING Moški JLT Condor 10001547940 JLT '' - '' --
29 . 7 JANNIK STEIMLE Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10009231552 RSW '' - '' --
30 . 8 DANIEL AUER Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008651976 RSW '' - '' --
31 . 65 ENVER ASANOV Moški Synergy Baku Cycling Project 10009596718 BCP '' - '' --
32 . 12 LUKAS SCHLEMMER Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008694012 RSW '' - '' --
33 . 115 Žarković Đolai Dimitrije Moški SRB CCN Metalac 10010184576 OE3 '' - '' --
34 . 23 JONAS RAPP Moški DEU Team Heizomat 10009404233 THF 03:36:31.00 00:00:15
35 . 183 MATHIAS JORGENSEN Moški Team Giant - Castelli 10010973714 TGC '' - '' 00:00:15
36 . 177 Svab Jernej Moški SLO KK Kranj 10013780650 OE0 '' - '' 00:00:15
37 . 129 TOSHIKI OMOTE Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10011062832 BGT '' - '' 00:00:15
38 . 166 MARC CLAUSS Moški DEU Hermann Radteam 10014865131 OE8 '' - '' 00:00:15
39 . 154 Pajek Luka Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014894736 OE6 '' - '' 00:00:15
40 . 109 YAUHENI AKHRAMENKA Moški National Team of Republic of Belarus 10009050181 BLR '' - '' 00:00:15
41 . 61 MAKSYM AVERIN Moški Synergy Baku Cycling Project 10005426728 BCP '' - '' 00:00:15
42 . 76 SEBASTIAN SCHÖNBERGER Moški AUT Tirol Cycling Team 10008653087 TIR '' - '' 00:00:15
43 . 66 ELGUN ALIZADA Moški Synergy Baku Cycling Project 10009802741 BCP '' - '' 00:00:15
44 . 69 PATRICK HALLER Moški DEU Rad-Net Rose Team 10010661088 GER '' - '' 00:00:15
45 . 73 MATTHIAS KRIZEK Moški AUT Tirol Cycling Team 10004635166 TIR '' - '' 00:00:15
46 . 87 MATTEO PASCAZI Moški ITA Team Cervelo 10012988179 OE2 '' - '' 00:00:15
47 . 43 NAZIM BAKIRCI Moški Torku Sekerspor 10005828165 TRK '' - '' 00:00:15
48 . 38 Penko Izidor Moški SLO Rog - Ljubljana 10009800721 ROG '' - '' 00:00:15
49 . 116 ANTONIJO BARAC Moški BIH CCN Metalac 10009544174 OE3 '' - '' 00:00:15
50 . 21 NATHAN MÜLLER Moški DEU Team Heizomat 10008915189 THF 03:36:37.00 00:00:21
51 . 70 SVEN REUTTER Moški DEU Rad-Net Rose Team 10009173049 GER '' - '' 00:00:21
52 . 33 FLORIAN CHENAUX Moški Swiss National Team MTB 10007421288 SUI '' - '' 00:00:21
53 . 59 Mugerli Matej Moški SLO Amplatz - BMC 10002070023 AMP '' - '' 00:00:21
54 . 60 MAREK ČANECKY Moški SVK Amplatz - BMC 10004611625 AMP '' - '' 00:00:21
55 . 145 MARTIN BOUBAL Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10002832481 PFG '' - '' 00:00:21
56 . 168 ROBERT MÜLLER Moški DEU Hermann Radteam 10048232323 OE8 '' - '' 00:00:21
57 . 31 GIGER Fabian Moški Swiss National Team MTB 10003691034 SUI '' - '' 00:00:21
58 . 167 ALEXANDER MEIER Moški DEU Hermann Radteam 10009399482 OE8 '' - '' 00:00:21
59 . 171 BARNABAS PEAK Moški HUN Kontenet-Dksi 10010199835 OE9 '' - '' 00:00:21
60 . 81 MARTIN HUNAL Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10007176869 ELA '' - '' 00:00:21
61 . 4 MATTEO RABOTTINI Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006919013 MKT '' - '' 00:00:21
62 . 180 Logar Tadej Moški SLO KK Kranj 10007928520 OE0 '' - '' 00:00:21
63 . 108 MARC GOOS Moški Development Team Sunweb 10007169795 DSU '' - '' 00:00:21
64 . 107 RUBEN ZEPUNTKE Moški DEU Development Team Sunweb 10007520514 DSU '' - '' 00:00:21
65 . 28 TARIK HAUPT Moški DEU P&S Thuringen 10009746056 OE1 03:36:42.00 00:00:26
66 . 3 Repse Uros Moški SLO Meridiana Kamen Team 10008692190 MKT 03:36:45.00 00:00:29
67 . 133 Pavlič Marko Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10007974087 OE5 '' - '' 00:00:29
68 . 106 FLORIAN STORK Moški DEU Development Team Sunweb 10010661492 DSU '' - '' 00:00:29
69 . 101 Migdal Wojciech Moški POL Team Hurom 10006890721 THU '' - '' 00:00:29
70 . 5 GIANFRANCO VISCONTI Raffaele Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006747241 MKT '' - '' 00:00:29
71 . 26 ROBERT JÄGELER Moški DEU P&S Thuringen 10009172847 OE1 '' - '' 00:00:29
72 . 131 SHO HATSUYAMA Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10006076628 BGT '' - '' 00:00:29
73 . 77 CLEMENS FANKHAUSER Moški AUT Tirol Cycling Team 10002883712 TIR '' - '' 00:00:29
74 . 84 JIRÍ POLNICKÝ Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10004771976 ELA '' - '' 00:00:29
75 . 24 LAURIN WINTER Moški DEU Team Heizomat 10009172544 THF '' - '' 00:00:29
76 . 20 MANUEL PORZNER Moški DEU Team Heizomat 10009090496 THF '' - '' 00:00:29
77 . 164 FLORIAN GINDHART Moški DEU Hermann Radteam 10014588881 OE8 '' - '' 00:00:29
78 . 9 JOHANNES SCHINNAGEL Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10009782533 RSW '' - '' 00:00:29
79 . 83 JOSEF ČERNÝ Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10007523241 ELA '' - '' 00:00:29
80 . 79 TOMÁŠ BUCHÁČEK Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10002058202 ELA '' - '' 00:00:29
81 . 100 PIASKOWY Emanuel Moški POL Team Hurom 10006843534 THU '' - '' 00:00:29
82 . 99 KONRAD TOMASIAK Moški POL Team Hurom 10006890519 THU '' - '' 00:00:29
83 . 147 PAVEL GRUBER Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10009503758 PFG '' - '' 00:00:29
84 . 37 Ručigaj Žiga Moški SLO Rog - Ljubljana 10008693507 ROG '' - '' 00:00:29
85 . 98 BARTOSZ WARCHOL Moški POL Team Hurom 10006890923 THU '' - '' 00:00:29
86 . 18 PAUL RUDYS Moški DEU LKT Team Brandenburg 10015141478 LKT '' - '' 00:00:29
87 . 94 ALISTAIR SLATER Moški JLT Condor 10007582350 JLT '' - '' 00:00:29
88 . 19 GEORG LOEF Moški DEU Team Heizomat 10009395240 THF '' - '' 00:00:29
89 . 163 FLORIAN NOWAK Moški DEU Hermann Radteam 10009395341 OE8 03:37:03.00 00:00:47
90 . 181 RASMUS QUAADE Christian Moški Team Giant - Castelli 10006064504 TGC '' - '' 00:00:47
91 . 29 SANDRO KÜHMEL Moški DEU P&S Thuringen 10053673720 OE1 '' - '' 00:00:47
92 . 62 SAMIR JABRAYILOV Moški Synergy Baku Cycling Project 10008714725 BCP '' - '' 00:00:47
93 . 141 MADS RAHBEK Baadsgaard Moški Team Veloconcept 10009376951 TVC '' - '' 00:00:47
94 . 82 MICHAEL KUKRLE Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10008680470 ELA '' - '' 00:00:47
95 . 11 MARKUS EIBEGGER Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10002727195 RSW '' - '' 00:00:47
96 . 25 JONATHAN DINKLER Moški DEU P&S Thuringen 10009041895 OE1 03:37:34.00 00:01:18
97 . 56 JÁNOS PELIKÁN Zsombor Moški HUN Amplatz - BMC 10008689665 AMP '' - '' 00:01:18
98 . 75 Kuen Maximilian Moški AUT Tirol Cycling Team 10007510612 TIR '' - '' 00:01:18
99 . 45 MUHAMMET ATALAY Moški Torku Sekerspor 10007593868 TRK '' - '' 00:01:18
100 . 93 STEVE LAMPIER Moški JLT Condor 10002929683 JLT 03:38:06.00 00:01:50
101 . 153 Černe Gregor Matija Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014860077 OE6 '' - '' 00:01:50
102 . 152 Veber Matic Moški SLO KK Grega Bole Bled 10013807023 OE6 '' - '' 00:01:50
103 . 176 Drinovec Matej Moški SLO KK Kranj 10010968862 OE0 03:38:51.00 00:02:35
104 . 13 PHILIP WEBER Moški DEU LKT Team Brandenburg 10015768241 LKT '' - '' 00:02:35
105 . 105 JARNO MOBACH Moški Development Team Sunweb 10014918378 DSU '' - '' 00:02:35
106 . 126 SAIKO PAVEL Moški Gragnano Sporting Club 10054760726 OE4 '' - '' 00:02:35
107 . 42 Merčun Matej Moški SLO Rog - Ljubljana 10015156030 ROG '' - '' 00:02:35
108 . 90 GABRIELE LANCIA Moški ITA Team Cervelo 10014431156 OE2 '' - '' 00:02:35
109 . 148 RÓBERT MÁLIK Moški SVK CK Pribram Fany Gastro 10007767963 PFG '' - '' 00:02:35
110 . 186 NICKLAS BOJE-PEDERSEN Moški Team Giant - Castelli 10008718563 TGC '' - '' 00:02:35
111 . 22 SIMON REDMERS Moški DEU Team Heizomat 10010981794 THF '' - '' 00:02:35
112 . 78 PATRICK GAMPER Moški AUT Tirol Cycling Team 10010966236 TIR '' - '' 00:02:35
113 . 97 ERYK LATON Moški POL Team Hurom 10007503538 THU '' - '' 00:02:35
114 . 135 ROŠKAR TIM Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10015084793 OE5 03:39:12.00 00:02:56
115 . 111 MIKHAIL SHEMETAU Moški National Team of Republic of Belarus 10009492240 BLR '' - '' 00:02:56
116 . 58 GERD FIDLER Moški AUT Amplatz - BMC 10009781927 AMP '' - '' 00:02:56
117 . 57 THOMAS UMHALLER Moški AUT Amplatz - BMC 10009399785 AMP '' - '' 00:02:56
118 . 160 JONAS SONNLEITNER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10015870392 OE7 '' - '' 00:02:56
119 . 158 BENJAMIN HERDEN Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10036349621 OE7 '' - '' 00:02:56
120 . 172 FERENC SZOLLOSI Moški HUN Kontenet-Dksi 10010785370 OE9 '' - '' 00:02:56
121 . 157 MARCEL WEBER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10006788465 OE7 '' - '' 00:02:56
122 . 117 SRECKO ĐOLIĆ Moški SRB CCN Metalac 10008609035 OE3 '' - '' 00:02:56
123 . 102 WOJCIECH FRANCZAK Moški POL Team Hurom 10012380214 THU '' - '' 00:02:56
124 . 67 BASTIAN FLICKE Moški DEU Rad-Net Rose Team 10010184071 GER '' - '' 00:02:56
125 . 150 PAVEL STÖHR Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10008707550 PFG '' - '' 00:02:56
126 . 112 ALEH AHIYEVICH Moški National Team of Republic of Belarus 10007769377 BLR '' - '' 00:02:56
127 . 53 MYKOLAS RACIUNAS Moški Staki - Technorama 10009723828 SIT '' - '' 00:02:56
128 . 51 VENANTAS LAŠINIS Moški Staki - Technorama 10009973705 SIT '' - '' 00:02:56
129 . 175 Kvasina Filip Moški CRO KK Kranj 10009979260 OE0 '' - '' 00:02:56
130 . 2 Jabuka David Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009416458 MKT '' - '' 00:02:56
131 . 122 FOGLIE DELLE Michael Moški ITA Gragnano Sporting Club 10011972006 OE4 '' - '' 00:02:56
132 . 39 Grošelj Matic Moški SLO Rog - Ljubljana 10014881602 ROG '' - '' 00:02:56
133 . 88 FRANCESCO ACCO Moški ITA Team Cervelo 10013473381 OE2 03:39:28.00 00:03:12
134 . 123 ADRIANO SACCHETTI Moški ITA Gragnano Sporting Club 10010584603 OE4 '' - '' 00:03:12
135 . 121 MATTEO CONFORTI Moški ITA Gragnano Sporting Club 10013787926 OE4 '' - '' 00:03:12
136 . 89 GIANMARCO CARESIA Moški ITA Team Cervelo 10013771152 OE2 '' - '' 00:03:12
137 . 86 GIOVANNI PETRONI Moški ITA Team Cervelo 10011971396 OE2 '' - '' 00:03:12
138 . 178 Čotar Luka Moški SLO KK Kranj 10013815713 OE0 '' - '' 00:03:12
139 . 132 TAKAAKI HORI Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008003490 BGT '' - '' 00:03:12
140 . 35 ARNAUD HERTLING Moški Swiss National Team MTB 10009548420 SUI '' - '' 00:03:12
141 . 110 HARDZEI TSISHCHANKA Moški National Team of Republic of Belarus 10009032805 BLR '' - '' 00:03:12
142 . 162 LUDWIG REITER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10015303247 OE7 '' - '' 00:03:12
143 . 182 VINJEBO NYGAARD Emil Moški Team Giant - Castelli 10008700981 TGC '' - '' 00:03:12
144 . 142 THOMAS RIIS Nybo Moški Team Veloconcept 10007962468 TVC '' - '' 00:03:12
145 . 49 PAULIUS SISKEVICIUS Moški Staki - Technorama 10007767660 SIT '' - '' 00:03:12
146 . 50 GEDIMINAS KAUPAS Moški Staki - Technorama 10004632944 SIT '' - '' 00:03:12
147 . 10 DANIEL LEHNER Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008653188 RSW '' - '' 00:03:12
148 . 138 Obal Primož Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10015547565 OE5 '' - '' 00:03:12
149 . 14 MALTE JÜRß Moški DEU LKT Team Brandenburg 10013859260 LKT '' - '' 00:03:12
150 . 128 MANABU ISHIBASHI Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008197288 BGT '' - '' 00:03:12
151 . 46 LUCA CHIRICO Moški ITA Torku Sekerspor 10007518086 TRK 03:40:32.00 00:04:16
152 . 27 TONI FRANZ Moški DEU P&S Thuringen 10014481171 OE1 03:40:53.00 00:04:37
153 . 91 IAN BIBBY Moški JLT Condor 10003471873 JLT 03:41:26.00 00:05:10
154 . 92 THOMAS MOSES Moški JLT Condor 10007063604 JLT ' - '' 00:05:10
155 . 52 KASPARAS PUNKRYS Moški Staki - Technorama 10015353666 SIT 03:41:35.00 00:05:19
156 . 159 NATHAN-MAXIMILIAN SAUTER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10036356994 OE7 03:41:50.00 00:05:34
157 . 170 ZORAN ZSIVITY Moški HUN Kontenet-Dksi 10006959934 OE9 03:42:07.00 00:05:51
158 . 130 JIN OKUBO Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008715028 BGT 03:44:37.00 00:08:21
159 . 119 Ramšak Borut Moški SLO CCN Metalac 10005531711 OE3 03:47:07.00 00:10:51
160 . 44 MUSTAFA SAYAR Moški Torku Sekerspor 10006915979 TRK '' - '' 00:10:51
161 . 134 Čibej Simon Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10010186802 OE5 03:48:17.00 00:12:01
162 . 136 KRAMBERGER LUKA Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10017583858 OE5 '' - '' 00:12:01
163 . 146 MARTIN HEBÍK Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10002318684 PFG '' - '' 00:12:01
164 . 54 GINTARAS SVETIKAS Moški Staki - Technorama 10010963812 SIT '' - '' 00:12:01
DNF165 . 16 FREDERIK HÄHNEL Moški DEU LKT Team Brandenburg 10011075764 LKT DNF
DNF166 . 30 IMMANUEL STARK Moški DEU P&S Thuringen 10015123189 OE1 DNF
DNF167 . 34 LÉO LHOMME Moški Swiss National Team MTB 10008722203 SUI DNF
DNF168 . 118 JOVAN MILENIĆ Moški SRB CCN Metalac 10016237275 OE3 DNF
DNF169 . 120 DEJAN ĐOLIĆ Moški SRB CCN Metalac 10009133138 OE3 DNF
DNF170 . 137 Furlan Jernej Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10017647011 OE5 DNF
DNF171 . 155 Sanković Alex Moški SLO KK Grega Bole Bled 10016009125 OE6 DNF
DNF172 . 161 CHRISTOPH SETESCAK Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10015301328 OE7 DNF
DNF173 . 165 FLORIAN OBERSTEINER Moški DEU Hermann Radteam 10011127092 OE8 DNF
DNF174 . 169 Zoltán Vigh Moški HUN Kontenet-Dksi 10004840583 OE9 DNF
DNF175 . 179 Majoli Fran Moški CRO KK Kranj 10015080046 OE0 DNF
DNF176 . 184 MIKKEL BJERG Moški Team Giant - Castelli 10015825936 TGC DNF
DNS177 . 151 Novak Simon Moški SLO KK Grega Bole Bled 10003329306 OE6 DNS

Komentarji