Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: TROFEJ POREČ - POREČ TROPHY 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:TROFEJ POREČ - POREČ TROPHY 2017 Datum:04.03.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub UCI ID code Time Zaostanek
ELITE-M
1 . 1 Mugerli Matej Moški SLO Amplatz - BMC 10002070023 AMP 03:27:45.00 --
2 . 18 RUSSELL DOWNING Moški JLT Condor 10001547940 JLT '' - '' --
3 . 13 IAN BIBBY Moški JLT Condor 10003471873 JLT '' - '' --
4 . 10 DAVIDE MUCELLI Moški ITA Meridiana Kamen Team 10005598803 MKT '' - '' --
5 . 17 ALEX FRAME Moški JLT Condor 10007229514 JLT '' - '' --
6 . 129 IVAN BALYKIN Moški Torku Sekerspor 10006067332 TRK '' - '' --
7 . 126 JIRÍ POLNICKÝ Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10004771976 ELA '' - '' --
8 . 176 NILS EEKHOFF Moški Development Team Sunweb 10014842394 DSU '' - '' --
9 . 142 Rumac Josip Moški CRO Synergy Baku Cycling Project 10007822729 BCP '' - '' --
10 . 56 GIAN FRIESECKE Moški Swiss National Team MTB 10008673093 SUI '' - '' --
11 . 131 LUCA CHIRICO Moški ITA Torku Sekerspor 10007518086 TRK '' - '' --
12 . 133 Katrašnik Gašper Moški SLO Adria Mobil 10008678349 ADR '' - '' --
13 . 180 MARC GOOS Moški Development Team Sunweb 10007169795 DSU '' - '' --
14 . 72 Jerman Žiga Moški SLO Rog - Ljubljana 10014992039 ROG '' - '' --
15 . 77 RASMUS POULSEN Guldhammer Moški Team Veloconcept 10005410257 TVC '' - '' --
16 . 145 RYU SUZUKI Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10009798495 BGT '' - '' --
17 . 102 LOURING VORRE Aske Moški Team Giant - Castelli 10007514854 TGC '' - '' --
18 . 115 GABRIELE BONECHI Moški ITA Team Cervelo 10009505273 OE8 '' - '' --
19 . 86 JONATHAN DINKLER Moški DEU P&S Thuringen 10009041895 OE6 '' - '' --
20 . 109 ERYK LATON Moški POL Team Hurom 10007503538 THU '' - '' --
21 . 80 THOMAS RIIS Nybo Moški Team Veloconcept 10007962468 TVC '' - '' --
22 . 78 MICHAEL SVENDGAARD Carbel Moški Team Veloconcept 10009374830 TVC '' - '' --
23 . 178 JARNO MOBACH Moški Development Team Sunweb 10014918378 DSU '' - '' --
24 . 54 CLEMENS FANKAHUSER Moški AUT Tirol Cycling Team 10002883712 TIR '' - '' --
25 . 6 MAREK ČANECKY Moški SVK Amplatz - BMC 10004611625 AMP '' - '' --
26 . 21 PATRICK HALLER Moški DEU German National Team 10010661088 GER '' - '' --
27 . 163 DANIEL AUER Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008651976 RSW '' - '' --
28 . 57 FLORIAN CHENAUX Moški Swiss National Team MTB 10007421288 SUI '' - '' --
29 . 3 HERMANN PERNSTEINER Moški AUT Amplatz - BMC 10006838480 AMP '' - '' --
30 . 49 MATTHIAS KRIZEK Moški AUT Tirol Cycling Team 10004635166 TIR '' - '' --
31 . 31 MARTIN BOUBAL Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10002832481 PFG '' - '' --
32 . 45 FLORIAN OBERSTEINER Moški DEU Hermann Radteam 10011127092 OE3 '' - '' --
33 . 52 SEBASTIAN SCHÖNBERGER Moški AUT Tirol Cycling Team 10008653087 TIR '' - '' --
34 . 189 JONAS RAPP Moški DEU Team Heizomat 10009404233 THF '' - '' --
35 . 110 BARTOSZ WARCHOL Moški POL Team Hurom 10006890923 THU '' - '' --
36 . 151 HANS-JORG LEOPOLD Moški AUT WSA Greenlife 10002727401 WSA '' - '' --
37 . 104 Veber Matic Moški SLO KK Grega Bole Bled 10013807023 OE7 '' - '' --
38 . 71 Pogačar Tadej Moški SLO Rog - Ljubljana 10014972740 ROG '' - '' --
39 . 53 PATRICK GAMPER Moški AUT Tirol Cycling Team 10010966236 TIR '' - '' --
40 . 100 MIKKEL BJERG Moški Team Giant - Castelli 10015825936 TGC '' - '' --
41 . 166 MARKUS EIBEGGER Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10002727195 RSW '' - '' --
42 . 144 ELGUN ALIZADA Moški Synergy Baku Cycling Project 10009802741 BCP '' - '' --
43 . 68 Penko Izidor Moški SLO Rog - Ljubljana 10009800721 ROG '' - '' --
44 . 112 PIASKOWY Emanuel Moški POL Team Hurom 10006843534 THU '' - '' --
45 . 62 FOGLIE DELLE Michael Moški ITA Gragnano Sporting Club 10011972006 OE4 '' - '' --
46 . 159 VENANTAS LAŠINIS Moški Staki - Technorama 10009973705 SIT '' - '' --
47 . 43 FLORIAN NOWAK Moški DEU Hermann Radteam 10009395341 OE3 '' - '' --
48 . 48 ROBERT MÜLLER Moški DEU Hermann Radteam 10048232323 OE3 '' - '' --
49 . 139 MAKSYM AVERIN Moški Synergy Baku Cycling Project 10005426728 BCP '' - '' --
50 . 122 ALOIS KAŇKOVSKÝ Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10002510563 ELA '' - '' --
51 . 29 Primožič Jaka Moški SLO KK Kranj 10014992241 OE1 '' - '' --
52 . 60 MARTIN FANGER Moški Swiss National Team MTB 10003643443 SUI '' - '' --
53 . 190 MANUEL PORZNER Moški DEU Team Heizomat 10009090496 THF '' - '' --
54 . 149 SHO HATSUYAMA Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10006076628 BGT '' - '' --
55 . 124 JOSEF ČERNÝ Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10007523241 ELA '' - '' --
56 . 181 Jenko Robi Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10006686718 OE9 '' - '' --
57 . 55 GIGER Fabian Moški Swiss National Team MTB 10003691034 SUI '' - '' --
58 . 30 Logar Tadej Moški CRO KK Kranj 10007928520 OE1 '' - '' --
59 . 7 EMANUEL KIŠERLOVSKI Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 MKT '' - '' --
60 . 26 Drinovec Matej Moški SLO KK Kranj 10010968862 OE1 '' - '' --
61 . 119 GIANMARCO CARESIA Moški ITA Team Cervelo 10013771152 OE8 '' - '' --
62 . 152 FLORIAN BISSINGER Moški DEU WSA Greenlife 10007411184 WSA '' - '' --
63 . 35 JAN STÖHR Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10008707449 PFG '' - '' --
64 . 59 ARNAUD HERTLING Moški Swiss National Team MTB 10009548420 SUI '' - '' --
65 . 113 Migdal Wojciech Moški POL Team Hurom 10006890721 THU '' - '' --
66 . 114 WOJCIECH FRANCZAK Moški POL Team Hurom 10012380214 THU '' - '' --
67 . 165 JOHANNES SCHINNAGEL Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10009782533 RSW '' - '' --
68 . 16 ALISTAIR SLATER Moški JLT Condor 10007582350 JLT '' - '' --
69 . 51 Kuen Maximilian Moški AUT Tirol Cycling Team 10007510612 TIR '' - '' --
70 . 63 ADRIANO SACCHETTI Moški ITA Gragnano Sporting Club 10010584603 OE4 '' - '' --
71 . 74 BARNABAS PEAK Moški HUN Kontenet-Dksi 10010199835 OE5 '' - '' --
72 . 136 Rogina Radoslav Moški CRO Adria Mobil 10001299174 ADR '' - '' --
73 . 111 KONRAD TOMASIAK Moški POL Team Hurom 10006890519 THU '' - '' --
74 . 99 MATHIAS JORGENSEN Moški Team Giant - Castelli 10010973714 TGC '' - '' --
75 . 155 MARCO FRIEDERICH Moški AUT WSA Greenlife 10010196704 WSA '' - '' --
76 . 106 Pajek Luka Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014894736 OE7 '' - '' --
77 . 38 STEFAN BRANDLMEIER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10013842486 OE2 '' - '' --
78 . 172 CARL SOBALLA Moški DEU LKT Team Brandenburg 10008719876 LKT '' - '' --
79 . 89 IMMANUEL STARK Moški DEU P&S Thuringen 10015123189 OE6 '' - '' --
80 . 147 TOSHIKI OMOTE Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10011062832 BGT '' - '' --
81 . 70 Grošelj Matic Moški SLO Rog - Ljubljana 10014881602 ROG '' - '' --
82 . 67 Ručigaj Žiga Moški SLO Rog - Ljubljana 10008693507 ROG 03:28:33.00 --
83 . 135 Per Gorazd Moški SLO Adria Mobil 10010968761 ADR '' - '' --
84 . 138 Horvat Žiga Moški SLO Adria Mobil 10014992140 ADR '' - '' --
85 . 117 MATTEO PASCAZI Moški ITA Team Cervelo 10012988179 OE8 '' - '' --
86 . 5 ANDREAS UMHALLER Moški AUT Amplatz - BMC 10009399280 AMP '' - '' --
87 . 154 MARKUS KOPFAUF Moški AUT WSA Greenlife 10008821324 WSA '' - '' --
88 . 22 SVEN REUTTER Moški DEU German National Team 10009173049 GER '' - '' --
89 . 177 MAXIME GRESSIER Moški FRA Development Team Sunweb 10010795070 DSU 03:28:48.00 --
90 . 101 NICKLAS BOJE-PEDERSEN Moški Team Giant - Castelli 10008718563 TGC 03:28:54.00 --
91 . 175 SUIRE BETOUIGT Clement Moški FRA Development Team Sunweb 10025178150 DSU '' - '' --
92 . 4 JÁNOS PELIKÁN Zsombor Moški HUN Amplatz - BMC 10008689665 AMP '' - '' --
93 . 47 SIMON LAIB Moški DEU Hermann Radteam 10014686689 OE3 03:29:03.00 --
94 . 179 FLORIAN STORK Moški DEU Development Team Sunweb 10010661492 DSU '' - '' --
95 . 187 GEORG LOEF Moški DEU Team Heizomat 10009395240 THF '' - '' --
96 . 116 GIOVANNI PETRONI Moški ITA Team Cervelo 10011971396 OE8 '' - '' --
97 . 15 STEVE LAMPIER Moški JLT Condor 10002929683 JLT '' - '' --
98 . 14 THOMAS MOSES Moški JLT Condor 10007063604 JLT '' - '' --
99 . 134 Bozic Jon Moški SLO Adria Mobil 10009640770 ADR 03:29:14.00 --
100 . 140 SAMIR JABRAYILOV Moški Synergy Baku Cycling Project 10008714725 BCP '' - '' --
101 . 2 PETER KUSZTOR Moški HUN Amplatz - BMC 10003214724 AMP '' - '' --
102 . 97 RASMUS QUAADE Christian Moški Team Giant - Castelli 10006064504 TGC '' - '' --
103 . 98 VINJEBO NYGAARD Emil Moški Team Giant - Castelli 10008700981 TGC '' - '' --
104 . 82 NIKLAS EG Moški Team Veloconcept 10008670871 TVC '' - '' --
105 . 69 Finkšt Tilen Moški SLO Rog - Ljubljana 10010969468 ROG '' - '' --
106 . 42 MAXIMILIAN HAMBERGER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10050657626 OE2 '' - '' --
107 . 81 KASPER ASGREEN Moški Team Veloconcept 10009743733 TVC '' - '' --
108 . 79 MADS RAHBEK Baadsgaard Moški Team Veloconcept 10009376951 TVC '' - '' --
109 . 121 TOMÁŠ BUCHÁČEK Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10002058202 ELA 03:29:37.00 --
110 . 96 MIKHAIL SHEMETAU Moški Belarus National Team 10009492240 BLR '' - '' --
111 . 143 ENVER ASANOV Moški Synergy Baku Cycling Project 10009596718 BCP '' - '' --
112 . 12 GIANFRANCO VISCONTI Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006747241 MKT '' - '' --
113 . 20 KONRAD GEßNER Moški DEU German National Team 10009041996 GER 03:29:42.00 --
114 . 168 JANNIK STEIMLE Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10009231552 RSW '' - '' --
115 . 50 FILIPPO FORTIN Moški ITA Tirol Cycling Team 10006547884 TIR '' - '' --
116 . 33 PAVEL GRUBER Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10009503758 PFG '' - '' --
117 . 169 PHILIP WEBER Moški DEU LKT Team Brandenburg 10015768241 LKT 03:29:48.00 --
118 . 127 NAZIM BAKIRCI Moški Torku Sekerspor 10005828165 TRK '' - '' --
119 . 87 TONI FRANZ Moški DEU P&S Thuringen 10014481171 OE6 '' - '' --
120 . 123 MARTIN HUNAL Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10007176869 ELA '' - '' --
121 . 118 FRANCESCO ACCO Moški ITA Team Cervelo 10013473381 OE8 '' - '' --
122 . 171 FREDERIK HÄHNEL Moški DEU LKT Team Brandenburg 10011075764 LKT 03:30:30.00 --
123 . 19 BASTIAN FLICKE Moški DEU German National Team 10010184071 GER '' - '' --
124 . 158 GEDIMINAS KAUPAS Moški Staki - Technorama 10004632944 SIT 03:31:05.00 --
125 . 167 DANIEL LEHNER Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008653188 RSW '' - '' --
126 . 164 LUKAS SCHLEMMER Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008694012 RSW 03:31:19.00 --
127 . 183 Čibej Simon Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10010186802 OE9 '' - '' --
128 . 125 PAVEL CAMRDA Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10009808704 ELA '' - '' --
129 . 182 Pavlič Marko Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10007974087 OE9 '' - '' --
130 . 37 MARCEL WEBER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10006788465 OE2 '' - '' --
131 . 34 RÓBERT MÁLIK Moški SVK CK Pribram Fany Gastro 10007767963 PFG '' - '' --
132 . 58 LÉO LHOMME Moški Swiss National Team MTB 10008722203 SUI '' - '' --
133 . 130 MUHAMMET ATALAY Moški Torku Sekerspor 10007593868 TRK '' - '' --
134 . 88 ROBERT JÄGELER Moški DEU P&S Thuringen 10009172847 OE6 '' - '' --
135 . 64 LUCA ZULLO Moški ITA Gragnano Sporting Club 10013472876 OE4 '' - '' --
136 . 27 Svab Jernej Moški SLO KK Kranj 10013780650 OE1 03:31:51.00 --
137 . 90 KÄßMANN Fabian Moški DEU P&S Thuringen 10050636509 OE6 03:33:50.00 --
138 . 170 PAUL RUDYS Moški DEU LKT Team Brandenburg 10015141478 LKT '' - '' --
139 . 36 PAVEL STÖHR Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10008707550 PFG 03:34:23.00 --
140 . 184 ROŠKAR TIM Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10015084793 OE9 '' - '' --
141 . 32 MARTIN HEBÍK Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10002318684 PFG '' - '' --
142 . 157 PAULIUS SISKEVICIUS Moški Staki - Technorama 10007767660 SIT 03:36:23.00 --
143 . 8 Maltar Bruno Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822628 MKT 03:40:31.00 --
DNF144 . 9 Jabuka David Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009416458 MKT DNF
DNF145 . 11 MATTEO RABOTTINI Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006919013 MKT DNF
DNF146 . 25 Kvasina Filip Moški CRO KK Kranj 10009979260 OE1 DNF
DNF147 . 28 Čotar Luka Moški SLO KK Kranj 10013815713 OE1 DNF
DNF148 . 39 NATHAN-MAXIMILIAN SAUTER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10036356994 OE2 DNF
DNF149 . 40 LUDWIG REITER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10015303247 OE2 DNF
DNF150 . 41 JONAS SONNLEITNER Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10015870392 OE2 DNF
DNF151 . 44 LUKAS ORTNER Moški DEU Hermann Radteam 10015303045 OE3 DNF
DNF152 . 46 ALEXANDER MEIER Moški DEU Hermann Radteam 10009399482 OE3 DNF
DNF153 . 61 MATTEO CONFORTI Moški ITA Gragnano Sporting Club 10013787926 OE4 DNF
DNF154 . 65 XHULIANO KAMBERAJ Moški Gragnano Sporting Club 10054727077 OE4 DNF
DNF155 . 66 SAIKO PAVEL Moški Gragnano Sporting Club 10054760726 OE4 DNF
DNF156 . 73 ZORAN ZSIVITY Moški HUN Kontenet-Dksi 10006959934 OE5 DNF
DNF157 . 75 FERENC SZOLLOSI Moški HUN Kontenet-Dksi 10010785370 OE5 DNF
DNF158 . 76 ZSOLT ISTLSTEKKER Moški HUN Kontenet-Dksi 10015084288 OE5 DNF
DNF159 . 92 HARDZEI TSISHCHANKA Moški Belarus National Team 10009032805 BLR DNF
DNF160 . 94 ALEH AHIYEVICH Moški Belarus National Team 10007769377 BLR DNF
DNF161 . 95 YAUHENI AKHRAMENKA Moški Belarus National Team 10009050181 BLR DNF
DNF162 . 105 Černe Gregor Matija Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014860077 OE7 DNF
DNF163 . 107 Sanković Alex Moški SLO KK Grega Bole Bled 10016009125 OE7 DNF
DNF164 . 120 GABRIELE LANCIA Moški ITA Team Cervelo 10014431156 OE8 DNF
DNF165 . 128 MUSTAFA SAYAR Moški Torku Sekerspor 10006915979 TRK DNF
DNF166 . 137 DUŠAN RAJOVIĆ Moški SRB Adria Mobil 10009436262 ADR DNF
DNF167 . 141 ISMAIL ILIASOV Moški Synergy Baku Cycling Project 10009596819 BCP DNF
DNF168 . 146 MANABU ISHIBASHI Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008197288 BGT DNF
DNF169 . 148 JIN OKUBO Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008715028 BGT DNF
DNF170 . 150 TAKAAKI HORI Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008003490 BGT DNF
DNF171 . 153 Salzmann Jodok Moški AUT WSA Greenlife 10008145960 WSA DNF
DNF172 . 156 Kolb Stefan Moški AUT WSA Greenlife 10035052750 WSA DNF
DNF173 . 160 KASPARAS PUNKRYS Moški Staki - Technorama 10015353666 SIT DNF
DNF174 . 161 MYKOLAS RACIUNAS Moški Staki - Technorama 10009723828 SIT DNF
DNF175 . 162 GINTARAS SVETIKAS Moški Staki - Technorama 10010963812 SIT DNF
DNF176 . 173 MALTE JÜRß Moški DEU LKT Team Brandenburg 10013859260 LKT DNF
DNF177 . 174 CHRISTIAN KOCH Moški DEU LKT Team Brandenburg 10009774348 LKT DNF
DNF178 . 185 KRAMBERGER LUKA Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10017583858 OE9 DNF
DNF179 . 186 Obal Primož Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10015547565 OE9 DNF
DNF180 . 191 SIMON REDMERS Moški DEU Team Heizomat 10010981794 THF DNF
DNS183 . 85 SANDRO KÜHMEL Moški DEU P&S Thuringen 10053673720 OE6 DNS
DNS184 . 103 Novak Simon Moški SLO KK Grega Bole Bled 10003329306 OE7 DNS
DSQ 188 NATHAN MÜLLER Moški DEU Team Heizomat 10008915189 THF --
DSQ 192 PASCAL TREUBEL Moški DEU Team Heizomat 10010981895 THF --

Komentarji