Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: TROFEJ POREČ - POREČ TROPHY 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:TROFEJ POREČ - POREČ TROPHY 2017 Datum:04.03.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub UCI ID code Time Zaostanek Več
ELITE-M
1 . 1 Mugerli Matej
Amplatz - BMC
Moški SLO Amplatz - BMC 10002070023 AMP 03:27:45.00 -- >
Klub Amplatz - BMC
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10002070023
code: AMP
Time: 03:27:45.00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 18 RUSSELL DOWNING
JLT Condor
Moški JLT Condor 10001547940 JLT '' - '' -- >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10001547940
code: JLT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
3 . 13 IAN BIBBY
JLT Condor
Moški JLT Condor 10003471873 JLT '' - '' -- >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10003471873
code: JLT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
4 . 10 DAVIDE MUCELLI
Meridiana Kamen Team
Moški ITA Meridiana Kamen Team 10005598803 MKT '' - '' -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10005598803
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
5 . 17 ALEX FRAME
JLT Condor
Moški JLT Condor 10007229514 JLT '' - '' -- >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007229514
code: JLT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
6 . 129 IVAN BALYKIN
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10006067332 TRK '' - '' -- >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006067332
code: TRK
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
7 . 126 JIRÍ POLNICKÝ
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10004771976 ELA '' - '' -- >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10004771976
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
8 . 176 NILS EEKHOFF
Development Team Sunweb
Moški Development Team Sunweb 10014842394 DSU '' - '' -- >
Klub Development Team Sunweb
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10014842394
code: DSU
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
9 . 142 Rumac Josip
Synergy Baku Cycling Project
Moški CRO Synergy Baku Cycling Project 10007822729 BCP '' - '' -- >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10007822729
code: BCP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
10 . 56 GIAN FRIESECKE
Swiss National Team MTB
Moški Swiss National Team MTB 10008673093 SUI '' - '' -- >
Klub Swiss National Team MTB
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008673093
code: SUI
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
11 . 131 LUCA CHIRICO
Torku Sekerspor
Moški ITA Torku Sekerspor 10007518086 TRK '' - '' -- >
Klub Torku Sekerspor
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10007518086
code: TRK
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
12 . 133 Katrašnik Gašper
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10008678349 ADR '' - '' -- >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10008678349
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
13 . 180 MARC GOOS
Development Team Sunweb
Moški Development Team Sunweb 10007169795 DSU '' - '' -- >
Klub Development Team Sunweb
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007169795
code: DSU
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
14 . 72 Jerman Žiga
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10014992039 ROG '' - '' -- >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014992039
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
15 . 77 RASMUS POULSEN Guldhammer
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10005410257 TVC '' - '' -- >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10005410257
code: TVC
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
16 . 145 RYU SUZUKI
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10009798495 BGT '' - '' -- >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009798495
code: BGT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
17 . 102 LOURING VORRE Aske
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10007514854 TGC '' - '' -- >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007514854
code: TGC
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
18 . 115 GABRIELE BONECHI
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10009505273 OE8 '' - '' -- >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10009505273
code: OE8
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
19 . 86 JONATHAN DINKLER
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10009041895 OE6 '' - '' -- >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009041895
code: OE6
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
20 . 109 ERYK LATON
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10007503538 THU '' - '' -- >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10007503538
code: THU
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
21 . 80 THOMAS RIIS Nybo
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10007962468 TVC '' - '' -- >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007962468
code: TVC
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
22 . 78 MICHAEL SVENDGAARD Carbel
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10009374830 TVC '' - '' -- >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009374830
code: TVC
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
23 . 178 JARNO MOBACH
Development Team Sunweb
Moški Development Team Sunweb 10014918378 DSU '' - '' -- >
Klub Development Team Sunweb
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10014918378
code: DSU
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
24 . 54 CLEMENS FANKAHUSER
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10002883712 TIR '' - '' -- >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10002883712
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
25 . 6 MAREK ČANECKY
Amplatz - BMC
Moški SVK Amplatz - BMC 10004611625 AMP '' - '' -- >
Klub Amplatz - BMC
Država SVK
Spol: Moški
UCI ID: 10004611625
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
26 . 21 PATRICK HALLER
German National Team
Moški DEU German National Team 10010661088 GER '' - '' -- >
Klub German National Team
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10010661088
code: GER
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
27 . 163 DANIEL AUER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008651976 RSW '' - '' -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008651976
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
28 . 57 FLORIAN CHENAUX
Swiss National Team MTB
Moški Swiss National Team MTB 10007421288 SUI '' - '' -- >
Klub Swiss National Team MTB
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007421288
code: SUI
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
29 . 3 HERMANN PERNSTEINER
Amplatz - BMC
Moški AUT Amplatz - BMC 10006838480 AMP '' - '' -- >
Klub Amplatz - BMC
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10006838480
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
30 . 49 MATTHIAS KRIZEK
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10004635166 TIR '' - '' -- >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10004635166
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
31 . 31 MARTIN BOUBAL
CK Pribram Fany Gastro
Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10002832481 PFG '' - '' -- >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10002832481
code: PFG
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
32 . 45 FLORIAN OBERSTEINER
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10011127092 OE3 '' - '' -- >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10011127092
code: OE3
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
33 . 52 SEBASTIAN SCHÖNBERGER
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10008653087 TIR '' - '' -- >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008653087
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
34 . 189 JONAS RAPP
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10009404233 THF '' - '' -- >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009404233
code: THF
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
35 . 110 BARTOSZ WARCHOL
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10006890923 THU '' - '' -- >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10006890923
code: THU
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
36 . 151 HANS-JORG LEOPOLD
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10002727401 WSA '' - '' -- >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10002727401
code: WSA
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
37 . 104 Veber Matic
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10013807023 OE7 '' - '' -- >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10013807023
code: OE7
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
38 . 71 Pogačar Tadej
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10014972740 ROG '' - '' -- >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014972740
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
39 . 53 PATRICK GAMPER
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10010966236 TIR '' - '' -- >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10010966236
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
40 . 100 MIKKEL BJERG
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10015825936 TGC '' - '' -- >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10015825936
code: TGC
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
41 . 166 MARKUS EIBEGGER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10002727195 RSW '' - '' -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10002727195
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
42 . 144 ELGUN ALIZADA
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project 10009802741 BCP '' - '' -- >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009802741
code: BCP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
43 . 68 Penko Izidor
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10009800721 ROG '' - '' -- >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10009800721
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
44 . 112 PIASKOWY Emanuel
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10006843534 THU '' - '' -- >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10006843534
code: THU
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
45 . 62 FOGLIE DELLE Michael
Gragnano Sporting Club
Moški ITA Gragnano Sporting Club 10011972006 OE4 '' - '' -- >
Klub Gragnano Sporting Club
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10011972006
code: OE4
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
46 . 159 VENANTAS LAŠINIS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10009973705 SIT '' - '' -- >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009973705
code: SIT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
47 . 43 FLORIAN NOWAK
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10009395341 OE3 '' - '' -- >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009395341
code: OE3
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
48 . 48 ROBERT MÜLLER
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10048232323 OE3 '' - '' -- >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10048232323
code: OE3
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
49 . 139 MAKSYM AVERIN
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project 10005426728 BCP '' - '' -- >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10005426728
code: BCP
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
50 . 122 ALOIS KAŇKOVSKÝ
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10002510563 ELA '' - '' -- >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10002510563
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
51 . 29 Primožič Jaka
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10014992241 OE1 '' - '' -- >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014992241
code: OE1
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
52 . 60 MARTIN FANGER
Swiss National Team MTB
Moški Swiss National Team MTB 10003643443 SUI '' - '' -- >
Klub Swiss National Team MTB
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10003643443
code: SUI
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
53 . 190 MANUEL PORZNER
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10009090496 THF '' - '' -- >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009090496
code: THF
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
54 . 149 SHO HATSUYAMA
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10006076628 BGT '' - '' -- >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006076628
code: BGT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
55 . 124 JOSEF ČERNÝ
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10007523241 ELA '' - '' -- >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10007523241
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
56 . 181 Jenko Robi
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10006686718 OE9 '' - '' -- >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10006686718
code: OE9
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
57 . 55 GIGER Fabian
Swiss National Team MTB
Moški Swiss National Team MTB 10003691034 SUI '' - '' -- >
Klub Swiss National Team MTB
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10003691034
code: SUI
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
58 . 30 Logar Tadej
KK Kranj
Moški CRO KK Kranj 10007928520 OE1 '' - '' -- >
Klub KK Kranj
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10007928520
code: OE1
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
59 . 7 EMANUEL KIŠERLOVSKI
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 MKT '' - '' -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10002725579
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
60 . 26 Drinovec Matej
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10010968862 OE1 '' - '' -- >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010968862
code: OE1
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
61 . 119 GIANMARCO CARESIA
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10013771152 OE8 '' - '' -- >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013771152
code: OE8
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
62 . 152 FLORIAN BISSINGER
WSA Greenlife
Moški DEU WSA Greenlife 10007411184 WSA '' - '' -- >
Klub WSA Greenlife
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10007411184
code: WSA
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
63 . 35 JAN STÖHR
CK Pribram Fany Gastro
Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10008707449 PFG '' - '' -- >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10008707449
code: PFG
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
64 . 59 ARNAUD HERTLING
Swiss National Team MTB
Moški Swiss National Team MTB 10009548420 SUI '' - '' -- >
Klub Swiss National Team MTB
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009548420
code: SUI
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
65 . 113 Migdal Wojciech
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10006890721 THU '' - '' -- >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10006890721
code: THU
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
66 . 114 WOJCIECH FRANCZAK
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10012380214 THU '' - '' -- >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10012380214
code: THU
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
67 . 165 JOHANNES SCHINNAGEL
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10009782533 RSW '' - '' -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009782533
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
68 . 16 ALISTAIR SLATER
JLT Condor
Moški JLT Condor 10007582350 JLT '' - '' -- >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007582350
code: JLT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
69 . 51 Kuen Maximilian
Tirol Cycling Team
Moški AUT Tirol Cycling Team 10007510612 TIR '' - '' -- >
Klub Tirol Cycling Team
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10007510612
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
70 . 63 ADRIANO SACCHETTI
Gragnano Sporting Club
Moški ITA Gragnano Sporting Club 10010584603 OE4 '' - '' -- >
Klub Gragnano Sporting Club
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10010584603
code: OE4
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
71 . 74 BARNABAS PEAK
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10010199835 OE5 '' - '' -- >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10010199835
code: OE5
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
72 . 136 Rogina Radoslav
Adria Mobil
Moški CRO Adria Mobil 10001299174 ADR '' - '' -- >
Klub Adria Mobil
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10001299174
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
73 . 111 KONRAD TOMASIAK
Team Hurom
Moški POL Team Hurom 10006890519 THU '' - '' -- >
Klub Team Hurom
Država POL
Spol: Moški
UCI ID: 10006890519
code: THU
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
74 . 99 MATHIAS JORGENSEN
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10010973714 TGC '' - '' -- >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10010973714
code: TGC
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
75 . 155 MARCO FRIEDERICH
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10010196704 WSA '' - '' -- >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10010196704
code: WSA
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
76 . 106 Pajek Luka
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014894736 OE7 '' - '' -- >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014894736
code: OE7
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
77 . 38 STEFAN BRANDLMEIER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10013842486 OE2 '' - '' -- >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10013842486
code: OE2
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
78 . 172 CARL SOBALLA
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10008719876 LKT '' - '' -- >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10008719876
code: LKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
79 . 89 IMMANUEL STARK
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10015123189 OE6 '' - '' -- >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015123189
code: OE6
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
80 . 147 TOSHIKI OMOTE
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10011062832 BGT '' - '' -- >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10011062832
code: BGT
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
81 . 70 Grošelj Matic
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10014881602 ROG '' - '' -- >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014881602
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 0
82 . 67 Ručigaj Žiga
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10008693507 ROG 03:28:33.00 -- >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10008693507
code: ROG
Time: 03:28:33.00
Zaostanek: 00:00:00
83 . 135 Per Gorazd
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10010968761 ADR '' - '' -- >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010968761
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
84 . 138 Horvat Žiga
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10014992140 ADR '' - '' -- >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014992140
code: ADR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
85 . 117 MATTEO PASCAZI
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10012988179 OE8 '' - '' -- >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10012988179
code: OE8
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
86 . 5 ANDREAS UMHALLER
Amplatz - BMC
Moški AUT Amplatz - BMC 10009399280 AMP '' - '' -- >
Klub Amplatz - BMC
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10009399280
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
87 . 154 MARKUS KOPFAUF
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10008821324 WSA '' - '' -- >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008821324
code: WSA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
88 . 22 SVEN REUTTER
German National Team
Moški DEU German National Team 10009173049 GER '' - '' -- >
Klub German National Team
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009173049
code: GER
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
89 . 177 MAXIME GRESSIER
Development Team Sunweb
Moški FRA Development Team Sunweb 10010795070 DSU 03:28:48.00 -- >
Klub Development Team Sunweb
Država FRA
Spol: Moški
UCI ID: 10010795070
code: DSU
Time: 03:28:48.00
Zaostanek: 00:00:00
90 . 101 NICKLAS BOJE-PEDERSEN
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10008718563 TGC 03:28:54.00 -- >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008718563
code: TGC
Time: 03:28:54.00
Zaostanek: 00:00:00
91 . 175 SUIRE BETOUIGT Clement
Development Team Sunweb
Moški FRA Development Team Sunweb 10025178150 DSU '' - '' -- >
Klub Development Team Sunweb
Država FRA
Spol: Moški
UCI ID: 10025178150
code: DSU
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
92 . 4 JÁNOS PELIKÁN Zsombor
Amplatz - BMC
Moški HUN Amplatz - BMC 10008689665 AMP '' - '' -- >
Klub Amplatz - BMC
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10008689665
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
93 . 47 SIMON LAIB
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10014686689 OE3 03:29:03.00 -- >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10014686689
code: OE3
Time: 03:29:03.00
Zaostanek: 00:00:00
94 . 179 FLORIAN STORK
Development Team Sunweb
Moški DEU Development Team Sunweb 10010661492 DSU '' - '' -- >
Klub Development Team Sunweb
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10010661492
code: DSU
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
95 . 187 GEORG LOEF
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10009395240 THF '' - '' -- >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009395240
code: THF
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
96 . 116 GIOVANNI PETRONI
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10011971396 OE8 '' - '' -- >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10011971396
code: OE8
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
97 . 15 STEVE LAMPIER
JLT Condor
Moški JLT Condor 10002929683 JLT '' - '' -- >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10002929683
code: JLT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
98 . 14 THOMAS MOSES
JLT Condor
Moški JLT Condor 10007063604 JLT '' - '' -- >
Klub JLT Condor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007063604
code: JLT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
99 . 134 Bozic Jon
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10009640770 ADR 03:29:14.00 -- >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10009640770
code: ADR
Time: 03:29:14.00
Zaostanek: 00:00:00
100 . 140 SAMIR JABRAYILOV
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project 10008714725 BCP '' - '' -- >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008714725
code: BCP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
101 . 2 PETER KUSZTOR
Amplatz - BMC
Moški HUN Amplatz - BMC 10003214724 AMP '' - '' -- >
Klub Amplatz - BMC
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10003214724
code: AMP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
102 . 97 RASMUS QUAADE Christian
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10006064504 TGC '' - '' -- >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006064504
code: TGC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
103 . 98 VINJEBO NYGAARD Emil
Team Giant - Castelli
Moški Team Giant - Castelli 10008700981 TGC '' - '' -- >
Klub Team Giant - Castelli
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008700981
code: TGC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
104 . 82 NIKLAS EG
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10008670871 TVC '' - '' -- >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008670871
code: TVC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
105 . 69 Finkšt Tilen
Rog - Ljubljana
Moški SLO Rog - Ljubljana 10010969468 ROG '' - '' -- >
Klub Rog - Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010969468
code: ROG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
106 . 42 MAXIMILIAN HAMBERGER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10050657626 OE2 '' - '' -- >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10050657626
code: OE2
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
107 . 81 KASPER ASGREEN
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10009743733 TVC '' - '' -- >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009743733
code: TVC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
108 . 79 MADS RAHBEK Baadsgaard
Team Veloconcept
Moški Team Veloconcept 10009376951 TVC '' - '' -- >
Klub Team Veloconcept
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009376951
code: TVC
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
109 . 121 TOMÁŠ BUCHÁČEK
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10002058202 ELA 03:29:37.00 -- >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10002058202
code: ELA
Time: 03:29:37.00
Zaostanek: 00:00:00
110 . 96 MIKHAIL SHEMETAU
Belarus National Team
Moški Belarus National Team 10009492240 BLR '' - '' -- >
Klub Belarus National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009492240
code: BLR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
111 . 143 ENVER ASANOV
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project 10009596718 BCP '' - '' -- >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009596718
code: BCP
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
112 . 12 GIANFRANCO VISCONTI
Meridiana Kamen Team
Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006747241 MKT '' - '' -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006747241
code: MKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
113 . 20 KONRAD GEßNER
German National Team
Moški DEU German National Team 10009041996 GER 03:29:42.00 -- >
Klub German National Team
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009041996
code: GER
Time: 03:29:42.00
Zaostanek: 00:00:00
114 . 168 JANNIK STEIMLE
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški DEU Team Felbermayr Simplon Wels 10009231552 RSW '' - '' -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009231552
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
115 . 50 FILIPPO FORTIN
Tirol Cycling Team
Moški ITA Tirol Cycling Team 10006547884 TIR '' - '' -- >
Klub Tirol Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006547884
code: TIR
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
116 . 33 PAVEL GRUBER
CK Pribram Fany Gastro
Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10009503758 PFG '' - '' -- >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10009503758
code: PFG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
117 . 169 PHILIP WEBER
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10015768241 LKT 03:29:48.00 -- >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015768241
code: LKT
Time: 03:29:48.00
Zaostanek: 00:00:00
118 . 127 NAZIM BAKIRCI
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10005828165 TRK '' - '' -- >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10005828165
code: TRK
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
119 . 87 TONI FRANZ
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10014481171 OE6 '' - '' -- >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10014481171
code: OE6
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
120 . 123 MARTIN HUNAL
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10007176869 ELA '' - '' -- >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10007176869
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
121 . 118 FRANCESCO ACCO
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10013473381 OE8 '' - '' -- >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013473381
code: OE8
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
122 . 171 FREDERIK HÄHNEL
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10011075764 LKT 03:30:30.00 -- >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10011075764
code: LKT
Time: 03:30:30.00
Zaostanek: 00:00:00
123 . 19 BASTIAN FLICKE
German National Team
Moški DEU German National Team 10010184071 GER '' - '' -- >
Klub German National Team
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10010184071
code: GER
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
124 . 158 GEDIMINAS KAUPAS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10004632944 SIT 03:31:05.00 -- >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10004632944
code: SIT
Time: 03:31:05.00
Zaostanek: 00:00:00
125 . 167 DANIEL LEHNER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008653188 RSW '' - '' -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008653188
code: RSW
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
126 . 164 LUKAS SCHLEMMER
Team Felbermayr Simplon Wels
Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008694012 RSW 03:31:19.00 -- >
Klub Team Felbermayr Simplon Wels
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008694012
code: RSW
Time: 03:31:19.00
Zaostanek: 00:00:00
127 . 183 Čibej Simon
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10010186802 OE9 '' - '' -- >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10010186802
code: OE9
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
128 . 125 PAVEL CAMRDA
Elkov - Author Cycling Team
Moški CZE Elkov - Author Cycling Team 10009808704 ELA '' - '' -- >
Klub Elkov - Author Cycling Team
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10009808704
code: ELA
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
129 . 182 Pavlič Marko
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10007974087 OE9 '' - '' -- >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10007974087
code: OE9
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
130 . 37 MARCEL WEBER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10006788465 OE2 '' - '' -- >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10006788465
code: OE2
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
131 . 34 RÓBERT MÁLIK
CK Pribram Fany Gastro
Moški SVK CK Pribram Fany Gastro 10007767963 PFG '' - '' -- >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država SVK
Spol: Moški
UCI ID: 10007767963
code: PFG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
132 . 58 LÉO LHOMME
Swiss National Team MTB
Moški Swiss National Team MTB 10008722203 SUI '' - '' -- >
Klub Swiss National Team MTB
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008722203
code: SUI
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
133 . 130 MUHAMMET ATALAY
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10007593868 TRK '' - '' -- >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007593868
code: TRK
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
134 . 88 ROBERT JÄGELER
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10009172847 OE6 '' - '' -- >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009172847
code: OE6
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
135 . 64 LUCA ZULLO
Gragnano Sporting Club
Moški ITA Gragnano Sporting Club 10013472876 OE4 '' - '' -- >
Klub Gragnano Sporting Club
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013472876
code: OE4
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
136 . 27 Svab Jernej
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10013780650 OE1 03:31:51.00 -- >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10013780650
code: OE1
Time: 03:31:51.00
Zaostanek: 00:00:00
137 . 90 KÄßMANN Fabian
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10050636509 OE6 03:33:50.00 -- >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10050636509
code: OE6
Time: 03:33:50.00
Zaostanek: 00:00:00
138 . 170 PAUL RUDYS
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10015141478 LKT '' - '' -- >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015141478
code: LKT
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
139 . 36 PAVEL STÖHR
CK Pribram Fany Gastro
Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10008707550 PFG 03:34:23.00 -- >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10008707550
code: PFG
Time: 03:34:23.00
Zaostanek: 00:00:00
140 . 184 Roškar Tim
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10015084793 OE9 '' - '' -- >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015084793
code: OE9
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
141 . 32 MARTIN HEBÍK
CK Pribram Fany Gastro
Moški CZE CK Pribram Fany Gastro 10002318684 PFG '' - '' -- >
Klub CK Pribram Fany Gastro
Država CZE
Spol: Moški
UCI ID: 10002318684
code: PFG
Time: '' - ''
Zaostanek: 00:00:00
142 . 157 PAULIUS SISKEVICIUS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10007767660 SIT 03:36:23.00 -- >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007767660
code: SIT
Time: 03:36:23.00
Zaostanek: 00:00:00
143 . 8 Maltar Bruno
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822628 MKT 03:40:31.00 -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10007822628
code: MKT
Time: 03:40:31.00
Zaostanek: 00:00:00
DNF144 . 9 Jabuka David
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009416458 MKT DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10009416458
code: MKT
Time:
Zaostanek: DNF
DNF145 . 11 MATTEO RABOTTINI
Meridiana Kamen Team
Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006919013 MKT DNF >
Klub Meridiana Kamen Team
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10006919013
code: MKT
Time:
Zaostanek: DNF
DNF146 . 25 Kvasina Filip
KK Kranj
Moški CRO KK Kranj 10009979260 OE1 DNF >
Klub KK Kranj
Država CRO
Spol: Moški
UCI ID: 10009979260
code: OE1
Time:
Zaostanek: DNF
DNF147 . 28 Čotar Luka
KK Kranj
Moški SLO KK Kranj 10013815713 OE1 DNF >
Klub KK Kranj
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10013815713
code: OE1
Time:
Zaostanek: DNF
DNF148 . 39 NATHAN-MAXIMILIAN SAUTER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10036356994 OE2 DNF >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10036356994
code: OE2
Time:
Zaostanek: DNF
DNF149 . 40 LUDWIG REITER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10015303247 OE2 DNF >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015303247
code: OE2
Time:
Zaostanek: DNF
DNF150 . 41 JONAS SONNLEITNER
Team Veloclub Ratisbona
Moški DEU Team Veloclub Ratisbona 10015870392 OE2 DNF >
Klub Team Veloclub Ratisbona
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015870392
code: OE2
Time:
Zaostanek: DNF
DNF151 . 44 LUKAS ORTNER
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10015303045 OE3 DNF >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10015303045
code: OE3
Time:
Zaostanek: DNF
DNF152 . 46 ALEXANDER MEIER
Hermann Radteam
Moški DEU Hermann Radteam 10009399482 OE3 DNF >
Klub Hermann Radteam
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009399482
code: OE3
Time:
Zaostanek: DNF
DNF153 . 61 MATTEO CONFORTI
Gragnano Sporting Club
Moški ITA Gragnano Sporting Club 10013787926 OE4 DNF >
Klub Gragnano Sporting Club
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10013787926
code: OE4
Time:
Zaostanek: DNF
DNF154 . 65 XHULIANO KAMBERAJ
Gragnano Sporting Club
Moški Gragnano Sporting Club 10054727077 OE4 DNF >
Klub Gragnano Sporting Club
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10054727077
code: OE4
Time:
Zaostanek: DNF
DNF155 . 66 SAIKO PAVEL
Gragnano Sporting Club
Moški Gragnano Sporting Club 10054760726 OE4 DNF >
Klub Gragnano Sporting Club
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10054760726
code: OE4
Time:
Zaostanek: DNF
DNF156 . 73 ZORAN ZSIVITY
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10006959934 OE5 DNF >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10006959934
code: OE5
Time:
Zaostanek: DNF
DNF157 . 75 FERENC SZOLLOSI
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10010785370 OE5 DNF >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10010785370
code: OE5
Time:
Zaostanek: DNF
DNF158 . 76 ZSOLT ISTLSTEKKER
Kontenet-Dksi
Moški HUN Kontenet-Dksi 10015084288 OE5 DNF >
Klub Kontenet-Dksi
Država HUN
Spol: Moški
UCI ID: 10015084288
code: OE5
Time:
Zaostanek: DNF
DNF159 . 92 HARDZEI TSISHCHANKA
Belarus National Team
Moški Belarus National Team 10009032805 BLR DNF >
Klub Belarus National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009032805
code: BLR
Time:
Zaostanek: DNF
DNF160 . 94 ALEH AHIYEVICH
Belarus National Team
Moški Belarus National Team 10007769377 BLR DNF >
Klub Belarus National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10007769377
code: BLR
Time:
Zaostanek: DNF
DNF161 . 95 YAUHENI AKHRAMENKA
Belarus National Team
Moški Belarus National Team 10009050181 BLR DNF >
Klub Belarus National Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009050181
code: BLR
Time:
Zaostanek: DNF
DNF162 . 105 černe Gregor Matija
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10014860077 OE7 DNF >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10014860077
code: OE7
Time:
Zaostanek: DNF
DNF163 . 107 Sanković Alex
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10016009125 OE7 DNF >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10016009125
code: OE7
Time:
Zaostanek: DNF
DNF164 . 120 GABRIELE LANCIA
Team Cervelo
Moški ITA Team Cervelo 10014431156 OE8 DNF >
Klub Team Cervelo
Država ITA
Spol: Moški
UCI ID: 10014431156
code: OE8
Time:
Zaostanek: DNF
DNF165 . 128 MUSTAFA SAYAR
Torku Sekerspor
Moški Torku Sekerspor 10006915979 TRK DNF >
Klub Torku Sekerspor
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10006915979
code: TRK
Time:
Zaostanek: DNF
DNF166 . 137 DUŠAN RAJOVIĆ
Adria Mobil
Moški SRB Adria Mobil 10009436262 ADR DNF >
Klub Adria Mobil
Država SRB
Spol: Moški
UCI ID: 10009436262
code: ADR
Time:
Zaostanek: DNF
DNF167 . 141 ISMAIL ILIASOV
Synergy Baku Cycling Project
Moški Synergy Baku Cycling Project 10009596819 BCP DNF >
Klub Synergy Baku Cycling Project
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009596819
code: BCP
Time:
Zaostanek: DNF
DNF168 . 146 MANABU ISHIBASHI
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008197288 BGT DNF >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008197288
code: BGT
Time:
Zaostanek: DNF
DNF169 . 148 JIN OKUBO
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008715028 BGT DNF >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008715028
code: BGT
Time:
Zaostanek: DNF
DNF170 . 150 TAKAAKI HORI
Bridgestone Anchor Cycling Team
Moški Bridgestone Anchor Cycling Team 10008003490 BGT DNF >
Klub Bridgestone Anchor Cycling Team
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10008003490
code: BGT
Time:
Zaostanek: DNF
DNF171 . 153 Salzmann Jodok
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10008145960 WSA DNF >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10008145960
code: WSA
Time:
Zaostanek: DNF
DNF172 . 156 Kolb Stefan
WSA Greenlife
Moški AUT WSA Greenlife 10035052750 WSA DNF >
Klub WSA Greenlife
Država AUT
Spol: Moški
UCI ID: 10035052750
code: WSA
Time:
Zaostanek: DNF
DNF173 . 160 KASPARAS PUNKRYS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10015353666 SIT DNF >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10015353666
code: SIT
Time:
Zaostanek: DNF
DNF174 . 161 MYKOLAS RACIUNAS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10009723828 SIT DNF >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10009723828
code: SIT
Time:
Zaostanek: DNF
DNF175 . 162 GINTARAS SVETIKAS
Staki - Technorama
Moški Staki - Technorama 10010963812 SIT DNF >
Klub Staki - Technorama
Država
Spol: Moški
UCI ID: 10010963812
code: SIT
Time:
Zaostanek: DNF
DNF176 . 173 MALTE JÜRß
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10013859260 LKT DNF >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10013859260
code: LKT
Time:
Zaostanek: DNF
DNF177 . 174 CHRISTIAN KOCH
LKT Team Brandenburg
Moški DEU LKT Team Brandenburg 10009774348 LKT DNF >
Klub LKT Team Brandenburg
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10009774348
code: LKT
Time:
Zaostanek: DNF
DNF178 . 185 KRAMBERGER LUKA
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10017583858 OE9 DNF >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10017583858
code: OE9
Time:
Zaostanek: DNF
DNF179 . 186 Obal Primož
MebloJOGI kult Solkan
Moški SLO MebloJOGI kult Solkan 10015547565 OE9 DNF >
Klub MebloJOGI kult Solkan
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10015547565
code: OE9
Time:
Zaostanek: DNF
DNF180 . 191 SIMON REDMERS
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10010981794 THF DNF >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10010981794
code: THF
Time:
Zaostanek: DNF
DNS183 . 85 SANDRO KÜHMEL
P&S Thuringen
Moški DEU P&S Thuringen 10053673720 OE6 DNS >
Klub P&S Thuringen
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10053673720
code: OE6
Time:
Zaostanek: DNS
DNS184 . 103 Novak Simon
KK Grega Bole Bled
Moški SLO KK Grega Bole Bled 10003329306 OE7 DNS >
Klub KK Grega Bole Bled
Država SLO
Spol: Moški
UCI ID: 10003329306
code: OE7
Time:
Zaostanek: DNS
DSQ 188 NATHAN MÜLLER
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10008915189 THF -- >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10008915189
code: THF
Time:
Zaostanek: 00:00:00
DSQ 192 PASCAL TREUBEL
Team Heizomat
Moški DEU Team Heizomat 10010981895 THF -- >
Klub Team Heizomat
Država DEU
Spol: Moški
UCI ID: 10010981895
code: THF
Time:
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content