Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCM Koprivnica 2017

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:XCM Koprivnica 2017 Datum:07.05.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek
REKRE M - 40-49-M
1 . 122 ŠAFRANKO Dušan Moški CRO Individual 4h17:28.24 --
2 . 110 ŽAGAR Predrag Moški CRO Individual 4h21:11.95 3:43.71
3 . 155 KEREP Ivica Moški CRO Individual 4h23:19.29 5:51.05
4 . 137 GRACIN Paško Moški CRO Individual 4h45:26.24 --
5 . 145 MEHUN Igor Moški CRO Individual 4h55:23.21 --
6 . 116 RIZMANOVSKI Igor Moški CRO Individual 4h55:23.64 --
REKRE M - DO 39-M
1 . 150 PENEZIC Zvonimir Moški CRO Individual 3h21:15.30 --
2 . 141 Marot Blaž Moški CRO Individual 3h31:31.48 --
3 . 138 KRTALIC Branimir Moški CRO BK Faust Vrančić 10028411381 3h44:33.00 --
4 . 153 Šomođi Vanja Moški CRO Individual 3h47:40.94 --
5 . 148 KODRIĆ Adam Moški CRO Individual 3h47:55.83 --
6 . 149 BAN Igor Moški CRO Individual 3h53:45.38 --
7 . 120 BOGOVIĆ Patrik Moški CRO Individual 3h56:23.77 --
8 . 139 VIDOVIC Antonio Moški CRO BK Rotor 10028435027 3h57:29.50 --
9 . 152 KRTANJEK Dino Moški CRO Individual 3h57:39.72 --
10 . 113 Ilibašić Žarko Moški CRO BK Rotor 10059081569 3h59:15.24 --
11 . 118 KOKOTEC Matija Moški CRO Individual 4h01:33.31 --
12 . 121 HARAMINA Marko Moški CRO Individual 4h01:53.75 --
13 . 142 Sedar Tadej Moški CRO Individual 4h04:11.01 --
14 . 133 HARAMINA Kristijan Moški CRO Individual 4h21:13.82 --
15 . 134 MAJHEN Valentin Moški CRO Individual 4h21:14.81 --
16 . 125 DOJČINOVIĆ Dušan Moški CRO Individual 4h39:43.72 1h18:28.42
17 . 159 LONČARIĆ IGOR RULJ Moški CRO Individual 4h46:14.29 1h24:58.99
18 . 135 NEJAŠMIC Saša Moški CRO Individual 4h49:10.65 1h27:55.35
19 . 128 PLAČKO Ivan Moški CRO Individual 4h50:27.54 1h29:12.24
20 . 123 IVANOVIC Marko Moški CRO Individual 4h51:34.01 1h30:18.71
21 . 124 Šagi Goran Moški CRO Individual 4h53:59.47 1h32:44.17
22 . 147 VRLEC Filip Moški CRO Individual 5h00:04.26 1h38:48.96
23 . 112 TERZO Karlo Moški CRO Individual 5h14:02.59 1h52:47.29
24 . 132 GOTAL Stjepan Moški CRO Individual 5h24:18.42 2h03:03.12
25 . 114 JERČINOVIĆ Lovro Moški CRO Individual 5h26:45.55 2h05:30.25
26 . 151 GLUŠIC Janko Moški CRO Individual 5h27:06.53 2h05:51.23
27 . 154 CIGROVSKI Ivan Moški CRO Individual 5h27:07.19 2h05:51.89
28 . 111 HRLEC Bruno Moški CRO Individual 5h28:33.87 2h07:18.57
DNF 117 TUĐAN Alen Moški CRO Individual -- --
DNF 119 BOGOVIC Denis Moški CRO Individual -- --
DNF 126 VUKAŠINOVIĆ Dalibor Moški CRO BK Vid Ročić 10058279503 -- --
DNF 127 VAREŠKOVIC Srebrenko Moški CRO Individual -- --
DNF 130 Šukurma Nenad Moški CRO BK Dugo Selo 10028428357 -- --
DNF 131 BACKONJA Ivan Moški CRO Individual -- --
DNF 136 POPIJAC Igor Moški CRO Individual -- --
DNF 143 Mataruga Aleksandar Moški CRO Individual -- --
DNF 146 BLAŽEVIC Josip Moški CRO Individual -- --
REKRE M 50+-M
1 . 158 BERNARDIĆ Branko Moški CRO Individual 4h50:45.62 --
2 . 129 POPIJAC Davor Moški CRO Individual 5h12:28.26 --
DNF 157 CRNČAN Siniša Moški CRO Individual -- --
REKRE Ž-Ž
1 . 144 KOLAC Mirjana Ženski CRO Individual 3h52:24.78 --
2 . 115 LUKAČEVIĆ Kristina Ženski CRO BK Rotor CRO19770925 4h46:34.34 --
DNF 140 Rumiha Ana Ženski CRO Individual -- --
DNF 156 CRNČAN Dorina Ženski CRO Individual -- --
ELITE M-M
1 . 1 BÜR Zsolt Moški HUN Vialand Racing Team 10007297717 3h16:54.56 --
2 . 12 Galić Jurica Moški CRO BK MONTES 100 284 025 90 3h27:20.08 --
3 . 11 Roset Pavao Moški CRO BGK TUŠKANAC 100 025 820 02 3h30:07.74 --
4 . 4 Skuzin Matej Moški CRO BBK POŽEGA 100 086 070 15 3h45:01.03 --
5 . 3 Radotić Bruno Moški CRO BK PULS 100 027 734 73 3h48:47.36 --
6 . 10 Meštrić Matija Moški CRO BK Maraton Kreidler 100 107 202 01 3h51:14.20 --
7 . 9 Pilski Milo Moški CRO BGK TUŠKANAC 100 074 552 40 3h55:39.37 --
8 . 6 Toljan Josip Moški CRO BBK ORLOV KRUG 100 592 409 14 4h05:08.56 --
9 . 7 SATINOVIC Antonio Moški CRO BGK TUŠKANAC 100 070 583 48 4h06:33.33 --
10 . 5 FAZLIC Andrea Moški CRO Škola Biciklizma Zagreb 100 582 791 96 4h29:34.19 1h12:39.63
11 . 2 PEZIC Ante Moški CRO BK LOOD 100 284 082 50 4h38:31.17 1h21:36.61
DNF 8 Buhin Alan Moški CRO BGK TUŠKANAC 100 035 104 71 -- --
ELITE W-Ž
1 . 31 Horvat Majda Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 100 110 477 75 5h05:10.89 --
2 . 30 STRUČIĆ Petra Ženski CRO BK ROTOR 100 106 360 32 5h19:39.09 --
JUNIOR M-M
1 . 105 Meštrić Josip Moški CRO BK Maraton Kreidler 10011042422 2h50:18.35 --
2 . 103 Vujević Marko Moški CRO BGK TUŠKANAC 10011042725 3h07:34.38 --
3 . 107 Antolašić Patrik Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10058281927 3h10:59.51 --
4 . 102 PLANDER Ivor Moški CRO BK Osijek 2010 10028441794 3h21:40.78 --
5 . 104 Pandurević Darijo Moški CRO BGK TUŠKANAC 10058667503 3h55:37.20 1h05:18.85
6 . 101 Fatorić Davide Moški CRO BK NOVIGRAD 10028429771 4h47:46.39 1h57:28.04
DNF 106 REPIĆ David Moški CRO BK ROTOR 10059080559 -- --
SPORT-M
1 . 43 BORLINIĆ Matija Moški CRO BGK TUŠKANAC 100 138 377 39 3h44:37.66 --
2 . 46 Ružman Ivan Moški CRO BK Maraton Kreidler 100 284 116 84 3h58:08.16 --
3 . 41 Margić Marijo Moški CRO BK VID ROČIĆ 100 582 834 42 4h05:07.37 --
4 . 45 SEGIN Juraj Moški CRO Individual 4h24:01.18 --
5 . 44 LUKIĆ Sven Moški CRO Individual 4h47:31.87 1h02:54.21
6 . 50 MIHALEC Dragan Moški CRO BK Maraton Kreidler CRO19880811 4h53:46.58 1h09:08.92
7 . 42 Ištuk Luka Moški CRO BK VID ROČIĆ 100 582 838 46 5h01:30.12 1h16:52.46
8 . 49 Vrbanc Nikola Moški CRO BK VID ROČIĆ 100 284 432 12 5h09:05.60 1h24:27.94
9 . 40 GOLUBIĆ Tomislav Moški CRO Individual 5h37:47.59 1h53:09.93
DNF 47 BARUŠKIN Luka Moški CRO BK Biker 100 590 370 12 -- --
DNF 48 BASTAŠIC Sebastijan Moški CRO BK Biker CRO19910228 -- --
VETERANI A-M
1 . 67 Nemet Tomislav Moški CRO BK OSIJEK 2010 100 086 045 87 3h29:10.49 --
2 . 75 LJEVAR Marko Moški CRO BK NAŠICE 100 284 323 00 4h01:40.51 --
3 . 70 ŠKRINJAR Goran Moški CRO BK Ciklus 100 284 076 44 4h06:04.79 --
4 . 76 ČonkaŠ Velimir Moški CRO BK Maraton Kreidler 100 097 172 59 4h08:40.22 --
5 . 77 Plevnjak Marko Moški CRO BK Ciklus 100 284 425 05 4h09:00.98 --
6 . 65 KOMLENAC Ozren Moški CRO BK ROTOR 100 590 820 74 4h10:36.81 --
7 . 82 Rinkovec Alan Moški CRO Individual 4h10:37.68 --
8 . 62 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 100 284 084 52 4h22:26.58 --
9 . 71 Dundović Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 100 284 303 77 4h27:12.34 --
10 . 69 ADŽIC Ivan Moški CRO BK NAŠICE 100 284 460 40 4h29:14.87 1h00:04.38
11 . 66 DŽANKO Hrvoje Moški CRO BK PULS 100 036 233 36 4h47:51.24 1h18:40.75
12 . 64 ROCA Roko Moški CRO BBK ORLOV KRUG 100 284 247 21 4h58:06.59 1h28:56.10
13 . 74 Šumah Robert Moški KK RAVNE 10017625789 4h58:17.42 1h29:06.93
14 . 78 ANTULOV Alan Moški CRO BBK ORLOV KRUG CRO19780303 5h01:27.81 1h32:17.32
15 . 61 Milosevic Manuel Moški CRO BK NOVIGRAD 100 586 369 85 5h06:54.60 1h37:44.11
16 . 80 KOSTOVIC Vjeran Moški CRO Individual 5h08:34.08 1h39:23.59
17 . 81 Kelemen Tomislav Moški CRO Individual 5h18:25.01 1h49:14.52
18 . 73 BLAŽEK Tomislav Moški CRO Individual 5h41:08.12 2h11:57.63
DNF 72 GAKIC Ivan Moški CRO Individual -- --
DNF 60 KELEMEN Imre Moški HUN Vialand Racing Team 10023617763 -- --
DNF 63 VIDA Mario Moški CRO BK LOOD 100 284 511 91 -- --
DNF 68 Barešić Tomislav Moški CRO BBK ORLOV KRUG 100 284 199 70 -- --
DNF 79 STANOJEVIC Boban Moški CRO Individual -- --
VETERANI B-M
1 . 180 BASTA Boris Moški CRO BBK T-REX 10015720650 3h10:57.50 --
2 . 184 Ločnikar Bojan Moški BikeRepublic 10017586080 3h10:58.44 22:33:36
3 . 183 Dorotić Igor Moški CRO BK Ciklus 10059138658 3h13:20.27 2:22.77
4 . 188 Orel Daniel Moški CRO BK Ciklus 10028420374 3h22:12.90 --
5 . 189 GRAHLI Marko Moški CRO BK Ciklus 100 582 803 11 3h30:31.29 --
6 . 173 Glavic Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 10028453215 3h31:39.23 --
7 . 172 Herman Siniša Moški CRO BK ROTOR 10028453316 3h35:01.05 --
8 . 187 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus 10028445434 3h35:02.69 --
9 . 174 GALINEC Oliver Moški CRO BK Sveta Nedelja 10058285462 3h38:24.01 --
10 . 171 VELEPIČ Marko Moški CRO BK CRIKVENICA 10028421182 3h48:45.40 --
11 . 175 RAČIĆ Krešimir Moški CRO Individual 4h05:41.05 --
12 . 179 MIKLETIĆ Robert Moški CRO BK DUGO SELO 10058276671 4h07:02.33 --
13 . 186 Popović Alen Moški CRO BK Biker 10059037214 4h31:25.51 1h20:28.01
14 . 177 FRANIN GRGO PECARICA Moški CRO BBK ORLOV KRUG 100 284 284 58 4h39:20.26 1h28:22.76
15 . 176 RAJČIĆ Mate Moški CRO BBK ORLOV KRUG CRO19750111 4h42:00.17 1h31:02.67
16 . 181 ŠATROVIC Tihomir Moški CRO Individual 4h45:56.18 1h34:58.68
17 . 178 SKUPNJAK Vjeran Moški CRO Individual CRO19880811 5h05:34.29 1h54:36.79
DNF 185 TOMAŠIC Denis Moški CRO BBK T-REX 10028420980 -- --
DNF 182 Perica Ante Moški CRO BBK TEAM RODEO 10028438461 -- --
DNF 170 Kukec Damir Moški CRO BK ROTOR 10059082175 -- --
VETERANI C-M
1 . 100 UDOROVIĆ Ivan Moški CRO BK LOOD 100 284 337 14 3h33:45.66 --
2 . 190 Vrban Milan Moški CRO BK CRIKVENICA 10028429973 3h44:35.58 --
3 . 191 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 10028430882 4h01:39.05 --
4 . 192 Gašparini Korado Moški CRO BK NOVIGRAD 10028424418 5h05:31.80 1h31:46.14
VETERANI D-M
1 . 199 Gršo MATAIJA Moški CRO BK CRIKVENICA 10028442707 4h25:30.04 --

Komentarji