Rezultati za: 1.XCO Dva Zvonika Buje - DRŽAVNO PRVENSTVO XCO 2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:1.XCO Dva Zvonika Buje - DRŽAVNO PRVENSTVO XCO 2017 Datum:16.07.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Laps Time Zaostanek
REKREATIVAC-M
1 . 150 Brođanac Tomislav Moški CRO Individual 3 32'37" 00"
2 . 157 Zec Milko Moški CRO Individual 3 32'38" 01"
3 . 155 Kliba Kristian Moški CRO KBBXS Adrenalina 10028438562 3 32'40" 03"
4 . 161 Baldaš Paolo Moški CRO Individual 3 34'22" 01'45"
5 . 151 Čanak Luka Moški CRO BBK Šišmiš 10028410573 3 35'20" 02'43"
6 . 159 Crljenica Manuel Moški CRO Individual 3 36'02" 03'25"
7 . 162 Atanasić Andrej Moški CRO BK Novigrad CRO19800626 3 36'11" 03'34"
8 . 160 SLADONJA Dragan Moški CRO BK Crikvenica 10028406533 3 36'11" ' '
9 . 152 Habazin Silvio Moški CRO BK Vid Ročić 10058276368 3 37'45" 05'08"
10 . 163 Sabadin Viktor Moški CRO BK Bujština 10028442303 3 37'47" 05'10"
11 . 156 ŠIMONOVIĆ Igor Moški CRO Individual 3 38'02" 05'25"
12 . 153 Vukašinović Dalibor Moški CRO BK Vid Ročić 10058279503 3 38'34" 05'57"
13 . 158 Trninić Alan Moški CRO BK Vid Ročić 10028449171 3 38'34" ' '
14 . 154 Ljubičić Jure Moški CRO BK Vid Ročić 10058278489 3 43'36" 10'59"
REKREATIVKA-Ž
1 . 169 JANUS Martina Ženski CRO Individual 3 55'20" 00"
VETERAN A-M
99 Svitić Dean Moški CRO KBBXS Adrenalina 10028431387 2 20'58" ' '
1 . 97 Nemet Tomislav Moški CRO BK Osijek 2010 10008604587 5 47'59" 00"
2 . 109 Vidovic Sasa Moški CRO BK Grobnik 10007915786 5 49'53" 01'54"
3 . 92 ČonkaŠ Velimir Moški CRO BK Maraton Kreidler 10009717259 5 49'54" 01'55"
4 . 101 Grubišić Luka Moški CRO KBBXS Adrenalina 10058277479 5 49'54" ' '
5 . 91 Šafran Branimir Moški CRO BK Maraton Kreidler 10006976506 5 50'09" 02'10"
6 . 90 Barešić Tomislav Moški CRO BBK Orlov Krug 10028419970 5 50'10" 02'11"
7 . 103 Kernjus Ivan Moški CRO BK Novigrad 10028427953 5 51'11" 03'12"
8 . 93 Macan Ronald Moški CRO BK Axa 10028408452 5 51'47" 03'48"
9 . 94 Plevnjak Marko Moški CRO BK Ciklus 10028442505 5 51'52" 03'53"
10 . 104 Mudrovčić Hrvoje Moški CRO BK Barkan - Otočac 10028419869 5 53'36" 05'37"
11 . 100 Bobolanović Tihomir Moški CRO KBBXS Adrenalina 10028442303 5 54'31" 06'32"
12 . 96 Adžić Ivan Moški CRO BK Našice 10028446040 5 54'40" 06'41"
13 . 98 Pustijanac Mario Moški CRO KBBXS Adrenalina 10004075495 5 59'23" 11'24"
14 . 95 Sobot Filip Moški CRO Individual 4 50'22" 1 Lap
15 . 102 Horvat Bojan Moški CRO Individual 4 51'36" ' '
VETERAN B-M
1 . 123 FRANIĆ Krešimir Moški CRO BK Opatija-2010 10028404513 5 50'40" 00"
2 . 124 Glavić Relvis Moški CRO BK Novigrad 10028453215 5 52'04" 01'24"
3 . 113 BARIŠIĆ Antonio Moški CRO BBK Orlov Krug 10028436340 5 52'34" 01'54"
4 . 121 Bašić Ivan Moški CRO BK Kamešnica 10028427448 5 53'05" 02'25"
5 . 118 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus 10028445434 5 53'18" 02'38"
6 . 117 Orel Daniel Moški CRO BK Ciklus 10028420374 5 53'47" 03'07"
7 . 125 RADULOVIĆ Siniša Moški CRO BBK Orlov Krug 10028451292 5 53'59" 03'19"
8 . 116 GRAHLI Marko Moški CRO BK Ciklus 10058280311 5 54'39" 03'59"
9 . 122 KovaČ Tihomir Moški CRO BK Osijek 2010 CRO19740907 5 55'46" 05'06"
10 . 110 Javorović Saša Moški CRO BGK Tuškanac 10044105577 5 55'47" 05'07"
11 . 119 Marčelja Marko Moški CRO BK Crikvenica 10004498154 5 56'12" 05'32"
12 . 112 DIVIĆ Frano Moški CRO Individual 5 56'31" 05'51"
13 . 115 Balenović Goran Moški CRO BK Crikvenica 10028447858 5 57'58" 07'18"
14 . 120 MIKLETIĆ Robert Moški CRO BK Dugo Selo 10058276671 5 1h00'27" 09'47"
15 . 114 Popović Alen Moški CRO BK Biker 10059037214 5 1h00'40" 10'00"
16 . 111 Divić Nikša Moški CRO BK Ciklus CRO19750919 2 32'07" 3 Laps
VETERAN C-M
1 . 132 Zuccon Gianfranco Moški CRO Individual 5 55'13" 00"
2 . 134 HEK Mauro Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10058284048 5 55'13" ' '
3 . 133 Pavičić Krešimir Moški CRO BBK Požega 10028416334 5 55'38" 25"
4 . 135 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10058280109 5 56'19" 01'06"
5 . 130 Vrban Milan Moški CRO BK Crikvenica 10028429973 5 56'59" 01'46"
6 . 136 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 10028430882 5 58'03" 02'50"
7 . 139 BRAJKOVIĆ Veljko Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10058276772 5 1h00'11" 04'58"
8 . 131 Kos Darije Damir Moški CRO BK Ciklus 10059138759 5 1h04'40" 09'27"
VETERAN D-M
140 KEŽIĆ Velimir Moški CRO Individual ' '
1 . 141 MATAIJA Gršo Moški CRO BK Crikvenica 10028442707 5 1h02'38" 00"
2 . 142 Gomojić Čiro Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10059367721 5 1h04'50" 02'12"
ELITE W-Ž
1 . 31 Težak Zorana Ženski CRO Adrenalina MTB Team 10008142324
2 . 32 Težak Gorana Ženski CRO Adrenalina MTB Team 10008142829
3 . 30 Horvat Majda Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10011047775 7 1h30'35" 13'02"
ELITE M-M
14 Simčić Đani Moški CRO Adrenalina MTB Team 10003346480
1 . 5 Turk Filip Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10005873029
2 . 2 Pilski Milo Moški CRO BGK TUŠKANAC 10007455240
3 . 8 Meštrić Matija Moški CRO BK Maraton Kreidler 10010720201 9 1h23'19" 02'45"
4 . 7 MESARIĆ Ivica Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10003947577 9 1h24'58" 04'24"
5 . 1 Galić Jurica Moški CRO BK MONTES 10028402590 9 1h27'20" 06'46"
6 . 4 Roset Pavao Moški CRO BGK TUŠKANAC 10002582002 9 1h27'54" 07'20"
7 . 13 Skuzin Matej Moški CRO BBK POŽEGA 10008607015 9 1h29'19" 08'45"
8 . 16 Radotić Bruno Moški CRO BK Puls Čakovec 10002773473 9 1h29'55" 09'21"
9 . 6 Toljan Josip Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 9 1h30'31" 09'57"
10 . 10 Tomašev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392
11 . 3 Popović Eugen Moški CRO BGK TUŠKANAC 10009421714
12 . 11 Žgalin Matej Moški CRO BK DUGO SELO 10009980371
13 . 12 Pezić Ante Moški CRO BK LOOD 10028408250
14 . 9 Drzic Adriano Moški CRO BBK T-REX 10007463930
15 . 15 Ljubičić Nenad Moški CRO BK BUZET 10009026337
U19 M-M
1 . 50 Vujević Marko Moški CRO BGK TUŠKANAC 10011042725
2 . 56 Bilić Anthony Moški CRO Adrenalina MTB Team 10011182868
3 . 52 Meštrić Josip Moški CRO BK Maraton Kreidler 10011042422 7 1h08'12" 01'57"
4 . 54 PLANDER Ivor Moški CRO BK Osijek 2010 10028441794 7 1h11'06" 04'51"
5 . 53 Antolašić Patrik Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10058281927 7 1h11'07" 04'52"
6 . 55 Herceg Davor Moški CRO BK Osijek 2010 10058282432 7 1h16'18" 10'03"
7 . 51 Pandurević Darijo Moški CRO BGK TUŠKANAC 10058667503
U19 W-Ž
1 . 35 Žufić Ania Ženski CRO BK Maraton Kreidler 10015304257
2 . 36 Filipović Ema Ženski CRO BK Biker 10011044240 6 1h13'42" 05'41"
U17 M-M
1 . 64 Hunjak Stjepan Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028437350
2 . 60 Okmažić Luka Moški CRO BK MAKARSKA 10028416233
3 . 63 Budimlić Mirko Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028440077
4 . 62 Kocen Timotej Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028427650 4 42'21" 01'24"
5 . 68 Posel Lovro Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028436643 4 42'42" 01'45"
6 . 71 Kovac Luka Moški CRO BK Osijek 2010 CRO20020726 4 43'38" 02'41"
7 . 66 Bertović Noa Moški CRO BK AXA 10028451700 4 44'04" 03'07"
8 . 74 Kernjus Deni Moški CRO BK NOVIGRAD 10028435431 4 44'26" 03'29"
9 . 69 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 10028429064 4 44'41" 03'44"
10 . 61 Kotarski Martin Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10028452508 4 45'47" 04'50"
11 . 75 Pilat Noel Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 10028426135 4 45'48" 04'51"
12 . 70 Žgalin Andrej Moški CRO BK DUGO SELO 10058279301 4 46'08" 05'11"
13 . 73 Pavičić Nino Moški CRO Bk Luks Racing Team 10028403604 4 49'58" 09'01"
14 . 65 Markovina Filip Moški CRO BBK Orlov Krug CRO20020324 4 50'31" 09'34"
15 . 67 Vranješ Mateo Moški CRO BK Ciklus 10051924888 4 51'13" 10'16"
16 . 72 Ruba Marko Moški CRO Adrenalina MTB Team 10028414213
U17 W-Ž
1 . 41 Skiljic Karmen Ženski CRO BBK PAKOŠTANE 10028452710
2 . 40 bošnjak larisa Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361
3 . 42 Filipović Jana Ženski CRO BK Biker 10028428963 4 49'11" 02'49"
U15 M-M
1 . 80 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 10028453417
2 . 25 Krobot Mihael Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028449373
3 . 24 ŠOIĆ Leon Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ
4 . 78 Bašić Petar Moški CRO BK KAMEŠNICA 10058283947 5 22'50" 02'19"
5 . 22 Lipovac Noah Moški CRO BK MONTES 10028444424 5 23'08" 02'37"
6 . 21 Rosanda Dante Moški CRO BK MONTES 10028439370 5 23'28" 02'57"
7 . 26 Vinko Marko Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028451393 5 24'28" 03'57"
8 . 27 KOLAC Karlo Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028404311 5 25'32" 05'01"
9 . 79 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 10028451696
U15 W-Ž
1 . 88 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609
2 . 87 Trstenjak Ida Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028441087 5 25'30" 02'53"
3 . 89 Brčić Nina Ženski CRO BBK GROŽNJAN 10028445030 5 26'45" 04'08"
U14 M-M
1 . 20 Okmažić Ivan Moški CRO BK MAKARSKA 10028417849
2 . 86 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028452306 5 21'26" 01'59"
3 . 84 Ivančić Giani Moški CRO Adrenalina MTB Team 10028426236 5 22'39" 03'12"
4 . 85 Trstenjak David Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028415627 5 22'52" 03'25"
5 . 195 Svilokos Jakov Moški CRO BK MONTES CRO20040812 5 24'31" 05'04"
6 . 200 Posel Roko Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“
7 . 23 Rakulj Luka Moški CRO BK MONTES
DNF 198 KLARIĆ Ante Moški CRO BBK ORLOV KRUG
U11 M-M
1 . 41 Antolović Erik Moški CRO BK MONTES 10028409563
2 . 40 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 10028439067
3 . 42 Pečnjak Fran Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028430074
4 . 43 Privrat Luka Moški CRO Adrenalina MTB Team 10028419768
5 . 45 MAJCAN Nino Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN
6 . 46 RADULOVIĆ Jurica Moški CRO BBK ORLOV KRUG
U11 W-Ž
1 . 22 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337
U9 M-M
1 . 13 Milun Toni Moški CRO BK MONTES CRO19740208
2 . 14 HAJNC Sebastijan Moški CRO Adrenalina MTB Team
3 . 23 MAJCAN Tino Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN
DNF 12 TURČIĆ Dino Moški CRO BBK GROŽNJAN
U9 W-Ž
1 . 15 KLARIĆ Maša Ženski CRO BBK ORLOV KRUG
2 . 16 RADULOVIĆ GITA Lucija Ženski CRO BBK ORLOV KRUG 10059248085 3 09'36" 02'11"
JUNIOR-M
57 Matek Lovro Moški CRO BK Zadar 10058277176 1 13'25" ' '
SPORT-M
172 MIHALEC Dragan Moški CRO BK Maraton Kreidler
170 BORLINIĆ Matija Moški CRO BGK TUŠKANAC
173 Vrbanc Nikola Moški CRO BK VID ROČIĆ 10028443212
1 . 171 Ružman Ivan Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028411684
2 . 179 Grujić Matko Moški CRO Adrenalina MTB Team 10013837638 6 1h03'44" 03'56"
3 . 174 Margić Marijo Moški CRO BK VID ROČIĆ 10058283442 6 1h04'07" 04'19"
4 . 178 Bašić Ivica Moški CRO BK KAMEŠNICA 10058281321 6 1h04'23" 04'35"
5 . 175 Ištuk Luka Moški CRO Bk VId Ročić 10058283846
6 . 180 JOVANOVIĆ ALEN VERBANAC Moški CRO Individual 6 1h06'18" 06'30"
7 . 181 Žnidarič Marko Moški CRO Individual 6 1h10'17" 10'29"
8 . 177 GRABAR Kristijan Moški CRO BK Grobnik 10058283543 6 1h13'15" 13'27"
9 . 176 Bastašić Sebastijan Moški CRO BK Biker

Komentarji