XCO Vučja staza 2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Vučja staza 2017 Datum:30.07.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
REKREATIVAC-M
1 . 161 BALETA Leo Moški CRO Individual 2 38'15 " 00"
2 . 158 Perica Ante Moški CRO BK Aks 1002843 8461 2 39'58 " 01'43 "
3 . 151 IVANUŠIĆ Ivan Moški CRO Individual 2 39'58 " ' '
4 . 165 Kliba Kristian Moški CRO KBBXS Adrenalina 1002843 8562 2 40'27 " 02'12 "
5 . 162 SAMARDŽIĆ Bernard Moški CRO Individual 2 41'07 " 02'52 "
6 . 156 VIDOVIĆ Antonio Moški CRO Individual 2 43'30 " 05'15 "
7 . 152 Velić Luka Moški CRO Individual 2 43'50 " 05'35 "
8 . 166 ERCEG Antonio Moški CRO BK Faust Vrančić 1005828 3240 2 44'34 " 06'19 "
9 . 154 BAŠIĆ Tino Moški CRO BK Kamešnica 1005827 9402 2 44'51 " 06'36 "
10 . 159 CMREČNJAK Ozren Moški CRO Individual 2 45'05 " 06'50 "
11 . 153 LOPATNI Jakov Moški CRO BBK Orlov Krug 1002842 7751 2 56'50 " 18'35 "
DNF 164 ĐULA Josip Moški CRO BK Kamešnica 1005828 1523 00" ' '
DNS 163 BARANOVIĆ Stipe Moški CRO BK Fortica 1000412 2884 00" ' '
DNS 155 GRČIĆ Ante Moški CRO Individual 00" ' '
ELITE W-Ž
1 . 32 Horvat Majda Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 1001104 7775 4 1h40'14" 00"
2 . 31 Maja Maja Ženski CRO BK FAUST VRANČIĆ 1001571 5596 4 1h50'37" 10'23 "
ELITE M-M
1 . 5 Simčić Đani Moški CRO Adrenalina MTB Team 1000334 6480 6 1h37'07" 00"
2 . 7 Meštrić Matija Moški CRO BK Maraton Kreidler 1001072 0201 6 1h40'56" 03'49 "
3 . 4 Skuzin Matej Moški CRO BBK POŽEGA 1000860 7015 6 1h43'00" 05'53 "
4 . 1 MESARIĆ Ivica Moški CRO BBK ORLOV KRUG 1000394 7577 6 1h53'05" 15'58 "
5 . 3 Toljan Josip Moški CRO BBK ORLOV KRUG 1005924 0914 6 1h55'13" 18'06 "
6 . 6 Tomašev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 1000859 5392 4 2 Laps
U19 M-M
1 . 14 Bilić Anthony Moški CRO Adrenalina MTB Team 1001118 2868 4 1h09'15" 00"
2 . 12 PLANDER Ivor Moški CRO BK Osijek 2010 1002844 1794 4 1h16'37" 07'22 "
3 . 13 BARAĆ Filip Moški CRO BK KAIROS 1005930 6588 4 1h18'15" 09'00 "
4 . 11 Antolašić Patrik Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 1005828 1927 4 1h20'38" 11'23 "
5 . 15 Matek Lovro Moški CRO BK ZADAR 1005827 7176 4 1h32'24" 23'09 "
U17 M-M
1 . 26 Posel Lovro Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 1002843 6643 2 35'42 " 00"
2 . 24 Okmažić Luka Moški CRO BK MAKARSKA 1002841 6233 2 35'52 " 10"
3 . 21 Budimlić Mirko Moški CRO BK Maraton Kreidler 1002844 0077 2 35'54 " 12"
4 . 20 Kocen Timotej Moški CRO BK Maraton Kreidler 1002842 7650 2 35'54 " ' '
5 . 27 Bertović Noa Moški CRO BK AXA 1002845 1700 2 38'13 " 02'31 "
6 . 25 Kernjus Deni Moški CRO BK NOVIGRAD 1002843 5431 2 39'03 " 03'21 "
7 . 29 Kotarski Martin Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 1002845 2508 2 39'48 " 04'06 "
8 . 28 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 1002842 9064 2 45'03 " 09'21 "
9 . 23 ORLOVIĆ Matija Moški CRO BK AKS CRO20010619 2 49'03 " 13'21 "
10 . 22 Markovina Filip Moški CRO BBK ORLOV KRUG CRO20020324 2 54'00 " 18'18 "
U17 W-Ž
1 . 38 Skiljic Karmen Ženski CRO BBK PAKOŠTANE 1002845 2710 2 39'52 " 00"
2 . 36 bošnjak larisa Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 1005828 5361 2 39'55 " 03"
3 . 37 Samirić Nikolina Ženski CRO BK AKS 1002843 9976 2 1h02'27" 22'35 "
U15 M-M
1 . 104 Rosanda Dante Moški CRO BK MONTES 1002843 9370 8 17'19 " 00"
2 . 103 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 1002845 3417 8 18'23 " 01'04 "
3 . 106 Krobot Mihael Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 1002844 9373 8 18'31 " 01'12 "
4 . 100 ŠOIĆ Leon Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 1004410 4769 8 18'48 " 01'29 "
5 . 102 Bašić Petar Moški CRO BK KAMEŠNICA 1005828 3947 7 1 Lap
6 . 101 BEČKO Petar Moški CRO BK KAMEŠNICA 1002844 8262 3 5 Laps
U15 W-Ž
1 . 130 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 1002845 2609 8 20'24 " 00"
2 . 131 Trstenjak Ida Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 1002844 1087 6 2 Laps
U14 M-M
1 . 112 Okmažić Ivan Moški CRO BK MAKARSKA 1002841 7849 8 16'46 " 00"
2 . 114 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 1002845 2306 8 18'29 " 01'43 "
3 . 111 LACO Boris Moški CRO BK KAMEŠNICA 1005828 4755 5 3 Laps
4 . 115 Trstenjak David Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 1002841 5627 4 4 Laps
5 . 117 Gojković Nicolas Moški CRO BK ZADAR 1002843 8259 3 5 Laps
6 . 113 Svilokos Jakov Moški CRO BK MONTES CRO20040812 2 6 Laps
7 . 116 Dokoza Roko Moški CRO BK ZADAR 1002840 6028 2 ' '
8 . 110 KLARIĆ Ante Moški CRO BBK ORLOV KRUG 1002843 1791 2 ' '
U13 M-M
1 . 123 MavroviĆ Mirko Moški CRO BK MONTES 1005908 9552 6 16'51 " 00"
2 . 120 Medić Frane Moški CRO BK CRIKVENICA 1004410 5880 6 16'51 " ' '
3 . 122 BARANOVIĆ Vice Moški CRO BK FORTICA 1005192 6003 3 3 Laps
4 . 121 Marcelja Lovro Moški CRO BK CRIKVENICA 1005827 6873 3 ' '
5 . 124 ŠintiĆ Roko Moški CRO BK ZADAR 1005828 0917 2 4 Laps
DNS 125 Škara Luka Moški CRO BK ZADAR 1005828 6169
U13 W-Ž
1 . 134 Lipovac Amelie Ženski CRO BK MONTES 1002840 8149 6 19'54 " 00"
SPORT-M
1 . 81 Vrbanc Nikola Moški CRO BK VID ROČIĆ 1002844 3212 4 1h16'54" 00"
2 . 84 Bašić Ivica Moški CRO BK KAMEŠNICA 1005828 1321 4 1h17'11" 17"
3 . 85 ĆUK Zvonimir Moški CRO BK Adrion Oros 1005896 4058 4 1h17'58" 01'04 "
4 . 87 Margić Marijo Moški CRO BK VID ROČIĆ 1005828 3442 4 1h19'48" 02'54 "
5 . 86 Ištuk Luka Moški CRO Bk VId Ročić 1005828 3846 4 1h20'48" 03'54 "
6 . 88 RADAKOVIĆ Ivan Moški CRO BK FAUST VRANČIĆ 1005828 4351 4 1h27'46" 10'52 "
7 . 89 Jerković Marko Moški CRO BK CRIKVENICA 1000697 6607 2 2 Laps
DNF 83 Pehar Marko Moški CRO BK Adrion Oros 1005896 3856 2 ' '
MASTER A-M
1 . 52 Juras Tonko Moški CRO BBK ORLOV KRUG 1000230 0395 4 1h09'25" 00"
2 . 51 Barešić Tomislav Moški CRO BBK ORLOV KRUG 1002841 9970 4 1h10'01" 36"
3 . 48 Kernjus Ivan Moški CRO BK NOVIGRAD 1002842 7953 4 1h12'35" 03'10 "
4 . 43 Plevnjak Marko Moški CRO BK CIKLUS 1002844 2505 4 1h14'06" 04'41 "
5 . 49 Mudrovčić Hrvoje Moški CRO BK BARKAN OTOČAC 1002841 9869 4 1h16'39" 07'14 "
6 . 41 Svitić Dean Moški CRO Adrenalina MTB Team 1002843 1387 4 1h17'07" 07'42 "
7 . 50 SVILAN Nikola Moški CRO Individual 4 1h18'26" 09'01 "
8 . 47 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 1002840 8452 4 1h20'46" 11'21 "
9 . 42 VARENINA Luigi Moški CRO BK Ciklus 1002841 9061 4 1h25'09" 15'44 "
10 . 46 Knežević Nikola Moški CRO BBK ORLOV KRUG 1002842 1889 4 1h26'14" 16'49 "
11 . 44 ČANJEVAC Đenis Moški CRO BBK ORLOV KRUG 1002844 9575 4 1h27'03" 17'38 "
12 . 45 TALAJIĆ Dalibor Moški CRO BK Metković 1005828 2937 3 1 Lap
DNF 53 ODAK Toni Moški CRO BK Široki 1005638 9619 2 ' '
MASTER B-M
1 . 64 Bašić Ivan Moški CRO BK KAMEŠNICA 1002842 7448 4 1h13'08" 00"
2 . 68 CVITKOVIĆ Ivica Moški CRO BK VLAJI SINJ 1002843 3916 4 1h15'13" 02'05 "
3 . 62 Orel Daniel Moški CRO BK Ciklus 1002842 0374 4 1h15'45" 02'37 "
4 . 63 GRAHLI Marko Moški CRO BK Ciklus 1005828 0311 4 1h18'43" 05'35 "
5 . 69 Fržop Joško Moški CRO BBK ORLOV KRUG 1002843 2805 4 1h19'16" 06'08 "
6 . 73 Marčelja Marko Moški CRO BK CRIKVENICA 1000449 8154 4 1h21'29" 08'21 "
7 . 61 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus 1002844 5434 4 1h21'47" 08'39 "
8 . 72 RADULOVIĆ Siniša Moški CRO BBK ORLOV KRUG 1002845 1292 4 1h22'28" 09'20 "
9 . 65 NEVISTIĆ Dragan Moški CRO BK KAIROS 1002843 4017 4 1h22'33" 09'25 "
10 . 70 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 1002845 3215 4 1h23'05" 09'57 "
11 . 67 RAJČIĆ Mate Moški CRO BBK ORLOV KRUG CRO19750111 2 2 Laps
DNF 71 BARIŠIĆ Antonio Moški CRO BBK ORLOV KRUG 1002843 6340 1 ' '
MASTER C-M
1 . 58 Pavičić Krešimir Moški CRO Bk Luks Racing Team 1002841 6334 3 1h02'00" 00"
2 . 57 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 1002843 0882 3 1h08'25" 06'25 "
MASTER D-M
1 . 77 MATAIJA Gršo Moški CRO BK CRIKVENICA 1002844 2707 3 1h13'42" 00"
2 . 76 Gomojić Čiro Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 1005936 7721 3 1h20'34" 06'52 "
3 . 160 JAKOVLJEVIĆ Luka Moški CRO Individual 3 1h53'47" 40'05 "

Komentarji