Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 12. ČEŠNJIŠKI TEK MEMORIAL ZDRAVKA BERLICA 2017 DP

Tek - gorski Tekma:12. ČEŠNJIŠKI TEK MEMORIAL ZDRAVKA BERLICA 2017 DP Datum:17.09.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Zaostanek
M1 - MLAJšI DEčKI (06–09)-M
1 . 75 Šubic Žan Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:04:26,34 --
2 . 84 Fatur Tanej Moški SLO AK POSTOJNA 00:04:34,15 00:00:07
3 . 6 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:03,70 00:00:37
4 . 71 KRAŠOVEC Timotej Moški SLO AK SEVNICA 00:05:05,09 00:00:38
5 . 7 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:44,32 00:01:18
6 . 5 Petek Jošt Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:05:51,54 00:01:25
7 . 96 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:06:14,54 00:01:48
8 . 106 Pačnik Jaka Moški SLO AK RADOVLJICA 00:06:43,06 00:02:16
M2 - DEčKI (04–05)-M
1 . 15 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:08:28,50 --
2 . 13 Bajc Tomi Moški SLO AK SEVNICA 00:08:35,01 00:00:06
3 . 14 Dolinar Lenart Moški SLO AD MASS LJ 00:09:05,32 00:00:37
4 . 93 Velkavrh Jon Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:09:18,46 00:00:50
M3 - STAREJšI DEčKI (02–03)-M
1 . 87 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:14:04,70 --
2 . 77 SELŠAR Tomaž Moški SLO AK SEVNICA 00:14:16,40 00:00:11
3 . 79 KERKOČ Pavel Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:14:29,62 00:00:24
4 . 92 Erznožnik Drejc Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:14:35,06 00:00:30
5 . 18 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:15:47,10 00:01:42
M4 - MLADINCI (98–01)-M
1 . 25 Bogataj Mark Moški SLO SPORTKA ŽIRI 00:16:32,98 --
2 . 26 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:16:54,90 00:00:22
3 . 24 Habjan Tine Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:17:08,82 00:00:35
4 . 23 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:17:54,20 00:01:21
5 . 22 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:18:18,40 00:01:45
M5 - čLANI (78–97)-M
1 . 39 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:39:39,87 --
2 . 40 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:40:20,21 00:00:40
3 . 35 Potočnik Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:41:19,46 00:01:40
4 . 34 Kramarič Luka Moški SLO B3SERVIS 00:42:37,04 00:02:57
5 . 89 Osolnik Gregor Moški SLO AMBROŽ TEAM 00:48:03,14 00:08:23
6 . 37 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:52:56,45 00:13:17
7 . 86 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:55:45,06 00:16:05
8 . 38 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:04:34,28 00:24:54
M6 - MLAJšI VETERANI (68–77)-M
1 . 51 Cvet Miran Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:39:50,50 --
2 . 52 Bregar Metod. Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:44:12,51 00:04:22
3 . 88 Pintar Boštjan Moški SLO 00:46:05,43 00:06:14
4 . 50 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:47:45,79 00:07:55
5 . 53 Krnc Matjaž Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:48:01,31 00:08:10
6 . 48 Pikel Jernej Moški SLO BREZ KLUBA 00:50:28,29 00:10:37
7 . 47 Dolinar Gregor Moški SLO GRS KRANJ 00:52:00,45 00:12:10
8 . 94 Černe Andrej Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 00:52:48,12 00:12:57
9 . 49 Mederal Andrej Moški SLO ŠD AGONIJA 00:54:15,68 00:14:25
10 . 46 Železnik Franci Moški SLO 00:58:29,65 00:18:39
11 . 104 Šimenc Janko Moški SLO Stebljevek 01:08:12,93 00:28:22
M7 - STAREJšI VETERANI (67 IN PREJ)-M
1 . 63 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:45:16,17 --
2 . 58 Vivod Milan Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE 00:45:31,32 00:00:15
3 . 60 Mraz Zdenko Moški SLO AD ŠTAJERSKA 00:48:44,45 00:03:29
4 . 64 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:48:53,68 00:03:38
5 . 95 Jesenko Andrej Moški SLO 00:50:40,75 00:05:25
6 . 105 Macuh Peter Moški SLO ŠD GRMADA 00:55:10,31 00:09:54
7 . 65 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:56:00,20 00:10:44
8 . 61 Cvelbar Igor Moški SLO AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK 00:56:22,18 00:11:06
9 . 66 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 00:58:06,18 00:12:50
10 . 85 ŠKRBINC Miro Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:58:50,36 00:13:34
11 . 80 Derganc Anton Moški SLO R.D. REVOZ NM 01:00:52,89 00:15:37
12 . 101 Slatnar Vladislav Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:02:02,21 00:16:46
13 . 62 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 01:03:32,73 00:18:17
14 . 81 Sušnik Alojz Moški SLO 01:29:43,70 00:44:28
MALčKI-M
2 . 67 Petek Bine Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:01:48,06 00:00:05
3 . 103 Romšak Nejc Moški SLO 00:01:50,00 00:00:07
4 . 76 DORNIK Mark Moški SLO ŠD Menina Planina 00:01:55,14 00:00:12
5 . 69 LEBAN KRAS JEŽ Moški SLO AD POSOČJE 00:01:58,95 00:00:16
MALčKI-Ž
1 . 90 Osolnik Rubi Ženski SLO 00:01:42,92 --
Z1 - MLAJšE DEKLICE (06–09)-Ž
1 . 74 Slapšak Ziva Ženski SLO AK SEVNICA 00:05:00,60 --
2 . 70 VENCELJ Iza Ženski SLO AK SEVNICA 00:05:16,12 00:00:15
3 . 3 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:17,93 00:00:17
4 . 68 Leban Jež Gaja Ženski SLO AD POSOČJE 00:05:25,50 00:00:25
5 . 100 Bilban Sara Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:05:38,28 00:00:38
6 . 73 Kermc Julija Ženski SLO AK SEVNICA 00:05:49,84 00:00:49
7 . 1 PER ZOJA Ženski SLO AK DOMŽALE 00:06:17,43 00:01:17
8 . 2 Žagar Neža Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:07:00,21 00:01:59
9 . 97 PIŠEK Reza Ženski SLO 00:09:18,64 00:04:18
Z2 -DEKLICE (04–05)-Ž
1 . 12 Rotar Loti Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:08:59,07 --
2 . 72 Slapšak Ajda Ženski SLO AK SEVNICA 00:09:25,00 00:00:26
3 . 9 Medja Lucija Ženski SLO AK RADOVLJICA 00:09:41,48 00:00:43
4 . 10 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:12:20,23 00:03:22
5 . 102 KRMELJ Maša Ženski SLO 00:14:15,56 00:05:17
Z3 - STAREJšE DEKLICE (02–03)-Ž
1 . 16 PER MAJA Ženski SLO AK DOMŽALE 00:14:58,82 --
2 . 83 LEVEC Zoja Ženski SLO AK POSTOJNA 00:15:17,40 00:00:18
3 . 78 DURN Sara Ženski SLO ŠD NANOS 00:17:08,23 00:02:09
4 . 17 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:21:48,23 00:06:49
Z4 - MLADINKE (98–01)-Ž
1 . 21 Podobnik Katja Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:18:22,15 --
2 . 19 Mali Nuša Ženski SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU 00:18:34,59 00:00:12
3 . 20 Dolinar Ana Meta Ženski SLO AD MASS LJ 00:24:05,31 00:05:43
Z5 - čLANICE (78–97)-Ž
1 . 28 Klinar Tina Ženski SLO 00:49:26,84 --
2 . 29 Koligar Mojca Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:50:29,36 00:01:02
3 . 33 Jaklič Sara Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:50:56,54 00:01:30
4 . 32 Kozjek Tina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:52:38,57 00:03:12
5 . 31 Peperko Maja Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:55:00,54 00:05:34
6 . 30 Bogataj Tajda Ženski SLO SPORTKA ŽIRI 00:57:14,53 00:07:48
Z6 - MLAJšE VETERANKE (68–77)-Ž
1 . 43 Godec Andreja Ženski SLO AD ŠTAJERSKA 00:54:47,45 --
2 . 42 Lotrič Dolinar Aleša Ženski SLO 01:09:46,21 00:14:58
Z7 - STAREJšE VETERANKE (67 IN PREJ)-Ž
1 . 82 Tušar Mihaela Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:53:55,07 --
2 . 57 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:56:42,15 00:02:47
3 . 55 žlogar Ivica Ženski SLO LJUBLJANA 01:05:26,59 00:11:32
4 . 91 Meglič Jana Ženski SLO TRŽIČ 01:20:16,31 00:26:21

Komentarji