Rezultati za: 38. Tek na Šmarno goro 2017 - Svetovni Pokal - finale

Tek - gorski Tekma:38. Tek na Šmarno goro 2017 - Svetovni Pokal - finale Datum:07.10.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub K1 K2 Čas
M1 - MLAJšI DEčKI-M
1 . 94 Fatur Tanej Moški SLO AK Postojna 0:03:42
2 . 88 Šubic Žan Moški SLO ŠD Tabor 0:03:59
3 . 83 Romšak Nik Moški SLO KGT Papež 0:04:10
4 . 170 Ručman Erazem Moški SLO AK Domžale 0:04:16
5 . 137 KRAŠOVEC Timotej Moški SLO AK Sevnica 0:04:32
6 . 84 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT Papež 0:04:34
7 . 85 RUS Anže Moški SLO KGT Papež 0:04:38
8 . 54 Češnovar Jure Moški SLO TK Šm. Naveza 0:04:54
9 . 120 TROJANŠEK Matej Moški SLO OŠ Pirniče 0:05:02
10 . 171 Golob Erik Moški SLO AK Domžale 0:05:05
11 . 172 GOLOB Maks Moški SLO AK Domžale 0:05:07
12 . 195 FURLAN JURE NERAD Moški SLO 0:05:10
13 . 160 Černe David Moški SLO ŠRD Omega Air 0:05:23
14 . 134 ZAVRL Aljaž Moški SLO OŠ Pirniče 0:05:24
15 . 168 ZAKRAJŠEK Jakob Moški SLO AK Domžale 0:05:42
16 . 199 FURLAN JAKA NERAD Moški SLO 0:05:46
17 . 122 DJURIČ Dušan Moški SLO OŠ Pirniče 0:05:47
18 . 169 RUČMAN Marcel Moški SLO AK Domžale 0:05:48
19 . 133 ZAVRL Matija Moški SLO OŠ Pirniče 0:05:49
20 . 130 BOŽIČ Filip Moški SLO OŠ Pirniče 0:05:56
21 . 131 SPASIČ Ian Moški SLO OŠ Pirniče 0:06:01
22 . 173 Šuštar Jaka Moški SLO AK Domžale 0:06:03
23 . 124 KRIŽNIČ Lovro Moški SLO OŠ Smlednik 0:06:21
24 . 123 KRALJ Kristjan Moški SLO OŠ Smlednik 0:09:30
M2 - DEčKI-M
1 . 80 Poljanšek Izak Moški SLO KGT Papež 0:03:44
2 . 147 Bajc Tomi Moški SLO AK Sevnica 0:03:53
3 . 89 Velkavrh Jon Moški SLO ŠD Tabor 0:04:01
4 . 135 ZAVRL Urban Moški SLO OŠ Pirniče 0:05:43
M3 - STAREJšI DEčKI-M
1 . 158 Gaberšček Tobi Moški SLO TD Bovec 0:13:10
2 . 91 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD Tabor 0:13:38
3 . 175 KERKOČ Pavel Moški SLO ŠD Nanos 0:13:47
4 . 90 Erznožnik Drejc Moški SLO ŠD Tabor 0:13:56
5 . 79 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT Papež 0:14:49
6 . 140 CEDILNIK Andraž Moški SLO 0:14:51
7 . 157 Žagar Nejc Moški SLO TD Bovec 0:15:54
8 . 179 TOME Luka Moški SLO 0:16:32
9 . 156 OBLAK Andraž Moški SLO 0:16:46
10 . 155 JESIHAR Domen Moški SLO 0:19:49
M4 - MLADINCI-M
1 . 37 COSTA Isacco Moški ITA G.S. Quantin - mladinec 0:22:26 0:29:04 0:48:15
2 . 62 Hren Tine Moški SLO TK Šm. Naveza 0:24:41 0:32:32 0:53:30
3 . 76 Habjan Tine Moški SLO KGT Papež 0:24:58 0:32:40 0:54:10
4 . 77 Uršič Nejc Moški SLO KGT Papež 0:25:08 0:32:41 0:55:07
5 . 164 Sušnik Rok Moški SLO KGT Papež 0:26:49 0:35:33 00:59:10
DNF 31 RUSU Andrei Moški 0:20:32 DNF
M5 - ČLANI-M
1 . 9 BUGGE Johan Moški Eidsvag IL 0:19:34 0:26:18 0:42:27
2 . 5 MAESTRI Cesare Moški ITA 0:19:58 0:26:33 0:43:20
3 . 26 FILIMON Abraham Moški 0:19:48 0:26:28 0:43:34
4 . 28 JANU Jan Moški CZE Mizuno team 0:20:15 0:26:54 0:43:36
5 . 3 DEMATTEIS Bernard Moški ITA 0:20:11 0:26:57 0:44:21
6 . 1 BALDACCINI Alex Moški ITA Atl. Valle Brembana 0:20:13 0:26:48 0:44:36
7 . 4 DEMATTEIS Martin Moški ITA 0:21:09 0:28:10 0:45:13
8 . 39 VENDER Alberto Moški ITA Atl. Valchiese 0:21:24 0:27:57 0:45:52
9 . 16 GOLLAN Ross Moški 0:21:04 0:27:41 0:45:54
10 . 43 LECHLEITER Simon Moški AUT 0:21:02 0:28:24 0:46:01
11 . 73 Bregar Gašper Moški SLO KGT Papež 0:21:13 0:27:42 0:46:09
12 . 2 DI MASSIMILIANO GIOIA Moški ITA Atl. Palzola 0:21:15 0:28:12 0:46:13
13 . 13 SAMUEL Rob Moški Eryri Harriers 0:21:01 0:28:01 0:46:26
14 . 38 FILOSI Marco Moški ITA Atl. Valchiese 0:21:43 0:28:22 0:46:41
15 . 32 DELLA FRANCESCO TORRE Moški ITA La Recastello Radici Group 0:22:17 0:28:57 0:47:21
16 . 74 Bečan Timotej Moški SLO KGT Papež 0:21:49 0:28:33 0:47:27
17 . 36 COSTA Elia Moški ITA G.S. Quantin 0:22:11 0:29:18 0:47:36
18 . 24 MCGUINESS Tom Moški 0:21:52 0:29:06 0:47:37
19 . 23 DAVIDSON Callum Moški 0:22:01 0:29:00 0:48:16
20 . 15 ESPIE James Moški 0:22:13 0:29:29 0:48:35
21 . 49 Rezai Bashir Moški SLO TK Šm. Naveza 0:22:19 0:29:19 0:48:38
22 . 100 Kramarič Luka Moški SLO B3 Servis 0:22:42 0:29:29 0:48:49
23 . 14 ALEXANDER Sam Moški 0:22:31 0:29:53 0:49:09
24 . 8 TACCHINI Giovanni Moški ITA Gs CSI Morbegno 0:22:37 0:29:52 0:49:25
25 . 61 Plaznik Matic Moški SLO TK Šm. Naveza 0:22:57 0:29:53 0:49:29
26 . 34 DELLA DAVIDE MINA Moški ITA Gs CSI Morbegno 0:23:15 0:30:57 0:50:29
27 . 72 Potočnik Domen Moški SLO KGT Papež 0:24:18 0:32:08 0:51:09
28 . 17 CHESKIN Lucas Moški 0:23:19 0:30:58 0:51:25
29 . 21 PELSOCZY Attila Moški HUN 0:25:06 0:34:16 0:54:22
30 . 57 Trontelj Žiga Moški SLO TK Šm. Naveza 0:24:44 0:32:22 0:54:25
31 . 129 KISYOV Kostadin Moški 0:25:39 0:33:42 0:55:42
32 . 45 Puhar Rok Moški SLO AK Triglav Kranj 0:24:11 0:36:07 0:56:17
33 . 190 Vivod Jernej Moški SLO ŠD Team Mozirje 0:25:04 0:33:15 0:56:34
34 . 35 SPEZIALI Valentino Moški ITA Gs CSI Morbegno 0:26:37 0:34:41 0:56:56
35 . 202 CONNES Raphael Moški FRA 0:26:44 0:35:21 0:57:20
35 . 115 Saksida Marko Moški SLO 0:26:21 0:34:57 0:57:20
37 . 44 TRŠEK Žiga Moški SLO ŠD Hercules 0:26:58 0:35:27 0:58:35
38 . 143 Sobočan Anže Moški SLO 0:27:03 0:35:54 0:58:58
39 . 107 Bizjak Ivan Moški SLO Ljubljana 0:26:46 0:35:44 0:59:17
40 . 188 KOMEL Matej Moški SLO 0:27:29 0:36:04 1:00:15
41 . 193 MENCINGER Jernej Moški SLO 0:26:29 0:37:01 1:00:35
42 . 204 Kapušin Jani Moški SLO 0:38:01 1:03:40
43 . 194 MEHELIČ Blaž Moški SLO Pub Crawlers 0:28:55 0:38:06 1:04:09
44 . 200 Ličen Viktor Moški SLO 0:29:29 0:38:47 1:04:50
45 . 205 Zoubek Miha Moški SLO 0:31:34 0:41:09 1:08:05
46 . 110 Tacar Pino Moški SLO Lj-Šmartno 0:30:29 0:41:06 1:09:52
47 . 203 KOPRIVC Blaž Moški SLO 0:31:45 0:42:38 1:11:40
48 . 196 Keršmanc Jernej Moški SLO Formatisk 0:33:50 0:43:41 1:13:44
49 . 153 Zavodnik David Moški SLO 0:34:42 0:44:13 1:15:18
50 . 206 ZOUBEK Jure Moški SLO 0:36:36 0:48:17 1:20:23
51 . 182 Petković Danijel Moški SLO Adria Transport 0:36:55 0:48:18 1:20:24
M6 - MLAJšI VETERANI-M
1 . 66 Cvet Miran Moški SLO KGT Papež 0:20:18 0:27:24 0:44:53
2 . 151 Alič Simon Moški SLO ŠD Nanos 0:22:46 0:30:18 0:50:19
3 . 67 Bregar Metod Moški SLO KGT Papež 0:23:26 0:30:45 0:51:16
4 . 105 Juvan Miha Moški SLO TopAtlet 0:24:22 0:32:44 0:53:36
5 . 33 BONGIO Fabio Moški ITA Gs CSI Morbegno 0:24:53 0:32:40 0:53:51
6 . 184 Pintar Boštjan Moški SLO 0:25:09 0:32:42 0:54:09
7 . 50 Krnc Matjaž Moški SLO TK Šm. Naveza 0:26:14 0:34:38 0:57:03
8 . 68 Janjatovič Mirko Moški SLO KGT Papež 0:25:50 0:34:45 0:57:50
9 . 192 TROBIŠ Boštjan Moški SLO Geonep 0:26:43 0:35:48 0:58:46
10 . 186 VELŠE Peter Moški SLO 0:26:53 0:35:32 1:00:27
11 . 102 Vuk Miha Moški SLO Ljubljana 0:28:30 0:38:34 1:02:25
12 . 117 BERENDI Antal Moški HUN 0:29:08 0:38:23 1:02:26
13 . 128 KOEV Darin Moški 0:29:10 0:37:44 1:02:35
14 . 198 Napast Frančišek Moški SLO Raketa 0:29:12 0:38:45 1:03:01
15 . 162 Černe Andrej Moški SLO ŠRD Omega Air 0:29:21 0:39:01 1:03:59
16 . 141 CEDILNIK Aleš Moški SLO 0:30:12 0:40:35 1:07:17
17 . 116 KAROLY Jakab Moški HUN 0:31:06 0:41:10 1:09:13
18 . 114 Glogovšek Robert Moški SLO 0:33:27 0:44:54 1:14:27
19 . 197 Ferlež Danilo Moški SLO 0:34:45 0:46:07 1:17:07
M7 - STAREJšI VETERANI-M
1 . 185 Strnad Simon Moški SLO ŠD Nanos 0:23:29 0:30:59 0:50:56
2 . 189 Vivod Milan Moški SLO ŠD Team Mozirje 0:24:14 0:32:07 0:53:09
3 . 65 Teraž Franci Moški SLO KGT Papež 0:25:02 0:32:55 0:54:25
4 . 41 Stitz Andreas Moški AUT 0:24:57 0:34:33 0:55:44
5 . 177 ČEBIN Marjan-Rosi Moški SLO Š.D. Ravenska vas 0:25:52 0:34:44 0:57:08
6 . 163 Šebenik Marjan Moški SLO 0:27:11 0:35:59 0:57:51
7 . 138 Krašovec Dušan Moški SLO AK Sevnica 0:27:26 0:35:54 0:58:40
8 . 106 Jež Roman Moški SLO TopAtlet 0:28:11 0:36:16 1:01:31
9 . 109 Galin Bojan Moški SLO ŠD Mekinje 0:28:45 0:37:17 1:02:16
10 . 25 WALTON Bryan Moški 0:29:18 0:38:18 1:03:18
11 . 97 draksler viki Moški SLO Hrastnik 0:29:15 0:38:35 1:03:55
12 . 59 Macuh Peter Moški SLO TK Šm. Naveza 0:30:18 0:40:00 1:05:35
13 . 126 Jenkinson Paul Moški 0:30:16 0:40:34 1:06:08
14 . 191 Detiček Edvard Moški SLO Todatlet 0:30:56 0:41:47 1:07:18
15 . 112 Cvelbar Igor Moški SLO Akademski AO 0:31:36 0:41:19 1:08:44
16 . 201 Vrtačnik Jože Moški SLO 0:31:11 0:42:26 1:10:16
17 . 187 Homec Stane Moški SLO ŠD Poljane 0:32:16 0:43:44 1:10:18
18 . 98 Šipec Robert Moški SLO PGD Suha 0:32:11 0:42:27 1:10:21
19 . 111 Ferbežar Boštjan Moški SLO Polet 0:32:30 0:43:47 1:11:55
20 . 181 MAKSIMOVIĆ Vitomir Moški SLO RCC 0:32:46 0:42:46 1:12:05
21 . 166 Čufer Damijan Moški SLO TD BURJA VIPAVA 0:32:20 0:42:56 1:12:20
22 . 167 Derganc Anton Moški SLO R.D. Revoz Novo mesto 0:32:56 0:43:39 1:14:31
23 . 165 Pirc Franci Moški SLO Tekaški forum 0:34:37 0:45:47 1:15:32
24 . 96 Knavs Anton Moški SLO Domžale 0:34:56 0:45:51 1:15:43
25 . 99 Bašič Jasmin Moški SLO ŠD Helios 0:36:01 0:48:04 1:19:19
Z1 - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 150 Slapšak Ziva Ženski AK Sevnica 0:04:25
2 . 139 Leban Jež Gaja Ženski AD Posočje 0:04:28
3 . 56 Rotar Nina Ženski TK Šm. Naveza 0:04:35
4 . 82 Dolinšek Viktorija Ženski KGT Papež 0:04:40
5 . 47 Bilban Sara Ženski TK Šm. Naveza 0:04:42
6 . 145 Kermc Julija Ženski AK Sevnica 0:04:45
7 . 159 MLEKUŽ Manca Ženski TD Bovec 0:04:53
8 . 51 Gorenčič Eliza Ženski TK Šm. Naveza 0:04:59
9 . 148 VENCELJ Iza Ženski AK Sevnica 0:05:09
10 . 142 CEDILNIK Lara Ženski 0:05:11
11 . 52 Gorenčič Mirjam Ženski TK Šm. Naveza 0:05:12
12 . 119 PER ZOJA Ženski AK Domžale 0:05:15
13 . 86 Žagar Neža Ženski KGT Papež 0:05:27
14 . 152 kočan tara Ženski AD Kronos 0:05:53
15 . 58 Novak Lena Ženski TK Šm. Naveza 0:06:05
16 . 121 TROJANŠEK Hana Ženski OŠ Pirniče 0:06:12
17 . 125 VERHNJAK Lucija Ženski OŠ Smlednik 0:06:21
18 . 136 BERGANT LOTI ČERNE Ženski OŠ Pirniče 0:06:22
Z2 - DEKLICE-Ž
1 . 180 Mihevc Lara Ženski 0:03:56
2 . 55 Rotar Loti Ženski TK Šm. Naveza 0:04:02
3 . 161 Medja Lucija Ženski AK Radovljica 0:04:09
4 . 149 Slapšak Ajda Ženski AK Sevnica 0:04:15
5 . 144 Zupančič Naja Ženski AK Sevnica 0:04:48
6 . 81 Kranjec Zoja Ženski KGT Papež 0:05:49
7 . 178 PLEMENITI Lucija Ženski 0:08:12
Z3 - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 146 Dobovšek Nika Ženski AK Sevnica 0:14:09
2 . 118 Per Maja Ženski AK Domžale 0:14:26
3 . 93 Levec Zoja Ženski AK Postojna 0:14:40
4 . 176 ČEBIN Lea Ženski AK Rudar 0:16:33
5 . 174 DURN Sara Ženski ŠD Nanos 0:17:02
6 . 78 Uršič Tjaša Ženski KGT Papež 0:21:27
Z4 - MLADINKE-Ž
1 . 12 MCQUEEN Annabelle Ženski Eryri Harriers 0:26:51 0:35:28 0:57:41
2 . 113 Mali Nuša Ženski SLO ŠKD Sela 0:26:54 0:35:38 0:58:57
3 . 29 BLIOJU ELENA Aura Ženski 0:27:35 0:36:19 1:00:07
4 . 87 Podobnik Katja Ženski SLO ŠD Tabor 0:28:01 0:36:37 1:02:01
5 . 30 VANTU ALINA Paula Ženski 0:31:26 0:42:42 1:10:57
Z5 - ČLANICE-Ž
1 . 40 MAYR Andrea Ženski AUT 0:21:46 0:29:27 0:47:40
2 . 10 HOLSEN KAROLINE Kyte Ženski Forde IL 0:22:40 0:30:06 0:49:37
3 . 27 SHORNA PAVLA MATYASOVA Ženski CZE Mizuno team 0:23:35 0:31:35 0:51:56
4 . 7 GAGGI Alice Ženski ITA La Recastello Radici Group 0:24:15 0:32:10 0:52:57
5 . 11 Jenkinson Bronwen Ženski Eryri Harriers 0:24:54 0:32:41 0:53:48
6 . 154 TRONKELJ Barbara Ženski SLO Salomon 0:24:51 0:32:56 0:54:19
7 . 22 JONES Ruth Ženski 0:25:16 0:33:57 0:55:30
8 . 71 Jelovšek Jasmina Ženski SLO KGT Papež 0:26:23 0:35:18 0:57:58
9 . 70 Koligar Mojca Ženski SLO KGT Papež 0:27:13 0:35:57 0:59:01
10 . 48 Kozjek Tina Ženski SLO TK Šm. Naveza 0:28:04 0:36:15 0:59:50
11 . 19 HAKKEL Tünde Ženski HUN 0:27:53 0:37:23 1:01:18
12 . 127 MIHAYLOVA Milka Ženski 0:30:32 0:40:33 1:04:01
13 . 108 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠD Mekinje 0:31:57 0:43:53 1:11:34
14 . 60 Peperko Maja Ženski SLO TK Šm. Naveza 0:33:43 0:46:20 1:13:20
Z6 - MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 53 Trontelj Marija Ženski SLO TK Šm. Naveza 0:31:04 0:41:01 1:07:56
Z7 - STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 92 Tušar Mihaela Ženski SLO ŠD Nanos 0:28:57 0:38:05 1:02:47
2 . 101 žlogar Ivica Ženski SLO Ljubljana 0:34:40 0:45:30 1:16:27
3 . 183 Lenaršič Irena Ženski SLO / 0:38:12 0:50:28 1:25:36

Komentarji