Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Downhill Avče 2013 - 20. in 21.04.

Gorsko kolesarstvo DH Tekma:Downhill Avče 2013 - 20. in 21.04. Datum:21.04.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas starta Čas Vožnje Zaostanek Več
ELITE-M
1 . 2 Pandur Žiga
Rajd Trek / Unior Tools Team
Moški SLO Rajd Trek / Unior Tools Team SLO19910117 15:03:00 03:30,36 00:00,00 >
Klub Rajd Trek / Unior Tools Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910117
Čas starta: 15:03:00
Čas Vožnje: 03:30,36
Zaostanek: 00:00,00
:
2 . 1 Vauh Miran
Kolesarski klub ČRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN SLO19821104 15:04:30 03:34,83 00:04,47 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19821104
Čas starta: 15:04:30
Čas Vožnje: 03:34,83
Zaostanek: 00:04,47
:
3 . 7 Markič Andrej
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče SLO19930501 15:01:30 03:38,46 00:08,10 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930501
Čas starta: 15:01:30
Čas Vožnje: 03:38,46
Zaostanek: 00:08,10
:
4 . 42 Berginc Kevin
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek SLO19940428 14:55:30 03:41,53 00:11,17 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940428
Čas starta: 14:55:30
Čas Vožnje: 03:41,53
Zaostanek: 00:11,17
:
5 . 40 Cimperman Jan
MTB Trbovlje Specialized
Moški SLO MTB Trbovlje Specialized SLO19941222 15:00:00 03:42,34 00:11,98 >
Klub MTB Trbovlje Specialized
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19941222
Čas starta: 15:00:00
Čas Vožnje: 03:42,34
Zaostanek: 00:11,98
:
6 . 4 Virtič Aleš
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek SLO19920112 14:58:30 03:44,31 00:13,95 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19920112
Čas starta: 14:58:30
Čas Vožnje: 03:44,31
Zaostanek: 00:13,95
:
7 . 5 Volf Bostjan
MTB Čelešnk team
Moški SLO MTB Čelešnk team SLO19870101 14:46:30 03:44,34 00:13,98 >
Klub MTB Čelešnk team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870101
Čas starta: 14:46:30
Čas Vožnje: 03:44,34
Zaostanek: 00:13,98
:
8 . 3 Mlinar Peter
Kolesarski klub ČRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN SLO19930601 14:54:00 03:44,36 00:14,00 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930601
Čas starta: 14:54:00
Čas Vožnje: 03:44,36
Zaostanek: 00:14,00
:
9 . 19 Cokan Jernej
MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED SLO19910617 14:43:30 03:45,23 00:14,87 >
Klub MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910617
Čas starta: 14:43:30
Čas Vožnje: 03:45,23
Zaostanek: 00:14,87
:
10 . 12 Jereb Gašper
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče SLO19860301 14:57:00 03:48,19 00:17,83 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19860301
Čas starta: 14:57:00
Čas Vožnje: 03:48,19
Zaostanek: 00:17,83
:
11 . 6 Vreček Kristjan
ŠD Supersnurf
Moški SLO ŠD Supersnurf SLO19901024 14:37:30 03:48,29 00:17,93 >
Klub ŠD Supersnurf
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19901024
Čas starta: 14:37:30
Čas Vožnje: 03:48,29
Zaostanek: 00:17,93
:
12 . 13 Šumandl Alen
Team Korak Naprej
Moški SLO Team Korak Naprej SLO19910606 14:40:30 03:50,96 00:20,60 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910606
Čas starta: 14:40:30
Čas Vožnje: 03:50,96
Zaostanek: 00:20,60
:
13 . 33 Levpušček Peter
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče SLO19850603 14:26:45 03:51,47 00:21,11 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850603
Čas starta: 14:26:45
Čas Vožnje: 03:51,47
Zaostanek: 00:21,11
:
14 . 22 Žabjek Anže
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek SLO19940505 14:45:00 03:51,53 00:21,17 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940505
Čas starta: 14:45:00
Čas Vožnje: 03:51,53
Zaostanek: 00:21,17
:
15 . 8 Klemenčič Gašper
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team SLO19850228 14:39:00 03:52,07 00:21,71 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850228
Čas starta: 14:39:00
Čas Vožnje: 03:52,07
Zaostanek: 00:21,71
:
16 . 28 Mauser Stefan
Union VR fahrradprofi.at
Moški AUT Union VR fahrradprofi.at AUT19900629 14:36:00 03:53,31 00:22,95 >
Klub Union VR fahrradprofi.at
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19900629
Čas starta: 14:36:00
Čas Vožnje: 03:53,31
Zaostanek: 00:22,95
:
17 . 25 Perše Jan
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com SLO19930409 14:49:30 03:53,47 00:23,11 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930409
Čas starta: 14:49:30
Čas Vožnje: 03:53,47
Zaostanek: 00:23,11
:
18 . 45 GABRŠCEK Dominik
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče SLO 14:42:00 03:57,24 00:26,88 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO
Čas starta: 14:42:00
Čas Vožnje: 03:57,24
Zaostanek: 00:26,88
:
19 . 31 Leopold Köllner
Trek KCK Oslany
Moški AUT Trek KCK Oslany AUT19921104 14:51:00 04:00,13 00:29,77 >
Klub Trek KCK Oslany
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19921104
Čas starta: 14:51:00
Čas Vožnje: 04:00,13
Zaostanek: 00:29,77
:
20 . 16 Porič Jan
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE SLO19870701 14:32:00 04:03,60 00:33,24 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870701
Čas starta: 14:32:00
Čas Vožnje: 04:03,60
Zaostanek: 00:33,24
:
21 . 24 Pingitzer Peter
Redneck Riders MTB-Verein
Moški AUT Redneck Riders MTB-Verein AUT19880531 14:30:30 04:03,65 00:33,29 >
Klub Redneck Riders MTB-Verein
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19880531
Čas starta: 14:30:30
Čas Vožnje: 04:03,65
Zaostanek: 00:33,29
:
22 . 15 Kobal Martin
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team SLO19861213 14:31:15 04:04,55 00:34,19 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19861213
Čas starta: 14:31:15
Čas Vožnje: 04:04,55
Zaostanek: 00:34,19
:
23 . 17 Božnar Kristjan
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team SLO19900309 14:34:15 04:04,83 00:34,47 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900309
Čas starta: 14:34:15
Čas Vožnje: 04:04,83
Zaostanek: 00:34,47
:
24 . 41 Bokan Tomaž
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče SLO19940115 14:33:30 04:05,28 00:34,92 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940115
Čas starta: 14:33:30
Čas Vožnje: 04:05,28
Zaostanek: 00:34,92
:
25 . 27 Michelin Anthony
Italian National Team
Moški Italian National Team ITA19940824 14:27:30 04:05,29 00:34,93 >
Klub Italian National Team
Država
Spol: Moški
Licenca: ITA19940824
Čas starta: 14:27:30
Čas Vožnje: 04:05,29
Zaostanek: 00:34,93
:
26 . 43 Bavdaž Robert
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19870712 14:35:00 04:06,32 00:35,96 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870712
Čas starta: 14:35:00
Čas Vožnje: 04:06,32
Zaostanek: 00:35,96
:
27 . 46 SCHINNERL David
RC Andasbiken
Moški AUT RC Andasbiken AUT19870126 14:32:45 04:07,46 00:37,10 >
Klub RC Andasbiken
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19870126
Čas starta: 14:32:45
Čas Vožnje: 04:07,46
Zaostanek: 00:37,10
:
28 . 26 Müller Stefan
Union VR fahrradprofi.at
Moški AUT Union VR fahrradprofi.at AUT19861220 14:28:15 04:09,00 00:38,64 >
Klub Union VR fahrradprofi.at
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19861220
Čas starta: 14:28:15
Čas Vožnje: 04:09,00
Zaostanek: 00:38,64
:
29 . 34 Horvat Luka
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19930818 14:29:00 04:09,72 00:39,36 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930818
Čas starta: 14:29:00
Čas Vožnje: 04:09,72
Zaostanek: 00:39,36
:
30 . 20 Vidovič Andreas
Team Korak Naprej
Moški SLO Team Korak Naprej SLO19931105 14:23:00 04:11,28 00:40,92 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19931105
Čas starta: 14:23:00
Čas Vožnje: 04:11,28
Zaostanek: 00:40,92
:
31 . 39 Cindro Jure
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek SLO19891217 14:25:15 04:33,34 01:02,98 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19891217
Čas starta: 14:25:15
Čas Vožnje: 04:33,34
Zaostanek: 01:02,98
:
32 . 29 Walder Martin
Union VR fahrradprofi.at
Moški AUT Union VR fahrradprofi.at AUT19861013 14:26:00 04:41,81 01:11,45 >
Klub Union VR fahrradprofi.at
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19861013
Čas starta: 14:26:00
Čas Vožnje: 04:41,81
Zaostanek: 01:11,45
:
33 . 18 Humar Emanuel
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče SLO19871203 14:48:00 05:19,00 01:48,64 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19871203
Čas starta: 14:48:00
Čas Vožnje: 05:19,00
Zaostanek: 01:48,64
:
34 . 21 Božič Jure
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek SLO19870810 14:29:45 05:50,43 02:20,07 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870810
Čas starta: 14:29:45
Čas Vožnje: 05:50,43
Zaostanek: 02:20,07
:
DNF 36 Grum Andraž
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek SLO19861003 14:24:30 DNF #VREDN! >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19861003
Čas starta: 14:24:30
Čas Vožnje: DNF
Zaostanek: #VREDN!
:
DNF 9 Kovač Vid
Kolesarski klub ČRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN SLO19930724 14:23:45 DNF #VREDN! >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930724
Čas starta: 14:23:45
Čas Vožnje: DNF
Zaostanek: #VREDN!
:
DNF 11 Razpet Tadej
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team SLO19900411 14:52:30 DNF #VREDN! >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900411
Čas starta: 14:52:30
Čas Vožnje: DNF
Zaostanek: #VREDN!
:
VETERANI-M
1 . 158 Bajda Janez
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE SLO19830207 13:45:15 03:51,64 00:00,00 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830207
Čas starta: 13:45:15
Čas Vožnje: 03:51,64
Zaostanek: 00:00,00
:
2 . 150 Merljak Saša
MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED SLO19760410 13:46:45 03:51,92 00:00,28 >
Klub MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760410
Čas starta: 13:46:45
Čas Vožnje: 03:51,92
Zaostanek: 00:00,28
:
3 . 156 Turk Andrej
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19801123 13:47:30 03:56,03 00:04,39 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19801123
Čas starta: 13:47:30
Čas Vožnje: 03:56,03
Zaostanek: 00:04,39
:
4 . 157 Slapnik Iztok
ŠD Energija
Moški SLO ŠD Energija SLO19810820 13:46:00 04:04,08 00:12,44 >
Klub ŠD Energija
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19810820
Čas starta: 13:46:00
Čas Vožnje: 04:04,08
Zaostanek: 00:12,44
:
5 . 153 Bačnar Janko
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team SLO19830607 13:43:45 04:07,60 00:15,96 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830607
Čas starta: 13:43:45
Čas Vožnje: 04:07,60
Zaostanek: 00:15,96
:
7 . 155 VIT Georg
ARBO ASKO Bang Bros Klgft
Moški AUT ARBO ASKO Bang Bros Klgft AUT19770302 13:43:00 04:09,25 00:17,61 >
Klub ARBO ASKO Bang Bros Klgft
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19770302
Čas starta: 13:43:00
Čas Vožnje: 04:09,25
Zaostanek: 00:17,61
:
8 . 154 Altan Alberto
Italian National Team
Moški Italian National Team ITA19780721 13:42:15 04:14,97 00:23,33 >
Klub Italian National Team
Država
Spol: Moški
Licenca: ITA19780721
Čas starta: 13:42:15
Čas Vožnje: 04:14,97
Zaostanek: 00:23,33
:
9 . 152 Mirzahosseini Mahdi
Scott Iran
Moški IRN Scott Iran IRI19800627 13:41:30 04:22,45 00:30,81 >
Klub Scott Iran
Država IRN
Spol: Moški
Licenca: IRI19800627
Čas starta: 13:41:30
Čas Vožnje: 04:22,45
Zaostanek: 00:30,81
:
10 . 159 ABRAMIC Branko
KD DEŠ FLEŠ
Moški SLO KD DEŠ FLEŠ SLO19750316 13:40:00 04:40,12 00:48,48 >
Klub KD DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19750316
Čas starta: 13:40:00
Čas Vožnje: 04:40,12
Zaostanek: 00:48,48
:
DNF 23 Štupar Janez
ŠD Supersnurf
Moški SLO ŠD Supersnurf SLO19830304 13:40:45 DNS #VREDN! >
Klub ŠD Supersnurf
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19830304
Čas starta: 13:40:45
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek: #VREDN!
:
AMATERJI-M
178 Klinkon Boštjan
KK Jastrebarsko
Moški CRO KK Jastrebarsko SLO19900209 13:22:15 04:03,66 00:08,32 >
Klub KK Jastrebarsko
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900209
u010cas starta: 13:22:15
u010cas Vou017enje: 04:03,66
Zaostanek: 00:08,32
_empty_:
160 Kuk Klemen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19840220 13:23:00 03:59,93 00:04,59 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19840220
u010cas starta: 13:23:00
u010cas Vou017enje: 03:59,93
Zaostanek: 00:04,59
_empty_:
163 Ornik Sandi
ŠKTD AVČE
Moški SLO ŠKTD AVČE SLO19900929 13:25:15 03:57,77 00:02,43 >
Klub ŠKTD AVČE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900929
u010cas starta: 13:25:15
u010cas Vou017enje: 03:57,77
Zaostanek: 00:02,43
_empty_:
6 . 161 Skok Matjaž
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče SLO19900705 13:20:00 04:09,51 00:14,17 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900705
Čas starta: 13:20:00
Čas Vožnje: 04:09,51
Zaostanek: 00:14,17
:
7 . 168 Kalabota Dejan
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE SLO19841120 13:21:30 04:11,33 00:15,99 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841120
Čas starta: 13:21:30
Čas Vožnje: 04:11,33
Zaostanek: 00:15,99
:
8 . 169 Rupnik Miha
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team SLO19930907 13:14:00 04:12,63 00:17,29 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930907
Čas starta: 13:14:00
Čas Vožnje: 04:12,63
Zaostanek: 00:17,29
:
8 . 180 Felber Peter
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports AUT19841124 13:24.30 03:55,34 00:00,00 >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: AUT19841124
u010cas starta: 13:24.30
u010cas Vou017enje: 03:55,34
Zaostanek: 00:00,00
_empty_:
9 . 179 Klemenčič Matija
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team SLO19851110 13:17:45 04:13,89 00:18,55 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19851110
Čas starta: 13:17:45
Čas Vožnje: 04:13,89
Zaostanek: 00:18,55
:
9 . 181 Dopplinger Stefan
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM AUT19900322 13:23:45 03:57,31 00:01,97 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: AUT19900322
u010cas starta: 13:23:45
u010cas Vou017enje: 03:57,31
Zaostanek: 00:01,97
_empty_:
10 . 164 Kacin Davor
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team SLO19930128 13:18:30 04:14,10 00:18,76 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930128
Čas starta: 13:18:30
Čas Vožnje: 04:14,10
Zaostanek: 00:18,76
:
11 . 177 Legiša Tomaž
ASD 360 MTB
Moški ASD 360 MTB ITA19880630 13:15:30 04:14,78 00:19,44 >
Klub ASD 360 MTB
Država
Spol: Moški
Licenca: ITA19880630
Čas starta: 13:15:30
Čas Vožnje: 04:14,78
Zaostanek: 00:19,44
:
12 . 166 Hren Gašper
KK Ribn'čan
Moški SLO KK Ribn'čan SLO19881006 13:19:15 04:17,30 00:21,96 >
Klub KK Ribn'čan
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881006
Čas starta: 13:19:15
Čas Vožnje: 04:17,30
Zaostanek: 00:21,96
:
13 . 172 Rekanje Bojan
Pedal racing team
Moški SLO Pedal racing team SLO19930404 13:17:00 04:19,39 00:24,05 >
Klub Pedal racing team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930404
Čas starta: 13:17:00
Čas Vožnje: 04:19,39
Zaostanek: 00:24,05
:
14 . 186 Kavs Leon
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19951204 13:14:45 04:21,57 00:26,23 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19951204
Čas starta: 13:14:45
Čas Vožnje: 04:21,57
Zaostanek: 00:26,23
:
15 . 165 Auguštin Jernej
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE SLO19901121 13:16:15 04:22,38 00:27,04 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19901121
Čas starta: 13:16:15
Čas Vožnje: 04:22,38
Zaostanek: 00:27,04
:
16 . 167 Prešeren Jure
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO19851007 13:11:00 04:22,42 00:27,08 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19851007
Čas starta: 13:11:00
Čas Vožnje: 04:22,42
Zaostanek: 00:27,08
:
17 . 170 Špenko Anže
MTB Čelešnk team
Moški SLO MTB Čelešnk team SLO19911102 13:12:30 04:23,98 00:28,64 >
Klub MTB Čelešnk team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19911102
Čas starta: 13:12:30
Čas Vožnje: 04:23,98
Zaostanek: 00:28,64
:
18 . 185 Funder Peter
-
Moški AUT - AUT 13:11:45 04:27,68 00:32,34 >
Klub -
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT
Čas starta: 13:11:45
Čas Vožnje: 04:27,68
Zaostanek: 00:32,34
:
19 . 171 Avbelj Tadej
MTB Čelešnk team
Moški SLO MTB Čelešnk team SLO19871217 13:13:15 04:37,28 00:41,94 >
Klub MTB Čelešnk team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19871217
Čas starta: 13:13:15
Čas Vožnje: 04:37,28
Zaostanek: 00:41,94
:
20 . 183 Bajič Rok
Kolesarski klub Završnica
Moški SLO Kolesarski klub Završnica SLO19900111 13:10:15 04:53,03 00:57,69 >
Klub Kolesarski klub Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900111
Čas starta: 13:10:15
Čas Vožnje: 04:53,03
Zaostanek: 00:57,69
:
21 . 89 Petutschnig Lukas
-
Moški AUT - AUT19960508 13:09:30 04:58,14 01:02,80 >
Klub -
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19960508
Čas starta: 13:09:30
Čas Vožnje: 04:58,14
Zaostanek: 01:02,80
:
22 . 173 Tušar Anže
-
Moški SLO - SLO19910202 13:06:30 05:05,73 01:10,39 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910202
Čas starta: 13:06:30
Čas Vožnje: 05:05,73
Zaostanek: 01:10,39
:
23 . 182 Chiwele Sid
MTB Železniki
Moški SLO MTB Železniki SLO19910121 13:08:00 05:27,93 01:32,59 >
Klub MTB Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19910121
Čas starta: 13:08:00
Čas Vožnje: 05:27,93
Zaostanek: 01:32,59
:
24 . 174 Ščetinec Aljaž
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE SLO19930605 13:05:00 05:38,72 01:43,38 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19930605
Čas starta: 13:05:00
Čas Vožnje: 05:38,72
Zaostanek: 01:43,38
:
25 . 176 Nahtigal Miha
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE SLO19931008 13:08:45 05:52,37 01:57,03 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19931008
Čas starta: 13:08:45
Čas Vožnje: 05:52,37
Zaostanek: 01:57,03
:
26 . 184 Andoljšek Klemen
KK Ribn'čan
Moški SLO KK Ribn'čan SLO19800202 13:07:15 06:38,81 02:43,47 >
Klub KK Ribn'čan
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800202
Čas starta: 13:07:15
Čas Vožnje: 06:38,81
Zaostanek: 02:43,47
:
DNF 162 Kolenc Matic
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19920804 13:20:45 DNF #VREDN! >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19920804
Čas starta: 13:20:45
Čas Vožnje: DNF
Zaostanek: #VREDN!
:
DNF 175 Odar Jernej
MTB Železniki
Moški SLO MTB Železniki SLO19850902 13:05:45 DNF #VREDN! >
Klub MTB Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850902
Čas starta: 13:05:45
Čas Vožnje: DNF
Zaostanek: #VREDN!
:
U15-M
7 . 190 Peternel Erik
Moški CRO SLO19990126 13:00.00 05:14,10 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990126
u010cas starta: 13:00.00
u010cas Vou017enje: 05:14,10
Zaostanek:
_empty_:
U17-M
1 . 123 Žagar Max
MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED SLO19970114 14:00:00 04:15,06 00:23,89 >
Klub MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970114
Čas starta: 14:00:00
Čas Vožnje: 04:15,06
Zaostanek: 00:23,89
:
1 . 125 Berginc Luka
ŠKTD Avce
Moški SLO ŠKTD Avce SLO19970717 14:02:15 03:51,17 00:00,00 >
Klub ŠKTD Avce
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970717
Čas starta: 14:02:15
Čas Vožnje: 03:51,17
Zaostanek: 00:00,00
:
2 . 120 Otoničar Nal
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek SLO19970626 14:01:30 04:15,27 00:24,10 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970626
Čas starta: 14:01:30
Čas Vožnje: 04:15,27
Zaostanek: 00:24,10
:
2 . 126 Kurinčič Jure
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče SLO19970309 13:59:15 04:07,20 00:16,03 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970309
Čas starta: 13:59:15
Čas Vožnje: 04:07,20
Zaostanek: 00:16,03
:
3 . 124 Žvan Grega
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19970103 13:56:15 04:19,12 00:27,95 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970103
Čas starta: 13:56:15
Čas Vožnje: 04:19,12
Zaostanek: 00:27,95
:
3 . 121 Peršolja Jan Erik
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19970204 14:00:45 04:08,79 00:17,62 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970204
Čas starta: 14:00:45
Čas Vožnje: 04:08,79
Zaostanek: 00:17,62
:
4 . 128 Jež Luka
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE SLO19971104 13:55:30 04:24,81 00:33,64 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971104
Čas starta: 13:55:30
Čas Vožnje: 04:24,81
Zaostanek: 00:33,64
:
5 . 133 Markič Jan
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče SLO19970327 13:58:30 04:26,56 00:35,39 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970327
Čas starta: 13:58:30
Čas Vožnje: 04:26,56
Zaostanek: 00:35,39
:
6 . 130 Ulrich Fabian
ASKÖ Trendsport
Moški AUT ASKÖ Trendsport AUT19971120 13:51:45 04:31,62 00:40,45 >
Klub ASKÖ Trendsport
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19971120
Čas starta: 13:51:45
Čas Vožnje: 04:31,62
Zaostanek: 00:40,45
:
7 . 132 Mlakar Aljoša
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek SLO19970303 13:54:00 04:33,13 00:41,96 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970303
Čas starta: 13:54:00
Čas Vožnje: 04:33,13
Zaostanek: 00:41,96
:
8 . 122 Trobec Maks
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE SLO19970818 13:57:45 04:37,75 00:46,58 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970818
Čas starta: 13:57:45
Čas Vožnje: 04:37,75
Zaostanek: 00:46,58
:
9 . 127 Gorič Rok
Kolesarski klub ČRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN SLO19980911 13:54:45 04:37,86 00:46,69 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980911
Čas starta: 13:54:45
Čas Vožnje: 04:37,86
Zaostanek: 00:46,69
:
10 . 129 Trateški Janže
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek SLO19970720 13:52:30 04:51,12 00:59,95 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970720
Čas starta: 13:52:30
Čas Vožnje: 04:51,12
Zaostanek: 00:59,95
:
11 . 131 Skrt Filip
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče SLO19980525 13:53:15 05:03,09 01:11,92 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980525
Čas starta: 13:53:15
Čas Vožnje: 05:03,09
Zaostanek: 01:11,92
:
12 . 135 Bjelčevič Ivo
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE SLO19980615 13:51:00 05:22,34 01:31,17 >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980615
Čas starta: 13:51:00
Čas Vožnje: 05:22,34
Zaostanek: 01:31,17
:
DNF13 . 134 Kemperl Gabrijel
ŠD Supersnurf
Moški SLO ŠD Supersnurf SLO19970516 13:57:00 DNF #VREDN! >
Klub ŠD Supersnurf
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970516
Čas starta: 13:57:00
Čas Vožnje: DNF
Zaostanek: #VREDN!
:
U19-M
1 . 85 Ivančič Miha
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče SLO19960324 14:19:15 03:37,52 00:00,00 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960324
Čas starta: 14:19:15
Čas Vožnje: 03:37,52
Zaostanek: 00:00,00
:
2 . 80 Žabjek Jure
Rajd Trek / Unior Tools Team
Moški SLO Rajd Trek / Unior Tools Team SLO19951011 14:18:30 03:39,59 00:02,07 >
Klub Rajd Trek / Unior Tools Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19951011
Čas starta: 14:18:30
Čas Vožnje: 03:39,59
Zaostanek: 00:02,07
:
3 . 81 Leban Tilen
Kolesarski klub CRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub CRN TRN SLO19950217 14:17:00 03:48,40 00:10,88 >
Klub Kolesarski klub CRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950217
Čas starta: 14:17:00
Čas Vožnje: 03:48,40
Zaostanek: 00:10,88
:
4 . 82 Černilogar Mitja
Kolesarski klub ČRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN SLO19951228 14:17:45 03:56,05 00:18,53 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19951228
Čas starta: 14:17:45
Čas Vožnje: 03:56,05
Zaostanek: 00:18,53
:
5 . 102 Cehner Florch
MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED SLO1996011 14:16:15 03:57,09 00:19,57 >
Klub MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO1996011
Čas starta: 14:16:15
Čas Vožnje: 03:57,09
Zaostanek: 00:19,57
:
6 . 103 Bizjak Jan
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19960812 14:15:30 03:57,67 00:20,15 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960812
Čas starta: 14:15:30
Čas Vožnje: 03:57,67
Zaostanek: 00:20,15
:
7 . 99 Fock Maks
MTB Čelešnk team
Moški SLO MTB Čelešnk team SLO19961012 14:14:45 03:57,75 00:20,23 >
Klub MTB Čelešnk team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961012
Čas starta: 14:14:45
Čas Vožnje: 03:57,75
Zaostanek: 00:20,23
:
8 . 92 Mavri Žan
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19961113 14:13:15 04:03,49 00:25,97 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961113
Čas starta: 14:13:15
Čas Vožnje: 04:03,49
Zaostanek: 00:25,97
:
9 . 83 Košnjek Nejc
MTB Čelešnk team
Moški SLO MTB Čelešnk team SLO19950224 14:11:00 04:07,04 00:29,52 >
Klub MTB Čelešnk team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950224
Čas starta: 14:11:00
Čas Vožnje: 04:07,04
Zaostanek: 00:29,52
:
10 . 101 Colja Tine
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19961124 14:11:45 04:10,47 00:32,95 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961124
Čas starta: 14:11:45
Čas Vožnje: 04:10,47
Zaostanek: 00:32,95
:
11 . 84 Jugovac Enej
Kolesarski klub ČRN TRN
Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN SLO19950612 14:12:30 04:14,55 00:37,03 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950612
Čas starta: 14:12:30
Čas Vožnje: 04:14,55
Zaostanek: 00:37,03
:
12 . 100 Cvikl Matej
Team Korak Naprej
Moški SLO Team Korak Naprej SLO19950128 14:09:30 04:16,76 00:39,24 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950128
Čas starta: 14:09:30
Čas Vožnje: 04:16,76
Zaostanek: 00:39,24
:
13 . 86 Zrimšek Žiga
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek SLO19960130 14:07:15 05:00,09 01:22,57 >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960130
Čas starta: 14:07:15
Čas Vožnje: 05:00,09
Zaostanek: 01:22,57
:
14 . 94 Koren Matej
ŠKTD Avče
Moški SLO ŠKTD Avče SLO19960717 14:06:30 05:09,23 01:31,71 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960717
Čas starta: 14:06:30
Čas Vožnje: 05:09,23
Zaostanek: 01:31,71
:
DNF15 . 90 Omahen Simon
ŠD LIFE
Moški SLO ŠD LIFE SLO19961030 14:05:00 DNS #VREDN! >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961030
Čas starta: 14:05:00
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek: #VREDN!
:
DNF16 . 93 Kunaver Klemen
Rajd Trek
Moški SLO Rajd Trek SLO19961002 14:05:45 DNS #VREDN! >
Klub Rajd Trek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961002
Čas starta: 14:05:45
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek: #VREDN!
:
DNF17 . 104 Allacher MarCus
Union VR fahrradprofi.at
Moški AUT Union VR fahrradprofi.at AUT19950622 14:08:00 DNF #VREDN! >
Klub Union VR fahrradprofi.at
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950622
Čas starta: 14:08:00
Čas Vožnje: DNF
Zaostanek: #VREDN!
:
DNF18 . 91 Michelin Nicola
Italian National Team
Moški Italian National Team ITA19961112 14:08:45 DNS #VREDN! >
Klub Italian National Team
Država
Spol: Moški
Licenca: ITA19961112
Čas starta: 14:08:45
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek: #VREDN!
:
DNF19 . 97 Godnič Anej
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19961004 14:10:15 DNF #VREDN! >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961004
Čas starta: 14:10:15
Čas Vožnje: DNF
Zaostanek: #VREDN!
:
DNF20 . 88 Šuc Gal
MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED SLO19960924 14:14:00 DNF #VREDN! >
Klub MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960924
Čas starta: 14:14:00
Čas Vožnje: DNF
Zaostanek: #VREDN!
:
žENSKE-Ž
1 . 70 Černilogar Zarja
Kolesarski klub ČRN TRN
Ženski SLO Kolesarski klub ČRN TRN SLO19891218 13:34:30 04:09,94 00:00,00 >
Klub Kolesarski klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19891218
Čas starta: 13:34:30
Čas Vožnje: 04:09,94
Zaostanek: 00:00,00
:
2 . 73 Horvat Špela
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com SLO19930319 13:33:45 04:31,37 00:21,43 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19930319
Čas starta: 13:33:45
Čas Vožnje: 04:31,37
Zaostanek: 00:21,43
:
3 . 72 RADACID Andrea
MTB Čelešnk team
Ženski SLO MTB Čelešnk team SLO19851102 13:33:00 05:02,87 00:52,93 >
Klub MTB Čelešnk team
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19851102
Čas starta: 13:33:00
Čas Vožnje: 05:02,87
Zaostanek: 00:52,93
:
4 . 75 Mežnar Urška
ŠKTD Avče
Ženski SLO ŠKTD Avče SLO19870207 13:32:15 05:42,30 01:32,36 >
Klub ŠKTD Avče
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19870207
Čas starta: 13:32:15
Čas Vožnje: 05:42,30
Zaostanek: 01:32,36
:
5 . 71 Gnjezda Ana Vanessa
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX SLO19910523 13:30:45 06:08,82 01:58,88 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19910523
Čas starta: 13:30:45
Čas Vožnje: 06:08,82
Zaostanek: 01:58,88
:
6 . 74 Perin Mary
Italian National Team
Ženski Italian National Team ITA19800306 13:31:30 06:12,22 02:02,28 >
Klub Italian National Team
Država
Spol: Ženski
Licenca: ITA19800306
Čas starta: 13:31:30
Čas Vožnje: 06:12,22
Zaostanek: 02:02,28
:
DNF 76 Kraškovic Monika
ŠD LIFE
Ženski SLO ŠD LIFE SLO19971020 13:30:00 DNS #VREDN! >
Klub ŠD LIFE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19971020
Čas starta: 13:30:00
Čas Vožnje: DNS
Zaostanek: #VREDN!
:

Komentarji

 

Mobile content