Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 8. POKAL OBČINE TIŠINA 2017 - OMR

Cestno kolesarstvo Tekma:8. POKAL OBČINE TIŠINA 2017 - OMR Datum:30.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time u0160t. krogov Zaostanek Naj. Krog
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Leskovar Andreja Ženski SLO ŠD TINJE 10017613059 00:59:42,91 15 -- 00:03:40
2 . 1 Bojanc Nika Ženski SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10013465200 01:02:18,45 14 -1 00:03:53
ŽENSKE B-Ž
1 . 3 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 10017557687 01:01:55,88 17 -- 00:03:24
2 . 4 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 01:01:56,02 17 00:00:01 00:03:26
3 . 5 Dolinar Nina Ženski SLO JB TEAM 10017638826 01:00:47,35 16 -1 00:03:32
ŽENSKE C-Ž
1 . 6 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10002275339 01:00:48,34 15 -- 00:03:59
2 . 7 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:02:21,03 14 -1 00:04:03
3 . 8 Veršnik Zdenka Ženski SLO JB TEAM 10017563549 00:57:25,41 10 -5 00:05:36
AMATERJI -M
1 . 10 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 01:10:58,21 21 -- 00:03:09
2 . 19 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 01:10:58,88 21 -- 00:03:10
3 . 22 Koželj Martin Moški SLO JB TEAM 10017610332 01:10:59,39 21 00:00:01 00:03:10
4 . 14 Kočnik Simon Moški SLO ŠD TINJE 10017612958 01:11:01,96 21 00:00:03 00:03:13
5 . 23 Horvat Matej Moški SLO JB TEAM 10017628621 01:11:11,93 21 00:00:13 00:03:10
6 . 20 Potočar Marko Moški SLO JB TEAM 10017592245 01:11:12,84 21 00:00:14 00:03:14
7 . 24 Ademović Tadej Moški SLO KK TBP Lenart 10017575067 01:11:13,17 21 00:00:15 00:03:13
8 . 17 Fister Dušan Moški SLO KK TROPOVCI 10017584161 01:11:13,18 21 00:00:15 00:03:13
9 . 9 Grbec Gašper Moški SLO KD Rog 10017569815 01:11:14,64 21 00:00:16 00:03:11
10 . 15 Kangler Matej Moški SLO ŠD TINJE 10055360308 01:11:16,15 21 00:00:18 00:03:12
11 . 12 Avguštin Simon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 100 597 457 18 01:11:17,17 21 00:00:19 00:03:15
12 . 18 Žnidarič Luka Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584565 01:11:18,19 21 00:00:20 00:03:14
13 . 13 BERLIČ Blaž Moški SLO KD SELCE 10049110070 01:11:35,68 20 -1 00:03:17
14 . 16 Frešer Blaž Moški SLO ŠD TINJE 10055303522 01:10:29,40 19 -2 00:03:31
DNF 264 Galun Dejan Moški SLO Tinje KOŠTRUNI 10017622557 00:37:31,49 11 -10 00:03:13
MASTER A-M
1 . 35 Bogša Uroš Moški SLO ŠD TURBO M 10017622052 01:09:52,57 21 -- 00:03:12
2 . 29 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017552940 01:10:59,55 21 00:01:07 00:03:11
3 . 25 Klavora Mitja Moški SLO A.S.D.-ZULIANI 10017590528 01:11:12,55 21 00:01:20 00:03:15
4 . 33 Modic Aleš Moški SLO KK PANTAL 10003960311 01:11:12,66 21 00:01:20 00:03:13
5 . 30 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS 10017562640 01:11:13,72 21 00:01:21 00:03:13
6 . 34 Grušovnik Matjaž Moški SLO KD SELCE 10051616411 01:11:13,75 21 00:01:21 00:03:14
7 . 28 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 01:11:14,05 21 00:01:22 00:03:12
8 . 26 Artenjak Andrej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10053743741 01:11:15,64 21 00:01:23 00:03:13
9 . 36 Petovar Jernej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017601642 01:11:19,64 21 00:01:27 00:03:13
10 . 31 Bricelj Samo Moški SLO ŠD BAM.BI 10052465361 01:10:28,49 19 -2 00:03:24
11 . 38 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 100 176 019 45 01:10:31,31 19 -2 00:03:30
MASTER B-M
1 . 43 RIHTARIČ David Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049223238 01:11:03,53 21 -- 00:03:13
2 . 41 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553849 01:11:12,31 21 00:00:09 00:03:09
3 . 39 Jackson Simon Peter Moški SLO KZS 10060653373 01:11:13,44 21 00:00:10 00:03:14
4 . 40 Kovačec Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017583151 01:11:13,50 21 00:00:10 00:03:15
5 . 44 Tavčar Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640644 01:11:13,82 21 00:00:10 00:03:13
6 . 48 Golob Rok Moški SLO JB TEAM 10017652970 01:11:14,55 21 00:00:11 00:03:15
7 . 45 Gregorčič Peter Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635590 01:11:18,00 21 00:00:15 00:03:13
MASTER C-M
1 . 49 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001464377 01:11:12,03 21 -- 00:03:14
2 . 52 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 01:11:12,31 21 -- 00:03:14
3 . 50 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003788943 01:11:13,16 21 00:00:01 00:03:15
4 . 51 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 01:11:16,55 21 00:00:04 00:03:13
5 . 53 Krumpestar Matej Moški SLO KD ALPE SiS 10017558192 01:11:17,03 21 00:00:05 00:03:13
6 . 55 Krohne Aljoša Moški SLO JB TEAM 10059598396 01:10:28,47 19 -2 00:03:23
MASTER D-M
1 . 56 Golob Grega Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017617406 01:11:12,41 21 -- 00:03:13
2 . 58 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017591740 01:11:21,35 21 00:00:09 00:03:15
3 . 57 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587595 01:10:27,70 19 -2 00:03:21
4 . 60 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017586989 01:10:31,08 19 -2 00:03:28
MASTER E-M
1 . 65 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 00:59:17,63 17 -- 00:03:16
2 . 67 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 00:59:39,03 17 00:00:22 00:03:21
3 . 63 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 10002576847 01:00:14,06 17 00:00:57 00:03:21
4 . 62 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 01:01:55,79 17 00:02:38 00:03:24
5 . 64 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 01:01:55,80 17 00:02:38 00:03:24
6 . 66 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 10017569108 00:59:29,31 16 -1 00:03:31
7 . 68 Bogataj Igor Moški SLO Rog AS 10017592548 01:00:23,80 16 -1 00:03:31
8 . 70 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 00:59:40,76 15 -2 00:03:38
9 . 69 Motaln Boris Moški SLO ŠD TINJE 10055360207 01:00:42,11 14 -3 00:03:57
MASTER F-M
1 . 71 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:59:36,67 17 -- 00:03:21
2 . 76 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 10017632257 01:01:56,25 17 00:02:20 00:03:27
3 . 73 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI 10017644886 00:59:28,05 16 -1 00:03:30
4 . 75 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:59:29,38 16 -1 00:03:26
5 . 72 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 10017637917 01:00:31,69 16 -1 00:03:35
6 . 77 Antolin Zoran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017584666 01:00:45,82 16 -1 00:03:29
MASTER G-M
1 . 84 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 10017633974 00:59:27,59 16 -- 00:03:29
2 . 78 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 00:59:28,10 16 00:00:01 00:03:27
3 . 79 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 01:00:42,86 16 00:01:15 00:03:34
4 . 83 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:59:41,24 15 -1 00:03:34
5 . 80 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 00:59:43,19 15 -1 00:03:42
6 . 82 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:00:44,40 15 -1 00:03:55
7 . 81 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 01:00:44,57 15 -1 00:03:52
MASTER H-M
1 . 86 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 01:02:02,39 17 -- 00:03:27
2 . 85 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017554051 01:00:44,07 15 -2 00:03:53
MASTER I-M
1 . 91 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 00:59:29,04 16 -- 00:03:32
2 . 88 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 10017570017 01:00:46,49 15 -1 00:03:58
DNF 89 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017615887 00:09:09,86 2 -14 00:04:19

Komentarji