Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 22. TEK K SV. PRIMOŽU 2017

Tek Tekma:22. TEK K SV. PRIMOŽU 2017 Datum:25.03.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št.krogov Zaostanek
ČLANI A 1997–1978-M
1 . 16 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:17:01,26 1 --
2 . 88 BASHIR REZAR Moški SLO ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:17:59,81 1 00:00:58
3 . 10 Erjavšek Boštjan Moški SLO 00:18:30,90 1 00:01:29
4 . 17 Osolnik Gregor Moški SLO / 00:19:02,59 1 00:02:01
5 . 7 Plaznik Matic Moški SLO 00:19:10,64 1 00:02:09
6 . 9 Globočnik Dušan Moški SLO 00:19:53,00 1 00:02:51
7 . 3 Vivod Jernej Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO TEAM 00:20:32,76 1 00:03:31
8 . 13 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:21:20,37 1 00:04:18
9 . 11 Cafnik Matej Moški SLO 00:21:48,59 1 00:04:47
10 . 1 Žnidaršič Aljoša Moški SLO ML TEAM 00:23:04,34 1 00:06:02
11 . 12 Mali Klemen Moški SLO BREZ KLUBA 00:23:15,56 1 00:06:14
12 . 8 Lavrač Jani Moški SLO 00:23:17,09 1 00:06:15
13 . 14 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:23:23,03 1 00:06:21
14 . 5 Suhoveršnik Tomaž Moški SLO 00:24:14,82 1 00:07:13
15 . 4 Varga Bojan Moški SLO TELEMACH 00:27:24,37 1 00:10:22
16 . 15 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:27:56,93 1 00:10:55
17 . 6 Pugelj Andrej Moški SLO 00:28:23,53 1 00:11:22
18 . 2 Žibert Matej Moški SLO 00:29:27,34 1 00:12:25
ČLANI B 1977–1968-M
1 . 29 Cvet Miran Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:16:10,67 1 --
2 . 19 Soklič Tomaž Moški SLO 00:18:27,37 1 00:02:16
3 . 30 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:18:38,01 1 00:02:27
4 . 27 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:18:59,06 1 00:02:48
5 . 23 Osolnik Damjan Moški SLO 00:19:53,00 1 00:03:42
6 . 28 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:20:06,06 1 00:03:55
7 . 18 Vodlan Martin Moški SLO 00:21:36,26 1 00:05:25
8 . 22 Pikel Jernej Moški SLO 00:22:01,31 1 00:05:50
9 . 24 Krnc Matjaž Moški SLO 00:22:17,25 1 00:06:06
10 . 84 Kostanjevec Stojan Moški SLO 00:22:52,21 1 00:06:41
11 . 85 Spruk Marko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:22:56,07 1 00:06:45
12 . 25 Korošec Janez Moški SLO 00:24:01,89 1 00:07:51
13 . 20 Sakač Damjan Moški SLO ŠILT 00:26:03,90 1 00:09:53
14 . 26 Per Stane Moški SLO AK DOMŽALE 00:27:40,51 1 00:11:30
15 . 21 Pirc Grega Moški SLO HOFER 00:29:29,06 1 00:13:18
ČLANICE 1997–1968-Ž
1 . 36 Klinar Tina Ženski SLO 00:22:05,82 1 --
2 . 39 Peperko Maja Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:23:52,65 1 00:01:47
3 . 33 TERAŽ AMADEJA Ženski SLO 00:24:41,50 1 00:02:36
4 . 34 Repanšek Uršič Alenka Ženski SLO 00:26:16,42 1 00:04:10
5 . 38 Češnovar Joži Ženski SLO 00:26:29,53 1 00:04:24
6 . 31 Žabkar Nataša Ženski SLO 00:31:26,62 1 00:09:21
7 . 40 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:31:49,39 1 00:09:43
DEčKI 2004–2005-M
1 . 81 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:20:50,09 1 --
2 . 80 Pahor Žan Moški SLO 00:22:20,17 1 00:01:30
DEčKI A-M
1 . 113 ANŽE RUS Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 24:03:00,53 1 --
2 . 118 JOŽA ŠERKEZI Moški SLO OŠ Stranje 24:03:32,00 1 00:00:32
3 . 104 Petek Luka Moški SLO TURBINJSKI 24:03:48,17 1 00:00:48
4 . 105 Erjavšek Naj Moški SLO 24:04:02,53 1 00:01:02
5 . 103 Romšak Nejc Moški SLO 24:04:34,26 1 00:01:34
6 . 117 TAJ Udovič Moški SLO Vrtec Stranje 24:06:25,93 1 00:03:26
DEčKI B-M
1 . 109 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 24:02:47,75 1 --
2 . 111 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 24:02:53,01 1 00:00:06
3 . 110 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 24:02:59,12 1 00:00:12
4 . 108 Petek Jošt Moški SLO ŠD ŠMARTNO 24:03:15,46 1 00:00:28
5 . 107 Erjavšek Val Moški SLO 24:03:19,09 1 00:00:32
6 . 112 Potokar Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 24:03:23,67 1 00:00:36
DEKLICE 2004–2005-Ž
1 . 82 Zupanc Korošec Klara Ženski SLO 00:23:20,25 1 --
2 . 83 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:28:57,89 1 00:05:38
DEKLICE A-Ž
1 . 101 Žagar Neža Ženski SLO 24:03:36,06 1 --
2 . 102 Poljanšek Ela Ženski SLO 24:03:58,40 1 00:00:22
3 . 115 KARIN Ferlič Ženski SLO 24:03:59,51 1 00:00:23
4 . 116 NEA UDOVIČ Ženski SLO OŠ Stranje 24:04:35,57 1 00:00:59
DEKLICE B-Ž
1 . 106 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 24:03:03,90 1 --
2 . 114 LIA Udovič Ženski SLO OŠ Stranje 24:03:28,29 1 00:00:24
MLADINCI 1998–2001-M
1 . 75 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:18:50,48 1 --
2 . 76 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:19:05,20 1 00:00:14
3 . 86 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:19:23,53 1 00:00:33
4 . 78 Habjan Tine Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:19:30,20 1 00:00:39
5 . 87 Mali Jakob Moški SLO AK DOMŽALE 00:20:08,15 1 00:01:17
6 . 77 Kranjec Žan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:23,18 1 00:05:32
MLADINKE 1998–2001-Ž
1 . 79 Mali Nuša Ženski SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU 00:22:46,90 1 --
STAREJšE DEKLICE 2002–2003-Ž
1 . 72 PER MAJA Ženski SLO AK DOMŽALE 00:22:50,56 1 --
2 . 74 Ćirović Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:26:00,11 1 00:03:09
3 . 73 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:31:18,84 1 00:08:28
STAREJšI DEčKI 2002–2003-M
1 . 71 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:22:32,81 1 --
VETERANI A 1968–1958-M
1 . 41 Vivod Milan Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO TEAM 00:19:13,42 1 --
2 . 51 Teraž Franci Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:19:33,87 1 00:00:21
3 . 46 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:20:05,34 1 00:00:52
4 . 47 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:21:22,86 1 00:02:10
5 . 45 Atelšek Rafko Moški SLO 00:21:56,42 1 00:02:43
6 . 53 Kožuh Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:23:06,48 1 00:03:54
7 . 43 Škrijelj Redža Moški SLO 00:23:21,70 1 00:04:09
8 . 48 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:24:11,96 1 00:04:59
9 . 49 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:24:57,37 1 00:05:44
10 . 52 Kramar Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:26:01,82 1 00:06:49
11 . 54 Meza Stane Moški SLO TD VZPON 2 00:28:03,09 1 00:08:50
12 . 42 Uršič Miran Moški SLO 00:28:13,90 1 00:09:01
VETERANI B 1957 IN STAREJšI-M
1 . 60 Jesenko Andrej Moški SLO 00:21:31,98 1 --
2 . 64 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 00:25:23,17 1 00:03:51
3 . 57 Mali Karol Moški SLO 00:27:53,78 1 00:06:22
4 . 59 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 00:28:16,09 1 00:06:44
5 . 65 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:28:53,67 1 00:07:22
6 . 55 Povše Brane Moški SLO 00:29:58,76 1 00:08:27
7 . 62 Grum Miroslav Moški SLO TK TRžIšKE STRELE 00:30:28,93 1 00:08:57
VETERANKE 1967 IN STAREJšE-Ž
1 . 89 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:36,70 1 --
2 . 70 Meža Boža Ženski SLO TD VZPON 00:26:50,56 1 00:02:14
3 . 68 Bogataj Helena Ženski SLO 00:27:14,95 1 00:02:38
4 . 69 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:28:09,39 1 00:03:32
5 . 67 Rutar Bergant Mojca Ženski SLO 00:32:26,15 1 00:07:49

Komentarji