Rezultati za: 1. MTB SLAVNIK 2017

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:1. MTB SLAVNIK 2017 Datum:07.05.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Zaostanek
10 - ŽENSKE 1999-1978 -TRASA SREDNJA, 53KM-Ž
1 . 148 Plantak Teja Ženski SLO 0 02:58:56,54 --
2 . 253 Petronio Isabel Ženski SLO AMD BELI KAMEN 03:09:06,05 00:10:10
3 . 193 Duse Barbara Ženski ITA A.S.D ALABARDA BIKE TEAM 03:13:25,25 00:14:29
4 . 228 Westphal Ricky Ženski ITA SCOTT Contessa 03:33:34,26 00:34:38
5 . 256 MRAK Tina Ženski SLO 03:50:06,79 00:51:11
6 . 119 Erjavec Martina Ženski SLO 03:54:57,07 00:56:01
7 . 145 Žabkar Gabriele Ženski SLO 04:17:20,35 01:18:24
8 . 155 Kovačič Barbara Ženski SLO 04:54:57,81 01:56:02
DNF 175 mestroni maddalena Ženski ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 29:56:57,79 31.12.1899 01:36:54
DNF 147 Gerčar Mateja Ženski SLO 12:57:40,73 08:37:37
11 - ŽENSKE 1977 IN STAREJšE-TRASA SREDNJA, 53KM-Ž
1 . 194 PLEHAN GUILANA Ženski ITA 03:02:16,60 --
2 . 141 Cosliani Donatella Ženski ITA SC COTTUR ASD 03:14:32,99 00:12:16
3 . 118 drnovšek monja Ženski SLO 03:17:39,94 00:15:23
4 . 198 VESCOVO DORIS Ženski ITA 03:37:58,70 00:35:43
5 . 230 STERNAD JANJA ZUPANC Ženski SLO 03:55:06,90 00:52:51
6 . 252 Stare Natalija Ženski SLO 04:10:58,71 01:08:43
12 - MOŠKI 1999-1978-TRASA SREDNJA, 53KM-M
1 . 178 Čefuta Tomaž Moški SLO TEAM EPPINGER 02:09:09,49 --
2 . 238 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 02:09:39,22 00:00:30
3 . 163 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 02:22:28,21 00:13:19
4 . 215 FEDRIGO PAOLO Moški ITA 02:23:05,37 00:13:56
5 . 179 Pahor Sebastjan Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 02:28:32,08 00:19:23
6 . 259 Vengušt Primož Moški SLO ŠD Breibremz 02:30:25,68 00:21:16
7 . 243 Zvonar Rajko Moški SLO Šentjur Power 02:36:29,97 00:27:20
8 . 146 ORLČNIK Jernej Moški SLO 02:37:07,31 00:27:58
9 . 162 Lukačić Ivan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 02:38:36,17 00:29:27
10 . 139 Cmok Primož Moški SLO 02:39:34,65 00:30:25
11 . 157 dagri alberto Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 02:44:40,60 00:35:31
12 . 318 Sanapo Michele Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 02:44:46,39 00:35:37
13 . 106 Brovč Peter Moški SLO KK PANTAL 02:48:53,78 00:39:44
14 . 226 BUKOVEC Rajko Moški SLO 02:51:17,85 00:42:08
15 . 201 CARLI PETER Moški SLO 02:54:24,30 00:45:15
16 . 227 ČEČEK Blaž Moški SLO 02:59:09,92 00:50:00
17 . 131 Pantalone Robertino Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 03:00:47,32 00:51:38
18 . 158 Merhar Matjaž Moški SLO TRIATLON KLUB KRšKO 03:01:26,09 00:52:17
19 . 111 Erman Gašper Moški SLO KD ALPE SIS 03:01:58,10 00:52:49
20 . 161 Sobot Filip Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 03:02:22,38 00:53:13
21 . 232 Struna Matjaž Moški SLO DOLENJCI Z GORENCEM 03:04:09,95 00:55:00
22 . 156 Šmid Miran Moški SLO 03:05:01,43 00:55:52
23 . 199 SOMMAVILLA OMAR Moški ITA 03:06:17,06 00:57:08
24 . 184 Terdina Marco Moški ITA 03:16:12,40 01:07:03
25 . 153 Cuturic Darko Moški ITA 03:18:56,17 01:09:47
26 . 142 Pinter Jernej Moški SLO 03:22:17,12 01:13:08
27 . 262 Založnik Tilen Moški SLO 03:22:46,14 01:13:37
28 . 244 LUPŠČ Blaž Moški SLO ŠD power 03:24:17,46 01:15:08
29 . 260 ČETILNIČ Goran Moški SLO 03:30:16,98 01:21:08
30 . 125 Galin Rok Moški SLO 03:30:27,98 01:21:19
31 . 135 Topić Vladimir Moški SLO 03:32:26,48 01:23:17
32 . 255 FILIPČIČ Erik Moški SLO 03:32:43,95 01:23:35
33 . 258 Gradišar Peter Moški SLO 03:38:05,81 01:28:57
34 . 229 CRNICA Aleš Moški SLO 03:39:13,12 01:30:04
35 . 231 GAŠPERLIN Žiga Moški SLO 03:39:54,65 01:30:46
36 . 208 LOSENZA GENNARO Moški ITA 03:40:22,18 01:31:13
37 . 234 Horvat Damijan Moški SLO KK Lendava 03:40:45,37 01:31:36
38 . 126 Vlah Igor Moški SLO 03:41:04,35 01:31:55
39 . 223 Pečar Borut Moški SLO 03:43:05,64 01:33:57
40 . 154 Atanasić Andrej Moški CRO BK NOVIGRAD 03:49:23,03 01:40:14
41 . 138 Tosolini Christian Moški SLO 03:50:01,78 01:40:53
42 . 152 Zupančič Miha Moški SLO ŠD MEDOKA 03:52:51,29 01:43:42
43 . 246 Podlesnik Blaz Moški SLO 03:56:36,68 01:47:28
44 . 133 LEVIĆ FARUK Moški SLO 03:57:08,26 01:47:59
45 . 115 Giorgi Daniele Moški ITA 04:04:07,35 01:54:58
DNF 254 KLANČIČ Roni Moški SLO 12:58:00,75 09:27:44
DNF 245 Lavrenčič Mihael Moški ITA Salese Factory Team 12:57:56,31 09:27:39
DNF 101 Pinosa Matej Moški SLO KK DJAK 01:55:19,42 00:13:50
13 - MOŠKI 1977-1968-TRASA SREDNJA, 53KM-M
1 . 204 Rubesa Daniele Moški ITA 02:20:09,12 --
2 . 217 MARSI CARLO Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 02:23:06,44 00:02:57
3 . 235 BARTOLICH Alessandro Moški ITA MBC TRIESTE 02:30:34,40 00:10:25
4 . 220 PETTIROSO DAVIDE Moški ITA 02:38:29,05 00:18:20
5 . 116 PIERO BOLDRINI Moški ITA MBC TRIESTE 02:45:41,97 00:25:32
6 . 108 Fazzini Massimiliano Moški ITA A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE 02:46:43,68 00:26:34
7 . 241 Poklukar Matjaž Moški SLO Minčk Team 02:50:39,83 00:30:30
8 . 242 POKLUKAR Jože Moški SLO Minčk Team 02:50:56,81 00:30:47
9 . 196 BIZZATTO ALESSANDRO Moški ITA 02:51:20,54 00:31:11
10 . 124 mattiussi andrea Moški ITA BORGO VECCHIO 02:51:25,18 00:31:16
11 . 250 ČESNIK Tomaž Moški SLO JB Team 02:54:08,82 00:33:59
12 . 180 Mrak Borut Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 02:55:01,39 00:34:52
13 . 185 TAMARO GIORGIO Moški ITA 02:57:00,57 00:36:51
14 . 219 LOMBARDI MASSIMILIANO Moški ITA 02:57:01,42 00:36:52
15 . 107 milani marco Moški ITA SQUADRA CORSE PRECENICO 02:58:37,39 00:38:28
16 . 130 blasi andrea Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 02:59:02,89 00:38:53
17 . 209 Kajfes Boris Moški CRO BK CAMPETTO 03:02:17,43 00:42:08
18 . 128 Federico Enzo Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 03:04:42,53 00:44:33
19 . 182 BATIUNI BRUNO Moški ITA 03:06:16,11 00:46:07
20 . 144 Babič Mavricijo Moški SLO - 03:10:52,94 00:50:43
21 . 151 Vidmar Gabrijel Moški SLO A.S.D. FEDERCLUB TRST 03:13:25,28 00:53:16
22 . 200 Abbrescia Alessandro Moški ITA MBC TRIESTE 03:21:14,42 01:01:05
23 . 240 POGRAJC Jure Moški SLO 03:21:18,92 01:01:10
24 . 239 CERGOLJ Tomaž Moški SLO 03:24:30,06 01:04:21
25 . 129 Stein Daniele Moški ITA 03:26:38,68 01:06:30
26 . 173 Škof Marko Moški SLO 03:32:02,50 01:11:53
27 . 172 Zavadlal Aleš Moški SLO 0 03:32:39,14 01:12:30
28 . 160 kenda boštjan Moški SLO 03:36:07,35 01:15:58
29 . 170 KONEC DEJAN Moški SLO TUŠČE NAS ZAPUŠČE 03:36:24,00 01:16:15
30 . 202 Grassi Paolo Moški ITA 03:36:28,23 01:16:19
31 . 186 TOSSUTTI MARCO Moški ITA 03:36:56,03 01:16:47
32 . 121 Senica Miloš Moški SLO 03:37:29,18 01:17:20
33 . 257 Pirc Peter Moški SLO 03:38:07,18 01:17:58
34 . 164 Mocnich Lorenzo Moški ITA 03:38:12,01 01:18:03
35 . 203 Smilovich Michele Moški ITA 03:40:18,45 01:20:09
36 . 236 Tommasi Mauro Moški ITA KRAšKO PIVO TRAIL 03:40:40,46 01:20:31
37 . 112 Zupanc Borut Moški SLO 03:41:13,96 01:21:05
38 . 195 BARINI DAVIDE Moški ITA 03:42:11,56 01:22:03
39 . 225 Vuk Edvard Moški SLO 03:48:48,26 01:28:39
40 . 261 LOGAR Simon Moški SLO 03:50:18,57 01:30:10
41 . 110 Bocchini Dennis Moški ITA 03:51:14,67 01:31:06
42 . 117 Zvonar Miran Moški SLO 04:05:10,70 01:45:02
43 . 177 Grajžl Urban Moški SLO 04:08:43,25 01:48:34
44 . 176 Grajžl Mitja Moški SLO 04:08:44,07 01:48:35
45 . 251 Fink Jani Moški SLO 04:10:57,64 01:50:49
46 . 181 Turčinovič Igor Moški SLO / 04:14:18,76 01:54:10
47 . 174 Premrl Jernej Moški SLO 04:21:58,14 02:01:49
48 . 137 KRISTAN MITJA Moški SLO 04:27:29,32 02:07:20
49 . 114 CERKVENIK MATJAŽ Moški SLO 04:31:51,35 02:11:42
50 . 109 Peršič Borut Moški SLO 04:34:17,35 02:14:08
51 . 248 BEZELJAK Tomaž Moški SLO 04:46:51,17 02:26:42
52 . 212 GULIN MAURO Moški ITA 04:53:15,53 02:33:07
53 . 171 KRANJC SIMON Moški SLO TUŠČE NAS ZAPUŠČE 04:55:25,79 02:35:17
54 . 169 SEDEJ DAMJAN Moški SLO TUŠČE NAS ZAPUŠČE 05:04:27,37 02:44:18
DNF 206 PALISKA DEJAN Moški SLO 11:20:54,96 07:39:38
DNF 207 PALISKA BOJAN Moški SLO 11:20:56,48 07:39:39
DNF 190 Buranello Diego Moški ITA 12:57:48,71 09:16:32
DNF 205 Pustišek Matevž Moški SLO 12:57:50,12 09:16:33
DNF 214 SOSSI LORENZO Moški ITA 12:57:52,59 09:16:36
DNF 224 BOSCAROL Raoul Moški ITA MBC TRIESTE 12:57:53,81 09:16:37
DNF 143 Kos Andrej Moški SLO 0 29:56:53,25 31.12.1899 02:15:36
14 - MOŠKI 1967 IN STAREJšI-TRASA SREDNJA, 53KM-M
1 . 189 PERTAN ANDREA Moški SLO 02:35:28,42 --
2 . 221 Fabro Mauro Moški ITA 02:37:16,70 00:01:48
3 . 165 Conti Massimo Moški ITA MBC TRIESTE 02:43:31,97 00:08:03
4 . 132 Ticich Sergio Moški ITA MBC TRIESTE 02:44:41,28 00:09:13
5 . 237 PLESTENJAK Jani Moški SLO Bobri 02:50:52,40 00:15:24
6 . 218 TRAUISAN STEFANO Moški ITA 02:52:07,01 00:16:39
7 . 113 marcuzzi massimo Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 02:57:36,60 00:22:08
8 . 247 Oražem Bojan Moški SLO 03:04:42,54 00:29:14
9 . 140 Demichele Paolo Moški ITA MBC TRIESTE 03:10:54,73 00:35:26
10 . 233 SCARPA Giulio Moški ITA 03:12:18,94 00:36:50
11 . 191 Mastrangelo Alberto Moški ITA SC COTTUR ASD 03:14:34,79 00:39:06
12 . 192 Ferluga Diego Moški ITA INDI 03:19:02,20 00:43:34
13 . 150 Tiefengraber Igor Moški SLO 03:28:40,96 00:53:13
14 . 197 SOMMAVILLA FABIO Moški ITA 03:37:56,32 01:02:28
15 . 167 CREVATIN FRANCO Moški ITA 03:41:53,87 01:06:26
16 . 249 SLOKAR TOMI Moški SLO 03:42:51,12 01:07:23
17 . 183 GAMBINI LUCIO Moški ITA 03:53:12,67 01:17:45
18 . 120 Erjavec Albert Moški SLO 03:54:55,79 01:19:28
19 . 168 ČRV BOGDAN Moški SLO TUŠČE NAS ZAPUŠČE 04:00:36,62 01:25:09
20 . 123 zuccaro ranieri Moški ITA BORGO VECCHIO 04:14:54,87 01:39:27
21 . 122 cividin roberto Moški ITA BORGO VECCHIO 04:15:10,93 01:39:43
22 . 127 Kurtin Sandi Moški SLO DPKP 04:27:24,90 01:51:57
23 . 102 Lukežič Stane Moški SLO KD FELIXI 04:47:07,62 02:11:40
24 . 213 VINTI PAOLO Moški ITA 04:53:16,40 02:17:48
25 . 210 PENASA LORENZO Moški ITA 04:53:18,92 02:17:51
26 . 211 BENICA MARCO Moški ITA 04:53:22,18 02:17:54
DNF 149 Setnicar Tomaz Moški SLO 29:56:55,42 31.12.1899 02:00:19
DNF 166 ferfoglia mario Moški ITA MBC TRIESTE 12:57:45,00 09:01:09
DNF 222 PITTINI Francesco Moški ITA ASD Wild Purcit Tream 11:20:59,93 07:24:24
DNF 216 Florjančič Srečko Moški SLO 11:20:58,84 07:24:23
DNF 159 Boschetti William Moški ITA MBC TRIESTE 02:35:59,75 00:00:31
15 - ŽENSKE 1999-1978 -TRASA DOLGA, 84KM-Ž
1 . 345 Guidolin Nicol Ženski ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 04:41:46,40 --
2 . 363 Anderluh Natalija Ženski SLO BICIKEL.COM 05:07:20,68 00:25:35
3 . 346 Plešnik Anja Ženski SLO MTB.SI 05:32:06,65 00:50:21
4 . 333 Dagarin Meta Ženski SLO SD VAITAPU 06:01:07,35 01:19:21
17 - MOŠKI 1999-1978-TRASA DOLGA, 84KM-M
1 . 355 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 03:55:12,76 --
2 . 317 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 03:58:02,69 00:02:50
3 . 354 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 04:01:46,02 00:06:34
4 . 302 Ramšak Borut Moški SLO GANESHA TEAM 04:14:40,67 00:19:28
5 . 350 Sandri Simone Moški ITA TEAM EPPINGER 04:36:11,43 00:40:59
6 . 316 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 04:47:46,35 00:52:34
7 . 304 Oman Matic Moški SLO KD ŠENČUR 04:54:37,75 00:59:26
8 . 340 Bresciani Manuel Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 04:56:53,98 01:01:42
9 . 315 Čučič Martin Moški SLO DEŠ FLEŠ 04:57:40,39 01:02:28
10 . 306 Zanette Marco Moški ITA 05:10:51,76 01:15:40
11 . 352 Grizon Daniele Moški ITA MBC TRIESTE 05:15:34,46 01:20:22
12 . 327 Komen Danijel Moški CRO BK CAMPETTO 05:18:56,50 01:23:44
13 . 319 Bruni Mauro Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 05:20:52,85 01:25:41
14 . 347 Kos Rajko Moški SLO 05:27:27,62 01:32:16
15 . 336 Klančič Borut Moški SLO DEŠ FLEŠ 05:38:19,89 01:43:08
16 . 323 dudine marco Moški ITA CRAL TRIESTE TRASPORTI 05:41:37,65 01:46:26
17 . 343 Sgambati Fabio Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 05:46:51,14 01:51:39
18 . 367 ČERNE Uroš Moški SLO 121 05:52:37,45 01:57:25
19 . 359 TOFFANIN Fabio Moški ITA Grudpo Vučlkan 05:58:53,25 02:03:41
20 . 328 costanzo fabio Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 06:23:11,84 02:28:00
21 . 335 JELER ROBERT Moški SLO TIMPRO 06:28:20,04 02:33:08
22 . 334 POZNIČ MILOŠ Moški SLO TIMPRO 06:38:20,00 02:43:08
DNF 368 Udovič Aleš Moški SLO DOLENJCI Z GORENCEM 13:00:02,56 07:43:42
DNF 338 Sorgo Edi Moški SLO ISTRSKI TOVAR 12:20:36,64 07:04:17
18 - MOŠKI 1977-1968-TRASA DOLGA, 84KM-M
1 . 342 Boškin Aleš Moški SLO MBK SPORTR.SI 04:11:58,42 --
2 . 314 Breški Uroš Moški SLO KK DJAK 04:14:40,33 00:02:42
3 . 310 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 04:25:38,81 00:13:41
4 . 360 Smovnik Matjaž Moški SLO MTB GORTINA 04:33:09,42 00:21:11
5 . 362 SVETLIČIČ David Moški SLO 04:41:18,31 00:29:20
6 . 358 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 04:43:26,98 00:31:29
7 . 320 Križnič Srečko Moški SLO DEŠ FLEŠ 04:47:47,23 00:35:49
8 . 366 LUPŠA ALEKSANDER Moški SLO GANESHA TEAM 04:49:02,40 00:37:04
9 . 105 Piccinin Michele Moški ITA AVIS GLS 04:51:59,25 00:40:01
10 . 351 Rotti Manuele Moški ITA 0 05:00:06,53 00:48:09
11 . 303 Petan Uroš Moški SLO ONE TO ONE 05:06:43,10 00:54:45
12 . 331 Pristavec Miran Moški SLO TOPFIT TEAM 05:07:25,73 00:55:28
13 . 329 Jamnikar Marko Moški SLO 05:13:55,35 01:01:57
14 . 339 Kralj Dean Moški ITA MBC TRIESTE 05:15:30,04 01:03:32
15 . 370 Ivanič Tomaž Moški SLO BUSHMAN PICIKELS 05:37:18,56 01:25:21
16 . 357 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 05:40:58,53 01:29:01
17 . 353 BENIC ALFREDO Moški CRO BK CAMPETTO 05:41:41,17 01:29:43
18 . 326 Lunder Borut Moški SLO 05:42:04,23 01:30:06
19 . 313 Paravan Dejan Moški SLO TRIATLON KLUB AJDOVščINA 05:52:15,59 01:40:18
20 . 305 cuk stefano Moški ITA SC COTTUR ASD 05:56:25,71 01:44:28
21 . 308 Fontana Federico Moški ITA INDIVIDUALE 05:56:37,18 01:44:39
22 . 344 FRANZIN ALESSIO Moški ITA 06:00:59,92 01:49:02
23 . 325 Debelak Matic Moški SLO UNION VR FAHRRADPROFI.AT 06:03:38,01 01:51:40
24 . 321 Riosa Denis Moški ITA CRAL TRIESTE TRASPORTI 06:10:25,64 01:58:28
25 . 369 Cebular Joze Moški SLO DOLENJCI Z GORENCEM 06:17:01,04 02:05:03
19 - MOŠKI 1967 IN STAREJšI-TRASA DOLGA, 84KM-M
1 . 361 Vesel Peter Moški SLO UNI TEAM 04:25:37,54 --
2 . 365 ZUPANC Damjan Moški SLO 04:41:16,48 00:15:38
3 . 349 KRAVOS ALESSANDRO Moški ITA XC TEAN TRIESTE - ASD 04:51:16,85 00:25:39
4 . 348 TORITIO LUIZO Moški ITA 04:58:49,10 00:33:11
5 . 337 Germani Maurizio Moški ITA MBC TRIESTE 05:11:35,39 00:45:57
6 . 356 GERBLLA Eric Moški ITA MBC TRIESTE 05:13:43,85 00:48:06
7 . 371 Tepina Marijan Moški SLO TSK Olimpia 05:27:52,81 01:02:15
8 . 341 romagnoli luca Moški ITA CICLOTURISTICA VITTORIO VENETO 05:34:02,25 01:08:24
9 . 307 Giugovaz Daniele Moški ITA CADENABIKE 05:35:14,81 01:09:37
10 . 364 sanzin walter Moški ITA Vulkan SFG 05:35:59,37 01:10:21
11 . 332 Pobezin Robert Moški SLO SD VAITAPU 06:01:08,00 01:35:30
12 . 301 Federici Robert Moški SLO MEBLOJOGI KULT SOLKAN 06:05:05,59 01:39:28
13 . 322 Gregorio Massimo Moški ITA CADENABIKE 06:41:20,00 02:15:42
DNF 330 Pretnar Janez Moški SLO SCOTT TEAM 12:20:34,53 06:33:48
2 - FANTJE 2003-2002-TRASA KRATKA, 21KM-M
1 . 27 Slavec Teo Moški SLO 01:12:40,65 --
2 . 44 Svetličič Miha Moški SLO 01:13:20,18 00:00:40
3 . 14 CERKVENIK MARK Moški SLO 01:24:21,89 00:11:41
4 . 6 Zec Simon Moški SLO 01:26:04,06 00:13:24
5 . 38 TAMARO ALESSIO Moški ITA 01:58:48,87 00:46:08
4 - FANTJE 2001-2000-TRASA KRATKA, 21KM-M
1 . 40 Abbrescia Matteo Moški ITA Brez kluba 01:11:14,35 --
2 . 32 Podgornik Pulec Žanluka Moški SLO 01:58:41,65 00:47:27
5 - ŽENSKE 1999-1978 -TRASA KRATKA, 21KM-Ž
1 . 1 Adam Mateja Ženski SLO UFA.SI 01:08:51,50 --
2 . 4 Vetrih Polona Ženski SLO KK Črn Trn 01:16:30,97 00:07:39
3 . 30 Raspet Saša Ženski SLO 01:46:28,71 00:37:37
4 . 15 Cirello Rita Ženski ITA 02:19:20,19 01:10:29
5 . 42 ČEVDEK VERENA Ženski SLO 03:25:31,75 02:16:41
6 - ŽENSKE 1977 IN STAREJšE-TRASA KRATKA, 21KM-Ž
1 . 37 Šubic Jeločnik Irena Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 01:14:37,93 --
2 . 35 Capon Roberta Ženski ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 01:21:24,61 00:06:47
3 . 13 Cherin Silvana Ženski ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 01:47:06,41 00:32:29
4 . 19 Matelič Maja Ženski SLO 02:00:00,18 00:45:23
5 . 22 Benko Ivanka Ženski SLO 02:04:21,68 00:49:44
6 . 41 VINJI LORETA Ženski SLO 03:25:30,20 02:10:53
DNF 39 Joras Kos Ksenija Ženski SLO 29:28:28,46 31.12.1899 02:52:43
7 - MOŠKI 1999-1978-TRASA KRATKA, 21KM-M
1 . 2 Renat Jure Moški SLO / 00:53:48,32 --
2 . 21 Pušnik Nejc Moški SLO / 00:59:56,99 00:06:08
3 . 3 Krajnc Jure Moški SLO / 01:00:15,39 00:06:27
4 . 29 Sulini Diego Moški ITA MBC TRIESTE 01:04:09,06 00:10:21
5 . 45 PERINI Francesco Moški ITA 01:08:13,14 00:14:25
6 . 46 VENTURINI Paolo Moški ITA 01:19:05,90 00:25:17
7 . 49 DODIČ Žiga Moški SLO 01:29:01,27 00:35:13
8 . 24 Rupnik Gaber Moški SLO 01:31:23,04 00:37:35
9 . 20 Kogej Tomaž Moški SLO 01:32:43,80 00:38:55
10 . 23 Kragelj Uroš Moški SLO KD Raketa 01:32:50,11 00:39:02
11 . 33 Flego Stefano Moški ITA 01:46:27,24 00:52:39
12 . 7 Skrt Matej Moški SLO 01:49:54,79 00:56:06
8 - MOŠKI 1977-1968-TRASA KRATKA, 21KM-M
1 . 11 Vidmar Cristian Moški ITA 01:15:16,59 --
2 . 28 Šironjič Darko Moški SLO ROCKY MOUNTAIN GOAT MTB TEAM 01:20:09,62 00:04:53
3 . 26 Slavec Igor Moški SLO 01:21:57,05 00:06:41
4 . 50 ZEBBARO David Moški ITA 01:22:27,38 00:07:11
5 . 10 Bolzicco Fabrizio Moški ITA 01:24:21,07 00:09:05
6 . 48 ŠIVCA Klemen Moški SLO 01:29:07,52 00:13:51
7 . 31 Ergaver Miha Moški SLO 01:35:00,37 00:19:44
8 . 18 Pulec Marjan Moški SLO 0 01:59:59,69 00:44:43
9 . 17 Sannino Paolo Moški ITA 02:19:18,66 01:04:02
10 . 16 Vergan Daniele Moški ITA 02:19:19,54 01:04:03
9 - MOŠKI 1967 IN STAREJšI-TRASA KRATKA, 21KM-M
1 . 36 Felluga Stefano Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 01:04:24,88 --
2 . 47 SAVIANO Giacomo Moški ITA 01:04:49,77 00:00:25
3 . 43 Alo' Carlo Moški ITA DELIZIA BIKE TEAM CASARSA 01:09:18,04 00:04:54
4 . 34 Zanetti Gianfranco Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 01:10:41,03 00:06:17
5 . 12 Rosini Giuliano Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 01:17:10,97 00:12:46
6 . 9 Giurgevich Bruno Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 01:17:47,90 00:13:23
7 . 25 Premuti Massimiliano Moški ITA 01:35:41,74 00:31:17
8 . 8 persi marko Moški SLO 01:50:00,38 00:45:36
9 . 5 Rosini Edoardo Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 01:58:49,05 00:54:25

Komentarji