Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 29. MEKINJSKI KROS 27. APRIL 2017

Tek Tekma:29. MEKINJSKI KROS 27. APRIL 2017 Datum:27.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time
D1 - DEKLICE 2010 IN MLAJšE-Ž
1 . 407 Černelič Manca Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:02:29
2 . 405 Poženel Leila Ema Ženski SLO ŠKTD Lom 00:02:31
3 . 408 Hribar Julija Ženski SLO TK Trisport Exoterm 00:02:35
4 . 404 Cankar Mia Ženski SLO / 00:02:54
5 . 403 Golob Ana Ženski SLO ŠKD Mekinje 00:02:55
6 . 410 PISEK Rebeka Ženski SLO / 00:03:02
7 . 402 Golob Eva Ženski SLO ŠKD Mekinje 00:03:08
8 . 400 Golob Tjaša Ženski SLO ŠKD Mekinje 00:03:39
9 . 401 Golob Sanja Ženski SLO ŠKD Mekinje 00:03:41
10 . 406 Burja Lana Ženski SLO ŠKD Mekinje 00:03:44
D2 - DEKLETA 2008-10-Ž
1 . 441 Česen Ronja Ženski SLO / 00:02:07
2 . 443 Prevc Lucija Ženski SLO / 00:02:08
3 . 442 ŠKRIJEL SIARA Ženski SLO / 00:02:09
4 . 444 Kalan Urška Ženski SLO ŠKD Mekinje 00:02:19
D3 - DEKLETA 2006-08-Ž
1 . 464 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT Papež 00:01:49
2 . 463 Osolnik Lejla Ženski SLO KGT Papež 00:01:52
3 . 465 Trunk Nina Ženski SLO ŠKD Mekinje 00:02:05
4 . 461 Prevc Lidija Ženski SLO / 00:02:10
D4 - DEKLETA 2004-06-Ž
1 . 481 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT Papež 00:04:27
2 . 482 Mavec Pia Ženski SLO / 00:04:33
D5 - DEKLETA 2002-04-Ž
1 . 191 Ćirović Tjaša Ženski SLO KGT Papež 00:08:12
2 . 193 Močnik Eva Ženski SLO SK Ihan 00:08:33
3 . 192 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT Papež 00:09:25
4 . 194 Pančur Marjana Ženski SLO / 00:12:18
F1 - DEčKI 2010 IN MLAJšI-M
1 . 311 Mlakar Jaka Moški SLO TK Utrip 00:02:05
2 . 305 Petek Luka Moški SLO Turbinjski 00:02:07
3 . 301 Cankar Tian Moški SLO / 00:02:14
4 . 316 DOLINŠEK Nik Moški SLO KGT Papež 00:02:24
5 . 314 ZORE Matevž Moški SLO / 00:02:30
6 . 317 Petek Bine Moški SLO ŠD Šmartno 00:02:46
7 . 303 Romšak Nejc Moški SLO / 00:02:52
8 . 313 VIČIČ Aljaž Moški SLO ŠKD Mekinje 00:03:02
9 . 304 Poženel Robin Teo Moški SLO / 00:03:09
10 . 302 Zamljen Tim Moški SLO KGT Papež 00:04:55
11 . 300 Golob Matija Moški SLO ŠKD Mekinje 00:05:18
F2 - FANTJE 2008-10-M
1 . 344 Pestotnik Alen Moški SLO OŠ Stranje 00:01:47
2 . 353 Hančič Anej Moški SLO ŠKD Mekinje 0.00125
3 . 348 Mlakar Nace Moški SLO / 00:01:53
4 . 342 Cankar Nik Moški SLO / 00:02:02
5 . 350 Vičič Jakob Moški SLO ŠKD Mekinje 00:02:03
6 . 349 MEŽNAR ŽAN Moški SLO / 00:02:04
7 . 354 Pisek Jakob Moški SLO / 00:02:06
8 . 341 Golob Matevž Moški SLO ŠKD Mekinje 00:02:18
9 . 347 Potočnik Pikel Urh Moški SLO / 00:02:19
10 . 343 Mali Urban Moški SLO / 00:02:24
F3 - FANTJE 2006-08-M
1 . 362 Romšak Nik Moški SLO KGT Papež 00:01:43
2 . 361 Česen Nal Moški SLO / 00:01:44
3 . 366 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT Papež 00:01:51
4 . 364 Petek Jošt Moški SLO ŠD Šmartno 00:01:54
5 . 370 Hančič Aljaž Moški SLO ŠKD Mekinje 00:01:56
6 . 369 Slatnar Tim Moški SLO ŠKD Mekinje 00:02:01
7 . 363 Petek Nejc Moški SLO KGT Papež 00:02:03
8 . 368 Mali Pisek Urša Moški SLO / 00:02:04
9 . 367 Černelič Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:02:11
F4 - FANTJE 2004-06-M
1 . 383 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:03:57
2 . 381 Černelič Maks Moški SLO TK Trisport Exoterm 00:04:03
3 . 386 Pavlinič Gal Moški SLO ŠKD Mekinje 00:04:10
F5 - FANTJE 2002-04-M
1 . 106 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT Papež 00:06:57
2 . 101 Močnik Martin Moški SLO SK Ihan 00:07:10
3 . 102 Poženel Natan Maj Moški SLO ŠKTD Lom 00:07:48
F6 - FANTJE 1998-2002-M
1 . 112 Uršič Nejc Moški SLO KGT Papež 00:21:16
M1 - MOšKI 1988-98-M
1 . 42 Bregar Gašper Moški SLO KGT Papež 00:38:09
2 . 41 Božič Aljaž Moški SLO KGT Papež 00:41:08
M2 - MOšKI 1978-88-M
1 . 68 Globočnik Dušan Moški SLO / 00:43:53
2 . 61 Osolnik Gregor Moški SLO Ambrož Team 00:45:28
3 . 64 Sitar Denis Moški SLO ŠKD Mekinje 00:45:48
4 . 69 Kovač Darko Moški SLO ŠKD Mekinje 00:49:32
5 . 62 Mali Klemen Moški SLO / 00:49:43
6 . 65 Slatnar Andrej Moški SLO ŠKD Mekinje 00:51:13
7 . 63 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD Šmartno 00:51:43
8 . 70 Slapar Matej Moški SLO ŠKD Mekinje 01:00:54
M3 - MOšKI 1968-78-M
1 . 85 Volkar Franci Moški SLO ŠKD Mekinje 00:41:12
2 . 84 Petek Tomo Moški SLO ŠD Šmartno 00:44:49
3 . 83 Pikel Jernej Moški SLO / 00:50:12
4 . 81 Železnik Franci Moški SLO ŠD Češnjice 00:57:19
5 . 90 Golob Brane Moški SLO ŠKD Mekinje 01:01:41
6 . 82 Iglič Robert Moški SLO - en krog (5 km) 00:28:31
MMV - ML. VETERANI 1958-68-M
1 . 8 Teraž Franci Moški SLO KGT Papež 00:43:54
2 . 1 Kveder Lado Moški SLO ŠKD Mekinje 00:46:41
3 . 3 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD Mekinje 00:46:44
4 . 5 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD Šmartno 00:54:12
5 . 4 Bajec Herman Moški SLO ŠKD Mekinje 00:54:22
6 . 2 Slatnar Vladislav Moški SLO ŠKD Mekinje 00:55:49
7 . 6 Sršen Rajko Moški SLO Komenda Mosta 00:58:35
8 . 7 Hribar Rajko Moški SLO ŠD Elektro Lj 01:22:48
MV - VETERANI 1957 IN STAREJšI-M
1 . 24 Lešnik Štefan Moški SLO / 00:54:00
2 . 22 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD Mekinje 00:54:10
3 . 25 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK Domžale 01:00:57
4 . 21 Petek Tone Moški SLO ŠKD Mekinje 01:02:43
5 . 26 Mali Karol Moški SLO / 01:04:42
6 . 23 Povše Brane Moški SLO 00:32:25
Ž1 - ŽENSKE 1988-2002-Ž
1 . 145 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO ŠD Naklo, La sportiva 00:22:21
2 . 143 Mali Nuša Ženski SLO ŠKD Sela pri Kamniku 00:23:54
3 . 141 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD Mekinje 00:26:10
4 . 142 Orehek Karmen Ženski SLO KGT Papež 00:26:15
5 . 144 TERAŽ AMADEJA Ženski SLO / 00:26:38
Ž2 - ŽENSKE 1978-88-Ž
1 . 161 Repanšek Uršič Alenka Ženski SLO / 00:28:23
Ž3 - ŽENSKE 1968-78-Ž
1 . 173 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD Mekinje 00:33:50
2 . 171 Žabkar Nataša Ženski SLO / 00:35:08
ŽV - VETERANKE 1967 IN STAREJšE-Ž
1 . 184 Meža Boža Ženski SLO TD Vzpon 00:28:43
2 . 182 žlogar Ivica Ženski SLO Ljubljana 00:30:18
3 . 181 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD Mekinje 00:30:22
4 . 183 Rutar Bergant Mojca Ženski SLO / 00:35:08

Komentarji