Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Pokal Bleda 2017

Cestno kolesarstvo Tekma:Pokal Bleda 2017 Datum:22.07.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Laps Zaostanek Najboljši krog Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 00:49:01,49 24 -- 00:01:52 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 365 03
Time: 00:49:01,49
Laps: 24
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:52
ŽENSKE C-Ž
1 . 2 Ceglar Vida
BICIKEL.COM
Ženski SLO BICIKEL.COM 100 176 252 84 00:48:14,24 22 -- 00:01:59 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 252 84
Time: 00:48:14,24
Laps: 22
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:59
2 . 3 Veršnik Zdenka
JB TEAM
Ženski SLO JB TEAM 100 175 635 49 00:49:53,74 14 -8 00:02:54 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 635 49
Time: 00:49:53,74
Laps: 14
Zaostanek: -8
Najboljši krog: 00:02:54
AMATERJI -M
1 . 7 Draksler Andrej
ŠD KOLOKA
Moški SLO ŠD KOLOKA 100 586 354 70 01:08:56,41 45 -- 00:01:22 >
Klub ŠD KOLOKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 586 354 70
Time: 01:08:56,41
Laps: 45
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:22
2 . 9 Koželj Martin
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 100 176 103 32 01:08:56,45 45 -- 00:01:23 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 103 32
Time: 01:08:56,45
Laps: 45
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:23
3 . 5 Berlot Gašper
KD ALPE SIS
Moški SLO KD ALPE SIS 100 524 844 58 01:08:56,49 45 -- 00:01:22 >
Klub KD ALPE SIS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 524 844 58
Time: 01:08:56,49
Laps: 45
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:22
4 . 6 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 01:08:56,70 45 -- 00:01:23 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 137 862 09
Time: 01:08:56,70
Laps: 45
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:23
5 . 8 Pajek Rok
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 100 176 460 01 01:09:03,29 42 -3 00:01:27 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 460 01
Time: 01:09:03,29
Laps: 42
Zaostanek: -3
Najboljši krog: 00:01:27
6 . 10 Horvat Matej
JB TEAM
Moški SLO JB TEAM 100 176 286 21 01:10:26,94 39 -6 00:01:27 >
Klub JB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 286 21
Time: 01:10:26,94
Laps: 39
Zaostanek: -6
Najboljši krog: 00:01:27
MASTER A-M
1 . 11 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 529 40 01:08:57,44 45 -- 00:01:23 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 529 40
Time: 01:08:57,44
Laps: 45
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:23
2 . 14 Modic Aleš
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 100 039 603 11 01:08:57,56 45 -- 00:01:23 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 039 603 11
Time: 01:08:57,56
Laps: 45
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:23
3 . 15 Grušovnik Matjaž
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE 100 516 164 11 01:09:02,93 43 -2 00:01:27 >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 516 164 11
Time: 01:09:02,93
Laps: 43
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:01:27
4 . 12 Porenta Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 369 07 01:09:15,90 42 -3 00:01:29 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 369 07
Time: 01:09:15,90
Laps: 42
Zaostanek: -3
Najboljši krog: 00:01:29
DNF 16 Bogša Uroš
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 220 52 00:15:19,39 10 -35 00:01:26 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 220 52
Time: 00:15:19,39
Laps: 10
Zaostanek: -35
Najboljši krog: 00:01:26
MASTER B-M
1 . 18 Jezeršek Andrej
KD ALPE SIS
Moški SLO KD ALPE SIS 100 176 188 20 01:08:57,46 45 -- 00:01:23 >
Klub KD ALPE SIS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 188 20
Time: 01:08:57,46
Laps: 45
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:23
MASTER C-M
1 . 22 Jelič Borja
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 037 889 43 01:08:57,00 45 -- 00:01:23 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 037 889 43
Time: 01:08:57,00
Laps: 45
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:23
2 . 23 Oter Mitja
KK POSTOJNA
Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 856 76 01:09:03,03 45 00:00:06 00:01:25 >
Klub KK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 856 76
Time: 01:09:03,03
Laps: 45
Zaostanek: 00:00:06
Najboljši krog: 00:01:25
MASTER D-M
1 . 28 Kovač Marjan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 183 15 01:09:01,91 43 -- 00:01:25 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 183 15
Time: 01:09:01,91
Laps: 43
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:25
2 . 26 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 555 66 01:09:16,54 43 00:00:15 00:01:28 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 555 66
Time: 01:09:16,54
Laps: 43
Zaostanek: 00:00:15
Najboljši krog: 00:01:28
3 . 25 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 636 50 01:09:03,33 42 -1 00:01:28 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 636 50
Time: 01:09:03,33
Laps: 42
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:28
4 . 27 Gruden Gregor
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 917 40 01:10:26,50 39 -4 00:01:34 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 917 40
Time: 01:10:26,50
Laps: 39
Zaostanek: -4
Najboljši krog: 00:01:34
MASTER E-M
1 . 29 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 00:48:23,72 29 -- 00:01:29 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 776 93
Time: 00:48:23,72
Laps: 29
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:29
2 . 34 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 176 116 45 00:48:42,60 29 00:00:19 00:01:33 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 116 45
Time: 00:48:42,60
Laps: 29
Zaostanek: 00:00:19
Najboljši krog: 00:01:33
3 . 30 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 00:49:46,58 28 -1 00:01:38 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 525 36
Time: 00:49:46,58
Laps: 28
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:38
4 . 32 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 00:49:12,19 27 -2 00:01:38 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 531 621 45
Time: 00:49:12,19
Laps: 27
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:01:38
5 . 33 Jug Sergej
KK DJAK-ŠD SENG
Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 100 175 934 57 00:49:18,72 26 -3 00:01:41 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 934 57
Time: 00:49:18,72
Laps: 26
Zaostanek: -3
Najboljši krog: 00:01:41
MASTER F-M
1 . 35 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 00:48:10,26 30 -- 00:01:32 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 779 96
Time: 00:48:10,26
Laps: 30
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:32
2 . 48 Detiček Edvard
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017644886 00:48:25,74 27 -3 00:01:38 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017644886
Time: 00:48:25,74
Laps: 27
Zaostanek: -3
Najboljši krog: 00:01:38
MASTER G-M
1 . 42 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 339 74 00:49:10,85 28 -- 00:01:35 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 339 74
Time: 00:49:10,85
Laps: 28
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:35
2 . 41 Fabjan Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 351 86 00:49:11,13 28 00:00:01 00:01:33 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 351 86
Time: 00:49:11,13
Laps: 28
Zaostanek: 00:00:01
Najboljši krog: 00:01:33
3 . 37 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 00:49:13,97 27 -1 00:01:39 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 362 00
Time: 00:49:13,97
Laps: 27
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:39
4 . 38 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 00:49:15,02 27 -1 00:01:40 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 524 35
Time: 00:49:15,02
Laps: 27
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:40
5 . 39 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 00:50:04,14 24 -4 00:01:54 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 523 34
Time: 00:50:04,14
Laps: 24
Zaostanek: -4
Najboljši krog: 00:01:54
6 . 40 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 00:48:59,89 23 -5 00:01:56 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 583 94
Time: 00:48:59,89
Laps: 23
Zaostanek: -5
Najboljši krog: 00:01:56
MASTER H-M
1 . 44 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 534 45 00:49:14,29 28 -- 00:01:34 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 534 45
Time: 00:49:14,29
Laps: 28
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:34
2 . 45 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 00:48:25,76 27 -1 00:01:39 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 519 30
Time: 00:48:25,76
Laps: 27
Zaostanek: -1
Najboljši krog: 00:01:39
3 . 43 Prešeren Janez
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 00:49:47,20 26 -2 00:01:44 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 540 51
Time: 00:49:47,20
Laps: 26
Zaostanek: -2
Najboljši krog: 00:01:44
MASTER I-M
1 . 46 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 00:50:02,69 25 -- 00:01:55 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 516 27
Time: 00:50:02,69
Laps: 25
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:01:55

Komentarji

 

Mobile content