Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO GRIČI 2017 U23+Elite

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma: XCO GRIČI 2017 U23+Elite Datum:17.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št. krogov Zaostanek Najhitrejši krog Več
ELITE+U23-M
1 . 4 COLLEDANI NADIR
TORPADO GABOGAS
Moški ITA TORPADO GABOGAS 10007946001 -- 7 -- 00:12:10 >
Klub TORPADO GABOGAS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007946001
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:10
2 . 2 KERSCHBAUMER GERHARD
TORPADO GABOGAS
Moški AUT TORPADO GABOGAS 10006446137 -- 7 -- 00:12:09 >
Klub TORPADO GABOGAS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006446137
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:09
3 . 7 Casagrande Michele
TEAM DAMIL GT TREVISAN
Moški ITA TEAM DAMIL GT TREVISAN 10003532093 -- 7 -- 00:12:10 >
Klub TEAM DAMIL GT TREVISAN
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10003532093
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:10
4 . 21 Pellizzon Moreno
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10008625304 -- 7 -- 00:12:44 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008625304
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:44
5 . 13 VIEIDER MAXIMILIAN
TORPADO GABOGAS
Moški AUT TORPADO GABOGAS 10006910828 -- 7 -- 00:12:11 >
Klub TORPADO GABOGAS
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006910828
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:11
6 . 18 Agostinelli Alessio
SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 -- 7 -- 00:12:59 >
Klub SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011133459
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:59
7 . 3 Braidot Daniele
CS CARABINIERI
Moški ITA CS CARABINIERI 10006444723 -- 7 -- 00:12:42 >
Klub CS CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006444723
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:42
8 . 8 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 -- 7 -- 00:12:49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:49
9 . 41 Valter Attila
Cube-Csömör UCI MTB Team
Moški ITA Cube-Csömör UCI MTB Team 10009820727 -- 7 -- 00:12:49 >
Klub Cube-Csömör UCI MTB Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009820727
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:49
10 . 39 Ponta Marco
asd fun bike
Moški ITA asd fun bike 10005542623 -- 7 -- 00:12:57 >
Klub asd fun bike
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10005542623
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:57
11 . 5 Tabacchi Mirko
CS CARABINIERI
Moški ITA CS CARABINIERI 10006914060 -- 7 -- 00:12:47 >
Klub CS CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006914060
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:47
12 . 9 Turk Filip
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10005873029 -- 7 -- 00:12:53 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10005873029
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:53
13 . 36 SAMPARISI LORENZO
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10006913454 -- 7 -- 00:13:07 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006913454
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:07
14 . 44 Lenzi Alberto
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10014349011 -- 7 -- 00:13:10 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014349011
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:10
15 . 6 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 -- 7 -- 00:12:53 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:53
16 . 10 Roman Aleksandar
Serbia national team
Moški SRB Serbia national team 10008819203 -- 7 -- 00:13:32 >
Klub Serbia national team
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10008819203
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:32
17 . 49 ZORDAN EDDY
TEAM DAMIL GT TREVISAN
Moški ITA TEAM DAMIL GT TREVISAN 10014350627 -- 7 -- 00:13:16 >
Klub TEAM DAMIL GT TREVISAN
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014350627
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:16
18 . 34 Gehbauer Robert
RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt
Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt 10003343147 -- 7 -- 00:13:09 >
Klub RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10003343147
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:09
19 . 25 Logar Tadej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 -- 7 -- 00:13:28 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007928520
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:28
20 . 12 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 -- 7 -- 00:13:07 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:07
21 . 14 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 -- 7 -- 00:13:14 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008745037
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:14
22 . 54 MARESCUTTI MICHELE
FOUR ES RACING TEAM
Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10013694461 -- 7 -- 00:13:41 >
Klub FOUR ES RACING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10013694461
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:41
23 . 31 Tauceri Federico
ASD SALESE FACTORY TEAM
Moški ITA ASD SALESE FACTORY TEAM 10011183171 -- 7 -- 00:13:33 >
Klub ASD SALESE FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011183171
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:33
24 . 15 Konyaev Oleksandr
BPS MTB TEAM
Moški UKR BPS MTB TEAM 10009442225 -- 7 -- 00:13:23 >
Klub BPS MTB TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10009442225
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:23
25 . 17 Shevtsov Artem
BPS MTB TEAM
Moški UKR BPS MTB TEAM 10007673387 -- 7 -- 00:13:43 >
Klub BPS MTB TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10007673387
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:43
26 . 43 CUDICIO ALBERTO
TRIVIUM FROGGY TEAM
Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10015631532 -- 7 -- 00:14:01 >
Klub TRIVIUM FROGGY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015631532
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:14:01
27 . 28 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 -- 7 -- 00:14:11 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010904194
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:14:11
28 . 45 Almonti Andrea
TEAM UCI PIEMONTE FCI
Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10014349213 -- 7 -- 00:14:09 >
Klub TEAM UCI PIEMONTE FCI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014349213
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:14:09
29 . 26 Molinari Rudy
CAPRIVESI
Moški ITA CAPRIVESI 10010602282 -- 7 -- 00:13:20 >
Klub CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010602282
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:20
30 . 16 Tomasev Alen
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 -- 7 -- 00:14:05 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10008595392
Time: 00:00:00
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:14:05
31 . 52 ZARANTONELLO TOMMASO
TEAM DAMIL GT TREVISAN
Moški ITA TEAM DAMIL GT TREVISAN 10015637895 -- 6 -- 00:14:00 >
Klub TEAM DAMIL GT TREVISAN
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015637895
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:14:00
32 . 24 Ramšak Borut
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10005531711 -- 6 -- 00:13:59 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10005531711
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:59
33 . 50 Vuerich Davide
ASD G.C.DEL FRIULI VENEZIA GIULIA
Moški ITA ASD G.C.DEL FRIULI VENEZIA GIULIA 10014301117 -- 6 -- 00:14:16 >
Klub ASD G.C.DEL FRIULI VENEZIA GIULIA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014301117
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:14:16
34 . 47 Dalla Pria Andrea
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10014209672 -- 6 -- 00:14:04 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014209672
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:14:04
35 . 23 Tratnik Bajc Miha
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10010728281 -- 6 -- 00:13:40 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010728281
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:40
36 . 27 Čibej Simon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010186802 -- 6 -- 00:14:16 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010186802
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:14:16
37 . 38 Lavrenčič Mihael
ASD SALESE FACTORY TEAM
Moški ITA ASD SALESE FACTORY TEAM 10014302228 -- 6 -- 00:14:37 >
Klub ASD SALESE FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014302228
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:14:37
38 . 19 Vodopivec Luka
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10006955385 -- 6 -- 00:15:16 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006955385
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:15:16
39 . 46 CASTELLANI MATTIA
ASD G.C.DEL FRIULI VENEZIA GIULIA
Moški ITA ASD G.C.DEL FRIULI VENEZIA GIULIA 10030096252 -- 6 -- 00:15:06 >
Klub ASD G.C.DEL FRIULI VENEZIA GIULIA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030096252
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:15:06
40 . 22 Kurty Jakub
Slovak national team
Moški SVK Slovak national team 10009337444 -- 5 -- 00:14:07 >
Klub Slovak national team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10009337444
Time: 00:00:00
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:14:07
41 . 29 Zorman Tadej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648526 -- 5 -- 00:18:00 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017648526
Time: 00:00:00
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:18:00
42 . 37 SCHMID BELTAIN
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10007885272 -- 4 -- 00:13:26 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007885272
Time: 00:00:00
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:26
DNF 53 Dal Piva Lorenzo
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10008832943 -- 6 -- 00:13:34 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008832943
Time: 00:00:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:34
DNF 48 Roccon Andrea
ASD MTB CLUB LA PERLA VERDE
Moški ITA ASD MTB CLUB LA PERLA VERDE 10014349415 -- 2 -- 00:14:10 >
Klub ASD MTB CLUB LA PERLA VERDE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014349415
Time: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:14:10
DNF 30 Lakota Luka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720246 -- 2 -- 00:14:34 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015720246
Time: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:14:34
DNF 20 Valerio Domenico
TEAM DAMIL GT TREVISAN
Moški ITA TEAM DAMIL GT TREVISAN 10012390621 -- 2 -- 00:12:59 >
Klub TEAM DAMIL GT TREVISAN
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10012390621
Time: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:59
DNF 1 Braidot Luca
CS CARABINIERI
Moški ITA CS CARABINIERI 10006120074 -- 1 -- 00:13:13 >
Klub CS CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006120074
Time: 00:00:00
Št. krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:13
DNS 35 Drzic Adriano
BBK T-REX
Moški CRO BBK T-REX 10007463930 -- 1 -- 01:51:11 >
Klub BBK T-REX
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10007463930
Time: 00:00:00
Št. krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 01:51:11
DNS 33 Obal Primož
mebloJOGI KULT Solkan
Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10015547565 -- 1 -- 01:50:44 >
Klub mebloJOGI KULT Solkan
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015547565
Time: 00:00:00
Št. krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 01:50:44
ELITE+U23-Ž
DNF 42 VIDONI MATTEO
asd fun bike
Ženski ITA asd fun bike 10011075663 -- 2 -- 00:13:17 >
Klub asd fun bike
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011075663
Time: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:13:17
DNF 11 KRENN WOLFGANG
BIKE TEAM KAISER
Ženski AUT BIKE TEAM KAISER 10004467135 -- 2 -- 00:12:30 >
Klub BIKE TEAM KAISER
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10004467135
Time: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 00:12:30
DNS 40 SENO MARCO
S.C.ROVEREDO IN PIANO
Ženski ITA S.C.ROVEREDO IN PIANO 10013217141 -- 1 -- 01:51:13 >
Klub S.C.ROVEREDO IN PIANO
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10013217141
Time: 00:00:00
Št. krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 01:51:13
DNS 51 CESTONARO MATTIA
TEAM DAMIL GT TREVISAN
Ženski ITA TEAM DAMIL GT TREVISAN 10014911712 -- 1 -- 01:51:14 >
Klub TEAM DAMIL GT TREVISAN
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10014911712
Time: 00:00:00
Št. krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najhitrejši krog: 01:51:14

Komentarji

 

Mobile content