Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 8. POKAL OBČINE TIŠINA 2017 - OCK

Cestno kolesarstvo Tekma:8. POKAL OBČINE TIŠINA 2017 - OCK Datum:30.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Točke Licenca Time Št. krogov Zaostanek
DEČKI C (U13)-M
1 . 92 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10 10017653677 00:17:09,95 4 --
2 . 126 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 3 10017615180 00:17:12,81 4 00:00:03
3 . 114 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 3 10017591841 00:17:13,26 4 00:00:04
4 . 127 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 2 10017615281 00:17:15,55 4 00:00:06
5 . 98 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 00:17:14,79 4 00:00:05
6 . 105 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 00:17:15,18 4 00:00:06
7 . 122 Čuk Enej Moški SLO ROG AS 10017564256 00:17:15,33 4 00:00:06
8 . 101 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 00:17:15,71 4 00:00:06
9 . 125 Sušnik Nejc Moški SLO KK KRANJ 10017615483 00:17:16,26 4 00:00:07
10 . 124 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 00:17:17,78 4 00:00:08
11 . 117 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 00:17:17,84 4 00:00:08
12 . 115 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017624880 00:17:17,94 4 00:00:08
13 . 107 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 00:17:24,02 4 00:00:15
14 . 111 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521 00:17:35,25 4 00:00:26
15 . 120 Oblak Domen Moški SLO ROG AS 10049257590 00:17:35,00 4 00:00:26
16 . 103 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388 00:17:39,35 4 00:00:30
17 . 113 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 00:18:17,48 4 00:01:08
18 . 123 Bevc Jakob Moški SLO ROG AS 10049257388 00:18:24,46 4 00:01:15
19 . 128 Sužnik Julijan Moški SLO KK TBP LENART 10059603652 00:18:24,51 4 00:01:15
20 . 99 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:18:49,50 4 00:01:40
21 . 118 Zajc Matevž Moški SLO ROG AS 10049254661 00:18:49,93 4 00:01:40
22 . 121 Gregorčič Luka Moški SLO ROG AS 10050150394 00:19:38,80 4 00:02:29
23 . 96 Rozman Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052956425 00:19:42,15 4 00:02:33
24 . 129 Moharič Dino Moški SLO KK TBP LENART 10059605571 00:20:45,31 4 00:03:36
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 160 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10 10017647718 00:19:47,89 5 --
2 . 151 Gregorčič Natan Moški SLO ROG AS 7 10050151812 00:20:08,39 5 00:00:21
3 . 131 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 5 10017556576 00:19:58,65 5 00:00:11
4 . 130 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 5 10017654384 00:20:08,32 5 00:00:21
5 . 157 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 1 10017615786 00:20:10,93 5 00:00:23
6 . 133 Lumpert Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017620840 00:20:08,54 5 00:00:21
7 . 156 Križnar Žan Moški SLO KK KRANJ 10017615382 00:20:09,05 5 00:00:22
8 . 161 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809 00:20:09,31 5 00:00:22
9 . 137 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555263 00:20:09,61 5 00:00:22
10 . 142 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614877 00:20:09,61 5 00:00:22
11 . 132 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555465 00:20:09,62 5 00:00:22
12 . 141 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614675 00:20:09,64 5 00:00:22
13 . 145 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580727 00:20:09,72 5 00:00:22
14 . 158 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150 00:20:09,93 5 00:00:22
15 . 134 Kramar Timotej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052983202 00:20:10,01 5 00:00:23
16 . 138 Ambrožič Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017620941 00:20:10,27 5 00:00:23
17 . 149 Muha Luka Moški SLO ROG AS 10017646405 00:20:10,29 5 00:00:23
18 . 139 Robič Nal Jure Moški SLO KK BLED 00:20:10,57 5 00:00:23
19 . 146 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580828 00:20:47,09 5 00:01:00
20 . 150 Jeraj Nikolas Moški SLO ROG AS 10017646304 00:20:47,56 5 00:01:00
21 . 159 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776 00:20:47,84 5 00:01:00
22 . 140 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE 10017600531 00:21:34,32 5 00:01:47
23 . 152 Debevec Jakob Moški SLO ROG AS 10017573451 00:22:59,03 5 00:03:12
24 . 144 Kovačec Blaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050017224 00:23:02,50 5 00:03:15
DNF 162 Lorber Rok Moški SLO KK TBP LENART 10059604561 00:04:30,89 1 -4
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 167 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 15 10017585373 00:22:58,61 6 --
2 . 188 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 9 10017585070 00:22:59,16 6 00:00:01
3 . 183 PAVRIČ MARK Moški SLO ROG AS 3 10017573956 00:22:59,66 6 00:00:01
4 . 168 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 3 10017556879 00:23:00,91 6 00:00:02
5 . 191 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART 10017575269 00:23:03,82 6 00:00:05
6 . 171 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557182 00:23:04,96 6 00:00:06
7 . 189 Urbanc Jan Moški SLO KK TBP LENART 2 10017617103 00:23:01,97 6 00:00:03
8 . 173 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 1 10017557283 00:23:03,74 6 00:00:05
9 . 177 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580525 00:23:04,72 6 00:00:06
10 . 181 Tomšič Dan Andrej Moški SLO ROG AS 10017572138 00:23:04,79 6 00:00:06
11 . 178 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580626 00:23:05,02 6 00:00:07
12 . 174 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017579111 00:23:05,66 6 00:00:07
13 . 186 JOVAN TIM Moški SLO ROG AS 10017574057 00:23:05,75 6 00:00:07
14 . 170 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585272 00:23:07,84 6 00:00:09
15 . 169 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556980 00:23:09,62 6 00:00:11
16 . 165 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653475 00:23:10,84 6 00:00:12
17 . 172 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017613261 00:23:11,44 6 00:00:13
18 . 192 Muršec Nino Moški SLO KK TBP LENART 10017618416 00:23:12,06 6 00:00:14
19 . 193 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART 10017575370 00:24:49,86 6 00:01:51
20 . 164 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653879 00:24:50,96 6 00:01:52
21 . 179 Žnidarič Bor Moški SLO ROG AS 10049799376 00:24:51,72 6 00:01:53
22 . 176 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580323 00:24:59,58 6 00:02:01
23 . 190 Simonič Joshua Noa Moški SLO KK TBP LENART 10060327112 00:26:30,52 6 00:03:32
24 . 185 Levstik Kristjan Moški SLO ROG AS 10017573855 00:26:30,69 6 00:03:32
DNF 180 Weisseisen Jan Moški SLO ROG AS 10017573754 00:04:06,26 1 -5
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 200 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 24 10017632560 00:42:41,54 12 00:00:01
2 . 194 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 15 10017629126 00:42:40,37 12 --
3 . 217 Jeretina Marko Moški SLO ROG AS 11 10017581838 00:42:42,80 12 00:00:02
4 . 205 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE 6 10017600026 00:42:41,98 12 00:00:01
5 . 199 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 4 10017587902 00:42:42,16 12 00:00:02
6 . 198 Kovačič Rok Moški SLO KK ADRIA MOBIL 2 10017629631 00:42:41,80 12 00:00:01
7 . 223 Avbelj Blaž Moški SLO ROG AS 2 10017563448 00:42:42,14 12 00:00:02
8 . 229 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA 1 10017647415 00:42:45,51 12 00:00:05
9 . 220 Čuk Tjaž Moški SLO ROG AS 1 10017581434 00:45:59,28 12 00:03:19
10 . 208 Pušnik Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017582040 00:42:42,42 12 00:00:02
11 . 204 Pajek Benjamin Moški SLO KK BLED 10017600733 00:42:42,78 12 00:00:02
12 . 226 Maček Matic Moški SLO KK KRANJ 10017620739 00:42:42,91 12 00:00:02
13 . 214 PAULIČ GAŠPER Moški SLO ROG AS 10017571431 00:42:42,95 12 00:00:02
14 . 221 Čemažar Jaka Moški SLO ROG AS 10017581737 00:42:43,21 12 00:00:03
15 . 212 Zalar Gašper Moški SLO ROG AS 10017581636 00:42:43,25 12 00:00:03
16 . 203 Žnidar Maj Moški SLO KK BLED 10017599824 00:42:45,08 12 00:00:05
17 . 209 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017579212 00:42:45,82 12 00:00:05
18 . 219 Dragar Luka Moški SLO ROG AS 10050149687 00:42:46,40 12 00:00:06
19 . 232 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART 10017575774 00:42:49,63 12 00:00:09
20 . 222 Bašelj Jaša Moški SLO ROG AS 10017571532 00:42:50,14 12 00:00:10
21 . 210 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580020 00:42:50,90 12 00:00:10
22 . 195 Poljšak Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017629328 00:42:51,51 12 00:00:11
23 . 206 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE 10017599925 00:42:55,25 12 00:00:15
24 . 197 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017629530 00:42:55,26 12 00:00:15
25 . 196 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585171 00:42:55,54 12 00:00:15
26 . 228 Durkov Gregor Moški SLO KK KRANJ 10017612756 00:43:48,34 12 00:01:08
27 . 234 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART 10017570118 00:43:48,63 12 00:01:08
28 . 230 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647516 00:43:48,89 12 00:01:08
29 . 225 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 10017615685 00:43:49,04 12 00:01:09
30 . 213 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO ROG AS 10017571633 00:43:50,24 12 00:01:10
31 . 218 DRAŠLER ANŽE Moški SLO ROG AS 10017573249 00:43:50,48 12 00:01:10
32 . 224 Zlate Luka Moški SLO KK KRANJ 10017619123 00:43:50,93 12 00:01:10
33 . 231 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI 10017584969 00:47:12,27 12 00:04:32
DNF 201 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017632762 00:39:17,74 11 -1
DNF 236 Brus Matej Moški SLO KK TBP LENART 10017574663 00:38:53,39 10 -2
DNF 233 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 10017565973 00:38:58,01 10 -2
DNF 216 Kogovšek Kancijan Moški SLO ROG AS 10017581535 00:23:41,24 6 -6
DNF 235 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART 10017570926 00:16:31,63 4 -8
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 238 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 00:18:59,56 4 --
2 . 239 Piskule Maša Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10059732075 00:19:13,89 4 00:00:14
3 . 237 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 00:19:39,68 4 00:00:40
4 . 242 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:19:43,02 4 00:00:44
5 . 241 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 10049263452 00:20:00,40 4 00:01:01
6 . 240 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 00:22:16,18 4 00:03:17
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 246 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ 4 10017612655 00:17:13,71 4 --
2 . 244 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:17:15,96 4 00:00:02
3 . 245 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654687 00:17:18,53 4 00:00:05
4 . 247 Horvat Lea Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10050456855 00:17:39,78 4 00:00:26
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 248 Prevc Eva Ženski SLO KK KRANJ 3 10017607605 00:20:10,66 5 --
2 . 249 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP Lenart 2 10017566074 00:20:48,28 5 00:00:38
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 251 Ahačič Ana Ženski SLO KK KRANJ 10017612554 00:23:05,31 6 --
2 . 250 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 10017612453 00:23:05,38 6 --
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 258 Bečan Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10017588306 00:45:57,95 12 --
2 . 253 Ustar Maša Pia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10015337094 00:44:04,59 11 -1
3 . 257 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10017589316 00:44:05,86 11 -1
4 . 255 Štrancar Ema Ženski SLO mebloJOGI KULT Solkan 10017589215 00:46:02,67 11 -1
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 261 Zajc Hajdi Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10014964555 00:42:51,48 12 --
2 . 259 Novak Alenka Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10008687645 00:43:56,79 12 00:01:05
3 . 263 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA 10015663662 00:19:37,54 5 -7

Komentarji