Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 20. XCO Kamnik, C1 2017 U23+Elite

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:20. XCO Kamnik, C1 2017 U23+Elite Datum:23.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št.krogov Zaostanek Najboljši krog
ELITE+U23-M
1 . 1 Braidot Luca Moški ITA CS CARABINIERI 10006120074 -- 6 -- 00:13:08
2 . 2 Braidot Daniele Moški ITA CS CARABINIERI 10006444723 -- 6 -- 00:13:20
3 . 40 Bouwmeester Marc Moški MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM 10009822545 -- 6 -- 00:13:05
4 . 3 Parti András Moški HUN NELLA TREK TEAM 10004031140 -- 6 -- 00:13:22
5 . 9 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 -- 6 -- 00:14:15
6 . 25 Pellizzon Moreno Moški ITA Team Rudy Project XCR 10008625304 -- 6 -- 00:13:49
7 . 7 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 -- 6 -- 00:14:09
8 . 27 Agostinelli Alessio Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 -- 6 -- 00:13:55
9 . 16 Fumarola Denis Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10007707137 -- 6 -- 00:13:06
10 . 14 Sibille Vincent Moški FRA CLIC VTT CHAMBERY 10008151519 -- 6 -- 00:14:08
11 . 20 Bscherer Moritz Moški AUT KTM PRO TEAM 10008814755 -- 6 -- 00:13:50
12 . 30 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 -- 6 -- 00:14:10
13 . 12 Dina Dániel Moški HUN Cube-Csömör UCI MTB Team 10009659968 -- 6 -- 00:14:18
14 . 47 Gehbauer Robert Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt 10003343147 -- 6 -- 00:14:01
15 . 44 Olivetti Simone Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10009824060 -- 6 -- 00:14:33
16 . 15 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 -- 6 -- 00:14:20
17 . 28 Wetzelberger Philipp Moški AUT RC Friedberg-Pinggau 10008145859 -- 6 -- 00:14:39
18 . 17 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 -- 6 -- 00:14:52
19 . 24 Palumby Zsombor Moški HUN Waberer's evopro MTB Team 10008821223 -- 6 -- 00:15:34
20 . 18 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 -- 6 -- 00:15:09
21 . 23 Shevtsov Artem Moški UKR BPS MTB TEAM 10007673387 -- 6 -- 00:14:56
22 . 33 Tratnik Bajc Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10010728281 -- 5 -- 00:15:32
23 . 10 Zöger Manfred Moški AUT Picher Racing Team 10006838379 -- 5 -- 00:15:31
24 . 26 ICEN Izzet Sahin Moški TUR SALCANO CAPPADOCI 10011179737 -- 5 -- 00:15:25
25 . 38 Laposse Lorenzo Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10031798402 -- 5 -- 00:16:05
26 . 13 Valter Attila Moški HUN Cube-Csömör UCI MTB Team 10009820727 -- 5 -- 00:14:07
27 . 22 Konyaev Oleksandr Moški UKR BPS MTB TEAM 10009442225 -- 5 -- 00:14:52
28 . 29 Borsos Benedek Moški HUN Waberer's evopro MTB Team 10010834173 -- 5 -- 00:16:49
29 . 43 Mihalkovits Lukas Moški AUT RADWELT MK FACTORY RACING 10013974246 -- 5 -- 00:16:09
30 . 34 Čibej Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010186802 -- 5 -- 00:15:42
31 . 31 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 -- 5 -- 00:18:16
32 . 36 Lakota Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720246 -- 5 -- 00:16:49
33 . 37 Štirn Andraž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10060303769 -- 5 -- 00:16:56
34 . 35 Zorman Tadej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648526 -- 4 -- 00:20:11
DNF 8 Buruczki Szilárd Moški HUN Cube-Csömör UCI MTB Team 10093514010 -- 1 -- 01:51:06
DNF 6 Roman Aleksandar Moški SRB Serbia national team 10008819203 -- 1 -- 00:14:17
DNF 32 Almonti Andrea Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10014349213 -- 2 -- 00:17:08
DNF 4 Turk Filip Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10005873029 -- 2 -- 00:14:30
DNF 45 Cerutti Gregorio Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10009823656 -- 2 -- 00:15:09
DNF 21 Unal Isac Moški TUR SALCANO CAPPADOCI 10007402696 -- 3 -- 00:17:07
DNS 11 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 -- 1 -- 01:51:11
DNS 42 Szatmáry András Moški HUN Waberer's evopro MTB Team 10006448056 -- 1 -- 01:51:17
DNS 41 Garino Cristiano Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10015633451 -- 1 -- 01:51:17
DNS 39 Griessner Markus Moški AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10015011136 -- 1 -- 01:51:14
DNS 19 Tomašev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 -- 1 -- 01:51:12
DNS 5 Michałek Mariusz Moški POL JBG-2 Professional MTB Team 10009830124 -- 1 -- 01:51:04

Komentarji