Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 20. XCO Kamnik, C1 2017 U23+Elite

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:20. XCO Kamnik, C1 2017 U23+Elite Datum:23.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št.krogov Zaostanek Najboljši krog Več
ELITE+U23-M
1 . 1 Braidot Luca
CS CARABINIERI
Moški ITA CS CARABINIERI 10006120074 -- 6 -- 00:13:08 >
Klub CS CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006120074
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:13:08
2 . 2 Braidot Daniele
CS CARABINIERI
Moški ITA CS CARABINIERI 10006444723 -- 6 -- 00:13:20 >
Klub CS CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006444723
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:13:20
3 . 40 Bouwmeester Marc
MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM
Moški MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM 10009822545 -- 6 -- 00:13:05 >
Klub MIJNBADLIVGIANT OFFROAD TEAM
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009822545
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:13:05
4 . 3 Parti András
NELLA TREK TEAM
Moški HUN NELLA TREK TEAM 10004031140 -- 6 -- 00:13:22 >
Klub NELLA TREK TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10004031140
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:13:22
5 . 9 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 -- 6 -- 00:14:15 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:15
6 . 25 Pellizzon Moreno
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10008625304 -- 6 -- 00:13:49 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008625304
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:13:49
7 . 7 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 -- 6 -- 00:14:09 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:09
8 . 27 Agostinelli Alessio
SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 -- 6 -- 00:13:55 >
Klub SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011133459
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:13:55
9 . 16 Fumarola Denis
ASD SIXS BOSCARO
Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10007707137 -- 6 -- 00:13:06 >
Klub ASD SIXS BOSCARO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007707137
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:13:06
10 . 14 Sibille Vincent
CLIC VTT CHAMBERY
Moški FRA CLIC VTT CHAMBERY 10008151519 -- 6 -- 00:14:08 >
Klub CLIC VTT CHAMBERY
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10008151519
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:08
11 . 20 Bscherer Moritz
KTM PRO TEAM
Moški AUT KTM PRO TEAM 10008814755 -- 6 -- 00:13:50 >
Klub KTM PRO TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008814755
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:13:50
12 . 30 Logar Tadej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 -- 6 -- 00:14:10 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007928520
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:10
13 . 12 Dina Dániel
Cube-Csömör UCI MTB Team
Moški HUN Cube-Csömör UCI MTB Team 10009659968 -- 6 -- 00:14:18 >
Klub Cube-Csömör UCI MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009659968
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:18
14 . 47 Gehbauer Robert
RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt
Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt 10003343147 -- 6 -- 00:14:01 >
Klub RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10003343147
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:01
15 . 44 Olivetti Simone
TEAM UCI PIEMONTE FCI
Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10009824060 -- 6 -- 00:14:33 >
Klub TEAM UCI PIEMONTE FCI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009824060
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:33
16 . 15 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 -- 6 -- 00:14:20 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:20
17 . 28 Wetzelberger Philipp
RC Friedberg-Pinggau
Moški AUT RC Friedberg-Pinggau 10008145859 -- 6 -- 00:14:39 >
Klub RC Friedberg-Pinggau
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008145859
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:39
18 . 17 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 -- 6 -- 00:14:52 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008745037
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:52
19 . 24 Palumby Zsombor
Waberer's evopro MTB Team
Moški HUN Waberer's evopro MTB Team 10008821223 -- 6 -- 00:15:34 >
Klub Waberer's evopro MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10008821223
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:15:34
20 . 18 Tavčar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 -- 6 -- 00:15:09 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010825685
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:15:09
21 . 23 Shevtsov Artem
BPS MTB TEAM
Moški UKR BPS MTB TEAM 10007673387 -- 6 -- 00:14:56 >
Klub BPS MTB TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10007673387
Time: 00:00:00
Št.krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:56
22 . 33 Tratnik Bajc Miha
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10010728281 -- 5 -- 00:15:32 >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010728281
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:15:32
23 . 10 Zöger Manfred
Picher Racing Team
Moški AUT Picher Racing Team 10006838379 -- 5 -- 00:15:31 >
Klub Picher Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006838379
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:15:31
24 . 26 ICEN Izzet Sahin
SALCANO CAPPADOCI
Moški TUR SALCANO CAPPADOCI 10011179737 -- 5 -- 00:15:25 >
Klub SALCANO CAPPADOCI
Država TUR
Spol: Moški
Licenca: 10011179737
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:15:25
25 . 38 Laposse Lorenzo
ASD SIXS BOSCARO
Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10031798402 -- 5 -- 00:16:05 >
Klub ASD SIXS BOSCARO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031798402
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:16:05
26 . 13 Valter Attila
Cube-Csömör UCI MTB Team
Moški HUN Cube-Csömör UCI MTB Team 10009820727 -- 5 -- 00:14:07 >
Klub Cube-Csömör UCI MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009820727
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:07
27 . 22 Konyaev Oleksandr
BPS MTB TEAM
Moški UKR BPS MTB TEAM 10009442225 -- 5 -- 00:14:52 >
Klub BPS MTB TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10009442225
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:52
28 . 29 Borsos Benedek
Waberer's evopro MTB Team
Moški HUN Waberer's evopro MTB Team 10010834173 -- 5 -- 00:16:49 >
Klub Waberer's evopro MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10010834173
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:16:49
29 . 43 Mihalkovits Lukas
RADWELT MK FACTORY RACING
Moški AUT RADWELT MK FACTORY RACING 10013974246 -- 5 -- 00:16:09 >
Klub RADWELT MK FACTORY RACING
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10013974246
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:16:09
30 . 34 Čibej Simon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010186802 -- 5 -- 00:15:42 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010186802
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:15:42
31 . 31 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 -- 5 -- 00:18:16 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010904194
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:18:16
32 . 36 Lakota Luka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720246 -- 5 -- 00:16:49 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015720246
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:16:49
33 . 37 Štirn Andraž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10060303769 -- 5 -- 00:16:56 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060303769
Time: 00:00:00
Št.krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:16:56
34 . 35 Zorman Tadej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648526 -- 4 -- 00:20:11 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017648526
Time: 00:00:00
Št.krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:20:11
DNF 8 Buruczki Szilárd
Cube-Csömör UCI MTB Team
Moški HUN Cube-Csömör UCI MTB Team 10093514010 -- 1 -- 01:51:06 >
Klub Cube-Csömör UCI MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10093514010
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 01:51:06
DNF 6 Roman Aleksandar
Serbia national team
Moški SRB Serbia national team 10008819203 -- 1 -- 00:14:17 >
Klub Serbia national team
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10008819203
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:17
DNF 32 Almonti Andrea
TEAM UCI PIEMONTE FCI
Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10014349213 -- 2 -- 00:17:08 >
Klub TEAM UCI PIEMONTE FCI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014349213
Time: 00:00:00
Št.krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:17:08
DNF 4 Turk Filip
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10005873029 -- 2 -- 00:14:30 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10005873029
Time: 00:00:00
Št.krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:14:30
DNF 45 Cerutti Gregorio
TEAM UCI PIEMONTE FCI
Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10009823656 -- 2 -- 00:15:09 >
Klub TEAM UCI PIEMONTE FCI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009823656
Time: 00:00:00
Št.krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:15:09
DNF 21 Unal Isac
SALCANO CAPPADOCI
Moški TUR SALCANO CAPPADOCI 10007402696 -- 3 -- 00:17:07 >
Klub SALCANO CAPPADOCI
Država TUR
Spol: Moški
Licenca: 10007402696
Time: 00:00:00
Št.krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 00:17:07
DNS 11 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 -- 1 -- 01:51:11 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 01:51:11
DNS 42 Szatmáry András
Waberer's evopro MTB Team
Moški HUN Waberer's evopro MTB Team 10006448056 -- 1 -- 01:51:17 >
Klub Waberer's evopro MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10006448056
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 01:51:17
DNS 41 Garino Cristiano
TEAM UCI PIEMONTE FCI
Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10015633451 -- 1 -- 01:51:17 >
Klub TEAM UCI PIEMONTE FCI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015633451
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 01:51:17
DNS 39 Griessner Markus
ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor
Moški AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10015011136 -- 1 -- 01:51:14 >
Klub ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10015011136
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 01:51:14
DNS 19 Tomasev Alen
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 -- 1 -- 01:51:12 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10008595392
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 01:51:12
DNS 5 Michałek Mariusz
JBG-2 Professional MTB Team
Moški POL JBG-2 Professional MTB Team 10009830124 -- 1 -- 01:51:04 >
Klub JBG-2 Professional MTB Team
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10009830124
Time: 00:00:00
Št.krogov: 1
Zaostanek: 00:00:00
Najboljši krog: 01:51:04

Komentarji

 

Mobile content