Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 22. TEK K SV. PRIMOŽU 2017 - TPOK

Tek Tekma: 22. TEK K SV. PRIMOŽU 2017 - TPOK Datum:25.03.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Zaostanek
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 106 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
2 . 114 UdoviČ Lia Ženski SLO OŠ Stranje -- --
3 . 101 Žagar Neža Ženski SLO -- --
4 . 102 Poljanšek Ela Ženski SLO -- --
5 . 115 Ferlič Karin Ženski SLO -- --
6 . 116 Udovič Nea Ženski SLO OŠ Stranje -- --
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 109 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
2 . 111 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
3 . 110 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
4 . 113 RUS Anže Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
5 . 108 Petek Jošt Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- --
6 . 107 Erjavšek Val Moški SLO -- --
7 . 112 Potokar Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
8 . 118 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO OŠ Stranje -- --
KP - DEKLICE-Ž
1 . 82 Zupanc Korošec Klara Ženski SLO -- --
2 . 83 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
KP - DEčKI-M
1 . 81 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
2 . 80 Pahor Žan Moški SLO -- --
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 71 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 72 PER MAJA Ženski SLO AK DOMŽALE -- --
2 . 74 Ćirović Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
3 . 73 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
KP - MLADINKE-Ž
1 . 79 Mali Nuša Ženski SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU -- --
KP - MLADINCI-M
1 . 75 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
2 . 76 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
3 . 86 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
4 . 78 Habjan Tine Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
5 . 87 Mali Jakob Moški SLO AK DOMŽALE -- --
6 . 77 Kranjec Žan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
KP - ČLANICE-Ž
1 . 36 Klinar Tina Ženski SLO -- --
2 . 39 Peperko Maja Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
3 . 33 TERAŽ AMADEJA Ženski SLO -- --
4 . 34 Repanšek Uršič Alenka Ženski SLO -- --
5 . 38 Češnovar Joži Ženski SLO -- --
6 . 31 Žabkar Nataša Ženski SLO -- --
7 . 40 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE -- --
KP - ČLANI A-M
1 . 16 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
2 . 88 Rezai Bashir Moški SLO ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- --
3 . 10 Erjavšek Boštjan Moški SLO -- --
4 . 17 Osolnik Gregor Moški SLO -- --
5 . 7 Plaznik Matic Moški SLO -- --
6 . 9 Globočnik Dušan Moški SLO -- --
7 . 3 Vivod Jernej Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO TEAM -- --
8 . 13 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
9 . 11 Cafnik Matej Moški SLO -- --
10 . 1 Žnidaršič Aljoša Moški SLO ML TEAM -- --
11 . 12 Mali Klemen Moški SLO BREZ KLUBA -- --
12 . 8 Lavrač Jani Moški SLO -- --
13 . 14 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- --
14 . 5 Suhoveršnik Tomaž Moški SLO -- --
15 . 4 Varga Bojan Moški SLO TELEMACH -- --
16 . 15 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
17 . 6 Pugelj Andrej Moški SLO -- --
18 . 2 Žibert Matej Moški SLO -- --
KP - ČLANI B-M
1 . 29 Cvet Miran Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
2 . 19 Soklič Tomaž Moški SLO -- --
3 . 30 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
4 . 27 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
5 . 23 Osolnik Damjan Moški SLO -- --
6 . 28 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- --
7 . 18 Vodlan Martin Moški SLO -- --
8 . 22 Pikel Jernej Moški SLO Brez kluba -- --
9 . 24 Krnc Matjaž Moški SLO -- --
10 . 84 Kostanjevec Stojan Moški SLO -- --
11 . 85 Spruk Marko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
12 . 25 Korošec Janez Moški SLO -- --
13 . 20 Sakač Damjan Moški SLO ŠILT -- --
14 . 26 Per Stane Moški SLO AK DOMŽALE -- --
15 . 21 Pirc Grega Moški SLO HOFER -- --
KP - VETERANI A-M
1 . 41 Vivod Milan Moški SLO ŠPORTNO DRUšTVO TEAM -- --
2 . 51 Teraž Franci Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
3 . 46 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
4 . 47 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
5 . 45 Atelšek Rafko Moški SLO -- --
6 . 53 Kožuh Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
7 . 43 Škrijelj Redža Moški SLO -- --
8 . 48 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
9 . 49 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- --
10 . 52 Kramar Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
11 . 54 Meza Stane Moški SLO TD VZPON 2 -- --
12 . 42 Uršič Miran Moški SLO -- --
KP - VETERANI B-M
1 . 60 Jesenko Andrej Moški SLO -- --
2 . 64 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE -- --
3 . 57 Mali Karol Moški SLO -- --
4 . 59 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA -- --
5 . 65 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE -- --
6 . 55 Povše Brane Moški SLO -- --
7 . 62 Grum Miroslav Moški SLO TK TRžIšKE STRELE -- --
KP - VETERANKE-Ž
1 . 89 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- --
2 . 70 Meža Boža Ženski SLO TD VZPON -- --
3 . 68 Bogataj Helena Ženski SLO -- --
4 . 69 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE -- --
5 . 67 Rutar Bergant Mojca Ženski SLO -- --

Komentarji