Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Kočevje C2 2017 - HBS

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Kočevje C2 2017 - HBS Datum:03.06.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št. krogov Zaostanek Najhitrejši krog
ELITE W-Ž
1 . 91 Crnogorac Jovana Ženski SRB SALCANO CAPPADOCI 10007299232 01:17:59,69 6 -- 00:12:21
2 . 94 Težak Gorana Ženski CRO SALCANO CAPPADOCI 10008142829 01:25:13,36 6 00:07:14 00:13:39
3 . 93 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10007545570 01:27:42,72 6 00:09:43 00:13:55
4 . 97 LIRUSSI ANNA Ženski ITA Team Cube Crazy Victoria Bike 10011075461 01:18:23,21 5 -1 00:14:40
5 . 95 Horvat Majda Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10011047775 01:32:37,72 5 -1 00:16:00
DNS 92 Tanovic Lejla Ženski PRT SMF TEAM 10009167490 01:25:04,81 1 -5 01:25:04
DNS 96 Pereira Ilda Ženski AUT TORCATENSE CASA MYZE TEAM 10007538500 01:25:06,48 1 -5 01:25:06
ELITE M-M
1 . 1 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:17:42,43 7 -- 00:10:34
2 . 4 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:19:15,39 7 00:01:33 00:10:49
3 . 26 Lenzi Alberto Moški ITA Team Rudy Project XCR 10014349011 01:20:43,77 7 00:03:01 00:11:18
4 . 8 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:21:06,28 7 00:03:24 00:10:56
5 . 27 Dal Piva Lorenzo Moški ITA Team Rudy Project XCR 10008832943 01:21:39,35 7 00:03:57 00:11:18
6 . 3 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:21:52,31 7 00:04:10 00:10:57
7 . 2 Turk Filip Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10005873029 01:22:03,78 7 00:04:21 00:10:56
8 . 5 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 01:22:19,62 7 00:04:37 00:11:18
9 . 11 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 01:23:42,84 7 00:06:00 00:11:39
10 . 29 Meštrić Matija Moški CRO BK Maraton Kreidler 10010720201 01:23:53,41 7 00:06:11 00:11:38
11 . 20 Tauceri Federico Moški ITA ASD SALESE FACTORY TEAM 10011183171 01:24:16,59 7 00:06:34 00:11:27
12 . 9 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 01:24:16,85 7 00:06:34 00:11:58
13 . 22 Roccon Andrea Moški ITA ASD MTB CLUB LA PERLA VERDE 10014349415 01:26:45,15 7 00:09:03 00:11:59
14 . 23 Rolland Bastien Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 01:28:26,38 7 00:10:44 00:11:24
15 . 13 Čibej Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010186802 01:29:08,33 7 00:11:26 00:11:45
16 . 7 Tomašev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 01:29:49,62 7 00:12:07 00:12:09
17 . 21 Mihalkovits Lukas Moški AUT RADWELT MK FACTORY RACING 10013974246 01:30:00,00 7 00:12:18 00:12:26
18 . 17 Galić Jurica Moški CRO BK MONTES 10028402590 01:30:45,38 7 00:13:03 00:12:32
19 . 10 Skuzin Matej Moški CRO BBK POŽEGA 10008607015 01:31:11,21 7 00:13:29 00:12:09
20 . 18 Štirn Andraž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10060303769 01:18:51,32 6 -1 00:12:24
21 . 12 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SportR.Si 10006955385 01:19:46,85 6 -1 00:12:49
22 . 19 Lakota Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720246 01:22:28,53 6 -1 00:13:15
23 . 28 Dalla Pria Andrea Moški ITA Team Rudy Project XCR 10014209672 01:23:24,98 6 -1 00:11:54
24 . 24 Toljan Josip Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 01:23:34,02 6 -1 00:13:15
25 . 15 Tratnik Bajc Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10010728281 01:24:45,79 6 -1 00:11:44
26 . 30 Drzic Adriano Moški CRO BBK TUREK KARLOVAC 10007463930 01:31:23,11 6 -1 00:14:15
27 . 25 Mašić Amor Moški BK KOZARA 10016268092 01:18:01,51 5 -2 00:13:08
DNF 31 Pedić Zvonko Moški CRO Bk Luks Racing Team 10010905612 00:56:55,10 3 -4 00:13:01
DNF 6 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 00:52:29,73 4 -3 00:11:48
DNS 16 Zorman Tadej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648526 01:34:51,06 1 -6 01:34:51
DNS 14 Molinari Rudy Moški ITA CAPRIVESI 10010602282 01:34:49,50 1 -6 01:34:49
U19 M-M
1 . 36 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10017578000 01:10:31,68 6 -- 00:11:32
2 . 38 Govekar Matevž Moški SLO MBK SportR.Si 10017582444 01:11:06,15 6 00:00:35 00:11:42
3 . 37 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SportR.Si 10017583757 01:11:35,66 6 00:01:04 00:11:42
4 . 39 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:12:15,06 6 00:01:44 00:11:46
5 . 40 Holland Michael Moški AUT Naturfreunde Wilhelmsburg 10048897175 01:12:30,98 6 00:01:59 00:12:03
6 . 35 Meštrić Josip Moški CRO BK Maraton Kreidler 10011042422 01:13:12,59 6 00:02:41 00:11:57
7 . 50 Zangerle Emanuel Moški AUT HAIBIKE RACING TEAM HAIMING 10035126411 01:14:12,94 6 00:03:41 00:12:16
8 . 44 Polzer David Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See 10055885926 01:15:16,30 6 00:04:45 00:12:23
9 . 41 MARTINUZZI Christian Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10029882953 01:15:25,41 6 00:04:54 00:12:20
10 . 45 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:16:36,12 6 00:06:05 00:12:41
11 . 53 Vlad Pacurar Moški ROU ACS SPORT COMPETITION 10054063134 01:17:51,62 6 00:07:20 00:12:52
12 . 46 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:18:20,52 6 00:07:49 00:12:19
13 . 51 Pohl Ronald Moški AUT HAI RACING TEAM HAIMING 10051118273 01:18:45,88 6 00:08:14 00:12:31
14 . 43 Brajković Karlo Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 10011183070 01:20:53,67 6 00:10:22 00:13:09
15 . 54 Antolašić Patrik Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10058281927 01:21:10,39 6 00:10:39 00:13:30
16 . 55 MARIETTI Enrico Moški ITA G.S. LAGORAI BIKE 10029543352 01:21:13,88 6 00:10:42 00:13:20
17 . 47 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:22:15,38 6 00:11:44 00:13:25
18 . 48 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652667 01:23:18,62 6 00:12:47 00:13:26
19 . 49 Bosman Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720145 01:11:02,97 5 -1 00:14:07
DNF 42 Merlino Gabriele Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10023491360 01:34:15,21 1 -5 01:34:15
DNS 52 Vinko Nikola Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028411482 01:02:10,53 4 -2 00:15:09
U19 W-Ž
1 . 101 Druml Corina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR 10011150233 01:08:13,46 5 -- 00:12:51
2 . 103 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 01:12:03,89 5 00:03:50 00:13:18
3 . 104 Žufić Ania Ženski CRO BK Maraton Kreidler 10015304257 01:17:56,22 5 00:09:43 00:14:35
4 . 102 Filipović Ema Ženski CRO BK Biker 10011044240 01:18:33,11 5 00:10:20 00:14:36
5 . 105 Mosser Nina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10053587632 01:19:53,88 5 00:11:40 00:15:07
VETERANKE-Ž
1 . 188 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 01:11:14,75 4 -- 00:17:32
2 . 187 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572845 01:12:04,47 4 00:00:50 00:17:04
3 . 186 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948294 01:15:06,62 4 00:03:52 00:17:42
U17 M-M
1 . 73 Chiandussi Michele Moški ITA A.S.D. GS DONI 2004 10029981468 00:48:26,25 4 -- 00:12:03
2 . 74 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582545 00:48:42,61 4 00:00:16 00:12:03
3 . 72 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 00:49:14,82 4 00:00:48 00:12:08
4 . 75 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 00:51:03,86 4 00:02:37 00:12:47
5 . 70 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:51:21,42 4 00:02:55 00:12:47
6 . 64 Hunjak Stjepan Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028437350 00:51:58,90 4 00:03:32 00:13:03
7 . 62 Budimlić Mirko Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028440077 00:52:14,85 4 00:03:48 00:12:59
8 . 80 Okmažić Luka Moški CRO BK MAKARSKA 10028416233 00:52:27,77 4 00:04:01 00:12:58
9 . 69 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 00:53:23,72 4 00:04:57 00:13:13
10 . 67 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017647617 00:54:21,19 4 00:05:55 00:13:37
11 . 82 Lukić Siniša Moški BK KOZARA 10056388710 00:54:22,58 4 00:05:56 00:13:33
12 . 78 Posel Lovro Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20021015 00:55:37,38 4 00:07:11 00:13:46
13 . 66 Jereb Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017651253 00:56:05,85 4 00:07:39 00:13:51
14 . 63 Kocen Timotej Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028427650 00:56:39,59 4 00:08:13 00:14:14
15 . 71 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 00:56:50,49 4 00:08:24 00:13:20
16 . 83 Kovac Luka Moški CRO BK OSIJEK 2010 CRO20020726 00:57:47,42 4 00:09:21 00:14:30
17 . 65 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 00:58:19,52 4 00:09:53 00:14:27
18 . 84 Pilat Noel Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 10028426135 01:03:05,98 4 00:14:39 00:15:41
19 . 77 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 10028429064 01:04:03,93 4 00:15:37 00:15:09
20 . 68 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 01:06:29,31 4 00:18:03 00:13:54
21 . 79 Terčič Lenart Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626601 00:54:14,39 2 -2 00:22:58
DNS 81 Rupnik Robi Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017583959 01:33:47,81 1 -3 01:33:48
DNS 61 Lazar Rok Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613867 01:33:45,81 1 -3 01:33:46
U17 W-Ž
1 . 115 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 01:00:10,46 4 -- 00:14:32
2 . 114 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 01:00:16,43 4 00:00:06 00:14:39
3 . 111 Škiljić Karmen Ženski CRO BBK PAKOŠTANE 10028452710 01:03:58,62 4 00:03:48 00:15:06
4 . 113 bošnjak larisa Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 01:08:17,98 4 00:08:07 00:15:05
5 . 112 Horvat Laura Ženski CRO BK Maraton Kreidler 10028426539 01:21:49,82 4 00:21:39 00:18:20
U15 M-M
1 . 205 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654586 00:39:39,00 3 00:02:13 00:12:45
2 . 216 Rosanda Dante Moški CRO BK MONTES 10028439370 00:39:55,76 3 00:02:29 00:12:45
3 . 223 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA CRO20030502 00:41:51,67 3 00:04:25 00:13:20
4 . 209 Zupanič Filip Moški SLO KD KM 10060635387 00:42:39,33 3 00:05:13 00:13:13
5 . 212 Jereb Tine Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017649637 00:43:39,98 3 00:06:13 00:13:45
6 . 219 Krobot Mihael Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028449373 00:44:15,68 3 00:06:49 00:14:02
7 . 207 Mrak Matevž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613362 00:45:33,27 3 00:08:07 00:14:13
8 . 228 Chiandussi Alessandro Moški ITA A.S.D. GS DONI 2004 10030448381 00:46:24,63 3 00:08:58 00:14:58
9 . 202 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 00:47:56,48 3 00:10:30 00:14:47
10 . 208 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653475 00:49:13,42 3 00:11:47 00:15:00
11 . 221 Lipovac Noah Moški CRO BK MONTES 10028444424 00:53:00,29 3 00:15:34 00:16:00
12 . 222 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653879 00:54:12,58 3 00:16:46 00:16:39
13 . 220 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 139 68 00:57:21,75 3 00:19:55 00:14:43
DSQ 226 Vinko Marko Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028451393 00:45:33,80 3 00:08:07 00:11:19
U15 W-Ž
1 . 237 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:45:33,07 3 -- 00:14:27
2 . 236 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017582949 00:48:03,42 3 00:02:30 00:14:51
3 . 235 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 00:53:23,02 3 00:07:50 00:16:28
4 . 233 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 01:01:07,54 3 00:15:34 00:16:25
5 . 232 Brčić Nina Ženski CRO BBK GROŽNJAN Cro20040613 00:52:06,43 2 -1 00:21:33
U14 M-M
1 . 224 okmažić ivan Moški CRO BK MAKARSKA 10028417849 00:37:26,09 3 -- 00:12:22
2 . 218 Rus Jure Moški SLO MBK SportR.Si 10017582848 00:38:06,80 3 00:00:40 00:12:13
3 . 217 Smrdel Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10017582747 00:41:38,14 3 00:04:12 00:13:16
4 . 215 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 00:42:15,46 3 00:04:49 00:13:23
5 . 204 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:44:15,66 3 00:06:49 00:14:27
6 . 225 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028452306 00:45:13,68 3 00:07:47 00:13:44
7 . 201 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 00:52:58,92 3 00:15:32 00:16:40
8 . 211 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 00:39:07,25 2 -1 00:13:59
9 . 231 Svilokos Jakov Moški CRO BK MONTES CRO20040812 00:39:24,08 2 -1 00:17:57
10 . 227 Trstenjak David Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028415627 00:39:52,18 2 -1 00:19:15
11 . 206 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:45:28,70 2 -1 00:19:28
12 . 230 Rakulj Luka Moški CRO BK MONTES 00:47:35,50 2 -1 00:21:57
DSQ 229 Posel Roko Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20040526 00:46:11,95 3 00:08:45 00:11:21
U13 M-M
1 . 238 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:19:49,90 4 -- 00:04:40
2 . 242 Terpin Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017583252 00:20:27,62 4 00:00:38 00:04:58
3 . 241 Gladek Marcel Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588811 00:20:53,10 4 00:01:04 00:04:59
4 . 239 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:21:13,64 4 00:01:24 00:05:02
5 . 250 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:21:19,68 4 00:01:30 00:05:04
6 . 246 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 00:21:25,33 4 00:01:36 00:05:16
7 . 240 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604672 00:21:51,23 4 00:02:02 00:05:18
8 . 247 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 10017644785 00:22:29,70 4 00:02:40 00:05:21
9 . 244 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 00:22:31,42 4 00:02:42 00:05:26
10 . 249 Antolović Noa Moški CRO BK MONTES 10028421081 00:22:57,92 4 00:03:08 00:05:32
11 . 257 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 00:23:57,38 4 00:04:08 00:05:53
12 . 251 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 00:24:05,96 4 00:04:16 00:05:40
13 . 248 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:24:22,46 4 00:04:33 00:05:53
14 . 259 KOŠELJNIK Nace Moški SLO KK RAVNE 00:24:44,50 4 00:04:55 00:06:06
15 . 252 Korošec Klas Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649031 00:26:26,50 4 00:06:37 00:06:06
16 . 254 Golmajer Juš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564660 00:26:45,78 4 00:06:56 00:06:15
17 . 255 Aralica Marin Moški CRO BK MONTES 10028411785 00:20:29,17 3 -1 00:06:28
18 . 256 AVBELJ URBAN Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518372 00:20:39,20 3 -1 00:06:47
19 . 258 Mavrović Mirko Moški CRO BK MONTES CRO20061029 00:21:02,82 3 -1 00:06:45
20 . 261 Sever Gabrijel Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10058280715 00:21:32,43 3 -1 00:06:56
21 . 243 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653576 00:22:34,74 3 -1 00:05:07
22 . 260 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 10044105072 00:23:07,79 3 -1 00:07:25
23 . 253 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 00:24:26,15 3 -1 00:07:27
DNF 245 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 00:11:27,96 1 -3 00:11:27
U13 W-Ž
1 . 326 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:22:11,05 4 -- 00:05:20
2 . 327 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017579010 00:24:45,47 4 00:02:34 00:05:53
3 . 321 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017582646 00:25:05,72 4 00:02:54 00:06:02
4 . 322 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 00:26:27,24 4 00:04:16 00:06:21
5 . 324 Lipovac Amelie Ženski CRO BK MONTES 10028408149 00:28:05,89 4 00:05:55 00:06:33
6 . 325 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 10055771849 00:21:18,69 3 -1 00:06:57
7 . 323 Čoga Spasovski Dora Ženski CRO BK MONTES CRO20051202 00:21:57,12 3 -1 00:07:09
U11 M-M
1 . 262 Rudolf Jernej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578202 00:16:23,21 3 -- 00:05:22
2 . 266 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 00:16:25,15 3 00:00:02 00:05:23
3 . 263 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 00:16:44,21 3 00:00:21 00:05:09
4 . 264 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:16:54,60 3 00:00:51 00:05:15
5 . 267 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:17:30,29 3 00:01:07 00:05:39
6 . 269 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:18:11,42 3 00:01:48 00:05:38
7 . 268 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641856 00:18:31,97 3 00:02:08 00:05:51
8 . 274 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 00:19:35,79 3 00:03:12 00:06:23
9 . 272 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 00:19:41,39 3 00:03:18 00:06:26
10 . 278 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 10028439067 00:20:02,83 3 00:03:39 00:06:31
11 . 270 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:20:11,55 3 00:03:48 00:06:25
12 . 276 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:21:22,08 3 00:04:59 00:06:55
13 . 271 Kunc Ambrož Moški SLO MBK SportR.Si 10017578404 00:21:23,91 3 00:05:00 00:06:59
14 . 265 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:21:25,08 3 00:05:02 00:06:56
15 . 277 Antolović Erik Moški CRO BK MONTES 10028409563 00:22:17,41 3 00:05:54 00:06:55
16 . 273 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 00:22:35,28 3 00:06:12 00:07:00
17 . 275 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:22:43,02 3 00:06:20 00:06:52
18 . 279 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK SportR.Si 10050452512 00:17:35,97 2 -1 00:08:27
19 . 191 CRNKOVIČ Gal Moški SLO 00:18:49,74 2 -1 00:08:42
U11 W-Ž
1 . 280 Terpin Eva Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017578505 00:18:35,16 3 -- 00:05:54
2 . 281 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:19:17,75 3 00:00:42 00:06:10
3 . 283 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643876 00:19:54,95 3 00:01:19 00:06:33
4 . 282 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 00:21:07,20 3 00:02:32 00:06:52
5 . 287 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:21:22,92 3 00:02:47 00:07:01
6 . 284 Mikuž Nika Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017578303 00:21:29,90 3 00:02:54 00:07:02
7 . 288 Bolčina Ravnikar Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626500 00:21:59,66 3 00:03:24 00:07:25
8 . 290 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 00:24:27,70 3 00:05:52 00:07:52
9 . 286 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 00:16:10,04 2 -1 00:08:09
10 . 285 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337 00:17:11,59 2 -1 00:08:30
U9 M-M
1 . 292 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:10:40,58 5 -- 00:01:56
2 . 291 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 00:11:09,94 5 00:00:29 00:01:58
3 . 294 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916678 00:11:33,04 5 00:00:53 00:02:05
4 . 297 Kutoša Filip Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644583 00:11:34,61 5 00:00:54 00:02:10
5 . 296 Cigale Amadej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588407 00:11:58,13 5 00:01:18 00:02:13
6 . 295 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 00:12:12,64 5 00:01:32 00:02:17
7 . 307 Milun Toni Moški CRO BK MONTES CRO19740208 00:12:19,82 5 00:01:39 00:02:18
8 . 304 Plut Lan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567387 00:12:47,31 5 00:02:07 00:02:27
9 . 298 Kunc Lovro Moški SLO MBK SportR.Si 10017578707 00:13:01,21 5 00:02:21 00:02:26
10 . 299 Klemenčič Urban Moški SLO MBK SportR.Si 10017588508 00:13:01,23 5 00:02:21 00:02:25
11 . 306 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:13:02,96 5 00:02:22 00:02:31
12 . 300 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:13:03,23 5 00:02:23 00:02:27
13 . 305 Antler Jurij Moški SLO KK DJAK 10062189007 00:11:05,10 4 -1 00:02:26
14 . 301 Lampe Urban Moški SLO MBK SportR.Si 10050453421 00:11:56,09 4 -1 00:02:38
15 . 302 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576279 00:12:48,69 4 -1 00:02:57
16 . 303 Rupnik Luka Moški SLO MBK SportR.Si 10050449882 00:14:42,07 4 -1 00:03:07
DNF 293 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578606 00:17:14,33 1 -4 00:17:15
U9 W-Ž
1 . 308 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:12:56,17 5 -- 00:02:22
2 . 311 Ravnikar Bolčina Ula Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626496 00:11:17,92 4 -1 00:02:43
3 . 309 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:11:51,83 4 -1 00:02:54
4 . 312 Križan Ela Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:12:09,71 4 -1 00:02:54
5 . 192 JANEŽIČ Neža Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:10:50,24 3 -2 00:03:16
6 . 310 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 00:12:43,55 3 -2 00:03:31
U7 M-M
1 . 313 Rupnik Lan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10050455340 00:07:08,74 8 -- 00:00:38
2 . 316 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 00:07:48,59 8 00:00:40 00:00:55
3 . 317 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10060808068 00:07:59,34 8 00:00:51 00:00:56
4 . 315 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:08:11,05 8 00:01:03 00:00:57
5 . 319 Vene Val Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:07:29,24 7 -1 00:00:49
6 . 314 Mlakar Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588710 00:07:39,67 7 -1 00:00:58
7 . 318 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643674 00:07:44,18 7 -1 00:00:55
U7 W-Ž
1 . 320 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 00:08:10,60 8 -- 00:00:56
SPORT-M
1 . 185 Strnad Andreja Moški SLO SCOTT TEAM 10017652566 01:01:10,92 3 -- 00:18:21
1 . 170 Rimahazi Matija Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017605278 01:02:07,37 5 -- 00:11:50
2 . 172 Marinčič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017641452 01:06:18,63 5 00:04:11 00:13:04
3 . 171 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 10015836646 01:08:31,56 5 00:06:24 00:13:21
4 . 173 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 01:08:50,34 5 00:06:43 00:13:33
5 . 175 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:09:47,39 5 00:07:40 00:13:49
6 . 178 Grujić Matko Moški CRO Adrenalina MTB Team 10013837638 01:10:28,83 5 00:08:21 00:13:38
7 . 176 Draksler Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576077 01:11:49,06 5 00:09:42 00:14:03
8 . 177 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 01:14:04,44 5 00:11:57 00:14:25
9 . 184 Jerković Marko Moški CRO BK CRIKVENICA 10006976607 01:14:44,06 5 00:12:37 00:14:48
10 . 183 Vrbanc Nikola Moški CRO BK VID ROČIĆ 10028443212 01:15:05,37 5 00:12:58 00:14:30
11 . 174 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2Simpl 10058947688 01:01:21,06 4 -1 00:14:42
12 . 179 Pijević Ivan Moški CRO BBK POŽEGA 01:10:56,36 4 -1 00:16:53
13 . 181 Drešar Lovro Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ CRO19981014 01:14:41,06 4 -1 00:17:14
14 . 180 Franić Filip Moški CRO BBK POŽEGA 01:18:43,29 4 -1 00:16:59
DNF 182 Bastašić Sebastijan Moški CRO BK Biker 01:22:39,31 1 -4 01:22:39
MASTER A-M
1 . 124 Budin Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003509360 01:01:43,95 5 -- 00:12:01
2 . 122 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641654 01:02:06,35 5 00:00:23 00:12:03
3 . 121 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 01:02:45,82 5 00:01:02 00:12:12
4 . 129 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648728 01:03:04,47 5 00:01:21 00:12:01
5 . 142 Rudolf Borut Moški SLO MBK SPORTR.SI 10004119652 01:03:17,75 5 00:01:34 00:12:12
6 . 123 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:04:05,84 5 00:02:22 00:12:37
7 . 132 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017564054 01:04:07,71 5 00:02:24 00:12:43
8 . 125 Podgornik Tadej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017595174 01:06:21,51 5 00:04:38 00:12:30
9 . 190 Vidovic Sasa Moški CRO MBK SportR.Si CRO19821205 01:07:01,00 5 00:05:18 00:13:02
10 . 127 Kavčič Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996 01:08:31,41 5 00:06:48 00:13:22
11 . 128 Grilc Rok Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10003714171 01:09:55,44 5 00:08:12 00:13:25
12 . 189 VASILENKO Mikhail Moški RUS 100147090022 01:10:41,33 5 00:08:58 00:13:47
13 . 139 Šafran Branimir Moški CRO BK Maraton Kreidler 10006976506 01:11:05,49 5 00:09:22 00:13:37
14 . 136 Mudrovčić Hrvoje Moški CRO BK BARKAN OTOČAC 10028419869 01:11:27,30 5 00:09:44 00:14:10
15 . 134 Okorn Žiga Moški SLO KD KM 10052991181 01:11:31,11 5 00:09:48 00:13:48
16 . 131 Jeram Damjan Moški SLO MBK SportR.Si 10017652465 01:11:43,28 5 00:10:00 00:13:59
17 . 141 Škrinjar Goran Moški CRO BK CIKLUS 10028407644 01:11:52,16 5 00:10:09 00:14:13
18 . 140 Plevnjak Marko Moški CRO BK CIKLUS 10028442505 01:12:01,41 5 00:10:18 00:13:55
19 . 138 Pavliš Marko Moški CRO BK CIKLUS 10058284149 01:04:01,63 4 -1 00:15:14
20 . 135 Černe Aljaž Moški SLO SCOTT TEAM 10017650849 01:06:04,47 4 -1 00:16:17
DNF 133 Bitenc Janez Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641755 00:24:44,86 2 -3 00:10:54
DNF 126 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574158 00:14:13,51 1 -4 00:14:13
DNS 130 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 01:23:19,75 1 -4 01:23:19
DNS 137 Tušar Matej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017591033 01:23:24,31 1 -4 01:23:24
MASTER B-M
1 . 143 Blaznik Robert Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003481270 01:01:59,67 5 -- 00:12:08
2 . 144 Boškin Aleš Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003492586 01:02:30,57 5 00:00:31 00:12:22
3 . 148 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 01:02:50,15 5 00:00:51 00:12:10
4 . 156 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 01:03:28,65 5 00:01:29 00:12:21
5 . 159 Konič Sebastjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574259 01:05:43,49 5 00:03:44 00:12:52
6 . 151 Bohorc Bojan Moški DEU MTB-CLUB WEHRHEIM 10011881167 01:06:37,49 5 00:04:38 00:13:01
7 . 147 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 01:08:23,01 5 00:06:24 00:13:25
8 . 146 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 01:08:33,39 5 00:06:34 00:13:16
9 . 145 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614372 01:09:01,58 5 00:07:02 00:13:28
10 . 157 Nemeček Dejan Moški SLO PROADVENTURE-ZIPVITSPORT 10017606591 01:10:04,47 5 00:08:05 00:13:44
11 . 194 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643775 01:10:28,95 5 00:08:29 00:14:02
12 . 153 Ažman Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10060657922 01:13:28,07 5 00:11:29 00:14:23
13 . 152 Orel Daniel Moški CRO BK Ciklus CRO19750308 01:14:01,10 5 00:12:02 00:14:42
14 . 155 KovaČ Tihomir Moški CRO BK OSIJEK 2010 01:14:42,58 5 00:12:43 00:14:29
15 . 158 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus CRO19760131 01:15:50,26 5 00:13:51 00:14:27
16 . 193 TOMAŠIĆ Denis Moški CRO BBK TUREK KARLOVAC 10028420980 01:16:42,30 5 00:14:43 00:15:04
17 . 150 Marčelja Marko Moški CRO BK CRIKVENICA 10058276873 01:02:40,38 4 -1 00:15:23
18 . 154 Popović Alen Moški CRO BK Biker 10059037214 01:03:06,90 4 -1 00:15:23
19 . 149 Auer Sandi Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017631146 01:05:55,87 4 -1 00:16:17
MASTER C-M
1 . 169 Vesel Peter Moški SLO UNI Team 10017567791 01:05:58,57 5 -- 00:13:02
2 . 167 Rolland Christian Moški FRA SC BRIANCON 10012200762 01:07:00,51 5 00:01:02 00:12:56
3 . 160 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 01:08:23,95 5 00:02:25 00:13:29
4 . 164 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOVLJE 10016197566 01:16:34,53 5 00:10:36 00:14:46
5 . 162 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 01:01:52,84 4 -1 00:15:08
6 . 166 Pavičić Krešimir Moški CRO BBK POŽEGA CRO19670712 01:02:09,41 4 -1 00:15:26
DNF 168 Vrban Milan Moški CRO BK CRIKVENICA 10028429973 00:18:02,59 1 -4 00:18:02
DNF 161 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 00:21:33,18 1 -4 00:21:33
MASTER D-M
1 . 165 Gomojić Ćiro Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 10059367721 01:18:16,95 4 -1 00:18:38

Komentarji