7. Argonavtski maraton 2017 OMR + maraton

Cestno kolesarstvo Tekma:7. Argonavtski maraton 2017 OMR + maraton Datum:18.06.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 101 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 100 176 027 53 01:59:02,52 --
2 . 102 Leskovar Andreja Ženski SLO ŠD TINJE 100 176 130 59 02:06:24,65 00:07:22
ŽENSKE B-Ž
1 . 105 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 01:35:21,23 --
2 . 103 Pogacnik Helena Ženski SLO KD ALPE SIS 01:54:14,73 00:18:53
ŽENSKE C-Ž
1 . 106 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 02:17:42,58 --
MASTER E-M
1 . 180 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 011 898 48 01:27:04,66 --
2 . 179 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 01:31:57,42 00:04:53
3 . 183 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 01:32:01,38 00:04:57
4 . 187 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 100 176 177 09 01:33:12,91 00:06:08
5 . 181 Bajec Franc Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 691 08 01:35:23,29 00:08:19
6 . 178 Pretnar Janez Moški SLO SCOTT TEAM 100 536 502 76 01:35:25,63 00:08:21
7 . 185 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 336 71 01:48:04,62 00:21:00
MASTER F-M
1 . 188 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 01:29:35,27 --
2 . 191 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 322 57 01:31:55,10 00:02:20
3 . 190 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 01:35:21,81 00:05:46
MASTER G-M
1 . 193 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 01:35:22,68 --
2 . 192 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 01:35:23,76 00:00:01
3 . 194 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 876 96 01:38:55,42 00:03:33
4 . 209 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 351 86 01:42:25,68 00:07:03
5 . 201 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 339 74 01:48:57,04 00:13:35
6 . 195 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 01:49:51,44 00:14:29
7 . 200 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 321 56 01:51:26,12 00:16:04
8 . 199 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 01:53:34,08 00:18:12
9 . 196 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 01:56:53,48 00:21:31
10 . 197 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 02:10:41,87 00:35:19
11 . 198 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 02:14:53,66 00:39:31
MASTER H-M
1 . 33 Boštic Ljubo Moški SLO Pivovarna Union 01:35:25,63 00:03:16
2 . 202 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 534 45 01:38:41,94 --
3 . 203 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 01:50:02,83 00:11:21
MASTER I-M
1 . 206 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 312 47 01:50:02,58 --
2 . 204 Bahar Milan Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 700 17 01:59:02,89 00:09:00
3 . 205 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 02:01:57,32 00:11:55

 

Opombe:

Za kategorijo Maraton so rezultati v PDF-ju

Komentarji