Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 7. Argonavtski maraton 2017 OMR + maraton

Cestno kolesarstvo Tekma:7. Argonavtski maraton 2017 OMR + maraton Datum:18.06.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Zaostanek Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 101 Selan Dunja
TUŠ T.E.A.M.
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 100 176 027 53 01:59:02,52 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 027 53
Time: 01:59:02,52
Zaostanek: 00:00:00
2 . 102 Leskovar Andreja
ŠD TINJE
Ženski SLO ŠD TINJE 100 176 130 59 02:06:24,65 00:07:22 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 130 59
Time: 02:06:24,65
Zaostanek: 00:07:22
ŽENSKE B-Ž
1 . 105 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 01:35:21,23 -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 071 383 72
Time: 01:35:21,23
Zaostanek: 00:00:00
2 . 103 Pogačnik Helena
KD ALPE SIS
Ženski SLO KD ALPE SIS 01:54:14,73 00:18:53 >
Klub KD ALPE SIS
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Time: 01:54:14,73
Zaostanek: 00:18:53
ŽENSKE C-Ž
1 . 106 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 02:17:42,58 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 176 308 43
Time: 02:17:42,58
Zaostanek: 00:00:00
MASTER E-M
1 . 180 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 011 898 48 01:27:04,66 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 011 898 48
Time: 01:27:04,66
Zaostanek: 00:00:00
2 . 179 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 01:31:57,42 00:04:53 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 776 93
Time: 01:31:57,42
Zaostanek: 00:04:53
3 . 183 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 01:32:01,38 00:04:57 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 518 29
Time: 01:32:01,38
Zaostanek: 00:04:57
4 . 187 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 176 177 09 01:33:12,91 00:06:08 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 177 09
Time: 01:33:12,91
Zaostanek: 00:06:08
5 . 181 Bajec Franc
KK POSTOJNA
Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 691 08 01:35:23,29 00:08:19 >
Klub KK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 691 08
Time: 01:35:23,29
Zaostanek: 00:08:19
6 . 178 Pretnar Janez
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 100 536 502 76 01:35:25,63 00:08:21 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 536 502 76
Time: 01:35:25,63
Zaostanek: 00:08:21
7 . 185 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 336 71 01:48:04,62 00:21:00 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 336 71
Time: 01:48:04,62
Zaostanek: 00:21:00
MASTER F-M
1 . 188 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 01:29:35,27 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 779 96
Time: 01:29:35,27
Zaostanek: 00:00:00
2 . 191 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 322 57 01:31:55,10 00:02:20 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 322 57
Time: 01:31:55,10
Zaostanek: 00:02:20
3 . 190 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 01:35:21,81 00:05:46 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 521 32
Time: 01:35:21,81
Zaostanek: 00:05:46
MASTER G-M
1 . 193 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 01:35:22,68 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 532 43
Time: 01:35:22,68
Zaostanek: 00:00:00
2 . 192 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 01:35:23,76 00:00:01 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 536 47
Time: 01:35:23,76
Zaostanek: 00:00:01
3 . 194 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 876 96 01:38:55,42 00:03:33 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 876 96
Time: 01:38:55,42
Zaostanek: 00:03:33
4 . 209 Fabjan Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 176 351 86 01:42:25,68 00:07:03 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 351 86
Time: 01:42:25,68
Zaostanek: 00:07:03
5 . 201 Brancelj Franci
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 339 74 01:48:57,04 00:13:35 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 339 74
Time: 01:48:57,04
Zaostanek: 00:13:35
6 . 195 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 01:49:51,44 00:14:29 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 362 00
Time: 01:49:51,44
Zaostanek: 00:14:29
7 . 200 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 321 56 01:51:26,12 00:16:04 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 321 56
Time: 01:51:26,12
Zaostanek: 00:16:04
8 . 199 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 01:53:34,08 00:18:12 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 309 44
Time: 01:53:34,08
Zaostanek: 00:18:12
9 . 196 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 524 35 01:56:53,48 00:21:31 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 524 35
Time: 01:56:53,48
Zaostanek: 00:21:31
10 . 197 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 02:10:41,87 00:35:19 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 523 34
Time: 02:10:41,87
Zaostanek: 00:35:19
11 . 198 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 583 94 02:14:53,66 00:39:31 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 583 94
Time: 02:14:53,66
Zaostanek: 00:39:31
MASTER H-M
1 . 33 Boštic Ljubo
Pivovarna Union
Moški SLO Pivovarna Union 01:35:25,63 00:03:16 >
Klub Pivovarna Union
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Time: 01:35:25,63
Zaostanek: 00:03:16
2 . 202 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 534 45 01:38:41,94 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 534 45
Time: 01:38:41,94
Zaostanek: 00:00:00
3 . 203 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 01:50:02,83 00:11:21 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 519 30
Time: 01:50:02,83
Zaostanek: 00:11:21
MASTER I-M
1 . 206 Lampe Bojan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 312 47 01:50:02,58 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 312 47
Time: 01:50:02,58
Zaostanek: 00:00:00
2 . 204 Bahar Milan sr.
KK POSTOJNA
Moški SLO KK POSTOJNA 100 175 700 17 01:59:02,89 00:09:00 >
Klub KK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 700 17
Time: 01:59:02,89
Zaostanek: 00:09:00
3 . 205 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 02:01:57,32 00:11:55 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 516 27
Time: 02:01:57,32
Zaostanek: 00:11:55

 

Opombe:

Za kategorijo Maraton so rezultati v PDF-ju

Komentarji

 

Mobile content