Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 19. vzpon s kolesi na Blegoš 2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:19. vzpon s kolesi na Blegoš 2017 Datum:17.09.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Več
MOšKI 31-40 LET - POLANSKI PUKLI-M
1 . 68 Dogša Iztok
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 00:47:33 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:47:33
2 . 69 Belak Jure
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 00:49:28 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:49:28
3 . 70 Jezeršek Andrej
KD Alpe Sis
Moški SLO KD Alpe Sis 00:50:11 >
Klub KD Alpe Sis
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:50:11
4 . 71 Petrič Dejan
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 00:52:33 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:52:33
5 . 72 Udovic Ales
Prebačevo
Moški SLO Prebačevo 00:53:12 >
Klub Prebačevo
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:53:12
6 . 73 Uršič Janez
ŠD Utrip
Moški SLO ŠD Utrip 00:56:48 >
Klub ŠD Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:56:48
7 . 74 Grilc Rok
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 00:56:54 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:56:54
8 . 75 JAKA Trček
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 00:59:35 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:59:35
9 . 76 SODNIK SIMON
KD Alpe Sis
Moški SLO KD Alpe Sis 01:01:39 >
Klub KD Alpe Sis
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:01:39
10 . 77 Dolenc Marko
Črni Vrh
Moški SLO Črni Vrh 01:02:43 >
Klub Črni Vrh
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:02:43
11 . 78 Logar Jernej
Škofja Loka
Moški SLO Škofja Loka 01:03:34 >
Klub Škofja Loka
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:03:34
12 . 79 Cankar Janez
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 01:03:44 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:03:44
13 . 80 Oblak Martin
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 01:04:16 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:04:16
14 . 81 SIMON Šturm
Zali Log
Moški SLO Zali Log 01:08:02 >
Klub Zali Log
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:08:02
15 . 82 Šorn Gorazd
ŠD Utrip
Moški SLO ŠD Utrip 01:08:09 >
Klub ŠD Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:08:09
16 . 83 ANDREJ Gladek
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:14:56 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:14:56
17 . 84 MILOŠ Krek
ŠDMH
Moški SLO ŠDMH 01:15:34 >
Klub ŠDMH
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:15:34
18 . 85 ROK Oblak
Gorenja vas
Moški SLO Gorenja vas 01:19:28 >
Klub Gorenja vas
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:19:28
MOšKI 41-50 LET - POLANSKI PUKLI-M
1 . 37 Brelih Branko
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 00:49:30 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:49:30
2 . 38 Prešeren Jani
BVG Gulč BTS Company
Moški SLO BVG Gulč BTS Company 00:49:45 >
Klub BVG Gulč BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:49:45
3 . 39 Alič Simon
KD Brda
Moški SLO KD Brda 00:50:42 >
Klub KD Brda
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:50:42
4 . 40 Hren Aleš
ŠD Poljane
Moški SLO ŠD Poljane 00:51:10 >
Klub ŠD Poljane
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:51:10
5 . 41 Gajser Leon
ŠD Tinje
Moški SLO ŠD Tinje 00:51:24 >
Klub ŠD Tinje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:51:24
6 . 42 Iskra Tomi
KD Brda
Moški SLO KD Brda 00:52:45 >
Klub KD Brda
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:52:45
7 . 43 Oter Mitja
Otto Racing Club
Moški SLO Otto Racing Club 00:53:54 >
Klub Otto Racing Club
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:53:54
8 . 44 ALEŠ Grošelj
Idrija
Moški SLO Idrija 00:56:52 >
Klub Idrija
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:56:52
9 . 45 Žnidarič Franci
Tržič
Moški SLO Tržič 00:56:56 >
Klub Tržič
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:56:56
10 . 46 Košir Jože
PD Cempin
Moški SLO PD Cempin 01:01:26 >
Klub PD Cempin
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:01:26
11 . 47 Breznik Edvin
Prebačevo
Moški SLO Prebačevo 01:02:11 >
Klub Prebačevo
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:02:11
12 . 48 Rode Marko
Sveti Duh
Moški SLO Sveti Duh 01:07:46 >
Klub Sveti Duh
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:07:46
13 . 49 ANTON Laznik
TD Briše
Moški SLO TD Briše 01:08:08 >
Klub TD Briše
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:08:08
14 . 50 CENE Polajnar
ŠDMH
Moški SLO ŠDMH 01:08:25 >
Klub ŠDMH
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:08:25
15 . 51 Pustovrh Niko
PD Cempin
Moški SLO PD Cempin 01:11:19 >
Klub PD Cempin
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:11:19
16 . 52 ALEŠ Pustovrh
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 01:14:06 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:14:06
17 . 53 Sesek Uros
Team Turbo Tropovci
Moški SLO Team Turbo Tropovci 01:22:58 >
Klub Team Turbo Tropovci
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:22:58
18 . 54 JANEZ Špik
PD Cempin
Moški SLO PD Cempin 01:23:06 >
Klub PD Cempin
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:23:06
19 . 55 SEVERIN Močnik
Cerkno
Moški SLO Cerkno 01:34:26 >
Klub Cerkno
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:34:26
20 . 56 MATEJ Oblak
Vršajn
Moški SLO Vršajn 01:41:08 >
Klub Vršajn
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:41:08
MOšKI 51-60 LET - POLANSKI PUKLI-M
1 . 14 Dolar Tomaž
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 00:53:59 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:53:59
2 . 15 Zupan Tine
Scott Team
Moški SLO Scott Team 00:55:46 >
Klub Scott Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:55:46
3 . 16 SANDI Gabrovšek
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 00:56:24 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:56:24
4 . 17 Debeljak Janez
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:57:22 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:57:22
5 . 18 IVAN Žakelj
Fan Club Ledine
Moški SLO Fan Club Ledine 00:57:29 >
Klub Fan Club Ledine
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:57:29
6 . 19 MILAN Rupar
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 01:00:17 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:00:17
7 . 20 Čuden Marjan
BVG Gulč BTS Company
Moški SLO BVG Gulč BTS Company 01:01:40 >
Klub BVG Gulč BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:01:40
8 . 21 ZORAN Homec
Sp. Idrija
Moški SLO Sp. Idrija 01:02:45 >
Klub Sp. Idrija
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:02:45
9 . 22 MARKO Pustovrh
KD Belaunce
Moški SLO KD Belaunce 01:05:46 >
Klub KD Belaunce
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:05:46
10 . 23 Vavpetič Andrej
Mici je zakon
Moški SLO Mici je zakon 01:06:21 >
Klub Mici je zakon
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:06:21
11 . 24 Hvala Oskar
KD Brda
Moški SLO KD Brda 01:07:26 >
Klub KD Brda
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:07:26
MOšKI DO 30 LET - POLANSKI PUKLI-M
1 . 104 Tavčar Luka
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 00:45:17 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:45:17
2 . 105 Rimahazi Matija
Top-fit Team
Moški SLO Top-fit Team 00:45:35 >
Klub Top-fit Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:45:35
3 . 106 Naglič Rok
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 00:46:51 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:46:51
4 . 107 Porenta Primož
Šibo
Moški SLO Šibo 00:48:50 >
Klub Šibo
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:48:50
5 . 108 Klemenčič Miha
MBK Sport.si
Moški SLO MBK Sport.si 00:49:08 >
Klub MBK Sport.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:49:08
6 . 109 Polajnar Klemen
Team Turbo Tropovci
Moški SLO Team Turbo Tropovci 00:49:32 >
Klub Team Turbo Tropovci
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:49:32
7 . 110 Krajnc Gregor
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 00:50:31 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:50:31
8 . 111 Klemenčič Jakob
MBK Sport.si
Moški SLO MBK Sport.si 00:51:17 >
Klub MBK Sport.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:51:17
9 . 112 Lakota Luka
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 00:52:24 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:52:24
10 . 113 Štajnar Mihael
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 00:52:25 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:52:25
11 . 114 Maretič Žiga
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 00:54:03 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:54:03
12 . 115 NEJC Hribar
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 00:55:06 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:55:06
13 . 116 Sušnik Blaž
KD Šenčur
Moški SLO KD Šenčur 00:56:05 >
Klub KD Šenčur
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:56:05
14 . 117 Božnar Kristijan
Cerkno
Moški SLO Cerkno 00:56:39 >
Klub Cerkno
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:56:39
15 . 118 Jagodič Tilen
Calcit Bike Team
Moški SLO Calcit Bike Team 00:59:47 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:59:47
16 . 119 Dolenšek Anže
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 01:01:02 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:01:02
17 . 120 Kunaver Tom
KD Alpe Sis
Moški SLO KD Alpe Sis 01:01:15 >
Klub KD Alpe Sis
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:01:15
18 . 121 Sodnik Damjan
Cerklje
Moški SLO Cerklje 01:05:13 >
Klub Cerklje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:05:13
19 . 122 Gladek Marcel
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 01:08:38 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:08:38
20 . 123 TOMAŽ Trček
Leskovica
Moški SLO Leskovica 01:26:20 >
Klub Leskovica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:26:20
21 . 124 TILEN Debeljak
Gorenja vas
Moški SLO Gorenja vas 01:32:44 >
Klub Gorenja vas
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:32:44
MOšKI NAD 60 LET - POLANSKI PUKLI-M
1 . 2 Papič Milivoj
ŠD Turbo M Ljubljana
Moški SLO ŠD Turbo M Ljubljana 00:59:18 >
Klub ŠD Turbo M Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:59:18
2 . 3 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 01:04:40 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:04:40
3 . 4 FRANC peterenel
ŠD Sveti Urban
Moški SLO ŠD Sveti Urban 01:09:42 >
Klub ŠD Sveti Urban
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:09:42
4 . 5 Mihovec Matej
ŠD Turbo M Ljubljana
Moški SLO ŠD Turbo M Ljubljana 01:10:10 >
Klub ŠD Turbo M Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:10:10
5 . 6 Koželj Franci
Spodnji Brnik
Moški SLO Spodnji Brnik 01:23:44 >
Klub Spodnji Brnik
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:23:44
6 . 7 Habjan Andrej
ŠD Utrip
Moški SLO ŠD Utrip 01:32:18 >
Klub ŠD Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:32:18
7 . 8 ZLATO Kos
Hotaveljske grče
Moški SLO Hotaveljske grče 01:48:22 >
Klub Hotaveljske grče
Država SLO
Spol: Moški
Time: 01:48:22
ŽENSKE 31-45 LET - POLANSKI PUKLI-Ž
1 . 62 Škrajnar Špela
Ganesha Team
Ženski SLO Ganesha Team 00:55:20 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:55:20
ŽENSKE DO 30 LET - POLANSKI PUKLI-Ž
1 . 91 Žakelj Tanja
Unior Tools team
Ženski SLO Unior Tools team 00:52:32 >
Klub Unior Tools team
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:52:32
2 . 92 Šimenc Laura
KD Alpe Sis
Ženski SLO KD Alpe Sis 00:58:30 >
Klub KD Alpe Sis
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:58:30
3 . 93 Perše Tina
Calcit Bike Team
Ženski SLO Calcit Bike Team 01:01:20 >
Klub Calcit Bike Team
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:01:20
4 . 94 Jesenko Erika
JB team
Ženski SLO JB team 01:03:53 >
Klub JB team
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:03:53
5 . 95 Mlakar Daša
MBK SportR.si
Ženski SLO MBK SportR.si 01:12:18 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:12:18
6 . 96 Moroz Nuša
Sloga 1902 Idrija
Ženski SLO Sloga 1902 Idrija 01:15:04 >
Klub Sloga 1902 Idrija
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:15:04
7 . 97 REGINA Laznik
TD Briše
Ženski SLO TD Briše 01:40:47 >
Klub TD Briše
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:40:47
8 . 98 HANA Oblak
Vršajn
Ženski SLO Vršajn 01:41:08 >
Klub Vršajn
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:41:08
ŽENSKE NAD 45 LET - POLANSKI PUKLI-Ž
1 . 30 Žakelj Rada
Slaščičarna Magušar
Ženski SLO Slaščičarna Magušar 01:06:55 >
Klub Slaščičarna Magušar
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:06:55
2 . 31 Habjan Dragica
ŠD Utrip - Habjan Transport
Ženski SLO ŠD Utrip - Habjan Transport 01:48:17 >
Klub ŠD Utrip - Habjan Transport
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 01:48:17

Komentarji

 

Mobile content