Rezultati za: 17. Miklavžev tek 2017

Tek - gorski Tekma:17. Miklavžev tek 2017 Datum:03.12.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Tempo Absolutno Absolutno po spolu
Z8-Ž
1 . 480 Nakrst Nataša Ženski SLO GAZELCE 1962 00:31:59.1 6:24 min/km 108 9
2 . 126 žlogar Ivica Ženski SLO LJUBLJANA 1967 00:33:59.0 6:48 min/km 142 19
3 . 118 Bogataj Helena Ženski SLO KAMNIK 1967 00:34:56.3 6:59 min/km 159 26
4 . 254 Zupančič Nasta Ženski SLO BEVKE 1966 00:35:06.8 7:01 min/km 161 27
5 . 91 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 1961 00:35:08.3 7:02 min/km 162 28
6 . 312 Sporiš Marjeta Ženski SLO SPORTKA ŽIRI 1966 00:36:06.3 7:13 min/km 184 36
7 . 227 Petraš Slavka Ženski SLO LJUBLJANA 1959 00:36:30.8 7:18 min/km 193 41
8 . 177 Škrjanec Tatjana Ženski SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 1963 00:37:38.3 7:32 min/km 211 49
9 . 43 Štupar Ema Ženski SLO MOSTE 1962 00:38:11.7 7:38 min/km 224 56
10 . 166 Mrak Marta Ženski SLO FRIZERSKI SALON MAJA 1963 00:38:43.8 7:45 min/km 235 61
11 . 150 Spruk Branka Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1962 00:38:57.1 7:47 min/km 238 62
12 . 244 maja Maja Ženski SLO FRIZERSKI SALON MAJA 1965 00:39:52.1 7:58 min/km 250 68
13 . 99 Kušar Andreja Ženski SLO A SMO, A NISMO 1964 00:40:33.2 8:07 min/km 257 70
14 . 135 Husič Tatjana Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1961 00:41:04.6 8:13 min/km 268 74
15 . 364 Škrbinc Štefka Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 1964 00:41:25.4 8:17 min/km 270 75
16 . 390 Lovše Vida Ženski SLO LJUBLJANA 1967 00:44:19.8 8:52 min/km 298 90
17 . 419 Meglič Jana Ženski SLO VADIČE - TRŽIČ 1962 00:44:22.4 8:52 min/km 299 91
18 . 151 Krašovec Darja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1966 00:44:36.5 8:55 min/km 301 93
19 . 147 Kanižar Meta Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1960 00:45:16.5 9:03 min/km 305 96
20 . 117 Medved Marjetka Ženski SLO KOBARID 1963 00:45:18.8 9:04 min/km 306 97
21 . 497 Bukovec Martina Ženski SLO SV. LOVRENC 1963 00:46:33.6 9:19 min/km 314 102
22 . 268 UDOVIČ MOJCA Ženski SLO LJUBLJANSKI TEKAČI 1961 00:47:42.3 9:32 min/km 320 106
23 . 145 Slapnik Polona Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1964 00:48:10.5 9:38 min/km 323 108
24 . 148 Leskovec Tadeja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1967 00:48:46.4 9:45 min/km 327 110
25 . 356 Nastran Vida Ženski SLO LJ.TEKAČI 1960 00:48:49.4 9:46 min/km 328 111
26 . 260 Pančur Marija Ženski SLO POTOK 1960 00:48:57.1 9:47 min/km 329 112
27 . 258 Poljanšek Marija Ženski SLO MALI HRIB 1965 00:50:45.3 10:09 min/km 336 118
28 . 208 OBREZ JELKA Ženski SLO ŠTORE 1967 00:51:02.2 10:12 min/km 338 120
29 . 206 Petelinšek Jana Ženski SLO ŠD RADOST 1960 00:51:02.5 10:12 min/km 340 122
DNS 154 Hribar Mojca Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1966 --
DNS 290 Jerič Maja Ženski SLO KOLESARSKO DRUŠTVO MENGEŠ 1964 --
Z9-Ž
1 . 378 Robida Mira Ženski SLO ŠD SKB 1953 00:36:05.1 7:13 min/km 183 35
2 . 300 Vertnik Ivanka Ženski SLO SP. BNIK 1957 00:40:27.1 8:06 min/km 255 69
3 . 486 Juvan Maca Ženski SLO GABERNIK 1956 00:41:41.7 8:20 min/km 274 77
4 . 267 Udovič Vida Ženski SLO DPD 1957 00:43:54.5 8:47 min/km 294 89
5 . 81 Zabret Danica Ženski SLO DOMŽALE 1957 00:45:38.3 9:08 min/km 307 98
6 . 131 Prešeren Poldka Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1953 00:45:50.1 9:10 min/km 309 99
7 . 401 Rink Marjetka Ženski SLO ŠD TRZIN 1953 00:48:31.1 9:42 min/km 325 109
8 . 207 STRAŠEK DRAGICA Ženski SLO CELJE 1952 00:51:02.2 10:12 min/km 337 119
9 . 209 KREMŽAR ANICA Ženski SLO CELJE 1955 00:51:02.3 10:12 min/km 339 121
10 . 144 Šporar Jožica Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1956 00:54:53.6 10:59 min/km 343 125
11 . 129 Baloh Mihelca Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1953 00:57:06.8 11:25 min/km 345 127
M8-M
1 . 97 Teraž Franci Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1962 00:26:05.3 5:13 min/km 21 21
2 . 164 Mrak Dušan Moški SLO FRIZERSKI SALON MAJA 1961 00:26:56.4 5:23 min/km 32 30
3 . 247 Kalan Tomaž Moški SLO FRIZERSKI SALON MAJA 1958 00:27:13.9 5:27 min/km 33 31
4 . 336 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 1963 00:27:23.5 5:29 min/km 35 33
5 . 491 Božič Ivan Moški SLO RADOMLJE 1963 00:27:54.2 5:35 min/km 39 37
6 . 36 Galin Bojan Moški SLO ŠKD MEKINJE 1958 00:28:25.4 5:41 min/km 47 45
7 . 123 Berčič Zoran Moški SLO URŠKA TEAM 1962 00:29:00.5 5:48 min/km 58 55
8 . 311 Sporiš Miro Moški SLO ETIKETA 1959 00:29:22.3 5:52 min/km 67 64
9 . 50 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 1965 00:29:59.1 6:00 min/km 81 77
10 . 435 Hudmal Roman Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1965 00:30:11.7 6:02 min/km 83 79
11 . 253 Zupančič Silvo Moški SLO BEVKE 1961 00:30:46.5 6:09 min/km 91 87
12 . 482 Pustovrh Niko Moški SLO KNAUFINSULATION 1967 00:31:02.7 6:12 min/km 95 91
13 . 463 Hribar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1967 00:31:13.2 6:15 min/km 98 93
14 . 121 SeniČar Zdravko Moški SLO DRAMLJE 1966 00:31:46.8 6:21 min/km 105 98
15 . 363 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1960 00:32:02.7 6:24 min/km 109 100
16 . 399 Batistič Simon Moški SLO ŠD ELEKTRO PRIMORSKA 1966 00:32:19.6 6:28 min/km 112 101
17 . 35 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTE 1962 00:33:07.3 6:37 min/km 126 113
18 . 194 Breznik Andrej Moški SLO DOB 1961 00:33:35.9 6:43 min/km 137 120
19 . 487 Sikošek Edo Moški SLO KAMNIK 1963 00:33:53.1 6:47 min/km 140 123
20 . 256 Snedec Franci Moški SLO CANIFIT TEAM 1961 00:34:10.1 6:50 min/km 144 124
21 . 506 Bašič Jasmin Moški SLO ŠD Helios 1961 00:34:46.1 6:57 min/km 154 132
22 . 271 Markuta Janez Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 1963 00:35:05.4 7:01 min/km 160 134
23 . 262 Urbanc Franci Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 1963 00:35:25.6 7:05 min/km 166 137
24 . 111 Bregar Drago Moški SLO LEO COIN 1961 00:35:29.4 7:06 min/km 169 138
25 . 432 SUHADOLC Miro Moški SLO BIZGECI 1961 00:35:37.5 7:07 min/km 172 140
26 . 503 Korošec Tone Moški SLO POLJČANE 1959 00:35:53.5 7:11 min/km 179 145
27 . 16 Pirc Franci Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1965 00:37:40.6 7:32 min/km 213 164
28 . 458 Pajk Milan Moški SLO ŠKD ENERGETIKA TE-TOL 1960 00:37:46.5 7:33 min/km 214 165
29 . 257 Poljanšek Roman Moški SLO ŠD TUHINJ 1960 00:38:16.6 7:39 min/km 226 169
30 . 211 Nagode Mitja Moški SLO KAMNIK 1962 00:38:18.6 7:40 min/km 227 170
31 . 169 Radosavljević Miro Moški SLO POSTOJNA 1967 00:39:00.6 7:48 min/km 240 177
32 . 449 CEVC Luka Moški SLO ŠPORTNO DRUŠTVO ŠENTVID 1963 00:40:10.6 8:02 min/km 254 186
33 . 98 Kušar Vinko Moški SLO A SMO, A NISMO 1962 00:40:33.8 8:07 min/km 258 188
34 . 79 Oitzl Nikolaj Moški SLO ALPSKE ZVEZNE ŽELEZNICE 1960 00:40:35.8 8:07 min/km 259 189
35 . 469 Kmetič Miran Moški SLO KISUC 1966 00:40:42.8 8:08 min/km 261 191
36 . 92 Hribar Rajko Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 1966 00:41:31.1 8:18 min/km 272 196
37 . 446 Kepic Rajko Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1964 00:41:47.1 8:21 min/km 276 198
38 . 34 Stele Vladimir Moški SLO KOŠIŠE 1965 00:43:43.7 8:45 min/km 293 205
39 . 181 Vujasinović Momir Moški SLO SLOVENSKE ŽELEZNICE 1961 00:44:11.1 8:50 min/km 297 208
40 . 67 Krašovec Lado Moški SLO TRZIN 1961 00:45:50.3 9:10 min/km 308 210
DNS 19 Griljc Boštjan Moški SLO KAMNIK 1964 --
DNS 291 Jerič Franc Moški SLO KOLESARSKO DRUŠTVO MENGEŠ 1958 --
DNS 292 Jerič Jure Moški SLO KOLESARSKO DRUŠTVO MENGEŠ 1962 --
DNS 48 Kos Boštjan Moški SLO JESENICE 1966 --
DNS 47 Lavrič Branko Moški SLO ŠD POLICIST KAMNIK 1967 --
DNS 455 Matoša Darko Moški SLO ŠKD ENERGETIKA TE-TOL 1963 --
DNS 439 Opetnik Siegfried Moški SLO HSV-KLAGENFURT AVSTRIJA 1963 --
DNS 100 Vrankar Lojze Moški SLO A SMO, A NISMO 1963 --
M9-M
1 . 418 Jesenko Andrej Moški SLO ŠKOFJA LOKA 1957 00:29:00.3 5:48 min/km 57 54
2 . 90 Šenk Milan Moški SLO TTSO JEZERSKO 1956 00:29:13.9 5:51 min/km 63 60
3 . 119 Urh Ivan Moški SLO KAMNIK 1956 00:29:44.9 5:57 min/km 76 73
4 . 125 RIHTARIČ MARJAN Moški SLO RIKITEAM-MB 1951 00:30:41.5 6:08 min/km 90 86
5 . 60 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 1956 00:30:53.2 6:11 min/km 92 88
6 . 174 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 1952 00:33:35.4 6:43 min/km 135 119
7 . 175 Rus Matjaž Moški SLO LJUBLJANA HRUŠICA 1956 00:34:38.9 6:56 min/km 152 130
8 . 24 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 1956 00:35:37.6 7:07 min/km 173 141
9 . 94 Rožman Franc Moški SLO SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI 1957 00:36:02.4 7:12 min/km 181 147
10 . 210 Mali Karol Moški SLO GODIČ 1954 00:36:10.5 7:14 min/km 186 150
11 . 243 Jelenc Vid Moški SLO KD MENGEŠ 1950 00:36:15.6 7:15 min/km 189 152
12 . 328 Ivko Ljubo Moški SLO ŠKOFJA LOKA 1957 00:36:55.5 7:23 min/km 196 154
13 . 259 Pančur Franc Moški SLO POTOK 1957 00:38:03.3 7:37 min/km 221 168
14 . 183 CEHUN SRECKO Moški SLO ŠD SUHADOLE 1957 00:38:49.3 7:46 min/km 236 175
15 . 270 Švab Vinko Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 1950 00:38:54.6 7:47 min/km 237 176
16 . 74 Vizjak Miljko Moški SLO ZALI LOG 1955 00:39:25.3 7:53 min/km 245 179
17 . 61 Hribovšek Vladimir Moški SLO TEK.SI 1955 00:39:29.7 7:54 min/km 246 180
18 . 29 Dedić Ismet Moški SLO JESENICE 1956 00:40:05.2 8:01 min/km 253 185
19 . 138 Prešeren Tone Moški SLO TELOVADNICA JANJA 1950 00:43:26.8 8:41 min/km 287 202
20 . 64 Horvat Miha Moški SLO SULCI KAMNIK 1938 00:44:41.4 8:56 min/km 302 209
21 . 488 Hribernik Miroslav Moški SLO ALFANATURA 1955 00:46:33.4 9:19 min/km 313 212
22 . 199 Veselič Zlatko Moški SLO ARJA VAS 1955 00:47:48.0 9:34 min/km 321 215
DNS 269 Kerkez Vinko Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 1955 --
DNS 161 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 1955 --
Z1-Ž
1 . 339 Rehar Zupan Tia Ženski SLO / 2009 00:09:15.4 9:15 min/km 38 10
2 . 20 Dimec Neža Ženski SLO ŠD ZGORNJI TUHINJ 2010 00:09:55.6 9:55 min/km 50 19
3 . 219 Avšič Izabela Ženski SLO REČICA OB PAKI 2011 00:10:04.7 10:04 min/km 53 20
4 . 42 HRIBAR AJDA Ženski SLO PIRŠEVO 2009 00:10:08.8 10:08 min/km 56 21
5 . 261 Pančur Lea Ženski SLO KISOVEC 2009 00:10:54.1 10:55 min/km 67 24
6 . 234 Štupar Irena Ženski SLO TUHINJ 2010 00:11:29.6 11:29 min/km 71 26
7 . 492 PanČur Lucija Ženski SLO MENGEŠ 2009 00:12:33.6 12:33 min/km 79 32
8 . 320 Jerič Ajda Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 2009 00:12:43.0 12:43 min/km 82 34
9 . 28 Frlan Zarja Ženski SLO ŠD POLJANE 2010 00:16:27.6 16:27 min/km 90 40
DNS 236 Plankar Ota Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2009 --
DNS 382 Podvratnik Iza Ženski SLO MIHOJNICE 2009 --
Z2-Ž
1 . 22 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2006 00:07:57.9 7:57 min/km 11 3
2 . 381 Pančur Zarja Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 2006 00:08:03.5 8:03 min/km 13 4
3 . 238 Janša Katja Ženski SLO AK RADOVLJICA 2005 00:08:05.8 8:05 min/km 14 5
4 . 95 Podgoršek Ana Ženski SLO VODICE 2005 00:08:14.6 8:14 min/km 16 6
5 . 15 Osolnik Lejla Ženski SLO OŠEVEK 2006 00:08:17.3 8:17 min/km 17 7
6 . 235 Plankar Ula Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 2006 00:09:16.8 9:16 min/km 39 11
7 . 231 Bajde Lucija Ženski SLO TUHINJ 2006 00:09:22.4 9:22 min/km 40 12
8 . 96 Podgoršek Ema Ženski SLO VODICE 2005 00:09:24.4 9:24 min/km 41 13
9 . 297 Šubic Lavra Ženski SLO AK RADOVLJICA 2005 00:09:38.2 9:38 min/km 42 14
10 . 340 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2005 00:09:41.6 9:41 min/km 43 15
11 . 21 Dimec Eva Ženski SLO ŠD ZGORNJI TUHINJ 2007 00:09:54.6 9:54 min/km 49 18
12 . 462 Oblak Hana Ženski SLO VRHPOLJE 2008 00:10:24.1 10:24 min/km 59 22
13 . 460 REPENŠEK MAŠA Ženski SLO OŠ FRANA KOCBEKA GORNJI GRAD 2006 00:10:24.5 10:24 min/km 60 23
14 . 430 Poljanšek Jana Ženski SLO SD TUHINJ 2008 00:11:24.0 11:24 min/km 70 25
15 . 405 Cajner Alina Živa Ženski SLO GORNJI GRAD 2006 00:11:54.9 11:54 min/km 74 27
16 . 27 Frlan Brina Ženski SLO ŠD POLJANE 2007 00:12:03.9 12:03 min/km 75 28
17 . 461 Suljanovič Lana Ženski SLO KROPA 2007 00:12:14.9 12:14 min/km 76 29
18 . 388 Rajgelj Tiana Ženski SLO SREDNJA VAS 2006 00:12:21.6 12:21 min/km 77 30
19 . 465 Kerznar Polona Ženski SLO OŠ GORNJI GRAD 2007 00:12:21.9 12:21 min/km 78 31
20 . 321 Jerič Manja Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 2006 00:12:42.0 12:42 min/km 81 33
21 . 474 Podbevšek Sabina Ženski SLO DRAŽEVNIK 2007 00:13:23.8 13:23 min/km 83 35
22 . 459 RepenŠek StaŠa Ženski SLO OŠ FRANA KOCBEKA GORNJI GRAD 2007 00:13:37.3 13:37 min/km 84 36
23 . 105 Lajič Lana Ženski SLO BEGUNJE 2006 00:15:09.6 15:09 min/km 86 37
24 . 318 Mihelič Zoja Ženski SLO RADLJE OB DRAVI 2008 00:15:28.7 15:28 min/km 87 38
25 . 26 Frlan Mina Ženski SLO ŠD POLJANE 2006 00:16:27.6 16:27 min/km 89 39
DNS 421 Ajnik Maša Ženski SLO GORNJI GRAD 2008 --
DNS 420 Boršnak Žana Ženski SLO GORNJI GRAD 2008 --
DNS 127 kočan tara Ženski SLO AD KRONOS 2007 --
DNS 101 Vrankar Zala Ženski SLO A SMO, A NISMO 2008 --
Z3-Ž
1 . 237 Medja Lucija Ženski SLO AK RADOVLJICA 2004 00:07:21.7 7:21 min/km 6 1
2 . 298 Klinar Barbara Ženski SLO AK RADOVLJICA 2003 00:07:41.0 7:41 min/km 8 2
3 . 280 Močnik Eva Ženski SLO SK IHAN/TEAM SLO MARATON 2003 00:08:18.2 8:18 min/km 18 8
4 . 241 Purgar Anja Ženski SLO AK RADOVLJICA 2004 00:08:59.9 8:59 min/km 32 9
5 . 380 Žibert Klara Ženski SLO VELIKI RAKITOVEC 2004 00:09:45.2 9:45 min/km 44 16
6 . 440 Pirš Nika Ženski SLO ŠD TUHINJ 2004 00:09:50.5 9:50 min/km 47 17
DNS 239 Breznik Nina Ženski SLO AK RADOVLJICA 2003 --
DNS 263 Pačnik Eva Ženski SLO AK RADOVLJICA 2004 --
DNS 168 Zdovc Kralj Hana Ženski SLO LAZE V TUHINJU 2003 --
Z4-Ž
1 . 8 Mali Nuša Ženski SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU 2001 00:26:53.9 5:23 min/km 31 2
Z5-Ž
17 . 479 NAKRST Ana Ženski SLO 1996 00:41:51.1 8:22 min/km 277 79
Z5-Ž
1 . 4 Klinar Tina Ženski SLO HITRI GORENJCI 1994 00:28:40.2 5:44 min/km 49 3
2 . 159 Skube Nives Ženski SLO SMOKUČ - ŽIROVNICA 1996 00:29:45.9 5:57 min/km 77 4
3 . 46 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD MEKINJE 1989 00:31:50.4 6:22 min/km 106 8
4 . 165 Mrak Manca Ženski SLO HITRI GORENJCI 1993 00:32:07.7 6:25 min/km 111 11
5 . 308 TERAŽ AMADEJA Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1989 00:33:01.1 6:36 min/km 123 12
6 . 373 Mustar Anja Ženski SLO KOMPOLJE 1989 00:33:55.8 6:47 min/km 141 18
7 . 176 Kuhar Mateja Ženski SLO RAVNE PRI ŠMARTNEM 1988 00:34:08.1 6:50 min/km 143 20
8 . 325 Fink Anja Ženski SLO AK KRKA NOVO MESTO 1997 00:34:51.3 6:58 min/km 157 24
9 . 2 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO ŠD NAKLO 1990 00:35:30.5 7:06 min/km 170 32
10 . 437 Balantič Katja Ženski SLO KAMNIK-MEKINJE 1991 00:35:39.3 7:08 min/km 174 33
11 . 198 Habjan Sabina Ženski SLO DRAŽGOŠE 1997 00:36:16.1 7:15 min/km 190 38
12 . 272 Jeretina Katja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 1997 00:36:21.8 7:16 min/km 192 40
13 . 214 Perc Veronika Ženski SLO LJUBLJANA 1997 00:37:18.8 7:28 min/km 207 46
14 . 133 Perčič Špela Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1991 00:37:51.1 7:34 min/km 216 50
15 . 153 Erdani Nataša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1990 00:38:21.0 7:40 min/km 228 58
16 . 332 Krpič Urša Ženski SLO ŠD PARTIZAN 1988 00:39:15.1 7:51 min/km 242 64
18 . 222 Pušnik Sara Ženski SLO ŠENTJUR POWER 1990 00:42:56.7 8:35 min/km 283 84
19 . 331 Jakšič Petra Ženski SLO ŠD PARTIZAN 1988 00:44:34.0 8:55 min/km 300 92
20 . 285 Smrekar Brigita Ženski SLO DOBENO 1990 00:47:06.7 9:25 min/km 316 103
21 . 70 Zabret Polona Ženski SLO DOMŽALE 1997 00:47:40.1 9:32 min/km 319 105
22 . 352 Smrke Teja Ženski SLO ACTIVE CROSS S TANJO 1995 00:57:07.3 11:25 min/km 346 128
DNS 12 Kodra Nataša Ženski SLO SPODNJE STRANJE 1990 --
DNS 69 Lipovšek Saša Ženski SLO RADOMLJE 1991 --
Z6-Ž
1 . 478 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO GAZELCE 1984 00:26:48.8 5:22 min/km 30 1
2 . 407 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT 1978 00:31:15.1 6:15 min/km 99 6
3 . 160 Berlec Barbara Ženski SLO DOBENO 1983 00:32:05.9 6:25 min/km 110 10
4 . 146 Smolnikar Husič Tjaša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1981 00:33:14.6 6:39 min/km 130 15
5 . 452 Ošlaj Irena Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 1981 00:33:15.2 6:39 min/km 131 16
6 . 93 Dacar Darja Ženski SLO TOPOLE 1981 00:34:48.0 6:58 min/km 155 23
7 . 51 MALI BARBARA Ženski SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU 1980 00:34:52.8 6:58 min/km 158 25
8 . 62 Mali Karmen Ženski SLO ŠD ŠMARTNO - TELOVADNICA JANJA 1982 00:35:27.7 7:05 min/km 167 30
9 . 228 Berlec Svetic Brigita Ženski SLO VRHPOLJE 1982 00:35:28.3 7:06 min/km 168 31
11 . 221 Recko Saša Ženski SLO ŠENTJUR POWER 1980 00:37:11.5 7:26 min/km 205 44
12 . 139 Stojc Joži Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1979 00:37:33.2 7:31 min/km 209 47
13 . 140 Žnidar Nina Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1982 00:37:58.8 7:36 min/km 218 52
14 . 284 Dimc Barbara Ženski SLO SPODNJE PRAPREČE 1980 00:38:01.0 7:36 min/km 220 53
15 . 397 Rink Barbara Ženski SLO ŠD TRZIN 1979 00:38:04.0 7:37 min/km 222 54
16 . 137 Mazovec Maruša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1978 00:38:10.7 7:38 min/km 223 55
17 . 476 Grum Petra Ženski SLO INFINITI 1982 00:38:59.0 7:48 min/km 239 63
18 . 216 Cevec Melita Ženski SLO LOKE 1979 00:39:20.3 7:52 min/km 244 66
19 . 349 Grm Tanja Ženski SLO ACTIVE CROSS S TANJO 1978 00:39:38.5 7:56 min/km 248 67
20 . 348 FS Nataša Ženski SLO ACTIVE CROSS S TANJO 1981 00:40:44.8 8:09 min/km 262 71
21 . 143 Jerič Mateja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1980 00:40:57.5 8:11 min/km 266 72
22 . 162 Kanižar Simona Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1985 00:41:56.1 8:23 min/km 278 80
23 . 404 Boštaj Jožica Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1980 00:42:05.9 8:25 min/km 280 81
24 . 112 Rems Anita Ženski SLO ŠENČUR 1984 00:44:42.6 8:56 min/km 303 94
25 . 400 Kušar Barbara Ženski SLO DOBRUŠA 1983 00:44:55.3 8:59 min/km 304 95
26 . 375 Vergo Vesna Ženski SLO KOMPOLJE 1978 00:46:31.9 9:18 min/km 311 101
27 . 130 Mertelj Špela Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1978 00:47:11.6 9:26 min/km 317 104
28 . 353 Uštar Tanja Ženski SLO ACTIVE CROSS S TANJO 1982 00:48:59.2 9:48 min/km 330 113
29 . 423 Miljavec Tina Ženski SLO LJUBLJANA 1985 00:56:27.0 11:17 min/km 344 126
30 . 453 Perovšek Jasna Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 1980 00:58:42.1 11:45 min/km 347 129
DNS 141 Prepadnik Sonja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1981 --
DNS 413 Bohorč Saša Ženski SLO RADOMLJE 1980 --
DNS 75 Cukjati Petra Ženski SLO KISOVEC 1980 --
DNS 120 Hrastnik Polona Ženski SLO KRANJ 1978 --
DNS 6 Jelovšek Jasmina Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1985 --
DNS 316 Mihelič Klavdija Ženski SLO KK VUHRED 1981 --
DNS 89 skvarča janja Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 1978 --
Z7-Ž
1 . 53 Drnovšek Monja Ženski SLO CELJE 1977 00:31:07.1 6:13 min/km 97 5
2 . 38 AljanČiČ NataŠa Ženski SLO PUSTOLOVEC RAJD 1969 00:31:18.7 6:16 min/km 101 7
3 . 245 Robnik Urška Ženski SLO URŠKA TEAM 1974 00:33:02.6 6:36 min/km 124 13
4 . 128 Baloh Janja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1973 00:33:09.7 6:38 min/km 128 14
5 . 230 Oblak Darja Ženski SLO VRHPOLJE 1977 00:33:35.6 6:43 min/km 136 17
6 . 369 Grm Ksenija Ženski SLO KINVITAL 1969 00:34:22.0 6:52 min/km 147 21
7 . 82 Knez Tadeja Ženski SLO DOB 1976 00:34:29.4 6:54 min/km 149 22
8 . 484 Pristovnik Roškar Natalija Ženski SLO BEZINA - SLOVENSKE KONICE 1970 00:35:19.1 7:04 min/km 163 29
9 . 471 Štiftar Gabrijela Ženski SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 1977 00:35:47.1 7:09 min/km 177 34
10 . 68 Krašovec Bogdana Ženski SLO TRZIN 1969 00:36:14.8 7:15 min/km 188 37
11 . 195 Jeretina Saša Ženski SLO KD MENGEŠ 1974 00:36:21.2 7:16 min/km 191 39
12 . 223 Kajzer Maja Ženski SLO LJUBLJANA 1972 00:37:09.3 7:26 min/km 203 43
13 . 85 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 1973 00:37:17.5 7:27 min/km 206 45
14 . 289 Kalčič Mateja Ženski SLO MENGEŠ 1974 00:37:34.9 7:31 min/km 210 48
15 . 142 Hribar Marija Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1968 00:37:52.4 7:34 min/km 217 51
16 . 287 Udovič Barbara Ženski SLO RAKEK 1972 00:38:15.7 7:39 min/km 225 57
17 . 212 Foder Maja Ženski SLO SV. DUH - ŠKOFJA LOKA 1974 00:38:34.8 7:43 min/km 233 59
18 . 83 žibert renata Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 1977 00:38:42.9 7:44 min/km 234 60
19 . 84 Smrečnik Darja Ženski SLO VRH NAD ŽELIMLJAMI 1968 00:39:20.1 7:52 min/km 243 65
20 . 136 Gerič Nataša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1971 00:41:02.4 8:12 min/km 267 73
21 . 124 Berčič Silva Ženski SLO URŠKA TEAM 1969 00:41:29.0 8:18 min/km 271 76
22 . 152 Zanoškar Simona Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1973 00:41:42.4 8:20 min/km 275 78
23 . 490 Božič Nataša Ženski SLO RADOMLJE 1969 00:42:18.5 8:28 min/km 281 82
24 . 384 Dekleva Lea Ženski SLO LJUBLJANA 1969 00:42:44.5 8:33 min/km 282 83
25 . 398 Tramte Suzana Ženski SLO NOVA GORICA 1972 00:43:18.4 8:40 min/km 286 85
26 . 276 Janžekovič Mojca Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1975 00:43:27.4 8:41 min/km 288 86
27 . 344 Bandel Katarina Ženski SLO KAPLA 1973 00:43:30.7 8:42 min/km 290 87
28 . 371 AdamiČ Damjana Ženski SLO KOMPOLJE 1977 00:43:31.4 8:42 min/km 292 88
29 . 149 Zore Polona Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1970 00:46:06.6 9:13 min/km 310 100
30 . 355 Novak Helena Ženski SLO MORAVČE 1973 00:48:00.8 9:36 min/km 322 107
31 . 354 Lovše Vanja Ženski SLO ACTIVE CROSS S TANJO 1975 00:48:59.4 9:48 min/km 331 114
32 . 132 Koren Marjana Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1970 00:49:30.8 9:54 min/km 333 115
33 . 172 MALI IRENA Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 1975 00:50:32.8 10:06 min/km 334 116
34 . 171 Mali Urša Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 1973 00:50:38.6 10:08 min/km 335 117
35 . 134 Konobelj Tina Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 1974 00:52:57.8 10:35 min/km 341 123
36 . 58 Rogelj Martina Ženski SLO LAZE V TUHINJU 1974 00:53:19.9 10:40 min/km 342 124
37 . 350 Resnik Magdalena Ženski SLO ACTIVE CROSS S TANJO 1969 01:10:26.5 14:05 min/km 348 130
DNS 389 Ašanin Renata Ženski SLO LJUBLJANA 1977 --
DNS 310 BOŽIČNIK PETRA Ženski SLO IQ SPORT 1975 --
DNS 379 Lenart Marinka Ženski SLO ACTIVE CROSS S TANJO 1970 --
DNS 470 Presker Hudernik Andrejka Ženski SLO CELJE 1975 --
DNS 59 Žabkar Nataša Ženski SLO KAMNIK 1972 --
M1-M
1 . 217 Avšič Daniel Moški SLO REČICA OB PAKI 2010 00:08:23.9 8:23 min/km 19 11
2 . 73 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2010 00:08:41.2 8:41 min/km 25 17
3 . 428 Žerovnik Jaro Moški SLO BOČNA 2009 00:08:45.6 8:45 min/km 28 20
4 . 494 Dolinar Jaka Moški SLO AK KRANJ 2009 00:09:11.6 9:11 min/km 36 27
5 . 249 Bizjak Mark Moški SLO AK RADOVLJICA 2009 00:09:13.5 9:13 min/km 37 28
6 . 250 Avšič Abel Moški SLO MIREN 2010 00:09:47.8 9:47 min/km 46 30
7 . 225 Černe David Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 2009 00:09:53.4 9:53 min/km 48 31
8 . 422 kropovšek lan Moški SLO BOČNA 2009 00:09:59.7 9:59 min/km 52 33
9 . 108 Žnidar Taj Moški SLO LASENO 2009 00:10:06.4 10:06 min/km 54 34
10 . 240 Klemen Blatnik Ian Moški SLO ROZIČNO 2010 00:10:08.2 10:08 min/km 55 35
11 . 122 Lever Miha Moški SLO GORNJI GRAD 2010 00:10:37.4 10:37 min/km 64 41
12 . 443 Podbevšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ 2010 00:10:42.7 10:42 min/km 65 42
13 . 367 Grohar Urban Moški SLO LJUBLJANA 2011 00:11:38.9 11:38 min/km 73 47
14 . 426 Golob Aljaž Moški SLO BOČNA 2011 00:13:52.8 13:52 min/km 85 49
15 . 277 Janžekovič Erazem Moški SLO TELOVADNICA JANJA 2010 00:27:38.6 27:38 min/km 91 51
M2-M
1 . 109 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2006 00:07:33.0 7:33 min/km 7 6
2 . 167 Zdovc Kralj Nejc Moški SLO NK KAMNIK 2006 00:07:47.0 7:47 min/km 9 7
3 . 357 Česen Nal Moški SLO KAMNIK 2007 00:07:47.7 7:47 min/km 10 8
4 . 72 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2007 00:08:02.3 8:02 min/km 12 9
5 . 248 Bizjak Andraž Moški SLO AK RADOVLJICA 2006 00:08:10.2 8:10 min/km 15 10
6 . 218 Avšič Tobija Moški SLO REČICA OB PAKI 2008 00:08:24.2 8:24 min/km 20 12
7 . 406 Dobnik Lan Moški SLO KAPLA 2006 00:08:27.8 8:27 min/km 21 13
8 . 501 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2007 00:08:29.4 8:29 min/km 22 14
9 . 383 Sporiš Blaž Moški SLO ŠD HOMEC 2006 00:08:35.5 8:35 min/km 23 15
10 . 366 Grohar Črt Moški SLO LJUBLJANA 2008 00:08:39.1 8:39 min/km 24 16
11 . 315 Černelič Matic Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2007 00:08:42.3 8:42 min/km 26 18
12 . 57 Petek Jošt Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2006 00:08:49.7 8:49 min/km 29 21
13 . 233 Štupar Gregor Moški SLO TUHINJ 2007 00:08:50.2 8:50 min/km 30 22
14 . 415 PreseČnik Matic Moški SLO LENART 2005 00:08:54.5 8:54 min/km 31 23
15 . 155 Ahčin Ažbe Moški SLO LOKE 2008 00:09:02.6 9:02 min/km 34 25
16 . 360 Stražar Andraž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2007 00:09:08.4 9:08 min/km 35 26
17 . 385 Sporiš Anže Moški SLO ŠD HOMEC 2008 00:09:45.6 9:45 min/km 45 29
18 . 394 rop matevž Moški SLO BOČNA 2007 00:09:59.2 9:59 min/km 51 32
19 . 184 Kanižar Mark Moški SLO PŠAJNOVICA 2008 00:10:12.5 10:12 min/km 57 36
20 . 86 Boštaj Vid Moški SLO ŠMARTNO V TUHINJU 2008 00:10:20.4 10:20 min/km 58 37
21 . 314 Pulin Anže Moški SLO VELIKI RAKITOVEC 2007 00:10:25.7 10:25 min/km 61 38
22 . 489 Glivar Matevž Moški SLO TRZIN 2008 00:10:25.9 10:25 min/km 62 39
23 . 299 Drolec Leon Moški SLO GRADIȘČE 2008 00:10:28.1 10:28 min/km 63 40
24 . 313 Božič Gašper Moški SLO OŠ FRANA KOCBEKA 2007 00:10:59.2 10:59 min/km 68 44
26 . 317 Mihelič Tai Moški SLO KK VUHRED 2006 00:15:30.1 15:30 min/km 88 50
DNS 13 Berlec Alen Moški SLO NK KAMNIK 2006 --
DNS 414 Bohorč Bor Moški SLO RADOMLJE 2006 --
DNS 41 HRIBAR MATEVŽ Moški SLO PIRŠEVO 2006 --
DNS 264 Pačnik Jaka Moški SLO AK RADOVLJICA 2008 --
DNS 427 Rajter Krebs Tilen Moški SLO OŠ GORNJI GRAD 2005 --
DNS 78 Šuštar Ažbe Moški SLO NK KISOVEC 2006 --
M2-Ž
25 . 425 Golob Patrik Ženski SLO BOČNA 2007 00:12:40.1 12:40 min/km 80 48
M3-M
1 . 279 Močnik Martin Moški SLO SK IHAN 2003 00:06:21.8 6:21 min/km 1 1
2 . 464 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2002 00:06:33.8 6:33 min/km 2 2
3 . 296 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2003 00:06:52.6 6:52 min/km 3 3
4 . 335 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2004 00:07:01.9 7:01 min/km 4 4
5 . 158 Virijant Robi Moški SLO LAZE V TUHINJU 2003 00:07:06.9 7:06 min/km 5 5
6 . 337 Černelič Maks Moški SLO KAMNIK 2004 00:08:42.9 8:42 min/km 27 19
7 . 322 Jerič Luka Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 2004 00:09:01.5 9:01 min/km 33 24
8 . 475 Tevž Aleksej Moški SLO OŠ GORNJI GRAD 2004 00:10:51.6 10:51 min/km 66 43
9 . 433 Zidar Urisk Živa Moški SLO MOTNIK 2004 00:11:13.9 11:13 min/km 69 45
10 . 232 Bajde Samo Moški SLO TUHINJ 2004 00:11:29.8 11:29 min/km 72 46
DNS 55 Šimenc Martin Moški SLO STEBLJEVEK 2002 --
DNS 77 Šuštar Tilen Moški SLO NK ZAGORJE 2003 --
DNS 395 Vodušek Miha Moški SLO TLAKA 2004 --
M4-M
1 . 197 Habjan Tine Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2000 00:26:10.3 5:14 min/km 23 23
2 . 485 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 2001 00:26:10.9 5:14 min/km 24 24
3 . 205 Jeretina Marko Moški SLO ROG AS 2001 00:28:21.6 5:40 min/km 46 44
4 . 386 Sporiš Jan Moški SLO ŠD HOMEC 2000 00:33:00.1 6:36 min/km 122 111
5 . 54 Šimenc Luka Moški SLO STEBLJEVEK 2001 00:34:35.1 6:55 min/km 150 128
6 . 170 Radosavljević Peter Moški SLO POSTOJNA 2001 00:35:44.3 7:09 min/km 176 143
7 . 358 Stražar Uroš Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2000 00:36:03.9 7:13 min/km 182 148
8 . 295 Leskovsek Lovro Moški SLO TABOR 2000 00:36:57.8 7:23 min/km 197 155
DNS 396 Jerič Miha Moški SLO MENGEŠ 2000 --
M5-M
1 . 502 Puhar Rok Moški SLO AK TRIGLAV KRANJ 1992 00:21:44.0 4:21 min/km 1 1
2 . 5 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1996 00:21:49.3 4:22 min/km 2 2
3 . 1 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1990 00:22:06.9 4:25 min/km 3 3
4 . 3 Porenta Primož Moški SLO BAM.BI 1988 00:22:53.1 4:35 min/km 4 4
5 . 281 Rezai Bashir Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1995 00:23:09.1 4:38 min/km 5 5
6 . 45 Damjanič Rok Moški SLO TTSO JEZERSKO 1990 00:24:10.9 4:50 min/km 9 9
7 . 493 Trček Jure Moški SLO KEJŽAR TEAM 1993 00:25:42.7 5:08 min/km 16 16
8 . 329 Korošec Rok Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1993 00:26:28.4 5:18 min/km 26 26
9 . 374 Juvan Nejc Moški SLO KOMPOLJE 1993 00:27:53.2 5:35 min/km 38 36
10 . 359 Ajlec Miha Moški SLO BEVKE 1992 00:29:24.8 5:53 min/km 68 65
11 . 411 Stražar Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1995 00:29:53.5 5:59 min/km 79 75
12 . 327 Trček Tadej Moški SLO ŠD BEVKE 1990 00:30:06.1 6:01 min/km 82 78
13 . 173 Krajnik Aleš Moški SLO KEJŽAR TEAM 1989 00:30:13.9 6:03 min/km 84 80
14 . 188 Eržen Žiga Moški SLO RODEX 1992 00:30:16.3 6:03 min/km 85 81
15 . 391 Strmcnik Ervin Moški SLO VELENJE 1989 00:31:45.0 6:21 min/km 104 97
16 . 370 Grm Žan Moški SLO KINVITAL 1996 00:32:22.1 6:28 min/km 113 102
17 . 326 Malenšek Tin Moški SLO AK KRKA NOVO MESTO 1997 00:32:26.4 6:29 min/km 114 103
18 . 178 Vrhovnik Rok Moški SLO FANTJE ZABUŠANTJE 1990 00:34:26.6 6:53 min/km 148 127
19 . 345 Burkelca Darko Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1990 00:34:48.5 6:58 min/km 156 133
20 . 180 Virijant Tomaž Moški SLO FANTJE ZABUŠANTJE 1992 00:38:21.1 7:40 min/km 229 171
21 . 448 Drofenik Timotej Moški SLO KAMNIK 1993 00:39:05.2 7:49 min/km 241 178
22 . 305 Klemenc Miro Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1990 00:39:57.1 7:59 min/km 251 183
23 . 441 Zagoričnik Primož Moški SLO BREZ KLUBA 1989 00:40:49.0 8:10 min/km 264 193
24 . 32 Udrih Matic Moški SLO SPODNJE GRUŠOVLJE 1989 00:40:51.5 8:10 min/km 265 194
25 . 286 Jurjevič Miro Moški SLO KAMNIK 1992 00:46:49.7 9:22 min/km 315 213
DNS 343 Bratovž Matic Moški SLO MENGEŠ 1989 --
DNS 341 Capuder Miha Moški SLO BCAKTIV 1991 --
DNS 192 Križaj Jakob Moški SLO RODEX 1994 --
M6-M
1 . 193 Koncilija Miha Moški SLO KOLESARSKO DRUŠTVO ROG 1981 00:24:44.8 4:57 min/km 12 12
2 . 466 Obreza Anže Moški SLO INFINITI 1987 00:25:00.2 5:00 min/km 13 13
3 . 116 Žitnik Urban Moški SLO TRŽIČ 1986 00:25:28.5 5:06 min/km 15 15
4 . 293 Lajevec Miha Moški SLO KŠD PEČE 1984 00:25:44.1 5:09 min/km 17 17
5 . 392 Verčko Janko Moški SLO FLYING LIZARDS ŠD OŽBALT 1979 00:26:29.7 5:18 min/km 27 27
6 . 14 Osolnik Gregor Moški SLO AMBROŽ TEAM 1979 00:26:38.7 5:20 min/km 29 29
7 . 467 Hafner Boris Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1983 00:27:20.1 5:28 min/km 34 32
8 . 187 Dolinšek Klemen Moški SLO RODEX 1979 00:27:26.1 5:29 min/km 36 34
9 . 282 Bajde Matej Moški SLO SENOŽETI 1982 00:27:29.2 5:30 min/km 37 35
11 . 402 Rink Aleš Moški SLO ŠD TRZIN 1978 00:28:03.8 5:37 min/km 42 40
12 . 275 Čarman Matej Moški SLO ŠKOFJA LOKA 1983 00:28:16.4 5:39 min/km 44 42
13 . 104 Lajič Dalibor Moški SLO BEGUNJE 1979 00:28:19.4 5:40 min/km 45 43
14 . 362 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1982 00:28:42.6 5:44 min/km 50 47
15 . 44 Juteršek Miha Moški SLO VRHPOLJE 1978 00:28:52.0 5:46 min/km 53 50
16 . 37 Pivk Miha Moški SLO SOPOTNICA - ŠKOFJA LOKA 1984 00:28:53.3 5:47 min/km 54 51
17 . 294 Senica Rudi Moški SLO KŠD PEČE 1981 00:29:01.4 5:48 min/km 59 56
18 . 274 Pobežin Janez Moški SLO ŠD NAKLO 1978 00:29:05.5 5:49 min/km 60 57
19 . 107 Cevec Mirko Moški SLO VEGAN.SI 1979 00:29:08.5 5:50 min/km 62 59
20 . 266 Ribič Blaž Moški SLO TABOR 1987 00:29:16.7 5:51 min/km 65 62
21 . 33 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 1978 00:29:19.7 5:52 min/km 66 63
22 . 481 Bergant Niko Moški SLO MOTNIK 1981 00:29:27.1 5:53 min/km 69 66
23 . 25 Frlan Rok Moški SLO TEAM FRLAN 1979 00:29:31.1 5:54 min/km 70 67
24 . 190 Alič Blaž Moški SLO RODEX 1981 00:29:37.4 5:55 min/km 72 69
25 . 156 Matijevič Robert Moški SLO PIZZERIJA OLIVIA TRZIN- ŠD TRZIN 1983 00:29:41.1 5:56 min/km 74 71
26 . 410 Erzar Peter Moški SLO SNOVIK 1980 00:29:41.7 5:56 min/km 75 72
27 . 477 Smrekar Gabrijel Moški SLO SALON AVE 1978 00:29:49.1 5:58 min/km 78 74
28 . 113 Brankovič Matej Moški SLO CERKLJE 1986 00:29:55.8 5:59 min/km 80 76
29 . 504 Krusic Matevz Moški SLO Trišport Kamnik 1985 00:30:31.3 6:06 min/km 88 84
30 . 103 Terbovšek Simon Moški SLO KAMNIK 1981 00:30:55.2 6:11 min/km 93 89
31 . 226 Primožič Matjaž Moški SLO ŠKOFJA LOKA 1985 00:31:17.0 6:15 min/km 100 94
32 . 447 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1982 00:31:41.6 6:20 min/km 103 96
33 . 189 Grgič Blaž Moški SLO RODEX 1979 00:31:57.0 6:23 min/km 107 99
34 . 229 Svetic Franci Moški SLO VRHPOLJE 1978 00:32:33.2 6:31 min/km 115 104
35 . 255 Klančnik Gregor Moški SLO SPODNJE DUPLJE 1986 00:33:38.7 6:44 min/km 138 121
36 . 49 Galin Rok Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1984 00:33:51.9 6:46 min/km 139 122
37 . 204 Pirih Gregor Moški SLO PODLONK - ŽELEZNIKI 1987 00:35:22.2 7:04 min/km 165 136
38 . 63 Mali Primož Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1982 00:35:35.6 7:07 min/km 171 139
40 . 424 Klemen Damjan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1978 00:37:02.9 7:24 min/km 199 157
41 . 330 Gršič Rok Moški SLO KAMNIK 1980 00:37:03.1 7:25 min/km 200 158
42 . 30 Blatnik Davor Moški SLO ROŽIČNO 1980 00:37:24.5 7:29 min/km 208 162
43 . 416 Rink Saša Moški SLO ŽEJE 1980 00:37:48.7 7:34 min/km 215 166
44 . 114 Rems Mitja Moški SLO ŠENČUR 1986 00:38:28.6 7:42 min/km 231 173
45 . 23 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1981 00:38:28.8 7:42 min/km 232 174
46 . 288 Urh Gregor Moški SLO CERKNICA 1981 00:39:35.9 7:55 min/km 247 181
47 . 431 Erčulj Matjaž Moški SLO ŠD TRZIN 1978 00:39:46.4 7:57 min/km 249 182
48 . 473 Lozinšek Uroš Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1981 00:40:04.0 8:01 min/km 252 184
49 . 500 Hribernik Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1983 00:42:02.3 8:24 min/km 279 199
50 . 179 Jamnik Martin Moški SLO FANTJE ZABUŠANTJE 1983 00:42:57.7 8:35 min/km 284 200
51 . 483 Varga Bojan Moški SLO KK ROG FRANEK 1980 00:43:03.6 8:37 min/km 285 201
52 . 278 Tonić Aleksandar Moški SLO TELOVADNICA JANJA 1981 00:43:27.9 8:41 min/km 289 203
53 . 306 Novak Miha Moški SLO EKIPA KEMIS 1986 00:43:58.5 8:48 min/km 295 206
54 . 215 Zorman Gašper Din Moški SLO GOSTILNICA IZBA 1984 00:44:01.1 8:48 min/km 296 207
55 . 347 Karič Damir Moški SLO / 1980 00:47:23.0 9:29 min/km 318 214
56 . 454 Toman Matej Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 1984 00:48:42.5 9:44 min/km 326 217
57 . 498 Klemen Boštjan Moški SLO SREDNJA VAS 1986 00:49:06.5 9:49 min/km 332 218
DNS 429 Mehle Jure Moški SLO ŠD MENGEŠ 1980 --
DNS 442 Banić Luka Moški SLO GAZELCE 1979 --
DNS 342 Dornik Blaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1985 --
DNS 40 HRIBAR TOMAŽ Moški SLO PIRŠEVO 1979 --
DNS 303 Juhart Primož Moški SLO AK RODICA 1978 --
DNS 456 Kosmač Metod Moški SLO TRZIN 1985 --
DNS 377 Podvratnik Miha Moški SLO MIHOJNICE 1981 --
DNS 88 sporn jakob Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1980 --
DNS 408 Zorman Dejan Moški SLO YAGE 1980 --
M7-M
1 . 252 Smolnikar Aljosa Moški SLO HOKA ONE ONE 1977 00:23:13.1 4:39 min/km 6 6
2 . 186 Soklič Tomaž Moški SLO ŠENTURŠKI OKTET 1974 00:23:53.7 4:47 min/km 7 7
3 . 10 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 1976 00:23:56.0 4:47 min/km 8 8
4 . 9 Senica Vid Moški SLO KŠD PEČE 1977 00:24:11.7 4:50 min/km 10 10
5 . 201 Bertoncelj Uroš Moški SLO ŠD KOLOKA 1975 00:24:17.6 4:51 min/km 11 11
6 . 17 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1970 00:25:18.9 5:04 min/km 14 14
7 . 202 Janjatovič Mirko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1971 00:25:46.3 5:09 min/km 18 18
8 . 246 Robič Andrej Moški SLO URŠKA TEAM 1976 00:25:51.4 5:10 min/km 19 19
9 . 7 Slapar Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1977 00:26:01.6 5:12 min/km 20 20
10 . 472 Miklavžin Primož Moški SLO DIJAŠKI DOM BEŽIGRAD LJUBLJANA 1973 00:26:09.9 5:14 min/km 22 22
11 . 106 Juvan Miha Moški SLO TOPATLET 1975 00:26:22.1 5:16 min/km 25 25
12 . 307 Osolnik Damjan Moški SLO KD LPP 1972 00:26:35.3 5:19 min/km 28 28
13 . 196 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ 1969 00:28:00.5 5:36 min/km 41 39
14 . 185 Kaltenekar Matej Moški SLO ZAPUŽE 1973 00:28:14.1 5:39 min/km 43 41
15 . 457 Hudernik AleŠ Moški SLO CELJE 1975 00:28:34.1 5:43 min/km 48 46
16 . 351 Vukovic Elmin Moški SLO KAMNICA 1976 00:28:48.5 5:46 min/km 51 48
17 . 87 Pikel Jernej Moški SLO KAMNIK 1970 00:28:48.7 5:46 min/km 52 49
18 . 365 Grohar Gregor Moški SLO LJUBLJANA 1976 00:28:57.2 5:47 min/km 55 52
19 . 436 Šuler Renato Moški SLO TEKAŠKA SKUPINA JESENICE 1969 00:28:59.5 5:48 min/km 56 53
20 . 434 Vodlan Martin Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 1970 00:29:06.8 5:49 min/km 61 58
21 . 505 Spruk Marko Moški SLO KGT Papež Kamnik 1973 00:29:14.8 5:51 min/km 64 61
22 . 102 Kaltenekar Denis Moški SLO STONOGE VRBNJE 1969 00:29:34.4 5:55 min/km 71 68
23 . 445 Gril Andrej Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1976 00:29:39.8 5:56 min/km 73 70
24 . 393 Verčko Peter Moški SLO FLYING LIZARDS ŠD OŽBALT 1977 00:30:20.1 6:04 min/km 86 82
25 . 110 Primožič Igor Moški SLO KNAUFINSULATION 1974 00:30:27.5 6:05 min/km 87 83
26 . 224 Černe Andrej Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 1969 00:30:36.7 6:07 min/km 89 85
27 . 200 Raca Aleksandar Moški SLO GRADIŠKA - BOSNA IN HERCEGOVINA 1974 00:30:55.8 6:11 min/km 94 90
28 . 495 Horvat Boštjan Moški SLO VEGAN.SI 1975 00:31:06.7 6:13 min/km 96 92
29 . 66 Vok Tomaž Moški SLO PETROVČE 1969 00:31:32.9 6:18 min/km 102 95
30 . 52 mali anton Moški SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU 1975 00:32:38.6 6:32 min/km 116 105
31 . 304 Sakač Damjan Moški SLO ŠILT 1972 00:32:39.7 6:32 min/km 117 106
32 . 65 Železnik Franci Moški SLO ČEŠNJICE V TUHINJU 1973 00:32:39.9 6:32 min/km 118 107
33 . 31 Hočevar Milan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1970 00:32:53.6 6:35 min/km 119 108
34 . 417 Lopatič Marko Moški SLO ŠD ABANKA 1975 00:32:56.7 6:35 min/km 120 109
35 . 451 Kern Marko Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1974 00:32:57.5 6:35 min/km 121 110
36 . 387 Sporiš Matjaž Moški SLO ŠD HOMEC 1973 00:33:05.1 6:37 min/km 125 112
37 . 115 Štiftar Jurij Moški SLO DOMŽALE 1969 00:33:08.2 6:38 min/km 127 114
38 . 39 OSANIČ ALEŠ Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 1971 00:33:11.3 6:38 min/km 129 115
39 . 301 Vukotiç Dejan Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 1973 00:33:24.7 6:41 min/km 132 116
40 . 324 Štembal Mitja Moški SLO PENZION MOJCA 1976 00:33:33.5 6:43 min/km 133 117
41 . 157 Urh Anton Moški SLO SNOVIK 1972 00:33:34.7 6:43 min/km 134 118
42 . 499 šink andrej Moški SLO MENGEŠ 1976 00:34:15.1 6:51 min/km 145 125
43 . 412 Bohorč Miha Moški SLO RADOMLJE 1975 00:34:21.7 6:52 min/km 146 126
44 . 182 Volkar Zdravko Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1976 00:34:38.3 6:56 min/km 151 129
45 . 18 TRPIN MATEJ Moški SLO PULZ ŠPORT 1970 00:34:44.1 6:57 min/km 153 131
46 . 80 Grčar Jože Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 1969 00:35:21.9 7:04 min/km 164 135
47 . 468 Ornik Frenk Moški SLO MENGEŠ 1969 00:35:42.5 7:08 min/km 175 142
48 . 213 Foder Dejan Moški SLO SV. DUH - ŠKOFJA LOKA 1971 00:35:49.9 7:10 min/km 178 144
49 . 283 Stopar Janez Moški SLO KD MENGEŠ 1968 00:36:01.9 7:12 min/km 180 146
50 . 11 Rifl Damijan Moški SLO SELA 1976 00:36:13.2 7:15 min/km 187 151
51 . 191 Potočnik Matija Moški SLO RODEX 1973 00:36:44.4 7:21 min/km 194 153
52 . 361 Gabršček Klemen Moški SLO ŠENČUR 1975 00:37:00.3 7:24 min/km 198 156
53 . 242 Brinovec Aleš Moški SLO SD POLIDOM 1976 00:37:07.2 7:25 min/km 201 159
54 . 273 Kajzer Janez Moški SLO LJUBLJANA 1970 00:37:09.2 7:26 min/km 202 160
55 . 220 Korošec Gregor Moški SLO ŠENTJUR POWER 1976 00:37:09.4 7:26 min/km 204 161
56 . 265 Tuhinski Toni Moški SLO HRUSEVKA 1975 00:37:39.2 7:32 min/km 212 163
57 . 56 Šimenc Janko Moški SLO STEBLJEVEK 1973 00:37:59.7 7:36 min/km 219 167
58 . 319 Jerič Janez Moški SLO HOFER TRGOVINA D.O.O. 1976 00:38:27.5 7:41 min/km 230 172
59 . 334 Vrankar Robert Moški SLO GRADBENIŠTVO VGVRANKAR 1968 00:40:31.5 8:06 min/km 256 187
60 . 323 Anžin Jurij Moški SLO MENGEŠ 1977 00:40:39.4 8:08 min/km 260 190
61 . 403 Mali Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1976 00:40:45.4 8:09 min/km 263 192
62 . 71 Petek Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1975 00:41:20.9 8:16 min/km 269 195
63 . 346 Zdolšek Ivan Moški SLO MRAVLJICA 1973 00:41:40.8 8:20 min/km 273 197
64 . 372 Adamič Janez Moški SLO KOMPOLJE 1973 00:43:31.0 8:42 min/km 291 204
65 . 376 Vergo Marko Moški SLO KOMPOLJE 1976 00:46:32.0 9:18 min/km 312 211
66 . 409 Vrankar Franc Moški SLO GRADBENIŠTVO VGVRANKAR D.O.O 1973 00:48:14.1 9:39 min/km 324 216
DNS 309 Božičnik Matej Moški SLO IQ SPORT 1975 --
DNS 338 Capuder Bogdan Moški SLO BCAKTIV 1975 --
DNS 203 Lukan Gorazd Moški SLO KD MENGEŠ 1976 --
DNS 302 Mihelič Denis Moški SLO KK VUHRED 1975 --
DNS 450 Požek Marko Moški SLO KRANJ 1970 --
DNS 496 Smuk Boštjan Moški SLO ŠD TURBO M 1974 --
DNS 76 Šuštar Robi Moški SLO KISOVEC 1977 --

Komentarji