Rezultati za: MTB VZPON NA VALVASOR DP 2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:MTB VZPON NA VALVASOR DP 2017 Datum:08.10.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostenek
AMATER M-M
1 . 35 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636604 00:23:05 --
2 . 36 Štucin Alen Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017591235 00:24:32 00:01:27
3 . 110 PREŠEREN Grega Moški SLO 00:26:33 00:03:28
4 . 34 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 00:26:36 00:03:31
5 . 33 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 00:27:32 00:04:27
6 . 115 ŠOLAR Miha Moški SLO 00:29:57 00:06:52
7 . 116 PRISTOV Marko Moški SLO 00:31:29 00:08:24
8 . 113 PRISTOV Boštjan Moški SLO 00:32:50 00:09:45
9 . 114 Pretnar Luka Moški SLO 00:34:56 00:11:51
AMATER W-Ž
1 . 38 Leskovar Andreja Ženski SLO ŠD TINJE 10017613059 00:37:22 --
HOBI M-M
1 . 112 ČAVS Aleš Moški SLO 00:29:44 --
2 . 109 Hirci Uroš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:30:13 00:00:29
ELITE W-Ž
1 . 13 Žakelj Tanja Ženski SLO RAJD TREK / UNIOR TOOLS TEAM 10004604450 00:27:01 --
2 . 12 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10007545570 00:32:18 00:05:17
U23 W-Ž
1 . 15 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10014037702 00:43:22 --
ELITE M-M
1 . 5 Obal Primož Moški SLO MEBLOJOGI KULT SOLKAN 10015547565 00:21:21 --
2 . 1 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 00:22:08 00:00:47
3 . 4 Ramšak Borut Moški SLO GANESHA TEAM 10005531711 00:22:16 00:00:55
4 . 2 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 00:22:57 00:01:36
5 . 3 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 00:24:05 00:02:44
U23 M-M
1 . 7 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 00:23:36 --
2 . 9 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 00:23:55 00:00:19
3 . 6 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 00:24:28 00:00:52
4 . 10 Lakota Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720246 00:24:57 00:01:21
U19 M-M
1 . 18 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017583757 00:23:06 --
2 . 20 Govekar Matevž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582444 00:23:50 00:00:44
3 . 19 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578000 00:24:43 00:01:37
4 . 16 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 00:25:28 00:02:22
5 . 17 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 00:27:34 00:04:28
U19 W-Ž
1 . 21 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 00:30:57 --
VETERANI 1-M
1 . 43 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:22:27 --
2 . 42 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 10017609726 00:23:09 00:00:42
3 . 45 Petric Dejan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10056062142 00:25:56 00:03:29
4 . 111 SZABOLCZ Koncz Moški HUN 00:26:00 00:03:33
5 . 39 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 00:26:36 00:04:09
6 . 44 Verbič Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10058897370 00:28:05 00:05:38
7 . 47 Budin Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003509360 00:28:14 00:05:47
8 . 40 Kavčič Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996 00:32:44 00:10:17
VETERANI 2-M
1 . 50 Jauk Marjan Moški SLO GANESHA TEAM 10003787731 00:22:47 --
2 . 56 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 10017598107 00:24:22 00:01:35
3 . 58 Erjavec Rok Moški SLO ŠD TINJE 10017604773 00:25:07 00:02:20
4 . 52 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 00:25:20 00:02:33
5 . 55 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:25:37 00:02:50
6 . 53 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 00:26:56 00:04:09
7 . 59 Pristavec Miran Moški SLO TOPFIT TEAM 10017605177 00:26:58 00:04:11
8 . 54 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563953 00:27:02 00:04:15
9 . 108 ŠIMNIC Danilo Moški SLO 00:27:10 00:04:23
10 . 51 Cornacchini Igor Moški SLO SCOTT TEAM 10017646910 00:27:28 00:04:41
11 . 49 Ravnihar Primož Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017653071 00:31:37 00:08:50
VETERANI 3-M
1 . 69 Brelih Boštjan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003500872 00:24:54 --
2 . 66 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:26:18 00:01:24
3 . 63 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 00:27:18 00:02:24
4 . 67 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:28:18 00:03:24
5 . 65 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:30:58 00:06:04
6 . 68 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 10017632156 00:31:35 00:06:41
7 . 62 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 00:32:05 00:07:11
8 . 60 Hafner Franc Moški SLO 10017635893 00:32:54 00:08:00
VETERANKE-Ž
1 . 72 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 10007144436 00:29:07 --
2 . 70 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 00:36:20 00:07:13
U17 M-M
1 . 29 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582545 00:24:11 --
2 . 22 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 00:24:55 00:00:44
3 . 23 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 00:25:16 00:01:05
4 . 106 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 00:26:12 00:02:01
5 . 27 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017647617 00:26:32 00:02:21
6 . 26 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 00:26:37 00:02:26
7 . 25 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:26:40 00:02:29
8 . 107 Globočnik Jernej Moški SLO 00:27:35 00:03:24
9 . 24 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 00:28:45 00:04:34
U17 W-Ž
1 . 31 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK KRANJ 10017612453 00:35:30 --
U15 M-M
1 . 85 Rus Jure Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582848 00:25:53 --
2 . 83 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:30:02 00:04:09
3 . 81 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 00:32:54 00:07:01
4 . 82 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 00:35:45 00:09:52
5 . 80 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:36:17 00:10:24
U15 W-Ž
1 . 87 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017582949 00:33:10 --
2 . 86 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 00:39:36 00:06:26
U13 M-M
1 . 88 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:17:33 --
2 . 91 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:17:58 00:00:25
3 . 89 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:17:59 00:00:26
4 . 96 Terpin Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017583252 00:19:11 00:01:38
5 . 95 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 00:21:46 00:04:13
6 . 93 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:22:44 00:05:11
7 . 92 Koselj Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 00:24:30 00:06:57
8 . 90 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 00:25:03 00:07:30
9 . 94 Sušnik Nejc Moški SLO KK KRANJ 10017615483 00:27:30 00:09:57
U13 W-Ž
1 . 97 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:19:56 --
2 . 98 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 00:24:01 00:04:05
U11 M-M
1 . 103 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:14:05 --
2 . 99 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:14:53 00:00:48
3 . 102 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:16:02 00:01:57
4 . 100 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:16:42 00:02:37
5 . 101 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 00:21:51 00:07:46
6 . 104 Dogša Tadej Moški SLO GANESHA TEAM 00:23:52 00:09:47
U11 W-Ž
1 . 105 Terpin Eva Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017578505 00:12:49 --

Komentarji