Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 12. ČEŠNJIŠKI TEK MEMORIAL ZDRAVKA BERLICA 2017 TPOK

Tek Tekma:12. ČEŠNJIŠKI TEK MEMORIAL ZDRAVKA BERLICA 2017 TPOK Datum:17.09.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time L
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 74 Slapšak Ziva Ženski SLO AK SEVNICA -- -- 2006
2 . 70 VENCELJ Iza Ženski SLO AK SEVNICA -- 00:00:15 2006
3 . 3 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:00:17 2006
4 . 68 Leban Jež Gaja Ženski SLO AD POSOČJE -- 00:00:25 2006
5 . 100 Bilban Sara Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:00:38 2007
6 . 73 Kermc Julija Ženski SLO AK SEVNICA -- 00:00:49 2006
7 . 1 PER ZOJA Ženski SLO AK DOMŽALE -- 00:01:17 2009
8 . 2 Žagar Neža Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:01:59 2008
9 . 97 PIŠEK Reza Ženski SLO -- 00:04:18 2009
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 75 Šubic Žan Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- -- 2006
2 . 84 Fatur Tanej Moški SLO AK POSTOJNA -- 00:00:07 2006
3 . 6 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:00:37 2006
4 . 71 Krašovec Timotej Moški SLO AK SEVNICA -- 00:00:38 2007
5 . 7 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:01:18 2007
6 . 5 Petek Jošt Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 00:01:25 2006
7 . 106 Pačnik Jaka Moški SLO AK RADOVLJICA -- 00:02:16 2008
KP - DEKLICE-Ž
1 . 12 Rotar Loti Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- -- 2004
2 . 72 Slapšak Ajda Ženski SLO AK SEVNICA -- 00:00:26 2005
3 . 9 Medja Lucija Ženski SLO AK RADOVLJICA -- 00:00:43 2004
4 . 10 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:03:22 2005
5 . 102 KRMELJ Maša Ženski SLO -- 00:05:17 2004
KP - DEčKI-M
1 . 15 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- 2004
2 . 13 Bajc Tomi Moški SLO AK SEVNICA -- 00:00:06 2005
3 . 14 Dolinar Lenart Moški SLO AD MASS LJ -- 00:00:37 2004
4 . 93 Velkavrh Jon Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- 00:00:50 2004
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 87 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- -- 2002
2 . 77 SELŠAR Tomaž Moški SLO AK SEVNICA -- 00:00:11 2003
3 . 79 KERKOČ Pavel Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- 00:00:24 2002
4 . 92 Erznožnik Drejc Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- 00:00:30 2003
5 . 18 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:01:42 2003
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 16 PER MAJA Ženski SLO AK DOMŽALE -- -- 2002
2 . 83 LEVEC Zoja Ženski SLO AK POSTOJNA -- 00:00:18 2003
3 . 78 DURN Sara Ženski SLO ŠD NANOS -- 00:02:09 2002
4 . 17 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:06:49 2003
KP - MLADINKE-Ž
1 . 21 Podobnik Katja Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI -- -- 1999
2 . 19 Mali Nuša Ženski SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU -- 00:00:12 2001
3 . 20 Dolinar Ana Meta Ženski SLO AD MASS LJ -- 00:05:43 2001
KP - MLADINCI-M
1 . 25 Bogataj Mark Moški SLO SPORTKA ŽIRI -- -- 1998
2 . 26 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:00:22 1999
3 . 24 Habjan Tine Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:00:35 2000
4 . 23 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:01:21 2001
5 . 22 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:01:45 2001
KP - ČLANICE-Ž
1 . 28 Klinar Tina Ženski SLO -- -- 1994
1 . 43 Godec Andreja Ženski SLO AD ŠTAJERSKA -- -- 1977
2 . 29 Koligar Mojca Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:01:02 1982
2 . 42 Lotrič Dolinar Aleša Ženski SLO -- 00:14:58 1974
3 . 33 Jaklič Sara Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:01:30 1993
4 . 32 Kozjek Tina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:03:12 1993
5 . 31 Peperko Maja Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:05:34 1986
6 . 30 Bogataj Tajda Ženski SLO SPORTKA ŽIRI -- 00:07:48 1993
KP - ČLANI A-M
1 . 39 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- 1990
2 . 40 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:00:40 1996
3 . 35 Potočnik Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:01:40 1989
4 . 34 Kramarič Luka Moški SLO B3SERVIS -- 00:02:57 1994
5 . 89 Osolnik Gregor Moški SLO AMBROŽ TEAM -- 00:08:23 1979
6 . 37 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:13:17 1982
7 . 86 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 00:16:05 1982
8 . 38 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:24:54 1981
KP - ČLANI B-M
1 . 51 Cvet Miran Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- -- 1968
2 . 52 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:04:22 1969
3 . 88 Pintar Boštjan Moški SLO -- 00:06:14 1974
4 . 50 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 00:07:55 1970
5 . 53 Krnc Matjaž Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- 00:08:10 1977
6 . 48 Pikel Jernej Moški SLO BREZ KLUBA -- 00:10:37 1970
7 . 47 Dolinar Gregor Moški SLO GRS KRANJ -- 00:12:10 1971
8 . 94 Černe Andrej Moški SLO ŠRD OMEGA AIR -- 00:12:57 1969
9 . 49 Mederal Andrej Moški SLO ŠD AGONIJA -- 00:14:25 1968
10 . 46 Železnik Franci Moški SLO -- 00:18:39 1973
11 . 104 Šimenc Janko Moški SLO Stebljevek -- 00:28:22 1973
KP - VETERANI A-M
1 . 63 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- -- 1967
2 . 58 Vivod Milan Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE -- 00:00:15 1966
3 . 60 Mraz Zdenko Moški SLO AD ŠTAJERSKA -- 00:03:29 1967
4 . 64 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 00:03:38 1958
6 . 105 Macuh Peter Moški SLO -- 00:09:54 1961
7 . 65 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 00:10:44 1965
8 . 61 Cvelbar Igor Moški SLO AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK -- 00:11:06 1963
9 . 66 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA -- 00:12:50 1962
10 . 85 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO -- 00:13:34 1960
12 . 101 Slatnar Vladislav Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 00:16:46 1959
KP - VETERANI B-M
5 . 95 Jesenko Andrej Moški SLO -- 00:05:25 1957
11 . 80 Derganc Anton Moški SLO R.D. REVOZ NM -- 00:15:37 1952
13 . 62 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE -- 00:18:17 1952
14 . 81 Sušnik Alojz Moški SLO -- 00:44:28 1944
KP - VETERANKE-Ž
1 . 82 Tušar Mihaela Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- -- 1966
2 . 57 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -- 00:02:47 1967
3 . 55 žlogar Ivica Ženski SLO LJUBLJANA -- 00:11:32 1967
4 . 91 Meglič Jana Ženski SLO TRŽIČ -- 00:26:21 1962

Komentarji