Rezultati za: Ciklokros Črne njive 2017-2018 - zimska liga

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:Ciklokros Črne njive 2017-2018 - zimska liga Datum:11.11.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Tip kolesa Licenca Čas vožnje Št. Krogov Zaostanek Najboljši krog
MOšKI OD 19 DO 40 LET-M
1 . 105 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. CX 100 175 778 95 00:51:58 10 -- 00:04:58
2 . 106 Obal Primož Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan CX 100 155 475 65 00:52:22 10 00:00:24 00:04:59
3 . 117 Koren Kristijan Moški SLO CANNONDALE/DRAPAC CX 757 00:53:43 10 00:01:45 00:05:00
4 . 119 Lavrenčič Mihael Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE CX ITA-1994/12/20 00:55:22 10 00:03:24 00:05:17
5 . 108 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI CX 100 137 862 09 00:55:30 10 00:03:32 00:05:18
6 . 111 Bitenc Jure Moški SLO PRIPOROCAM.SI CX Č. 00:55:31 10 00:03:33 00:05:16
7 . 102 Kerkez Vlado Moški SLO KD ŠENČUR CX Č. 00:56:02 10 00:04:04 00:05:27
8 . 113 Jenko Robert Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan CX 100 066 867 18 00:56:14 10 00:04:16 00:05:19
9 . 103 Stibilj Jernej Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX 100 175 870 90 00:56:53 10 00:04:55 00:05:23
10 . 118 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL CX 1000 766 22 73 00:53:00 9 -1 00:05:40
11 . 170 Krebelj Matej Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS Ostali tipi koles 00:54:04 9 -1 00:05:39
12 . 104 Čeh Bor Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX 100 175 891 14 00:54:30 9 -1 00:05:56
13 . 124 Ferencak Kristos Moški SLO BIKE SHOP CX 00:54:58 9 -1 00:05:52
14 . 110 Lajlar Jure Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX Č. 00:55:06 9 -1 00:05:57
15 . 122 Sušnik Blaž Moški SLO KD ŠENČUR CX Č. 00:53:39 8 -2 00:06:11
16 . 115 T. Černic Jan Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX 00:54:20 8 -2 00:06:19
17 . 123 Vogrin Aljoša Moški SLO ŠD T-2 CX Č. 01:00:02 7 -3 00:07:06
DNF 114 Jančar Željko Moški SLO CX 00:40:26 5 -5 00:06:03
DNF 109 Torroni Andrea Moški ITA KI.CO.SYS TEAM CX 00:18:06 2 -8 00:05:44
DNF 120 Breznik Gasper Moški SLO KD ŠENČUR CX 100 621 858 72 00:55:56 2 -8 00:05:31
MOšKI NAD 40 LET-M
4 . 167 Jauk Marjan Moški SLO GANESHA TEAM CX 10003787731 00:53:07 10 -- 00:05:12
5 . 133 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM CX 100 042 240 29 00:53:40 10 00:00:33 00:05:09
6 . 126 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL CX 100 175 99 117 00:54:49 10 00:01:42 00:05:07
7 . 128 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA CX 100 175 936 59 00:57:12 10 00:04:05 00:05:23
8 . 129 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA CX 100 175 866 86 00:57:35 10 00:04:28 00:05:29
9 . 166 Mori Mitja Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana Ostali tipi koles 00:57:47 10 00:04:40 00:05:37
10 . 127 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna CX 100 175 856 76 00:59:05 10 00:05:58 00:05:36
11 . 135 Gajser Leon Moški SLO ŠD TINJE CX 100 636 215 73 00:52:56 9 -1 00:05:48
12 . 171 SODNIK SIMON Moški SLO KD ALPE SiS CX 00:53:57 9 -1 00:05:51
13 . 138 Peric Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO Ostali tipi koles 10017552233 00:54:12 9 -1 00:05:42
14 . 130 Omahen Blaž Moški SLO JB TEAM CX 100 175 980 06 00:56:38 9 -1 00:05:58
15 . 136 Lazar Aleš Moški SLO KD ŠENČUR CX 00:56:42 9 -1 00:06:01
16 . 131 Slejko Simon Moški SLO Rajd Funsports CX 100 175 608 22 00:56:58 9 -1 00:06:12
17 . 163 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM CX 10017647819 00:57:03 9 -1 00:06:08
18 . 137 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI Ostali tipi koles 100 531 621 45 00:53:25 8 -2 00:06:09
19 . 134 Hernaus Mitja Moški SLO ROG LJUBLJANA CX 100 176 173 05 00:55:13 8 -2 00:06:47
ŽENSKE NAD 15 LET-Ž
1 . 168 JAUK MICHAELA Ženski CHE GANESHA TEAM CX 00:44:19 7 -- 00:06:12
2 . 151 ŠPACAPAN META Ženski SLO KD BRDA DOBROVO Ostali tipi koles 10017554657 00:43:26 6 -1 00:06:41
3 . 150 Zejnić Edina Ženski SLO TKL Ostali tipi koles Č. 00:42:43 5 -2 00:06:48
MLADINCI POD 19 LET-M
1 . 142 Skok Anže Moški SLO Rog AS CX 100 176 537 78 00:40:15 7 -- 00:05:22
2 . 141 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL CX 100 620 112 72 00:41:04 7 00:00:49 00:05:33
3 . 169 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA Ostali tipi koles 10017653879 00:40:39 5 -2 00:06:59
DEčKI DO 15 LET-M
1 . 160 Rus Jure Moški SLO MBK SportR.Si Ostali tipi koles 10017582848 00:23:59 9 -- 00:02:32
2 . 143 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ CX 100 176 030 56 00:26:42 9 00:02:43 00:02:46
3 . 144 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA CX 100 176 536 77 00:24:17 8 -1 00:02:46
4 . 146 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ Ostali tipi koles 100 176 151 80 00:25:15 8 -1 00:02:56
5 . 162 DOVGAN MATIC Moški SLO DD SNEŽNIK CX 00:26:02 7 -2 00:03:21
6 . 145 Dolinšek Jaka Moški SLO KK KRANJ Ostali tipi koles 100 176 031 57 00:26:33 7 -2 00:03:23
7 . 147 Kovač Pij Moški SLO TRIATLON KLUB AJDOVščINA Ostali tipi koles Č. 00:28:00 7 -2 00:03:38
8 . 161 VALENČIČ KRISTIAN Moški SLO DD SNEŽNIK CX 00:24:52 6 -3 00:03:47
9 . 148 Rome Lovro Moški SLO Ostali tipi koles 00:25:35 6 -3 00:03:55
DEKLICE DO 15 LET-Ž
1 . 153 Kalan Neja Ženski SLO KK KRANJ Ostali tipi koles 100 176 126 55 00:25:15 8 -- 00:02:53

Komentarji