Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Ciklokros Pantal 2017-2018 CX PSLO

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:Ciklokros Pantal 2017-2018 CX PSLO Datum:10.12.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Tip kolesa Čas vožnje Licenca
MOšKI OD 19 DO 40 LET-M
1 . 20 Gehbauer Robert Moški AUT RC Arbo Asko Klagenfurt CX 04:15:00 1
2 . 2 Obal Primož Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan CX -- 1
3 . 22 Lavrenčič Mihael Moški ITA SaleseFactory Team CX -- 1
4 . 1 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. CX -- 1
5 . 5 Mugerli Matej Moški SLO KK PANTAL CX -- 1
6 . 15 Bitenc Jure Moški SLO PRIPOROCAM.SI CX -- č
7 . 14 Vogrin Aljoša Moški SLO CX -- č
8 . 17 T. Černic Jan Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX --
9 . 18 Šajn Marko Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX -- č
10 . 12 Čeh Bor Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX -- 1
DNF 7 Kerkez Vladimir Moški SLO KD ŠENČUR CX DNF 1
DNF 11 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL CX DNF 1
MOšKI NAD 40 LET-M
1 . 41 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL CX -- 1
2 . 43 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA CX -- 1
3 . 53 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM CX -- 1
4 . 44 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA CX -- 1
5 . 58 Simonič Erik Moški SLO IZVIR VIPAVA CX --
6 . 60 GRISOTTO MAURIZIO Moški ITA A.D.S. TEAM 1971 CX -- 1
7 . 51 Omahen Blaž Moški SLO JB TEAM CX -- 1
8 . 50 Oter Mitja Moški SLO KK POSTOJNA CX -- 1
9 . 57 Nerad Primož Moški SLO TK OLIMPIJA CX -- č
10 . 55 Žnidaršič Anton Moški SLO CRK CX --
DNF 52 Slejko Simon Moški SLO RAJD FUNSPORTS CX DNF
ŽENSKE NAD 15 LET-Ž
1 . 126 Michieletto Giovanna Ženski ITA ASD LIBERTAS SCORZE CX -- 1
2 . 127 DAGOSTIN Nicole Ženski ITA TEAM WILIER BREGANZE CX -- 1
3 . 125 Oro Angela Ženski ITA ASD LIBERTAS SCORZE CX -- 1
4 . 124 Berto Antonia Ženski ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 CX -- 1
MLADINCI POD 19 LET-M
1 . 96 Celi Filippo Moški ITA ASD LIBERTAS SCORZE CX 17:32:00 1
2 . 84 Chiandussi Michele Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASS. SPO. DIL. CX -- 1
3 . 98 Busatto Andrea Moški ITA ASD LIBERTAS SCORZE CX -- 1
4 . 93 Semenzato Paolo Moški ITA ASD LIBERTAS SCORZE CX -- 1
5 . 92 Tagliapietra Edoardo Moški ITA ASD LIBERTAS SCORZE CX -- 1
6 . 91 Trabacchin Lorenzo Moški ITA ASD LIBERTAS SCORZE CX -- 1
7 . 90 Chiandussi Alessandro Moški ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 CX -- 1
8 . 81 Skok Anže Moški SLO ROG AS CX -- 1
9 . 94 Lakhchai Hassan Moški ITA ASD LIBERTAS SCORZE CX -- 1
10 . 85 Avbelj Blaž Moški SLO ROG AS CX -- 1
11 . 99 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA CX -- 1
DNF 95 Esposito Riccardo Moški ITA ASD LIBERTAS SCORZE CX DNF 1
DNF 97 Caenaro Raffaele Moški ITA ASD LIBERTAS SCORZE CX DNF 1
DNF 86 Skerl Daniel Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI CX DNF 1
DNF 82 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL CX DNF 1
DEčKI DO 15 LET-M
1 . 141 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ CX -- 1
2 . 142 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA CX -- 1
DEKLICE DO 15 LET-Ž
1 . 174 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA CX -- 1

Komentarji