Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 9. Veronikin tek 2017 - TPOK

Tek Tekma:9. Veronikin tek 2017 - TPOK Datum:07.10.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Hitrost Absolutno Licenca
KP - ČLANICE-Ž
1 . 710 Skube Nives Ženski SLO 00:43:06.2 13,92 km/h 44
2 . 142 Radkovič Nataša Ženski SLO -- 13,84 km/h 45
3 . 94 aljančič nataša Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:46:14.4 12,98 km/h 60
4 . 705 Kuhar Mateja Ženski SLO 00:46:43.9 12,84 km/h 62
5 . 47 GROJZDEK KARMEN Ženski SLO TK Trisport Kamnik 00:47:13.7 12,71 km/h 67
6 . 138 Dacar Darja Ženski SLO 00:48:28.9 12,38 km/h 74
7 . 126 Jensterle Monika Ženski SLO 00:49:30.1 12,12 km/h 84
8 . 40 SLAPAR KARMEN Ženski SLO TK Trisport Kamnik 00:49:34.4 12,10 km/h 85
9 . 117 Knez Tadeja Ženski SLO 00:50:10.5 11,96 km/h 90
10 . 123 Soroscy Sabina Ženski SLO 00:50:54.4 11,79 km/h 96
11 . 38 BRADAČ IRENA Ženski SLO TK Trisport Kamnik 00:51:30.4 11,65 km/h 100
12 . 143 Žnidar Nina Ženski SLO 00:52:26.0 11,44 km/h 102
13 . 720 KALČIČ MATEJA Ženski SLO 00:52:37.1 11,40 km/h 105
14 . 19 Kuhar Sonja Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj -- 11,21 km/h 109
15 . 105 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:53:32.0 11,21 km/h 110
16 . 712 Cerar Urša Ženski SLO 00:53:44.7 11,17 km/h 112
17 . 113 Božičnik Petra Ženski SLO 00:54:50.5 10,94 km/h 120
18 . 20 RUTAR SONJA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:55:16.5 10,86 km/h 121
19 . 127 Hrastnik Polona Ženski SLO 00:56:01.6 10,71 km/h 125
20 . 28 BEVC ANJA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:56:07.1 10,69 km/h 126
21 . 16 LIPAR MARTINA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:56:15.5 10,67 km/h 129
22 . 95 Cerar Barbara Ženski SLO 00:56:37.5 10,60 km/h 130
23 . 12 Cestnik Andreja Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:56:57.1 10,54 km/h 131
24 . 32 MOZETIČ METKA Ženski SLO TK Trisport Kamnik 00:57:58.8 10,35 km/h 133
25 . 21 MIKLIČ TANJA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:58:05.9 10,33 km/h 134
26 . 103 Žabkar Nataša Ženski SLO 00:58:44.8 10,22 km/h 136
27 . 99 MOHAR DARINKA Ženski SLO 00:58:49.4 10,20 km/h 137
28 . 14 Rutar Katarina Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:59:10.7 10,14 km/h 141
29 . 11 BELE ANDREJA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:59:58.5 10,01 km/h 142
30 . 18 LOŽAR POLONA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:00:02.4 9,99 km/h 143
31 . 15 JURANČIČ KATJA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:01:31.2 9,75 km/h 148
32 . 6 Vrhovnik Andreja Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:02:26.3 9,61 km/h 150
33 . 39 HOMAR MIRJAM Ženski SLO TK Trisport Kamnik 01:02:35.9 9,58 km/h 151
34 . 3 CAPUDER ANA JUTERŠEK Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:03:31.9 9,44 km/h 152
35 . 7 KOLAR ALEKSANDRA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj -- 9,40 km/h 154
36 . 13 VOLLMAJER IRENA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:04:33.1 9,30 km/h 157
37 . 36 POVŠIČ MONIKA Ženski SLO TK Trisport Kamnik 01:07:26.7 8,90 km/h 158
38 . 8 JAVORŠEK URŠA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:11:35.1 8,38 km/h 160
DNS 711 Orehek Karmen Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK --
DNS 713 Perc Veronika Ženski SLO PULZ šPORT --
DNS 709 Bende Natasa Ženski SLO --
DNS 706 Čotar Sabina Ženski SLO Pulz šport --
DNS 144 Grum Petra Ženski SLO --
DNS 140 Lukan Iris Ženski SLO --
DNS 134 Bohorč Saša Ženski SLO --
DNS 129 Repanšek Uršič Alenka Ženski SLO --
KP - ČLANI A-M
1 . 702 Grbić Dino Moški SLO 00:35:52.8 16,73 km/h 3
2 . 737 Mlakar Gregor Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:36:41.9 16,35 km/h 4
3 . 33 Koželj Simon Moški SLO TK Trisport Kamnik 00:37:42.3 15,92 km/h 6
4 . 701 Obreza Anže Moški SLO 00:37:49.3 15,87 km/h 7
5 . 34 Kotnik Gregor Moški SLO TK Trisport Kamnik 00:37:54.9 15,82 km/h 8
6 . 125 Globočnik Dušan Moški SLO 00:38:26.2 15,61 km/h 10
7 . 53 Hribar Domen Moški SLO TK Trisport Kamnik 00:38:38.0 15,53 km/h 11
8 . 707 Krajnik Aleš Moški SLO KI & TI 00:38:43.2 15,50 km/h 12
9 . 124 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:39:00.3 15,38 km/h 14
10 . 128 Vučko Vlado Moški SLO 00:39:11.9 15,31 km/h 15
11 . 130 Osolnik Gregor Moški SLO INFINITI 00:39:19.3 15,26 km/h 16
12 . 141 Nadvešnik Tadej Moški SLO 00:40:05.1 14,97 km/h 21
13 . 52 Letnar Grega Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:40:13.7 14,92 km/h 22
14 . 148 Gregorc Marko Moški SLO 00:40:56.0 14,66 km/h 23
15 . 145 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:41:12.7 14,56 km/h 25
16 . 60 Kovač Darko Moški SLO 00:41:22.5 14,50 km/h 28
17 . 728 Sladič Matej Moški SLO -- 14,49 km/h 29
18 . 41 ZORE ŽIGA Moški SLO TK Trisport Kamnik 00:41:28.4 14,47 km/h 32
19 . 42 Sušnik Aleš Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:41:39.2 14,41 km/h 34
20 . 43 FRANTAR PRIMOŽ Moški SLO TK Trisport Kamnik -- 14,39 km/h 35
21 . 146 Matijevič Robert Moški SLO VESCA RULZ! 00:41:56.4 14,31 km/h 37
22 . 722 LEPOJIĆ BORIS Moški SLO 00:42:30.2 14,12 km/h 39
23 . 135 Šubic Žiga Moški SLO SIWIM TEAM -- 14,06 km/h 40
24 . 147 Hribar Damjan Moški SLO 00:42:58.6 13,96 km/h 43
25 . 704 Jerman Tine Moški SLO 00:43:35.2 13,77 km/h 47
26 . 31 Krusic Matevz Moški SLO TK Trisport Kamnik 00:44:02.8 13,63 km/h 51
27 . 4 Rejc Rok Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:44:21.9 13,52 km/h 53
28 . 132 Serko Matevž Moški SLO 00:44:47.9 13,39 km/h 55
29 . 131 MITROVSKI IVAN Moški SLO 00:45:43.8 13,12 km/h 59
30 . 137 Lovenjak Damir Moški SLO KEJžAR TEAM 00:47:08.7 12,73 km/h 64
31 . 51 Jereb Miha Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:51:30.7 11,65 km/h 101
32 . 730 Erčulj Matjaž Moški SLO -- 11,42 km/h 104
33 . 27 JUTERŠEK ANDREJ Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:53:19.9 11,25 km/h 107
34 . 708 Drofenik Timotej Moški SLO 00:55:35.0 10,79 km/h 123
35 . 59 SKALAR SIMON Moški SLO -- 10,77 km/h 124
36 . 25 Fabčič Tadej Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:56:10.2 10,68 km/h 128
37 . 10 KRIŽNIK ŽIGA Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:58:51.1 10,20 km/h 139
DNS 703 Pirih Gregor Moški SLO --
DNS 149 Dolinar Grega Moški SLO --
DNS 139 Kantarević Denis Moški SLO --
DNS 136 Benedičič Žiga Moški SLO ŠKD MEKINJE --
DNS 133 Erzar Peter Moški SLO --
KP - ČLANI B-M
1 . 61 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:35:19.4 16,99 km/h 2
2 . 110 Guzelj Denis Moški SLO 00:36:58.1 16,23 km/h 5
3 . 118 Sojer Uroš Moški SLO Union VR fahrradprofi.at 00:38:13.6 15,70 km/h 9
4 . 97 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:38:44.8 15,49 km/h 13
5 . 726 STROHMAIER MARK Moški SLO 00:39:33.5 15,17 km/h 19
6 . 109 Krohne Aljoša Moški SLO JB TEAM 00:41:07.1 14,59 km/h 24 100 595 983 96
7 . 119 ESIH UROŠ Moški SLO 00:41:15.2 14,55 km/h 26
8 . 106 Ferbežar Gregor Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:41:24.0 14,49 km/h 30
9 . 112 Ažnik Miha Moški SLO BREZ KLUBA 00:41:33.6 14,44 km/h 33
10 . 116 Gril Andrej Moški SLO Hitre želve Komenda 00:43:46.7 13,71 km/h 48
11 . 96 Pikel Jernej Moški SLO Brez kluba 00:43:51.8 13,68 km/h 49
12 . 104 JEGLIČ ROBERT Moški SLO 00:44:15.9 13,55 km/h 52
13 . 26 Primožić Matej Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:44:32.3 13,47 km/h 54
14 . 733 Železnik Franci Moški SLO 00:45:07.9 13,29 km/h 57
15 . 98 Osanič Aleš Moški SLO 00:46:54.5 12,79 km/h 63
16 . 723 VIDMAR JANEZ Moški SLO 00:47:14.6 12,70 km/h 68
17 . 56 Kyrinov Argir Moški SLO 00:47:37.4 12,60 km/h 69
18 . 65 Tilinger Marino Moški SLO 00:48:24.8 12,40 km/h 73
19 . 108 Burja Matej Moški SLO ŠD POLIDOM 00:48:41.8 12,32 km/h 76
20 . 100 Prosen Robert Moški SLO 00:49:13.2 12,19 km/h 81
21 . 107 BELE JOŽE Moški SLO 00:49:14.1 12,19 km/h 82
22 . 719 Mav Igor Moški SLO 00:49:58.9 12,00 km/h 86
24 . 120 Hanžel Vjeran Frank Moški SLO FATBURN TEAM 00:50:33.0 11,87 km/h 93
25 . 725 DREV PRIMOŽ Moški SLO 00:50:49.7 11,81 km/h 95
26 . 62 TOMANIĆ ILIJA Moški SLO 00:51:28.8 11,66 km/h 99
27 . 102 Bičanič Drago Moški SLO 00:52:26.4 11,44 km/h 103
28 . 115 Brinovec Aleš Moški SLO 00:52:39.6 11,40 km/h 106
29 . 92 Štalec Vladimir Moški SLO AK Železniki 00:53:49.4 11,15 km/h 113
30 . 63 Michelizza Matej Moški SLO ŠD AKSON 00:54:46.4 10,96 km/h 117
31 . 23 CESTNIK BOŠTJAN Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:54:50.3 10,94 km/h 119
32 . 121 CAPUDER DAVID Moški SLO 00:56:10.1 10,68 km/h 127
33 . 101 NAVERŠNIK BOŠTJAN Moški SLO 00:58:49.4 10,20 km/h 138
34 . 24 PETROVČIČ MATEJ Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj -- 10,19 km/h 140
35 . 122 PAVLIČ GAŠPER Moški SLO 01:00:43.1 9,88 km/h 145
DNS 91 špruk Andrej Moški SLO KOšARKARSKI KLUB KAMNIK --
DNS 114 Bertoncelj Uroš Moški SLO ŠD Koloka --
DNS 111 Bohorč Miha Moški SLO KOLOKA --
DNS 93 Kogoj Radich Leopold Moški SLO VPS GROUP --
KP - VETERANI A-M
1 . 30 ŠKERLEP MARKO Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:39:29.1 15,20 km/h 18
2 . 57 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:39:47.4 15,08 km/h 20
3 . 721 HREN MARE Moški SLO 00:41:53.3 14,33 km/h 36
4 . 78 Hrastovec Matjaž Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:24.9 14,15 km/h 38
5 . 81 Klemenčič Pavle Moški SLO KD MENGEŠ 00:42:53.4 13,99 km/h 42
6 . 85 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:43:52.1 13,68 km/h 50
7 . 76 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:45:33.3 13,17 km/h 58
8 . 734 ROJŠEK TOMAŽ Moški SLO 00:46:42.5 12,85 km/h 61
9 . 80 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 00:47:09.1 12,73 km/h 65
10 . 66 Primc Marko Moški SLO 00:48:31.9 12,36 km/h 75
11 . 86 Šebenik Robert Moški SLO 00:49:10.3 12,20 km/h 79
12 . 37 Vrankar Lojze Moški SLO NE MOREM VEč 00:49:11.3 12,20 km/h 80
13 . 54 PodbreŽnik Branko Moški SLO 00:50:00.5 12,00 km/h 87
14 . 87 Kos Boštjan Moški SLO HITRE žELVE KOMENDA 00:50:21.4 11,92 km/h 91
15 . 88 Hribar Rajko Moški SLO ŠD Elektro Ljubljana 00:54:39.7 10,98 km/h 116
16 . 29 HRIBAR MATJAŽ Moški SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj -- 9,63 km/h 149
DNS 83 Kepic Rajko Moški SLO --
DNS 79 Nagode Mitja Moški SLO SIJ ACRONI --
KP - VETERANI B-M
1 . 75 ČadeŽ Rado Moški SLO ŠD POLJANE 00:41:21.3 14,51 km/h 27
2 . 729 Lešnik Štefan Moški SLO 00:42:40.6 14,06 km/h 41
3 . 72 Košnjek Tone Moški SLO ŠD Divji Zajci 00:43:34.2 13,77 km/h 46
4 . 68 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 00:48:01.4 12,50 km/h 72
5 . 727 RAJGELJ FRANCI Moški SLO 00:49:15.7 12,18 km/h 83
6 . 58 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:50:08.4 11,97 km/h 89
7 . 731 Jelenc Janez Moški SLO 00:51:13.5 11,71 km/h 98
8 . 67 Povše Brane Moški SLO 00:53:22.5 11,24 km/h 108
9 . 70 Gajić Mićo Moški SLO SIJ ELEKTRODE -- 11,11 km/h 115
10 . 732 KORENČIČ BRANE Moški SLO 00:54:50.1 10,94 km/h 118
DNS 71 Dedić Ismet Moški SLO ŠD POLJANE --
KP - VETERANKE-Ž
1 . 82 Bolta Nina Ženski SLO Brez kluba 00:47:46.6 12,56 km/h 70
2 . 736 Robida Mira Ženski SLO Robida 00:47:56.6 12,52 km/h 71
3 . 89 Bogataj Helena Ženski SLO BREZ KLUBA 00:48:56.5 12,26 km/h 78
4 . 77 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:50:08.2 11,97 km/h 88
5 . 90 Rutar Bergant Mojca Ženski SLO MI 2 00:53:42.1 11,17 km/h 111
6 . 74 Vertnik Ivanka Ženski SLO 00:53:53.5 11,14 km/h 114
7 . 17 KOTNIK MIRA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:55:34.6 10,80 km/h 122
8 . 1 HOČEVAR TANJA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 00:57:56.6 10,36 km/h 132
9 . 84 Škrbinc Štefka Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:58:33.0 10,25 km/h 135
10 . 2 klemen tatjana Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:00:33.8 9,91 km/h 144
11 . 735 Meglič Jana Ženski SLO 01:01:02.2 9,83 km/h 146
12 . 69 Koprivšek Justina Ženski 01:01:26.5 9,77 km/h 147
13 . 22 xmaja Maja Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:03:42.6 9,42 km/h 153
14 . 5 VIŠENJAK GABRIJELA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:03:48.0 9,40 km/h 155
15 . 35 RIFEL SONJA Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 01:04:15.5 9,34 km/h 156
16 . 9 GOLOB BERNARDKA Ženski SLO Modra šola teka z Avtohišo Malgaj 01:07:47.9 8,85 km/h 159
DNS 73 Meža Boža Ženski SLO --

Komentarji