Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Kamenjak Rocky Trails 2018 UCI C3

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:Kamenjak Rocky Trails 2018 UCI C3 Datum:08.04.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Št. krogov Time Zaostanek Več
HOBBY 1-M
1 . 444 KOUDELKA Petr
GAPP System - Cabtech MTB racing team
Moški CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 1day 1 1:01:30 - >
Klub GAPP System - Cabtech MTB racing team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:01:30
Zaostanek: -
2 . 442 Delton Massimo
ADRENALINA GIANT MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA GIANT MTB TEAM 1day 1 1:05:44 +04:13.42 >
Klub ADRENALINA GIANT MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:05:44
Zaostanek: +04:13.42
3 . 455 Bašić Tino
BK Kamešnica
Moški CRO BK Kamešnica 10058279402 1 1:06:23 +04:53.22 >
Klub BK Kamešnica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058279402
Št. krogov: 1
Time: 1:06:23
Zaostanek: +04:53.22
4 . 546 Kajfeš Ivan
Crosslift Gym
Moški CRO Crosslift Gym 1day 1 1:08:11 +06:40.34 >
Klub Crosslift Gym
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:08:11
Zaostanek: +06:40.34
5 . 437 Fontana Federico
Individuale
Moški ITA Individuale 1day 1 1:08:15 +06:44.60 >
Klub Individuale
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:08:15
Zaostanek: +06:44.60
6 . 435 ČakareviĆ Rade
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 1day 1 1:08:26 +06:55.42 >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:08:26
Zaostanek: +06:55.42
7 . 446 Lukšić Marko
Dobra kapljica
Moški CRO Dobra kapljica 1day 1 1:08:57 +07:26.62 >
Klub Dobra kapljica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:08:57
Zaostanek: +07:26.62
8 . 449 Vukičević Vanja
Srk Puls
Moški CRO Srk Puls 1day 1 1:09:10 +07:40.24 >
Klub Srk Puls
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:09:10
Zaostanek: +07:40.24
9 . 436 ĐOKIĆ Igor
Srk Alba
Moški CRO Srk Alba 1day 1 1:09:47 +08:16.64 >
Klub Srk Alba
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:09:47
Zaostanek: +08:16.64
10 . 447 HORVAT Igor
Moški CRO 1day 1 1:09:50 +08:19.32 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:09:50
Zaostanek: +08:19.32
11 . 457 Žužić Diego
BK Poreč
Moški CRO BK Poreč 1day 1 1:11:05 +09:34.52 >
Klub BK Poreč
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:11:05
Zaostanek: +09:34.52
12 . 464 NOVAK Luka
BK Vid Ročić
Moški CRO BK Vid Ročić 10058278292 1 1:11:18 +09:48.03 >
Klub BK Vid Ročić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058278292
Št. krogov: 1
Time: 1:11:18
Zaostanek: +09:48.03
13 . 445 Vedernjak Goran
Dobra kapljica
Moški CRO Dobra kapljica 1day 1 1:11:41 +10:10.93 >
Klub Dobra kapljica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:11:41
Zaostanek: +10:10.93
14 . 439 NIKOLIĆ Ante
Moški CRO 1day 1 1:12:15 +10:44.57 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:12:15
Zaostanek: +10:44.57
15 . 434 Pušić Željko
Moški CRO 1day 1 1:16:06 +14:35.41 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:16:06
Zaostanek: +14:35.41
16 . 432 Srblin Aldo
B.K. AXA
Moški CRO B.K. AXA 1day 1 1:17:06 +15:36.15 >
Klub B.K. AXA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:17:06
Zaostanek: +15:36.15
17 . 431 Petropoli Željko
Moški CRO 1day 1 1:20:06 +18:36.05 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:20:06
Zaostanek: +18:36.05
18 . 451 Habazin Silvio
BK Vid Ročić
Moški CRO BK Vid Ročić 1day 1 1:20:38 +19:07.97 >
Klub BK Vid Ročić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:20:38
Zaostanek: +19:07.97
19 . 448 Perica Željko
BK AKS Stankovci
Moški CRO BK AKS Stankovci 1day 1 1:23:24 +21:54.07 >
Klub BK AKS Stankovci
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:23:24
Zaostanek: +21:54.07
20 . 438 Marić Igor
B.K. AXA
Moški CRO B.K. AXA 1day 1 1:34:02 +32:31.30 >
Klub B.K. AXA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:34:02
Zaostanek: +32:31.30
21 . 440 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 1day 1 1:41:35 +40:04.29 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:41:35
Zaostanek: +40:04.29
22 . 453 ŽIGON ROK
/
Moški SLO / 1day 1 1:53:21 +51:50.33 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:53:21
Zaostanek: +51:50.33
23 . 430 Rosini Edoardo
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051509206 1 1:58:30 +57:00.15 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10051509206
Št. krogov: 1
Time: 1:58:30
Zaostanek: +57:00.15
HOBBY 1 W-Ž
1 . 462 Zupan Maja
Bled Bike Festival
Ženski SLO Bled Bike Festival 1day 1 1:16:15 - >
Klub Bled Bike Festival
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:16:15
Zaostanek: -
2 . 463 Zuccon Nina
Ženski CRO 1day 1 1:25:36 +09:20.63 >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 1day
Št. krogov: 1
Time: 1:25:36
Zaostanek: +09:20.63
3 . 460 Cherin Silvana
XC TEAM TRIESTE - ASD
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10077058905 1 1:44:35 +28:19.63 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10077058905
Št. krogov: 1
Time: 1:44:35
Zaostanek: +28:19.63
DNF 461 STIASTNY MANUELA
XC TEAM TRIESTE - ASD
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051075635 - DNF - >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10051075635
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
HOBBY 2-M
1 . 532 GNIP Vladimir
Moški CRO 1day 2 1:55:13 - >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 1:55:13
Zaostanek: -
2 . 535 Roce Toni
Moški CRO 1day 2 1:58:48 +03:34.19 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 1:58:48
Zaostanek: +03:34.19
3 . 531 Simonič Valentin
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 1day 2 1:59:23 +04:09.79 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 1:59:23
Zaostanek: +04:09.79
4 . 520 Simonič Erik
KK Izvir
Moški SLO KK Izvir 1day 2 1:59:31 +04:17.88 >
Klub KK Izvir
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 1:59:31
Zaostanek: +04:17.88
5 . 554 MIJALJEVIĆ Martin
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 2 1:59:36 +04:23.00 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Št. krogov: 2
Time: 1:59:36
Zaostanek: +04:23.00
6 . 539 ŠARLIJA Ante
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 10058282836 2 1:59:54 +04:41.11 >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058282836
Št. krogov: 2
Time: 1:59:54
Zaostanek: +04:41.11
7 . 553 Legović Martin
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 1day 2 1:59:56 +04:42.65 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 1:59:56
Zaostanek: +04:42.65
8 . 518 JURIČIN Vjekoslav
BBK Pakoštane
Moški CRO BBK Pakoštane 1day 2 2:00:21 +05:07.86 >
Klub BBK Pakoštane
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:00:21
Zaostanek: +05:07.86
9 . 540 SZABO MARKO David
Team Imperator
Moški HUN Team Imperator 1day 2 2:01:09 +05:55.50 >
Klub Team Imperator
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:01:09
Zaostanek: +05:55.50
10 . 527 Babić Đulijano
individual
Moški CRO individual 10608300062 2 2:01:52 +06:38.80 >
Klub individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10608300062
Št. krogov: 2
Time: 2:01:52
Zaostanek: +06:38.80
11 . 528 Komen Danijel
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 2 2:03:31 +08:17.55 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Št. krogov: 2
Time: 2:03:31
Zaostanek: +08:17.55
12 . 512 VUKMIR Roberto
bk Pula
Moški CRO bk Pula 1day 2 2:03:32 +08:18.27 >
Klub bk Pula
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:03:32
Zaostanek: +08:18.27
13 . 561 ŠKILJIĆ Jurica
Moški CRO 1day 2 2:03:34 +08:20.73 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:03:34
Zaostanek: +08:20.73
14 . 536 KNEZ Darko
MTB SLO TEAM
Moški SLO MTB SLO TEAM 1day 2 2:03:56 +08:42.22 >
Klub MTB SLO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:03:56
Zaostanek: +08:42.22
15 . 550 Brajković Manuel
Adrenalina Giant MTB Team
Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 1day 2 2:04:52 +09:38.51 >
Klub Adrenalina Giant MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:04:52
Zaostanek: +09:38.51
16 . 507 Bonas Drago
individual
Moški CRO individual 1day 2 2:08:45 +13:32.00 >
Klub individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:08:45
Zaostanek: +13:32.00
17 . 545 Mašinović Sandi
Srk Puls
Moški CRO Srk Puls 1day 2 2:10:13 +14:59.93 >
Klub Srk Puls
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:10:13
Zaostanek: +14:59.93
18 . 510 Tramišak Tibor
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 10028437047 2 2:11:42 +16:28.55 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028437047
Št. krogov: 2
Time: 2:11:42
Zaostanek: +16:28.55
19 . 542 RAKIC Jurica
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028408957 2 2:12:02 +16:48.96 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028408957
Št. krogov: 2
Time: 2:12:02
Zaostanek: +16:48.96
20 . 517 Kliba Kristian
Adrenalina Giant MTB Team
Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10028438562 2 2:13:35 +18:22.08 >
Klub Adrenalina Giant MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028438562
Št. krogov: 2
Time: 2:13:35
Zaostanek: +18:22.08
21 . 547 STANISIC Vanja
B.K.Pula
Moški CRO B.K.Pula 1day 2 2:14:09 +18:55.21 >
Klub B.K.Pula
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:14:09
Zaostanek: +18:55.21
22 . 524 MANESTAR Dario
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 10076603005 2 2:14:38 +19:24.30 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10076603005
Št. krogov: 2
Time: 2:14:38
Zaostanek: +19:24.30
23 . 515 Crljenica Manuel
BK Pula
Moški CRO BK Pula 1day 2 2:15:41 +20:27.49 >
Klub BK Pula
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:15:41
Zaostanek: +20:27.49
24 . 508 Peruško Serđo
BK.AXA
Moški CRO BK.AXA 10028411078 2 2:16:10 +20:56.84 >
Klub BK.AXA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028411078
Št. krogov: 2
Time: 2:16:10
Zaostanek: +20:56.84
25 . 551 Vidmar Gabrjel
Federclub trieste
Moški SLO Federclub trieste 1day 2 2:17:18 +22:04.94 >
Klub Federclub trieste
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:17:18
Zaostanek: +22:04.94
26 . 525 Cipriš Nenad
MTB Team ZGodni
Moški CRO MTB Team ZGodni 1day 2 2:17:45 +22:31.73 >
Klub MTB Team ZGodni
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:17:45
Zaostanek: +22:31.73
27 . 523 ŽUFIĆ Alen
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 1day 2 2:18:22 +23:08.87 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:18:22
Zaostanek: +23:08.87
28 . 538 FRANDOLI Erik
Mbc trieste
Moški ITA Mbc trieste 1day 2 2:20:17 +25:03.27 >
Klub Mbc trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:20:17
Zaostanek: +25:03.27
29 . 521 Kiš Albert
biciklistički klub Poreč
Moški CRO biciklistički klub Poreč 1day 2 2:20:55 +25:41.80 >
Klub biciklistički klub Poreč
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:20:55
Zaostanek: +25:41.80
30 . 543 Horvat Bojan
Biciklistički klub Poreč
Moški CRO Biciklistički klub Poreč 1day 2 2:21:41 +26:27.89 >
Klub Biciklistički klub Poreč
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:21:41
Zaostanek: +26:27.89
31 . 519 Kajfes Boris
bk Campetto
Moški CRO bk Campetto 1day 2 2:21:47 +26:33.58 >
Klub bk Campetto
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:21:47
Zaostanek: +26:33.58
32 . 544 VEGO bojan
no team
Moški BIH no team 1day 2 2:22:26 +27:12.95 >
Klub no team
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:22:26
Zaostanek: +27:12.95
33 . 514 Bilić Loris
Adrenalina Giant MTB Team
Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10028425933 2 2:22:28 +27:14.92 >
Klub Adrenalina Giant MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028425933
Št. krogov: 2
Time: 2:22:28
Zaostanek: +27:14.92
34 . 559 Kuzmić Damir
BK OPATIJA 2010
Moški CRO BK OPATIJA 2010 10028448666 2 2:22:31 +27:17.74 >
Klub BK OPATIJA 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028448666
Št. krogov: 2
Time: 2:22:31
Zaostanek: +27:17.74
35 . 529 ŠANDL Robert
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 10058277984 2 2:22:59 +27:45.96 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058277984
Št. krogov: 2
Time: 2:22:59
Zaostanek: +27:45.96
36 . 522 SLADONJA Dragan
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 10028406533 2 2:23:12 +27:58.86 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028406533
Št. krogov: 2
Time: 2:23:12
Zaostanek: +27:58.86
37 . 502 ŠTĚPANÍK Jiří
MORAVEC Team
Moški CZE MORAVEC Team 10047399840 2 2:23:18 +28:04.41 >
Klub MORAVEC Team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047399840
Št. krogov: 2
Time: 2:23:18
Zaostanek: +28:04.41
38 . 530 Atanasić Andrej
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 10080411465 2 2:26:12 +30:58.49 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080411465
Št. krogov: 2
Time: 2:26:12
Zaostanek: +30:58.49
39 . 562 ZANINIĆ Petar
Moški CRO 1day 2 2:26:44 +31:30.52 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:26:44
Zaostanek: +31:30.52
40 . 513 Tržan Boštjan
Bled Bike Festival
Moški SLO Bled Bike Festival 1day 2 2:27:27 +32:13.34 >
Klub Bled Bike Festival
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:27:27
Zaostanek: +32:13.34
41 . 557 RADIĆ Boro
BK Adrion Oros
Moški CRO BK Adrion Oros 1day 2 2:27:46 +32:32.55 >
Klub BK Adrion Oros
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:27:46
Zaostanek: +32:32.55
42 . 506 Buranello Diego
Team el Bura
Moški ITA Team el Bura 1day 2 2:30:14 +35:00.71 >
Klub Team el Bura
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:30:14
Zaostanek: +35:00.71
43 . 516 PERIŠA Gordan
Bk Fortica
Moški CRO Bk Fortica 10028431589 2 2:31:02 +35:48.93 >
Klub Bk Fortica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028431589
Št. krogov: 2
Time: 2:31:02
Zaostanek: +35:48.93
44 . 501 PETROVIĆ Igor
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1day 2 2:32:55 +37:41.88 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:32:55
Zaostanek: +37:41.88
45 . 537 SUBOTIĆ Danijel
BK Vid Ročić
Moški CRO BK Vid Ročić 1day 2 2:33:32 +38:18.47 >
Klub BK Vid Ročić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:33:32
Zaostanek: +38:18.47
46 . 533 DRLJE Jurica
BK Adrion Oros
Moški CRO BK Adrion Oros 1day 2 2:36:07 +40:53.43 >
Klub BK Adrion Oros
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:36:07
Zaostanek: +40:53.43
47 . 503 Blasi Graziano
nessuno
Moški ITA nessuno 1day 2 2:39:31 +44:17.79 >
Klub nessuno
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:39:31
Zaostanek: +44:17.79
48 . 504 BARINI Davide
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 1day 2 2:46:33 +51:19.94 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:46:33
Zaostanek: +51:19.94
49 . 563 KURSAR Krste
Moški CRO 1day 2 2:47:31 +52:17.29 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:47:31
Zaostanek: +52:17.29
50 . 526 BERKET Damjan
Moški CRO 1day 2 2:49:06 +53:52.23 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:49:06
Zaostanek: +53:52.23
DNF 541 Kazalac Marijan
Bk Pula
Moški CRO Bk Pula 1day - DNF - >
Klub Bk Pula
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 509 BARAĆ Marko
BK Kairos
Moški CRO BK Kairos 1day - DNF - >
Klub BK Kairos
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 552 Petrović Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 1day - DNF - >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 505 Smilovich Michele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 1day - DNF - >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
HOBBY 2 W-Ž
1 . 582 FOSCHIA Debora
Capodivento Mtb Artegna
Ženski ITA Capodivento Mtb Artegna 7932683 2 2:28:11 - >
Klub Capodivento Mtb Artegna
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 7932683
Št. krogov: 2
Time: 2:28:11
Zaostanek: -
2 . 581 Rovčanić Jelena
Škola biciklizma Zagreb
Ženski CRO Škola biciklizma Zagreb 1day 2 2:47:54 +19:42.79 >
Klub Škola biciklizma Zagreb
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:47:54
Zaostanek: +19:42.79
3 . 580 FRANJIĆ Josipa
BBK Orlov krug
Ženski CRO BBK Orlov krug 10059262940 2 3:12:38 +44:26.93 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10059262940
Št. krogov: 2
Time: 3:12:38
Zaostanek: +44:26.93
MASTER 1-M
1 . 182 Sikošek Gregor
JB Team Novo mesto
Moški SLO JB Team Novo mesto 10017589922 3 2:29:14 - >
Klub JB Team Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017589922
Št. krogov: 3
Time: 2:29:14
Zaostanek: -
2 . 191 Čefuta Tomaž
Eppinger Team
Moški SLO Eppinger Team 3 2:29:29 +00:15.01 >
Klub Eppinger Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Št. krogov: 3
Time: 2:29:29
Zaostanek: +00:15.01
3 . 155 CUCINOTTA Claudio
Sporty Cycling Team
Moški ITA Sporty Cycling Team 10002349000 3 2:34:18 +05:03.22 >
Klub Sporty Cycling Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10002349000
Št. krogov: 3
Time: 2:34:18
Zaostanek: +05:03.22
4 . 167 Katalenić Tomislav
Cycling Lošinj
Moški CRO Cycling Lošinj 1day 3 2:37:42 +08:27.75 >
Klub Cycling Lošinj
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 3
Time: 2:37:42
Zaostanek: +08:27.75
5 . 134 BRABEC David
Ceska sporitelna - Accolade cycling team
Moški CZE Ceska sporitelna - Accolade cycling team 10047378824 3 2:37:42 +08:27.95 >
Klub Ceska sporitelna - Accolade cycling team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047378824
Št. krogov: 3
Time: 2:37:42
Zaostanek: +08:27.95
6 . 180 Podgornik Tadej
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 10017595174 3 2:39:59 +10:44.95 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017595174
Št. krogov: 3
Time: 2:39:59
Zaostanek: +10:44.95
7 . 152 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614170 3 2:42:18 +13:03.81 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614170
Št. krogov: 3
Time: 2:42:18
Zaostanek: +13:03.81
8 . 157 Sandri Simone
Eppinger Team
Moški ITA Eppinger Team 1003262280 3 2:42:45 +13:30.06 >
Klub Eppinger Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1003262280
Št. krogov: 3
Time: 2:42:45
Zaostanek: +13:30.06
9 . 144 Juras Tonko
BBK Orlob krug
Moški CRO BBK Orlob krug 10002300395 3 2:44:36 +15:21.03 >
Klub BBK Orlob krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10002300395
Št. krogov: 3
Time: 2:44:36
Zaostanek: +15:21.03
10 . 160 Hušić Irvin
BK Faust Vrančić
Moški BIH BK Faust Vrančić 10015908384 3 2:47:29 +18:14.03 >
Klub BK Faust Vrančić
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 10015908384
Št. krogov: 3
Time: 2:47:29
Zaostanek: +18:14.03
11 . 186 Štucin Alen
MBK SPORTR.SI
Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017591235 3 2:49:38 +20:23.61 >
Klub MBK SPORTR.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017591235
Št. krogov: 3
Time: 2:49:38
Zaostanek: +20:23.61
12 . 188 Balantič Marko
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 10077954757 3 2:50:06 +20:51.39 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077954757
Št. krogov: 3
Time: 2:50:06
Zaostanek: +20:51.39
13 . 184 Golob Rok
JB Team Novo mesto
Moški SLO JB Team Novo mesto 10017652970 3 2:50:43 +21:28.18 >
Klub JB Team Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017652970
Št. krogov: 3
Time: 2:50:43
Zaostanek: +21:28.18
14 . 168 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 10028408452 3 2:51:16 +22:01.07 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028408452
Št. krogov: 3
Time: 2:51:16
Zaostanek: +22:01.07
15 . 139 Pahor Sebastjan
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 10017569512 3 2:52:10 +22:55.39 >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569512
Št. krogov: 3
Time: 2:52:10
Zaostanek: +22:55.39
16 . 154 Vidovic Sasa
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 1day 3 2:52:31 +23:16.40 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 3
Time: 2:52:31
Zaostanek: +23:16.40
17 . 173 ARCURI Ludovico
CArbonhubo CMQ
Moški ITA CArbonhubo CMQ 10058926470 3 2:54:52 +25:37.85 >
Klub CArbonhubo CMQ
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10058926470
Št. krogov: 3
Time: 2:54:52
Zaostanek: +25:37.85
18 . 176 Žnidarič Marko
BK Mura avantura
Moški CRO BK Mura avantura 10073590951 3 2:54:54 +25:39.08 >
Klub BK Mura avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073590951
Št. krogov: 3
Time: 2:54:54
Zaostanek: +25:39.08
19 . 177 Radaković Ivan
Bk Faust Vrančić
Moški CRO Bk Faust Vrančić 10058284351 3 2:56:33 +27:18.55 >
Klub Bk Faust Vrančić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058284351
Št. krogov: 3
Time: 2:56:33
Zaostanek: +27:18.55
20 . 170 KURTOV Ivan
BBK Pakoštane
Moški CRO BBK Pakoštane 1day 3 2:57:34 +28:19.52 >
Klub BBK Pakoštane
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 3
Time: 2:57:34
Zaostanek: +28:19.52
21 . 190 Robič Matic
KK Bajk
Moški SLO KK Bajk 10017602046 3 2:57:49 +28:34.72 >
Klub KK Bajk
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017602046
Št. krogov: 3
Time: 2:57:49
Zaostanek: +28:34.72
22 . 145 ZUDINI FURIO
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10032185489 3 2:59:22 +30:07.67 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032185489
Št. krogov: 3
Time: 2:59:22
Zaostanek: +30:07.67
23 . 148 Dundović Saša
bbk team rodeo
Moški CRO bbk team rodeo 10028430377 3 3:00:36 +31:21.65 >
Klub bbk team rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028430377
Št. krogov: 3
Time: 3:00:36
Zaostanek: +31:21.65
24 . 130 Sanapo Michele
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051062804 3 3:05:30 +36:15.99 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10051062804
Št. krogov: 3
Time: 3:05:30
Zaostanek: +36:15.99
25 . 151 Milaković Domagoj
BBK T-Rex
Moški CRO BBK T-Rex 10058965371 3 3:06:39 +37:24.55 >
Klub BBK T-Rex
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058965371
Št. krogov: 3
Time: 3:06:39
Zaostanek: +37:24.55
26 . 189 PRAMPARO CHRISTIAN
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10033392434 3 3:09:12 +39:57.04 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033392434
Št. krogov: 3
Time: 3:09:12
Zaostanek: +39:57.04
27 . 163 Crvaric Karlo
BK Marjan
Moški CRO BK Marjan 10028428660 3 3:09:54 +40:39.82 >
Klub BK Marjan
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028428660
Št. krogov: 3
Time: 3:09:54
Zaostanek: +40:39.82
28 . 159 Plevnjak Marko
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10028442505 3 3:10:33 +41:18.76 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028442505
Št. krogov: 3
Time: 3:10:33
Zaostanek: +41:18.76
29 . 376 Micheu Mario
Team Penhab
Moški AUT Team Penhab 1day 3 3:11:48 +42:33.07 >
Klub Team Penhab
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 3
Time: 3:11:48
Zaostanek: +42:33.07
30 . 140 Bobolanović Tihomir
Adrenalina Giant MTB Team
Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10028442303 3 3:13:37 +44:22.69 >
Klub Adrenalina Giant MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028442303
Št. krogov: 3
Time: 3:13:37
Zaostanek: +44:22.69
31 . 136 HORVATH Sandor
ZKSE
Moški HUN ZKSE 10074030986 3 3:15:39 +46:24.75 >
Klub ZKSE
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10074030986
Št. krogov: 3
Time: 3:15:39
Zaostanek: +46:24.75
32 . 141 Pilčić Ivica
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10079892113 3 3:16:08 +46:53.63 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10079892113
Št. krogov: 3
Time: 3:16:08
Zaostanek: +46:53.63
33 . 135 Davidić Goran
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10079891911 3 3:16:08 +46:53.68 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10079891911
Št. krogov: 3
Time: 3:16:08
Zaostanek: +46:53.68
34 . 137 VADUVA Calin-Emanuel
ACS Sport Competition
Moški ROU ACS Sport Competition 1day 3 3:23:11 +53:56.75 >
Klub ACS Sport Competition
Država ROU
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 3
Time: 3:23:11
Zaostanek: +53:56.75
35 . 171 TOFFANIN Fabio
ASD GRUPPO VULKAN MTB
Moški ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 10033500548 3 3:27:43 +58:28.93 >
Klub ASD GRUPPO VULKAN MTB
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033500548
Št. krogov: 3
Time: 3:27:43
Zaostanek: +58:28.93
36 . 131 PEROSA MARCO
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10057325667 3 3:28:04 +58:49.07 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10057325667
Št. krogov: 3
Time: 3:28:04
Zaostanek: +58:49.07
37 . 161 BELLIAN ENRICO
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10075260866 3 3:47:07 +1:17:52.87 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10075260866
Št. krogov: 3
Time: 3:47:07
Zaostanek: +1:17:52.87
DNF 172 BALETA LEO
BK AKS Stankovci
Moški CRO BK AKS Stankovci CRO19871123 - DNF - >
Klub BK AKS Stankovci
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19871123
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 164 DELUISA Fabrizio
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste A081821 - DNF - >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: A081821
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 175 Carli Peter
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 10075589656 - DNF - >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10075589656
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 138 BEDENDO Eugenio
Capodivento Mtb Artegna
Moški ITA Capodivento Mtb Artegna 7932632 - DNF - >
Klub Capodivento Mtb Artegna
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 7932632
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 179 Budin Matjaž
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 10003509360 - DNF - >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003509360
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 169 PUNTAFERRO Christian
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10029907306 - DNF - >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029907306
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 166 ČOGELJA Danijel
Bk fortica
Moški CRO Bk fortica CRO19840221 - DNF - >
Klub Bk fortica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19840221
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 183 Lukačić Ivan
Adrenalina Giant MTB Team
Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10058276570 - DNF - >
Klub Adrenalina Giant MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058276570
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 156 Vascotto Cristian
A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 10030928735 - DNF - >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030928735
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 153 Brnelić Hrvoje
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10028421788 - DNF - >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028421788
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 143 Milosevic Manuel
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 10058636985 - DNF - >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058636985
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 132 Sobot Filip
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 1day - DNF - >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 133 TALAJIĆ Dalibor
BK Metković
Moški CRO BK Metković 10058282937 - DNF - >
Klub BK Metković
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058282937
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
MASTER 2-M
1 . 274 DAPRETTO Gianpiero
asd federclubtrieste
Moški ITA asd federclubtrieste 10028497368 2 1:39:57 - >
Klub asd federclubtrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028497368
Št. krogov: 2
Time: 1:39:57
Zaostanek: -
2 . 282 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 2 1:42:36 +02:38.50 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004224029
Št. krogov: 2
Time: 1:42:36
Zaostanek: +02:38.50
3 . 207 TOMAT LORIS
Asd VALCHIARO'
Moški ITA Asd VALCHIARO' 10014497238 2 1:45:45 +05:47.77 >
Klub Asd VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014497238
Št. krogov: 2
Time: 1:45:45
Zaostanek: +05:47.77
4 . 243 Dekovic Marin
BK Campetto
Moški CRO BK Campetto 10010896316 2 1:46:57 +06:59.70 >
Klub BK Campetto
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010896316
Št. krogov: 2
Time: 1:46:57
Zaostanek: +06:59.70
5 . 289 Babić Dalibor
Bk Buzet
Moški CRO Bk Buzet 1day 2 1:47:03 +07:05.56 >
Klub Bk Buzet
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 1:47:03
Zaostanek: +07:05.56
6 . 287 PEJDO Marin
Bbk Orlov krug
Moški CRO Bbk Orlov krug 10028419263 2 1:47:07 +07:10.09 >
Klub Bbk Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028419263
Št. krogov: 2
Time: 1:47:07
Zaostanek: +07:10.09
7 . 261 ŠUBR Mario
Biciklistički klub Našice
Moški CRO Biciklistički klub Našice 10058277883 2 1:48:25 +08:28.09 >
Klub Biciklistički klub Našice
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058277883
Št. krogov: 2
Time: 1:48:25
Zaostanek: +08:28.09
8 . 214 MAJKUT Petr
Ceska sporitelna - Accolade cycling team
Moški CZE Ceska sporitelna - Accolade cycling team 10053261165 2 1:48:47 +08:49.53 >
Klub Ceska sporitelna - Accolade cycling team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10053261165
Št. krogov: 2
Time: 1:48:47
Zaostanek: +08:49.53
9 . 252 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 2 1:49:49 +09:52.34 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017561832
Št. krogov: 2
Time: 1:49:49
Zaostanek: +09:52.34
10 . 232 Zossi Fabrizio
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 10015046040 2 1:50:19 +10:21.80 >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015046040
Št. krogov: 2
Time: 1:50:19
Zaostanek: +10:21.80
11 . 210 BASTA Boris
BBK T-Rex
Moški CRO BBK T-Rex 10015720650 2 1:50:25 +10:27.94 >
Klub BBK T-Rex
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015720650
Št. krogov: 2
Time: 1:50:25
Zaostanek: +10:27.94
12 . 263 CVITKOVIC Ivica
Bk Vlaji Sinj
Moški CRO Bk Vlaji Sinj 1day 2 1:50:50 +10:53.18 >
Klub Bk Vlaji Sinj
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 1:50:50
Zaostanek: +10:53.18
13 . 226 MARSI CARLO
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10030509211 2 1:51:53 +11:55.84 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030509211
Št. krogov: 2
Time: 1:51:53
Zaostanek: +11:55.84
14 . 215 Glavić Relvis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 10028453215 2 1:52:02 +12:04.61 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028453215
Št. krogov: 2
Time: 1:52:02
Zaostanek: +12:04.61
15 . 268 Mesić Milan
BK Strada
Moški CRO BK Strada 10063910048 2 1:52:42 +12:44.90 >
Klub BK Strada
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10063910048
Št. krogov: 2
Time: 1:52:42
Zaostanek: +12:44.90
16 . 249 Rijavec Aleš
Energija team
Moški SLO Energija team 10017614372 2 1:53:19 +13:21.93 >
Klub Energija team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614372
Št. krogov: 2
Time: 1:53:19
Zaostanek: +13:21.93
17 . 278 BRESICH LORENZO
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10031191746 2 1:53:26 +13:29.20 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031191746
Št. krogov: 2
Time: 1:53:26
Zaostanek: +13:29.20
18 . 294 PEVEC Eugen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 1:53:55 +13:58.07 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Št. krogov: 2
Time: 1:53:55
Zaostanek: +13:58.07
19 . 202 Fržop Joško
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10028432805 2 1:55:31 +15:33.36 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028432805
Št. krogov: 2
Time: 1:55:31
Zaostanek: +15:33.36
20 . 204 GENTILINI Massimiliano
Capodivento Mtb Artegna
Moški ITA Capodivento Mtb Artegna 7932690 2 1:55:46 +15:48.97 >
Klub Capodivento Mtb Artegna
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 7932690
Št. krogov: 2
Time: 1:55:46
Zaostanek: +15:48.97
21 . 222 RADULOVIĆ Siniša
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 10028451292 2 1:57:20 +17:22.43 >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028451292
Št. krogov: 2
Time: 1:57:20
Zaostanek: +17:22.43
22 . 260 DAGRI Alessandro
FEDERCLUBtrieste
Moški ITA FEDERCLUBtrieste A129404 2 1:57:51 +17:53.47 >
Klub FEDERCLUBtrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: A129404
Št. krogov: 2
Time: 1:57:51
Zaostanek: +17:53.47
23 . 228 Kralj Dean
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 10028689247 2 1:58:03 +18:06.29 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028689247
Št. krogov: 2
Time: 1:58:03
Zaostanek: +18:06.29
24 . 273 OVAN FRANCESCO
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 10033304023 2 1:58:13 +18:16.21 >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033304023
Št. krogov: 2
Time: 1:58:13
Zaostanek: +18:16.21
26 . 253 Spahija Zlatko
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10028431892 2 1:58:47 +18:50.29 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028431892
Št. krogov: 2
Time: 1:58:47
Zaostanek: +18:50.29
27 . 239 MARČELJA MARKO
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 10004498154 2 1:59:01 +19:03.79 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10004498154
Št. krogov: 2
Time: 1:59:01
Zaostanek: +19:03.79
28 . 270 TOMAŠIĆ Denis
BBK T-Rex
Moški CRO BBK T-Rex 10028420980 2 1:59:21 +19:24.04 >
Klub BBK T-Rex
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028420980
Št. krogov: 2
Time: 1:59:21
Zaostanek: +19:24.04
29 . 286 Bruni Mauro
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051067248 2 1:59:24 +19:26.54 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10051067248
Št. krogov: 2
Time: 1:59:24
Zaostanek: +19:26.54
30 . 206 FABRIS Michele
A.S.D.FEDRCLUB TRIESTE S.C.A.T. CAP
Moški ITA A.S.D.FEDRCLUB TRIESTE S.C.A.T. CAP 10031898937 2 1:59:28 +19:30.67 >
Klub A.S.D.FEDRCLUB TRIESTE S.C.A.T. CAP
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031898937
Št. krogov: 2
Time: 1:59:28
Zaostanek: +19:30.67
31 . 291 BARIŠIĆ BARIŠIĆ Antonio
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10028436340 2 2:00:23 +20:25.77 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028436340
Št. krogov: 2
Time: 2:00:23
Zaostanek: +20:25.77
32 . 259 Grahli Marko
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10058280311 2 2:00:40 +20:42.73 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058280311
Št. krogov: 2
Time: 2:00:40
Zaostanek: +20:42.73
33 . 266 FORMELLI Michele
Capodivento Mtb Artegna
Moški ITA Capodivento Mtb Artegna 7932689 2 2:00:47 +20:49.82 >
Klub Capodivento Mtb Artegna
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 7932689
Št. krogov: 2
Time: 2:00:47
Zaostanek: +20:49.82
34 . 216 RADOVINI RENATO
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10029049359 2 2:01:06 +21:08.43 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029049359
Št. krogov: 2
Time: 2:01:06
Zaostanek: +21:08.43
35 . 212 BIZZOTTO Alessandro
ASD COTTUR TRIESTE
Moški ITA ASD COTTUR TRIESTE 10030355728 2 2:01:21 +21:24.21 >
Klub ASD COTTUR TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030355728
Št. krogov: 2
Time: 2:01:21
Zaostanek: +21:24.21
36 . 256 VELEPIČ Marko
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 10028421182 2 2:01:30 +21:33.30 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028421182
Št. krogov: 2
Time: 2:01:30
Zaostanek: +21:33.30
37 . 236 CHERIN PAOLO
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10030887814 2 2:01:50 +21:53.22 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030887814
Št. krogov: 2
Time: 2:01:50
Zaostanek: +21:53.22
38 . 246 REN ANDREA KAISER
AS.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA AS.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE 10030107568 2 2:02:02 +22:04.63 >
Klub AS.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030107568
Št. krogov: 2
Time: 2:02:02
Zaostanek: +22:04.63
39 . 292 Slavić Paulo
Bk opatija 2010
Moški CRO Bk opatija 2010 10003346076 2 2:02:23 +22:25.96 >
Klub Bk opatija 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10003346076
Št. krogov: 2
Time: 2:02:23
Zaostanek: +22:25.96
40 . 272 Gábor Dervalics
ZKSE
Moški HUN ZKSE 10023598868 2 2:03:25 +23:28.30 >
Klub ZKSE
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023598868
Št. krogov: 2
Time: 2:03:25
Zaostanek: +23:28.30
41 . 281 ROCA Roko
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10028424721 2 2:03:33 +23:35.91 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028424721
Št. krogov: 2
Time: 2:03:33
Zaostanek: +23:35.91
42 . 223 Perica Ante
bbk team rodeo
Moški CRO bbk team rodeo 2 2:03:40 +23:43.24 >
Klub bbk team rodeo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Št. krogov: 2
Time: 2:03:40
Zaostanek: +23:43.24
43 . 279 OBERTI VALNERA DI
Federclub Trieste
Moški ITA Federclub Trieste 10030041248 2 2:04:43 +24:45.64 >
Klub Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030041248
Št. krogov: 2
Time: 2:04:43
Zaostanek: +24:45.64
44 . 203 BARTOLICH Alessandro
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 10030027544 2 2:04:58 +25:00.56 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030027544
Št. krogov: 2
Time: 2:04:58
Zaostanek: +25:00.56
45 . 280 PAVLOVIĆ Krunoslav
BK ROTOR KOPRIVNICA
Moški CRO BK ROTOR KOPRIVNICA 10077032734 2 2:05:38 +25:41.12 >
Klub BK ROTOR KOPRIVNICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10077032734
Št. krogov: 2
Time: 2:05:38
Zaostanek: +25:41.12
46 . 241 ŠIJANEC Robert
MTB SLO TEAM
Moški SLO MTB SLO TEAM 1day 2 2:05:40 +25:42.73 >
Klub MTB SLO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:05:40
Zaostanek: +25:42.73
47 . 220 KOGAL Aleksander
MTB SLO TEAM
Moški SLO MTB SLO TEAM 1day 2 2:06:16 +26:19.32 >
Klub MTB SLO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:06:16
Zaostanek: +26:19.32
48 . 201 BENIC ALFREDO
BK Campetto
Moški CRO BK Campetto 28442101 2 2:06:57 +26:59.40 >
Klub BK Campetto
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 28442101
Št. krogov: 2
Time: 2:06:57
Zaostanek: +26:59.40
49 . 255 Milat Erik
Bk Campetto
Moški CRO Bk Campetto 2 2:08:19 +28:21.47 >
Klub Bk Campetto
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Št. krogov: 2
Time: 2:08:19
Zaostanek: +28:21.47
50 . 242 BERKOVIC Vedran
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10011029183 2 2:08:52 +28:55.13 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10011029183
Št. krogov: 2
Time: 2:08:52
Zaostanek: +28:55.13
51 . 269 Balenović Goran
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 10028447858 2 2:08:56 +28:58.35 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028447858
Št. krogov: 2
Time: 2:08:56
Zaostanek: +28:58.35
52 . 298 ANTULOV Alan
Orlov krug
Moški CRO Orlov krug 10059246570 2 2:10:06 +30:09.33 >
Klub Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059246570
Št. krogov: 2
Time: 2:10:06
Zaostanek: +30:09.33
53 . 200 Abbrescia Alessandro
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 10076828327 2 2:11:14 +31:17.07 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10076828327
Št. krogov: 2
Time: 2:11:14
Zaostanek: +31:17.07
54 . 258 COCEANO LORENZO
ASD TEAM BIKE LEON
Moški ITA ASD TEAM BIKE LEON 7934820 2 2:11:30 +31:32.88 >
Klub ASD TEAM BIKE LEON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 7934820
Št. krogov: 2
Time: 2:11:30
Zaostanek: +31:32.88
55 . 277 COSENZA GENNARO
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051501930 2 2:11:54 +31:57.13 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10051501930
Št. krogov: 2
Time: 2:11:54
Zaostanek: +31:57.13
56 . 254 Iurissevich Daniele
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 10075626335 2 2:12:03 +32:05.41 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10075626335
Št. krogov: 2
Time: 2:12:03
Zaostanek: +32:05.41
57 . 219 FRANIN GRGO PEČARICA
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10028428458 2 2:12:12 +32:14.60 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028428458
Št. krogov: 2
Time: 2:12:12
Zaostanek: +32:14.60
58 . 221 VERMES Csaba
Team Imperator
Moški HUN Team Imperator 1day 2 2:12:59 +33:02.00 >
Klub Team Imperator
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:12:59
Zaostanek: +33:02.00
59 . 271 FRANZIN Alessio
Bike Club 2000
Moški ITA Bike Club 2000 10075599255 2 2:13:18 +33:21.18 >
Klub Bike Club 2000
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10075599255
Št. krogov: 2
Time: 2:13:18
Zaostanek: +33:21.18
60 . 276 MATIĆ Mile
BK Fortica
Moški CRO BK Fortica 10058285159 2 2:14:46 +34:49.33 >
Klub BK Fortica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058285159
Št. krogov: 2
Time: 2:14:46
Zaostanek: +34:49.33
61 . 217 Federico Enzo
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10033392939 2 2:14:56 +34:58.99 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033392939
Št. krogov: 2
Time: 2:14:56
Zaostanek: +34:58.99
62 . 205 PIVIDORI Cristian
Capodivento MTB Artegna
Moški ITA Capodivento MTB Artegna 7935406 2 2:15:12 +35:14.66 >
Klub Capodivento MTB Artegna
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 7935406
Št. krogov: 2
Time: 2:15:12
Zaostanek: +35:14.66
63 . 244 Manzin Andrea
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 10075611480 2 2:18:44 +38:46.92 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10075611480
Št. krogov: 2
Time: 2:18:44
Zaostanek: +38:46.92
64 . 230 Ieserscech Riccardo
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste A148995 2 2:19:23 +39:25.84 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: A148995
Št. krogov: 2
Time: 2:19:23
Zaostanek: +39:25.84
65 . 225 Stein Daniele
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10077072342 2 2:21:52 +41:55.22 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10077072342
Št. krogov: 2
Time: 2:21:52
Zaostanek: +41:55.22
66 . 264 Habuš Ivan
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10028445434 2 2:22:23 +42:26.08 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028445434
Št. krogov: 2
Time: 2:22:23
Zaostanek: +42:26.08
67 . 211 LOVRINOVIC Egidio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 10030421709 2 2:22:44 +42:46.45 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030421709
Št. krogov: 2
Time: 2:22:44
Zaostanek: +42:46.45
68 . 290 Pavliš Marko
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10058284149 2 2:23:10 +43:12.77 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058284149
Št. krogov: 2
Time: 2:23:10
Zaostanek: +43:12.77
69 . 285 SCLIP Gianni
Federclub Trieste
Moški ITA Federclub Trieste 10028506664 2 2:26:17 +46:19.75 >
Klub Federclub Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028506664
Št. krogov: 2
Time: 2:26:17
Zaostanek: +46:19.75
70 . 213 Riosa Denis
CRAL BIKE
Moški ITA CRAL BIKE 1005162194 2 2:27:55 +47:57.43 >
Klub CRAL BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1005162194
Št. krogov: 2
Time: 2:27:55
Zaostanek: +47:57.43
71 . 235 BATTINI BRUNO
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10032561769 2 2:27:58 +48:00.83 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032561769
Št. krogov: 2
Time: 2:27:58
Zaostanek: +48:00.83
72 . 231 Mocnich Lorenzo
Moški ITA 1day 2 2:32:11 +52:13.97 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:32:11
Zaostanek: +52:13.97
73 . 208 FERRIOLO FELICE
A.S.D. MTB 1212 TEAM 05Z0836
Moški ITA A.S.D. MTB 1212 TEAM 05Z0836 10029275287 2 2:33:24 +53:26.51 >
Klub A.S.D. MTB 1212 TEAM 05Z0836
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029275287
Št. krogov: 2
Time: 2:33:24
Zaostanek: +53:26.51
74 . 233 BARANOVIĆ Stipe
Bk Fortica
Moški CRO Bk Fortica 10004122884 2 2:36:52 +56:55.05 >
Klub Bk Fortica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10004122884
Št. krogov: 2
Time: 2:36:52
Zaostanek: +56:55.05
75 . 293 PRPIĆ Petar
BK Campetto
Moški CRO BK Campetto 10058613949 2 2:37:08 +57:11.30 >
Klub BK Campetto
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058613949
Št. krogov: 2
Time: 2:37:08
Zaostanek: +57:11.30
76 . 251 VRANJEŠ Ninoslav
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10077920080 2 2:37:48 +57:50.43 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10077920080
Št. krogov: 2
Time: 2:37:48
Zaostanek: +57:50.43
77 . 299 DVORAK Pavel
Sporitelna
Moški CZE Sporitelna 10047706806 2 2:38:22 +58:24.61 >
Klub Sporitelna
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047706806
Št. krogov: 2
Time: 2:38:22
Zaostanek: +58:24.61
78 . 265 torelli federico
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10034587150 2 2:49:58 +1:10:01.15 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034587150
Št. krogov: 2
Time: 2:49:58
Zaostanek: +1:10:01.15
DNF 296 Blaznik Robert
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si - DNF - >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 224 BOLDRINI Piero
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 1005372219 - DNF - >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1005372219
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 218 CARARAVELLO MASSIMO MELI
TRIVIUM 05F0723
Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10051661776 - DNF - >
Klub TRIVIUM 05F0723
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10051661776
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 257 Smovnik Matjaž
MTB Gortina
Moški SLO MTB Gortina 1day - DNF - >
Klub MTB Gortina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 275 COCIUBA Teofil-Gabriel
ACS Sport Competition
Moški ROU ACS Sport Competition 10080283143 - DNF - >
Klub ACS Sport Competition
Država ROU
Spol: Moški
Licenca: 10080283143
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 267 PELAJIĆ Josip
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10028435734 - DNF - >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028435734
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 229 Popović Alen
BK Biker
Moški CRO BK Biker 10059037214 - DNF - >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059037214
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
MASTER 3-M
1 . 394 Vesel Peter
KD UNI TEAM
Moški SLO KD UNI TEAM 10017567791 2 1:42:36 - >
Klub KD UNI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017567791
Št. krogov: 2
Time: 1:42:36
Zaostanek: -
2 . 572 ERCULIANI Nicola
Carbonhobo CMQ
Moški ITA Carbonhobo CMQ 2 1:48:45 +06:09.25 >
Klub Carbonhobo CMQ
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Št. krogov: 2
Time: 1:48:45
Zaostanek: +06:09.25
3 . 348 turitto livio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 10032551362 2 1:57:48 +15:12.71 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032551362
Št. krogov: 2
Time: 1:57:48
Zaostanek: +15:12.71
4 . 372 ferfoglia mario
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 10031444148 2 2:00:27 +17:51.12 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031444148
Št. krogov: 2
Time: 2:00:27
Zaostanek: +17:51.12
5 . 377 Boben Aleš
MTB Trbovlje/mtb.si
Moški SLO MTB Trbovlje/mtb.si 10016197566 2 2:02:27 +19:50.85 >
Klub MTB Trbovlje/mtb.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016197566
Št. krogov: 2
Time: 2:02:27
Zaostanek: +19:50.85
6 . 395 Kliba Valter
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 1day 2 2:03:17 +20:41.00 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:03:17
Zaostanek: +20:41.00
7 . 367 Radmanović Dario
BK MTB Istra - Pazin
Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10058280109 2 2:03:50 +21:14.56 >
Klub BK MTB Istra - Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058280109
Št. krogov: 2
Time: 2:03:50
Zaostanek: +21:14.56
8 . 573 PERIĆ Zoran
BK Kairos
Moški CRO BK Kairos 10080225852 2 2:04:07 +21:30.86 >
Klub BK Kairos
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080225852
Št. krogov: 2
Time: 2:04:07
Zaostanek: +21:30.86
9 . 570 Zuccon Gianfranco
Moški CRO 1day 2 2:04:54 +22:18.44 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:04:54
Zaostanek: +22:18.44
10 . 349 ZERJAL Mauro
ASD Trieste
Moški ITA ASD Trieste 1003102129 2 2:05:58 +23:22.59 >
Klub ASD Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1003102129
Št. krogov: 2
Time: 2:05:58
Zaostanek: +23:22.59
11 . 386 Hek Mauro
BK MTB Istra - Pazin
Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10058294048 2 2:06:01 +23:25.05 >
Klub BK MTB Istra - Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058294048
Št. krogov: 2
Time: 2:06:01
Zaostanek: +23:25.05
12 . 576 SENEČIĆ Damir
BK Faust Vrančić
Moški CRO BK Faust Vrančić CRO19680323 2 2:06:08 +23:31.98 >
Klub BK Faust Vrančić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19680323
Št. krogov: 2
Time: 2:06:08
Zaostanek: +23:31.98
13 . 368 Vrban Milan
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 10028429973 2 2:06:49 +24:13.36 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028429973
Št. krogov: 2
Time: 2:06:49
Zaostanek: +24:13.36
14 . 390 CORDA BRUNO
TRIVIUM 05F0723
Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10028501917 2 2:07:23 +24:47.16 >
Klub TRIVIUM 05F0723
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028501917
Št. krogov: 2
Time: 2:07:23
Zaostanek: +24:47.16
15 . 392 MARGIOTTA Remo
SC COTTUR
Moški ITA SC COTTUR 10028817165 2 2:08:19 +25:42.96 >
Klub SC COTTUR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028817165
Št. krogov: 2
Time: 2:08:19
Zaostanek: +25:42.96
16 . 571 Pavičić Krešimir
BBK Požega
Moški CRO BBK Požega 10028416334 2 2:10:41 +28:04.89 >
Klub BBK Požega
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028416334
Št. krogov: 2
Time: 2:10:41
Zaostanek: +28:04.89
17 . 574 blasi andrea
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10034193389 2 2:11:14 +28:38.66 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034193389
Št. krogov: 2
Time: 2:11:14
Zaostanek: +28:38.66
18 . 379 Tiefengraber Igor
KD Alpe SIS
Moški SLO KD Alpe SIS 10073138788 2 2:12:21 +29:45.72 >
Klub KD Alpe SIS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073138788
Št. krogov: 2
Time: 2:12:21
Zaostanek: +29:45.72
19 . 577 Bertetić Robert
BK MTB Istra - Pazin
Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10028419162 2 2:15:01 +32:25.37 >
Klub BK MTB Istra - Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028419162
Št. krogov: 2
Time: 2:15:01
Zaostanek: +32:25.37
20 . 388 Bukovac Denis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 10028430882 2 2:15:38 +33:02.36 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028430882
Št. krogov: 2
Time: 2:15:38
Zaostanek: +33:02.36
21 . 385 TAVELLA Francesco
Capodivento Mtb Artegna
Moški ITA Capodivento Mtb Artegna 7932673 2 2:22:56 +40:20.25 >
Klub Capodivento Mtb Artegna
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 7932673
Št. krogov: 2
Time: 2:22:56
Zaostanek: +40:20.25
22 . 567 GOJKOVIČ Tomislav
Škola biciklizma Zagreb
Moški CRO Škola biciklizma Zagreb 10080024374 2 2:23:50 +41:13.95 >
Klub Škola biciklizma Zagreb
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080024374
Št. krogov: 2
Time: 2:23:50
Zaostanek: +41:13.95
23 . 393 Kos Darije Damir
bk Ciklus
Moški CRO bk Ciklus 10059138759 2 2:28:39 +46:03.21 >
Klub bk Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059138759
Št. krogov: 2
Time: 2:28:39
Zaostanek: +46:03.21
24 . 578 BUZZOLINI Fabrizio
Capodivento Mtb Artegna
Moški ITA Capodivento Mtb Artegna 7932668 2 2:29:58 +47:21.89 >
Klub Capodivento Mtb Artegna
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 7932668
Št. krogov: 2
Time: 2:29:58
Zaostanek: +47:21.89
25 . 569 DESTALLIS PAOLO
ALABARDA BIKE TEAM
Moški ITA ALABARDA BIKE TEAM AM811990 2 2:34:49 +52:13.23 >
Klub ALABARDA BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: AM811990
Št. krogov: 2
Time: 2:34:49
Zaostanek: +52:13.23
26 . 373 SOMMAVILLA FABIO
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051884169 2 2:46:56 +1:04:19.86 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10051884169
Št. krogov: 2
Time: 2:46:56
Zaostanek: +1:04:19.86
27 . 378 MAGDALENIC Veljko
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10058286472 2 2:48:23 +1:05:47.63 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058286472
Št. krogov: 2
Time: 2:48:23
Zaostanek: +1:05:47.63
28 . 374 ROSSI Ruggero
Capodivento Mtb Artegna
Moški ITA Capodivento Mtb Artegna 7932684 2 2:51:57 +1:09:21.14 >
Klub Capodivento Mtb Artegna
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 7932684
Št. krogov: 2
Time: 2:51:57
Zaostanek: +1:09:21.14
29 . 370 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10032185085 2 3:00:46 +1:18:10.61 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032185085
Št. krogov: 2
Time: 3:00:46
Zaostanek: +1:18:10.61
30 . 371 Battistelli Gianfranco
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 1day 2 3:01:07 +1:18:31.27 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 3:01:07
Zaostanek: +1:18:31.27
31 . 565 GIURGIOVICH Giovani
Moški ITA 1day 2 3:07:46 +1:25:10.03 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 3:07:46
Zaostanek: +1:25:10.03
DNF 575 TAMARO GIORGIO
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10029283775 - DNF - >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029283775
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 381 NOVELLOZZI ANTONIO
DELIZIA BIKE
Moški ITA DELIZIA BIKE 10029269429 - DNF - >
Klub DELIZIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029269429
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 398 Demichele Paolo
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 10075595518 - DNF - >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10075595518
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 579 SKERL ANDREA
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10030523153 - DNF - >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030523153
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
MASTER 4-M
1 . 347 PERESUTTI Giuseppe
Capodivento Mtb Artegna
Moški ITA Capodivento Mtb Artegna 7932667 2 2:11:35 - >
Klub Capodivento Mtb Artegna
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 7932667
Št. krogov: 2
Time: 2:11:35
Zaostanek: -
2 . 340 Gomojić Ćiro
BK MTB Istra - Pazin
Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10059367721 2 2:23:10 +11:35.66 >
Klub BK MTB Istra - Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059367721
Št. krogov: 2
Time: 2:23:10
Zaostanek: +11:35.66
3 . 343 Papič Milivoj
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017632156 2 2:24:00 +12:25.08 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632156
Št. krogov: 2
Time: 2:24:00
Zaostanek: +12:25.08
4 . 366 Brandi Adriano
Moški ITA 1day 2 2:29:03 +17:28.58 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 2:29:03
Zaostanek: +17:28.58
5 . 342 Sandri Daniele
ASD GRUPPO VULKAN MTB
Moški ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 10033500750 2 2:35:17 +23:42.60 >
Klub ASD GRUPPO VULKAN MTB
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033500750
Št. krogov: 2
Time: 2:35:17
Zaostanek: +23:42.60
6 . 344 Giurgevich Bruno
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10032184883 2 2:54:30 +42:55.44 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032184883
Št. krogov: 2
Time: 2:54:30
Zaostanek: +42:55.44
DNF 341 MATAIJA GRŠO
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 10028442707 - DNF - >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028442707
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 345 Gaspardino Claudio
SIXS BOSCARO
Moški ITA SIXS BOSCARO 10028601745 - DNF - >
Klub SIXS BOSCARO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028601745
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
MASTER W-Ž
1 . 363 Guidolin Nicol
ASD GRUPPO VULKAN MTB
Ženski ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 10032497004 2 1:55:16 - >
Klub ASD GRUPPO VULKAN MTB
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10032497004
Št. krogov: 2
Time: 1:55:16
Zaostanek: -
2 . 362 Anderluh Natalija
BIKEREPUBLIC
Ženski SLO BIKEREPUBLIC 10006839591 2 2:02:47 +07:31.29 >
Klub BIKEREPUBLIC
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10006839591
Št. krogov: 2
Time: 2:02:47
Zaostanek: +07:31.29
3 . 357 Plehan Giuliana
MBC Trieste
Ženski ITA MBC Trieste 10032551463 2 2:12:56 +17:40.49 >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10032551463
Št. krogov: 2
Time: 2:12:56
Zaostanek: +17:40.49
4 . 361 BORDON TERESA Maria
A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE
Ženski ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 10076634327 2 2:23:37 +28:20.82 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10076634327
Št. krogov: 2
Time: 2:23:37
Zaostanek: +28:20.82
5 . 359 BIASIZZO Barbara
Capodivento Mtb Artegna
Ženski ITA Capodivento Mtb Artegna 7932682 2 2:38:52 +43:36.18 >
Klub Capodivento Mtb Artegna
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 7932682
Št. krogov: 2
Time: 2:38:52
Zaostanek: +43:36.18
6 . 355 VESCOVO DORIS
XC TEAM TRIESTE - ASD
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051884775 2 2:39:38 +44:22.16 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10051884775
Št. krogov: 2
Time: 2:39:38
Zaostanek: +44:22.16
DNF 365 ZIDARICH deborah
MBC Trieste
Ženski ITA MBC Trieste 10030760401 - DNF - >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030760401
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
ELITE M-M
1 . 63 ADEL Filip
Superior Suninvent Team
Moški CZE Superior Suninvent Team 10005618708 3 2:15:46 - >
Klub Superior Suninvent Team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10005618708
Št. krogov: 3
Time: 2:15:46
Zaostanek: -
2 . 25 VIŠŇOVSKÝ Tomas
Ceska sporitelna - Accolade cycling team
Moški SVK Ceska sporitelna - Accolade cycling team 10008821526 3 2:16:01 +00:14.52 >
Klub Ceska sporitelna - Accolade cycling team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10008821526
Št. krogov: 3
Time: 2:16:01
Zaostanek: +00:14.52
3 . 5 DINA Márton
Cube-Csömör
Moški HUN Cube-Csömör 10008816775 3 2:17:17 +01:30.36 >
Klub Cube-Csömör
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10008816775
Št. krogov: 3
Time: 2:17:17
Zaostanek: +01:30.36
4 . 19 HOCENWARTER Uwe
Wilier Force 7C
Moški AUT Wilier Force 7C 10003756308 3 2:17:18 +01:31.42 >
Klub Wilier Force 7C
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10003756308
Št. krogov: 3
Time: 2:17:18
Zaostanek: +01:31.42
5 . 1 KONWA Marek
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
Moški POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10005679029 3 2:17:18 +01:32.10 >
Klub Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10005679029
Št. krogov: 3
Time: 2:17:18
Zaostanek: +01:32.10
6 . 23 Basile Allard
Cube Profermetures Sefic
Moški FRA Cube Profermetures Sefic 10011138816 3 2:17:19 +01:32.16 >
Klub Cube Profermetures Sefic
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10011138816
Št. krogov: 3
Time: 2:17:19
Zaostanek: +01:32.16
7 . 9 Michałek Mariusz
UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10009830124 3 2:17:19 +01:32.32 >
Klub UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10009830124
Št. krogov: 3
Time: 2:17:19
Zaostanek: +01:32.32
8 . 7 Průdek Matěj
GAPP System - Cabtech MTB racing team
Moški CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 10009544780 3 2:17:32 +01:45.56 >
Klub GAPP System - Cabtech MTB racing team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009544780
Št. krogov: 3
Time: 2:17:32
Zaostanek: +01:45.56
9 . 26 Szatmáry András
Cube-Csömör
Moški HUN Cube-Csömör 10006448056 3 2:17:43 +01:56.16 >
Klub Cube-Csömör
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10006448056
Št. krogov: 3
Time: 2:17:43
Zaostanek: +01:56.16
10 . 12 RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch team
Moški CZE Kellys Bikeranch team 10006912343 3 2:17:54 +02:07.40 >
Klub Kellys Bikeranch team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10006912343
Št. krogov: 3
Time: 2:17:54
Zaostanek: +02:07.40
11 . 8 ULMAN Matous
Ceska sporitelna- Accolade cycling team
Moški CZE Ceska sporitelna- Accolade cycling team 10005872423 3 2:17:55 +02:08.48 >
Klub Ceska sporitelna- Accolade cycling team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10005872423
Št. krogov: 3
Time: 2:17:55
Zaostanek: +02:08.48
12 . 20 Stošek Martin
Symbio+CE.Energy
Moški CZE Symbio+CE.Energy 10007649644 3 2:20:02 +04:15.64 >
Klub Symbio+CE.Energy
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10007649644
Št. krogov: 3
Time: 2:20:02
Zaostanek: +04:15.64
13 . 28 ALBERTI Matthias
TEXPA-SIMPLON
Moški DEU TEXPA-SIMPLON 10005927387 3 2:20:53 +05:06.55 >
Klub TEXPA-SIMPLON
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10005927387
Št. krogov: 3
Time: 2:20:53
Zaostanek: +05:06.55
14 . 43 BOUDNY Pavel
Ceska sporitelna- Accolade cycling team
Moški CZE Ceska sporitelna- Accolade cycling team 10003279792 3 2:21:01 +05:14.47 >
Klub Ceska sporitelna- Accolade cycling team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10003279792
Št. krogov: 3
Time: 2:21:01
Zaostanek: +05:14.47
15 . 88 WAWAK Bartlomiej
Kross Racing Team
Moški POL Kross Racing Team 10007312366 3 2:21:02 +05:15.78 >
Klub Kross Racing Team
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10007312366
Št. krogov: 3
Time: 2:21:02
Zaostanek: +05:15.78
16 . 14 SOUKUP Cristoph
TEXPA_SIMPLON
Moški AUT TEXPA_SIMPLON 10002100840 3 2:21:26 +05:39.97 >
Klub TEXPA_SIMPLON
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10002100840
Št. krogov: 3
Time: 2:21:26
Zaostanek: +05:39.97
17 . 16 Hribovšek Boštjan
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10017604571 3 2:21:33 +05:46.91 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
Št. krogov: 3
Time: 2:21:33
Zaostanek: +05:46.91
18 . 59 GIGER Fabian
Kross Racing Team
Moški Kross Racing Team 10003691034 3 2:21:35 +05:48.24 >
Klub Kross Racing Team
Država
Spol: Moški
Licenca: 10003691034
Št. krogov: 3
Time: 2:21:35
Zaostanek: +05:48.24
19 . 2 VASTL Jan
N1 BMC Team
Moški CZE N1 BMC Team 10007995410 3 2:21:36 +05:49.95 >
Klub N1 BMC Team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10007995410
Št. krogov: 3
Time: 2:21:36
Zaostanek: +05:49.95
20 . 81 Buono Vito
Carbonhubo CMQ
Moški ITA Carbonhubo CMQ 10010635830 3 2:21:40 +05:54.06 >
Klub Carbonhubo CMQ
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010635830
Št. krogov: 3
Time: 2:21:40
Zaostanek: +05:54.06
21 . 53 BUBÍLEK Michal
Kellys BikeRanch Team
Moški CZE Kellys BikeRanch Team 10003508047 3 2:22:14 +06:28.12 >
Klub Kellys BikeRanch Team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10003508047
Št. krogov: 3
Time: 2:22:14
Zaostanek: +06:28.12
22 . 85 ZAMROŹNIAK Jakub
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
Moški POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10008822233 3 2:22:55 +07:09.06 >
Klub Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10008822233
Št. krogov: 3
Time: 2:22:55
Zaostanek: +07:09.06
23 . 47 ROŻEK Karol
UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10016313057 3 2:22:56 +07:09.13 >
Klub UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10016313057
Št. krogov: 3
Time: 2:22:56
Zaostanek: +07:09.13
24 . 34 Zöger Manfred
Picher Racing Team
Moški AUT Picher Racing Team 10006838379 3 2:23:14 +07:27.77 >
Klub Picher Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006838379
Št. krogov: 3
Time: 2:23:14
Zaostanek: +07:27.77
25 . 27 NIEBORAS Mateusz
UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10016015892 3 2:23:54 +08:07.74 >
Klub UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10016015892
Št. krogov: 3
Time: 2:23:54
Zaostanek: +08:07.74
26 . 61 STROZ Jan
Ceska sporitelna- Accolade cycling team
Moški CZE Ceska sporitelna- Accolade cycling team 10006569510 3 2:24:05 +08:18.60 >
Klub Ceska sporitelna- Accolade cycling team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10006569510
Št. krogov: 3
Time: 2:24:05
Zaostanek: +08:18.60
27 . 6 Sessler Guy
BIKE WAY RACING TEAM-BWR
Moški BIKE WAY RACING TEAM-BWR 10008822031 3 2:24:31 +08:44.25 >
Klub BIKE WAY RACING TEAM-BWR
Država
Spol: Moški
Licenca: 10008822031
Št. krogov: 3
Time: 2:24:31
Zaostanek: +08:44.25
28 . 56 HOFER Franz
TEXPA-SIMPLON
Moški ITA TEXPA-SIMPLON 10002818135 3 2:25:25 +09:39.06 >
Klub TEXPA-SIMPLON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10002818135
Št. krogov: 3
Time: 2:25:25
Zaostanek: +09:39.06
29 . 50 Belak Jure
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10009164359 3 2:25:26 +09:39.26 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
Št. krogov: 3
Time: 2:25:26
Zaostanek: +09:39.26
30 . 82 Tavčar Luka
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10010825685 3 2:26:01 +10:14.42 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010825685
Št. krogov: 3
Time: 2:26:01
Zaostanek: +10:14.42
31 . 40 Duquesne Rémy
Team VTT VCA Anjos
Moški FRA Team VTT VCA Anjos 10011145583 3 2:26:02 +10:15.62 >
Klub Team VTT VCA Anjos
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10011145583
Št. krogov: 3
Time: 2:26:02
Zaostanek: +10:15.62
32 . 21 Krajnc Gregor
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10008196783 3 2:26:04 +10:17.13 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
Št. krogov: 3
Time: 2:26:04
Zaostanek: +10:17.13
33 . 10 Valter Attila
Cube-Csömör
Moški HUN Cube-Csömör 10009820727 3 2:27:19 +11:32.59 >
Klub Cube-Csömör
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009820727
Št. krogov: 3
Time: 2:27:19
Zaostanek: +11:32.59
34 . 38 KOZAK Mariusz
UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10007849102 3 2:28:08 +12:21.21 >
Klub UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10007849102
Št. krogov: 3
Time: 2:28:08
Zaostanek: +12:21.21
35 . 74 D'AGOSTINO Marco
Carbonhubo CMQ
Moški ITA Carbonhubo CMQ 10015711253 3 2:29:15 +13:28.63 >
Klub Carbonhubo CMQ
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015711253
Št. krogov: 3
Time: 2:29:15
Zaostanek: +13:28.63
36 . 49 Buruczki Szilárd
Cube-Csömör
Moški HUN Cube-Csömör 10003514010 3 2:29:18 +13:31.56 >
Klub Cube-Csömör
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10003514010
Št. krogov: 3
Time: 2:29:18
Zaostanek: +13:31.56
37 . 33 Grick Matthias
KTM/ Wohnbefinden Graz ARBÖ
Moški AUT KTM/ Wohnbefinden Graz ARBÖ 10006907289 3 2:29:27 +13:40.13 >
Klub KTM/ Wohnbefinden Graz ARBÖ
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006907289
Št. krogov: 3
Time: 2:29:27
Zaostanek: +13:40.13
38 . 46 Mahmic Nedzad
RC Sport Vollmann powered by BMC
Moški BIH RC Sport Vollmann powered by BMC 10009544275 3 2:29:32 +13:45.18 >
Klub RC Sport Vollmann powered by BMC
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 10009544275
Št. krogov: 3
Time: 2:29:32
Zaostanek: +13:45.18
39 . 64 Oliva Vittorio
Carbonhubo CMQ
Moški ITA Carbonhubo CMQ 10006351258 3 2:30:06 +14:20.00 >
Klub Carbonhubo CMQ
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006351258
Št. krogov: 3
Time: 2:30:06
Zaostanek: +14:20.00
40 . 22 HELTA Filip
SGR Specialized
Moški POL SGR Specialized 10009547410 3 2:30:10 +14:23.81 >
Klub SGR Specialized
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10009547410
Št. krogov: 3
Time: 2:30:10
Zaostanek: +14:23.81
41 . 86 FAVALE Francesco
Carbonhubo CMQ
Moški ITA Carbonhubo CMQ 10015720044 3 2:30:22 +14:35.32 >
Klub Carbonhubo CMQ
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015720044
Št. krogov: 3
Time: 2:30:22
Zaostanek: +14:35.32
42 . 37 Borsos Benedek
SVS Pro Team
Moški HUN SVS Pro Team 10010834173 3 2:30:32 +14:45.32 >
Klub SVS Pro Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10010834173
Št. krogov: 3
Time: 2:30:32
Zaostanek: +14:45.32
43 . 87 ŠIRIĆ Ivan
BK Mostar
Moški BIH BK Mostar 10016101879 3 2:30:33 +14:46.99 >
Klub BK Mostar
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 10016101879
Št. krogov: 3
Time: 2:30:33
Zaostanek: +14:46.99
44 . 51 Noč Lenart
KK Djak
Moški SLO KK Djak 10003996885 3 2:31:49 +16:02.21 >
Klub KK Djak
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003996885
Št. krogov: 3
Time: 2:31:49
Zaostanek: +16:02.21
45 . 78 Bilić Anthony
Adrenalina Giant MTB Team
Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10011182868 3 2:32:29 +16:42.92 >
Klub Adrenalina Giant MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10011182868
Št. krogov: 3
Time: 2:32:29
Zaostanek: +16:42.92
46 . 76 WOHLGEMUTH Michael
Wilier Force 7C
Moški ITA Wilier Force 7C 10031504570 3 2:33:30 +17:43.88 >
Klub Wilier Force 7C
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031504570
Št. krogov: 3
Time: 2:33:30
Zaostanek: +17:43.88
47 . 17 STÜNZI Michael
TEXPA-SIMPLON
Moški TEXPA-SIMPLON 10006906481 3 2:33:31 +17:45.08 >
Klub TEXPA-SIMPLON
Država
Spol: Moški
Licenca: 10006906481
Št. krogov: 3
Time: 2:33:31
Zaostanek: +17:45.08
48 . 79 PACURAR Vlad-Lucian
ACS Sport Competition
Moški ROU ACS Sport Competition 10054063134 3 2:34:18 +18:31.82 >
Klub ACS Sport Competition
Država ROU
Spol: Moški
Licenca: 10054063134
Št. krogov: 3
Time: 2:34:18
Zaostanek: +18:31.82
49 . 62 Hochmüller Christoph
Radclub Arbö Griffen
Moški AUT Radclub Arbö Griffen 10007458270 3 2:34:36 +18:49.91 >
Klub Radclub Arbö Griffen
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10007458270
Št. krogov: 3
Time: 2:34:36
Zaostanek: +18:49.91
50 . 67 Tomac Silvije
BK Biker
Moški CRO BK Biker 10007823032 3 2:35:14 +19:28.05 >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10007823032
Št. krogov: 3
Time: 2:35:14
Zaostanek: +19:28.05
51 . 39 Skuzin Matej
BBK POŽEGA
Moški CRO BBK POŽEGA 10008607015 3 2:35:52 +20:05.17 >
Klub BBK POŽEGA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10008607015
Št. krogov: 3
Time: 2:35:52
Zaostanek: +20:05.17
52 . 36 Roset Pavao
BGK Tuškanac
Moški CRO BGK Tuškanac 10002582002 3 2:37:08 +21:21.25 >
Klub BGK Tuškanac
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10002582002
Št. krogov: 3
Time: 2:37:08
Zaostanek: +21:21.25
53 . 66 Sangulin Robert
BK Škola biciklizma
Moški CRO BK Škola biciklizma 10009698263 3 2:37:50 +22:03.93 >
Klub BK Škola biciklizma
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10009698263
Št. krogov: 3
Time: 2:37:50
Zaostanek: +22:03.93
54 . 45 Toljan Josip
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10059240914 3 2:37:59 +22:12.51 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059240914
Št. krogov: 3
Time: 2:37:59
Zaostanek: +22:12.51
55 . 57 Ramšak Borut
TEAM GANESHA
Moški SLO TEAM GANESHA 10005531711 3 2:40:51 +25:04.65 >
Klub TEAM GANESHA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10005531711
Št. krogov: 3
Time: 2:40:51
Zaostanek: +25:04.65
56 . 42 Simčić Đani
Adrenalina Giant MTB Team
Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10003346480 3 2:43:29 +27:43.05 >
Klub Adrenalina Giant MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10003346480
Št. krogov: 3
Time: 2:43:29
Zaostanek: +27:43.05
57 . 83 Jeftinić Saša
BGK Tuškanac
Moški CRO BGK Tuškanac 10010663213 3 2:45:25 +29:38.87 >
Klub BGK Tuškanac
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010663213
Št. krogov: 3
Time: 2:45:25
Zaostanek: +29:38.87
58 . 65 PAVLINUŠIĆ Roko
kamesnica.cyclingteam@gmail.com
Moški CRO kamesnica.cyclingteam@gmail.com 10015719741 3 3:02:40 +46:53.74 >
Klub kamesnica.cyclingteam@gmail.com
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015719741
Št. krogov: 3