Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Kamenjak Rocky Trails 2018 UCI C3

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:Kamenjak Rocky Trails 2018 UCI C3 Datum:08.04.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Št. krogov Time Zaostanek
HOBBY 1-M
1 . 444 KOUDELKA Petr Moški CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 1day 1 1:01:30 -
2 . 442 Delton Massimo Moški CRO ADRENALINA GIANT MTB TEAM 1day 1 1:05:44 +04:13.42
3 . 455 Bašić Tino Moški CRO BK Kamešnica 10058279402 1 1:06:23 +04:53.22
4 . 546 Kajfeš Ivan Moški CRO Crosslift Gym 1day 1 1:08:11 +06:40.34
5 . 437 Fontana Federico Moški ITA Individuale 1day 1 1:08:15 +06:44.60
6 . 435 ČakareviĆ Rade Moški CRO INDIVIDUAL 1day 1 1:08:26 +06:55.42
7 . 446 Lukšić Marko Moški CRO Dobra kapljica 1day 1 1:08:57 +07:26.62
8 . 449 Vukičević Vanja Moški CRO Srk Puls 1day 1 1:09:10 +07:40.24
9 . 436 ĐOKIĆ Igor Moški CRO Srk Alba 1day 1 1:09:47 +08:16.64
10 . 447 HORVAT Igor Moški CRO 1day 1 1:09:50 +08:19.32
11 . 457 Žužić Diego Moški CRO BK Poreč 1day 1 1:11:05 +09:34.52
12 . 464 NOVAK Luka Moški CRO BK Vid Ročić 10058278292 1 1:11:18 +09:48.03
13 . 445 Vedernjak Goran Moški CRO Dobra kapljica 1day 1 1:11:41 +10:10.93
14 . 439 NIKOLIĆ Ante Moški CRO 1day 1 1:12:15 +10:44.57
15 . 434 PUŠIĆ Željko Moški CRO 1day 1 1:16:06 +14:35.41
16 . 432 Srblin Aldo Moški CRO B.K. AXA 1day 1 1:17:06 +15:36.15
17 . 431 Petropoli Željko Moški CRO 1day 1 1:20:06 +18:36.05
18 . 451 Habazin Silvio Moški CRO BK Vid Ročić 1day 1 1:20:38 +19:07.97
19 . 448 Perica Željko Moški CRO BK AKS Stankovci 1day 1 1:23:24 +21:54.07
20 . 438 Marić Igor Moški CRO B.K. AXA 1day 1 1:34:02 +32:31.30
21 . 440 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 1day 1 1:41:35 +40:04.29
22 . 453 ŽIGON ROK Moški SLO / 1day 1 1:53:21 +51:50.33
23 . 430 Rosini Edoardo Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051509206 1 1:58:30 +57:00.15
HOBBY 1 W-Ž
1 . 462 Zupan Maja Ženski SLO Bled Bike Festival 1day 1 1:16:15 -
2 . 463 Zuccon Nina Ženski CRO 1day 1 1:25:36 +09:20.63
3 . 460 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10077058905 1 1:44:35 +28:19.63
DNF 461 STIASTNY MANUELA Ženski ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051075635 - DNF -
HOBBY 2-M
1 . 532 GNIP Vladimir Moški CRO 1day 2 1:55:13 -
2 . 535 Roce Toni Moški CRO 1day 2 1:58:48 +03:34.19
3 . 531 Simonič Valentin Moški SLO IZVIR VIPAVA 1day 2 1:59:23 +04:09.79
4 . 520 Simonič Erik Moški SLO KK Izvir 1day 2 1:59:31 +04:17.88
5 . 554 MIJALJEVIĆ Martin Moški CRO BBK Orlov krug 2 1:59:36 +04:23.00
6 . 539 ŠARLIJA Ante Moški CRO BBK Orlov Krug 10058282836 2 1:59:54 +04:41.11
7 . 553 Legović Martin Moški CRO BK Novigrad 1day 2 1:59:56 +04:42.65
8 . 518 JURIČIN Vjekoslav Moški CRO BBK Pakoštane 1day 2 2:00:21 +05:07.86
9 . 540 SZABO MARKO David Moški HUN Team Imperator 1day 2 2:01:09 +05:55.50
10 . 527 Babić Đulijano Moški CRO individual 10608300062 2 2:01:52 +06:38.80
11 . 528 Komen Danijel Moški CRO BK CAMPETTO 2 2:03:31 +08:17.55
12 . 512 VUKMIR Roberto Moški CRO bk Pula 1day 2 2:03:32 +08:18.27
13 . 561 ŠKILJIĆ Jurica Moški CRO 1day 2 2:03:34 +08:20.73
14 . 536 KNEZ Darko Moški SLO MTB SLO TEAM 1day 2 2:03:56 +08:42.22
15 . 550 Brajković Manuel Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 1day 2 2:04:52 +09:38.51
16 . 507 Bonas Drago Moški CRO individual 1day 2 2:08:45 +13:32.00
17 . 545 Mašinović Sandi Moški CRO Srk Puls 1day 2 2:10:13 +14:59.93
18 . 510 Tramišak Tibor Moški CRO BK Crikvenica 10028437047 2 2:11:42 +16:28.55
19 . 542 RAKIC Jurica Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028408957 2 2:12:02 +16:48.96
20 . 517 Kliba Kristian Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10028438562 2 2:13:35 +18:22.08
21 . 547 STANISIC Vanja Moški CRO B.K.Pula 1day 2 2:14:09 +18:55.21
22 . 524 MANESTAR Dario Moški CRO BK Crikvenica 10076603005 2 2:14:38 +19:24.30
23 . 515 Crljenica Manuel Moški CRO BK Pula 1day 2 2:15:41 +20:27.49
24 . 508 Peruško Serđo Moški CRO BK.AXA 10028411078 2 2:16:10 +20:56.84
25 . 551 Vidmar Gabrjel Moški SLO Federclub trieste 1day 2 2:17:18 +22:04.94
26 . 525 Cipriš Nenad Moški CRO MTB Team ZGodni 1day 2 2:17:45 +22:31.73
27 . 523 Žufić Alen Moški CRO BK ŽMINJ 1day 2 2:18:22 +23:08.87
28 . 538 FRANDOLI Erik Moški ITA Mbc trieste 1day 2 2:20:17 +25:03.27
29 . 521 Kiš Albert Moški CRO biciklistički klub Poreč 1day 2 2:20:55 +25:41.80
30 . 543 Horvat Bojan Moški CRO Biciklistički klub Poreč 1day 2 2:21:41 +26:27.89
31 . 519 Kajfes Boris Moški CRO bk Campetto 1day 2 2:21:47 +26:33.58
32 . 544 VEGO bojan Moški BIH no team 1day 2 2:22:26 +27:12.95
33 . 514 Bilić Loris Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10028425933 2 2:22:28 +27:14.92
34 . 559 Kuzmić Damir Moški CRO BK OPATIJA 2010 10028448666 2 2:22:31 +27:17.74
35 . 529 ŠANDL Robert Moški CRO BK Crikvenica 10058277984 2 2:22:59 +27:45.96
36 . 522 SLADONJA Dragan Moški CRO BK Crikvenica 10028406533 2 2:23:12 +27:58.86
37 . 502 ŠTĚPANÍK Jiří Moški CZE MORAVEC Team 10047399840 2 2:23:18 +28:04.41
38 . 530 Atanasić Andrej Moški CRO BK Novigrad 10080411465 2 2:26:12 +30:58.49
39 . 562 ZANINIĆ Petar Moški CRO 1day 2 2:26:44 +31:30.52
40 . 513 Tržan Boštjan Moški SLO Bled Bike Festival 1day 2 2:27:27 +32:13.34
41 . 557 RADIĆ Boro Moški CRO BK Adrion Oros 1day 2 2:27:46 +32:32.55
42 . 506 Buranello Diego Moški ITA Team el Bura 1day 2 2:30:14 +35:00.71
43 . 516 PERIŠA Gordan Moški CRO Bk Fortica 10028431589 2 2:31:02 +35:48.93
44 . 501 PETROVIĆ Igor Moški CRO BK AXA 1day 2 2:32:55 +37:41.88
45 . 537 SUBOTIĆ Danijel Moški CRO BK Vid Ročić 1day 2 2:33:32 +38:18.47
46 . 533 DRLJE Jurica Moški CRO BK Adrion Oros 1day 2 2:36:07 +40:53.43
47 . 503 Blasi Graziano Moški ITA nessuno 1day 2 2:39:31 +44:17.79
48 . 504 BARINI Davide Moški ITA MBC Trieste 1day 2 2:46:33 +51:19.94
49 . 563 KURSAR Krste Moški CRO 1day 2 2:47:31 +52:17.29
50 . 526 BERKET Damjan Moški CRO 1day 2 2:49:06 +53:52.23
DNF 541 Kazalac Marijan Moški CRO Bk Pula 1day - DNF -
DNF 509 BARAĆ Marko Moški CRO BK Kairos 1day - DNF -
DNF 552 Petrović Ivan Moški CRO BK AXA 1day - DNF -
DNF 505 Smilovich Michele Moški ITA MBC TRIESTE 1day - DNF -
HOBBY 2 W-Ž
1 . 582 FOSCHIA Debora Ženski ITA Capodivento Mtb Artegna 7932683 2 2:28:11 -
2 . 581 Rovčanić Jelena Ženski CRO Škola biciklizma Zagreb 1day 2 2:47:54 +19:42.79
3 . 580 FRANJIĆ Josipa Ženski CRO BBK Orlov krug 10059262940 2 3:12:38 +44:26.93
MASTER 1-M
1 . 182 Sikošek Gregor Moški SLO JB Team Novo mesto 10017589922 3 2:29:14 -
2 . 191 Čefuta Tomaž Moški SLO Eppinger Team 3 2:29:29 +00:15.01
3 . 155 CUCINOTTA Claudio Moški ITA Sporty Cycling Team 10002349000 3 2:34:18 +05:03.22
4 . 167 Katalenić Tomislav Moški CRO Cycling Lošinj 1day 3 2:37:42 +08:27.75
5 . 134 BRABEC David Moški CZE Ceska sporitelna - Accolade cycling team 10047378824 3 2:37:42 +08:27.95
6 . 180 Podgornik Tadej Moški SLO MBK SportR.si 10017595174 3 2:39:59 +10:44.95
7 . 152 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614170 3 2:42:18 +13:03.81
8 . 157 Sandri Simone Moški ITA Eppinger Team 1003262280 3 2:42:45 +13:30.06
9 . 144 Juras Tonko Moški CRO BBK Orlob krug 10002300395 3 2:44:36 +15:21.03
10 . 160 HUŠIĆ Irvin Moški BIH BK Faust Vrančić 10015908384 3 2:47:29 +18:14.03
11 . 186 Štucin Alen Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017591235 3 2:49:38 +20:23.61
12 . 188 Balantič Marko Moški SLO Energijateam.com 10077954757 3 2:50:06 +20:51.39
13 . 184 Golob Rok Moški SLO JB Team Novo mesto 10017652970 3 2:50:43 +21:28.18
14 . 168 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 10028408452 3 2:51:16 +22:01.07
15 . 139 Pahor Sebastjan Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 10017569512 3 2:52:10 +22:55.39
16 . 154 Vidovic Sasa Moški CRO BK Grobnik 1day 3 2:52:31 +23:16.40
17 . 173 ARCURI Ludovico Moški ITA CArbonhubo CMQ 10058926470 3 2:54:52 +25:37.85
18 . 176 Žnidarič Marko Moški CRO BK Mura avantura 10073590951 3 2:54:54 +25:39.08
19 . 177 RADAKOVIĆ Ivan Moški CRO Bk Faust Vrančić 10058284351 3 2:56:33 +27:18.55
20 . 170 KURTOV Ivan Moški CRO BBK Pakoštane 1day 3 2:57:34 +28:19.52
21 . 190 Robič Matic Moški SLO KK Bajk 10017602046 3 2:57:49 +28:34.72
22 . 145 ZUDINI FURIO Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10032185489 3 2:59:22 +30:07.67
23 . 148 Dundović Saša Moški CRO bbk team rodeo 10028430377 3 3:00:36 +31:21.65
24 . 130 Sanapo Michele Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051062804 3 3:05:30 +36:15.99
25 . 151 Milaković Domagoj Moški CRO BBK T-Rex 10058965371 3 3:06:39 +37:24.55
26 . 189 PRAMPARO CHRISTIAN Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10033392434 3 3:09:12 +39:57.04
27 . 163 Crvaric Karlo Moški CRO BK Marjan 10028428660 3 3:09:54 +40:39.82
28 . 159 Plevnjak Marko Moški CRO BK Ciklus 10028442505 3 3:10:33 +41:18.76
29 . 376 Micheu Mario Moški AUT Team Penhab 1day 3 3:11:48 +42:33.07
30 . 140 Bobolanović Tihomir Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10028442303 3 3:13:37 +44:22.69
31 . 136 HORVATH Sandor Moški HUN ZKSE 10074030986 3 3:15:39 +46:24.75
32 . 141 Pilčić Ivica Moški CRO BK Grobnik 10079892113 3 3:16:08 +46:53.63
33 . 135 Davidić Goran Moški CRO BK Grobnik 10079891911 3 3:16:08 +46:53.68
34 . 137 VADUVA Calin-Emanuel Moški ROU ACS Sport Competition 1day 3 3:23:11 +53:56.75
35 . 171 TOFFANIN Fabio Moški ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 10033500548 3 3:27:43 +58:28.93
36 . 131 PEROSA MARCO Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10057325667 3 3:28:04 +58:49.07
37 . 161 BELLIAN ENRICO Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10075260866 3 3:47:07 +1:17:52.87
DNF 172 BALETA LEO Moški CRO BK AKS Stankovci CRO19871123 - DNF -
DNF 164 DELUISA Fabrizio Moški ITA MBC Trieste A081821 - DNF -
DNF 175 Carli Peter Moški ITA MBC Trieste 10075589656 - DNF -
DNF 179 Budin Matjaž Moški SLO MBK SportR.si 10003509360 - DNF -
DNF 138 BEDENDO Eugenio Moški ITA Capodivento Mtb Artegna 7932632 - DNF -
DNF 169 PUNTAFERRO Christian Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10029907306 - DNF -
DNF 156 Vascotto Cristian Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 10030928735 - DNF -
DNF 166 ČOGELJA Danijel Moški CRO Bk fortica CRO19840221 - DNF -
DNF 183 Lukačić Ivan Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10058276570 - DNF -
DNF 133 TALAJIĆ Dalibor Moški CRO BK Metković 10058282937 - DNF -
DNF 153 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik 10028421788 - DNF -
DNF 143 Milosevic Manuel Moški CRO BK Novigrad 10058636985 - DNF -
DNF 132 Sobot Filip Moški CRO Adrenalina MTB Team 1day - DNF -
MASTER 2-M
1 . 274 DAPRETTO Gianpiero Moški ITA asd federclubtrieste 10028497368 2 1:39:57 -
2 . 282 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 2 1:42:36 +02:38.50
3 . 207 TOMAT LORIS Moški ITA Asd VALCHIARO' 10014497238 2 1:45:45 +05:47.77
4 . 243 Dekovic Marin Moški CRO BK Campetto 10010896316 2 1:46:57 +06:59.70
5 . 289 Babić Dalibor Moški CRO Bk Buzet 1day 2 1:47:03 +07:05.56
6 . 287 PEJDO Marin Moški CRO Bbk Orlov krug 10028419263 2 1:47:07 +07:10.09
7 . 261 ŠUBR Mario Moški CRO Biciklistički klub Našice 10058277883 2 1:48:25 +08:28.09
8 . 214 MAJKUT Petr Moški CZE Ceska sporitelna - Accolade cycling team 10053261165 2 1:48:47 +08:49.53
9 . 252 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 2 1:49:49 +09:52.34
10 . 232 ZOSSI FABRIZIO Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 10015046040 2 1:50:19 +10:21.80
11 . 210 BASTA Boris Moški CRO BBK T-Rex 10015720650 2 1:50:25 +10:27.94
12 . 263 CVITKOVIC Ivica Moški CRO Bk Vlaji Sinj 1day 2 1:50:50 +10:53.18
13 . 226 MARSI CARLO Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10030509211 2 1:51:53 +11:55.84
14 . 215 Glavić Relvis Moški CRO BK Novigrad 10028453215 2 1:52:02 +12:04.61
15 . 268 Mesić Milan Moški CRO BK Strada 10063910048 2 1:52:42 +12:44.90
16 . 249 Rijavec Aleš Moški SLO Energija team 10017614372 2 1:53:19 +13:21.93
17 . 278 BRESICH LORENZO Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10031191746 2 1:53:26 +13:29.20
18 . 294 PEVEC Eugen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 1:53:55 +13:58.07
19 . 202 Fržop Joško Moški CRO BBK Orlov krug 10028432805 2 1:55:31 +15:33.36
20 . 204 GENTILINI Massimiliano Moški ITA Capodivento Mtb Artegna 7932690 2 1:55:46 +15:48.97
21 . 222 RADULOVIĆ Siniša Moški CRO BBK Orlov Krug 10028451292 2 1:57:20 +17:22.43
22 . 260 DAGRI Alessandro Moški ITA FEDERCLUBtrieste A129404 2 1:57:51 +17:53.47
23 . 228 Kralj Dean Moški ITA MBC Trieste 10028689247 2 1:58:03 +18:06.29
24 . 273 OVAN FRANCESCO Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 10033304023 2 1:58:13 +18:16.21
26 . 253 Spahija Zlatko Moški CRO BBK Orlov krug 10028431892 2 1:58:47 +18:50.29
27 . 239 Marčelja Marko Moški CRO BK Crikvenica 10004498154 2 1:59:01 +19:03.79
28 . 270 TOMAŠIĆ Denis Moški CRO BBK T-Rex 10028420980 2 1:59:21 +19:24.04
29 . 286 Bruni Mauro Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051067248 2 1:59:24 +19:26.54
30 . 206 FABRIS Michele Moški ITA A.S.D.FEDRCLUB TRIESTE S.C.A.T. CAP 10031898937 2 1:59:28 +19:30.67
31 . 291 BARIŠIĆ BARIŠIĆ Antonio Moški CRO BBK Orlov krug 10028436340 2 2:00:23 +20:25.77
32 . 259 Grahli Marko Moški CRO BK Ciklus 10058280311 2 2:00:40 +20:42.73
33 . 266 FORMELLI Michele Moški ITA Capodivento Mtb Artegna 7932689 2 2:00:47 +20:49.82
34 . 216 RADOVINI RENATO Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10029049359 2 2:01:06 +21:08.43
35 . 212 BIZZOTTO Alessandro Moški ITA ASD COTTUR TRIESTE 10030355728 2 2:01:21 +21:24.21
36 . 256 VELEPIČ Marko Moški CRO BK Crikvenica 10028421182 2 2:01:30 +21:33.30
37 . 236 CHERIN PAOLO Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10030887814 2 2:01:50 +21:53.22
38 . 246 REN ANDREA KAISER Moški ITA AS.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE 10030107568 2 2:02:02 +22:04.63
39 . 292 Slavić Paulo Moški CRO Bk opatija 2010 10003346076 2 2:02:23 +22:25.96
40 . 272 Gábor Dervalics Moški HUN ZKSE 10023598868 2 2:03:25 +23:28.30
41 . 281 ROCA Roko Moški CRO BBK Orlov krug 10028424721 2 2:03:33 +23:35.91
42 . 223 Perica Ante Moški CRO bbk team rodeo 2 2:03:40 +23:43.24
43 . 279 OBERTI VALNERA DI Moški ITA Federclub Trieste 10030041248 2 2:04:43 +24:45.64
44 . 203 BARTOLICH Alessandro Moški ITA MBC Trieste 10030027544 2 2:04:58 +25:00.56
45 . 280 PAVLOVIĆ Krunoslav Moški CRO BK ROTOR KOPRIVNICA 10077032734 2 2:05:38 +25:41.12
46 . 241 ŠIJANEC Robert Moški SLO MTB SLO TEAM 1day 2 2:05:40 +25:42.73
47 . 220 KOGAL Aleksander Moški SLO MTB SLO TEAM 1day 2 2:06:16 +26:19.32
48 . 201 BENIC ALFREDO Moški CRO BK Campetto 28442101 2 2:06:57 +26:59.40
49 . 255 Milat Erik Moški CRO Bk Campetto 2 2:08:19 +28:21.47
50 . 242 BERKOVIC Vedran Moški CRO BK Ciklus 10011029183 2 2:08:52 +28:55.13
51 . 269 Balenović Goran Moški CRO BK Crikvenica 10028447858 2 2:08:56 +28:58.35
52 . 298 ANTULOV Alan Moški CRO Orlov krug 10059246570 2 2:10:06 +30:09.33
53 . 200 Abbrescia Alessandro Moški ITA MBC TRIESTE 10076828327 2 2:11:14 +31:17.07
54 . 258 COCEANO LORENZO Moški ITA ASD TEAM BIKE LEON 7934820 2 2:11:30 +31:32.88
55 . 277 COSENZA GENNARO Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051501930 2 2:11:54 +31:57.13
56 . 254 Iurissevich Daniele Moški ITA MBC Trieste 10075626335 2 2:12:03 +32:05.41
57 . 219 FRANIN GRGO PEČARICA Moški CRO BBK Orlov krug 10028428458 2 2:12:12 +32:14.60
58 . 221 VERMES Csaba Moški HUN Team Imperator 1day 2 2:12:59 +33:02.00
59 . 271 FRANZIN Alessio Moški ITA Bike Club 2000 10075599255 2 2:13:18 +33:21.18
60 . 276 MATIĆ Mile Moški CRO BK Fortica 10058285159 2 2:14:46 +34:49.33
61 . 217 Federico Enzo Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10033392939 2 2:14:56 +34:58.99
62 . 205 PIVIDORI Cristian Moški ITA Capodivento MTB Artegna 7935406 2 2:15:12 +35:14.66
63 . 244 Manzin Andrea Moški ITA MBC Trieste 10075611480 2 2:18:44 +38:46.92
64 . 230 Ieserscech Riccardo Moški ITA MBC Trieste A148995 2 2:19:23 +39:25.84
65 . 225 Stein Daniele Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10077072342 2 2:21:52 +41:55.22
66 . 264 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus 10028445434 2 2:22:23 +42:26.08
67 . 211 LOVRINOVIC Egidio Moški ITA MBC TRIESTE 10030421709 2 2:22:44 +42:46.45
68 . 290 Pavliš Marko Moški CRO BK Ciklus 10058284149 2 2:23:10 +43:12.77
69 . 285 SCLIP Gianni Moški ITA Federclub Trieste 10028506664 2 2:26:17 +46:19.75
70 . 213 Riosa Denis Moški ITA CRAL BIKE 1005162194 2 2:27:55 +47:57.43
71 . 235 BATTINI BRUNO Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10032561769 2 2:27:58 +48:00.83
72 . 231 Mocnich Lorenzo Moški ITA 1day 2 2:32:11 +52:13.97
73 . 208 FERRIOLO FELICE Moški ITA A.S.D. MTB 1212 TEAM 05Z0836 10029275287 2 2:33:24 +53:26.51
74 . 233 BARANOVIĆ Stipe Moški CRO Bk Fortica 10004122884 2 2:36:52 +56:55.05
75 . 293 PRPIĆ Petar Moški CRO BK Campetto 10058613949 2 2:37:08 +57:11.30
76 . 251 VRANJEŠ Ninoslav Moški CRO BK Ciklus 10077920080 2 2:37:48 +57:50.43
77 . 299 DVORAK Pavel Moški CZE Sporitelna 10047706806 2 2:38:22 +58:24.61
78 . 265 torelli federico Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10034587150 2 2:49:58 +1:10:01.15
DNF 224 BOLDRINI Piero Moški ITA MBC Trieste 1005372219 - DNF -
DNF 218 CARARAVELLO MASSIMO MELI Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10051661776 - DNF -
DNF 296 Blaznik Robert Moški SLO MBK SportR.si - DNF -
DNF 257 Smovnik Matjaž Moški SLO MTB Gortina 1day - DNF -
DNF 275 COCIUBA Teofil-Gabriel Moški ROU ACS Sport Competition 10080283143 - DNF -
DNF 267 PELAJIĆ Josip Moški CRO BBK Orlov krug 10028435734 - DNF -
DNF 229 Popović Alen Moški CRO BK Biker 10059037214 - DNF -
MASTER 3-M
1 . 394 Vesel Peter Moški SLO KD UNI TEAM 10017567791 2 1:42:36 -
2 . 572 ERCULIANI Nicola Moški ITA Carbonhobo CMQ 2 1:48:45 +06:09.25
3 . 348 turitto livio Moški ITA MBC TRIESTE 10032551362 2 1:57:48 +15:12.71
4 . 372 ferfoglia mario Moški ITA MBC Trieste 10031444148 2 2:00:27 +17:51.12
5 . 377 Boben Aleš Moški SLO MTB Trbovlje/mtb.si 10016197566 2 2:02:27 +19:50.85
6 . 395 Kliba Valter Moški CRO Adrenalina MTB Team 1day 2 2:03:17 +20:41.00
7 . 367 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10058280109 2 2:03:50 +21:14.56
8 . 573 PERIĆ Zoran Moški CRO BK Kairos 10080225852 2 2:04:07 +21:30.86
9 . 570 Zuccon Gianfranco Moški CRO 1day 2 2:04:54 +22:18.44
10 . 349 ZERJAL Mauro Moški ITA ASD Trieste 1003102129 2 2:05:58 +23:22.59
11 . 386 Hek Mauro Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10058294048 2 2:06:01 +23:25.05
12 . 576 SENEČIĆ Damir Moški CRO BK Faust Vrančić CRO19680323 2 2:06:08 +23:31.98
13 . 368 Vrban Milan Moški CRO BK Crikvenica 10028429973 2 2:06:49 +24:13.36
14 . 390 CORDA BRUNO Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10028501917 2 2:07:23 +24:47.16
15 . 392 MARGIOTTA Remo Moški ITA SC COTTUR 10028817165 2 2:08:19 +25:42.96
16 . 571 Pavičić Krešimir Moški CRO BBK Požega 10028416334 2 2:10:41 +28:04.89
17 . 574 blasi andrea Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10034193389 2 2:11:14 +28:38.66
18 . 379 Tiefengraber Igor Moški SLO KD Alpe SIS 10073138788 2 2:12:21 +29:45.72
19 . 577 Bertetić Robert Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10028419162 2 2:15:01 +32:25.37
20 . 388 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 10028430882 2 2:15:38 +33:02.36
21 . 385 TAVELLA Francesco Moški ITA Capodivento Mtb Artegna 7932673 2 2:22:56 +40:20.25
22 . 567 GOJKOVIČ Tomislav Moški CRO Škola biciklizma Zagreb 10080024374 2 2:23:50 +41:13.95
23 . 393 Kos Darije Damir Moški CRO bk Ciklus 10059138759 2 2:28:39 +46:03.21
24 . 578 BUZZOLINI Fabrizio Moški ITA Capodivento Mtb Artegna 7932668 2 2:29:58 +47:21.89
25 . 569 DESTALLIS PAOLO Moški ITA ALABARDA BIKE TEAM AM811990 2 2:34:49 +52:13.23
26 . 373 SOMMAVILLA FABIO Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051884169 2 2:46:56 +1:04:19.86
27 . 378 MAGDALENIC Veljko Moški CRO BK Ciklus 10058286472 2 2:48:23 +1:05:47.63
28 . 374 ROSSI Ruggero Moški ITA Capodivento Mtb Artegna 7932684 2 2:51:57 +1:09:21.14
29 . 370 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10032185085 2 3:00:46 +1:18:10.61
30 . 371 Battistelli Gianfranco Moški ITA MBC TRIESTE 1day 2 3:01:07 +1:18:31.27
31 . 565 GIURGIOVICH Giovani Moški ITA 1day 2 3:07:46 +1:25:10.03
DNF 575 TAMARO GIORGIO Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10029283775 - DNF -
DNF 381 NOVELLOZZI ANTONIO Moški ITA DELIZIA BIKE 10029269429 - DNF -
DNF 579 SKERL ANDREA Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10030523153 - DNF -
DNF 398 Demichele Paolo Moški ITA MBC Trieste 10075595518 - DNF -
MASTER 4-M
1 . 347 PERESUTTI Giuseppe Moški ITA Capodivento Mtb Artegna 7932667 2 2:11:35 -
2 . 340 Gomojić Ćiro Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10059367721 2 2:23:10 +11:35.66
3 . 343 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP 10017632156 2 2:24:00 +12:25.08
4 . 366 Brandi Adriano Moški ITA 1day 2 2:29:03 +17:28.58
5 . 342 Sandri Daniele Moški ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 10033500750 2 2:35:17 +23:42.60
6 . 344 Giurgevich Bruno Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10032184883 2 2:54:30 +42:55.44
DNF 341 MATAIJA Gršo Moški CRO BK Crikvenica 10028442707 - DNF -
DNF 345 Gaspardino Claudio Moški ITA SIXS BOSCARO 10028601745 - DNF -
MASTER W-Ž
1 . 363 Guidolin Nicol Ženski ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 10032497004 2 1:55:16 -
2 . 362 Anderluh Natalija Ženski SLO BikeRepublic 10006839591 2 2:02:47 +07:31.29
3 . 357 Plehan Giuliana Ženski ITA MBC Trieste 10032551463 2 2:12:56 +17:40.49
4 . 361 BORDON TERESA Maria Ženski ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 10076634327 2 2:23:37 +28:20.82
5 . 359 BIASIZZO Barbara Ženski ITA Capodivento Mtb Artegna 7932682 2 2:38:52 +43:36.18
6 . 355 VESCOVO DORIS Ženski ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051884775 2 2:39:38 +44:22.16
DNF 365 ZIDARICH deborah Ženski ITA MBC Trieste 10030760401 - DNF -
ELITE M-M
1 . 63 ADEL Filip Moški CZE Superior Suninvent Team 10005618708 3 2:15:46 -
2 . 25 VIŠŇOVSKÝ Tomas Moški SVK Ceska sporitelna - Accolade cycling team 10008821526 3 2:16:01 +00:14.52
3 . 5 DINA Márton Moški HUN Cube-Csömör 10008816775 3 2:17:17 +01:30.36
4 . 19 HOCENWARTER Uwe Moški AUT Wilier Force 7C 10003756308 3 2:17:18 +01:31.42
5 . 1 KONWA Marek Moški POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10005679029 3 2:17:18 +01:32.10
6 . 23 Basile Allard Moški FRA Cube Profermetures Sefic 10011138816 3 2:17:19 +01:32.16
7 . 9 Michałek Mariusz Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10009830124 3 2:17:19 +01:32.32
8 . 7 Průdek Matěj Moški CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 10009544780 3 2:17:32 +01:45.56
9 . 26 Szatmáry András Moški HUN Cube-Csömör 10006448056 3 2:17:43 +01:56.16
10 . 12 RAUCHFUSS Marek Moški CZE Kellys Bikeranch team 10006912343 3 2:17:54 +02:07.40
11 . 8 ULMAN Matous Moški CZE Ceska sporitelna- Accolade cycling team 10005872423 3 2:17:55 +02:08.48
12 . 20 Stošek Martin Moški CZE Symbio+CE.Energy 10007649644 3 2:20:02 +04:15.64
13 . 28 ALBERTI Matthias Moški DEU TEXPA-SIMPLON 10005927387 3 2:20:53 +05:06.55
14 . 43 BOUDNY Pavel Moški CZE Ceska sporitelna- Accolade cycling team 10003279792 3 2:21:01 +05:14.47
15 . 88 WAWAK Bartlomiej Moški POL Kross Racing Team 10007312366 3 2:21:02 +05:15.78
16 . 14 SOUKUP Cristoph Moški AUT TEXPA_SIMPLON 10002100840 3 2:21:26 +05:39.97
17 . 16 Hribovšek Boštjan Moški SLO Calcit bike team 10017604571 3 2:21:33 +05:46.91
18 . 59 GIGER Fabian Moški Kross Racing Team 10003691034 3 2:21:35 +05:48.24
19 . 2 VASTL Jan Moški CZE N1 BMC Team 10007995410 3 2:21:36 +05:49.95
20 . 81 Buono Vito Moški ITA Carbonhubo CMQ 10010635830 3 2:21:40 +05:54.06
21 . 53 BUBÍLEK Michal Moški CZE Kellys BikeRanch Team 10003508047 3 2:22:14 +06:28.12
22 . 85 ZAMROŹNIAK Jakub Moški POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10008822233 3 2:22:55 +07:09.06
23 . 47 ROŻEK Karol Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10016313057 3 2:22:56 +07:09.13
24 . 34 Zöger Manfred Moški AUT Picher Racing Team 10006838379 3 2:23:14 +07:27.77
25 . 27 NIEBORAS Mateusz Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10016015892 3 2:23:54 +08:07.74
26 . 61 STROZ Jan Moški CZE Ceska sporitelna- Accolade cycling team 10006569510 3 2:24:05 +08:18.60
27 . 6 Sessler Guy Moški BIKE WAY RACING TEAM-BWR 10008822031 3 2:24:31 +08:44.25
28 . 56 HOFER Franz Moški ITA TEXPA-SIMPLON 10002818135 3 2:25:25 +09:39.06
29 . 50 Belak Jure Moški SLO Calcit bike team 10009164359 3 2:25:26 +09:39.26
30 . 82 Tavčar Luka Moški SLO Calcit bike team 10010825685 3 2:26:01 +10:14.42
31 . 40 Duquesne Rémy Moški FRA Team VTT VCA Anjos 10011145583 3 2:26:02 +10:15.62
32 . 21 Krajnc Gregor Moški SLO Calcit bike team 10008196783 3 2:26:04 +10:17.13
33 . 10 Valter Attila Moški HUN Cube-Csömör 10009820727 3 2:27:19 +11:32.59
34 . 38 KOZAK Mariusz Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10007849102 3 2:28:08 +12:21.21
35 . 74 D'AGOSTINO Marco Moški ITA Carbonhubo CMQ 10015711253 3 2:29:15 +13:28.63
36 . 49 Buruczki Szilárd Moški HUN Cube-Csömör 10003514010 3 2:29:18 +13:31.56
37 . 33 Grick Matthias Moški AUT KTM/ Wohnbefinden Graz ARBÖ 10006907289 3 2:29:27 +13:40.13
38 . 46 Mahmic Nedzad Moški BIH RC Sport Vollmann powered by BMC 10009544275 3 2:29:32 +13:45.18
39 . 64 Oliva Vittorio Moški ITA Carbonhubo CMQ 10006351258 3 2:30:06 +14:20.00
40 . 22 HELTA Filip Moški POL SGR Specialized 10009547410 3 2:30:10 +14:23.81
41 . 86 FAVALE Francesco Moški ITA Carbonhubo CMQ 10015720044 3 2:30:22 +14:35.32
42 . 37 Borsos Benedek Moški HUN SVS Pro Team 10010834173 3 2:30:32 +14:45.32
43 . 87 ŠIRIĆ Ivan Moški BIH BK Mostar 10016101879 3 2:30:33 +14:46.99
44 . 51 Noč Lenart Moški SLO KK Djak 10003996885 3 2:31:49 +16:02.21
45 . 78 Bilić Anthony Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10011182868 3 2:32:29 +16:42.92
46 . 76 WOHLGEMUTH Michael Moški ITA Wilier Force 7C 10031504570 3 2:33:30 +17:43.88
47 . 17 STÜNZI Michael Moški TEXPA-SIMPLON 10006906481 3 2:33:31 +17:45.08
48 . 79 PACURAR Vlad-Lucian Moški ROU ACS Sport Competition 10054063134 3 2:34:18 +18:31.82
49 . 62 Hochmüller Christoph Moški AUT Radclub Arbö Griffen 10007458270 3 2:34:36 +18:49.91
50 . 67 Tomac Silvije Moški CRO BK Biker 10007823032 3 2:35:14 +19:28.05
51 . 39 Skuzin Matej Moški CRO BBK POŽEGA 10008607015 3 2:35:52 +20:05.17
52 . 36 Roset Pavao Moški CRO BGK Tuškanac 10002582002 3 2:37:08 +21:21.25
53 . 66 Sangulin Robert Moški CRO BK Škola biciklizma 10009698263 3 2:37:50 +22:03.93
54 . 45 Toljan Josip Moški CRO BBK Orlov krug 10059240914 3 2:37:59 +22:12.51
55 . 57 Ramšak Borut Moški SLO TEAM GANESHA 10005531711 3 2:40:51 +25:04.65
56 . 42 Simčić Đani Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10003346480 3 2:43:29 +27:43.05
57 . 83 Jeftinić Saša Moški CRO BGK Tuškanac 10010663213 3 2:45:25 +29:38.87
58 . 65 PAVLINUŠIĆ Roko Moški CRO kamesnica.cyclingteam@gmail.com 10015719741 3 3:02:40 +46:53.74
59 . 68 MARESCUTTI MICHELE Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10013694461 3 3:03:46 +47:59.32
60 . 70 HUŠIĆ HARUN Moški BIH BBK DAJ KRUG BIHAĆ 10076099716 3 3:11:09 +55:22.44
61 . 69 DUKIĆ HARIS Moški BIH BBK DAJ KRUG BIHAĆ 10076100423 3 3:13:57 +58:10.65
DNF 52 JANOWSKI Bartłomiej Moški POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10003785408 - DNF -
DNF 72 DZIEWA Mikołaj Moški POL SGR Specialized 10009547107 - DNF -
DNF 44 LONGO Tony Moški ITA Wilier Force 7C 10003889781 - DNF -
DNF 48 ČAUŠEVIĆ EDIN Moški BIH BBK DAJ KRUG BIHAĆ 10054506405 - DNF -
DNF 30 Kobes Lukáš Moški CZE Symbio+CE.Energy 10008822435 - DNF -
DNF 15 BRZÓZKA Adrian Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10005325886 - DNF -
DNF 354 SELEDKOV Ivan Moški MTB cycling 10002738414 - DNF -
DNF 31 DELANOVIĆ FERHAD Moški BIH BBK DAJ KRUG BIHAĆ 10016229801 - DNF -
DNF 58 CARGNELUTTI Diego Moški ITA Wilier Force 7C 10010579953 - DNF -
DNF 11 Palumby Zsombor Moški HUN SVS Pro Team 10008821223 - DNF -
DNF 29 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 - DNF -
DNF 32 Prudek Dominik Moški CZE ETHIC SPORT 10010777185 - DNF -
DNF 35 Galić Jurica Moški CRO BK MONTES 10028402590 - DNF -
DNF 84 Budimir Kristijan Moški CRO Meridiana Kamen Team 10011204692 - DNF -
DNF 54 Valjavec Tadej Moški SLO KK Kranj 10001189949 - DNF -
DNF 89 CZARNOTA Bogdan Moški POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10003008600 - DNF -
DNF 4 Naglič Rok Moški SLO Calcit bike team 10009079180 - DNF -
DNF 41 Dina Dániel Moški HUN Cube-Csömör 10009659968 - DNF -
DNF 77 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 - DNF -
DNF 60 Ružman Ivan Moški CRO BK Puls 10028411684 - DNF -
ELITE W-Ž
1 . 101 Benko Barbara Ženski HUN GHOST FACTORY RACING 10005872625 3 2:39:10 -
2 . 102 SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna Ženski POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10004607379 3 2:40:01 +00:50.91
3 . 118 Pintarič Blaža Ženski SLO PINTATIM 10075347661 3 2:40:51 +01:40.84
4 . 103 ŠKARNITZLOVÁ Jitka Ženski CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 10006049043 3 2:45:09 +05:58.45
5 . 104 Štěpánová Karla Ženski CZE N1 BMC Team 10008143435 3 2:46:53 +07:42.93
6 . 113 ZIOLKOWSKA Michalina Ženski POL Volkswagen Samochody Uzytkowe MTB Team 10007401585 3 2:47:47 +08:37.23
7 . 110 Perše Tina Ženski SLO Calcit bike team 10007545570 3 2:50:16 +11:05.37
8 . 106 Tanovic Lejla Ženski BIH SMF team 10009167490 3 2:51:17 +12:06.51
9 . 120 Döring Maria Ženski DEU TSV Großschönau 10010827103 3 2:53:00 +13:49.49
10 . 105 PODGÓRSKA Aleksandra Ženski POL SGR Specialized 10007885878 3 2:53:16 +14:06.19
11 . 109 Težak Gorana Ženski CRO Adrenalina Giant MTB Team 10008142829 3 2:55:28 +16:17.82
12 . 127 Świerczyńska Patrycja Ženski CRO 10011057374 3 3:00:50 +21:39.44
13 . 122 URBAN Anna Ženski POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 10016319828 3 3:04:34 +25:23.87
14 . 114 Gaspardino Giulia Ženski ITA TEAM PIEMONTE FCI 10007678037 3 3:14:18 +35:08.27
15 . 128 Filipović Ema Ženski CRO BK Biker 10011044240 3 3:19:14 +40:04.02
16 . 125 Savic Popovic Teodora Ženski SRB Pljevlja XC Team 10010898235 3 3:20:08 +40:58.00
17 . 111 Horvat Majda Ženski CRO BK Mura Avantura 10011047775 3 3:22:32 +43:21.42
18 . 121 Lukačević Kristina Ženski CRO BK Rotor 10077032532 3 3:28:55 +49:44.49
19 . 129 BARIŠIĆ Tanja Ženski CRO BBK Orlov krug 10010635931 3 3:49:17 +1:10:07.23
DNF 107 KOLLMANN-FORSTNER Christina Ženski AUT Team Texpa Simplon 10005725408 - DNF -
DNF 115 SCHMIDEL Regina Ženski HUN Focus team hungary 10011197117 - DNF -
DNF 112 KRAFT Ivonne Ženski DEU MBC Bochum 10003841281 - DNF -
DNF 126 MARCHETTI AURORA Ženski ITA TRIVIUM 05F0723 10014823604 - DNF -
DNF 117 Wieltschnig Julia Ženski AUT ASVÖ-ÖAMTC-SC-Hermagor 10008821425 - DNF -
DNF 119 Jerbić Lucija Ženski CRO BK Biker 10010905713 - DNF -
JUNIOR M-M
1 . 311 Dudek Tomáš Moški CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 10047226654 2 1:39:10 -
2 . 320 Govekar Matevž Moški SLO MBK SportR.si 10017582444 2 1:39:56 +00:46.22
3 . 318 HELIZANOWICZ Łukasz Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10058629814 2 1:41:45 +02:35.55
4 . 303 Fržop Roko Moški CRO BBK Orlov krug 10028404412 2 1:43:08 +03:57.92
5 . 319 Štajnar Mihael Moški SLO Calcit bike team 10017564458 2 1:45:19 +06:08.80
6 . 308 Braida Edoardo Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10030359061 2 1:46:42 +07:32.52
7 . 301 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 2 1:48:19 +09:08.83
8 . 321 Bindoni Paolo Moški ITA Carbonhubo CMQ 10030224877 2 1:48:45 +09:34.97
9 . 312 Toffolo Daniele Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10032537925 2 1:54:19 +15:09.39
10 . 315 Hunjak Stjepan Moški CRO BK Mura avantura 10028437350 2 1:55:05 +15:54.90
11 . 307 Colautti Francesco Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10029174651 2 1:57:25 +18:15.53
12 . 313 Losinskiy Nikita Moški BK MTB Istra - Pazin 10059150580 2 2:01:50 +22:40.34
13 . 316 Pilat Noel Moški CRO BK MONTES 10028426135 2 2:05:57 +26:46.69
14 . 309 Vinko Nikola Moški CRO BK Mura avantura 10028411482 2 2:08:46 +29:36.55
15 . 322 MAŠIĆ Amar Moški BIH 2 2:09:25 +30:15.48
16 . 314 Bertović Noa Moški CRO BK AXA 10028451700 2 2:11:25 +32:14.79
17 . 310 Orlović Matija Moški CRO BK AKS Stankovci 2 2:14:43 +35:33.38
18 . 302 Matotek Andrijan Moški CRO BK Ciklus 10058280614 2 2:53:48 +1:14:38.29
DNF 323 DERVIŠEVIĆ IRFAN Moški BIH - DNF -
DNF 339 ROGGERI Elia Moški ITA 10029602158 - DNF -
DNF 300 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 - DNF -
JUNIOR W-Ž
1 . 331 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 2 1:56:26 -
2 . 335 Škiljić Karmen Ženski CRO BBK Pakoštane 10028452710 2 2:02:13 +05:47.87
3 . 330 Žufić Ania Ženski CRO BK Maraton Beciklin 10015304257 2 2:04:22 +07:56.11
4 . 334 Samirić Nikolina Ženski CRO BK AKS Stankovci 10028439976 2 2:46:16 +49:50.58
DNF 333 TESAŘOVÁ JANA Ženski CZE ETHIC SPORT 10023561684 - DNF -
SPORT-M
1 . 384 Pozzecco Daniel Moški ITA Eppinger team 10076981002 3 2:29:26 -
2 . 158 FORMELLI DANIEL Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 10015633350 3 2:41:55 +12:28.43
3 . 325 PRESELLO STEFANO Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 10005498567 3 2:42:19 +12:52.33
4 . 199 GLETTLER Markus Moški AUT RC-TRI-RUN ATUS Weiz 10079022244 3 2:45:04 +15:37.39
5 . 352 PRINCI Filip Moški SLO Ki.co.sys 1day 3 2:50:09 +20:42.17
6 . 589 Antolašić Patrik Moški CRO BK Mura avantura 10058281927 3 2:55:13 +25:46.55
7 . 380 Pehar Marko Moški CRO BK Adrion Oros 10058963856 3 2:56:58 +27:31.67
8 . 193 BORLINIĆ Matija Moški CRO BGK Tuškanac 10013837739 3 2:57:08 +27:42.04
9 . 382 ĆUK Zvonimir Moški CRO BK Adrion Oros Knin 10058964058 3 3:00:50 +31:23.20
10 . 326 Minca Massimo Moški ITA MBC Trieste 10075610167 3 3:11:19 +41:52.70
11 . 389 Loiacono Stefano Moški ITA SIXS BOSCARO 10012771446 3 3:12:08 +42:41.44
12 . 585 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2Simpl 10058947688 3 3:12:11 +42:44.29
13 . 328 PETRIČEVIĆ Leo Moški CRO Bk Puls 1day 3 3:12:40 +43:13.87
14 . 399 Abbrescia Matteo Moški ITA MBC TRIESTE 10075578340 3 3:17:16 +47:49.20
15 . 397 Sulini Diego Moški ITA S.C. Cottur 10053719085 3 3:17:55 +48:28.37
16 . 391 Velić Luka Moški CRO BK Adrion Oros 1day 3 3:24:38 +55:11.70
17 . 586 Baruškin Luka Moški CRO BK Biker 10059037012 3 3:55:56 +1:26:29.78
DNF 396 Horvat Luka Moški CRO BK Osijek 2010 10080031246 - DNF -
DNF 196 Margić Marijo Moški CRO BK Vid Ročić 10058283442 - DNF -
DNF 327 BASTAŠIĆ Sebastian Moški CRO BK Biker 10065334433 - DNF -
DNF 588 Grgić Sebastijan Moški CRO bk tnt 10058278691 - DNF -
DNF 587 Zorko Marin Moški CRO TEAM ZORKO 1day - DNF -
U17 M-M
1 . 422 Žle Blaž Moški SLO Calcit bike team 10017622860 1 0:56:44 -
2 . 420 Kranjec Žagar Matic Moški SLO Calcit bike team 10017554556 1 0:57:00 +00:15.99
3 . 412 Zanette Alessandro Moški ITA ASD Acido Lattico Team 10030934290 1 0:57:32 +00:48.13
4 . 409 Okmažić Luka Moški CRO BK Makarska 10028416233 1 0:57:42 +00:58.13
5 . 423 Golmajer Ažbe Moški SLO Calcit bike team 10017564761 1 0:59:53 +03:09.15
6 . 405 Posel Lovro Moški CRO BK Mura avantura 10028436643 1 1:00:24 +03:40.33
7 . 414 Peruško Ivan Moški CRO BK.AXA 10028453417 1 1:00:31 +03:46.71
8 . 426 Jereb Jan Moški SLO MBK SportR.si 10017651253 1 1:03:16 +06:31.67
9 . 413 Kernjus Deni Moški CRO BK Novigrad 10028435431 1 1:03:21 +06:37.01
10 . 406 Ruba Marko Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10028414213 1 1:03:49 +07:05.21
11 . 404 Kovac Luka Moški CRO BK OSIJEK2010 10073403621 1 1:04:04 +07:20.27
12 . 416 Bašić Petar Moški CRO BK Kamešnica 10058283947 1 1:05:06 +08:22.30
13 . 425 Mrak Matevž Moški SLO MBK SportR.si 10017613362 1 1:05:19 +08:35.38
14 . 402 TESAR Jakub Moški CZE Ethic sport 10047270811 1 1:06:12 +09:27.77
15 . 407 Žgalin Andrej Moški CRO BK Dugo Selo 10058279301 1 1:06:27 +09:42.85
16 . 415 Krobot Mihael Moški CRO BK Mura avantura 10028449373 1 1:06:45 +10:01.38
17 . 408 Markovina Filip Moški CRO BBK Orlov Krug 1 1:07:52 +11:07.67
18 . 427 Jereb Tine Moški SLO MBK SportR.si 10017649637 1 1:08:16 +11:32.23
19 . 411 Vranješ Mateo Moški CRO BK Ciklus 10051924888 1 1:09:12 +12:28.37
20 . 410 CAMOZZI Valerio Moški ITA Carbonhubo CMQ 10030482535 1 1:10:28 +13:43.50
21 . 418 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 10028451696 1 1:19:15 +22:31.08
22 . 400 MUSLIĆ AMAR Moški BIH BBK DAJ KRUG BIHAĆ 10054506102 1 1:40:16 +43:31.56
DNF 417 Rosanda Dante Moški CRO BK MONTES 10028439370 - DNF -
DNF 421 Hribar Jernej Moški SLO Calcit bike team 10017564559 - DNF -
DNF 424 Gnezda Nace Moški SLO MBK SportR.si 10017654586 - DNF -
DNF 419 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 10028429064 - DNF -
U17 W-Ž
1 . 469 Homar Tamara Ženski CRO Energija 10017643169 1 1:08:12 -
2 . 429 Filipović Jana Ženski CRO 10028428963 1 1:11:37 +03:24.85
3 . 428 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 1 1:12:18 +04:05.41
4 . 468 Janežič Ana Ženski CRO Energija 10017643977 1 1:18:29 +10:17.30

Komentarji