Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Premantura Rocky Trail 2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Premantura Rocky Trail 2018 Datum:07.04.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Št. krogov Time Zaostanek
ELITE MEN-M
1 . 1 Braidot Luca Moški ITA Cs carabinieri 10006120074 6 1:22:28,2 Avg. speed 19.7 km/h
2 . 13 ULMAN Matous Moški CZE Ceska sporitelna- Accolade cycling team 10005872423 6 1:23:18,8 +00:50.62
3 . 8 Paprstka Tomáš Moški CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10006629528 6 1:24:05,5 +01:37.35
4 . 22 STÜNZI Michael Moški TEXPA-SIMPLON 10006906481 6 1:24:25,0 +01:56.81
5 . 4 Tabacchi Mirko Moški ITA Cs Carabinieri 10006914060 6 1:24:46,5 +02:18.32
6 . 9 Naglič Rok Moški SLO Calcit bike team 10009079180 6 1:24:49,7 +02:21.52
7 . 25 HOCENWARTER Uwe Moški AUT Wilier Force 7C 10003756308 6 1:25:01,5 +02:33.37
8 . 17 RAUCHFUSS Marek Moški CZE Kellys Bikeranch team 10006912343 6 1:25:55,6 +03:27.38
9 . 55 Pettinà Nicholas Moški ITA C.S CARABINIERI 10006447248 6 1:26:08,5 +03:40.35
10 . 7 KONWA Marek Moški POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10005679029 6 1:26:20,2 +03:51.99
11 . 75 ADEL Filip Moški CZE Superior Suninvent Team 10005618708 6 1:26:30,6 +04:02.39
12 . 28 HELTA Filip Moški POL SGR Specialized 10009547410 6 1:26:30,7 +04:02.50
13 . 6 GIGER Fabian Moški Kross Racing Team 10003691034 6 1:26:50,3 +04:22.14
14 . 57 LONGO Tony Moški ITA Wilier Force 7C 10003889781 6 1:27:14,2 +04:46.02
15 . 10 DINA Márton Moški HUN Cube-Csömör 10008816775 6 1:27:25,9 +04:57.68
16 . 12 ZAMROŹNIAK Jakub Moški POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10008822233 6 1:27:38,1 +05:09.96
17 . 14 Michałek Mariusz Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10009830124 6 1:27:40,3 +05:12.16
18 . 50 Duquesne Rémy Moški FRA Team VTT VCA Anjos 10011145583 6 1:27:58,7 +05:30.48
19 . 27 Krajnc Gregor Moški SLO Calcit bike team 10008196783 6 1:28:42,2 +06:14.00
20 . 35 STRÄHLE Sven Moški DEU German-Technology-Racing 10008815866 6 1:28:56,4 +06:28.21
21 . 32 VIŠŇOVSKÝ Tomas Moški SVK Ceska sporitelna - Accolade cycling team 10008821526 6 1:29:04,5 +06:36.34
22 . 26 Stošek Martin Moški CZE Symbio+CE.Energy 10007649644 6 1:29:12,9 +06:44.75
23 . 20 BRZÓZKA Adrian Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10005325886 6 1:29:30,0 +07:01.83
24 . 29 Basile Allard Moški FRA Cube Profermetures Sefic 10011138816 6 1:29:34,0 +07:05.78
25 . 39 Dimic Gregor Moški SLO Energijateam.com 10007708046 6 1:30:06,0 +07:37.85
26 . 11 Sessler Guy Moški BIKE WAY RACING TEAM-BWR 10008822031 6 1:30:19,6 +07:51.46
27 . 23 Ulík Matěj Moški SVK Expres CZ-Scott Team Koín 10009336737 6 1:30:34,6 +08:06.46
28 . 19 SOUKUP Cristoph Moški AUT TEXPA_SIMPLON 10002100840 6 1:30:37,9 +08:09.72
29 . 15 Valter Attila Moški HUN Cube-Csömör 10009820727 6 1:31:02,9 +08:34.75
30 . 3 Průdek Matěj Moški CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 10009544780 6 1:31:15,7 +08:47.49
31 . 5 VASTL Jan Moški CZE N1 BMC Team 10007995410 6 1:31:25,8 +08:57.59
32 . 38 ALBERTI Matthias Moški DEU TEXPA-SIMPLON 10005927387 6 1:31:47,0 +09:18.83
33 . 21 Hribovšek Boštjan Moški SLO Calcitbiketeam 10017604571 6 1:31:52,1 +09:23.97
34 . 90 FOLCARELLI Antonio Moški ITA RACE MOUNTAIN FOLCARELLI CYCLING TEAM 10009746258 6 1:31:57,6 +09:29.39
35 . 65 Zeťák Michael Moški CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10010127588 6 1:32:01,1 +09:32.90
36 . 59 Dal Piva Lorenzo Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10008832943 6 1:32:05,0 +09:36.78
37 . 49 JAKOB Hartmann Moški DEU German Technology Racing Team 10008815765 6 1:32:59,7 +10:31.56
38 . 96 ZADAK David Moški CZE Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team 10011016049 6 1:33:05,5 +10:37.34
39 . 74 STROZ Jan Moški CZE Ceska sporitelna- Accolade cycling team 10006569510 6 1:33:09,5 +10:41.37
40 . 52 SKÁLA Jaromír Moški CZE Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team 10009839117 6 1:33:49,9 +11:21.75
41 . 51 VICTOR Lab Moški FRA SUNN BEAUMES DE VENISE 10011184989 6 1:34:01,8 +11:33.58
42 . 68 BUBÍLEK Michal Moški CZE Kellys BikeRanch Team 10003508047 6 1:34:17,3 +11:49.14
43 . 46 KOZAK Mariusz Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10007849102 6 1:34:45,7 +12:17.57
44 . 84 DZIEWA Mikołaj Moški POL SGR Specialized 10009547107 6 1:34:45,9 +12:17.76
45 . 63 Buruczki Szilárd Moški HUN Cube-Csömör 10003514010 6 1:35:13,9 +12:45.72
46 . 44 Zöger Manfred Moški AUT Picher Racing Team 10006838379 6 1:35:33,4 +13:05.25
47 . 43 Grick Matthias Moški AUT KTM/ Wohnbefinden Graz ARBÖ 10006907289 6 1:35:38,9 +13:10.76
48 . 47 Skuzin Matej Moški CRO BBK POŽEGA 10008607015 6 1:35:41,4 +13:13.23
49 . 16 Palumby Zsombor Moški HUN SVS Pro Team 10008821223 6 1:35:41,5 +13:13.27
50 . 67 NEFF Luis Moški DEU German-Technology-Racing-Team 10011122749 6 1:35:42,0 +13:13.87
51 . 141 Tavčar Luka Moški SLO Calcit bike team 10010825685 6 1:35:56,7 +13:28.52
52 . 64 Belak Jure Moški SLO Calcit bike team 10009164359 6 1:36:07,9 +13:39.75
53 . 18 Leshem Guy Moški Israel Cycling Academy 10009545992 6 1:36:23,8 +13:55.64
54 . 66 JANOWSKI Bartłomiej Moški POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10003785408 6 1:36:58,0 +14:29.81
55 . 40 Tropardy Arthur Moški FRA Team SUNN Beaumes de Venise 10007282155 5 1:28:05,2 -1 LAP
56 . 60 Logar Tadej Moški SLO KK Završnica 10007928520 4 1:16:14,2 -2 LAP
57 . 92 THURNER Roland Moški ITA Sunshine Racers ASV Nals 10011144775 4 1:16:14,2 -2 LAP
58 . 98 PACURAR Vlad-Lucian Moški ROU ACS Sport Competition 10054063134 4 1:16:14,2 -2 LAP
59 . 56 BOUDNÝ Pavel Moški CZE Ceska sporitelna- Accolade cycling team 10003279792 4 1:17:14,2 -2 LAP
60 . 61 ROŻEK Karol Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10016313057 4 1:18:14,2 -2 LAP
61 . 153 Mahmic Nedzad Moški BIH RC Soprt Vollman 10009544275 4 1:19:14,2 -2 LAP
62 . 147 Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com 10016125222 3 0:37:43,4 -3 LAP
63 . 80 Noël Clément Moški FRA Team VTT Sa Verdun 10014161172 3 0:38:02,9 -3 LAP
64 . 97 Bilić Anthony Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10011182868 3 0:37:41,1 -3 LAP
65 . 45 Borsos Benedek Moški HUN SVS Pro Team 10010834173 3 0:37:49,8 -3 LAP
66 . 91 FLORIAN Reichle Moški DEU Freiburger Pilsner Merida Team 10011145482 3 0:38:49,3 -3 LAP
67 . 53 Dina Dániel Moški HUN Cube-Csömör 10009659968 3 0:36:38,1 -3 LAP
68 . 37 Meštrić Matija Moški CRO BK Maraton Beciklin 10010720201 2 0:38:48,4 -3 LAP
69 . 81 Delahaye Yann Moški FRA Team VTT Sa Verdun 10050184447 2 0:38:25,6 -3 LAP
70 . 62 Tomašev Alen Moški CRO BK Crikvenica 10008595392 2 0:38:17,4 -3 LAP
71 . 48 WIMMER WIMMER Florian Moški AUT bimato Sports Team 10011122345 2 0:40:11,2 -3 LAP
72 . 54 Simčić Đani Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10003346480 2 0:35:59,5 -3 LAP
73 . 143 Budimir Kristijan Moški CRO Meridiana Kamen Team 10011204692 2 0:38:48,9 -3 LAP
74 . 146 Meštrić Josip Moški CRO BK Maraton Beciklin 10011042422 2 0:39:19,2 -3 LAP
75 . 58 Toljan Josip Moški CRO BBK Orlov krug 10059240914 2 0:39:46,6 -3 LAP
76 . 83 Mael Desrieux Moški FRA VTT ARDBIKE VALENCE 10048660739 2 0:39:42,5 -3 LAP
77 . 76 Bulis Roman Moški CZE 4EVER Cyklo BULIS 10006905067 2 0:39:07,0 -3 LAP
78 . 88 ZOBOKI Péter Moški HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10015815327 2 0:39:40,7 -3 LAP
79 . 42 Prudek Dominik Moški CZE ETHIC SPORT 10010777185 2 0:37:58,2 -3 LAP
80 . 89 Gommé Hugo Moški FRA UC Darnétal 10015095709 2 0:36:22,2 -3 LAP
81 . 86 ŠTĚPANÍK Jiří Moški CZE MORAVEC Team 10047210082 1 0:24:03,2 -4 LAP
82 . 142 Jeftinić Saša Moški CRO BGK Tuškanac 10010663213 1 0:24:24,7 -4 LAP
83 . 73 DOLEZSAI Balázs Moški HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10015012247 1 0:24:29,7 -4 LAP
84 . 82 Gamperl Dominik Moški AUT Picher Racing Team 10014350324 1 0:25:28,5 -4 LAP
85 . 95 WOHLGEMUTH Michael Moški ITA Wilier Force 7C 10031504570 2 0:43:36,6 -4 LAP
86 . 78 Sláma Michal Moški CZE 4EVER Cyklo BULIS 10006905168 1 0:27:22,2 -4 LAP
DNF 71 HOFER Franz Moški ITA TEXPA-SIMPLON 10002818135 - DNF -
DNF 93 Vidoni Matteo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10011075663 - DNF -
DNF 140 Buono Vito Moški ITA Carbonhubo CMQ 10010635830 - DNF
DNF 72 CARGNELUTTI Diego Moški ITA Wilier Force 7C 10010579953 - DNF
DNF 87 D'AGOSTINO Marco Moški ITA Carbonhubo CMQ 10015711253 - DNF
DNF 30 Wetzelberger Philipp Moški AUT Friesi's Bikery RC Friedberg-Pinggau 10008145859 - DNF
DNF 132 ŠIRIĆ Ivan Moški CRO BK Mostar 10016101879 - DNF
DNF 36 NIEBORAS Mateusz Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10016015892 - DNF
DNF 2 WAWAK Bartlomiej Moški POL Kross Racing Team 10007312366 - DNF
DNF 148 FAVALE Francesco Moški ITA Carbonhubo CMQ 10015720044 - DNF
DNF 41 Kobes Lukáš Moški CZE Symbio+CE.Energy 10008822435 - DNF
DNF 77 Oliva Vittorio Moški ITA Carbonhubo CMQ 10006351258 - DNF
HOBBY-M
1 . 804 ŠKILJIĆ Jurica Moški CRO BBK Pakoštane 1day 2 0:46:10,0 Avg. speed 13.5 km/h
2 . 811 MIJALJEVIĆ Martin Moški CRO BBK Orlov krug 2 0:46:27,2 +00:17.16
3 . 806 ŠARLIJA Ante Moški CRO BBK Orlov Krug 10058282836 2 0:47:33,5 +01:23.46
4 . 809 Velić Luka Moški CRO BK Adrion Oros 1day 2 0:49:29,7 +03:19.69
5 . 801 Kliba Kristian Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10028438562 2 0:50:43,7 +04:33.66
6 . 810 Bašić Tino Moški CRO BK Kamešnica 10058279402 2 0:55:16,6 +09:06.63
7 . 800 PERIŠA Gordan Moški CRO Bk Fortica 10028431589 2 1:01:22,9 +15:12.93
8 . 807 JELEČKI Darko Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10077184496 2 1:06:23,5 +20:13.50
9 . 805 JERGOVIC Ivan Moški CRO ŽBBK UDARNIK 1day 2 1:19:13,1 +33:03.07
JUNIOR M-M
1 . 208 Huez Emanuele Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10030330668 4 1:00:50,4 Avg. speed 18.5 km/h
2 . 205 NATAN Patrois Moški FRA team grande region est vtt 10023520056 4 1:01:45,5 +00:55.11
3 . 203 Schierl Jakub Moški CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10016518070 4 1:02:12,8 +01:22.37
4 . 204 Govekar Matevž Moški SLO MBK SportR.si 10017582444 4 1:03:13,7 +02:23.35
5 . 206 Holland Michael Moški AUT Naturfreunde Wilhelmsburg 10048897175 4 1:04:05,0 +03:14.61
6 . 210 Bedrník Matěj Moški CZE Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team 10047212005 4 1:04:20,2 +03:29.82
7 . 214 Bair Mario Moški AUT UCI Racing Team Haiming 10035124185 4 1:04:25,6 +03:35.23
8 . 217 Kunášek Josef Moški CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10023478832 4 1:05:04,1 +04:13.72
9 . 211 Tomášek Alvin Moški CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10023479034 4 1:05:44,6 +04:54.23
10 . 212 Toneatti Davide Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030672491 4 1:06:04,6 +05:14.15
11 . 216 MARTINUZZI Christian Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10029882953 4 1:06:10,0 +05:19.62
12 . 221 Dudek Tomáš Moški CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 10047226654 4 1:06:13,6 +05:23.20
13 . 223 VANTAGGIATO Ramon Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030362091 4 1:06:32,7 +05:42.34
14 . 224 MARIETTI Enrico Moški ITA G.S. Lagorai Bike 10029543352 4 1:07:21,6 +06:31.21
15 . 229 ROGGERI Elia Moški ITA TEAM PIEMONTE FCI 10029602158 4 1:07:33,6 +06:43.20
16 . 225 Pavan Marco Moški ITA ROSTESE RODMAN ASD 10023491461 4 1:08:51,4 +08:01.00
17 . 231 BERTON ALESSANDRO Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030190626 4 1:08:59,7 +08:09.25
18 . 151 CHIUMENTI GIACOMO Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10032901572 4 1:09:25,1 +08:34.66
19 . 222 Fülöp Ádám Moški HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10023604831 4 1:09:25,4 +08:35.01
20 . 220 Štajnar Mihael Moški SLO Calcit bike team 10017564458 4 1:09:45,3 +08:54.91
21 . 226 MENICACCI Michael Moški ITA RACE MOUNTAIN FOLCARELLI CYCLING TEAM 10029905383 4 1:09:46,2 +08:55.83
22 . 241 LÄSSER JOSEF Franz Moški AUT LRV Steiermark 10048898387 4 1:10:03,4 +09:12.97
23 . 243 Casasola Manuel Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10030379471 4 1:10:59,3 +10:08.88
24 . 278 Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com 10017649435 4 1:11:06,5 +10:16.13
25 . 215 Sylvester Balázs Moški HUN Femat-ZKSE 10023646762 4 1:11:07,3 +10:16.90
26 . 240 ANDRIOLLO Elia Moški ITA G.S. Lagorai Bike 10029315909 4 1:12:09,8 +11:19.36
27 . 202 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SportR.si 10017583757 4 1:12:11,2 +11:20.78
28 . 279 Keržan Žiga Moški SLO Energijateam.com 10017649334 4 1:12:22,7 +11:32.33
29 . 257 Hirci Jernej Moški SLO KK Završnica 10017652667 4 1:12:45,7 +11:55.28
30 . 248 MAZZUCCO Loris Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10030282976 4 1:13:01,8 +12:11.41
31 . 218 Merlino Gabriele Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10023491360 4 1:13:50,1 +12:59.72
32 . 256 HELIZANOWICZ Łukasz Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10058629814 4 1:14:30,1 +13:39.68
33 . 247 Faoro Lorenzo Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10030695935 4 1:14:50,8 +14:00.37
34 . 230 BERTOLETTI Simone Moški ITA CICLI BETTONI COSTA VOLPINO 10032368173 4 1:15:59,2 +15:08.82
35 . 155 Bindoni Paolo Moški ITA Carbonhubo CMQ 10030224877 4 1:16:25,2 +15:34.78
36 . 154 Fržop Roko Moški CRO BBK Orlov krug 10028404412 4 1:17:56,6 +17:06.20
37 . 149 MARIUTTI Thomas Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10028967719 4 1:19:44,1 +18:53.73
38 . 200 FETTER Erik Moški HUN PCCC 10023603013 3 0:49:02,4 -1 LAP
39 . 239 Ponížil Karel Moški CZE 4EVER Cyklo BULIS 10047262626 3 0:54:59,6 -1 LAP
40 . 246 KOFLER Georg Moški ITA Sunshine Racers ASV Nals 10032224289 3 0:57:43,6 -1 LAP
41 . 237 Braida Edoardo Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10030359061 3 0:58:35,1 -1 LAP
42 . 259 Budimlić Mirko Moški CRO BK Maraton Beciklin 10028440077 3 1:01:09,3 -1 LAP
43 . 250 Kotarski Martin Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10028452508 3 1:14:10,7 -1 LAP
44 . 253 Bertović Noa Moški CRO BK AXA 10028451700 3 1:15:10,9 -1 LAP
45 . 201 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SportR.si 10017578000 2 0:34:21,4 -2 LAP
46 . 209 CEOLIN FEDERICO Moški ITA C.S. LIBERTAS SCORZE' 10011230055 2 0:37:33,4 -2 LAP
47 . 236 Colautti Francesco Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10029174651 2 0:41:08,5 -2 LAP
48 . 245 Andreasen Alexander Moški Racing Kolding 10053822654 2 0:42:00,7 -2 LAP
49 . 244 Vinklarek Frantisek Moški CZE 4EVER CYKLOBULIS 10047317186 2 0:42:29,7 -2 LAP
50 . 255 Pilat Noel Moški CRO BK MONTES 10028426135 2 0:48:17,2 -2 LAP
51 . 238 Vinko Nikola Moški CRO BK Mura avantura 10028411482 2 0:53:56,3 -2 LAP
52 . 219 Bergagna Tommaso Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030685831 1 0:23:08,0 -3 LAP
53 . 258 Kocen Timotej Moški CRO BK Maraton Beciklin 10028427650 1 0:24:54,7 -3 LAP
54 . 252 Losinskiy Nikita Moški BK MTB Istra - Pazin 10059150580 1 0:25:03,2 -3 LAP
55 . 228 Tramontin Gabriele Moški ITA FOUR ES Racing Team 10030426759 1 0:25:41,6 -3 LAP
56 . 251 Toffolo Daniele Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10032537925 1 0:25:44,8 -3 LAP
57 . 254 Hunjak Stjepan Moški CRO BK Mura avantura 10028437350 1 0:29:21,7 -3 LAP
58 . 227 Matek Lovro Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR 10058277176 -- 0:05:48,8 -4 LAP
59 . 150 BETTIN Luca Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030102518 -- 0:07:07,1 -4 LAP
JUNIOR W-Ž
1 . 260 Giada Specia Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030420800 3 0:59:38,2 Avg. speed 14.6 km/h
2 . 261 Movrin Vita Ženski SLO Energijateam.com 10017590124 3 1:00:16,3 +00:38.05
3 . 267 Zontone Asia Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030380077 3 1:00:52,7 +01:14.45
4 . 265 PAGOTTO GAIA Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10023490754 3 1:02:42,5 +03:04.28
5 . 274 Škiljić Karmen Ženski CRO BBK Pakoštane 10028452710 3 1:02:55,3 +03:17.06
6 . 266 SAFAROVA Zuzana Ženski CZE Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team 10047264343 3 1:06:41,9 +07:03.70
7 . 262 Žufić Ania Ženski CRO BK Maraton Beciklin 10015304257 3 1:07:34,0 +07:55.74
8 . 268 Prchalova Libuse Ženski CZE 4EVER CYKLOBULIS 10047317388 2 -1 LAP
9 . 264 TESAŘOVÁ Jana Ženski CZE ETHIC SPORT 10023561684 2 -1 LAP
10 . 263 Mosser Nina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10053587632 2 -1 LAP
11 . 275 Dečman Nika Ženski SLO Calcit bike team 10017572744 3 -1 LAP
12 . 270 CASCIOLI Giulia Ženski ITA TEAM PIEMONTE FCI 10030675424 3 -1 LAP
13 . 271 bošnjak larisa Ženski CRO BBK Šišmiš Samobor 10058285361 2 -2 LAP
KADET / U17 M-M
1 . 647 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SportR.si 10017582545 3 0:52:12,7 Avg. speed 16.7 km/h
2 . 640 Žle Blaž Moški SLO Calcit bike team 10017622860 3 0:52:39,0 +00:26.30
3 . 605 BARANYI ÁRON Dávid Moški HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10023631204 3 0:53:31,1 +01:18.41
4 . 606 Capra Manuel Moški ITA G.S. Lagorai Bike 10029227902 3 0:54:22,7 +02:10.01
5 . 643 Gnezda Nace Moški SLO MBK SportR.si 10017654586 3 0:56:52,9 +04:40.22
6 . 627 bošnjak fran Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10058280008 3 0:57:52,2 +05:39.51
7 . 619 Zanette Alessandro Moški ITA Asd acido lattico team 10030934290 3 0:58:05,8 +05:53.08
8 . 610 ŽVAK Daniel Moški CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10047227462 3 0:58:19,7 +06:06.96
9 . 608 VUERICH Luca Moški ITA US Litegosa 10030678252 3 0:58:39,0 +06:26.29
10 . 616 Okmažić Luka Moški CRO BK Makarska 10028416233 3 0:58:52,0 +06:39.35
11 . 641 Golmajer Ažbe Moški SLO Calcit bike team 10017564761 3 0:59:04,7 +06:52.04
12 . 609 NOVÁK Ondřej Moški CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10047347195 3 0:59:39,5 +07:26.82
13 . 638 Kranjec Žagar Matic Moški SLO Calcit bike team 10017554556 3 0:59:44,7 +07:31.99
14 . 623 MAIR Alex Moški ITA Sunshine Racers ASV Nals 10032706259 3 1:00:12,6 +07:59.93
15 . 639 Hribar Jernej Moški SLO Calcit bike team 10017564559 3 1:00:18,9 +08:06.23
16 . 630 Peruško Ivan Moški CRO BK.AXA 10028453417 3 1:00:37,6 +08:24.86
17 . 645 Jereb Jan Moški SLO MBK SportR.si 10017651253 3 1:01:56,2 +09:43.46
18 . 622 DOLIANA Lorenzo Moški ITA US Litegosa 10030654509 3 1:03:02,7 +10:50.05
19 . 642 Auer Nal Moški SLO Calcit bike team 10017575976 3 1:03:07,1 +10:54.42
20 . 612 Posel Lovro Moški CRO BK Mura avantura 10028436643 3 1:03:41,6 +11:28.95
21 . 626 Flocco Kevin Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10029409774 3 1:04:53,0 +12:40.27
22 . 633 Rosanda Dante Moški CRO BK MONTES 10028439370 3 1:05:40,3 +13:27.60
23 . 624 TELSER Markus Moški ITA Sunshine Racers ASV Nals 10032713333 3 1:07:15,3 +15:02.60
24 . 644 Mrak Matevž Moški SLO MBK SportR.si 10017613362 3 1:07:34,7 +15:21.97
25 . 611 Kovac Luka Moški CRO BK OSIJEK2010 10073403621 3 1:07:36,8 +15:24.13
26 . 613 Ruba Marko Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10028414213 3 1:07:50,2 +15:37.46
27 . 620 Kernjus Deni Moški CRO BK Novigrad 10028435431 3 1:08:10,3 +15:57.63
28 . 629 TESAŘ Jakub Moški CZE ETHIC SPORT 10047270811 3 1:10:01,5 +17:48.81
29 . 646 Jereb Tine Moški SLO MBK SportR.si 10017649637 3 1:10:14,2 +18:01.53
30 . 614 Žgalin Andrej Moški CRO BK Dugo Selo 10058279301 3 1:10:57,1 +18:44.40
31 . 632 Bašić Petar Moški CRO BK Kamešnica 10058283947 3 1:11:16,0 +19:03.30
32 . 631 Krobot Mihael Moški CRO BK Mura avantura 10028449373 3 1:11:39,7 +19:26.98
33 . 625 RUNGGATSCHER Franz Moški ITA Sunshine Racers ASV Nals 10032967048 3 1:11:57,6 +19:44.94
34 . 628 Šoić Leon Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10044104769 3 1:14:23,4 +22:10.75
35 . 617 CAMOZZI Valerio Moški ITA Carbonhubo CMQ 10030482535 2 0:53:21,4 -1 LAP
36 . 615 Markovina Filip Moški CRO BBK Orlov Krug 2 0:56:53,3 -1 LAP
37 . 648 LACKOVIĆ Luka Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10080440969 2 0:58:13,1 -1 LAP
38 . 634 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 10028451696 1 0:37:43,1 -2 LAP
DNF39 . 607 ROSSO Mattias Moški ITA US Litegosa 10030425951 - DNF -
DNF40 . 635 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 10028429064 - DNF -
DNF41 . 637 Dolenšek Anže Moški SLO KK Završnica 10017647617 - DNF -
DNF42 . 618 Vranješ Mateo Moški CRO BK Ciklus 10051924888 - DNF -
DNF43 . 621 EDELINSKI Antonio Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10079311830 - DNF -
KADET / U17 W-Ž
1 . 285 BOKROS ANNA Csenge Ženski HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10023662930 2 0:46:41,3 Avg. speed 13.3 km/h
2 . 283 THURNER Christina Ženski ITA Sunshine Racers ASV Nals 10032223885 2 0:47:28,5 +00:47.19
3 . 289 Janežič Ana Ženski SLO Energijateam.com 10017643977 2 0:47:36,3 +00:55.03
4 . 282 KISS Katta Ženski HUN VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 10023620086 2 0:48:41,6 +02:00.27
5 . 288 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 2 0:49:36,2 +02:54.91
6 . 277 Homar Tamara Ženski SLO Energijateam.com 10017643169 2 0:49:57,8 +03:16.52
7 . 281 Filipović Jana Ženski CRO BK Biker 10028428963 2 0:50:32,0 +03:50.73
8 . 280 Ferriolo Ilaria Ženski ITA TRIVIUM 05F0723 10030789703 2 0:54:33,8 +07:52.49
9 . 284 PARIS Franziska Ženski ITA Sunshine Racers ASV Nals 10032224188 2 0:55:00,4 +08:19.06
10 . 287 TRÓCSÁNYI Laura Ženski HUN VKE-Nelson Pepperl + Fuchs Team 10023654240 2 1:07:03,2 +20:21.85
MASTER 1-M
1 . 330 Sikošek Gregor Moški SLO JB Team Novo mesto 10017589922 4 1:08:14,9 Avg. speed 16.5 km/h
2 . 327 Budin Matjaž Moški SLO MBK SportR.si 10003509360 4 1:09:59,3 +01:44.38
3 . 316 Jazbec Matic Moški SLO 2simpl 10017641654 4 1:10:16,6 +02:01.67
4 . 326 Mikelj Uroš Moški SLO Calcit bike team 10007459280 4 1:11:22,2 +03:07.36
5 . 333 Dejak Janez Moški SLO Energijateam.com 10017614170 4 1:14:03,1 +05:48.25
6 . 305 Juras Tonko Moški CRO BBK Orlob krug 10002300395 4 1:14:22,2 +06:07.34
7 . 328 Podgornik Tadej Moški SLO MBK SportR.si 10017595174 4 1:14:39,7 +06:24.85
8 . 318 Grubišić Luka Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10058277479 4 1:14:47,6 +06:32.70
9 . 332 Tušar Matej Moški SLO MBK SportR.si 10017591033 4 1:15:45,7 +07:30.85
10 . 313 HUŠIĆ Irvin Moški BIH BK Faust Vrančić 10015908384 4 1:16:37,5 +08:22.66
11 . 302 BRABEC David Moški CZE Ceska sporitelna - Accolade cycling team 10047378824 4 1:17:42,0 +09:27.11
12 . 310 Sandri Simone Moški ITA Eppinger Team 1003262280 4 1:17:55,9 +09:40.98
13 . 312 Plevnjak Marko Moški CRO BK Ciklus 10028442505 4 1:19:22,7 +11:07.82
14 . 300 Kernjus Ivan Moški CRO BK Novigrad 10028427953 4 1:20:57,2 +12:42.30
15 . 317 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 10028408452 4 1:21:09,7 +12:54.79
16 . 309 Vascotto Cristian Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 10030928735 4 1:22:55,1 +14:40.25
17 . 323 RADAKOVIĆ Ivan Moški CRO Bk Faust Vrančić 10058284351 4 1:23:23,7 +15:08.86
18 . 306 ZUDINI Furio Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10032185489 4 1:23:54,4 +15:39.49
19 . 320 BALETA Leo Moški CRO BK AKS Stankovci 3 1:05:43,1 -1 LAP
20 . 331 Golob Rok Moški SLO JB Team Novo mesto 10017652970 3 1:07:23,9 -1 LAP
21 . 301 TALAJIĆ Dalibor Moški CRO BK Metković 10058282937 3 1:19:42,4 -1 LAP
DNF22 . 322 Žnidarič Marko Moški CRO BK Mura avantura 10073590951 - DNF -
DNF23 . 325 Prešeren Jure Moški SLO KK Završnica 10004070243 - DNF -
DNF24 . 315 Katalenić Tomislav Moški CRO Cycling Lošinj 1day - DNF -
MASTER 10-M
9 . 426 DEL ANDREA PICCOLO Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 10015037812 4 1:17:48,6 +14:56.80
MASTER 11-M
10 . 406 ZOSSI Fabrizio Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 10015046040 4 1:17:59,6 +15:07.84
MASTER 12-M
11 . 401 Bašić Ivan Moški CRO BK Kamešnica 10028427448 4 1:18:11,6 +15:19.80
MASTER 13-M
12 . 416 ŠUBR Mario Moški CRO Biciklistički klub Našice 10058277883 4 1:18:42,5 +15:50.74
MASTER 14-M
13 . 415 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 4 1:19:12,5 +16:20.74
MASTER 15-M
14 . 425 PEJDO Marin Moški CRO Bbk Orlov krug 10028419263 4 1:19:43,3 +16:51.50
MASTER 16-M
15 . 412 Rijavec Aleš Moški SLO Energija team 10017614372 4 1:20:33,6 +17:41.85
MASTER 17-M
16 . 403 Glavić Relvis Moški CRO BK Novigrad 10028453215 4 1:23:44,8 +20:53.04
MASTER 18-M
17 . 429 Ažman Urban Moški SLO KK Završnica 10060657922 4 1:27:43,1 +24:51.36
MASTER 19-M
18 . 405 RADULOVIĆ Siniša Moški CRO BBK Orlov Krug 10028451292 3 1:05:36,9 -1 LAP
MASTER 2-M
1 . 408 Folcarelli Massimo Moški ITA RACE MOUNTAIN FOLCARELLI CYCLING TEAM 10004788447 4 1:02:51,8 Avg. speed 17.9 km/h
MASTER 20-M
19 . 407 KovaČ Tihomir Moški CRO BK OSIJEK2010 10073402914 3 1:07:01,0 -1 LAP
MASTER 21-M
20 . 400 Fržop Joško Moški CRO BBK Orlov krug 10028432805 3 1:08:30,3 -1 LAP
MASTER 22-M
21 . 421 OVAN Francesco Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 10033304023 3 1:09:26,7 -1 LAP
MASTER 23-M
22 . 419 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus 10028445434 3 1:09:53,6 -1 LAP
MASTER 24-M
23 . 404 Getoš Slaven Moški CRO BK OSIJEK2010 10028406836 3 1:11:32,5 -1 LAP
MASTER 25-M
24 . 420 ERCEG Antonijo Moški CRO BK Faust Vrančić 10058283240 2 0:53:21,6 -2 LAP
MASTER 26-M
25 . 428 Pavliš Marko Moški CRO BK Ciklus 10058284149 2 0:54:09,2 -2 LAP
MASTER 27-M
DNF26 . 418 CVITKOVIC Ivica Moški CRO Bk Vlaji Sinj 1day - DNF -
MASTER 28-M
DNF27 . 424 Bruni Mauro Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051067248 - DNF -
MASTER 29-M
DNF28 . 337 Novak Rajko Moški SLO Calcit bike team 10017625486 - DNF -
MASTER 3-M
1 . 504 Vesel Peter Moški SLO KD UNI TEAM 10017567791 3 0:58:47,2 Avg. speed 14.9 km/h
2 . 514 ERCULIANI Nicola Moški ITA Carbonhobo CMQ 3 0:59:57,2 +01:09.91
2 . 411 CZARNOTA Bogdan Moški POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10003008600 4 1:06:59,3 +04:07.53
3 . 503 BELLANTE Dario Moški ITA US Litegosa 10029513242 3 1:03:10,5 +04:23.27
4 . 513 Kemperl Bojan Moški SLO Calcit bike team 10017572643 3 1:05:25,9 +06:38.66
5 . 510 PERIĆ Zoran Moški CRO BK Kairos 10080225852 3 1:07:52,9 +09:05.64
6 . 505 Kliba Valter Moški CRO Adrenalina MTB Team 24943340897 3 1:09:57,6 +11:10.37
7 . 507 Zuccon Gianfranco Moški CRO 1day 3 1:11:18,3 +12:31.07
8 . 509 Pavičić Krešimir Moški CRO BBK Požega 10028416334 3 1:12:45,5 +13:58.25
9 . 502 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 10028430882 3 1:18:03,9 +19:16.64
DNF10 . 515 ROSA RAFFAELLO GASTALDO Moški ITA A.S.D. MTB 1212 TEAM 10033273610 - DNF -
MASTER 30-M
DNF29 . 414 VRANJEŠ Ninoslav Moški CRO BK Ciklus 10077920080 - DNF -
MASTER 4-M
1 . 521 Gomojić Ćiro Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10059367721 3 1:18:18,9 Avg. speed 11.1 km/h
2 . 522 MATAIJA Gršo Moški CRO BK Crikvenica 10028442707 2 1:18:49,2 -1 LAP
3 . 422 DAPRETTO Gianpiero Moški ITA asd federclubtrieste 10028497368 4 1:07:16,3 +04:24.53
MASTER 5-M
4 . 339 Blaznik Robert Moški SLO MBK SportR.si 10003481270 4 1:10:39,7 +07:47.95
MASTER 6-M
5 . 427 Babić Dalibor Moški CRO Bk Buzet 1day 4 1:14:42,3 +11:50.49
MASTER 7-M
6 . 335 Miklič Gregor Moški SLO Calcit bike team 10003953136 4 1:15:37,2 +12:45.44
MASTER 8-M
7 . 336 Martinjaš Aljoša Moški SLO Calcit bike team 10003924440 4 1:15:52,1 +13:00.32
MASTER 9-M
8 . 338 Tancik Mitja Moški SLO Energijateam.com 10004224029 4 1:17:14,2 +14:22.40
ELITE W-Ž
1 . 120 Pintarič Blaža Ženski SLO PINTATIM 10075347661 5 1:25:25,4 Avg. speed 16.1 km/h
2 . 105 Štěpánová Karla Ženski CZE N1 BMC Team 10008143435 5 1:26:23,4 +00:57.95
3 . 104 ŠKARNITZLOVÁ Jitka Ženski CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 10006049043 5 1:27:21,9 +01:56.43
4 . 101 Žakelj Tanja Ženski SLO Unior Devinci Factory Racing 10004604450 5 1:27:46,4 +02:20.92
5 . 103 SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna Ženski POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10004607379 5 1:29:06,7 +03:41.23
6 . 102 Benko Barbara Ženski HUN GHOST FACTORY RACING 10005872625 5 1:30:34,9 +05:09.50
7 . 115 ZIOLKOWSKA Michalina Ženski POL Volkswagen Samochody Uzytkowe MTB Team 10007401585 5 1:32:27,3 +07:01.90
8 . 107 Tanovic Lejla Ženski BIH SMF team 10009167490 5 1:35:30,9 +10:05.49
9 . 110 Težak Gorana Ženski CRO Adrenalina Giant MTB Team 10008142829 5 1:35:51,7 +10:26.23
10 . 108 KOLLMANN-FORSTNER Christina Ženski AUT Team Texpa Simplon 10005725408 5 1:36:10,0 +10:44.56
11 . 112 Perše Tina Ženski SLO Calcit bike team 10007545570 5 1:36:40,3 +11:14.90
12 . 123 Krupová Lucie Ženski CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10011008268 5 1:36:56,8 +11:31.31
13 . 126 Casasola Sara Ženski ITA SERVETTO STRADALLI ALURECYCLING 10010998972 5 1:39:24,6 +13:59.17
14 . 125 Döring Maria Ženski DEU TSV Großschönau 10010827103 4 1:25:57,2 -1 LAP
16 . 111 Savic Popovic Teodora Ženski SRB Pljevlja XC Team 10010898235 3 1:07:42,2 -1 LAP
17 . 124 LIRUSSI ANNA Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10011075461 4 1:32:34,7 -2 LAP
18 . 121 Świerczyńska Patrycja Ženski CRO OK Racing Dabrowa Gornicza 10011057374 5 1:39:37,5 -3 LAP
19 . 129 STEGAGNOLO Giorgia Ženski ITA FOUR ES Racing Team 10011006551 5 1:40:09,4 -3 LAP
20 . 119 Wieltschnig Julia Ženski AUT ASVÖ-ÖAMTC-SC-Hermagor 10008821425 2 0:48:04,4 -3 LAP
21 . 130 Filipović Ema Ženski CRO BK Biker 10011044240 2 0:48:09,9 -3 LAP
22 . 113 Horvat Majda Ženski CRO BK Mura Avantura 10011047775 -- 0:09:05,5 -3 LAP
23 . 122 Jerbić Lucija Ženski CRO BK Biker 10010905713 3 1:28:21,3 -4 LAP
DNF 106 PODGÓRSKA Aleksandra Ženski POL SGR Specialized 10007885878 - DNF
DNF 117 SCHMIDEL Regina Ženski HUN Focus team hungary 10011197117 - DNF
DNF 114 KRAFT Ivonne Ženski DEU MBC Bochum 10003841281 - DNF
DNF 127 BARIŠIĆ Tanja Ženski CRO BBK Orlov krug 10010635931 - DNF
DNF 100 Belomoina Yana Ženski CST Stand American Eagle MTB Team 10006646100 - DNF
DNF 116 Gaspardino Giulia Ženski ITA TEAM PIEMONTE FCI 10007678037 3 1:01:27,6 DNF
DNS 131 Knap Maruša Ženski SLO Calcit bike team 10075257230 - DNS
U15 M-M
1 . 708 okmažić ivan Moški CRO BK Makarska 10028417849 5 0:21:46,0 -
2 . 719 Dečman Jaka Moški SLO Calcit bike team 10017564963 5 0:23:14,0 +01:27.99
3 . 707 Ivančić Giani Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10028426236 5 0:23:15,8 +01:29.73
4 . 713 Di Gaspero Cristiano Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10033905322 5 0:23:20,2 +01:34.19
5 . 701 Trstenjak David Moški CRO BK Mura avantura 10028415627 5 0:23:29,6 +01:43.52
6 . 723 Janežič Luka Moški SLO Energijateam.com 10017644078 5 0:24:04,7 +02:18.70
7 . 704 Svilokos Jakov Moški CRO BK MONTES 10064832356 5 0:24:29,2 +02:43.20
8 . 703 LACO Boris Moški CRO BK Kamešnica 10058284755 5 0:24:31,9 +02:45.91
9 . 712 TSCHÖRNER MARKUS Samuel Moški ITA Sunshine Racers ASV Nals 10031643202 5 0:24:46,4 +03:00.39
10 . 718 Markelj Tim Moški SLO KK Završnica 10017651859 5 0:25:38,5 +03:52.50
11 . 717 Zupan Benjamin Moški SLO KK Završnica 10017645290 5 0:26:02,0 +04:15.93
12 . 715 CARAELLO CRISTIAN MELI Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10034318277 5 0:26:47,8 +05:01.78
13 . 702 Trstenjak Matija Moški CRO BK Mura avantura 10028452306 5 0:27:09,0 +05:22.94
14 . 720 GREINER Ivan Moški CRO BGK Tuskanac 10073725845 4 0:22:26,1 -1 LAP
15 . 714 Ahola Ruben Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10077184500 4 0:23:26,9 -1 LAP
16 . 705 RNJAK Toma Moški CRO BK MONTES 10075952293 4 0:25:00,8 -1 LAP
17 . 706 Šobot Logan Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10080132185 4 0:26:14,1 -1 LAP
18 . 709 Paškvan Matija Moški CRO BK Grobnik 10079892416 4 0:28:26,7 -1 LAP
DNF19 . 710 BRALA Luciano Moški CRO BK Faust Vrančić 10058282634 2 DNF -3 LAP
U15 W-Ž
1 . 735 Braida Lucrezia Ženski ITA ASD TEAM GRANZON 10028924774 5 0:24:41,6 -
2 . 738 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SportR.si 10017582949 5 0:25:46,5 +01:04.98
3 . 740 Movrin Ema Ženski SLO Energijateam.com 10017644179 5 0:26:19,5 +01:37.95
4 . 739 Moroz Nuša Ženski SLO KD Sloga 1902 Idrija 10017653273 5 0:26:22,7 +01:41.11
5 . 733 PALLWEBER Jana Ženski ITA Sunshine Racers ASV Nals 10032706158 5 0:26:28,1 +01:46.55
6 . 730 ORAVECZ Lora Ženski HUN PCCC 10023634335 5 0:26:51,4 +02:09.85
7 . 729 TÓTH-ALMÁSI Borbála Ženski HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10023653735 5 0:27:02,2 +02:20.66
8 . 734 KOFLER Veronika Ženski ITA Sunshine Racers ASV Nals 10055728100 4 0:22:30,8 -1 LAP
9 . 732 ROSSO Arianna Ženski ITA US Litegosa 10029208805 4 0:23:58,4 -1 LAP
10 . 728 Žufić Nikolina Ženski CRO Adrenalina Giant MTB Team 10028421586 4 0:27:09,0 -1 LAP
11 . 731 ŠVEHAR Lara Ženski CRO Adrenalina Giant MTB Team 10079308901 4 0:28:46,8 -1 LAP
U14 M-M
1 . 662 Gladek Marcel Moški SLO MBK SportR.si 10017588811 5 0:23:35,5 -
2 . 657 Flocco Alan Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10028787459 5 0:23:54,8 +00:19.32
3 . 656 GRUBER ANTON GENETTI Moški ITA Sunshine Racers ASV Nals 10034668588 5 0:24:06,7 +00:31.22
4 . 655 BELLLANTE Dominik Moški ITA US Litegosa 10029304084 5 0:24:17,6 +00:42.10
5 . 651 Antolović Noa Moški CRO BK MONTES 10028421081 5 0:24:44,1 +01:08.58
6 . 654 KISS György Moški HUN VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 10023620187 5 0:25:29,5 +01:53.94
7 . 658 Kavčič Blaž Moški SLO KK Završnica 10056528550 5 0:25:51,8 +02:16.27
8 . 650 Žufić Vid Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10028421283 5 0:26:04,2 +02:28.74
9 . 665 DA ALESSANDRO PARE' Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10032262786 5 0:26:22,0 +02:46.52
10 . 661 Svetličič Jošt Moški SLO MBK SportR.si 10017653576 5 0:27:30,4 +03:54.90
11 . 659 Medić Frane Moški CRO BK Crikvenica 10044105880 4 0:23:28,6 -1 LAP
12 . 660 Marcelja Lovro Moški CRO BK Crikvenica 10058276873 4 0:23:51,2 -1 LAP
13 . 652 Aralica Marin Moški CRO BK MONTES 10028411785 4 0:24:49,9 -1 LAP
14 . 653 PETROVIĆ KIAN KOVAČIĆ Moški CRO BK Dugo Selo 10080158962 2 0:21:08,7 -3 LAP
U14 W-Ž
1 . 666 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO Calcit bike team 10017554455 5 0:24:38,5 -
2 . 667 GREMAN Szonja Ženski HUN PCCC 10059265566 5 0:27:13,2 +02:34.62
3 . 664 OBERHOFER Nina Ženski ITA Sunshine Racers ASV Nals 10032706360 5 0:29:01,3 +04:22.73
4 . 663 Čoga Spasovski Dora Ženski CRO BK MONTES 10028447555 4 0:26:07,1 -1 LAP
U13 M-M
1 . 544 PALLWEBER Niclas Moški ITA Sunshine Racers ASV Nals 10032706057 3 0:14:43,1 -
2 . 551 Terpin Tine Moški SLO MBK SportR.si 10017583252 3 0:15:31,4 +00:48.32
3 . 549 Ažman Juš Moški SLO KK Završnica 10017652768 3 0:16:30,0 +01:46.89
4 . 543 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 10044105072 3 0:16:50,6 +02:07.53
5 . 548 Turčić Marko Moški CRO Bbk Grožnjan 10028439067 3 0:17:12,9 +02:29.85
6 . 554 Keržan Žan Moški SLO Energijateam.com 10017648425 3 0:17:20,3 +02:37.19
7 . 541 Mavrović Mirko Moški CRO BK MONTES 10059089552 3 0:17:25,5 +02:42.41
8 . 550 Pečnjak Filip Moški CRO BGK Tuškanac 10044106284 3 0:17:37,1 +02:54.02
9 . 552 Kunc Ambrož Moški SLO MBK SportR.si 10017578404 3 0:18:13,3 +03:30.25
10 . 547 RADULOVIĆ Jurica Moški CRO BBK Orlov Krug 10028410674 3 0:19:43,9 +05:00.82
11 . 540 BARANOVIĆ Vice Moški CRO Bk Fortica 3 0:20:40,2 +05:57.07
12 . 546 BOKUN Ivan Moški CRO BK Dugo Selo 10080158255 3 0:20:43,1 +06:00.04
U13 W-Ž
1 . 559 Lipovac Amelie Ženski CRO BK MONTES 10028408149 3 0:16:41,8 -
2 . 560 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 10058281725 3 0:17:08,8 +00:27.01
3 . 565 Janežič Meta Ženski SLO Energijateam.com 10017643876 3 0:17:42,1 +01:00.32
4 . 564 Gnezda Hana Ženski SLO KD Sloga 1902 Idrija 10017610534 3 0:17:45,1 +01:03.31
5 . 557 FORNAŽAR Nicole Ženski CRO Adrenalina Giant MTB Team 10073601964 3 0:18:19,8 +01:38.03
6 . 562 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337 3 0:18:32,0 +01:50.24
7 . 563 Mikuž Nika Ženski SLO MBK SportR.si 10017578303 3 0:18:49,3 +02:07.59
8 . 561 HUNJAK Ana Ženski CRO BK Mura avantura 10080422175 2 0:14:58,8 -1 LAP
U11 M-M
1 . 442 Majnik Maks Moški SLO Calcit bike team 10017577491 3 0:17:01,9 -
2 . 439 Dejak Lenart Moški SLO Energijateam.com 10017614271 3 0:17:09,3 +00:07.33
3 . 441 Auer Nik Moški SLO Calcit bike team 10017576986 3 0:17:54,6 +00:52.66
4 . 431 Antolović Erik Moški CRO BK MONTES 10028409563 3 0:17:56,2 +00:54.29
5 . 443 Pečnjak Fran Moški CRO BGK Tuškanac 10028430074 3 0:18:31,5 +01:29.56
6 . 430 TALAJIĆ Marko Moški CRO BK Metković 10077919777 3 0:18:59,0 +01:57.11
7 . 569 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK SportR.si 10050452512 3 0:19:15,1 +02:13.19
8 . 446 Klemenčič Urban Moški SLO MBK SportR.si 10017588508 3 0:19:18,6 +02:16.73
9 . 444 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SportR.si 10017578606 3 0:19:45,4 +02:43.47
10 . 432 RAVNIĆ Fran Moški CRO Adrenalina GIant MTB Team 10079309103 3 0:21:28,6 +04:26.71
11 . 445 Kunc Lovro Moški SLO MBK SportR.si 10017578707 3 0:21:31,8 +04:29.89
12 . 433 BULJIĆ Demian Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10079311931 3 0:22:11,9 +05:09.98
13 . 438 VRŠIĆ Rene Moški CRO BK Dugo Selo 10080160982 3 0:22:52,1 +05:50.19
14 . 437 ŠESTAN Leon Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10079309002 3 0:25:31,3 +08:29.39
15 . 434 PETROVIĆ LEL KOVAČIĆ Moški CRO BK Dugo Selo 10080160881 2 0:16:21,8 -1 LAP
U11 W-Ž
1 . 449 Terpin Eva Ženski SLO MBK SportR.si 10017578505 3 0:16:21,2 -
2 . 447 Tancik Meta Ženski SLO Energijateam.com 10017646102 3 0:17:35,8 +01:14.58
3 . 448 OKMAŽIĆ Petra Ženski CRO BK Makarska 10078960610 2 0:17:41,9 -1 LAP
U9 M-M
1 . 351 Lampe Urban Moški SLO MBK SportR.si 10050453421 3 0:10:27,4 -
2 . 352 Rupnik Luka Moški SLO MBK SportR.si 10050449882 3 0:10:59,7 +00:32.30
3 . 350 Rupnik Lan Moški SLO MBK SportR.si 10050455340 3 0:11:09,7 +00:42.31
4 . 348 Mlakar Tine Moški SLO MBK SportR.si 10017588710 3 0:11:20,8 +00:53.39
5 . 345 Dejak Urban Moški SLO Energijateam.com 10059016396 3 0:11:32,8 +01:05.44
6 . 342 PETROVIĆ TRISTAN KOVAČIĆ Moški CRO BK Dugo Selo 10080158861 3 0:11:44,9 +01:17.51
7 . 349 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK SportR.si 10060808068 3 0:11:54,0 +01:26.62
8 . 341 MAŽAR Filip Moški CRO BK Dugo Selo 10058658106 3 0:11:57,4 +01:30.02
9 . 343 Turčić Dino Moški CRO Bbk Grožnjan 10080161790 3 0:12:07,5 +01:40.14
10 . 344 DRAGIČEVIĆ Luka Moški CRO BK Dugo Selo 10080158457 3 0:12:51,1 +02:23.78
11 . 347 HORVAT Jan Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10080213425 3 0:14:07,9 +03:40.52
12 . 346 MAŽAR Matija Moški CRO BK Dugo Selo 10080161184 1 0:10:17,5 -2 LAP
U9 W-Ž
1 . 356 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 3 0:09:29,8 -
2 . 353 KLARIĆ Maša Ženski CRO BBK Orlov Krug 10059526355 3 0:11:22,0 +01:52.19
3 . 357 Mrak Metka Ženski SLO KD Sloga 1902 Idrija 10052075644 3 0:12:09,6 +02:39.76
4 . 354 RADULOVIĆ GITA Lucia Ženski CRO BBK Orlov Krug 10059248085 3 0:12:40,4 +03:10.57
5 . 355 Mohorić Lea Ženski CRO BK Grobnik 10058286371 2 0:11:43,5 -1 LAP
SPORT-M
1 . 533 Pozzecco Daniel Moški ITA Eppinger team 10076981002 4 1:03:38,1 Avg. speed 17.7 km/h
2 . 535 Loiacono Stefano Moški ITA SIXS BOSCARO 10012771446 4 1:11:59,3 +08:21.24
3 . 519 Ferenčak Urban Moški SLO KK Rajd 10006807259 4 1:15:55,7 +12:17.64
4 . 532 PRESELLO Stefano Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 10005498567 4 1:16:51,6 +13:13.49
5 . 538 Antolašić Patrik Moški CRO BK Mura avantura 10058281927 4 1:17:42,6 +14:04.54
6 . 517 Blatnik Žiga Moški SLO KK Završnica 10017655192 4 1:19:57,0 +16:18.89
7 . 518 BORLINIĆ Matija Moški CRO BGK Tuškanac 10013837739 4 1:22:25,4 +18:47.31
8 . 531 ĆUK Zvonimir Moški CRO BK Adrion Oros Knin 10058964058 4 1:22:45,2 +19:07.10
9 . 536 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2Simpl 10058947688 3 1:08:01,2 -1 LAP
10 . 539 Abbrescia Matteo Moški ITA MBC TRIESTE 10075578340 3 1:09:37,4 -1 LAP
11 . 537 Sulini Diego Moški ITA S.C. Cottur 10053719085 3 1:09:49,1 -1 LAP
12 . 534 Margić Marijo Moški CRO BK Vid Ročić 10058283442 3 1:12:36,2 -1 LAP
KADET / U17 W-Ž
11 . 286 Trstenjak Ida Ženski CRO BK Mura avantura 10028441087 2 1:09:37,7 +22:56.38

Komentarji