Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: XCO Premantura Rocky Trail 2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Premantura Rocky Trail 2018 Datum:07.04.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Št. krogov Time Zaostanek Več
ELITE MEN-M
1 . 1 Braidot Luca
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006120074 6 1:22:28,2 Avg. speed 19.7 km/h >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006120074
Št. krogov: 6
Time: 1:22:28,2
Zaostanek: Avg. speed 19.7 km/h
2 . 13 ULMAN Matous
Ceska sporitelna- Accolade cycling team
Moški CZE Ceska sporitelna- Accolade cycling team 10005872423 6 1:23:18,8 +00:50.62 >
Klub Ceska sporitelna- Accolade cycling team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10005872423
Št. krogov: 6
Time: 1:23:18,8
Zaostanek: +00:50.62
3 . 8 Paprstka Tomáš
Expres CZ-Scott Team Koín
Moški CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10006629528 6 1:24:05,5 +01:37.35 >
Klub Expres CZ-Scott Team Koín
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10006629528
Št. krogov: 6
Time: 1:24:05,5
Zaostanek: +01:37.35
4 . 22 STÜNZI Michael
TEXPA-SIMPLON
Moški TEXPA-SIMPLON 10006906481 6 1:24:25,0 +01:56.81 >
Klub TEXPA-SIMPLON
Država
Spol: Moški
Licenca: 10006906481
Št. krogov: 6
Time: 1:24:25,0
Zaostanek: +01:56.81
5 . 4 Tabacchi Mirko
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006914060 6 1:24:46,5 +02:18.32 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006914060
Št. krogov: 6
Time: 1:24:46,5
Zaostanek: +02:18.32
6 . 9 Naglič Rok
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10009079180 6 1:24:49,7 +02:21.52 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Št. krogov: 6
Time: 1:24:49,7
Zaostanek: +02:21.52
7 . 25 HOCENWARTER Uwe
Wilier Force 7C
Moški AUT Wilier Force 7C 10003756308 6 1:25:01,5 +02:33.37 >
Klub Wilier Force 7C
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10003756308
Št. krogov: 6
Time: 1:25:01,5
Zaostanek: +02:33.37
8 . 17 RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch team
Moški CZE Kellys Bikeranch team 10006912343 6 1:25:55,6 +03:27.38 >
Klub Kellys Bikeranch team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10006912343
Št. krogov: 6
Time: 1:25:55,6
Zaostanek: +03:27.38
9 . 55 Pettinà Nicholas
C.S CARABINIERI
Moški ITA C.S CARABINIERI 10006447248 6 1:26:08,5 +03:40.35 >
Klub C.S CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006447248
Št. krogov: 6
Time: 1:26:08,5
Zaostanek: +03:40.35
10 . 7 KONWA Marek
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
Moški POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10005679029 6 1:26:20,2 +03:51.99 >
Klub Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10005679029
Št. krogov: 6
Time: 1:26:20,2
Zaostanek: +03:51.99
11 . 75 ADEL Filip
Superior Suninvent Team
Moški CZE Superior Suninvent Team 10005618708 6 1:26:30,6 +04:02.39 >
Klub Superior Suninvent Team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10005618708
Št. krogov: 6
Time: 1:26:30,6
Zaostanek: +04:02.39
12 . 28 HELTA Filip
SGR Specialized
Moški POL SGR Specialized 10009547410 6 1:26:30,7 +04:02.50 >
Klub SGR Specialized
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10009547410
Št. krogov: 6
Time: 1:26:30,7
Zaostanek: +04:02.50
13 . 6 GIGER Fabian
Kross Racing Team
Moški Kross Racing Team 10003691034 6 1:26:50,3 +04:22.14 >
Klub Kross Racing Team
Država
Spol: Moški
Licenca: 10003691034
Št. krogov: 6
Time: 1:26:50,3
Zaostanek: +04:22.14
14 . 57 LONGO Tony
Wilier Force 7C
Moški ITA Wilier Force 7C 10003889781 6 1:27:14,2 +04:46.02 >
Klub Wilier Force 7C
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10003889781
Št. krogov: 6
Time: 1:27:14,2
Zaostanek: +04:46.02
15 . 10 DINA Márton
Cube-Csömör
Moški HUN Cube-Csömör 10008816775 6 1:27:25,9 +04:57.68 >
Klub Cube-Csömör
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10008816775
Št. krogov: 6
Time: 1:27:25,9
Zaostanek: +04:57.68
16 . 12 ZAMROŹNIAK Jakub
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
Moški POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10008822233 6 1:27:38,1 +05:09.96 >
Klub Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10008822233
Št. krogov: 6
Time: 1:27:38,1
Zaostanek: +05:09.96
17 . 14 Michałek Mariusz
UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10009830124 6 1:27:40,3 +05:12.16 >
Klub UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10009830124
Št. krogov: 6
Time: 1:27:40,3
Zaostanek: +05:12.16
18 . 50 Duquesne Rémy
Team VTT VCA Anjos
Moški FRA Team VTT VCA Anjos 10011145583 6 1:27:58,7 +05:30.48 >
Klub Team VTT VCA Anjos
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10011145583
Št. krogov: 6
Time: 1:27:58,7
Zaostanek: +05:30.48
19 . 27 Krajnc Gregor
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10008196783 6 1:28:42,2 +06:14.00 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
Št. krogov: 6
Time: 1:28:42,2
Zaostanek: +06:14.00
20 . 35 STRÄHLE Sven
German-Technology-Racing
Moški DEU German-Technology-Racing 10008815866 6 1:28:56,4 +06:28.21 >
Klub German-Technology-Racing
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10008815866
Št. krogov: 6
Time: 1:28:56,4
Zaostanek: +06:28.21
21 . 32 VIŠŇOVSKÝ Tomas
Ceska sporitelna - Accolade cycling team
Moški SVK Ceska sporitelna - Accolade cycling team 10008821526 6 1:29:04,5 +06:36.34 >
Klub Ceska sporitelna - Accolade cycling team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10008821526
Št. krogov: 6
Time: 1:29:04,5
Zaostanek: +06:36.34
22 . 26 Stošek Martin
Symbio+CE.Energy
Moški CZE Symbio+CE.Energy 10007649644 6 1:29:12,9 +06:44.75 >
Klub Symbio+CE.Energy
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10007649644
Št. krogov: 6
Time: 1:29:12,9
Zaostanek: +06:44.75
23 . 20 BRZÓZKA Adrian
UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10005325886 6 1:29:30,0 +07:01.83 >
Klub UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10005325886
Št. krogov: 6
Time: 1:29:30,0
Zaostanek: +07:01.83
24 . 29 Basile Allard
Cube Profermetures Sefic
Moški FRA Cube Profermetures Sefic 10011138816 6 1:29:34,0 +07:05.78 >
Klub Cube Profermetures Sefic
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10011138816
Št. krogov: 6
Time: 1:29:34,0
Zaostanek: +07:05.78
25 . 39 Dimic Gregor
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 10007708046 6 1:30:06,0 +07:37.85 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Št. krogov: 6
Time: 1:30:06,0
Zaostanek: +07:37.85
26 . 11 Sessler Guy
BIKE WAY RACING TEAM-BWR
Moški BIKE WAY RACING TEAM-BWR 10008822031 6 1:30:19,6 +07:51.46 >
Klub BIKE WAY RACING TEAM-BWR
Država
Spol: Moški
Licenca: 10008822031
Št. krogov: 6
Time: 1:30:19,6
Zaostanek: +07:51.46
27 . 23 Ulík Matěj
Expres CZ-Scott Team Koín
Moški SVK Expres CZ-Scott Team Koín 10009336737 6 1:30:34,6 +08:06.46 >
Klub Expres CZ-Scott Team Koín
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10009336737
Št. krogov: 6
Time: 1:30:34,6
Zaostanek: +08:06.46
28 . 19 SOUKUP Cristoph
TEXPA_SIMPLON
Moški AUT TEXPA_SIMPLON 10002100840 6 1:30:37,9 +08:09.72 >
Klub TEXPA_SIMPLON
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10002100840
Št. krogov: 6
Time: 1:30:37,9
Zaostanek: +08:09.72
29 . 15 Valter Attila
Cube-Csömör
Moški HUN Cube-Csömör 10009820727 6 1:31:02,9 +08:34.75 >
Klub Cube-Csömör
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009820727
Št. krogov: 6
Time: 1:31:02,9
Zaostanek: +08:34.75
30 . 3 Průdek Matěj
GAPP System - Cabtech MTB racing team
Moški CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 10009544780 6 1:31:15,7 +08:47.49 >
Klub GAPP System - Cabtech MTB racing team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009544780
Št. krogov: 6
Time: 1:31:15,7
Zaostanek: +08:47.49
31 . 5 VASTL Jan
N1 BMC Team
Moški CZE N1 BMC Team 10007995410 6 1:31:25,8 +08:57.59 >
Klub N1 BMC Team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10007995410
Št. krogov: 6
Time: 1:31:25,8
Zaostanek: +08:57.59
32 . 38 ALBERTI Matthias
TEXPA-SIMPLON
Moški DEU TEXPA-SIMPLON 10005927387 6 1:31:47,0 +09:18.83 >
Klub TEXPA-SIMPLON
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10005927387
Št. krogov: 6
Time: 1:31:47,0
Zaostanek: +09:18.83
33 . 21 Hribovšek Boštjan
Calcitbiketeam
Moški SLO Calcitbiketeam 10017604571 6 1:31:52,1 +09:23.97 >
Klub Calcitbiketeam
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
Št. krogov: 6
Time: 1:31:52,1
Zaostanek: +09:23.97
34 . 90 FOLCARELLI Antonio
RACE MOUNTAIN FOLCARELLI CYCLING TEAM
Moški ITA RACE MOUNTAIN FOLCARELLI CYCLING TEAM 10009746258 6 1:31:57,6 +09:29.39 >
Klub RACE MOUNTAIN FOLCARELLI CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009746258
Št. krogov: 6
Time: 1:31:57,6
Zaostanek: +09:29.39
35 . 65 Zeťák Michael
Expres CZ-Scott Team Koín
Moški CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10010127588 6 1:32:01,1 +09:32.90 >
Klub Expres CZ-Scott Team Koín
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10010127588
Št. krogov: 6
Time: 1:32:01,1
Zaostanek: +09:32.90
36 . 59 Dal Piva Lorenzo
TEAM RUDY PROJECT XCR
Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10008832943 6 1:32:05,0 +09:36.78 >
Klub TEAM RUDY PROJECT XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008832943
Št. krogov: 6
Time: 1:32:05,0
Zaostanek: +09:36.78
37 . 49 JAKOB Hartmann
German Technology Racing Team
Moški DEU German Technology Racing Team 10008815765 6 1:32:59,7 +10:31.56 >
Klub German Technology Racing Team
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10008815765
Št. krogov: 6
Time: 1:32:59,7
Zaostanek: +10:31.56
38 . 96 ZADAK David
Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team
Moški CZE Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team 10011016049 6 1:33:05,5 +10:37.34 >
Klub Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10011016049
Št. krogov: 6
Time: 1:33:05,5
Zaostanek: +10:37.34
39 . 74 STROZ Jan
Ceska sporitelna- Accolade cycling team
Moški CZE Ceska sporitelna- Accolade cycling team 10006569510 6 1:33:09,5 +10:41.37 >
Klub Ceska sporitelna- Accolade cycling team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10006569510
Št. krogov: 6
Time: 1:33:09,5
Zaostanek: +10:41.37
40 . 52 SKÁLA Jaromír
Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team
Moški CZE Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team 10009839117 6 1:33:49,9 +11:21.75 >
Klub Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009839117
Št. krogov: 6
Time: 1:33:49,9
Zaostanek: +11:21.75
41 . 51 VICTOR Lab
SUNN BEAUMES DE VENISE
Moški FRA SUNN BEAUMES DE VENISE 10011184989 6 1:34:01,8 +11:33.58 >
Klub SUNN BEAUMES DE VENISE
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10011184989
Št. krogov: 6
Time: 1:34:01,8
Zaostanek: +11:33.58
42 . 68 BUBÍLEK Michal
Kellys BikeRanch Team
Moški CZE Kellys BikeRanch Team 10003508047 6 1:34:17,3 +11:49.14 >
Klub Kellys BikeRanch Team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10003508047
Št. krogov: 6
Time: 1:34:17,3
Zaostanek: +11:49.14
43 . 46 KOZAK Mariusz
UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10007849102 6 1:34:45,7 +12:17.57 >
Klub UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10007849102
Št. krogov: 6
Time: 1:34:45,7
Zaostanek: +12:17.57
44 . 84 DZIEWA Mikołaj
SGR Specialized
Moški POL SGR Specialized 10009547107 6 1:34:45,9 +12:17.76 >
Klub SGR Specialized
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10009547107
Št. krogov: 6
Time: 1:34:45,9
Zaostanek: +12:17.76
45 . 63 Buruczki Szilárd
Cube-Csömör
Moški HUN Cube-Csömör 10003514010 6 1:35:13,9 +12:45.72 >
Klub Cube-Csömör
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10003514010
Št. krogov: 6
Time: 1:35:13,9
Zaostanek: +12:45.72
46 . 44 Zöger Manfred
Picher Racing Team
Moški AUT Picher Racing Team 10006838379 6 1:35:33,4 +13:05.25 >
Klub Picher Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006838379
Št. krogov: 6
Time: 1:35:33,4
Zaostanek: +13:05.25
47 . 43 Grick Matthias
KTM/ Wohnbefinden Graz ARBÖ
Moški AUT KTM/ Wohnbefinden Graz ARBÖ 10006907289 6 1:35:38,9 +13:10.76 >
Klub KTM/ Wohnbefinden Graz ARBÖ
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006907289
Št. krogov: 6
Time: 1:35:38,9
Zaostanek: +13:10.76
48 . 47 Skuzin Matej
BBK POŽEGA
Moški CRO BBK POŽEGA 10008607015 6 1:35:41,4 +13:13.23 >
Klub BBK POŽEGA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10008607015
Št. krogov: 6
Time: 1:35:41,4
Zaostanek: +13:13.23
49 . 16 Palumby Zsombor
SVS Pro Team
Moški HUN SVS Pro Team 10008821223 6 1:35:41,5 +13:13.27 >
Klub SVS Pro Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10008821223
Št. krogov: 6
Time: 1:35:41,5
Zaostanek: +13:13.27
50 . 67 NEFF Luis
German-Technology-Racing-Team
Moški DEU German-Technology-Racing-Team 10011122749 6 1:35:42,0 +13:13.87 >
Klub German-Technology-Racing-Team
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10011122749
Št. krogov: 6
Time: 1:35:42,0
Zaostanek: +13:13.87
51 . 141 Tavčar Luka
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10010825685 6 1:35:56,7 +13:28.52 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010825685
Št. krogov: 6
Time: 1:35:56,7
Zaostanek: +13:28.52
52 . 64 Belak Jure
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10009164359 6 1:36:07,9 +13:39.75 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
Št. krogov: 6
Time: 1:36:07,9
Zaostanek: +13:39.75
53 . 18 Leshem Guy
Israel Cycling Academy
Moški Israel Cycling Academy 10009545992 6 1:36:23,8 +13:55.64 >
Klub Israel Cycling Academy
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009545992
Št. krogov: 6
Time: 1:36:23,8
Zaostanek: +13:55.64
54 . 66 JANOWSKI Bartłomiej
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
Moški POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10003785408 6 1:36:58,0 +14:29.81 >
Klub Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10003785408
Št. krogov: 6
Time: 1:36:58,0
Zaostanek: +14:29.81
55 . 40 Tropardy Arthur
Team SUNN Beaumes de Venise
Moški FRA Team SUNN Beaumes de Venise 10007282155 5 1:28:05,2 -1 LAP >
Klub Team SUNN Beaumes de Venise
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10007282155
Št. krogov: 5
Time: 1:28:05,2
Zaostanek: -1 LAP
56 . 60 Logar Tadej
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 10007928520 4 1:16:14,2 -2 LAP >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007928520
Št. krogov: 4
Time: 1:16:14,2
Zaostanek: -2 LAP
57 . 92 THURNER Roland
Sunshine Racers ASV Nals
Moški ITA Sunshine Racers ASV Nals 10011144775 4 1:16:14,2 -2 LAP >
Klub Sunshine Racers ASV Nals
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011144775
Št. krogov: 4
Time: 1:16:14,2
Zaostanek: -2 LAP
58 . 98 PACURAR Vlad-Lucian
ACS Sport Competition
Moški ROU ACS Sport Competition 10054063134 4 1:16:14,2 -2 LAP >
Klub ACS Sport Competition
Država ROU
Spol: Moški
Licenca: 10054063134
Št. krogov: 4
Time: 1:16:14,2
Zaostanek: -2 LAP
59 . 56 BOUDNÝ Pavel
Ceska sporitelna- Accolade cycling team
Moški CZE Ceska sporitelna- Accolade cycling team 10003279792 4 1:17:14,2 -2 LAP >
Klub Ceska sporitelna- Accolade cycling team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10003279792
Št. krogov: 4
Time: 1:17:14,2
Zaostanek: -2 LAP
60 . 61 ROŻEK Karol
UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10016313057 4 1:18:14,2 -2 LAP >
Klub UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10016313057
Št. krogov: 4
Time: 1:18:14,2
Zaostanek: -2 LAP
61 . 153 Mahmic Nedzad
RC Soprt Vollman
Moški BIH RC Soprt Vollman 10009544275 4 1:19:14,2 -2 LAP >
Klub RC Soprt Vollman
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 10009544275
Št. krogov: 4
Time: 1:19:14,2
Zaostanek: -2 LAP
62 . 147 Ivartnik david
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 10016125222 3 0:37:43,4 -3 LAP >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016125222
Št. krogov: 3
Time: 0:37:43,4
Zaostanek: -3 LAP
63 . 80 Noël Clément
Team VTT Sa Verdun
Moški FRA Team VTT Sa Verdun 10014161172 3 0:38:02,9 -3 LAP >
Klub Team VTT Sa Verdun
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10014161172
Št. krogov: 3
Time: 0:38:02,9
Zaostanek: -3 LAP
64 . 97 Bilić Anthony
Adrenalina Giant MTB Team
Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10011182868 3 0:37:41,1 -3 LAP >
Klub Adrenalina Giant MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10011182868
Št. krogov: 3
Time: 0:37:41,1
Zaostanek: -3 LAP
65 . 45 Borsos Benedek
SVS Pro Team
Moški HUN SVS Pro Team 10010834173 3 0:37:49,8 -3 LAP >
Klub SVS Pro Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10010834173
Št. krogov: 3
Time: 0:37:49,8
Zaostanek: -3 LAP
66 . 91 FLORIAN Reichle
Freiburger Pilsner Merida Team
Moški DEU Freiburger Pilsner Merida Team 10011145482 3 0:38:49,3 -3 LAP >
Klub Freiburger Pilsner Merida Team
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10011145482
Št. krogov: 3
Time: 0:38:49,3
Zaostanek: -3 LAP
67 . 53 Dina Dániel
Cube-Csömör
Moški HUN Cube-Csömör 10009659968 3 0:36:38,1 -3 LAP >
Klub Cube-Csömör
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009659968
Št. krogov: 3
Time: 0:36:38,1
Zaostanek: -3 LAP
68 . 37 Meštrić Matija
BK Maraton Beciklin
Moški CRO BK Maraton Beciklin 10010720201 2 0:38:48,4 -3 LAP >
Klub BK Maraton Beciklin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010720201
Št. krogov: 2
Time: 0:38:48,4
Zaostanek: -3 LAP
69 . 81 Delahaye Yann
Team VTT Sa Verdun
Moški FRA Team VTT Sa Verdun 10050184447 2 0:38:25,6 -3 LAP >
Klub Team VTT Sa Verdun
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10050184447
Št. krogov: 2
Time: 0:38:25,6
Zaostanek: -3 LAP
70 . 62 Tomasev Alen
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 10008595392 2 0:38:17,4 -3 LAP >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10008595392
Št. krogov: 2
Time: 0:38:17,4
Zaostanek: -3 LAP
71 . 48 WIMMER WIMMER Florian
bimato Sports Team
Moški AUT bimato Sports Team 10011122345 2 0:40:11,2 -3 LAP >
Klub bimato Sports Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10011122345
Št. krogov: 2
Time: 0:40:11,2
Zaostanek: -3 LAP
72 . 54 Simčić Đani
Adrenalina Giant MTB Team
Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10003346480 2 0:35:59,5 -3 LAP >
Klub Adrenalina Giant MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10003346480
Št. krogov: 2
Time: 0:35:59,5
Zaostanek: -3 LAP
73 . 143 Budimir Kristijan
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10011204692 2 0:38:48,9 -3 LAP >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10011204692
Št. krogov: 2
Time: 0:38:48,9
Zaostanek: -3 LAP
74 . 146 Meštrić Josip
BK Maraton Beciklin
Moški CRO BK Maraton Beciklin 10011042422 2 0:39:19,2 -3 LAP >
Klub BK Maraton Beciklin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10011042422
Št. krogov: 2
Time: 0:39:19,2
Zaostanek: -3 LAP
75 . 58 Toljan Josip
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10059240914 2 0:39:46,6 -3 LAP >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059240914
Št. krogov: 2
Time: 0:39:46,6
Zaostanek: -3 LAP
76 . 83 Mael Desrieux
VTT ARDBIKE VALENCE
Moški FRA VTT ARDBIKE VALENCE 10048660739 2 0:39:42,5 -3 LAP >
Klub VTT ARDBIKE VALENCE
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10048660739
Št. krogov: 2
Time: 0:39:42,5
Zaostanek: -3 LAP
77 . 76 Bulis Roman
4EVER Cyklo BULIS
Moški CZE 4EVER Cyklo BULIS 10006905067 2 0:39:07,0 -3 LAP >
Klub 4EVER Cyklo BULIS
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10006905067
Št. krogov: 2
Time: 0:39:07,0
Zaostanek: -3 LAP
78 . 88 ZOBOKI Péter
VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Moški HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10015815327 2 0:39:40,7 -3 LAP >
Klub VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10015815327
Št. krogov: 2
Time: 0:39:40,7
Zaostanek: -3 LAP
79 . 42 Prudek Dominik
ETHIC SPORT
Moški CZE ETHIC SPORT 10010777185 2 0:37:58,2 -3 LAP >
Klub ETHIC SPORT
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10010777185
Št. krogov: 2
Time: 0:37:58,2
Zaostanek: -3 LAP
80 . 89 Gommé Hugo
UC Darnétal
Moški FRA UC Darnétal 10015095709 2 0:36:22,2 -3 LAP >
Klub UC Darnétal
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10015095709
Št. krogov: 2
Time: 0:36:22,2
Zaostanek: -3 LAP
81 . 86 ŠTĚPANÍK Jiří
MORAVEC Team
Moški CZE MORAVEC Team 10047210082 1 0:24:03,2 -4 LAP >
Klub MORAVEC Team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047210082
Št. krogov: 1
Time: 0:24:03,2
Zaostanek: -4 LAP
82 . 142 Jeftinić Saša
BGK Tuškanac
Moški CRO BGK Tuškanac 10010663213 1 0:24:24,7 -4 LAP >
Klub BGK Tuškanac
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010663213
Št. krogov: 1
Time: 0:24:24,7
Zaostanek: -4 LAP
83 . 73 DOLEZSAI Balázs
VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Moški HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10015012247 1 0:24:29,7 -4 LAP >
Klub VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10015012247
Št. krogov: 1
Time: 0:24:29,7
Zaostanek: -4 LAP
84 . 82 Gamperl Dominik
Picher Racing Team
Moški AUT Picher Racing Team 10014350324 1 0:25:28,5 -4 LAP >
Klub Picher Racing Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10014350324
Št. krogov: 1
Time: 0:25:28,5
Zaostanek: -4 LAP
85 . 95 WOHLGEMUTH Michael
Wilier Force 7C
Moški ITA Wilier Force 7C 10031504570 2 0:43:36,6 -4 LAP >
Klub Wilier Force 7C
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031504570
Št. krogov: 2
Time: 0:43:36,6
Zaostanek: -4 LAP
86 . 78 Sláma Michal
4EVER Cyklo BULIS
Moški CZE 4EVER Cyklo BULIS 10006905168 1 0:27:22,2 -4 LAP >
Klub 4EVER Cyklo BULIS
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10006905168
Št. krogov: 1
Time: 0:27:22,2
Zaostanek: -4 LAP
DNF 71 HOFER Franz
TEXPA-SIMPLON
Moški ITA TEXPA-SIMPLON 10002818135 - DNF - >
Klub TEXPA-SIMPLON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10002818135
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF 140 Buono Vito
Carbonhubo CMQ
Moški ITA Carbonhubo CMQ 10010635830 - DNF >
Klub Carbonhubo CMQ
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010635830
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 72 CARGNELUTTI Diego
Wilier Force 7C
Moški ITA Wilier Force 7C 10010579953 - DNF >
Klub Wilier Force 7C
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010579953
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 87 D'AGOSTINO Marco
Carbonhubo CMQ
Moški ITA Carbonhubo CMQ 10015711253 - DNF >
Klub Carbonhubo CMQ
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015711253
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 30 Wetzelberger Philipp
Friesi's Bikery RC Friedberg-Pinggau
Moški AUT Friesi's Bikery RC Friedberg-Pinggau 10008145859 - DNF >
Klub Friesi's Bikery RC Friedberg-Pinggau
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008145859
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 132 ŠIRIĆ Ivan
BK Mostar
Moški CRO BK Mostar 10016101879 - DNF >
Klub BK Mostar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10016101879
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 36 NIEBORAS Mateusz
UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10016015892 - DNF >
Klub UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10016015892
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 2 WAWAK Bartlomiej
Kross Racing Team
Moški POL Kross Racing Team 10007312366 - DNF >
Klub Kross Racing Team
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10007312366
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 148 FAVALE Francesco
Carbonhubo CMQ
Moški ITA Carbonhubo CMQ 10015720044 - DNF >
Klub Carbonhubo CMQ
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015720044
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 41 Kobes Lukáš
Symbio+CE.Energy
Moški CZE Symbio+CE.Energy 10008822435 - DNF >
Klub Symbio+CE.Energy
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008822435
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 77 Oliva Vittorio
Carbonhubo CMQ
Moški ITA Carbonhubo CMQ 10006351258 - DNF >
Klub Carbonhubo CMQ
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006351258
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek:
DNF 93 Vidoni Matteo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10011075663 - DNF - >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011075663
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
HOBBY-M
1 . 804 ŠKILJIĆ Jurica
BBK Pakoštane
Moški CRO BBK Pakoštane 1day 2 0:46:10,0 Avg. speed 13.5 km/h >
Klub BBK Pakoštane
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 0:46:10,0
Zaostanek: Avg. speed 13.5 km/h
2 . 811 MIJALJEVIĆ Martin
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 2 0:46:27,2 +00:17.16 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Št. krogov: 2
Time: 0:46:27,2
Zaostanek: +00:17.16
3 . 806 ŠARLIJA Ante
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 10058282836 2 0:47:33,5 +01:23.46 >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058282836
Št. krogov: 2
Time: 0:47:33,5
Zaostanek: +01:23.46
4 . 809 Velić Luka
BK Adrion Oros
Moški CRO BK Adrion Oros 1day 2 0:49:29,7 +03:19.69 >
Klub BK Adrion Oros
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 0:49:29,7
Zaostanek: +03:19.69
5 . 801 Kliba Kristian
Adrenalina Giant MTB Team
Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10028438562 2 0:50:43,7 +04:33.66 >
Klub Adrenalina Giant MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028438562
Št. krogov: 2
Time: 0:50:43,7
Zaostanek: +04:33.66
6 . 810 Bašić Tino
BK Kamešnica
Moški CRO BK Kamešnica 10058279402 2 0:55:16,6 +09:06.63 >
Klub BK Kamešnica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058279402
Št. krogov: 2
Time: 0:55:16,6
Zaostanek: +09:06.63
7 . 800 PERIŠA Gordan
Bk Fortica
Moški CRO Bk Fortica 10028431589 2 1:01:22,9 +15:12.93 >
Klub Bk Fortica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028431589
Št. krogov: 2
Time: 1:01:22,9
Zaostanek: +15:12.93
8 . 807 JELEČKI Darko
BBK Šišmiš Samobor
Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10077184496 2 1:06:23,5 +20:13.50 >
Klub BBK Šišmiš Samobor
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10077184496
Št. krogov: 2
Time: 1:06:23,5
Zaostanek: +20:13.50
9 . 805 JERGOVIC Ivan
ŽBBK UDARNIK
Moški CRO ŽBBK UDARNIK 1day 2 1:19:13,1 +33:03.07 >
Klub ŽBBK UDARNIK
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 2
Time: 1:19:13,1
Zaostanek: +33:03.07
JUNIOR M-M
1 . 208 Huez Emanuele
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10030330668 4 1:00:50,4 Avg. speed 18.5 km/h >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030330668
Št. krogov: 4
Time: 1:00:50,4
Zaostanek: Avg. speed 18.5 km/h
2 . 205 NATAN Patrois
team grande region est vtt
Moški FRA team grande region est vtt 10023520056 4 1:01:45,5 +00:55.11 >
Klub team grande region est vtt
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10023520056
Št. krogov: 4
Time: 1:01:45,5
Zaostanek: +00:55.11
3 . 203 Schierl Jakub
Expres CZ-Scott Team Koín
Moški CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10016518070 4 1:02:12,8 +01:22.37 >
Klub Expres CZ-Scott Team Koín
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10016518070
Št. krogov: 4
Time: 1:02:12,8
Zaostanek: +01:22.37
4 . 204 Govekar Matevž
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 10017582444 4 1:03:13,7 +02:23.35 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582444
Št. krogov: 4
Time: 1:03:13,7
Zaostanek: +02:23.35
5 . 206 Holland Michael
Naturfreunde Wilhelmsburg
Moški AUT Naturfreunde Wilhelmsburg 10048897175 4 1:04:05,0 +03:14.61 >
Klub Naturfreunde Wilhelmsburg
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10048897175
Št. krogov: 4
Time: 1:04:05,0
Zaostanek: +03:14.61
6 . 210 Bedrník Matěj
Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team
Moški CZE Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team 10047212005 4 1:04:20,2 +03:29.82 >
Klub Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047212005
Št. krogov: 4
Time: 1:04:20,2
Zaostanek: +03:29.82
7 . 214 Bair Mario
UCI Racing Team Haiming
Moški AUT UCI Racing Team Haiming 10035124185 4 1:04:25,6 +03:35.23 >
Klub UCI Racing Team Haiming
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035124185
Št. krogov: 4
Time: 1:04:25,6
Zaostanek: +03:35.23
8 . 217 Kunášek Josef
Expres CZ-Scott Team Koín
Moški CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10023478832 4 1:05:04,1 +04:13.72 >
Klub Expres CZ-Scott Team Koín
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10023478832
Št. krogov: 4
Time: 1:05:04,1
Zaostanek: +04:13.72
9 . 211 Tomášek Alvin
Expres CZ-Scott Team Koín
Moški CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10023479034 4 1:05:44,6 +04:54.23 >
Klub Expres CZ-Scott Team Koín
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10023479034
Št. krogov: 4
Time: 1:05:44,6
Zaostanek: +04:54.23
10 . 212 Toneatti Davide
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030672491 4 1:06:04,6 +05:14.15 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030672491
Št. krogov: 4
Time: 1:06:04,6
Zaostanek: +05:14.15
11 . 216 MARTINUZZI Christian
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10029882953 4 1:06:10,0 +05:19.62 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029882953
Št. krogov: 4
Time: 1:06:10,0
Zaostanek: +05:19.62
12 . 221 Dudek Tomáš
GAPP System - Cabtech MTB racing team
Moški CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 10047226654 4 1:06:13,6 +05:23.20 >
Klub GAPP System - Cabtech MTB racing team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047226654
Št. krogov: 4
Time: 1:06:13,6
Zaostanek: +05:23.20
13 . 223 VANTAGGIATO Ramon
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030362091 4 1:06:32,7 +05:42.34 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030362091
Št. krogov: 4
Time: 1:06:32,7
Zaostanek: +05:42.34
14 . 224 MARIETTI Enrico
G.S. Lagorai Bike
Moški ITA G.S. Lagorai Bike 10029543352 4 1:07:21,6 +06:31.21 >
Klub G.S. Lagorai Bike
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029543352
Št. krogov: 4
Time: 1:07:21,6
Zaostanek: +06:31.21
15 . 229 ROGGERI Elia
TEAM PIEMONTE FCI
Moški ITA TEAM PIEMONTE FCI 10029602158 4 1:07:33,6 +06:43.20 >
Klub TEAM PIEMONTE FCI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029602158
Št. krogov: 4
Time: 1:07:33,6
Zaostanek: +06:43.20
16 . 225 Pavan Marco
ROSTESE RODMAN ASD
Moški ITA ROSTESE RODMAN ASD 10023491461 4 1:08:51,4 +08:01.00 >
Klub ROSTESE RODMAN ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023491461
Št. krogov: 4
Time: 1:08:51,4
Zaostanek: +08:01.00
17 . 231 Berton Alessandro
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030190626 4 1:08:59,7 +08:09.25 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030190626
Št. krogov: 4
Time: 1:08:59,7
Zaostanek: +08:09.25
18 . 151 Chiumenti Giacomo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10032901572 4 1:09:25,1 +08:34.66 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032901572
Št. krogov: 4
Time: 1:09:25,1
Zaostanek: +08:34.66
19 . 222 Fülöp Ádám
VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Moški HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10023604831 4 1:09:25,4 +08:35.01 >
Klub VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023604831
Št. krogov: 4
Time: 1:09:25,4
Zaostanek: +08:35.01
20 . 220 Štajnar Mihael
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10017564458 4 1:09:45,3 +08:54.91 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564458
Št. krogov: 4
Time: 1:09:45,3
Zaostanek: +08:54.91
21 . 226 MENICACCI Michael
RACE MOUNTAIN FOLCARELLI CYCLING TEAM
Moški ITA RACE MOUNTAIN FOLCARELLI CYCLING TEAM 10029905383 4 1:09:46,2 +08:55.83 >
Klub RACE MOUNTAIN FOLCARELLI CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029905383
Št. krogov: 4
Time: 1:09:46,2
Zaostanek: +08:55.83
22 . 241 LÄSSER JOSEF Franz
LRV Steiermark
Moški AUT LRV Steiermark 10048898387 4 1:10:03,4 +09:12.97 >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10048898387
Št. krogov: 4
Time: 1:10:03,4
Zaostanek: +09:12.97
23 . 243 Casasola Manuel
ASD LIBERTAS CERESETTO
Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10030379471 4 1:10:59,3 +10:08.88 >
Klub ASD LIBERTAS CERESETTO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030379471
Št. krogov: 4
Time: 1:10:59,3
Zaostanek: +10:08.88
24 . 278 Smolnikar Jakob
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 10017649435 4 1:11:06,5 +10:16.13 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649435
Št. krogov: 4
Time: 1:11:06,5
Zaostanek: +10:16.13
25 . 215 Sylvester Balázs
Femat-ZKSE
Moški HUN Femat-ZKSE 10023646762 4 1:11:07,3 +10:16.90 >
Klub Femat-ZKSE
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023646762
Št. krogov: 4
Time: 1:11:07,3
Zaostanek: +10:16.90
26 . 240 ANDRIOLLO Elia
G.S. Lagorai Bike
Moški ITA G.S. Lagorai Bike 10029315909 4 1:12:09,8 +11:19.36 >
Klub G.S. Lagorai Bike
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029315909
Št. krogov: 4
Time: 1:12:09,8
Zaostanek: +11:19.36
27 . 202 Lozar Matjaž
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 10017583757 4 1:12:11,2 +11:20.78 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583757
Št. krogov: 4
Time: 1:12:11,2
Zaostanek: +11:20.78
28 . 279 Keržan Žiga
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 10017649334 4 1:12:22,7 +11:32.33 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649334
Št. krogov: 4
Time: 1:12:22,7
Zaostanek: +11:32.33
29 . 257 Hirci Jernej
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 10017652667 4 1:12:45,7 +11:55.28 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017652667
Št. krogov: 4
Time: 1:12:45,7
Zaostanek: +11:55.28
30 . 248 MAZZUCCO Loris
TEAM RUDY PROJECT XCR
Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10030282976 4 1:13:01,8 +12:11.41 >
Klub TEAM RUDY PROJECT XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030282976
Št. krogov: 4
Time: 1:13:01,8
Zaostanek: +12:11.41
31 . 218 Merlino Gabriele
ASD LIBERTAS CERESETTO
Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10023491360 4 1:13:50,1 +12:59.72 >
Klub ASD LIBERTAS CERESETTO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023491360
Št. krogov: 4
Time: 1:13:50,1
Zaostanek: +12:59.72
32 . 256 HELIZANOWICZ Łukasz
UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Moški POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 10058629814 4 1:14:30,1 +13:39.68 >
Klub UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10058629814
Št. krogov: 4
Time: 1:14:30,1
Zaostanek: +13:39.68
33 . 247 Faoro Lorenzo
TEAM RUDY PROJECT XCR
Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10030695935 4 1:14:50,8 +14:00.37 >
Klub TEAM RUDY PROJECT XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030695935
Št. krogov: 4
Time: 1:14:50,8
Zaostanek: +14:00.37
34 . 230 BERTOLETTI Simone
CICLI BETTONI COSTA VOLPINO
Moški ITA CICLI BETTONI COSTA VOLPINO 10032368173 4 1:15:59,2 +15:08.82 >
Klub CICLI BETTONI COSTA VOLPINO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032368173
Št. krogov: 4
Time: 1:15:59,2
Zaostanek: +15:08.82
35 . 155 Bindoni Paolo
Carbonhubo CMQ
Moški ITA Carbonhubo CMQ 10030224877 4 1:16:25,2 +15:34.78 >
Klub Carbonhubo CMQ
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030224877
Št. krogov: 4
Time: 1:16:25,2
Zaostanek: +15:34.78
36 . 154 Fržop Roko
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10028404412 4 1:17:56,6 +17:06.20 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028404412
Št. krogov: 4
Time: 1:17:56,6
Zaostanek: +17:06.20
37 . 149 MARIUTTI Thomas
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10028967719 4 1:19:44,1 +18:53.73 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028967719
Št. krogov: 4
Time: 1:19:44,1
Zaostanek: +18:53.73
38 . 200 FETTER Erik
PCCC
Moški HUN PCCC 10023603013 3 0:49:02,4 -1 LAP >
Klub PCCC
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023603013
Št. krogov: 3
Time: 0:49:02,4
Zaostanek: -1 LAP
39 . 239 PONÍŽIL Karel
4EVER Cyklo BULIS
Moški CZE 4EVER Cyklo BULIS 10047262626 3 0:54:59,6 -1 LAP >
Klub 4EVER Cyklo BULIS
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047262626
Št. krogov: 3
Time: 0:54:59,6
Zaostanek: -1 LAP
40 . 246 KOFLER Georg
Sunshine Racers ASV Nals
Moški ITA Sunshine Racers ASV Nals 10032224289 3 0:57:43,6 -1 LAP >
Klub Sunshine Racers ASV Nals
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032224289
Št. krogov: 3
Time: 0:57:43,6
Zaostanek: -1 LAP
41 . 237 Braida Edoardo
TRIVIUM 05F0723
Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10030359061 3 0:58:35,1 -1 LAP >
Klub TRIVIUM 05F0723
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030359061
Št. krogov: 3
Time: 0:58:35,1
Zaostanek: -1 LAP
42 . 259 Budimlić Mirko
BK Maraton Beciklin
Moški CRO BK Maraton Beciklin 10028440077 3 1:01:09,3 -1 LAP >
Klub BK Maraton Beciklin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028440077
Št. krogov: 3
Time: 1:01:09,3
Zaostanek: -1 LAP
43 . 250 Kotarski Martin
BBK Šišmiš Samobor
Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10028452508 3 1:14:10,7 -1 LAP >
Klub BBK Šišmiš Samobor
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028452508
Št. krogov: 3
Time: 1:14:10,7
Zaostanek: -1 LAP
44 . 253 Bertović Noa
BK AXA
Moški CRO BK AXA 10028451700 3 1:15:10,9 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028451700
Št. krogov: 3
Time: 1:15:10,9
Zaostanek: -1 LAP
45 . 201 Klemenčič Miha
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 10017578000 2 0:34:21,4 -2 LAP >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578000
Št. krogov: 2
Time: 0:34:21,4
Zaostanek: -2 LAP
46 . 209 CEOLIN FEDERICO
C.S. LIBERTAS SCORZE'
Moški ITA C.S. LIBERTAS SCORZE' 10011230055 2 0:37:33,4 -2 LAP >
Klub C.S. LIBERTAS SCORZE'
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011230055
Št. krogov: 2
Time: 0:37:33,4
Zaostanek: -2 LAP
47 . 236 Colautti Francesco
TRIVIUM 05F0723
Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10029174651 2 0:41:08,5 -2 LAP >
Klub TRIVIUM 05F0723
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029174651
Št. krogov: 2
Time: 0:41:08,5
Zaostanek: -2 LAP
48 . 245 Andreasen Alexander
Racing Kolding
Moški Racing Kolding 10053822654 2 0:42:00,7 -2 LAP >
Klub Racing Kolding
Država
Spol: Moški
Licenca: 10053822654
Št. krogov: 2
Time: 0:42:00,7
Zaostanek: -2 LAP
49 . 244 Vinklarek Frantisek
4EVER CYKLOBULIS
Moški CZE 4EVER CYKLOBULIS 10047317186 2 0:42:29,7 -2 LAP >
Klub 4EVER CYKLOBULIS
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047317186
Št. krogov: 2
Time: 0:42:29,7
Zaostanek: -2 LAP
50 . 255 Pilat Noel
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 10028426135 2 0:48:17,2 -2 LAP >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028426135
Št. krogov: 2
Time: 0:48:17,2
Zaostanek: -2 LAP
51 . 238 Vinko Nikola
BK Mura avantura
Moški CRO BK Mura avantura 10028411482 2 0:53:56,3 -2 LAP >
Klub BK Mura avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028411482
Št. krogov: 2
Time: 0:53:56,3
Zaostanek: -2 LAP
52 . 219 Bergagna Tommaso
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030685831 1 0:23:08,0 -3 LAP >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030685831
Št. krogov: 1
Time: 0:23:08,0
Zaostanek: -3 LAP
53 . 258 Kocen Timotej
BK Maraton Beciklin
Moški CRO BK Maraton Beciklin 10028427650 1 0:24:54,7 -3 LAP >
Klub BK Maraton Beciklin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028427650
Št. krogov: 1
Time: 0:24:54,7
Zaostanek: -3 LAP
54 . 252 Losinskiy Nikita
BK MTB Istra - Pazin
Moški BK MTB Istra - Pazin 10059150580 1 0:25:03,2 -3 LAP >
Klub BK MTB Istra - Pazin
Država
Spol: Moški
Licenca: 10059150580
Št. krogov: 1
Time: 0:25:03,2
Zaostanek: -3 LAP
55 . 228 Tramontin Gabriele
FOUR ES Racing Team
Moški ITA FOUR ES Racing Team 10030426759 1 0:25:41,6 -3 LAP >
Klub FOUR ES Racing Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030426759
Št. krogov: 1
Time: 0:25:41,6
Zaostanek: -3 LAP
56 . 251 Toffolo Daniele
TRIVIUM 05F0723
Moški ITA TRIVIUM 05F0723 10032537925 1 0:25:44,8 -3 LAP >
Klub TRIVIUM 05F0723
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032537925
Št. krogov: 1
Time: 0:25:44,8
Zaostanek: -3 LAP
57 . 254 Hunjak Stjepan
BK Mura avantura
Moški CRO BK Mura avantura 10028437350 1 0:29:21,7 -3 LAP >
Klub BK Mura avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028437350
Št. krogov: 1
Time: 0:29:21,7
Zaostanek: -3 LAP
58 . 227 Matek Lovro
BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR 10058277176 -- 0:05:48,8 -4 LAP >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058277176
Št. krogov: 0
Time: 0:05:48,8
Zaostanek: -4 LAP
59 . 150 BETTIN Luca
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030102518 -- 0:07:07,1 -4 LAP >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030102518
Št. krogov: 0
Time: 0:07:07,1
Zaostanek: -4 LAP
JUNIOR W-Ž
1 . 260 Giada Specia
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030420800 3 0:59:38,2 Avg. speed 14.6 km/h >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030420800
Št. krogov: 3
Time: 0:59:38,2
Zaostanek: Avg. speed 14.6 km/h
2 . 261 Movrin Vita
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 10017590124 3 1:00:16,3 +00:38.05 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017590124
Št. krogov: 3
Time: 1:00:16,3
Zaostanek: +00:38.05
3 . 267 Zontone Asia
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030380077 3 1:00:52,7 +01:14.45 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030380077
Št. krogov: 3
Time: 1:00:52,7
Zaostanek: +01:14.45
4 . 265 PAGOTTO GAIA
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10023490754 3 1:02:42,5 +03:04.28 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10023490754
Št. krogov: 3
Time: 1:02:42,5
Zaostanek: +03:04.28
5 . 274 Škiljić Karmen
BBK Pakoštane
Ženski CRO BBK Pakoštane 10028452710 3 1:02:55,3 +03:17.06 >
Klub BBK Pakoštane
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028452710
Št. krogov: 3
Time: 1:02:55,3
Zaostanek: +03:17.06
6 . 266 SAFAROVA Zuzana
Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team
Ženski CZE Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team 10047264343 3 1:06:41,9 +07:03.70 >
Klub Ceska sporitelna Specialized Junior MTB Team
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10047264343
Št. krogov: 3
Time: 1:06:41,9
Zaostanek: +07:03.70
7 . 262 Žufić Ania
BK Maraton Beciklin
Ženski CRO BK Maraton Beciklin 10015304257 3 1:07:34,0 +07:55.74 >
Klub BK Maraton Beciklin
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10015304257
Št. krogov: 3
Time: 1:07:34,0
Zaostanek: +07:55.74
8 . 268 Prchalova Libuse
4EVER CYKLOBULIS
Ženski CZE 4EVER CYKLOBULIS 10047317388 2 -1 LAP >
Klub 4EVER CYKLOBULIS
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10047317388
Št. krogov: 2
Time:
Zaostanek: -1 LAP
9 . 264 TESAŘOVÁ Jana
ETHIC SPORT
Ženski CZE ETHIC SPORT 10023561684 2 -1 LAP >
Klub ETHIC SPORT
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10023561684
Št. krogov: 2
Time:
Zaostanek: -1 LAP
10 . 263 Mosser Nina
ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor
Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10053587632 2 -1 LAP >
Klub ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10053587632
Št. krogov: 2
Time:
Zaostanek: -1 LAP
11 . 275 Dečman Nika
Calcit bike team
Ženski SLO Calcit bike team 10017572744 3 -1 LAP >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017572744
Št. krogov: 3
Time:
Zaostanek: -1 LAP
12 . 270 CASCIOLI Giulia
TEAM PIEMONTE FCI
Ženski ITA TEAM PIEMONTE FCI 10030675424 3 -1 LAP >
Klub TEAM PIEMONTE FCI
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030675424
Št. krogov: 3
Time:
Zaostanek: -1 LAP
13 . 271 bošnjak larisa
BBK Šišmiš Samobor
Ženski CRO BBK Šišmiš Samobor 10058285361 2 -2 LAP >
Klub BBK Šišmiš Samobor
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10058285361
Št. krogov: 2
Time:
Zaostanek: -2 LAP
KADET / U17 M-M
1 . 647 Klemenčič Jakob
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 10017582545 3 0:52:12,7 Avg. speed 16.7 km/h >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582545
Št. krogov: 3
Time: 0:52:12,7
Zaostanek: Avg. speed 16.7 km/h
2 . 640 Žle Blaž
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10017622860 3 0:52:39,0 +00:26.30 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622860
Št. krogov: 3
Time: 0:52:39,0
Zaostanek: +00:26.30
3 . 605 BARANYI ÁRON Dávid
VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Moški HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10023631204 3 0:53:31,1 +01:18.41 >
Klub VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023631204
Št. krogov: 3
Time: 0:53:31,1
Zaostanek: +01:18.41
4 . 606 Capra Manuel
G.S. Lagorai Bike
Moški ITA G.S. Lagorai Bike 10029227902 3 0:54:22,7 +02:10.01 >
Klub G.S. Lagorai Bike
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029227902
Št. krogov: 3
Time: 0:54:22,7
Zaostanek: +02:10.01
5 . 643 Gnezda Nace
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 10017654586 3 0:56:52,9 +04:40.22 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017654586
Št. krogov: 3
Time: 0:56:52,9
Zaostanek: +04:40.22
6 . 627 bošnjak fran
BBK Šišmiš Samobor
Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10058280008 3 0:57:52,2 +05:39.51 >
Klub BBK Šišmiš Samobor
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058280008
Št. krogov: 3
Time: 0:57:52,2
Zaostanek: +05:39.51
7 . 619 Zanette Alessandro
Asd acido lattico team
Moški ITA Asd acido lattico team 10030934290 3 0:58:05,8 +05:53.08 >
Klub Asd acido lattico team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030934290
Št. krogov: 3
Time: 0:58:05,8
Zaostanek: +05:53.08
8 . 610 ŽVAK Daniel
Expres CZ-Scott Team Koín
Moški CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10047227462 3 0:58:19,7 +06:06.96 >
Klub Expres CZ-Scott Team Koín
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047227462
Št. krogov: 3
Time: 0:58:19,7
Zaostanek: +06:06.96
9 . 608 VUERICH Luca
US Litegosa
Moški ITA US Litegosa 10030678252 3 0:58:39,0 +06:26.29 >
Klub US Litegosa
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030678252
Št. krogov: 3
Time: 0:58:39,0
Zaostanek: +06:26.29
10 . 616 Okmažić Luka
BK Makarska
Moški CRO BK Makarska 10028416233 3 0:58:52,0 +06:39.35 >
Klub BK Makarska
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028416233
Št. krogov: 3
Time: 0:58:52,0
Zaostanek: +06:39.35
11 . 641 Golmajer Ažbe
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10017564761 3 0:59:04,7 +06:52.04 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564761
Št. krogov: 3
Time: 0:59:04,7
Zaostanek: +06:52.04
12 . 609 NOVÁK Ondřej
Expres CZ-Scott Team Koín
Moški CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10047347195 3 0:59:39,5 +07:26.82 >
Klub Expres CZ-Scott Team Koín
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047347195
Št. krogov: 3
Time: 0:59:39,5
Zaostanek: +07:26.82
13 . 638 Kranjec Žagar Matic
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10017554556 3 0:59:44,7 +07:31.99 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554556
Št. krogov: 3
Time: 0:59:44,7
Zaostanek: +07:31.99
14 . 623 MAIR Alex
Sunshine Racers ASV Nals
Moški ITA Sunshine Racers ASV Nals 10032706259 3 1:00:12,6 +07:59.93 >
Klub Sunshine Racers ASV Nals
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032706259
Št. krogov: 3
Time: 1:00:12,6
Zaostanek: +07:59.93
15 . 639 Hribar Jernej
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10017564559 3 1:00:18,9 +08:06.23 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564559
Št. krogov: 3
Time: 1:00:18,9
Zaostanek: +08:06.23
16 . 630 Peruško Ivan
BK.AXA
Moški CRO BK.AXA 10028453417 3 1:00:37,6 +08:24.86 >
Klub BK.AXA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028453417
Št. krogov: 3
Time: 1:00:37,6
Zaostanek: +08:24.86
17 . 645 Jereb Jan
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 10017651253 3 1:01:56,2 +09:43.46 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651253
Št. krogov: 3
Time: 1:01:56,2
Zaostanek: +09:43.46
18 . 622 DOLIANA Lorenzo
US Litegosa
Moški ITA US Litegosa 10030654509 3 1:03:02,7 +10:50.05 >
Klub US Litegosa
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030654509
Št. krogov: 3
Time: 1:03:02,7
Zaostanek: +10:50.05
19 . 642 Auer Nal
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10017575976 3 1:03:07,1 +10:54.42 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575976
Št. krogov: 3
Time: 1:03:07,1
Zaostanek: +10:54.42
20 . 612 Posel Lovro
BK Mura avantura
Moški CRO BK Mura avantura 10028436643 3 1:03:41,6 +11:28.95 >
Klub BK Mura avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028436643
Št. krogov: 3
Time: 1:03:41,6
Zaostanek: +11:28.95
21 . 626 Flocco Kevin
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10029409774 3 1:04:53,0 +12:40.27 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029409774
Št. krogov: 3
Time: 1:04:53,0
Zaostanek: +12:40.27
22 . 633 Rosanda Dante
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 10028439370 3 1:05:40,3 +13:27.60 >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028439370
Št. krogov: 3
Time: 1:05:40,3
Zaostanek: +13:27.60
23 . 624 TELSER Markus
Sunshine Racers ASV Nals
Moški ITA Sunshine Racers ASV Nals 10032713333 3 1:07:15,3 +15:02.60 >
Klub Sunshine Racers ASV Nals
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032713333
Št. krogov: 3
Time: 1:07:15,3
Zaostanek: +15:02.60
24 . 644 Mrak Matevž
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 10017613362 3 1:07:34,7 +15:21.97 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017613362
Št. krogov: 3
Time: 1:07:34,7
Zaostanek: +15:21.97
25 . 611 Kovac Luka
BK OSIJEK2010
Moški CRO BK OSIJEK2010 10073403621 3 1:07:36,8 +15:24.13 >
Klub BK OSIJEK2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073403621
Št. krogov: 3
Time: 1:07:36,8
Zaostanek: +15:24.13
26 . 613 Ruba Marko
Adrenalina Giant MTB Team
Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10028414213 3 1:07:50,2 +15:37.46 >
Klub Adrenalina Giant MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028414213
Št. krogov: 3
Time: 1:07:50,2
Zaostanek: +15:37.46
27 . 620 Kernjus Deni
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 10028435431 3 1:08:10,3 +15:57.63 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028435431
Št. krogov: 3
Time: 1:08:10,3
Zaostanek: +15:57.63
28 . 629 TESAŘ Jakub
ETHIC SPORT
Moški CZE ETHIC SPORT 10047270811 3 1:10:01,5 +17:48.81 >
Klub ETHIC SPORT
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047270811
Št. krogov: 3
Time: 1:10:01,5
Zaostanek: +17:48.81
29 . 646 Jereb Tine
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 10017649637 3 1:10:14,2 +18:01.53 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649637
Št. krogov: 3
Time: 1:10:14,2
Zaostanek: +18:01.53
30 . 614 Žgalin Andrej
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo 10058279301 3 1:10:57,1 +18:44.40 >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058279301
Št. krogov: 3
Time: 1:10:57,1
Zaostanek: +18:44.40
31 . 632 Bašić Petar Pere
BK Kamešnica
Moški CRO BK Kamešnica 10058283947 3 1:11:16,0 +19:03.30 >
Klub BK Kamešnica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058283947
Št. krogov: 3
Time: 1:11:16,0
Zaostanek: +19:03.30
32 . 631 Krobot Mihael
BK Mura avantura
Moški CRO BK Mura avantura 10028449373 3 1:11:39,7 +19:26.98 >
Klub BK Mura avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028449373
Št. krogov: 3
Time: 1:11:39,7
Zaostanek: +19:26.98
33 . 625 RUNGGATSCHER Franz
Sunshine Racers ASV Nals
Moški ITA Sunshine Racers ASV Nals 10032967048 3 1:11:57,6 +19:44.94 >
Klub Sunshine Racers ASV Nals
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032967048
Št. krogov: 3
Time: 1:11:57,6
Zaostanek: +19:44.94
34 . 628 Šoić Leon
BBK Šišmiš Samobor
Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10044104769 3 1:14:23,4 +22:10.75 >
Klub BBK Šišmiš Samobor
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10044104769
Št. krogov: 3
Time: 1:14:23,4
Zaostanek: +22:10.75
35 . 617 CAMOZZI Valerio
Carbonhubo CMQ
Moški ITA Carbonhubo CMQ 10030482535 2 0:53:21,4 -1 LAP >
Klub Carbonhubo CMQ
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030482535
Št. krogov: 2
Time: 0:53:21,4
Zaostanek: -1 LAP
36 . 615 Markovina Filip
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 2 0:56:53,3 -1 LAP >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Št. krogov: 2
Time: 0:56:53,3
Zaostanek: -1 LAP
37 . 648 LACKOVIĆ Luka
BBK Šišmiš Samobor
Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10080440969 2 0:58:13,1 -1 LAP >
Klub BBK Šišmiš Samobor
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080440969
Št. krogov: 2
Time: 0:58:13,1
Zaostanek: -1 LAP
38 . 634 Živković Sebastian
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10028451696 1 0:37:43,1 -2 LAP >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028451696
Št. krogov: 1
Time: 0:37:43,1
Zaostanek: -2 LAP
DNF39 . 607 ROSSO Mattias
US Litegosa
Moški ITA US Litegosa 10030425951 - DNF - >
Klub US Litegosa
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030425951
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF40 . 635 Kukuljan Roko
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10028429064 - DNF - >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028429064
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF41 . 637 Dolenšek Anže
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 10017647617 - DNF - >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647617
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF42 . 618 Vranješ Mateo
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10051924888 - DNF - >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10051924888
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF43 . 621 EDELINSKI Antonio
Adrenalina Giant MTB Team
Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10079311830 - DNF - >
Klub Adrenalina Giant MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10079311830
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
KADET / U17 W-Ž
1 . 285 BOKROS ANNA Csenge
VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Ženski HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10023662930 2 0:46:41,3 Avg. speed 13.3 km/h >
Klub VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10023662930
Št. krogov: 2
Time: 0:46:41,3
Zaostanek: Avg. speed 13.3 km/h
2 . 283 THURNER Christina
Sunshine Racers ASV Nals
Ženski ITA Sunshine Racers ASV Nals 10032223885 2 0:47:28,5 +00:47.19 >
Klub Sunshine Racers ASV Nals
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10032223885
Št. krogov: 2
Time: 0:47:28,5
Zaostanek: +00:47.19
3 . 289 Janežič Ana
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 10017643977 2 0:47:36,3 +00:55.03 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017643977
Št. krogov: 2
Time: 0:47:36,3
Zaostanek: +00:55.03
4 . 282 KISS Katta
VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team
Ženski HUN VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 10023620086 2 0:48:41,6 +02:00.27 >
Klub VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10023620086
Št. krogov: 2
Time: 0:48:41,6
Zaostanek: +02:00.27
5 . 288 Nadu Anja
BK MONTES
Ženski CRO BK MONTES 10028452609 2 0:49:36,2 +02:54.91 >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028452609
Št. krogov: 2
Time: 0:49:36,2
Zaostanek: +02:54.91
6 . 277 Homar Tamara
Energijateam.com
Ženski SLO Energijateam.com 10017643169 2 0:49:57,8 +03:16.52 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017643169
Št. krogov: 2
Time: 0:49:57,8
Zaostanek: +03:16.52
7 . 281 Filipović Jana
BK Biker
Ženski CRO BK Biker 10028428963 2 0:50:32,0 +03:50.73 >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028428963
Št. krogov: 2
Time: 0:50:32,0
Zaostanek: +03:50.73
8 . 280 Ferriolo Ilaria
TRIVIUM 05F0723
Ženski ITA TRIVIUM 05F0723 10030789703 2 0:54:33,8 +07:52.49 >
Klub TRIVIUM 05F0723
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030789703
Št. krogov: 2
Time: 0:54:33,8
Zaostanek: +07:52.49
9 . 284 PARIS Franziska
Sunshine Racers ASV Nals
Ženski ITA Sunshine Racers ASV Nals 10032224188 2 0:55:00,4 +08:19.06 >
Klub Sunshine Racers ASV Nals
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10032224188
Št. krogov: 2
Time: 0:55:00,4
Zaostanek: +08:19.06
10 . 287 TRÓCSÁNYI Laura
VKE-Nelson Pepperl + Fuchs Team
Ženski HUN VKE-Nelson Pepperl + Fuchs Team 10023654240 2 1:07:03,2 +20:21.85 >
Klub VKE-Nelson Pepperl + Fuchs Team
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10023654240
Št. krogov: 2
Time: 1:07:03,2
Zaostanek: +20:21.85
MASTER 1-M
1 . 330 Sikošek Gregor
JB Team Novo mesto
Moški SLO JB Team Novo mesto 10017589922 4 1:08:14,9 Avg. speed 16.5 km/h >
Klub JB Team Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017589922
Št. krogov: 4
Time: 1:08:14,9
Zaostanek: Avg. speed 16.5 km/h
2 . 327 Budin Matjaž
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 10003509360 4 1:09:59,3 +01:44.38 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003509360
Št. krogov: 4
Time: 1:09:59,3
Zaostanek: +01:44.38
3 . 316 Jazbec Matic
2simpl
Moški SLO 2simpl 10017641654 4 1:10:16,6 +02:01.67 >
Klub 2simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641654
Št. krogov: 4
Time: 1:10:16,6
Zaostanek: +02:01.67
4 . 326 Mikelj Uroš
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10007459280 4 1:11:22,2 +03:07.36 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007459280
Št. krogov: 4
Time: 1:11:22,2
Zaostanek: +03:07.36
5 . 333 Dejak Janez
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 10017614170 4 1:14:03,1 +05:48.25 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614170
Št. krogov: 4
Time: 1:14:03,1
Zaostanek: +05:48.25
6 . 305 Juras Tonko
BBK Orlob krug
Moški CRO BBK Orlob krug 10002300395 4 1:14:22,2 +06:07.34 >
Klub BBK Orlob krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10002300395
Št. krogov: 4
Time: 1:14:22,2
Zaostanek: +06:07.34
7 . 328 Podgornik Tadej
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 10017595174 4 1:14:39,7 +06:24.85 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017595174
Št. krogov: 4
Time: 1:14:39,7
Zaostanek: +06:24.85
8 . 318 Grubišić Luka
Adrenalina Giant MTB Team
Moški CRO Adrenalina Giant MTB Team 10058277479 4 1:14:47,6 +06:32.70 >
Klub Adrenalina Giant MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058277479
Št. krogov: 4
Time: 1:14:47,6
Zaostanek: +06:32.70
9 . 332 Tušar Matej
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 10017591033 4 1:15:45,7 +07:30.85 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017591033
Št. krogov: 4
Time: 1:15:45,7
Zaostanek: +07:30.85
10 . 313 Hušić Irvin
BK Faust Vrančić
Moški BIH BK Faust Vrančić 10015908384 4 1:16:37,5 +08:22.66 >
Klub BK Faust Vrančić
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 10015908384
Št. krogov: 4
Time: 1:16:37,5
Zaostanek: +08:22.66
11 . 302 BRABEC David
Ceska sporitelna - Accolade cycling team
Moški CZE Ceska sporitelna - Accolade cycling team 10047378824 4 1:17:42,0 +09:27.11 >
Klub Ceska sporitelna - Accolade cycling team
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047378824
Št. krogov: 4
Time: 1:17:42,0
Zaostanek: +09:27.11
12 . 310 Sandri Simone
Eppinger Team
Moški ITA Eppinger Team 1003262280 4 1:17:55,9 +09:40.98 >
Klub Eppinger Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1003262280
Št. krogov: 4
Time: 1:17:55,9
Zaostanek: +09:40.98
13 . 312 Plevnjak Marko
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10028442505 4 1:19:22,7 +11:07.82 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028442505
Št. krogov: 4
Time: 1:19:22,7
Zaostanek: +11:07.82
14 . 300 Kernjus Ivan
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 10028427953 4 1:20:57,2 +12:42.30 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028427953
Št. krogov: 4
Time: 1:20:57,2
Zaostanek: +12:42.30
15 . 317 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 10028408452 4 1:21:09,7 +12:54.79 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028408452
Št. krogov: 4
Time: 1:21:09,7
Zaostanek: +12:54.79
16 . 309 Vascotto Cristian
A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 10030928735 4 1:22:55,1 +14:40.25 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030928735
Št. krogov: 4
Time: 1:22:55,1
Zaostanek: +14:40.25
17 . 323 Radaković Ivan
Bk Faust Vrančić
Moški CRO Bk Faust Vrančić 10058284351 4 1:23:23,7 +15:08.86 >
Klub Bk Faust Vrančić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058284351
Št. krogov: 4
Time: 1:23:23,7
Zaostanek: +15:08.86
18 . 306 ZUDINI Furio
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10032185489 4 1:23:54,4 +15:39.49 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032185489
Št. krogov: 4
Time: 1:23:54,4
Zaostanek: +15:39.49
19 . 320 BALETA Leo
BK AKS Stankovci
Moški CRO BK AKS Stankovci 3 1:05:43,1 -1 LAP >
Klub BK AKS Stankovci
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Št. krogov: 3
Time: 1:05:43,1
Zaostanek: -1 LAP
20 . 331 Golob Rok
JB Team Novo mesto
Moški SLO JB Team Novo mesto 10017652970 3 1:07:23,9 -1 LAP >
Klub JB Team Novo mesto
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017652970
Št. krogov: 3
Time: 1:07:23,9
Zaostanek: -1 LAP
21 . 301 TALAJIĆ Dalibor
BK Metković
Moški CRO BK Metković 10058282937 3 1:19:42,4 -1 LAP >
Klub BK Metković
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058282937
Št. krogov: 3
Time: 1:19:42,4
Zaostanek: -1 LAP
DNF22 . 322 Žnidarič Marko
BK Mura avantura
Moški CRO BK Mura avantura 10073590951 - DNF - >
Klub BK Mura avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073590951
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF23 . 325 Prešeren Jure
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 10004070243 - DNF - >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004070243
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
DNF24 . 315 Katalenić Tomislav
Cycling Lošinj
Moški CRO Cycling Lošinj 1day - DNF - >
Klub Cycling Lošinj
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
MASTER 10-M
9 . 426 Del Piccolo Andrea
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 10015037812 4 1:17:48,6 +14:56.80 >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015037812
Št. krogov: 4
Time: 1:17:48,6
Zaostanek: +14:56.80
MASTER 11-M
10 . 406 Zossi Fabrizio
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 10015046040 4 1:17:59,6 +15:07.84 >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015046040
Št. krogov: 4
Time: 1:17:59,6
Zaostanek: +15:07.84
MASTER 12-M
11 . 401 Bašić Ivan
BK Kamešnica
Moški CRO BK Kamešnica 10028427448 4 1:18:11,6 +15:19.80 >
Klub BK Kamešnica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028427448
Št. krogov: 4
Time: 1:18:11,6
Zaostanek: +15:19.80
MASTER 13-M
12 . 416 ŠUBR Mario
Biciklistički klub Našice
Moški CRO Biciklistički klub Našice 10058277883 4 1:18:42,5 +15:50.74 >
Klub Biciklistički klub Našice
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058277883
Št. krogov: 4
Time: 1:18:42,5
Zaostanek: +15:50.74
MASTER 14-M
13 . 415 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 4 1:19:12,5 +16:20.74 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017561832
Št. krogov: 4
Time: 1:19:12,5
Zaostanek: +16:20.74
MASTER 15-M
14 . 425 PEJDO Marin
Bbk Orlov krug
Moški CRO Bbk Orlov krug 10028419263 4 1:19:43,3 +16:51.50 >
Klub Bbk Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028419263
Št. krogov: 4
Time: 1:19:43,3
Zaostanek: +16:51.50
MASTER 16-M
15 . 412 Rijavec Aleš
Energija team
Moški SLO Energija team 10017614372 4 1:20:33,6 +17:41.85 >
Klub Energija team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614372
Št. krogov: 4
Time: 1:20:33,6
Zaostanek: +17:41.85
MASTER 17-M
16 . 403 Glavić Relvis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 10028453215 4 1:23:44,8 +20:53.04 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028453215
Št. krogov: 4
Time: 1:23:44,8
Zaostanek: +20:53.04
MASTER 18-M
17 . 429 Ažman Urban
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 10060657922 4 1:27:43,1 +24:51.36 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060657922
Št. krogov: 4
Time: 1:27:43,1
Zaostanek: +24:51.36
MASTER 19-M
18 . 405 RADULOVIĆ Siniša
BBK Orlov Krug
Moški CRO BBK Orlov Krug 10028451292 3 1:05:36,9 -1 LAP >
Klub BBK Orlov Krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028451292
Št. krogov: 3
Time: 1:05:36,9
Zaostanek: -1 LAP
MASTER 2-M
1 . 408 Folcarelli Massimo
RACE MOUNTAIN FOLCARELLI CYCLING TEAM
Moški ITA RACE MOUNTAIN FOLCARELLI CYCLING TEAM 10004788447 4 1:02:51,8 Avg. speed 17.9 km/h >
Klub RACE MOUNTAIN FOLCARELLI CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10004788447
Št. krogov: 4
Time: 1:02:51,8
Zaostanek: Avg. speed 17.9 km/h
MASTER 20-M
19 . 407 KovaČ Tihomir
BK OSIJEK2010
Moški CRO BK OSIJEK2010 10073402914 3 1:07:01,0 -1 LAP >
Klub BK OSIJEK2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073402914
Št. krogov: 3
Time: 1:07:01,0
Zaostanek: -1 LAP
MASTER 21-M
20 . 400 Fržop Joško
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10028432805 3 1:08:30,3 -1 LAP >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028432805
Št. krogov: 3
Time: 1:08:30,3
Zaostanek: -1 LAP
MASTER 22-M
21 . 421 OVAN Francesco
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 10033304023 3 1:09:26,7 -1 LAP >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033304023
Št. krogov: 3
Time: 1:09:26,7
Zaostanek: -1 LAP
MASTER 23-M
22 . 419 Habuš Ivan
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10028445434 3 1:09:53,6 -1 LAP >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028445434
Št. krogov: 3
Time: 1:09:53,6
Zaostanek: -1 LAP
MASTER 24-M
23 . 404 Getoš Slaven
BK OSIJEK2010
Moški CRO BK OSIJEK2010 10028406836 3 1:11:32,5 -1 LAP >
Klub BK OSIJEK2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028406836
Št. krogov: 3
Time: 1:11:32,5
Zaostanek: -1 LAP
MASTER 25-M
24 . 420 ERCEG Antonijo
BK Faust Vrančić
Moški CRO BK Faust Vrančić 10058283240 2 0:53:21,6 -2 LAP >
Klub BK Faust Vrančić
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058283240
Št. krogov: 2
Time: 0:53:21,6
Zaostanek: -2 LAP
MASTER 26-M
25 . 428 Pavliš Marko
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10058284149 2 0:54:09,2 -2 LAP >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058284149
Št. krogov: 2
Time: 0:54:09,2
Zaostanek: -2 LAP
MASTER 27-M
DNF26 . 418 CVITKOVIC Ivica
Bk Vlaji Sinj
Moški CRO Bk Vlaji Sinj 1day - DNF - >
Klub Bk Vlaji Sinj
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
MASTER 28-M
DNF27 . 424 Bruni Mauro
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 10051067248 - DNF - >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10051067248
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
MASTER 29-M
DNF28 . 337 Novak Rajko
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10017625486 - DNF - >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017625486
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
MASTER 3-M
1 . 504 Vesel Peter
KD UNI TEAM
Moški SLO KD UNI TEAM 10017567791 3 0:58:47,2 Avg. speed 14.9 km/h >
Klub KD UNI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017567791
Št. krogov: 3
Time: 0:58:47,2
Zaostanek: Avg. speed 14.9 km/h
2 . 514 ERCULIANI Nicola
Carbonhobo CMQ
Moški ITA Carbonhobo CMQ 3 0:59:57,2 +01:09.91 >
Klub Carbonhobo CMQ
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Št. krogov: 3
Time: 0:59:57,2
Zaostanek: +01:09.91
2 . 411 CZARNOTA Bogdan
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
Moški POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10003008600 4 1:06:59,3 +04:07.53 >
Klub Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10003008600
Št. krogov: 4
Time: 1:06:59,3
Zaostanek: +04:07.53
3 . 503 BELLANTE Dario
US Litegosa
Moški ITA US Litegosa 10029513242 3 1:03:10,5 +04:23.27 >
Klub US Litegosa
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029513242
Št. krogov: 3
Time: 1:03:10,5
Zaostanek: +04:23.27
4 . 513 Kemperl Bojan
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10017572643 3 1:05:25,9 +06:38.66 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572643
Št. krogov: 3
Time: 1:05:25,9
Zaostanek: +06:38.66
5 . 510 PERIĆ Zoran
BK Kairos
Moški CRO BK Kairos 10080225852 3 1:07:52,9 +09:05.64 >
Klub BK Kairos
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080225852
Št. krogov: 3
Time: 1:07:52,9
Zaostanek: +09:05.64
6 . 505 Kliba Valter
Adrenalina MTB Team
Moški CRO Adrenalina MTB Team 24943340897 3 1:09:57,6 +11:10.37 >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 24943340897
Št. krogov: 3
Time: 1:09:57,6
Zaostanek: +11:10.37
7 . 507 Zuccon Gianfranco
Moški CRO 1day 3 1:11:18,3 +12:31.07 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 3
Time: 1:11:18,3
Zaostanek: +12:31.07
8 . 509 Pavičić Krešimir
BBK Požega
Moški CRO BBK Požega 10028416334 3 1:12:45,5 +13:58.25 >
Klub BBK Požega
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028416334
Št. krogov: 3
Time: 1:12:45,5
Zaostanek: +13:58.25
9 . 502 Bukovac Denis
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 10028430882 3 1:18:03,9 +19:16.64 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028430882
Št. krogov: 3
Time: 1:18:03,9
Zaostanek: +19:16.64
DNF10 . 515 ROSA RAFFAELLO GASTALDO
A.S.D. MTB 1212 TEAM
Moški ITA A.S.D. MTB 1212 TEAM 10033273610 - DNF - >
Klub A.S.D. MTB 1212 TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033273610
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
MASTER 30-M
DNF29 . 414 VRANJEŠ Ninoslav
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus 10077920080 - DNF - >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10077920080
Št. krogov: -
Time: DNF
Zaostanek: -
MASTER 4-M
1 . 521 Gomojić Ćiro
BK MTB Istra - Pazin
Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10059367721 3 1:18:18,9 Avg. speed 11.1 km/h >
Klub BK MTB Istra - Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059367721
Št. krogov: 3
Time: 1:18:18,9
Zaostanek: Avg. speed 11.1 km/h
2 . 522 MATAIJA GRŠO
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 10028442707 2 1:18:49,2 -1 LAP >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028442707
Št. krogov: 2
Time: 1:18:49,2
Zaostanek: -1 LAP
3 . 422 DAPRETTO Gianpiero
asd federclubtrieste
Moški ITA asd federclubtrieste 10028497368 4 1:07:16,3 +04:24.53 >
Klub asd federclubtrieste
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028497368
Št. krogov: 4
Time: 1:07:16,3
Zaostanek: +04:24.53
MASTER 5-M
4 . 339 Blaznik Robert
MBK SportR.si
Moški SLO MBK SportR.si 10003481270 4 1:10:39,7 +07:47.95 >
Klub MBK SportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003481270
Št. krogov: 4
Time: 1:10:39,7
Zaostanek: +07:47.95
MASTER 6-M
5 . 427 Babić Dalibor
Bk Buzet
Moški CRO Bk Buzet 1day 4 1:14:42,3 +11:50.49 >
Klub Bk Buzet
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 1day
Št. krogov: 4
Time: 1:14:42,3
Zaostanek: +11:50.49
MASTER 7-M
6 . 335 Miklič Gregor
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10003953136 4 1:15:37,2 +12:45.44 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003953136
Št. krogov: 4
Time: 1:15:37,2
Zaostanek: +12:45.44
MASTER 8-M
7 . 336 Martinjaš Aljoša
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 10003924440 4 1:15:52,1 +13:00.32 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003924440
Št. krogov: 4
Time: 1:15:52,1
Zaostanek: +13:00.32
MASTER 9-M
8 . 338 Tancik Mitja
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 10004224029 4 1:17:14,2 +14:22.40 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004224029
Št. krogov: 4
Time: 1:17:14,2
Zaostanek: +14:22.40
ELITE W-Ž
1 . 120 PINTARIČ Blaža
PINTATIM
Ženski SLO PINTATIM 10075347661 5 1:25:25,4 Avg. speed 16.1 km/h >
Klub PINTATIM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075347661
Št. krogov: 5
Time: 1:25:25,4
Zaostanek: Avg. speed 16.1 km/h
2 . 105 Štěpánová Karla
N1 BMC Team
Ženski CZE N1 BMC Team 10008143435 5 1:26:23,4 +00:57.95 >
Klub N1 BMC Team
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10008143435
Št. krogov: 5
Time: 1:26:23,4
Zaostanek: +00:57.95
3 . 104 ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GAPP System - Cabtech MTB racing team
Ženski CZE GAPP System - Cabtech MTB racing team 10006049043 5 1:27:21,9 +01:56.43 >
Klub GAPP System - Cabtech MTB racing team
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10006049043
Št. krogov: 5
Time: 1:27:21,9
Zaostanek: +01:56.43
4 . 101 Žakelj Tanja
Unior Devinci Factory Racing
Ženski SLO Unior Devinci Factory Racing 10004604450 5 1:27:46,4 +02:20.92 >
Klub Unior Devinci Factory Racing
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10004604450
Št. krogov: 5
Time: 1:27:46,4
Zaostanek: +02:20.92
5 . 103 SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
Ženski POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM 10004607379 5 1:29:06,7 +03:41.23 >
Klub Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM
Država POL
Spol: Ženski
Licenca: 10004607379
Št. krogov: 5
Time: 1:29:06,7
Zaostanek: +03:41.23
6 . 102 Benko Barbara
GHOST FACTORY RACING
Ženski HUN GHOST FACTORY RACING 10005872625 5 1:30:34,9 +05:09.50 >
Klub GHOST FACTORY RACING
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10005872625
Št. krogov: 5
Time: 1:30:34,9
Zaostanek: +05:09.50
7 . 115 ZIOLKOWSKA Michalina
Volkswagen Samochody Uzytkowe MTB Team
Ženski POL Volkswagen Samochody Uzytkowe MTB Team 10007401585 5 1:32:27,3 +07:01.90 >
Klub Volkswagen Samochody Uzytkowe MTB Team
Država POL
Spol: Ženski
Licenca: 10007401585
Št. krogov: 5
Time: 1:32:27,3
Zaostanek: +07:01.90
8 . 107 Tanovic Lejla
SMF team
Ženski BIH SMF team 10009167490 5 1:35:30,9 +10:05.49 >
Klub SMF team
Država BIH
Spol: Ženski
Licenca: 10009167490
Št. krogov: 5
Time: 1:35:30,9
Zaostanek: +10:05.49
9 . 110 Tezak Gorana
Adrenalina Giant MTB Team
Ženski CRO Adrenalina Giant MTB Team 10008142829 5 1:35:51,7 +10:26.23 >
Klub Adrenalina Giant MTB Team
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10008142829
Št. krogov: 5
Time: 1:35:51,7
Zaostanek: +10:26.23
10 . 108 KOLLMANN-FORSTNER Christina
Team Texpa Simplon
Ženski AUT Team Texpa Simplon 10005725408 5 1:36:10,0 +10:44.56 >
Klub Team Texpa Simplon
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10005725408
Št. krogov: 5
Time: 1:36:10,0
Zaostanek: +10:44.56
11 . 112 Perše Tina
Calcit bike team
Ženski SLO Calcit bike team 10007545570 5 1:36:40,3 +11:14.90 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007545570
Št. krogov: 5
Time: 1:36:40,3
Zaostanek: +11:14.90
12 . 123 Krupová Lucie
Expres CZ-Scott Team Koín
Ženski CZE Expres CZ-Scott Team Koín 10011008268 5 1:36:56,8 +11:31.31 >
Klub Expres CZ-Scott Team Koín
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10011008268
Št. krogov: 5
Time: 1:36:56,8
Zaostanek: +11:31.31
13 . 126 Casasola Sara
SERVETTO STRADALLI ALURECYCLING
Ženski ITA SERVETTO STRADALLI ALURECYCLING 10010998972 5 1:39:24,6 +13:59.17 >
Klub SERVETTO STRADALLI ALURECYCLING
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10010998972
Št. krogov: 5
Time: 1:39:24,6
Zaostanek: +13:59.17
14 . 125 Döring Maria
TSV Großschönau
Ženski DEU TSV Großschönau 10010827103 4 1:25:57,2 -1 LAP >
Klub TSV Großschönau
Država DEU
Spol: Ženski
Licenca: 10010827103
Št. krogov: 4
Time: 1:25:57,2
Zaostanek: -1 LAP
16 . 111 Savic Popovic Teodora
Pljevlja XC Team
Ženski SRB Pljevlja XC Team 10010898235 3 1:07:42,2 -1 LAP >
Klub Pljevlja XC Team
Država SRB
Spol: Ženski
Licenca: 10010898235
Št. krogov: 3
Time: 1:07:42,2
Zaostanek: -1 LAP
17 . 124 LIRUSSI ANNA
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10011075461 4 1:32:34,7 -2 LAP >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011075461
Št. krogov: 4
Time: 1:32:34,7
Zaostanek: -2 LAP
18 . 121 Świerczyńska Patrycja
OK Racing Dabrowa Gornicza
Ženski CRO OK Racing Dabrowa Gornicza 10011057374 5 1:39:37,5 -3 LAP >
Klub OK Racing Dabrowa Gornicza
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10011057374
Št. krogov: 5
Time: 1:39:37,5
Zaostanek: -3 LAP
19 . 129 STEGAGNOLO Giorgia
FOUR ES Racing Team
Ženski ITA FOUR ES Racing Team 10011006551 5 1:40:09,4 -3 LAP >
Klub FOUR ES Racing Team
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011006551
Št. krogov: 5
Time: 1:40:09,4
Zaostanek: -3 LAP
20 . 119 Wieltschnig Julia
ASVÖ-ÖAMTC-SC-Hermagor
Ženski AUT ASVÖ-ÖAMTC-SC-Hermagor 10008821425 2 0:48:04,4 -3 LAP >
Klub ASVÖ-ÖAMTC-SC-Hermagor
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10008821425
Št. krogov: 2
Time: 0:48:04,4
Zaostanek: -3 LAP
21 . 130 Filipović Ema
BK Biker
Ženski CRO BK Biker 10011044240 2 0:48:09,9 -3 LAP >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10011044240
Št. krogov: 2
Time: 0:48:09,9
Zaostanek: -3 LAP
22 . 113 Horvat Majda
BK Mura Avantura
Ženski CRO BK Mura Avantura 10011047775 -- 0:09:05,5 -3 LAP >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10011047775
Št. krogov: 0
Time: 0:09:05,5
Zaostanek: -3 LAP
23 . 122 Jerbić Lucija
BK Biker
Ženski CRO BK Biker 10010905713 3 1:28:21,3 -4 LAP >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10010905713
Št. krogov: 3
Time: 1:28:21,3
Zaostanek: -4 LAP
DNF 106 PODGÓRSKA Aleksandra
SGR Specialized
Ženski POL SGR Specialized 10007885878