Rezultati za: 1. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO STAZINE DRAŽICE- BK GROBNIK 2017/2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:1. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO STAZINE DRAŽICE- BK GROBNIK 2017/2018 Datum:12.11.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub YoB Št. Krogov Čas vožnje
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 502 BLAŠKOVIĆ Matija Moški CRO Individual 2011 4 0:09:41,1
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 503 MAJCAN Tino Moški CRO BK MTB Istra Pazin 2009 5 0:10:05,7
2 . 506 Turčić Dino Moški CRO BK Grožnjan 2010 4 0:09:27,3
3 . 501 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 2010 4 0:09:55,4
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 505 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 2007 6 0:09:19,7
2 . 504 MAJCAN Nino Moški CRO BK MTB Istra Pazin 2007 6 0:09:40,6
3 . 500 Ban Adrien Moški CRO BK GROBNIK 2008 5 0:09:42,5
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 507 MOHOROVIĆ Lea Ženski CRO BK GROBNIK 2010 3 0:10:05,5
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 303 MEDIĆ Fran Moški CRO BK CRIKVENICA 2005 2 0:25:29,2
2 . 301 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 2006 2 0:27:41,7
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 48 Ban Antonio Moški CRO BK RIJEKA 2004 2 0:23:47,9
2 . 300 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 2003 2 0:30:02,3
3 . 302 Paškvan Matija Moški CRO BK GROBNIK 2004 2 0:40:59,9
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 20 Jurišević Carlo Moški CRO BK Rijeka 2001 6 0:58:23,5
2 . 21 Miholjević Fran Moški CRO BK Rijeka 2002 5 0:57:10,7
DNF3 . 4 Kukuljan Roko Moški CRO BK GROBNIK 2002 3 DNF
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 43 JOANOVIĆ Marin Moški CRO BK RIJEKA 2000 5 0:55:30,0
DNF2 . 47 Matek Lovro Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR 2000 1 DNF
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 34 Franković Mateo Moški CRO BK Meridiana 1994 6 0:55:35,4
2 . 29 Baniček Deni Moški CRO BK BIKE EVENT 1990 6 0:57:53,3
3 . 51 Tomašev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 1995 6 0:59:26,0
4 . 32 VERBANAC Jovanović Moški CRO BK BIKE EVENT 1990 6 1:00:44,8
5 . 11 Šajina Sebastijan Moški CRO BK TNT PAZIN 1990 5 0:53:58,5
6 . 14 ŠOJAT Sven Moški CRO Individual 1993 5 0:57:41,2
7 . 10 Klarić Eugen Moški CRO BK POREČ 1996 5 0:59:51,7
8 . 17 Gojak Dalibor Moški CRO BBK TEAM RODEO 1991 5 1:00:51,3
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 7 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM 1984 6 0:53:03,3
2 . 37 Kišerlovski Robert Moški CRO BKJ 1986 6 0:53:04,1
3 . 42 Golob Rok Moški SLO JB TEAM 1981 6 0:58:12,3
4 . 3 Okorn Žiga Moški SLO KD KM 1980 6 0:59:43,3
5 . 49 DUMIĆ Alan Moški CRO Individual 1982 6 1:00:33,0
6 . 35 Dundović Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 1982 6 1:01:05,2
7 . 89 Davidić Goran Moški CRO BK GROBNIK 1980 6 1:02:02,1
8 . 19 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1987 6 1:02:09,6
9 . 30 Bobolanović Tihomir Moški CRO KBBXS ADRENALINA 1981 6 1:03:35,4
10 . 39 Dominković Saša Moški CRO BK STRADA 1985 5 0:54:13,6
11 . 8 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 1987 5 0:54:18,2
12 . 5 Vidmar Gregor Moški SLO Individual 1986 5 0:56:04,5
13 . 41 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 1981 5 0:56:08,1
14 . 59 Brođanac Tomislav Moški CRO BBK GROŽNJAN 1986 5 0:56:23,1
15 . 27 Božić Igor Moški CRO VK Arupinum 1979 5 1:01:48,3
16 . 45 PRENKPALAJ Patrik Moški CRO Individual 1987 5 1:02:42,9
17 . 50 Rudež Vice Moški CRO Individual 1981 5 1:04:33,4
18 . 18 Krišto Goran Moški CRO BBK TEAM RODEO 1983 5 1:04:48,4
19 . 23 Sambt Goran Moški CRO KD RAKETA 1981 4 0:55:04,5
20 . 9 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 1986 4 0:57:27,2
21 . 26 Iljadica Nenad Moški CRO Individual 1980 4 0:59:19,3
22 . 46 BartoliĆ Igor Moški CRO Individual 1978 4 1:02:09,0
23 . 99 Vigini Manuel Moški CRO BBK GROŽNJAN 1978 3 0:54:16,4
DNF24 . 2 Judež Andrej Moški SLO JB TEAM 1986 -- DNF
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 40 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1976 6 0:59:53,4
2 . 88 ČESNIK Tomaž Moški SLO Individual 1974 5 0:53:39,2
3 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 1977 5 0:53:55,9
4 . 38 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 1973 5 0:54:09,4
5 . 12 Ugrin Dražen Moški CRO Individual 1977 5 0:55:17,8
6 . 33 Ružić Igor Moški CRO BBK TEAM RODEO 1977 5 0:56:36,8
7 . 44 Galić Siniša Moški CRO BBK TEAM RODEO 1973 5 0:58:30,9
8 . 77 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 1970 5 0:58:35,6
9 . 31 ĐOKIĆ Igor Moški CRO SRK Alba 1969 5 1:04:02,7
10 . 28 TRAMIŠAK Tibor Moški CRO BK Crikvenica 1971 5 1:05:54,7
11 . 25 Tončić Marko Moški CRO Individual 1977 4 0:54:26,7
12 . 16 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 1969 3 0:54:16,4
DNF13 . 36 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1975 1 DNF
MASTER C/D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 103 Udović Denis Moški CRO BBK TEAM RODEO 1967 5 0:55:57,4
2 . 15 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 1964 5 0:57:22,0
3 . 6 Tiefengraber Igor Moški CRO Geko 1962 5 0:58:25,8
4 . 24 Dodič Denis Moški CRO M 1965 5 1:03:34,2
5 . 58 PETROPOLI Željko Moški CRO Team Rodeo 1958 5 1:03:44,0
6 . 54 Gomojić Čiro Moški CRO BK MTB Istra Pazin 1954 4 0:53:57,7
7 . 64 PUŠIĆ Željko Moški CRO Team Mamils 1964 4 0:56:21,7
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 83 Marušić Romina Ženski CRO Individual 1983 4 1:01:36,4

Komentarji