Rezultati za: 2. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO KOČEVJE- KD MELAMIN 2017/2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:2. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO KOČEVJE- KD MELAMIN 2017/2018 Datum:26.11.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. Krogov Čas vožnje
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 48 Filipović Jana Ženski CRO BK BIKER 4 1:27:38,2
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 512 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 0:17:01,8
2 . 511 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 0:15:49,6
3 . 502 BLAŠKOVIĆ Matija Moški CRO Individual 1 0:14:42,5
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 513 Dejak Lenart Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 4 0:14:01,6
2 . 514 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:13:14,9
3 . 509 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 3 0:13:40,5
4 . 508 Hlabian Erik Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 3 0:14:40,9
5 . 503 MAJCAN Tino Moški CRO BK MTB Istra Pazin 2 0:13:25,7
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 510 Zupanič Jurij Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 0:12:54,8
2 . 505 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 0:14:52,5
3 . 504 MAJCAN Nino Moški CRO BK MTB Istra Pazin 4 0:16:19,3
4 . 516 Jurić Aljoša Moški CRO 3 0:14:57,1
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 515 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 4 0:16:10,1
2 . 507 Mohorić Lea Ženski CRO BK GROBNIK 1 0:16:22,1
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 301 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 1 0:34:33,7
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 306 Zupanič Filip Moški SLO KD KM 2 0:34:47,2
2 . 300 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 2 1:05:08,4
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 305 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SPORTR.SI 2 0:38:04,7
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 57 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:17:22,2
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 60 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:11:45,7
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 11 Šajina Sebastijan Moški CRO BK TNT PAZIN 4 1:12:16,3
2 . 52 PUCIĆ Edi Moški CRO BK Žminj 2 0:46:11,5
DNF 53 PETEH Karlo Moški CRO BK Žminj -- DNF
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 7 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM 5 1:11:14,9
2 . 61 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:17:17,9
3 . 56 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 1:21:04,4
4 . 55 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 1:12:56,1
5 . 19 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 1:16:50,8
6 . 59 Brođanac Tomislav Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 1:21:00,6
7 . 35 Dundović Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:23:00,2
8 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 3 1:24:38,5
9 . 2 Judež Andrej Moški SLO JB TEAM 3 1:12:13,3
10 . 99 Vigini Manuel Moški CRO BBK GROŽNJAN 1 0:29:33,1
DNF 89 Davidić Goran Moški CRO BK GROBNIK -- DNF
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 36 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 4 1:11:21,9
2 . 77 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 4 1:12:14,2
3 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 1:26:14,6
4 . 12 Ugrin Dražen Moški CRO Individual 4 1:38:33,5
5 . 16 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 2 1:19:40,2
MASTER C/D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 15 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:26:12,9
2 . 103 Udović Denis Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:31:40,8
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 83 Marušić Romina Ženski CRO Individual 2 1:11:31,4

Komentarji