Rezultati za: 2. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO KOČEVJE- KD MELAMIN 2017/2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:2. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO KOČEVJE- KD MELAMIN 2017/2018 Datum:26.11.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. Krogov Čas vožnje
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 512 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 --
2 . 511 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 --
3 . 502 BLAŠKOVIĆ Matija Moški CRO Individual 1 --
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 513 Dejak Lenart Moški CRO ENERGIJATEAM.COM 4 --
2 . 514 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 --
3 . 509 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 3 --
4 . 508 Hlabian Erik Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 3 --
5 . 503 MAJCAN Tino Moški CRO BK MTB Istra Pazin 2 --
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 510 Zupanič Jurij Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 --
2 . 505 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 --
3 . 504 MAJCAN Nino Moški CRO BK MTB Istra Pazin 4 --
4 . 516 Jurić Aljoša Moški CRO 3 --
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 515 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 4 --
2 . 507 Mohorić Lea Ženski CRO BK GROBNIK 1 --
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 301 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 1 --
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 306 Zupanič Filip Moški SLO KD KM 2 --
2 . 300 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 2 --
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 305 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SPORTR.SI 2 --
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 57 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 --
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 60 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 --
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 11 Šajina Sebastijan Moški CRO BK TNT PAZIN 4 --
2 . 52 PUCIĆ Edi Moški CRO BK Žminj 2 --
DNF 53 PETEH Karlo Moški CRO BK Žminj -- DNF
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 7 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM 5 --
2 . 61 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 --
3 . 56 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 --
4 . 55 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 --
5 . 19 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 --
6 . 59 Brođanac Tomislav Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 --
7 . 35 Dundović Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 --
8 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 4 --
9 . 2 Judež Andrej Moški SLO JB TEAM 3 --
10 . 99 Vigini Manuel Moški CRO BBK GROŽNJAN 1 --
DNF 89 Davidić Goran Moški CRO BK GROBNIK -- DNF
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 36 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 4 --
2 . 77 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 4 --
3 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 --
4 . 12 Ugrin Dražen Moški CRO Individual 4 --
5 . 16 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 2 --
MASTER C/D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 15 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 4 --
2 . 103 Udović Denis Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 --
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 83 Marušić Romina Ženski CRO Individual 2 --
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 48 Filipović Jana Ženski CRO BK BIKER 4 --

Komentarji