Rezultati za: 4. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO ST. BECICH - BK POREČ 2017/2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:4. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO ST. BECICH - BK POREČ 2017/2018 Datum:07.01.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 109 Čargonja Dorotea Ženski SLO BK RIJEKA 3 --
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 512 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 --
2 . 521 BARTOLIĆ Anteo Moški CRO Individual 4 --
3 . 541 CURIĆ Patrik Moški CRO Individual 3 --
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 513 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 --
2 . 519 KUHAR Noa Moški CRO Individual 7 --
3 . 514 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 --
4 . 506 Turčić Dino Moški CRO BK Grožnjan 5 --
5 . 501 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 4 --
6 . 540 CURIĆ Rene Moški CRO Individual 4 --
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 505 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 7 --
2 . 500 Ban Adrien Moški CRO BK GROBNIK 6 --
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 507 Mohorić Lea Ženski CRO BK GROBNIK 4 --
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 301 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 1 --
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 308 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 2 --
2 . 310 Garic Deni Moški CRO 1 --
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 21 Miholjević Fran Moški CRO BK Rijeka 5 --
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 43 Jotanović Marin Moški CRO BK RIJEKA 5 --
2 . 128 Berton Alessandro Moški CRO Velociraptors 5 --
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
29 Baniček Deni Moški CRO MERIDIANA KAMEN TEAM 1 DNF
1 . 123 Pozzecco Daniel Moški CRO TEAM EPPINGER 5 --
2 . 32 Jovanović - Verbanac Alen Moški CRO BK BIKE EVENT 5 --
3 . 84 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM Novo mesto 4 --
4 . 10 Klarić Eugen Moški CRO BK POREČ 4 --
5 . 63 Brajković Manuel Moški CRO KBBXS ADRENALINA 4 --
6 . 104 Košir Jakob Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 4 --
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 121 Čefuta Tomaž Moški SLO TEAM EPPINGER 5 --
2 . 56 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 --
3 . 42 Golob Rok Moški SLO JB TEAM 5 --
4 . 122 Sandri Simone Moški CRO Eppinger 5 --
5 . 30 Bobolanović Tihomir Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 --
6 . 3 Okorn Žiga Moški SLO KD KM 5 --
7 . 35 Dundović Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 --
8 . 19 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 --
9 . 108 Dagri Alberto Moški CRO COLLIO BIKE TEAM 4 --
10 . 70 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 4 --
11 . 8 Brajković Benjamin Moški SLO BK POREČ 4 --
12 . 89 Davidić Goran Moški CRO BK GROBNIK 4 --
13 . 73 Žufić Alen Moški CRO BBK Grožnjan 4 --
14 . 41 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 4 --
15 . 5 Vidmar Gregor Moški SLO 4 --
16 . 27 Božić Igor Moški CRO VK Arupinum 4 --
17 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 4 --
18 . 110 Sabadin Viktor Moški CRO BK NOVIGRAD 3 --
19 . 115 BRKLJAČA Mauro Moški CRO BK Parenzana 3 --
20 . 129 LAKOVIĆ Robert Moški CRO Individual 3 --
21 . 82 Pavlić Marino Moški CRO BK Parenzana 3 --
22 . 107 BAN Tom Moški CRO Individual 2 --
DNF 97 Ritoša Bernard Moški SLO BK Parenzana 1 DNF
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 105 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 5 --
2 . 77 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 4 --
3 . 36 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 4 --
4 . 12 Ugrin Dražen Moški CRO Individual 4 --
5 . 91 Peruško Serđo Moški CRO BK Axa 4 --
6 . 31 ĐOKIĆ Igor Moški CRO SRK Alba 4 --
7 . 125 Dragobratović Kristian Moški CRO SRK PULS 4 --
8 . 86 Kuhar Bojan Moški CRO Individual 3 --
9 . 100 Davide Davor Moški CRO 3 --
MASTER C/D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 106 Marassi Giovanni Moški CRO GS Azzida 4 --
2 . 102 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB Istra Pazin 4 --
3 . 103 Udović Denis Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 --
4 . 15 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 4 --
5 . 58 Petropoli Željko Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 --
6 . 64 PUŠIĆ Željko Moški CRO Team Mamils 2 --
7 . 127 BERTON Massimo Moški CRO Velociraptors 2 --
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 83 Marušić Romina Ženski CRO Individual 3 --
2 . 126 BOTTER Fiorella Ženski CRO ASD Team Velociraptors 3 --
3 . 87 Kuhar Barbara Ženski CRO Individual 3 --
4 . 124 Žufić Danijela Ženski CRO BBK Grožnjan 2 --

Komentarji