Rezultati za: 5. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO RONJGI- BK TEAM RODEO 2017/2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:5. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO RONJGI- BK TEAM RODEO 2017/2018 Datum:21.01.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 301 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 2 --
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 309 Ban Antonio Moški CRO BK RIJEKA 2 --
2 . 314 MIJATOVIĆ Irnej Moški CRO BBK TEAM RODEO 2 --
3 . 312 Hrabar Sandro Moški CRO BBK TEAM RODEO 2 --
4 . 300 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 2 --
5 . 313 Drmešić Karlo Moški CRO BBK TEAM RODEO 1 --
6 . 302 Paškvan Matija Moški CRO BK GROBNIK 1 --
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 134 Chiumenti Giacomo Moški CRO Velociraptors 5 --
2 . 21 Miholjević Fran Moški CRO BK Rijeka 5 --
3 . 143 Škopić Filip Moški CRO Individual 3 --
DNF 20 Jurišević Carlo Moški CRO BK RIJEKA 4 DNF
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 47 Matek Lovro Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR 5 --
2 . 133 Cudiz Tomas Moški CRO Velociraptors 5 --
3 . 43 Jotanović Marin Moški CRO BK RIJEKA 5 --
4 . 128 Berton Alessandro Moški CRO ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 --
DNF 139 Mataja Karlo Moški CRO Individual 1 DNF
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 51 Tomašev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 5 --
2 . 131 Žužić Diego Moški CRO Individual 4 --
3 . 10 Klarić Eugen Moški CRO BK POREČ 4 --
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 7 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM 5 --
2 . 42 Golob Rok Moški SLO JB TEAM 5 --
3 . 56 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 --
4 . 142 Vodopivec Luka Moški SLO MBK sportR.si 5 --
5 . 141 Vidovic Sasa Moški CRO BK Grobnik 5 --
6 . 3 Okorn Žiga Moški SLO KD KM 5 --
7 . 35 Dundović Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 --
8 . 108 Dagri Alberto Moški CRO COLLIO BIKE TEAM 5 --
9 . 137 Babić Đulijano Moški CRO Individual 5 --
10 . 89 Davidić Goran Moški CRO BK GROBNIK 5 --
11 . 73 Žufić Alen Moški CRO BK ŽMINJ 4 --
12 . 27 Božić Igor Moški CRO VK Arupinum 4 --
13 . 41 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 4 --
14 . 9 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 4 --
15 . 5 Vidmar Gregor Moški CRO KD KM 4 --
16 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 4 --
17 . 50 Rudež Vice Moški CRO Individual 4 --
18 . 140 PRENKPALAJ Patrik Moški CRO Individual 3 --
19 . 110 Sabadin Viktor Moški CRO BK NOVIGRAD 3 --
20 . 136 Corelli Edi Moški CRO Individual 3 --
DNF 146 BartoliĆ Igor Moški CRO Individual 2 DNF
DNF 2 Judež Andrej Moški SLO JB TEAM 1 DNF
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 36 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 --
2 . 138 Perica Ante Moški CRO BBK TEAM RODEO 5 --
3 . 77 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 4 --
4 . 12 Ugrin Dražen Moški CRO Individual 4 --
5 . 33 Ružić Igor Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 --
6 . 28 TRAMIŠAK Tibor Moški CRO BK Crikvenica 4 --
7 . 25 Tončić Marko Moški CRO Individual 4 --
8 . 132 DIZDAR Petar Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 --
9 . 86 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 3 --
DNF 135 TOTO Josip Moški CRO Individual 3 DNF
MASTER C/D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 130 MILOCCO Giancarlo Moški CRO COLLIO BIKE TEAM 5 --
2 . 103 Udović Denis Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 --
3 . 54 Gomojić Čiro Moški CRO BK MTB Istra Pazin 3 --
4 . 58 Petropoli Željko Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 --
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 126 Botter Fiorella Ženski CRO ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 --
2 . 83 Marušić Romina Ženski CRO Individual 3 --
3 . 87 Kuhar Barbara Ženski CRO BK ŽMINJ 3 --
4 . 124 Žufić Danijela Ženski CRO BK ŽMINJ 2 --
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 109 Čargonja Dorotea Ženski CRO BK RIJEKA 4 --

Komentarji