Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 6. Kolo Giant Mtb Zlik - Xco Z Bičikletu V Roč- Bk Buzet 17/18

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:6. Kolo Giant Mtb Zlik - Xco Z Bičikletu V Roč- Bk Buzet 17/18 Datum:04.02.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 522 BLAŠKOVIĆ Matija
Individual
Moški CRO Individual 3 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 519 KUHAR Noa
Individual
Moški CRO Individual 4 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 505 Turčić Marko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 -- >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 304 BAN Elena
TK MATULJI
Ženski CRO TK MATULJI 3 -- >
Klub TK MATULJI
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 507 Mohorić Lea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Čas vožnje: 00:00:00
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 301 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
DNF 309 Ban Antonio
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA -- DNF >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Čas vožnje: DNF
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 308 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 3 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Čas vožnje: 00:00:00
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 134 Chiumenti Giacomo
Velociraptors
Moški ITA Velociraptors 8 -- >
Klub Velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 157 FRANTAL Kevin
BK Buzet
Moški CRO BK Buzet 5 -- >
Klub BK Buzet
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 153 Bilić Anthony
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 47 Matek Lovro
BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR 8 -- >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 128 Berton Alessandro
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 8 -- >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 133 Cudiz Tomas
Velociraptors
Moški ITA Velociraptors 8 -- >
Klub Velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 93 Baldas Paolo
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 146 Rozman Anže
Individual
Moški SLO Individual 7 -- >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 131 Žužić Diego
Individual
Moški CRO Individual 6 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 151 Babić Dalibor
BK Buzet
Moški CRO BK Buzet 8 -- >
Klub BK Buzet
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 147 Bošnjak Miha
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 8 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 156 Ločnikar Martin
BIKEREPUBLIC
Moški SLO BIKEREPUBLIC 8 -- >
Klub BIKEREPUBLIC
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 148 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 7 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 137 Babić Đulijano
Individual
Moški CRO Individual 7 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 89 Davidić Goran
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 7 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 35 Dundović Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 7 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
8 . 8 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 7 -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
9 . 73 ŽUFIĆ Alen
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 7 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
10 . 155 PALISKA Denis
KD RAKETA
Moški CRO KD RAKETA 6 -- >
Klub KD RAKETA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
11 . 27 Božić Igor
VK Arupinum
Moški CRO VK Arupinum 6 -- >
Klub VK Arupinum
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
12 . 41 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
13 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
14 . 23 Sambt Goran
KD RAKETA
Moški CRO KD RAKETA 5 -- >
Klub KD RAKETA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
15 . 82 Pavlić Marino
BK Parenzana
Moški CRO BK Parenzana 5 -- >
Klub BK Parenzana
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
16 . 9 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
17 . 110 Sabadin Viktor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 105 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 8 -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 8
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 138 Perica Ante
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 7 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 12 Ugrin Dražen
Individual
Moški CRO Individual 7 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 72 Crljenica Manuel
BK Pula
Moški CRO BK Pula 7 -- >
Klub BK Pula
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 75 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 -- >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 152 Bilić Loris
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 -- >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
7 . 149 Balenović Goran
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 6 -- >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
8 . 86 Kuhar Bojan
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 5 -- >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
9 . 16 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
10 . 91 Peruško Serđo
BK Axa
Moški CRO BK Axa 4 -- >
Klub BK Axa
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
MASTER C/D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 102 Radmanović Dario
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 7 -- >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 154 ZANIN Roberto
ASD Sagitta Bike
Moški ITA ASD Sagitta Bike 6 -- >
Klub ASD Sagitta Bike
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 58 Petropoli Željko
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 127 Berton Massimo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 4 -- >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Čas vožnje: 00:00:00
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 144 Guidolin Nicol
ASD Gruppo Vulkan MTB
Ženski ITA ASD Gruppo Vulkan MTB 7 -- >
Klub ASD Gruppo Vulkan MTB
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00
2 . 126 Botter Fiorella
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 -- >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
3 . 83 Marušić Romina
Individual
Ženski CRO Individual 5 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Čas vožnje: 00:00:00
4 . 150 xmaja Maja
BK Grobnik
Ženski CRO BK Grobnik 1 -- >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Čas vožnje: 00:00:00
5 . 87 Kuhar Barbara
BK Žminj
Ženski CRO BK Žminj 1 -- >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Čas vožnje: 00:00:00
6 . 124 Žufić Danijela
BK ŽMINJ
Ženski CRO BK ŽMINJ 1 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Čas vožnje: 00:00:00
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 145 Merlach Jessica
A.S.D 360 MTB
Ženski ITA A.S.D 360 MTB 7 -- >
Klub A.S.D 360 MTB
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 7
Čas vožnje: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content