Rezultati za: 6. Kolo Giant Mtb Zlik - Xco Z Bičikletu V Roč- Bk Buzet 17/18

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:6. Kolo Giant Mtb Zlik - Xco Z Bičikletu V Roč- Bk Buzet 17/18 Datum:04.02.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 522 BLAŠKOVIĆ Matija Moški CRO Individual 3 --
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 519 KUHAR Noa Moški CRO Individual 4 --
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 505 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 --
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 304 Ban Elena Ženski CRO TK MATULJI 3 --
2 . 507 Mohorić Lea Ženski CRO BK GROBNIK 2 --
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 301 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 3 --
DNF 309 Ban Antonio Moški CRO BK RIJEKA -- DNF
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 308 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 3 --
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 134 Chiumenti Giacomo Moški ITA Velociraptors 8 --
2 . 157 FRANTAL Kevin Moški CRO BK Buzet 5 --
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 153 Bilić Anthony Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 --
2 . 47 Matek Lovro Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR 8 --
3 . 128 Berton Alessandro Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 8 --
4 . 133 Cudiz Tomas Moški ITA Velociraptors 8 --
5 . 93 Baldaš Paolo Moški CRO BK POREČ 4 --
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 146 Rozman Anže Moški SLO Individual 7 --
2 . 131 Žužić Diego Moški CRO Individual 6 --
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 151 Babić Dalibor Moški CRO BK Buzet 8 --
2 . 147 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 8 --
3 . 156 Ločnikar Martin Moški SLO BIKEREPUBLIC 8 --
4 . 148 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 7 --
5 . 137 Babić Đulijano Moški CRO Individual 7 --
6 . 89 Davidić Goran Moški CRO BK GROBNIK 7 --
7 . 35 Dundović Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 7 --
8 . 8 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 7 --
9 . 73 Žufić Alen Moški CRO BK ŽMINJ 7 --
10 . 155 Paliska Denis Moški CRO KD RAKETA 6 --
11 . 27 Božić Igor Moški CRO VK Arupinum 6 --
12 . 41 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 6 --
13 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 6 --
14 . 23 Sambt Goran Moški CRO KD RAKETA 5 --
15 . 82 Pavlić Marino Moški CRO BK Parenzana 5 --
16 . 9 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 4 --
17 . 110 Sabadin Viktor Moški CRO BK NOVIGRAD 4 --
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 105 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 8 --
2 . 138 Perica Ante Moški CRO BBK TEAM RODEO 7 --
3 . 12 Ugrin Dražen Moški CRO Individual 7 --
4 . 72 Crljenica Manuel Moški CRO BK Pula 7 --
5 . 75 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 --
6 . 152 Bilić Loris Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 --
7 . 149 Balenović Goran Moški CRO BK Crikvenica 6 --
8 . 86 Kuhar Bojan Moški CRO BK Žminj 5 --
9 . 16 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 5 --
10 . 91 Peruško Serđo Moški CRO BK Axa 4 --
MASTER C/D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 102 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB Istra Pazin 7 --
2 . 154 ZANIN Roberto Moški ITA ASD Sagitta Bike 6 --
3 . 58 Petropoli Željko Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 --
4 . 127 Berton Massimo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 4 --
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 144 Guidolin Nicol Ženski ITA ASD Gruppo Vulkan MTB 7 --
2 . 126 Botter Fiorella Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 --
3 . 83 Marušić Romina Ženski CRO Individual 5 --
4 . 150 maja Maja Ženski CRO BK Grobnik 1 --
5 . 87 Kuhar Barbara Ženski CRO BK Žminj 1 --
6 . 124 Žufić Danijela Ženski CRO BK ŽMINJ 1 --
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 145 Merlach Jessica Ženski ITA A.S.D 360 MTB 7 --

Komentarji