Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 7. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO NOVI GRAD - BK NOVIGRAD 2017/2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:7. kolo GIANT MTB ZLIK - XCO NOVI GRAD - BK NOVIGRAD 2017/2018 Datum:18.02.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 522 BLAŠKOVIĆ Matija Moški CRO Individual 5 --
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 514 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 7 --
2 . 501 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 4 --
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 505 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 7 --
2 . 500 Ban Adriano Moški CRO BK GROBNIK 6 --
3 . 523 Janjušić Vedran Moški CRO Individual 5 --
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 301 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 1 --
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 300 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 1 --
2 . 315 Šobot Logan Moški CRO KBBXS Adrenalina 1 --
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 316 Braida Lucrezia Ženski ITA A.S.D. TEAM GRANZON 2 --
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 128 Berton Alessandro Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 4 --
2 . 167 VANTAGGIATO Ramon Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 4 --
3 . 992 Braida Edoardo Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 4 --
4 . 133 Cudiz Tomas Moški ITA Velociraptors 4 --
5 . 160 Calcinotto Thomas Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 --
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 159 FOLLEDORE Emanuele Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 4 --
2 . 168 LEGOVIĆ Martin Moški CRO BK NOVIGRAD 3 --
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 163 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 --
2 . 162 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 --
3 . 994 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 4 --
4 . 156 Ločnikar Martin Moški SLO BIKEREPUBLIC 4 --
5 . 996 Bobolanović Tihomir Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 --
6 . 108 Dagri Alberto Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 --
7 . 166 COCIANI Alessandro Moški ITA Fincantieri 4 --
8 . 35 Dundović Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 --
9 . 80 Sobot Filip Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 --
10 . 41 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 3 --
11 . 995 SCHIAVON Giacomo Moški ITA Bora Multisport 3 --
12 . 107 BAN Tom Moški CRO BK POREČ 3 --
13 . 9 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 2 --
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 169 Marchesic Alessandro Moški ITA Gruppo Generali 4 --
2 . 165 Babici Andrea Moški ITA CSI Udine 4 --
3 . 158 Ločnikar Bojan Moški SLO BIKEREPUBLIC 4 --
4 . 138 Perica Ante Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 --
5 . 161 Calcinotto Luciano Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 4 --
6 . 12 Ugrin Dražen Moški CRO Individual 3 --
MASTER C/D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 130 MILOCCO Giancarlo Moški ITA COLLIO BIKE TEAM 4 --
2 . 103 Udović Denis Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 --
3 . 15 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 4 --
4 . 102 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB Istra Pazin 3 --
5 . 991 Brozic Matteo Moški ITA AS PEDALE PONCHESE 3 --
6 . 58 Petropoli Željko Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 --
7 . 993 Braida Marco Moški ITA ASD TEAM GRANZON 3 --
8 . 164 CAPUTO Stefano Moški ITA Velociraptors 3 --
9 . 127 Berton Massimo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 --
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 126 Botter Fiorella Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 --
2 . 83 Marušić Romina Ženski CRO Individual 2 --

Komentarji