Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN Trofej Umag - Umag Trophy 2018 UCI1.2

Cestno kolesarstvo Tekma:VN Trofej Umag - Umag Trophy 2018 UCI1.2 Datum:28.02.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Več
ELITE-M
1 . 100 HAGEN Krister
TCO
Moški TCO 10008114234 3:29:49 >
Klub TCO
Država
Spol: Moški
Licenca: 10008114234
Time: 3:29:49
2 . 140 BAYLIS Thomas
ONE
Moški ONE 10009788391 3:30:08 >
Klub ONE
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009788391
Time: 3:30:08
3 . 7 Rajović Dušan
Adria Mobil
Moški SRB Adria Mobil 10009436262 3:30:16 >
Klub Adria Mobil
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10009436262
Time: 3:30:16
4 . 14 BOKELOH Jonas
LKT
Moški DEU LKT 10009817289 3:30:16 >
Klub LKT
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10009817289
Time: 3:30:16
5 . 124 KRAGH ASBJØRN ANDERSEN
TVC
Moški TVC 10007514652 3:30:16 >
Klub TVC
Država
Spol: Moški
Licenca: 10007514652
Time: 3:30:16
6 . 129 KANTER Max
DSU
Moški DEU DSU 10010173563 3:30:16 >
Klub DSU
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10010173563
Time: 3:30:16
7 . 52 AUER Daniel
WSA
Moški AUT WSA 10008651976 3:30:16 >
Klub WSA
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008651976
Time: 3:30:16
8 . 80 SCHNEITER Joab
OE9
Moški OE9 10010118696 3:30:16 >
Klub OE9
Država
Spol: Moški
Licenca: 10010118696
Time: 3:30:16
9 . 59 Rumac Josip
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822729 3:30:16 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10007822729
Time: 3:30:16
10 . 70 LODERER Timon
HAC
Moški DEU HAC 10011724957 3:30:16 >
Klub HAC
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10011724957
Time: 3:30:16
11 . 44 PESTIAUX Yann
AAS
Moški AAS 10015290517 3:30:16 >
Klub AAS
Država
Spol: Moški
Licenca: 10015290517
Time: 3:30:16
12 . 102 LUKKEDAL Øivind
TCO
Moški TCO 10052043312 3:30:16 >
Klub TCO
Država
Spol: Moški
Licenca: 10052043312
Time: 3:30:16
13 . 47 WIRTGEN Tom
AAS
Moški AAS 10009127680 3:30:16 >
Klub AAS
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009127680
Time: 3:30:16
14 . 2 Bajc Andi
My Bike Stevens
Moški SLO My Bike Stevens 10004610312 3:30:16 >
Klub My Bike Stevens
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004610312
Time: 3:30:16
15 . 103 TUNSET Anton
TCO
Moški TCO 10009527909 3:30:16 >
Klub TCO
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009527909
Time: 3:30:16
16 . 62 Ručigaj Žiga
Ljubljana Gusto Xaurum
Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10008693507 3:30:16 >
Klub Ljubljana Gusto Xaurum
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008693507
Time: 3:30:16
17 . 29 Primožič Jaka
KK KranJ
Moški SLO KK KranJ 10014992241 3:30:16 >
Klub KK KranJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014992241
Time: 3:30:16
18 . 46 VAN TOM VUCHELEN
AAS
Moški AAS 10015687106 3:30:16 >
Klub AAS
Država
Spol: Moški
Licenca: 10015687106
Time: 3:30:16
19 . 123 HONORÉ FRØLICH Mikkel
TVC
Moški TVC 10009637033 3:30:16 >
Klub TVC
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009637033
Time: 3:30:16
20 . 20 EIBEGGER Markus
RSW
Moški AUT RSW 10002727195 3:30:16 >
Klub RSW
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10002727195
Time: 3:30:16
21 . 73 BOSMAN Patrick
HAC
Moški AUT HAC 10008653289 3:30:16 >
Klub HAC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008653289
Time: 3:30:16
22 . 37 BÁRTA Jan
ELA
Moški CZE ELA 10003245945 3:30:16 >
Klub ELA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10003245945
Time: 3:30:16
23 . 127 ASGREEN Kasper
TVC
Moški TVC 10009743733 3:30:16 >
Klub TVC
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009743733
Time: 3:30:16
24 . 172 LEHKÝ Roman
O10
Moški CZE O10 10008624694 3:30:16 >
Klub O10
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008624694
Time: 3:30:16
25 . 135 BURTON Germain
JLT
Moški JLT 10008666528 3:30:16 >
Klub JLT
Država
Spol: Moški
Licenca: 10008666528
Time: 3:30:16
26 . 79 STEIMLE Jannik
VOL
Moški DEU VOL 10009231552 3:30:16 >
Klub VOL
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10009231552
Time: 3:30:16
27 . 11 Bozic Jon
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10009640770 3:30:16 >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009640770
Time: 3:30:16
28 . 21 KRIZEK Matthias
RSW
Moški AUT RSW 10004635166 3:30:16 >
Klub RSW
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10004635166
Time: 3:30:16
29 . 132 MOBACH Jarno
DSU
Moški DSU 10014918378 3:30:37 >
Klub DSU
Država
Spol: Moški
Licenca: 10014918378
Time: 3:30:37
30 . 84 GUEX Quentin
OE9
Moški OE9 10009714633 3:30:37 >
Klub OE9
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009714633
Time: 3:30:37
31 . 17 WEBER Philip
LKT
Moški DEU LKT 10015768241 3:30:51 >
Klub LKT
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10015768241
Time: 3:30:51
32 . 13 APPELT Leo
LKT
Moški DEU LKT 10009346538 3:30:51 >
Klub LKT
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10009346538
Time: 3:30:51
33 . 130 MÄRKL Niklas
DSU
Moški DEU DSU 10043809022 3:30:51 >
Klub DSU
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10043809022
Time: 3:30:51
34 . 8 Katrašnik Gašper
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10008678349 3:30:54 >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008678349
Time: 3:30:54
35 . 10 Horvat Žiga
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10014992140 3:30:54 >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014992140
Time: 3:30:54
36 . 171 ČAPEK Tomáš
O10
Moški CZE O10 10010182556 3:31:04 >
Klub O10
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10010182556
Time: 3:31:04
37 . 111 EINHORN Itamar
OE2
Moški OE2 10011044442 3:31:04 >
Klub OE2
Država
Spol: Moški
Licenca: 10011044442
Time: 3:31:04
38 . 48 Ritzinger Felix
Team Graz ARBÖ
Moški AUT Team Graz ARBÖ 10008820011 3:31:04 >
Klub Team Graz ARBÖ
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008820011
Time: 3:31:04
39 . 82 BALLABIO Giacomo
OE9
Moški ITA OE9 10014969508 3:31:04 >
Klub OE9
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014969508
Time: 3:31:04
40 . 93 FRANZ Toni
OE6
Moški DEU OE6 10014481171 3:31:04 >
Klub OE6
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10014481171
Time: 3:31:04
41 . 106 MAYER Yannick
OE8
Moški DEU OE8 10006656002 3:31:04 >
Klub OE8
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10006656002
Time: 3:31:04
42 . 33 PORZNER Manuel
TIR
Moški DEU TIR 10009090496 3:31:04 >
Klub TIR
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10009090496
Time: 3:31:04
43 . 147 Pajek Luka
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10014894736 3:31:04 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014894736
Time: 3:31:04
44 . 67 Potočki Viktor
Ljubljana Gusto Xaurum
Moški CRO Ljubljana Gusto Xaurum 10015338007 3:31:04 >
Klub Ljubljana Gusto Xaurum
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015338007
Time: 3:31:04
45 . 98 BEKKEN Jon-Anders
TCO
Moški TCO 10019540733 3:31:04 >
Klub TCO
Država
Spol: Moški
Licenca: 10019540733
Time: 3:31:04
46 . 143 TRACZ Szymon
ONE
Moški POL ONE 10015093281 3:31:04 >
Klub ONE
Država POL
Spol: Moški
Licenca: 10015093281
Time: 3:31:04
47 . 92 JÄGELER Robert
OE6
Moški DEU OE6 10009172847 3:31:04 >
Klub OE6
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10009172847
Time: 3:31:04
48 . 43 MONIQUET Sylvain
AAS
Moški AAS 10015290416 3:31:04 >
Klub AAS
Država
Spol: Moški
Licenca: 10015290416
Time: 3:31:04
49 . 28 Lavrič Martin
KK KranJ
Moški SLO KK KranJ 10015081662 3:31:04 >
Klub KK KranJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015081662
Time: 3:31:04
50 . 25 Čotar Luka
KK KranJ
Moški SLO KK KranJ 10013815713 3:31:04 >
Klub KK KranJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013815713
Time: 3:31:04
51 . 45 TASSET Marvin
AAS
Moški AAS 10010976845 3:31:04 >
Klub AAS
Država
Spol: Moški
Licenca: 10010976845
Time: 3:31:04
52 . 1 Korošec Rok
My Bike Stevens
Moški SLO My Bike Stevens 10007386128 3:31:04 >
Klub My Bike Stevens
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007386128
Time: 3:31:04
53 . 141 KELLY Jake
ONE
Moški ONE 10009854069 3:31:04 >
Klub ONE
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009854069
Time: 3:31:04
54 . 94 KÄßMANN Fabian
OE6
Moški DEU OE6 10050636509 3:31:04 >
Klub OE6
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10050636509
Time: 3:31:04
55 . 175 SIRŮČEK Václav
O10
Moški CZE O10 10009745753 3:31:04 >
Klub O10
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009745753
Time: 3:31:04
56 . 12 Jarc Aljaž
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10015327293 3:31:04 >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015327293
Time: 3:31:04
57 . 125 VEYHE Torkil
TVC
Moški TVC 10011129722 3:31:04 >
Klub TVC
Država
Spol: Moški
Licenca: 10011129722
Time: 3:31:04
58 . 117 HATZ Christopher
OE1
Moški DEU OE1 10008725435 3:31:04 >
Klub OE1
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10008725435
Time: 3:31:04
59 . 83 RAPPO Anthony
OE9
Moški OE9 10015749447 3:31:04 >
Klub OE9
Država
Spol: Moški
Licenca: 10015749447
Time: 3:31:04
60 . 116 BRÜCK Victor
OE1
Moški DEU OE1 10013650308 3:31:04 >
Klub OE1
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10013650308
Time: 3:31:04
61 . 170 BŘEZINA Jonáš
O10
Moški CZE O10 10009745551 3:31:04 >
Klub O10
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009745551
Time: 3:31:04
62 . 99 BENDIXEN Louis
TCO
Moški TCO 10008129691 3:31:04 >
Klub TCO
Država
Spol: Moški
Licenca: 10008129691
Time: 3:31:04
63 . 65 Grošelj Matic
Ljubljana Gusto Xaurum
Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10014881602 3:31:04 >
Klub Ljubljana Gusto Xaurum
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014881602
Time: 3:31:04
64 . 167 HAMPL Petr
OE7
Moški CZE OE7 10007181115 3:31:04 >
Klub OE7
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10007181115
Time: 3:31:04
65 . 56 RABOTTINI Matteo
Meridiana Kamen Team
Moški ITA Meridiana Kamen Team 10006919013 3:31:04 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006919013
Time: 3:31:04
66 . 24 SCHLEMMER Lukas
RSW
Moški AUT RSW 10008694012 3:31:04 >
Klub RSW
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008694012
Time: 3:31:04
67 . 74 FRIESECKE Gian
VOL
Moški VOL 10008673093 3:31:04 >
Klub VOL
Država
Spol: Moški
Licenca: 10008673093
Time: 3:31:04
68 . 75 MEILER Martin
VOL
Moški DEU VOL 10009745955 3:31:04 >
Klub VOL
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10009745955
Time: 3:31:04
69 . 108 KASPERA CHRISTOPH
OE8
Moški DEU OE8 10014392659 3:31:04 >
Klub OE8
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10014392659
Time: 3:31:04
70 . 134 MCCARTHY Robert-Jon
JLT
Moški JLT 10007810096 3:31:04 >
Klub JLT
Država
Spol: Moški
Licenca: 10007810096
Time: 3:31:04
71 . 85 BELLIA Matteo
OE9
Moški ITA OE9 10014971528 3:31:04 >
Klub OE9
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014971528
Time: 3:31:04
72 . 144 SCOTT Jacob
ONE
Moški ONE 10009324209 3:31:04 >
Klub ONE
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009324209
Time: 3:31:04
73 . 9 Grošelj Žiga
Adria Mobil
Moški SLO Adria Mobil 10007973178 3:31:04 >
Klub Adria Mobil
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007973178
Time: 3:31:04
74 . 68 HRINKOW Dominik
HAC
Moški AUT HAC 10005722778 3:31:04 >
Klub HAC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10005722778
Time: 3:31:04
75 . 77 SCHELLING Patrick
VOL
Moški VOL 10006469072 3:31:04 >
Klub VOL
Država
Spol: Moški
Licenca: 10006469072
Time: 3:31:04
76 . 139 MOSES Thomas
JLT
Moški JLT 10007063604 3:31:04 >
Klub JLT
Država
Spol: Moški
Licenca: 10007063604
Time: 3:31:04
77 . 136 SLATER Alistair
JLT
Moški JLT 10007582350 3:31:04 >
Klub JLT
Država
Spol: Moški
Licenca: 10007582350
Time: 3:31:04
78 . 69 HOFER Andreas
HAC
Moški AUT HAC 10006824336 3:31:04 >
Klub HAC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006824336
Time: 3:31:04
79 . 137 GIBSON Matthew
JLT
Moški JLT 10009499112 3:31:04 >
Klub JLT
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009499112
Time: 3:31:04
80 . 146 černe Gregor Matija
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10014860077 3:31:49 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014860077
Time: 3:31:49
81 . 26 Čemažar Nik
KK KranJ
Moški SLO KK KranJ 10015332246 3:31:49 >
Klub KK KranJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015332246
Time: 3:31:49
82 . 60 Baniček Deni
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10006053992 3:31:49 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10006053992
Time: 3:31:49
83 . 152 FILUTÁS Viktor
PNN
Moški HUN PNN 10009520532 3:31:49 >
Klub PNN
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009520532
Time: 3:31:49
84 . 54 LEOPOLD Hans-Jörg
WSA
Moški AUT WSA 10002727401 3:31:49 >
Klub WSA
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10002727401
Time: 3:31:49
85 . 115 BEN YUVAL MOSHE
OE2
Moški OE2 10011042018 3:31:49 >
Klub OE2
Država
Spol: Moški
Licenca: 10011042018
Time: 3:31:49
86 . 157 ZATHURECZKY Márk
PNN
Moški HUN PNN 10009825676 3:31:49 >
Klub PNN
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009825676
Time: 3:31:49
87 . 61 Jabuka David
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009416458 3:31:49 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10009416458
Time: 3:31:49
88 . 27 Kvasina Filip
KK KranJ
Moški CRO KK KranJ 10009979260 3:31:49 >
Klub KK KranJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10009979260
Time: 3:31:49
89 . 22 MANGERTSEDER Matthias
RSW
Moški DEU RSW 10015767029 3:31:49 >
Klub RSW
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10015767029
Time: 3:31:49
90 . 31 KNAPP Daniel
TIR
Moški AUT TIR 10014640920 3:31:49 >
Klub TIR
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10014640920
Time: 3:31:49
91 . 23 NEUHAUSER Marcel
RSW
Moški AUT RSW 10010966438 3:31:49 >
Klub RSW
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10010966438
Time: 3:31:49
92 . 55 Salzmann Jodok
WSA
Moški AUT WSA 10008145960 3:31:49 >
Klub WSA
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008145960
Time: 3:31:49
93 . 3 FIDLER Gerd
My Bike Stevens
Moški AUT My Bike Stevens 10009781927 3:31:49 >
Klub My Bike Stevens
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10009781927
Time: 3:31:49
94 . 114 POULTON Jared
OE2
Moški OE2 10010786279 3:31:49 >
Klub OE2
Država
Spol: Moški
Licenca: 10010786279
Time: 3:31:49
95 . 58 Kišerlovski Emanuel
Meridiana Kamen Team
Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 3:31:49 >
Klub Meridiana Kamen Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10002725579
Time: 3:31:49
96 . 150 Koželj Martin
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10017610332 3:31:49 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017610332
Time: 3:31:49
97 . 5 Kuen Maximilian
My Bike Stevens
Moški AUT My Bike Stevens 10007510612 3:31:49 >
Klub My Bike Stevens
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10007510612
Time: 3:31:49
98 . 126 KAMP Alexander
TVC
Moški TVC 10007514450 3:31:49 >
Klub TVC
Država
Spol: Moški
Licenca: 10007514450
Time: 3:31:49
99 . 18 JÜRß Malte
LKT
Moški DEU LKT 10013859260 3:31:49 >
Klub LKT
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10013859260
Time: 3:31:49
100 . 32 ADAMIETZ Johannes
TIR
Moški DEU TIR 10015141781 3:31:49 >
Klub TIR
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10015141781
Time: 3:31:49
101 . 81 QUINCEY Scott
OE9
Moški OE9 10016123404 3:32:04 >
Klub OE9
Država
Spol: Moški
Licenca: 10016123404
Time: 3:32:04
102 . 91 PAKALSKI Henrik
OE3
Moški DEU OE3 10015765514 3:32:08 >
Klub OE3
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10015765514
Time: 3:32:08
103 . 64 Penko Izidor
Ljubljana Gusto Xaurum
Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10009800721 3:32:11 >
Klub Ljubljana Gusto Xaurum
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009800721
Time: 3:32:11
104 . 118 MÜLLER Robert
OE1
Moški DEU OE1 10048232323 3:32:11 >
Klub OE1
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10048232323
Time: 3:32:11
105 . 138 BRIGGS Graham
JLT
Moški JLT 10004851394 3:32:33 >
Klub JLT
Država
Spol: Moški
Licenca: 10004851394
Time: 3:32:33
106 . 36 WILDAUER Markus
TIR
Moški AUT TIR 10015144512 3:32:41 >
Klub TIR
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10015144512
Time: 3:32:41
107 . 19 FORTIN Filippo
RSW
Moški ITA RSW 10006547884 3:32:45 >
Klub RSW
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006547884
Time: 3:32:45
108 . 159 GRUBER Pavel
O11
Moški CZE O11 10009503758 3:32:59 >
Klub O11
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009503758
Time: 3:32:59
109 . 101 HÖÖG Gustav
TCO
Moški TCO 10008612065 3:32:59 >
Klub TCO
Država
Spol: Moški
Licenca: 10008612065
Time: 3:32:59
110 . 153 OROSZ Gergő
PNN
Moški HUN PNN 10011000790 3:32:59 >
Klub PNN
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10011000790
Time: 3:32:59
111 . 133 TU Sergio
DSU
Moški DSU 10060727640 3:36:36 >
Klub DSU
Država
Spol: Moški
Licenca: 10060727640
Time: 3:36:36
112 . 128 GALL Felix
DSU
Moški AUT DSU 10015092574 3:36:36 >
Klub DSU
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10015092574
Time: 3:36:36
113 . 95 WILLE Markus
OE6
Moški DEU OE6 10036442779 3:36:36 >
Klub OE6
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10036442779
Time: 3:36:36
114 . 4 GRUBER Julian
My Bike Stevens
Moški AUT My Bike Stevens 10010609962 3:36:36 >
Klub My Bike Stevens
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10010609962
Time: 3:36:36
115 . 71 FRIEDL Nils
HAC
Moški AUT HAC 10010196603 3:36:36 >
Klub HAC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10010196603
Time: 3:36:36
116 . 72 EICHINGER Daniel
HAC
Moški AUT HAC 10015603442 3:36:36 >
Klub HAC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10015603442
Time: 3:36:36
117 . 53 KOPFAUF Markus
WSA
Moški AUT WSA 10008821324 3:36:36 >
Klub WSA
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008821324
Time: 3:36:36
118 . 16 TAEBLING Paul
LKT
Moški DEU LKT 10015768039 3:36:36 >
Klub LKT
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10015768039
Time: 3:36:36
119 . 15 HÄHNEL Frederik
LKT
Moški DEU LKT 10011075764 3:36:36 >
Klub LKT
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10011075764
Time: 3:36:36
120 . 96 RÖBER Dominik
OE6
Moški DEU OE6 10036294855 3:36:36 >
Klub OE6
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10036294855
Time: 3:36:36
121 . 90 KASTERICH Constantin
OE3
Moški DEU OE3 10015764504 3:36:36 >
Klub OE3
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10015764504
Time: 3:36:36
122 . 119 OBERSTEINER Florian
OE1
Moški DEU OE1 10011127092 3:36:36 >
Klub OE1
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10011127092
Time: 3:36:36
123 . 120 ORTNER Lukas
OE1
Moški DEU OE1 10015303045 3:36:36 >
Klub OE1
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10015303045
Time: 3:36:36
124 . 121 EGNER Arne
OE1
Moški DEU OE1 10008670972 3:36:36 >
Klub OE1
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10008670972
Time: 3:36:36
125 . 166 SEKANINA Adam
OE7
Moški CZE OE7 10008129489 3:36:36 >
Klub OE7
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008129489
Time: 3:36:36
126 . 165 CIHLÁŘ Adam
OE7
Moški CZE OE7 10047345680 3:36:36 >
Klub OE7
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047345680
Time: 3:36:36
127 . 89 THIELEBEULE Willi
OE3
Moški DEU OE3 10015900506 3:36:36 >
Klub OE3
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10015900506
Time: 3:36:36
128 . 63 Pogačar Tadej
Ljubljana Gusto Xaurum
Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10014972740 3:36:51 >
Klub Ljubljana Gusto Xaurum
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014972740
Time: 3:36:51
129 . 66 Finkšt Tilen
Ljubljana Gusto Xaurum
Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10010969468 3:36:51 >
Klub Ljubljana Gusto Xaurum
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010969468
Time: 3:36:51
130 . 173 NEUMAN Dominik
O10
Moški CZE O10 10009488806 3:37:52 >
Klub O10
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009488806
Time: 3:37:52
131 . 38 ČERNÝ Josef
ELA
Moški CZE ELA 10007523241 3:37:52 >
Klub ELA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10007523241
Time: 3:37:52
132 . 76 ORRICO Davide
VOL
Moški ITA VOL 10007881737 3:37:52 >
Klub VOL
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007881737
Time: 3:37:52
133 . 155 KOVÁCS Máté
PNN
Moški HUN PNN 10023621908 3:38:47 >
Klub PNN
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023621908
Time: 3:38:47
134 . 39 HAČECKÝ Vojtech
ELA
Moški CZE ELA 10004627587 3:38:47 >
Klub ELA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10004627587
Time: 3:38:47
135 . 40 KAŇKOVSKÝ Alois
ELA
Moški CZE ELA 10002510563 3:38:47 >
Klub ELA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10002510563
Time: 3:38:47
136 . 41 OTRUBA Jakub
ELA
Moški CZE ELA 10015093079 3:38:47 >
Klub ELA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10015093079
Time: 3:38:47
137 . 30 Majoli Fran
KK KranJ
Moški CRO KK KranJ 10015080046 3:39:06 >
Klub KK KranJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10015080046
Time: 3:39:06
138 . 97 DINKLER Jonathan
OE6
Moški DEU OE6 10009041895 3:40:41 >
Klub OE6
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10009041895
Time: 3:40:41
139 . 104 PECHER Anton
OE8
Moški DEU OE8 10036367910 3:41:24 >
Klub OE8
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10036367910
Time: 3:41:24
140 . 148 Šmid Jakob
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10014431560 3:41:24 >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014431560
Time: 3:41:24
141 . 105 SOMMER Aaron
OE8
Moški DEU OE8 10036352045 3:41:24 >
Klub OE8
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10036352045
Time: 3:41:24
142 . 156 Szatmáry András
PNN
Moški HUN PNN 10006448056 3:41:24 >
Klub PNN
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10006448056
Time: 3:41:24
143 . 42 RAJCHART Jan
ELA
Moški CZE ELA 10008820213 3:46:00 >
Klub ELA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008820213
Time: 3:46:00
144 . 160 JAKOUBEK Tomáš
O11
Moški CZE O11 10047443690 3:46:00 >
Klub O11
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047443690
Time: 3:46:00
145 . 110 HASON Ofek
OE2
Moški OE2 10008675521 3:46:00 >
Klub OE2
Država
Spol: Moški
Licenca: 10008675521
Time: 3:46:00
146 . 161 KUBA Karel
O11
Moški CZE O11 10016145026 3:46:00 >
Klub O11
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10016145026
Time: 3:46:00
147 . 112 ABU-FARES Saned
OE2
Moški OE2 10063114244 3:46:00 >
Klub OE2
Država
Spol: Moški
Licenca: 10063114244
Time: 3:46:00
148 . 158 BOUBAL Martin
O11
Moški CZE O11 10002832481 3:46:00 >
Klub O11
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10002832481
Time: 3:46:00
DNF 51 Winter Stefan
Team Graz ARBÖ
Moški AUT Team Graz ARBÖ 10015303348 -- >
Klub Team Graz ARBÖ
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10015303348
Time: 00:00:00
DNF 50 Ilić Ognjen
Team Graz ARBÖ
Moški SRB Team Graz ARBÖ 10015213725 -- >
Klub Team Graz ARBÖ
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10015213725
Time: 00:00:00
DNF 49 Sagadin Luka
Team Graz ARBÖ
Moški SLO Team Graz ARBÖ 10015333963 -- >
Klub Team Graz ARBÖ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015333963
Time: 00:00:00
DNF 168 SOLAŘ KryšTof
OE7
Moški CZE OE7 10015426115 -- >
Klub OE7
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10015426115
Time: 00:00:00
DNF 78 STALLAERT Joeri
VOL
Moški VOL 10006882334 -- >
Klub VOL
Država
Spol: Moški
Licenca: 10006882334
Time: 00:00:00
DNF 87 KULISCH Erik
OE3
Moški DEU OE3 10015765312 -- >
Klub OE3
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10015765312
Time: 00:00:00
DNF 57 PUGLIESE SCHILLACI Antonino
Meridiana Kamen Team
Moški ITA Meridiana Kamen Team 10013834709 -- >
Klub Meridiana Kamen Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10013834709
Time: 00:00:00
DNF 86 AUGUSTIN Hannes
OE3
Moški DEU OE3 10014386191 -- >
Klub OE3
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10014386191
Time: 00:00:00
DNF 88 MAGDEBURG Tobias
OE3
Moški DEU OE3 10010178213 -- >
Klub OE3
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10010178213
Time: 00:00:00
DNF 107 HERDEN Benjamin
OE8
Moški DEU OE8 10036349621 -- >
Klub OE8
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10036349621
Time: 00:00:00
DNF 109 GROßBERGER Ales
OE8
Moški DEU OE8 10054063639 -- >
Klub OE8
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10054063639
Time: 00:00:00
DNF 113 AVITAN Lior
OE2
Moški OE2 10014528358 -- >
Klub OE2
Država
Spol: Moški
Licenca: 10014528358
Time: 00:00:00
DNF 162 MÁLIK Róbert
O11
Moški SVK O11 10007767963 -- >
Klub O11
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10007767963
Time: 00:00:00
DNF 163 MODLITBA Vojtech
O11
Moški CZE O11 10009892667 -- >
Klub O11
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10009892667
Time: 00:00:00
DNF 131 VANOVERBERGHE Jens
DSU
Moški DSU 10015600210 -- >
Klub DSU
Država
Spol: Moški
Licenca: 10015600210
Time: 00:00:00
DNF 149 Veber Matic
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10013807023 -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013807023
Time: 00:00:00
DNF 151 Kranjc Martin
KK Bled
Moški SLO KK Bled 10013819854 -- >
Klub KK Bled
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10013819854
Time: 00:00:00
DNF 154 SZÖLLŐSI Ferenc
PNN
Moški HUN PNN 10010785370 -- >
Klub PNN
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10010785370
Time: 00:00:00
DNF 164 ZECHMEISTER Tomáš
OE7
Moški CZE OE7 10007182832 -- >
Klub OE7
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10007182832
Time: 00:00:00
DNF 169 PROCHÁZKA Michal
OE7
Moški CZE OE7 10016304872 -- >
Klub OE7
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10016304872
Time: 00:00:00
DNF 174 PALIČKA Hynek
O10
Moški CZE O10 10046583929 -- >
Klub O10
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10046583929
Time: 00:00:00
DNF 34 DOBBS Sam
TIR
Moški TIR 10010597838 -- >
Klub TIR
Država
Spol: Moški
Licenca: 10010597838
Time: 00:00:00
DNF 122 EGHOLM Jakob
TVC
Moški TVC 10009879129 -- >
Klub TVC
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009879129
Time: 00:00:00
DNF 6 UMHALLER Thomas
My Bike Stevens
Moški AUT My Bike Stevens 10009399785 -- >
Klub My Bike Stevens
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10009399785
Time: 00:00:00
DNF 35 Friedrich Marco
TIR
Moški AUT TIR 10010196704 -- >
Klub TIR
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10010196704
Time: 00:00:00
DNF 142 RICHARDSON Alexandar
ONE
Moški ONE 10016056514 -- >
Klub ONE
Država
Spol: Moški
Licenca: 10016056514
Time: 00:00:00
DNF 145 LIEPINS Emils
ONE
Moški ONE 10007527584 -- >
Klub ONE
Država
Spol: Moški
Licenca: 10007527584
Time: 00:00:00

 

Opombe:

Race: Trofej Umag - Umag Trophy
Category: UCI 1.2 - ME
Organizer: Course: Umag-Umag
BK Meridiana Kamen Team
Km: 150 Km/h: 42,894 km/h

Komentarji

 

Mobile content