Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: GP Laguna Poreč 2018 UCI1.2

Cestno kolesarstvo Tekma:GP Laguna Poreč 2018 UCI1.2 Datum:18.02.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ELITE-M
1 . 164 TOTÒ Paolo Moški ITA Sangemini - MG. K Vis - Vega 10009318549 04:05:32 --
2 . 55 SCHLEMMER Lukas Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10008694012 04:05:45 00:00:13
3 . 1 TONIATTI Andrea Moški ITA Team Colpack 10007518288 '' - '' 00:00:13
4 . 116 Primožič Jaka Moški SLO KK Kranj 10014992241 '' - '' 00:00:13
5 . 105 Pogačar Tadej Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10014972740 '' - '' 00:00:13
6 . 22 Golčer Jure Moški SLO Adria Mobil 10002618980 '' - '' 00:00:13
7 . 51 EIBEGGER Markus Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10002727195 '' - '' 00:00:13
8 . 52 FORTIN Filippo Moški ITA Team Felbermayr Simplon Wels 10006547884 04:06:45 00:01:13
9 . 5 ZANONCELLO Enrico Moški ITA Team Colpack 10009974614 '' - '' 00:01:13
10 . 24 Rajović Dušan Moški SRB Adria Mobil 10009436262 '' - '' 00:01:13
11 . 156 ZIMMERMANN Georg Moški DEU Tirol Cycling Team 10010966842 '' - '' 00:01:13
12 . 166 DRAPERI Matteo Moški ITA Sangemini - MG. K Vis - Vega 10006704300 '' - '' 00:01:13
13 . 174 SZÖLLŐSI Ferenc Moški HUN Pannon Cycling Team 10010785370 '' - '' 00:01:13
14 . 46 VEBER Martic Moški SLO KK Bled 10013807023 '' - '' 00:01:13
15 . 75 STACCHIOTTI Riccardo Moški ITA Mstina Focus 10008854868 '' - '' 00:01:13
16 . 63 HRINKOW Dominik Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10005722778 '' - '' 00:01:13
17 . 161 GAFFURINI Nicola Moški ITA Sangemini - MG. K Vis - Vega 10007855667 '' - '' 00:01:13
18 . 142 MALGAY Lukas Moški DEU Veloclub Ratisbona 10057683254 '' - '' 00:01:13
19 . 125 Rumac Josip Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822729 '' - '' 00:01:13
20 . 2 DALLA NICOLAS VALLE Moški ITA Team Colpack 10014407009 '' - '' 00:01:13
21 . 76 ZURLO Federico Moški ITA Mstina Focus 10007585077 '' - '' 00:01:13
22 . 66 HOFER Andreas Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10006824336 '' - '' 00:01:13
23 . 36 Repse Uros Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10008692190 '' - '' 00:01:13
24 . 181 AUER Daniel Moški AUT WSA Pushbikers 10008651976 '' - '' 00:01:13
25 . 54 NEUHAUSER Marcel Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10010966438 '' - '' 00:01:13
26 . 132 Mugerli Matej Moški SLO My Bike Stevens 10002070023 '' - '' 00:01:13
27 . 53 KRIZEK Matthias Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10004635166 '' - '' 00:01:13
28 . 64 RAPP Jonas Moški DEU Hrinkow Advarics Cycleang 10009404233 '' - '' 00:01:13
29 . 152 Friedrich Marco Moški AUT Tirol Cycling Team 10010196704 '' - '' 00:01:13
30 . 162 GAZZARRA Michele Moški ITA Sangemini - MG. K Vis - Vega 10006197573 '' - '' 00:01:13
31 . 102 Grošelj Matic Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10014881602 '' - '' 00:01:13
32 . 71 BERLATO Giacomo Moški ITA Mstina Focus 10007518490 '' - '' 00:01:13
33 . 131 KUSZTOR Péter Moški HUN My Bike Stevens 10003214724 '' - '' 00:01:13
34 . 115 Lavrič Martin Moški SLO KK Kranj 10015081662 '' - '' 00:01:13
35 . 3 PLEBANI Davide Moški ITA Team Colpack 10009184668 '' - '' 00:01:13
36 . 56 RABITSCH Stephan Moški AUT Team Felbermayr Simplon Wels 10007168684 '' - '' 00:01:13
37 . 23 Katrašnik Gašper Moški SLO Adria Mobil 10008678349 04:07:02 00:01:30
38 . 4 VERZA Riccardo Moški ITA Team Colpack 10014406605 04:07:24 00:01:52
39 . 191 Ritzinger Felix Moški AUT Wohnbefinden Graz ARBO 10008820011 04:10:37 00:05:05
40 . 13 ØVERLAND VEVATNE Bjørnar Moški Kobanya Cycling Team 10010975532 '' - '' 00:05:05
41 . 144 GÄRTNER Julius Moški DEU Veloclub Ratisbona 10052558523 '' - '' 00:05:05
42 . 123 Kišerlovski Emanuel Moški CRO Meridiana Kamen Team 10002725579 '' - '' 00:05:05
43 . 121 Frankovic Mateo Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009065642 '' - '' 00:05:05
44 . 21 Gazvoda Gregor Moški SLO Adria Mobil 10002072043 04:11:34 00:06:02
45 . 133 UMHALLER Thomas Moški AUT My Bike Stevens 10009399785 '' - '' 00:06:02
46 . 86 RINALDI Nicholas Moški ITA Team Cervelo 10014461670 '' - '' 00:06:02
47 . 154 SCHINNAGEL Johannes Moški DEU Tirol Cycling Team 10009782533 04:13:55 00:08:23
48 . 163 MARINOZZI Alessandro Moški ITA Sangemini - MG. K Vis - Vega 10015393375 '' - '' 00:08:23
49 . 6 CALDERARO Filippo Moški ITA Team Colpack 10009501334 04:15:37 00:10:05
50 . 65 SCHÖNBERGER Sebastian Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10008653087 '' - '' 00:10:05
51 . 122 Jabuka David Moški CRO Meridiana Kamen Team 10009416458 04:18:24 00:12:52
52 . 136 FIDLER Gerd Moški AUT My Bike Stevens 10009781927 '' - '' 00:12:52
53 . 185 Kolb Stefan Moški AUT WSA Pushbikers 10035052750 04:21:21 00:15:49
54 . 73 DOBRE Vlad-Nicolae Moški Mstina Focus 10009429996 '' - '' 00:15:49
55 . 182 KOPFAUF Markus Moški AUT WSA Pushbikers 10008821324 '' - '' 00:15:49
DNF56 . 11 BIANCHETTI Christian Moški ITA Kobanya Cycling Team 10016024683 -- DNF
DNF57 . 12 ISTLSTEKKER Zsolt Moški HUN Kobanya Cycling Team 10015084288 -- DNF
DNF58 . 14 ØVERLAND VEVATNE Erik Moški Kobanya Cycling Team 10019963691 -- DNF
DNF59 . 15 MARENGO Alberto Moški ITA Kobanya Cycling Team 10008685221 -- DNF
DNF60 . 16 LOVASSY Krisztian Moški HUN Kobanya Cycling Team 10004610413 -- DNF
DNF61 . 25 Rogina Radoslav Moški CRO Adria Mobil 10001299174 -- DNF
DNF62 . 26 Horvat Žiga Moški SLO Adria Mobil 10014992140 -- DNF
DNF63 . 31 HOČEVAR KRISTJAN Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10017629025 -- DNF
DNF64 . 32 Jenko Robi Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10006686718 -- DNF
DNF65 . 33 Obal Primož Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10015547565 -- DNF
DNF66 . 34 Pavlič Marko Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10007974087 -- DNF
DNF67 . 35 ROŠKAR TIM Moški SLO Meblo Jogi Pro-Concrete 10015084793 -- DNF
DNF68 . 41 Ramšak Borut Moški SLO KK Bled 10005531711 -- DNF
DNF69 . 42 Černe Gregor Matija Moški SLO KK Bled 10014860077 -- DNF
DNF70 . 43 Kranjc Martin Moški SLO KK Bled 10013819854 -- DNF
DNF71 . 44 Pajek Luka Moški SLO KK Bled 10014894736 -- DNF
DNF72 . 45 Šmid Jakob Moški SLO KK Bled 10014431560 -- DNF
DNF73 . 61 BOSMAN Patrick Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10008653289 -- DNF
DNF74 . 62 FREIBERGER Markus Moški AUT Hrinkow Advarics Cycleang 10009782937 -- DNF
DNF75 . 72 DIMA Emil Moški Mstina Focus 10053731112 -- DNF
DNF76 . 74 MARINI Nicolas Moški ITA Mstina Focus 10008685322 -- DNF
DNF77 . 81 BONECHI Gabriele Moški ITA Team Cervelo 10009505273 -- DNF
DNF78 . 82 BYKANOV Victor Moški Team Cervelo 10015394991 -- DNF
DNF79 . 83 DEL FEDERICO CARLO Moški ITA Team Cervelo 10013536231 -- DNF
DNF80 . 84 DELLE MICHAEL FOGLIE Moški ITA Team Cervelo 10011972006 -- DNF
DNF81 . 85 PESCI Manuel Moški ITA Team Cervelo 10013472775 -- DNF
DNF82 . 91 Radotić Bruno Moški CRO BK Roda 10002773473 -- DNF
DNF83 . 92 Ružman Ivan Moški CRO BK Roda 10028411684 -- DNF
DNF84 . 93 Gunjevic Bojan Moški CRO BK Roda 10010087273 -- DNF
DNF85 . 94 Benger Janko Moški CRO BK Roda 10007058449 -- DNF
DNF86 . 95 Meštrić Matija Moški CRO BK Roda 10010720201 -- DNF
DNF87 . 101 Finkšt Tilen Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10010969468 -- DNF
DNF88 . 103 Jerman Žiga Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10014992039 -- DNF
DNF89 . 104 Penko Izidor Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10009800721 -- DNF
DNF90 . 106 Ručigaj Žiga Moški SLO Ljubljana Gusto Xaurum 10008693507 -- DNF
DNF91 . 111 Čotar Luka Moški SLO KK Kranj 10013815713 -- DNF
DNF92 . 112 Čemažar Nik Moški SLO KK Kranj 10015332246 -- DNF
DNF93 . 113 Drinovec Matej Moški SLO KK Kranj 10010968862 -- DNF
DNF94 . 114 Kvasina Filip Moški CRO KK Kranj 10009979260 -- DNF
DNF95 . 124 Maltar Bruno Moški CRO Meridiana Kamen Team 10007822628 -- DNF
DNF96 . 126 Baniček Deni Moški CRO Meridiana Kamen Team 10006053992 -- DNF
DNF97 . 134 PELIKÁN ZSOMBOR János Moški HUN My Bike Stevens 10008689665 -- DNF
DNF98 . 135 Korošec Rok Moški SLO My Bike Stevens 10007386128 -- DNF
DNF99 . 141 MAYER Yannick Moški DEU Veloclub Ratisbona 10006656002 -- DNF
DNF100 . 143 KASPERA Christoph Moški DEU Veloclub Ratisbona 10014392659 -- DNF
DNF101 . 145 HERDEN Benjamin Moški DEU Veloclub Ratisbona 10036349621 -- DNF
DNF102 . 151 DOBBS Sam Moški Tirol Cycling Team 10010597838 -- DNF
DNF103 . 153 GAMPER Mario Moški AUT Tirol Cycling Team 10015332549 -- DNF
DNF104 . 155 WILDAUER Markus Moški AUT Tirol Cycling Team 10015144512 -- DNF
DNF105 . 165 VIVIANI Attilio Moški ITA Sangemini - MG. K Vis - Vega 10009501132 -- DNF
DNF106 . 171 Dina Dániel Moški HUN Pannon Cycling Team 10009659968 -- DNF
DNF107 . 172 HOLLÓ Botond Moški HUN Pannon Cycling Team 10008731495 -- DNF
DNF108 . 173 ZATHURECZKY Márk Moški HUN Pannon Cycling Team 10009825676 -- DNF
DNF109 . 175 KRIVÁN András Moški HUN Pannon Cycling Team 10010785269 -- DNF
DNF110 . 176 SZABO Miklos Moški SVK Pannon Cycling Team 10011220961 -- DNF
DNF111 . 183 Salzmann Jodok Moški AUT WSA Pushbikers 10008145960 -- DNF
DNF112 . 184 PÖLL Stefan Moški AUT WSA Pushbikers 10005862824 -- DNF
DNF113 . 186 VERMEULEN Mika Moški AUT WSA Pushbikers 10060406227 -- DNF
DNF114 . 192 Ilić Ognjen Moški SRB Wohnbefinden Graz ARBO 10015213725 -- DNF
DNF115 . 193 Köck Daniel Moški AUT Wohnbefinden Graz ARBO 10015730148 -- DNF
DNF116 . 194 TAFERNER Stefan Moški AUT Wohnbefinden Graz ARBO 10009783442 -- DNF
DNF117 . 195 Winter Stefan Moški AUT Wohnbefinden Graz ARBO 10015303348 -- DNF
DNF118 . 196 Stiglhuber Stephan Moški AUT Wohnbefinden Graz ARBO 10035061743 -- DNF

Komentarji