Rezultati za: XC Griči 2018 UCI C1

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Griči 2018 UCI C1 Datum:02.04.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št. krogov Zaostanek Najboljši krog
ELITE M-M
1 . 3 Colledani Nadir Moški ITA BIANCHI COUNTERVAIL 10007946001 01:28:14 7 -- 00:07:43
2 . 2 Braidot Luca Moški ITA CS CARABINIERI 10006120074 01:29:01 7 00:00:47 00:07:39
3 . 1 Kerschbaumer Gerhard Moški ITA TORPADO GABOGAS 10006446137 01:29:20 7 00:01:06 00:07:40
4 . 6 Tabacchi Mirko Moški ITA CS CARABINIERI 10006914060 01:31:03 7 00:02:49 00:07:38
5 . 5 FOIDL Maximilian Moški AUT JB BRUNEX FELT FACTORY TEAM 10008079979 01:31:18 7 00:03:04 00:07:39
6 . 4 Parti András Moški HUN WABERER 10004031140 01:31:50 7 00:03:36 00:08:07
7 . 8 Paprstka Tomáš Moški CZE EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLíN 10006629528 01:33:14 7 00:05:00 00:08:04
8 . 81 Pellegrini Lorenzo Moški ITA VALLERBIKE ASD 10013492478 01:33:20 7 00:05:06 00:08:40
9 . 49 Ponta Marco Moški ITA FUN BIKE CUSSIGH 10005542623 01:34:08 7 00:05:54 00:08:14
10 . 39 Pettiná Nicholas Moški ITA CS CARABINIERI 10006447248 01:34:51 7 00:06:37 00:08:20
11 . 62 Valjavec Tadej Moški SLO KK KRANJ 10001189949 01:35:21 7 00:07:07 00:08:27
12 . 48 MEDVEDEV DIMITRI Moški RUS A.S.D. TEAM ADVENTURE PROJECT 10056060728 01:35:27 7 00:07:13 00:08:08
13 . 12 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:36:58 7 00:08:44 00:08:01
14 . 16 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:37:35 7 00:09:21 00:07:52
15 . 72 Benoit Igoulen Moški FRA SUNN BEAUMES DE VENISE 10004685787 01:37:44 7 00:09:30 00:08:41
16 . 28 STAFILOV Aleksander Moški RUS EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLíN 10009249942 01:37:44 7 00:09:30 00:08:06
17 . 10 Sessler Guy Moški ISR BIKE WAY RACING TEAM- BWR 10008822031 01:39:00 7 00:10:46 00:07:43
18 . 24 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:39:00 7 00:10:46 00:08:26
19 . 97 ADAOS FRANCO ALVAREZ Moški CHL KTM TORRE BIKE 10008141314 01:40:18 7 00:12:04 00:08:52
20 . 44 Rolland Bastien Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 01:41:43 7 00:13:29 00:08:47
21 . 43 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 01:42:37 7 00:14:23 00:08:42
22 . 26 Tropardy Arthur Moški FRA TEAM SUNN BEAUMES DE VENISE 10007282155 01:42:48 7 00:14:34 00:07:56
23 . 25 Vobecky Zdenek Moški CZE TURNER PROTOCYCLES TEAM 10006956904 01:44:01 7 00:15:47 00:08:06
24 . 73 Bisetto Alberto Moški ITA NORTHWAVE COFILOC 10031153855 01:44:49 7 00:16:35 00:09:10
25 . 57 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 01:28:34 6 -1 00:08:38
26 . 79 Lunardi Pietro Moški ITA CORRATEC MTB RACING TEAM 10029475856 01:28:55 6 -1 00:09:10
27 . 32 Skuzin Matej Moški CRO BBK POŽEGA 10008607015 01:29:46 6 -1 00:08:55
28 . 71 CASANOVA SIMONE Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10013279078 01:31:34 6 -1 00:09:05
29 . 85 Bulis Roman Moški CZE 4EVER CYKLO BULIS 10006905067 01:33:31 6 -1 00:09:06
30 . 61 Drinovec Matej Moški SLO KK KRANJ 10010968862 01:36:03 6 -1 00:09:39
31 . 50 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 01:37:35 6 -1 00:09:04
DNF 80 Sláma Michal Moški CZE 4EVER CYKLO BULIS 10006905168 01:26:39 5 -2 00:09:37
DNF 33 Setti Mattia Moški ITA GIANT-LIV POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM 10007885373 00:38:30 3 -4 00:08:13
DNF 15 Stošek Martin Moški CZE SYMBIO+ CE.ENERGY 10007649644 00:41:24 3 -4 00:08:04
DNF 30 Grick Matthias Moški AUT KTM/ WOHNBEFINDEN GRAZ ARBÖ 10006907289 00:25:23 2 -5 00:09:20
DNF 83 Klaus Patrik Moški AUT RC SPORT VOLLMANN POWERED BY BMC 10009880341 00:26:55 2 -5 00:09:37
DNF 70 Vollmann Philipp Moški AUT RC SPORT VOLLMANN POWERED BY BMC 10015728330 00:28:49 2 -5 00:09:04
DNS 75 Cestonaro Mattia Moški ITA A.S.D. TEAM ADVENTURE PROJECT 10014911712 02:29:11 1 -6 02:29:11
DNS 14 Cerović Goran Moški MNE PLJEVLJA XC TEAM 10005973867 02:29:00 1 -6 02:29:00
DNS 38 Ticcò Marco Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA TEAM VELOCIRAPTORS 10010629463 02:29:03 1 -6 02:29:03
U23 M-M
1 . 7 Průdek Matěj Moški GAPP SYSTEM - CABTECH MTB RACING TEAM 10009544780 01:30:52 7 -- 00:07:55
2 . 18 Bouwmeester Marc Moški STAPPENBELT SPECIALIZED RACING TEAM 10009822545 01:32:05 7 00:01:13 00:07:39
3 . 20 Basile Allard Moški CUBE PROFERMETURES SEFIC 10011138816 01:32:11 7 00:01:19 00:07:44
4 . 9 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:32:21 7 00:01:29 00:07:43
5 . 34 Schehl Niklas Moški DEU TEAM BULLS 10009979159 01:33:27 7 00:02:35 00:07:54
6 . 27 Kobes Lukáš Moški CZE SYMBIO+CE.ENERGY 10008822435 01:33:30 7 00:02:38 00:08:00
7 . 22 Agostinelli Alessio Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 01:34:30 7 00:03:38 00:08:11
8 . 17 Zanotti Juri Moški ITA TORPADO GABOGAS 10011009581 01:35:03 7 00:04:11 00:07:54
9 . 36 Duquesne Rémy Moški FRA TEAM VTT VCA ANJOS 10011145583 01:36:12 7 00:05:20 00:08:13
10 . 19 Bscherer Moritz Moški AUT KTM - PRO TEAM 10008814755 01:36:15 7 00:05:23 00:07:47
11 . 13 Ulík Matěj Moški SVK EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLíN 10009336737 01:36:47 7 00:05:55 00:07:54
12 . 29 Pellizzon Moreno Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10008625304 01:36:50 7 00:05:58 00:08:06
13 . 64 Beeckman Arnaud Moški BEL VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM 10011019079 01:38:55 7 00:08:03 00:08:25
14 . 86 Siffredi Andrea Moški ITA BIKE GARAGE SPEEDWHEEL-SV FOCUS MGO 10015632340 01:39:42 7 00:08:50 00:08:38
15 . 11 Leshem Guy Moški ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY 10009545992 01:39:47 7 00:08:55 00:10:01
16 . 40 Dal Piva Lorenzo Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10008832943 01:40:26 7 00:09:34 00:08:13
17 . 21 Zurnieden Jannick Moški DEU LEXWARE-MOUNTAINBIKE-TEAM 10036158449 01:41:29 7 00:10:37 00:07:58
18 . 52 Olivetti Simone Moški ITA VALLERBIKE ASD 10009824060 01:43:04 7 00:12:12 00:08:52
19 . 41 TOPOR Michal Moški POL SUPERIOR ZATOR 10011219850 01:43:42 7 00:12:50 00:08:25
20 . 60 Brancati Alberto Moški ITA ELIOS SR-SUNTOUR PRO TEAM 10011064246 01:44:08 7 00:13:16 00:08:39
21 . 42 Mahmić Nedžad Moški RC SPORT VOLLMANN POWERED BY BMC 10009544275 01:44:12 7 00:13:20 00:08:25
22 . 59 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:44:29 7 00:13:37 00:08:45
23 . 82 Martinelli Andrea Moški ITA 20J0315 TEAM LAPIERRE - TRENTINO - ALE' 10015495025 01:45:17 7 00:14:25 00:08:55
24 . 23 Meštrić Matija Moški CRO BK MARATON KREIDLER 10010720201 01:28:25 6 -1 00:08:36
25 . 31 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 01:28:34 6 -1 00:08:31
26 . 55 Dalla Pria Andrea Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014209672 01:28:34 6 -1 00:08:23
27 . 84 Barberini Alessandro Moški ITA VALLERBIKE ASD 10032574503 01:28:36 6 -1 00:08:53
28 . 54 Tauceri Federico Moški ITA ASD SALESE FACTORY TEAM 10011183171 01:28:50 6 -1 00:08:55
29 . 76 Paul Delpech Moški FRA TEAM MADEWIS 10015697614 01:29:32 6 -1 00:08:39
30 . 46 Taffarel Nicola Moški ITA TORPADO GABOGAS 10011037469 01:29:33 6 -1 00:08:37
31 . 56 Cerutti Gregorio Moški ITA TEAM PIEMONTE FCI 10009823656 01:32:14 6 -1 00:09:09
32 . 68 Delahaye Yann Moški FRA TEAM VTT SA VERDUN 10050184447 01:34:49 6 -1 00:09:19
33 . 37 Čibej Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010186802 01:35:03 6 -1 00:09:03
34 . 53 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 01:36:30 6 -1 00:09:09
35 . 94 Mael Desrieux Moški FRA VTT ARDBIKE VALENCE 10048660739 01:39:20 6 -1 00:09:36
36 . 45 Tratnik Bajc Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10010728281 01:39:39 6 -1 00:09:35
37 . 65 Castellani Mattia Moški ITA ASD TEAM FRIULI-SANVITESE 10030096252 01:43:16 6 -1 00:09:25
38 . 98 Štirn Andraž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10060303769 01:46:42 6 -1 00:09:35
39 . 77 Skerl Stefano Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10031766571 01:31:49 5 -2 00:09:32
DNF 51 Zeťák Michael Moški CZE EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLíN 10010127588 00:24:21 2 -5 00:08:54
DNF 93 Zordan Eddy Moški ITA A.S.D. TEAM ADVENTURE PROJECT 10014350627 00:25:25 2 -5 00:08:44
DNF 78 Gommé Hugo Moški FRA UC DARNéTAL 10015095709 01:18:38 4 -3 00:09:03
DNF 92 Zarantonello Tommaso Moški ITA A.S.D. TEAM ADVENTURE PROJECT 10015637895 00:11:36 1 -6 00:11:36
DNF 88 Vidoni Matteo Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA TEAM VELOCIRAPTORS 10011075663 00:26:17 2 -5 00:09:18
DNF 90 Roccon Andrea Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014349415 00:09:21 1 -6 00:09:21
DNF 58 Pettigiani Martino Moški ITA TEAM PIEMONTE FCI 10015778042 00:09:40 1 -6 00:09:40
DNF 87 Cudicio Alberto Moški ITA BANDIZIOL CYCLING TEAM 10015631532 00:25:35 2 -5 00:09:35
DNF 63 Noël Clément Moški FRA TEAMVTTSAVERDUN 10014161172 00:43:28 3 -4 00:09:12
DNF 91 Casarotto Christian Moški ITA A.S.D. TEAM ADVENTURE PROJECT 10029911548 00:47:36 3 -4 00:09:36
DNF 69 Rechenmacher Klaus Moški ITA ASV KORTSCH RAIFFEISEN 10015514122 01:20:29 5 -2 00:09:33
DNF 95 Almonti Andrea Moški ITA UCLA1991 PACAN BAGUTTI 10014349213 01:15:29 5 -2 00:09:17
DNF 89 DA ALEX CANAL Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011181959 01:15:17 5 -2 00:08:57
DNF 96 Trabalza Alessio Moški ITA VALLERBIKE ASD 10033096582 01:10:07 5 -2 00:08:46
DNF 35 Lenzi Alberto Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014349011 01:11:29 5 -2 00:08:34
DNS 66 Bajčeta Stefan Moški MNE PLJEVLJA XC TEAM 10010187307 02:29:07 1 -6 02:29:07
DNS 67 Lievore Daniele Moški ITA KTM TORRE BIKE 10014349920 02:29:09 1 -6 02:29:09
DNS 47 Segatori Tomas Moški ITA VALLERBIKE ASD 10014842802 02:29:05 1 -6 02:29:05
U23+ELITE W-Ž
1 . 111 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 01:33:14 6 -- 00:09:14
2 . 118 Marchet Giorgia Ženski ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011144270 01:33:47 6 00:00:33 00:09:14
3 . 120 Tovo Marika Ženski ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011219042 01:34:04 6 00:00:50 00:09:15
4 . 114 Štěpánová Karla Ženski CZE BMC N1 TEAM CZ 10008143435 01:35:45 6 00:02:31 00:09:09
5 . 113 ŠKARNITZLOVÁ Jitka Ženski CZE GAPP SYSTEM - CABTECH MTB RACING TEAM 10006049043 01:37:08 6 00:03:54 00:09:11
6 . 134 Medvedeva Vera Ženski RUS A.S.D. TEAM ADVENTURE PROJECT 10003423979 01:37:27 6 00:04:13 00:09:17
7 . 133 Druml Corina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC-HERMAGOR 10011150233 01:40:25 6 00:07:11 00:09:35
8 . 126 Verrando Alessia Ženski ITA TEAM LAPIERRE TRENTINO ALé 10010128295 01:42:44 6 00:09:30 00:09:57
9 . 127 Baroni Francesca Ženski ITA VALLERBIKE ASD 10010998871 01:43:46 6 00:10:32 00:09:31
10 . 112 Crnogorac Jovana Ženski SRB SERBIA NATIONAL TEAM 10007299232 01:44:42 6 00:11:28 00:09:47
11 . 121 WOJTYLA Gabriela Ženski POL SUPERIOR ZATOR 10009547612 01:47:26 6 00:14:12 00:10:00
12 . 117 Mitterbauer Lisa Ženski AUT FOUR ES RACING TEAM 10006759466 01:49:32 6 00:16:18 00:10:09
13 . 123 Campanari Angela Ženski ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10010647954 01:50:32 6 00:17:18 00:09:58
14 . 124 Döring Maria Ženski DEU TSV GROßSCHöNAU 10010827103 01:51:55 6 00:18:41 00:10:43
15 . 122 Gaspardino Giulia Ženski ITA TEAM PIEMONTE FCI 10007678037 01:53:22 6 00:20:08 00:10:15
16 . 131 Pilat Noemi Ženski ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10011144371 01:34:49 5 -1 00:10:28
17 . 119 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10007545570 01:35:59 5 -1 00:10:34
18 . 130 Selva Chiara Ženski ITA A.S.D BIKE PRO ACTION 10008853656 01:36:56 5 -1 00:10:53
19 . 129 Piana Federica Ženski ITA ASD ANDORACE 10015787136 01:38:28 5 -1 00:10:33
20 . 137 Filipović Ema Ženski CRO BK BIKER 10011044240 01:40:37 5 -1 00:11:29
21 . 136 Bisig Alessia Ženski CHE TOWER - SPORTS VC ESCHENBACH 10015529377 01:41:05 5 -1 00:11:06
22 . 132 Michieletto Giovanna Ženski ITA ASD SALESE FACTORY TEAM 10009386954 01:46:37 5 -1 00:11:23
23 . 139 Lazzari Giulia Ženski ITA MERIDA ITALIA TEAM 10015513617 01:56:13 5 -1 00:12:06
24 . 140 Knap Maruša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:37:59 4 -2 00:13:04
DNF 128 Casasola Sara Ženski ITA SERVETTO STRADALLI ALURECYCLING 10010998972 00:29:03 2 -4 00:10:47
DNF 125 Krupová Lucie Ženski CZE EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLíN 10011008268 00:31:29 2 -4 00:10:27
DNF 141 Stegangolo Giorgia Ženski ITA FOUR ES RACING TEAM 10011006551 00:32:01 2 -4 00:10:54
DNF 138 Hofmann Anna Ženski AUT RC SPORT VOLLMANN POWERED BY BMC 10016042063 00:35:41 2 -4 00:12:42
DNF 115 Calvetti Serena Ženski ITA KTM PROTEK DAMA 10006448662 00:09:13 1 -5 00:09:13
DNS 116 Tanovic Lejla Ženski SMF TEAM 10009167490 00:22:11 1 -5 00:22:11
U19 M-M
1 . 157 Fontana Filippo Moški ITA GOTTARDO GIOCHI CANEVA 10016518878 01:05:47 5 -- 00:08:00
2 . 153 Jirous Samuel Moški CZE CESKA SPORITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 10048206455 01:06:51 5 00:01:04 00:07:59
3 . 205 Bair Mario Moški AUT UCI RACING TEAM HAIMING 10035124185 01:07:42 5 00:01:55 00:08:45
4 . 171 VITTONE EMANUELE Andreas Moški ITA VELO CLUB MONTE TAMARO 10030119692 01:08:22 5 00:02:35 00:08:11
5 . 163 Huez Emanuele Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10030330668 01:08:55 5 00:03:08 00:07:59
6 . 191 Cherchi Dario Moški ITA ASD BICI CAMOGLI GOLFO PARADISO 10030256809 01:09:07 5 00:03:20 00:08:54
7 . 170 Toneatti Davide Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030672491 01:09:11 5 00:03:24 00:09:02
8 . 174 BERGAGNA Tommaso Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030685831 01:09:20 5 00:03:33 00:08:31
9 . 196 Dudek Tomáš Moški CZE GAPP SYSTEM - CABTECH MTB RACING TEAM 10047226654 01:09:27 5 00:03:40 00:08:39
10 . 215 Giuffredi Federico Moški ITA PEDALE FIDENTINO 10029870728 01:09:37 5 00:03:50 00:08:39
11 . 154 Schierl Jakub Moški CZE EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLíN 10016518070 01:09:59 5 00:04:12 00:08:23
12 . 161 Cerri Gianluca Moški ITA MERIDA ITALIA TEAM 10023558856 01:10:22 5 00:04:35 00:08:17
13 . 168 Kunášek Josef Moški CZE EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLíN 10023478832 01:10:32 5 00:04:45 00:08:10
14 . 175 VANTAGGIATO Ramon Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA TEAM VELOCIRAPTORS 10030362091 01:10:47 5 00:05:00 00:08:47
15 . 199 Caspani Riccardo Moški ITA VELO CLUB MONTE TAMARO 10029857388 01:11:07 5 00:05:20 00:08:51
16 . 151 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578000 01:11:34 5 00:05:47 00:08:14
17 . 164 Tomášek Alvin Moški CZE EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLíN 10023479034 01:11:50 5 00:06:03 00:08:24
18 . 219 Pescarmona Luca Moški ITA TEAM MERIDA ITALIA 10029214360 01:11:53 5 00:06:06 00:09:06
19 . 195 Pavan Marco Moški ITA ROSTESE-RODMAN 10023491461 01:12:53 5 00:07:06 00:08:40
20 . 156 Holland Michael Moški AUT NATURFREUNDE WILHELMSBURG 10048897175 01:12:59 5 00:07:12 00:08:23
21 . 155 Govekar Matevž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582444 01:13:14 5 00:07:27 00:08:14
22 . 165 Martinuzzi Cristian Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA TEAM VELOCIRAPTORS 10029882953 01:13:29 5 00:07:42 00:08:26
23 . 159 Pohl Ronald Moški AUT UCI RACING TEAM HAIMING 10051118273 01:13:42 5 00:07:55 00:08:25
24 . 160 Weiss Hugo Moški FRA PIVOT EC ANDUZE 10026646385 01:13:47 5 00:08:00 00:08:05
25 . 202 Chiumenti Giacomo Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA TEAM VELOCIRAPTORS 10032901572 01:14:09 5 00:08:22 00:09:05
26 . 217 Faoro Lorenzo Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10030695935 01:14:23 5 00:08:36 00:09:02
27 . 211 Manenti Nicola Moški ITA TEAM BIKE ROCKS ASD (02K3988) 10030622981 01:14:35 5 00:08:48 00:08:57
28 . 173 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:14:51 5 00:09:04 00:08:52
29 . 206 Bisig Andrin Moški CHE TOWER SPORTS VC ESCHENBACH 10045935241 01:15:11 5 00:09:24 00:08:57
30 . 188 Lässer Franz-Josef Moški AUT LRV STEIERMARK 10048898387 01:15:18 5 00:09:31 00:09:05
31 . 169 Merlino Gabriele Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10023491360 01:15:34 5 00:09:47 00:08:32
32 . 197 Ponížil Karel Moški CZE 4EVER CYKLO BULIS 10047262626 01:15:45 5 00:09:58 00:09:32
33 . 152 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017583757 01:15:46 5 00:09:59 00:08:35
34 . 207 MAZZUCCO Loris Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10030282976 01:15:46 5 00:09:59 00:09:21
35 . 216 MARIETTI Enrico Moški ITA G.S. LAGORAI BIKE 10029543352 01:15:57 5 00:10:10 00:09:18
36 . 212 Olivetti Mattia Moški ITA ASD LA FENICE MTB 10029846072 01:16:20 5 00:10:33 00:08:54
37 . 178 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 01:16:23 5 00:10:36 00:08:51
38 . 208 Braida Edoardo Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10030359061 01:16:39 5 00:10:52 00:09:11
39 . 222 Casasola Manuel Moški ITA A.S.D. LIBERTAS CERESETTO 10030379471 01:17:12 5 00:11:25 00:09:34
40 . 203 Sliwinski Piotr Moški POL RMF FM HEG 10056301410 01:17:48 5 00:12:01 00:09:26
41 . 218 Flati Daniele Moški ITA 02C2113 - MELAVI' TIRANO BIKE A.S.D. 10030434944 01:17:49 5 00:12:02 00:09:20
42 . 166 Sylvester Balázs Moški HUN FEMAT-ZKSE 10023646762 01:18:41 5 00:12:54 00:08:45
43 . 167 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:20:08 5 00:14:21 00:08:54
44 . 187 Zanette Marco Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10028951248 01:20:22 5 00:14:35 00:09:45
45 . 220 Specchier Lucas Moški CHE TEAM DOM CYCLE 10016598603 01:20:32 5 00:14:45 00:09:27
46 . 214 Berton Alessandro Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA TEAM VELOCIRAPTORS 10030190626 01:21:02 5 00:15:15 00:09:07
47 . 180 Hunjak Stjepan Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028437350 01:21:13 5 00:15:26 00:09:14
48 . 185 Pederiva Simone Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10032190644 01:22:19 5 00:16:32 00:09:01
49 . 213 Ferrario Lorenzo Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10029995717 01:22:40 5 00:16:53 00:09:34
50 . 177 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652667 01:22:58 5 00:17:11 00:09:18
51 . 224 MECCHIA LORENZO Moški SLO JAMS BIKETEAM BUJA 10033415470 01:23:06 5 00:17:19 00:09:51
52 . 181 Vinklarek Frantisek Moški CZE 4EVER CYKLOBULIS 10047317186 01:23:08 5 00:17:21 00:09:16
53 . 209 Galli Andrea Moški ITA TEAM ALBA OROBIA BIKE ASD 10030694218 01:23:51 5 00:18:04 00:09:45
54 . 182 Colautti Francesco Moški ITA ASD TRIVIUM FROGGY TEAM 10029174651 01:25:19 5 00:19:32 00:09:29
55 . 194 Brunner Dominik Moški AUT LRV STEIERMARK 10035133077 01:06:26 4 -1 00:09:43
56 . 225 CAMPANA DANIELE Moški ITA LITEGOSA ASD 10029182129 01:07:37 4 -1 00:09:55
57 . 176 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:07:48 4 -1 00:09:30
58 . 189 Pivetta Davide Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10031494365 01:07:52 4 -1 00:09:56
59 . 183 Elipanni Lorenzo Moški ITA KTM TORRE BIKE 10077580782 01:08:15 4 -1 00:09:50
60 . 193 Toffolo Daniele Moški ITA ASD TRIVIUM FROGGY TEAM 10032537925 01:09:28 4 -1 00:09:52
61 . 198 Andreasen Alexander Moški DNK RACING KOLDING 10053822654 01:09:37 4 -1 00:09:19
62 . 221 Vello Damiano Moški ITA TEAM FRIULI SANVITESE 10032587839 01:09:47 4 -1 00:09:50
DNF 184 Leone Samuele Moški ITA MERIDA ITALIA TEAM 10029422104 00:39:58 3 -2 00:08:43
DNF 179 Kocen Timotej Moški CRO BK MARATON BECIKLIN 10028427650 00:50:33 3 -2 00:09:57
DNF 172 Colombo Andrea Moški ITA VELO CLUB MONTE TAMARO 10030115349 00:25:05 2 -3 00:08:31
DNF 158 Zangerle Emanuel Moški AUT UCI RACING TEAM HAIMING 10035126411 00:08:50 1 -4 00:08:50
DNF 190 Gregorutti Massimiliano Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10032649776 00:09:22 1 -4 00:09:22
DNF 201 MARIUTTI Thomas Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA TEAM VELOCIRAPTORS 10028967719 00:09:59 1 -4 00:09:59
DNS 162 Bedrník Matěj Moški CZE ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 10047212005 02:27:08 1 -4 02:27:08
DNS 186 Figoutz Matthias Moški AUT LRV STEIERMARK 10035135303 02:27:10 1 -4 02:27:10
DNS 192 Damiano Andrea Moški ITA ASD BICI CAMOGLI GOLFO PARADISO 10030116359 02:27:14 1 -4 02:27:14
DNS 204 Godnič Jan Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10028739363 02:27:16 1 -4 02:27:16
DNS 210 Cudiz Tomas Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10030366135 02:27:19 1 -4 02:27:19
DNS 223 TRDIN MATEJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079956676 02:27:21 1 -4 02:27:21
U19 W-Ž
1 . 231 Giada Specia Ženski ITA A.S.DILETTANTISTICA TEAM VELOCIRAPTORS 10030420800 01:02:30 4 -- 00:09:35
2 . 233 Saskova Tereza Ženski CZE CESKA SPORITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 10048171392 01:02:50 4 00:00:20 00:09:24
3 . 237 Wiedmann Tamara Ženski AUT UCI RACING TEAM HAIMING 10035124286 01:03:00 4 00:00:30 00:09:36
4 . 239 Bertoni Giulia Ženski ITA UCLA1991 PACAN BAGUTTI 10030059674 01:08:59 4 00:06:29 00:10:07
5 . 232 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 01:09:52 4 00:07:22 00:09:56
6 . 245 Zontone Asia Ženski ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030380077 01:10:14 4 00:07:44 00:10:13
7 . 238 Kucerova Monika Ženski CZE CESKA SPORITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 10054835801 01:10:22 4 00:07:52 00:10:26
8 . 236 Pagotto Gaia Ženski ITA A.S.DILETTANTISTICA TEAM VELOCIRAPTORS 10023490754 01:14:13 4 00:11:43 00:10:16
9 . 240 Graf Julia Maria Ženski ITA ASC KARDAUN 10030132426 01:15:14 4 00:12:44 00:10:30
10 . 249 Hatz Anna Ženski AUT LRV STEIERMARK 10050144435 01:15:58 4 00:13:28 00:11:43
11 . 248 WAGNER LENA Anna Ženski AUT LRV STEIERMARK 10035128431 01:16:48 4 00:14:18 00:11:04
12 . 234 Žufić Ania Ženski CRO BK MARATON BECIKLIN 10015304257 01:17:20 4 00:14:50 00:11:28
13 . 242 DE CAMILLA PIERI Ženski ITA ASD BICI CAMOGLI GOLFO PARADISO 10030147277 01:17:52 4 00:15:22 00:10:41
14 . 243 Zarantonello Maria Ženski ITA A.S.D. TEAM ADVENTURE PROJECT 10029612666 01:18:15 4 00:15:45 00:11:23
15 . 235 Mosser Nina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR 10053587632 01:18:40 4 00:16:10 00:12:01
16 . 244 Prchalova Libuse Ženski CZE 4EVER CYKLOBULIS 10047317388 01:18:51 4 00:16:21 00:11:49
17 . 252 Lea Gros Ženski FRA AC BEAUMES DE VENISE 10070085716 01:20:21 4 00:17:51 00:11:30
18 . 246 bošnjak larisa Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 01:22:27 4 00:19:57 00:11:23
19 . 254 Neißl Marlena Ženski AUT LRV STEIERMARK 10052572465 01:24:19 4 00:21:49 00:11:57
20 . 253 Berto Antonia Ženski ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 10030119086 01:28:10 4 00:25:40 00:12:04
21 . 247 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572744 01:03:02 3 -1 00:12:24
22 . 241 Roca Estelle Ženski FRA O.C.P 10066204201 00:33:48 2 -2 00:11:10
DNS 250 Bassi Martina Ženski ITA MERIDA ITALIA TEAM 10030722005 01:53:05 1 -3 01:53:05
DNS 251 Tavella Arianna Ženski ITA A.S.DILETTANTISTICA TEAM VELOCIRAPTORS 10029086745 01:53:08 1 -3 01:53:08
AMATERJI-M
1 . 364 Bravin Andrea Moški ITA UC CAPRIVESI 10006573247 01:13:31 5 -- 00:10:36
2 . 367 Pozzecco Daniel Moški ITA TEAM EPPINGER 10006107546 01:17:41 5 00:04:10 00:10:51
3 . 365 Vogrig Flavio Moški ITA VALCHIARó 10028903455 01:20:13 5 00:06:42 00:11:18
4 . 370 Da Ivo Ros Moški ITA ASD LA ROCCIA TEAM 10076313217 01:21:30 5 00:07:59 00:11:24
5 . 351 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 10015836646 01:22:39 5 00:09:08 00:11:42
6 . 355 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 10007662273 01:23:50 5 00:10:19 00:11:51
7 . 369 Celeghin Davide Moški ITA BIKE CLUB 2000 10030066849 01:24:49 5 00:11:18 00:11:30
8 . 371 Wayer Benjamin Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10032966745 01:25:02 5 00:11:31 00:11:26
9 . 362 Ferenčak Urban Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10006807259 01:28:00 5 00:14:29 00:12:31
10 . 593 BETTIN NICOLA Moški ITA BANDO CYCLING TEAM 10031010779 01:30:37 5 00:17:06 00:12:04
11 . 366 Petrussa Davide Moški ITA VALCHIARO\' 10031616425 01:31:27 5 00:17:56 00:12:33
12 . 352 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 01:34:58 5 00:21:27 00:12:35
13 . 357 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642563 01:14:34 4 -1 00:12:14
14 . 353 Marinčič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017641452 01:14:35 4 -1 00:12:21
15 . 356 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 01:20:40 4 -1 00:13:09
16 . 368 Pezzin Federico Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10034289682 01:22:06 4 -1 00:12:43
17 . 359 Gergolet Gregor Moški SLO KK DJAK 10017592851 01:24:36 4 -1 00:13:07
18 . 274 Abbrescia Matteo Moški ITA MBC TRIESTE 10075578340 01:25:18 4 -1 00:12:52
19 . 360 Keržan Peter Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643371 01:39:26 4 -1 00:14:36
DNF 354 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10058947688 00:12:35 1 -4 00:12:35
DNF 372 Sulini Diego Moški ITA S.C. COTTUR 10053719085 00:13:00 1 -4 00:13:00
VETERANI 1-M
1 . 373 Budin Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003509360 01:17:40 5 -- 00:10:32
2 . 380 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2SIMPL 10007400979 01:22:24 5 00:04:44 00:10:33
3 . 382 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614170 01:23:24 5 00:05:44 00:11:31
4 . 375 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641654 01:23:45 5 00:06:05 00:11:15
5 . 377 Podgornik Tadej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017595174 01:24:11 5 00:06:31 00:10:52
6 . 381 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553344 01:25:17 5 00:07:37 00:11:04
8 . 387 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017552940 01:26:37 5 00:08:57 00:11:12
9 . 390 Sandri Simone Moški ITA TEAM EPPINGER 1003262280 01:26:37 5 00:08:57 00:12:03
10 . 388 Valerio Pavan Moški ITA ASD LA ROCCIA TEAM 10053619358 01:28:04 5 00:10:24 00:11:26
11 . 376 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:31:14 5 00:13:34 00:11:50
12 . 374 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 01:03:09 4 -1 00:10:49
13 . 378 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SPORTR.SI 10006955385 01:13:34 4 -1 00:12:07
14 . 384 BALANTIČ MARKO Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079954757 01:14:56 4 -1 00:12:19
15 . 361 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10017602046 01:21:13 4 -1 00:12:36
16 . 383 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574158 01:21:34 4 -1 00:12:56
17 . 385 Gomišček Gaber Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10076410217 01:25:24 4 -1 00:13:00
DNF 386 Casasola Emmanuel Moški ITA BANDO CYCLING TEAM 10015040135 00:12:05 1 -4 00:12:05
VETERANI 1-Ž
7 . 389 Armellin Stefano Ženski ITA ASD LA ROCCIA TEAM 10053622186 01:26:25 5 00:08:45 00:11:42
VETERANI 2-M
1 . 391 Blaznik Robert Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003481270 01:16:36 5 -- 00:10:34
2 . 397 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 01:18:19 5 00:01:43 00:10:48
3 . 392 Boškin Aleš Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003492586 01:18:35 5 00:01:59 00:11:10
4 . 404 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 01:19:28 5 00:02:52 00:11:00
5 . 394 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 01:19:32 5 00:02:56 00:10:57
6 . 277 Zotti Ivan Moški ITA ASD BIKE AND RUN 18098145600 01:22:25 5 00:05:49 00:11:12
7 . 403 Štrancar Primož Moški SLO MBK SPORTR.SI 10004206548 01:24:20 5 00:07:44 00:11:31
8 . 396 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 01:25:09 5 00:08:33 00:11:40
9 . 405 Konič Sebastjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574259 01:25:33 5 00:08:57 00:11:26
10 . 393 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:25:58 5 00:09:22 00:11:34
11 . 270 FABBRONI LUCA GIAN Moški ITA TEAM ZEROBIKE 10015042155 01:26:54 5 00:10:18 00:11:40
12 . 402 Petric Dejan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10056062142 01:27:01 5 00:10:25 00:11:55
13 . 395 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614372 01:30:47 5 00:14:11 00:12:17
14 . 399 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 01:31:39 5 00:15:03 00:13:11
15 . 400 Nemeček Dejan Moški SLO PROADVENTURE-ZIPVITSPORT 10017606591 01:32:18 5 00:15:42 00:12:23
16 . 410 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017625486 01:32:52 5 00:16:16 00:12:33
17 . 412 Pivetta Giorgio Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10032206812 01:14:22 4 -1 00:12:04
18 . 401 Jeram Damjan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017652465 01:14:33 4 -1 00:12:18
19 . 398 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 01:16:50 4 -1 00:11:26
20 . 406 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 01:20:18 4 -1 00:12:53
21 . 407 Auer Sandi Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017631146 01:30:07 4 -1 00:13:17
22 . 275 Locnikar Bojan Moški SLO BIKEREPUBLIC 10017586080 00:52:30 3 -2 00:12:08
23 . 269 MATTIUZZO CHRISTIAN Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10029664095 00:54:04 3 -2 00:12:32
VETERANI 3-M
1 . 418 Vesel Peter Moški SLO UNI TEAM 10017567791 01:22:47 5 -- 00:11:46
2 . 423 Braidot Mauro Moški ITA CAPRIVESI 10029544564 01:26:37 5 00:03:50 00:11:39
3 . 600 BELLANTE DARIO Moški ITA LITEGOSA ASD 10029513242 01:30:01 5 00:07:14 00:11:42
4 . 272 KUZMIN KONSTANTIN Moški SLO BIKEK HALOZE 2002 10080132488 01:35:52 5 00:13:05 00:12:09
5 . 422 Marco Dabba' Moški ITA ASD LA ROCCIA TEAM 10053629664 01:13:53 4 -1 00:12:40
6 . 417 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 01:15:48 4 -1 00:12:13
7 . 424 Vello Francesco Moški ITA TEAM FRIULI SANVITESE 10032785980 01:20:11 4 -1 00:12:57
8 . 416 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 01:23:59 4 -1 00:13:10
9 . 419 PEZZIN Claudio Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10028501412 01:24:48 4 -1 00:14:01
10 . 421 Demichele Paolo Moški ITA MBC TRIESTE 10075595518 01:37:20 4 -1 00:14:21
DNF 409 Terrida Francesco Moški ITA BANDO CYCLING TEAM 10057331125 01:02:52 3 -2 00:14:20
VETERANKE-Ž
1 . 135 Braumann Birgit Ženski AUT TREK GRAVITY GIRLS / SU BIKESTORE.CC 10003499761 01:18:47 4 -- 00:13:12
2 . 426 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 01:07:32 3 -1 00:14:43
3 . 427 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948294 01:25:35 3 -1 00:16:37
HOBI - MOšKI-M
1 . 510 Ločnikar Martin Moški SLO BIKEREPUBLIC 00:51:00 3 -- 00:12:39
2 . 504 Ferencak Kristos Moški SLO 00:52:07 3 00:01:07 00:12:39
3 . 273 Kidrič Jakob Moški SLO BIKEK HALOZE 2002 00:53:05 3 00:02:05 00:12:36
U17 M-M
1 . 318 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SportR.Si 10017582545 00:52:37 4 -- 00:08:26
2 . 320 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 00:52:55 4 00:00:18 00:08:31
3 . 319 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 00:52:57 4 00:00:20 00:08:32
4 . 336 Hatz Lukas Moški AUT LRV STEIERMARK 10050146152 00:53:46 4 00:01:09 00:08:40
5 . 326 Saska Jan Moški CZE Ceska Sporitelna Specialized Junior MTB team 10058329013 00:54:05 4 00:01:28 00:08:33
6 . 316 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:54:19 4 00:01:42 00:08:43
7 . 344 Capra Manuel Moški ITA G.S. LAGORAI BIKE 10029227902 00:55:51 4 00:03:14 00:09:00
8 . 200 Busiello Marco Moški ITA U.C. COSTAMASNAGA 10030394225 00:56:16 4 00:03:39 00:08:54
9 . 304 Skerl Daniel Moški ITA Cycling Team Friuli 10031567319 00:56:33 4 00:03:56 00:08:50
10 . 325 Nadalutti Valentino Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10028847780 00:56:37 4 00:04:00 00:08:34
11 . 317 Gnezda Nace Moški SLO MBK SportR.Si 10017654586 00:56:41 4 00:04:04 00:09:03
12 . 280 ROSSO MATTIAS Moški ITA LITEGOSA ASD 10030425951 00:56:53 4 00:04:16 00:09:07
13 . 347 Kovar Stefan Moški AUT Wiener Sport Club, Piraten u. Cyclisten set 1883 10048988620 00:57:09 4 00:04:32 00:09:01
14 . 313 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017647617 00:57:39 4 00:05:02 00:08:51
15 . 327 Valentin Reinbacher Moški AUT AUTOHOME RACING TEAM 10035134491 00:58:04 4 00:05:27 00:09:02
16 . 307 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 00:58:27 4 00:05:50 00:09:32
17 . 323 bošnjak fran Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 00:58:37 4 00:06:00 00:09:19
18 . 314 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 00:58:50 4 00:06:13 00:09:07
19 . 338 Vazzola Gianni Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10030897514 00:59:40 4 00:07:03 00:08:54
20 . 345 Vedersø Oliver Sølvhøj Moški DNK MTB 7130+ 10051224165 00:59:41 4 00:07:04 00:09:04
21 . 278 VUERICH LUCA Moški ITA LITEGOSA ASD 10030678252 01:00:18 4 00:07:41 00:09:28
22 . 309 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 01:00:21 4 00:07:44 00:09:08
23 . 343 Zanette Alessandro Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10030934290 01:00:36 4 00:07:59 00:09:11
24 . 330 Hauser Theo Moški AUT LRV STEIERMARK 10035128330 01:00:43 4 00:08:06 00:09:12
25 . 340 Flocco Kevin Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10029409774 01:02:24 4 00:09:47 00:09:35
26 . 311 Jereb Jan Moški SLO MBK SportR.Si 10017651253 01:03:24 4 00:10:47 00:09:40
27 . 303 Lukić Siniša Moški BK KOZARA 10056388710 01:03:53 4 00:11:16 00:09:15
28 . 592 LORENZO DOLIANA Moški ITA LITEGOSA ASD 10030654509 01:04:22 4 00:11:45 00:09:56
29 . 306 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017613968 01:04:50 4 00:12:13 00:09:56
30 . 342 Rechenmacher Hannes Moški ITA ASV KORTSCH RAIFFEISEN 10029087856 01:05:10 4 00:12:33 00:10:00
31 . 308 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 01:06:32 4 00:13:55 00:09:24
32 . 350 Benvenuto Francesco Moški ITA ASD BICI CAMOGLI GOLFO PARADISO 10034634236 01:07:12 4 00:14:35 00:09:58
33 . 332 Ronchiato Giovanni Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA TEAM VELOCIRAPTORS 10028916690 01:07:41 4 00:15:04 00:10:19
34 . 315 Jereb Tine Moški SLO MBK SportR.Si 10017649637 01:09:05 4 00:16:28 00:10:26
35 . 333 Pistolato Luca Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA TEAM VELOCIRAPTORS 10031587527 01:10:49 4 00:18:12 00:10:04
36 . 310 Mrak Matevž Moški SLO MBK SportR.Si 10017613362 01:10:51 4 00:18:14 00:10:16
37 . 312 Rosanda Dante Moški CRO BK MONTES 10028439370 01:12:33 4 00:19:56 00:11:49
38 . 475 Padoin Telemaco Moški ITA ASD CICLISTI EUROVELO 10029255685 01:13:27 4 00:20:50 00:10:50
39 . 339 Rubens Marco Maria Moški ITA ASD BICI CAMOGLI GOLFO PARADISO 10033154176 00:52:45 3 -1 00:11:05
40 . 321 Brus Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073869827 00:53:23 3 -1 00:11:11
41 . 301 Pavlič Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 00:54:34 3 -1 00:10:33
42 . 329 Sgorlon Alex Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10033356260 00:56:15 3 -1 00:11:29
43 . 324 Šoić Leon Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10044104769 00:57:25 3 -1 00:11:01
44 . 346 Flank Marco Moški ITA Cycling Team Friuli 10029213553 00:57:43 3 -1 00:11:26
45 . 302 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653879 01:01:51 3 -1 00:12:26
46 . 322 Bakoš Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10076674339 01:02:16 3 -1 00:12:07
47 . 335 Gancitano Francesco Moški ITA ASD TRIVIUM FROGGY TEAM 10031714334 01:11:02 3 -1 00:13:53
DNF 305 Krobot Mihael Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028449373 00:44:13 2 -2 00:17:09
U17 W-Ž
1 . 258 Holland Cornelia Ženski AUT NATURFREUNDE WILHELMSBURG 10048897074 00:49:57 3 -- 00:12:23
2 . 261 Sadnik Katharina Ženski AUT RC ARBÖ GRIFFEN 10035125906 00:50:27 3 00:00:30 00:12:36
3 . 265 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 00:57:02 3 00:07:05 00:13:15
4 . 260 Lackner Annabell Ženski AUT SPORT AM WöRTHERSEE 10035138131 00:58:03 3 00:08:06 00:13:31
5 . 264 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 00:58:11 3 00:08:14 00:13:19
6 . 262 Filipović Jana Ženski CRO BK Biker 10028428963 00:58:39 3 00:08:42 00:13:24
7 . 256 PAPO ALICE Ženski ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030630863 01:01:24 3 00:11:27 00:13:23
8 . 259 Vello Margherita Ženski ITA TEAM FRIULI SANVITESE 10054910771 01:02:34 3 00:12:37 00:14:25
9 . 263 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 01:02:35 3 00:12:38 00:13:23
10 . 257 RUMAC ELISA Ženski ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10028984085 01:04:15 3 00:14:18 00:13:44
11 . 255 Ferriolo Ilaria Ženski ITA TRIVIUM 10030789703 01:07:59 3 00:18:02 00:14:02
U15 M-M
1 . 446 Rus Jure Moški SLO MBK SportR.Si 10017582848 00:22:51 4 -- 00:05:15
2 . 460 Massa Fabio Moški ITA U.C. COSTAMASNAGA 10030940758 00:23:39 4 00:00:48 00:05:23
3 . 447 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:23:54 4 00:01:03 00:05:44
4 . 442 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:23:59 4 00:01:08 00:05:48
5 . 468 Cafueri Tommaso Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10029149591 00:24:00 4 00:01:09 00:05:48
6 . 445 Smrdel Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10017582747 00:24:00 4 00:01:09 00:05:36
7 . 458 Kummerer Kilian Moški AUT ARBÖ AKSÖ RLM OMYA VILLACH 10035133986 00:24:12 4 00:01:21 00:05:53
8 . 467 Cerri Simone Moški ITA U.C. COSTAMASNAGA 10028837676 00:24:13 4 00:01:22 00:06:01
9 . 474 TONEATTI LUCA Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10034676874 00:24:38 4 00:01:47 00:05:59
10 . 433 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564963 00:24:42 4 00:01:51 00:05:31
11 . 463 Saccon Federico Moški ITA CONEGLIANO BIKE TEAM A.S.D. 10030718466 00:25:03 4 00:02:12 00:06:10
12 . 461 Ferretto Mattia Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA TEAM VELOCIRAPTORS 10030431308 00:25:03 4 00:02:12 00:05:41
13 . 443 Gladek Marcel Moški SLO MBK SportR.Si 10017588811 00:25:19 4 00:02:28 00:05:46
14 . 440 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 00:25:21 4 00:02:30 00:05:56
15 . 470 Vedersø Frede Sølvhøj Moški DNK MTB 7130+ 10050560727 00:25:26 4 00:02:35 00:06:15
16 . 441 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 00:25:31 4 00:02:40 00:06:02
17 . 472 Di Gaspero Cristiano Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10033905322 00:25:34 4 00:02:43 00:06:16
18 . 462 Rossi Lorenzo Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA TEAM VELOCIRAPTORS 10033718089 00:25:35 4 00:02:44 00:05:52
19 . 469 Sist Andrea Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10030789602 00:25:38 4 00:02:47 00:06:23
20 . 455 Frey Valentin Moški AUT ALTIS THE BIKE TEAM 10064051710 00:25:46 4 00:02:55 00:06:00
21 . 434 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:25:53 4 00:03:02 00:05:50
22 . 435 Potočnik Vid Moški SLO KK RAVNE 10064120822 00:26:02 4 00:03:11 00:06:02
23 . 465 Flocco Alan Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10028787459 00:26:06 4 00:03:15 00:06:08
24 . 281 BELLANTE DOMINIK Moški ITA LITEGOSA ASD 10029304084 00:26:25 4 00:03:34 00:06:03
25 . 454 Maria Giacomo Bergagna Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10033542075 00:27:05 4 00:04:14 00:06:30
26 . 471 Moimas Daniel Moški ITA Cycling Team Friuli 10028945386 00:27:25 4 00:04:34 00:06:32
27 . 457 Goritschnig Marco Moški AUT IM.PULS SPORT 10079633546 00:27:33 4 00:04:42 00:06:43
28 . 452 Svilokos Jakov Moški CRO BK MONTES 10064832356 00:27:42 4 00:04:51 00:06:13
29 . 439 Svetličič Jošt Moški SLO MBK SportR.Si 10017653576 00:27:44 4 00:04:53 00:06:22
30 . 444 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:27:45 4 00:04:54 00:06:39
31 . 456 BUCHBAUER Julian Moški AUT ALTIS The bike Team 10035134289 00:27:46 4 00:04:55 00:06:32
32 . 438 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:28:30 4 00:05:39 00:06:54
33 . 466 Da Alessandro Parè Moški ITA ASD TRIVIUM FROGGY TEAM 10032262786 00:29:53 4 00:07:02 00:06:50
34 . 430 Ahačič Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 253 85 00:29:58 4 00:07:07 00:06:53
35 . 448 Koselj Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 00:30:37 4 00:07:46 00:07:00
36 . 431 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 00:23:07 3 -1 00:07:12
37 . 428 Pohar Ažbe Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651758 00:23:19 3 -1 00:07:09
38 . 436 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 00:23:35 3 -1 00:07:07
39 . 464 DELLA MEA ASSI Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030893167 00:23:49 3 -1 00:06:16
40 . 450 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 00:24:11 3 -1 00:07:53
41 . 453 Ahola Ruben Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10077184500 00:24:47 3 -1 00:07:30
42 . 432 Golmajer Juš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564660 00:24:52 3 -1 00:07:54
43 . 449 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:25:39 3 -1 00:07:44
44 . 451 VerlinŠek Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059004272 00:28:23 3 -1 00:08:52
45 . 429 Jukič Mirza Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567185 00:30:38 3 -1 00:08:54
DNS 437 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 00:59:10 1 -3 00:59:10
DNS 459 Ertl Alexander Moški AUT TSV BIKE TOTAL HARTBERG 10035129744 00:59:12 1 -3 00:59:12
U15 W-Ž
1 . 495 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:26:46 4 -- 00:06:10
2 . 480 Martini Johanna Ženski AUT ARBö ASKö RLM OMYA VILLACH 10035120751 00:27:02 4 00:00:16 00:06:19
3 . 485 Braida Lucrezia Ženski ITA ASD TEAM GRANZON 10028924774 00:27:41 4 00:00:55 00:06:08
4 . 481 Jacob Klara Ženski DEU ALTIS THE BILE TEAM 10035142070 00:27:55 4 00:01:09 00:06:46
5 . 484 Martina Chiara Borghese Ženski ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10031325627 00:28:40 4 00:01:54 00:06:20
6 . 482 Tomasella Elena Ženski ITA CONEGLIANO BIKE TEAM A.S.D. 10028919926 00:28:43 4 00:01:57 00:06:52
7 . 493 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SportR.Si 10017582949 00:28:50 4 00:02:04 00:06:33
8 . 476 Reinbacher Helene Ženski AUT AUTOHOME RACING TEAM 10035134390 00:29:05 4 00:02:19 00:06:46
9 . 279 ROSSO ARIANA Ženski ITA LITEGOSA ASD 10029208805 00:29:32 4 00:02:46 00:06:51
10 . 492 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK SportR.Si 10017579010 00:29:43 4 00:02:57 00:06:42
11 . 483 Canciani Lisa Ženski ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10053334220 00:22:11 3 -1 00:07:01
12 . 488 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:22:26 3 -1 00:06:43
13 . 490 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 00:22:34 3 -1 00:06:42
14 . 491 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SportR.Si 10017582646 00:23:37 3 -1 00:07:12
15 . 494 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654687 00:25:12 3 -1 00:07:28
16 . 478 Godnič Petra Ženski ITA Cycling Team Friuli 10028943770 00:25:12 3 -1 00:07:43
17 . 489 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 00:25:14 3 -1 00:07:42
18 . 487 Mastrangelo Alessia Ženski ITA Cycling Team Friuli 10029428366 00:25:25 3 -1 00:08:03
19 . 599 EPŠEK LANA Ženski SLO KK RAVNE 10017649940 00:25:41 3 -1 00:08:03
20 . 486 Galicia Valencia Nicol Ženski ITA Cycling Team Friuli 10032359180 00:26:50 3 -1 00:08:08
DNS 477 Crosa Francesca Ženski ITA ASD BICI CAMOGLI GOLFO PARADISO 10051058760 00:58:28 1 -3 00:58:28
DNS 479 Krebs Sarah Ženski AUT RLM OMYA VILLACJ 10055850055 00:58:34 1 -3 00:58:34
U13 M-M
1 . 499 Terpin Tine Moški SLO MBK SportR.Si 10017583252 00:19:44 3 -- 00:06:21
2 . 498 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:20:09 3 00:00:25 00:06:16
3 . 532 Sadnik Johannes Moški AUT RC ARBÖ GRIFFEN 10074560244 00:20:11 3 00:00:27 00:06:39
4 . 497 Zupanič Jurij Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 00:20:28 3 00:00:44 00:06:27
5 . 524 Dobnig Nico Moški AUT ARBö ASKö RLM OMYA VILLACH 10053688571 00:20:33 3 00:00:49 00:06:48
6 . 496 Rudolf Jernej Moški SLO MBK SportR.Si 10017578202 00:20:38 3 00:00:54 00:06:22
7 . 512 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641957 00:21:37 3 00:01:53 00:06:35
8 . 500 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:21:52 3 00:02:08 00:06:50
9 . 534 Pletzer Benjamin Moški AUT IM.PULS SPORT 10079632738 00:22:02 3 00:02:18 00:06:51
10 . 520 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 00:22:05 3 00:02:21 00:07:10
11 . 594 PRCHAL JAROSLAV Moški CZE 4EVER Cyklo Bulis 10078032642 00:22:14 3 00:02:30 00:07:00
12 . 514 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 10017644785 00:22:17 3 00:02:33 00:06:52
13 . 591 ZAMBON GIOVANNI Moški ITA TEAM OTTAVIO BOTTECCHIA 10032765166 00:22:27 3 00:02:43 00:07:00
14 . 515 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:22:42 3 00:02:58 00:06:55
15 . 525 Rencelj Filip Moški ITA Cycling Team Friuli 10034723152 00:22:42 3 00:02:58 00:07:19
16 . 511 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 00:23:28 3 00:03:44 00:07:01
17 . 513 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 00:24:22 3 00:04:38 00:07:49
18 . 523 Ursella Leonardo Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030431914 00:24:31 3 00:04:47 00:07:10
19 . 521 Mavrović Mirko Moški CRO BK MONTES 10059089552 00:25:27 3 00:05:43 00:08:01
20 . 276 COLLEDANI MIRCO Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10070647104 00:25:34 3 00:05:50 00:07:54
21 . 527 KOČAR Mark Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079958191 00:25:53 3 00:06:09 00:08:05
22 . 516 Kunc Ambrož Moški SLO MBK SportR.Si 10017578404 00:25:53 3 00:06:09 00:08:04
23 . 528 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:25:58 3 00:06:14 00:08:09
24 . 535 Fior Federico Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10055735574 00:26:07 3 00:06:23 00:08:07
25 . 526 Kovač Pij Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073867100 00:26:38 3 00:06:54 00:08:44
26 . 518 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:27:07 3 00:07:23 00:08:21
27 . 517 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 10028439067 00:27:41 3 00:07:57 00:07:46
28 . 519 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 00:28:00 3 00:08:16 00:08:36
29 . 590 JAGODIČ AŽBE Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 00:28:18 3 00:08:34 00:08:53
30 . 529 Moimas Manuel Moški ITA Cycling Team Friuli 10031567117 00:29:32 3 00:09:48 00:08:22
31 . 598 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:29:52 3 00:10:08 00:08:59
32 . 522 GUTMAN OŽBEJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079247263 00:20:01 2 -1 00:09:34
33 . 533 Goritschnig David Moški AUT IM.PULS SPORT 10079633849 00:20:35 2 -1 00:09:32
34 . 530 PetkovŠek Nejc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:23:12 2 -1 00:10:01
U13 W-Ž
1 . 552 Sadnik Theresa Ženski AUT RC ARBÖ GRIFFEN 10074570752 00:23:17 3 -- 00:07:43
2 . 548 Vitkovics Vanda Ženski HUN Femat-ZKSE 10057781365 00:23:55 3 00:00:38 00:07:31
3 . 539 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 00:25:00 3 00:01:43 00:07:51
4 . 536 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643876 00:25:08 3 00:01:51 00:08:06
5 . 551 Tambosco Ilaria Ženski ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030949145 00:25:53 3 00:02:36 00:08:10
6 . 545 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 10058281725 00:26:01 3 00:02:44 00:08:18
7 . 541 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 10055771849 00:27:30 3 00:04:13 00:08:39
8 . 537 Mikuž Nika Ženski SLO MBK SportR.Si 10017578303 00:27:52 3 00:04:35 00:08:36
9 . 596 CASASOLA NADIA Ženski ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10031321583 00:28:26 3 00:05:09 00:09:08
10 . 542 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337 00:28:39 3 00:05:22 00:08:47
11 . 546 Sabatino Alice Ženski ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10031621778 00:29:18 3 00:06:01 00:09:05
12 . 543 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:20:09 2 -1 00:09:31
13 . 544 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 00:21:45 2 -1 00:10:00
14 . 549 Sušnik Tjaša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258846 00:28:52 2 -1 00:12:54
DNF 553 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260058 00:08:57 1 -2 00:08:57
DNS 550 Lazzari Greta Ženski ITA MERIDA ITALIA TEAM 10028785843 00:35:49 1 -2 00:35:49
U11 M-M
1 . 554 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:15:20 2 -- 00:07:31
2 . 558 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:15:27 2 00:00:07 00:07:36
3 . 563 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641856 00:15:28 2 00:00:08 00:07:37
4 . 555 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 00:15:37 2 00:00:17 00:07:30
5 . 575 Rencelj Jakob Moški ITA Cycling Team Friuli 10034727495 00:16:00 2 00:00:40 00:07:56
6 . 562 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 00:16:46 2 00:01:26 00:07:54
7 . 556 Cigale Amadej Moški SLO MBK SportR.Si 10017588407 00:16:56 2 00:01:36 00:08:06
8 . 564 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 00:17:01 2 00:01:41 00:08:25
9 . 578 Sist Samuele Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10033367778 00:17:40 2 00:02:20 00:08:19
10 . 557 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SportR.Si 10017578606 00:17:53 2 00:02:33 00:08:35
11 . 561 Klemenčič Urban Moški SLO MBK SportR.Si 10017588508 00:18:07 2 00:02:47 00:09:02
12 . 570 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567589 00:18:46 2 00:03:26 00:08:54
13 . 566 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:18:51 2 00:03:31 00:09:13
14 . 559 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:19:08 2 00:03:48 00:09:16
15 . 568 Antler Jurij Moški SLO KK DJAK 10062189007 00:19:12 2 00:03:52 00:09:32
16 . 573 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:19:18 2 00:03:58 00:09:18
17 . 577 Berlec Oskar Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075246520 00:19:32 2 00:04:12 00:09:26
18 . 576 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 00:20:58 2 00:05:38 00:10:02
19 . 560 Kunc Lovro Moški SLO MBK SportR.Si 10017578707 00:21:20 2 00:06:00 00:10:17
20 . 572 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 00:21:27 2 00:06:07 00:10:23
21 . 567 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK SportR.Si 10050452512 00:23:17 2 00:07:57 00:10:20
DNF 571 Sabatino Jacopo Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10031621879 00:07:53 1 -1 00:07:53
DNF 574 Hlabian Erik Moški ITA Cycling Team Friuli 10034712543 00:08:48 1 -1 00:08:48
DNS 565 Močnik Tomaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017605379 00:22:32 1 -1 00:22:32
DNS 569 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 00:22:34 1 -1 00:22:34
U11 W-Ž
1 . 579 Terpin Eva Ženski SLO MBK SportR.Si 10017578505 00:14:45 2 -- 00:07:14
2 . 580 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:17:04 2 00:02:19 00:08:13
3 . 584 Cafueri Rachele Ženski ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10033802965 00:17:36 2 00:02:51 00:08:25
4 . 583 Pletzer Lina Ženski AUT IM.PULS SPORT 12345678901 00:18:04 2 00:03:19 00:08:27
5 . 581 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:24:01 2 00:09:16 00:11:35
6 . 595 MARANI VALENTINA Ženski ITA TEAM OTTAVIO BOTTECCHIA 10080106422 00:15:58 1 -1 00:15:58
DNF 582 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:21:00 1 -1 00:21:00
U9 M-M
1 . 288 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:15:57 11 -- 00:00:20
2 . 290 Ursella Federico Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10075213376 00:16:17 11 00:00:20 00:00:20
3 . 283 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 00:16:14 10 -1 00:00:26
4 . 286 Lampe Urban Moški SLO MBK SportR.Si 10050453421 00:16:01 9 -2 00:00:27
5 . 289 Tambosco Cristian Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10052177492 00:16:03 9 -2 00:00:24
6 . 282 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:16:06 9 -2 00:00:24
7 . 287 Rupnik Luka Moški SLO MBK SportR.Si 10050449882 00:16:08 9 -2 00:00:30
8 . 285 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK SportR.Si 10060808068 00:16:10 9 -2 00:00:29
9 . 284 Mlakar Tine Moški SLO MBK SportR.Si 10017588710 00:16:25 8 -3 00:00:32
10 . 292 GRUDEN ŽIGA Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079229883 00:16:30 8 -3 00:00:33
11 . 293 Hafner Matija Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075253893 00:15:59 6 -5 00:00:39
U9 W-Ž
1 . 294 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:16:26 11 -- 00:00:22
2 . 299 Vedersø Andrea Sølvhøj Ženski DNK MTB 7130+ 10078263119 00:16:15 9 -2 00:00:27
3 . 298 Štrukelj Mija Ženski SLO ŠKTD LOM 00:16:19 9 -2 00:00:25
4 . 295 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948092 00:16:22 9 -2 00:00:26
5 . 297 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 00:16:05 8 -3 00:00:28
6 . 588 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:16:12 8 -3 00:00:32
7 . 602 Čebron Lia Ženski SLO KK Črn trn 00:16:28 7 -4 00:00:40
U7 M-M
1 . 585 Rupnik Lan Moški SLO MBK SportR.Si 10050455340 00:09:40 1 -- 00:09:40
2 . 586 Mikuž Filip Moški SLO MBK SportR.Si 10079492187 00:09:41 1 00:00:01 00:09:41
3 . 601 ČEBRON Enej Moški SLO 00:09:45 1 00:00:05 00:09:45
4 . 587 Simonič Adam Moški SLO / 00:09:47 1 00:00:07 00:09:47
U7 W-Ž
1 . 589 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 00:09:49 1 -- 00:09:49
2 . 597 ŠTRUKELJ NEŽA Ženski SLO 00:09:50 1 00:00:01 00:09:50

Komentarji