Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Završnica 2018 UCI C2

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Završnica 2018 UCI C2 Datum:22.04.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št. krogov Zaostanek Najboljši krog
ELITE M-M
1 . 1 Parti András Moški HUN WABERER'S TREK TEAM 10004031140 -- 6 -- 00:12:27
2 . 17 MEDVEDEV DIMITRI Moški RUS METALLURGICA VENETA GT TREVISAN TEAM 10056060728 -- 6 -- 00:14:20
3 . 16 CLERICI DAVIDE Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10009823757 -- 6 -- 00:14:17
4 . 8 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 -- 6 -- 00:14:27
5 . 6 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 -- 6 -- 00:14:44
6 . 7 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 -- 6 -- 00:14:17
7 . 14 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 -- 6 -- 00:14:48
8 . 11 Bagnol joris Moški FRA TEAM NCA BERGAMONT LEVENS VTT 10006455837 -- 6 -- 00:15:09
9 . 18 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 -- 6 -- 00:15:21
10 . 25 SEGAT SIMONE Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10013694764 -- 6 -- 00:15:37
11 . 9 Galić Jurica Moški CRO BK MONTES 10028402590 -- 6 -- 00:16:51
12 . 21 Drinovec Matej Moški SLO KK KRANJ 10010968862 -- 6 -- 00:16:54
DNS 4 DMYTRO TITARENKO Moški UKR UKRAINE TEAM 10006764722 -- 1 -- 01:37:05
DNS 34 Lunardi Pietro Moški ITA CORRATEC MTB RACING TEAM 10029475856 -- 1 -- 01:37:07
DNS 32 Mihalkovits Lukas Moški AUT ASKÖ MK FACTORY RACING TEAM 10013974246 -- 1 -- 01:37:06
U23 M-M
1 . 5 Palumby Zsombor Moški HUN SVS PRO TEAM 10008821223 -- 6 -- 00:14:31
2 . 3 VOLODYMYR KOZLOVSKYY Moški UKR UKRAINE TEAM 10009839420 -- 6 -- 00:14:40
3 . 30 Pozzo Marco Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10008835670 -- 6 -- 00:15:06
4 . 22 Cerutti Gregorio Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10009823656 -- 6 -- 00:15:09
5 . 10 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 -- 6 -- 00:15:31
6 . 33 Charmes Theo Moški FRA SUNN BEAUMES DE VENISE 10015697210 -- 6 -- 00:16:04
7 . 35 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 -- 6 -- 00:16:02
8 . 20 Dalla Pria Andrea Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014209672 -- 6 -- 00:16:03
9 . 27 ZARANTONELLO TOMMASO Moški ITA METALLURGICA VENETA GT TREVISAN TEAM 10015637895 -- 6 -- 00:16:43
10 . 24 PAVLO Lukan Moški UKR UKRAINE TEAM 10011083040 -- 6 -- 00:15:55
11 . 29 Mazzucchelli Marco Moški ITA LUGAGNANO OFF ROAD 10009844268 -- 6 -- 00:16:01
12 . 28 Roccon Andrea Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014349415 -- 6 -- 00:16:51
13 . 19 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 -- 6 -- 00:15:29
14 . 12 Borsos Benedek Moški HUN SVS PRO TEAM 10010834173 -- 5 -- 00:16:39
15 . 13 Čibej Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010186802 -- 5 -- 00:16:53
16 . 23 Štirn Andraž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10060303769 -- 5 -- 00:16:57
DNF 2 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 -- 4 -- 00:14:03
DNF 31 Cerri Luca Moški ITA LUGAGNANO OFF ROAD 10009448992 -- 3 -- 00:16:49
DNF 15 Tratnik Bajc Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10010728281 -- 3 -- 00:16:36
DNF 26 ZORDAN EDDY Moški ITA METALLURGICA VENETA GT TREVISAN TEAM 10014350627 -- 1 -- 00:16:39
U23+ELITE W-Ž
1 . 41 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 -- 5 -- 00:16:53
2 . 45 MEDVEDEVA VERA Ženski RUS METALLURGICA VENETA GT TREVISAN TEAM 10003423979 -- 5 -- 00:17:13
3 . 42 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10007545570 -- 5 -- 00:18:19
4 . 48 Pilat Noemi Ženski ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10011144371 -- 5 -- 00:19:22
5 . 46 LIRUSSI ANNA Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10011075461 -- 5 -- 00:19:51
6 . 50 Maria SHERSTIUK Ženski UKR UKRAINE TEAM 10016149066 -- 5 -- 00:20:29
7 . 43 Wieltschnig Julia Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR 10008821425 -- 5 -- 00:20:28
8 . 47 Casasola Sara Ženski ITA SERVETTO STRADALLI ALURECYCLING 10010998972 -- 4 -- 00:17:53
9 . 49 Knap Maruša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 -- 4 -- 00:25:00
DNS 44 Świerczyńska Patrycja Ženski POL OK RACING 10011057374 -- 1 -- 01:46:17
U19 M-M
1 . 101 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578000 -- 4 -- 00:15:30
2 . 123 VANTAGGIATO Ramon Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030362091 -- 4 -- 00:15:27
3 . 108 Truntschka Baptiste Moški FRA TEAM VELOPROSHOP BY MAXPERF 10066425681 -- 4 -- 00:15:17
4 . 109 Bergagna Tommaso Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030685831 -- 4 -- 00:15:34
5 . 105 MARTINUZZI Christian Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10029882953 -- 4 -- 00:15:53
6 . 111 Pavan Marco Moški ITA ROSTESE RODMAN ASD 10023491461 -- 4 -- 00:15:49
7 . 121 PEDERIVA SIMONE Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10032190644 -- 4 -- 00:16:06
8 . 124 BERTON ALESSANDRO Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030190626 -- 4 -- 00:15:57
9 . 112 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 -- 4 -- 00:15:50
10 . 104 Sylvester Balázs Moški HUN FEMAT-ZKSE 10023646762 -- 4 -- 00:16:19
11 . 106 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 -- 4 -- 00:16:20
12 . 107 Merlino Gabriele Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10023491360 -- 4 -- 00:16:20
13 . 110 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 -- 4 -- 00:16:37
14 . 102 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017583757 -- 4 -- 00:17:10
15 . 114 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 -- 4 -- 00:17:14
16 . 128 Chenu Mattéo Moški FRA TEAM NCA BERGAMONT LEVENS VTT 10070837767 -- 4 -- 00:17:51
17 . 119 Hunjak Stjepan Moški CRO 10028437350 -- 4 -- 00:18:26
18 . 115 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652667 -- 4 -- 00:18:46
19 . 120 Bertolutti Simone Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10058700946 -- 4 -- 00:20:15
20 . 126 Genadiy Moiseev Moški UKR UKRAINE TEAM 10034890577 -- 3 -- 00:17:08
21 . 116 Mancu Benjamin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002050 -- 3 -- 00:25:06
DNF 118 TRDIN MATEJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079956676 -- 2 -- 00:26:59
DNF 113 Casasola Manuel Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10030379471 -- 1 -- 00:18:45
DNF 127 Pontoni Luca Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10031682305 -- 1 -- 00:23:27
DNF 103 Govekar Matevž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582444 -- 1 -- 01:37:12
DNF 122 CHIUMENTI GIACOMO Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10032901572 -- 1 -- 01:37:14
DNF 129 Cudiz Tomas Moški SLO CAPRIVESI 10030366135 -- 1 -- 01:37:19
DNS 125 Perli Leonardo Moški ITA CORRATEC MTB RACING TEAM 10030620355 -- 1 -- 01:37:16
U19 W-Ž
1 . 61 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 -- 3 -- 00:18:38
2 . 64 Meresse Laétitia Ženski FRA TEAM VELOPROSHOP BY MAXPERF 10067758221 -- 3 -- 00:19:59
3 . 62 bošnjak larisa Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 -- 3 -- 00:20:57
4 . 63 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572744 -- 3 -- 00:21:43
AMATERKE-Ž
1 . 247 Strnad Andreja Ženski SLO SCOTT TEAM 10017652566 -- 1 -- 01:40:21
AMATERJI-M
1 . 240 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 10015836646 -- 4 -- 00:17:12
2 . 117 Kidrič Jakob Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10080439757 -- 4 -- 00:17:53
3 . 241 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 -- 4 -- 00:17:55
4 . 242 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642563 -- 4 -- 00:18:17
5 . 245 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10058947688 -- 4 -- 00:18:23
6 . 246 Maretič Žiga Moški SLO ŠD KOLOKA 10017587700 -- 4 -- 00:18:43
7 . 243 Marinčič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017641452 -- 4 -- 00:18:49
VETERANI 1-M
1 . 215 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 -- 4 -- 00:15:42
2 . 208 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 -- 4 -- 00:16:12
3 . 201 Budin Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003509360 -- 4 -- 00:16:31
4 . 214 Rode Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10060490392 -- 4 -- 00:16:24
5 . 204 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641654 -- 4 -- 00:16:45
6 . 205 Podgornik Tadej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017595174 -- 4 -- 00:16:42
7 . 202 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2SIMPL 10007400979 -- 4 -- 00:17:00
8 . 206 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553344 -- 4 -- 00:17:18
9 . 211 Tušar Matej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017591033 -- 4 -- 00:17:36
10 . 203 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614170 -- 4 -- 00:17:39
11 . 207 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 -- 4 -- 00:17:32
12 . 212 Štucin Alen Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017591235 -- 4 -- 00:18:01
13 . 213 Bitenc Janez Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641755 -- 4 -- 00:19:14
14 . 210 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10017602046 -- 4 -- 00:19:13
15 . 209 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SPORTR.SI 10006955385 -- 4 -- 00:19:49
VETERANI 2-M
1 . 217 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 -- 4 -- 00:16:11
2 . 216 Blaznik Robert Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003481270 -- 4 -- 00:16:16
3 . 218 Boškin Aleš Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003492586 -- 4 -- 00:16:22
4 . 220 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 -- 4 -- 00:16:28
5 . 219 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 -- 4 -- 00:16:42
6 . 222 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 -- 4 -- 00:16:59
7 . 232 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 -- 4 -- 00:17:05
8 . 221 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 -- 4 -- 00:17:04
9 . 224 Petrič Dejan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10056062142 -- 4 -- 00:17:32
10 . 248 Jeram Damjan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017652465 -- 4 -- 00:17:38
11 . 230 Ažman Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10060657922 -- 4 -- 00:18:33
12 . 226 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 -- 4 -- 00:16:29
13 . 231 Grilj Jernej Moški SLO PLAMA-PUR 10017567084 -- 4 -- 00:19:01
14 . 228 Auer Sandi Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017631146 -- 3 -- 00:22:19
15 . 227 Keržan Peter Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643371 -- 3 -- 00:24:31
VETERANI 3-M
1 . 235 BIANCO MORENO Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10028518283 -- 4 -- 00:16:57
2 . 237 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 -- 4 -- 00:18:40
3 . 234 Ravnihar Primož Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017653071 -- 4 -- 00:18:32
4 . 249 Murgelj Matjaž Moški SLO BIKE REPUBLIC 10017627712 -- 4 -- 00:19:51
5 . 233 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 -- 4 -- 00:20:55
6 . 236 PEZZIN Claudio Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10028501412 -- 3 -- 00:22:38
7 . 250 CAPUTO Stefano Moški SLO BASTIONI BIKE 7937721 -- 3 -- 00:25:17
VETERANKE-Ž
1 . 238 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 -- 3 -- 00:23:58
HOBI - MOšKI-M
1 . 413 Ferencak Kristos Moški SLO 100 820 045 88 -- 3 -- 00:18:08
2 . 414 Strasek Ales Moški SLO 100 815 136 29 -- 3 -- 00:18:04
3 . 411 Sever Borut Moški SLO -- 3 -- 00:21:00
4 . 412 Jelečki Darko Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10077184496 -- 3 -- 00:23:54
U17 M-M
1 . 161 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582545 -- 3 -- 00:15:34
2 . 160 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 -- 3 -- 00:15:49
3 . 159 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 -- 3 -- 00:15:55
4 . 168 Oleksandr HUDYMA Moški UKR UKRAINE TEAM 10034870268 -- 3 -- 00:15:50
5 . 157 Nadalutti Valentino Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10028847780 -- 3 -- 00:16:09
6 . 167 VAZZOLA GIANNI Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10030897514 -- 3 -- 00:16:11
7 . 153 bošnjak fran Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 -- 3 -- 00:16:13
8 . 158 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 -- 3 -- 00:16:18
9 . 155 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017647617 -- 3 -- 00:16:47
10 . 152 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 -- 3 -- 00:17:21
11 . 156 Gnezda Nace Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017654586 -- 3 -- 00:17:22
12 . 149 Jereb Jan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017651253 -- 3 -- 00:17:47
13 . 154 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 -- 3 -- 00:17:20
14 . 148 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 -- 3 -- 00:18:11
15 . 150 Flocco Kevin Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10029409774 -- 3 -- 00:18:09
16 . 151 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 -- 3 -- 00:18:45
17 . 147 Jereb Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017649637 -- 3 -- 00:18:47
18 . 169 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017613968 -- 3 -- 00:19:01
19 . 143 Pavlič Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 -- 3 -- 00:19:22
20 . 165 RIVA MANUEL Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10029161921 -- 3 -- 00:19:27
21 . 166 Perosa Andrea Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030830725 -- 3 -- 00:19:48
22 . 146 Mrak Matevž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017613362 -- 3 -- 00:21:24
23 . 164 Lacković Luka Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080440969 -- 3 -- 00:21:27
24 . 163 Šoić Leon Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10044104769 -- 3 -- 00:23:32
DNF 144 Brus Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073869827 -- 1 -- 00:23:51
DNF 162 Krobot Mihael Moški CRO BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ 10028449373 -- 1 -- 01:37:21
U17 W-Ž
1 . 73 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 -- 3 -- 00:19:32
2 . 72 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 -- 3 -- 00:19:36
3 . 71 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 -- 3 -- 00:20:31
4 . 77 PAPO ALICE Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030630863 -- 3 -- 00:20:36
5 . 76 RUMAC ELISA Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10028984085 -- 3 -- 00:22:33
DNF 75 CAMPAGNA ERICA Ženski ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10033613312 -- 1 -- 00:26:30
DNS 74 GANNA OLIYNYK Ženski UKR UKRAINE TEAM 10034895227 -- 1 -- 01:45:19
U15 M-M
1 . 270 Rus Jure Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582848 -- 3 -- 00:10:51
2 . 267 Smrdel Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582747 -- 3 -- 00:10:56
3 . 269 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 -- 3 -- 00:11:13
4 . 287 FERRETTO MATTIA Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030431308 -- 3 -- 00:11:36
5 . 291 Saccon Federico Moški ITA CONEGLIANO BIKE TEAM A.S.D. 10030718466 -- 3 -- 00:11:32
6 . 286 ROSSI LORENZO Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10033718089 -- 3 -- 00:11:31
7 . 284 kaltak giorgio Moški ITA G.S. WINNERBIKE 10028786752 -- 3 -- 00:11:28
8 . 289 TONEATTI LUCA Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10034676874 -- 3 -- 00:12:00
9 . 263 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 -- 3 -- 00:11:48
10 . 264 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 -- 3 -- 00:11:46
11 . 268 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 -- 3 -- 00:11:55
12 . 262 Di Gaspero Cristiano Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10033905322 -- 3 -- 00:12:10
13 . 265 Gladek Marcel Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588811 -- 3 -- 00:11:57
14 . 290 DELLA MEA ASSI Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030893167 -- 3 -- 00:12:00
15 . 266 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564963 -- 3 -- 00:12:04
16 . 259 Flocco Alan Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10028787459 -- 3 -- 00:12:25
17 . 283 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 -- 3 -- 00:12:45
18 . 256 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 -- 3 -- 00:12:19
19 . 258 Svilokos Jakov Moški CRO BK MONTES 10064832356 -- 3 -- 00:12:30
20 . 281 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 -- 3 -- 00:13:24
21 . 255 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 -- 3 -- 00:13:34
22 . 253 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 -- 3 -- 00:13:13
23 . 260 Potočnik Vid Moški SLO KK RAVNE 10064120822 -- 3 -- 00:13:22
24 . 261 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 -- 3 -- 00:13:19
25 . 278 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 -- 3 -- 00:13:50
26 . 288 BERGAGNA GIACOMO MARIA Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10033542075 -- 3 -- 00:14:17
27 . 254 Koselj Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 -- 3 -- 00:14:37
28 . 280 VRHOVNIK Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079963346 -- 3 -- 00:14:19
29 . 277 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 -- 3 -- 00:15:43
30 . 251 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 -- 3 -- 00:16:07
31 . 272 Aralica Marin Moški CRO BK MONTES 10028411785 -- 3 -- 00:16:32
32 . 279 Ahačič Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017625385 -- 3 -- 00:13:44
33 . 274 Golmajer Juš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564660 -- 3 -- 00:16:36
34 . 282 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 -- 2 -- 00:16:51
DNF 252 Pohar Ažbe Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651758 -- 1 -- 01:00:42
DNF 275 Jukič Mirza Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567185 -- 1 -- 01:00:45
DNS 257 Svetličič Jošt Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017653576 -- 1 -- 01:00:44
U15 W-Ž
1 . 299 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 -- 3 -- 00:12:44
2 . 298 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017582949 -- 3 -- 00:13:06
3 . 295 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017582646 -- 3 -- 00:13:51
4 . 302 Tomasella Elena Ženski ITA CONEGLIANO BIKE TEAM A.S.D. 10028919926 -- 3 -- 00:13:49
5 . 296 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 -- 3 -- 00:14:07
6 . 303 BORGHESE CHIARA MARTINA Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10031325627 -- 3 -- 00:15:10
7 . 297 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017579010 -- 3 -- 00:14:57
8 . 292 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 -- 2 -- 00:16:32
9 . 300 Čoga Spasovski Dora Ženski CRO BK MONTES 10028447555 -- 2 -- 00:18:37
U13 M-M
1 . 305 Terpin Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017583252 -- 3 -- 00:06:46
2 . 329 VIEZZI Stefano Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO A -- 3 -- 00:06:45
3 . 307 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 -- 3 -- 00:07:02
4 . 308 Rudolf Jernej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578202 -- 3 -- 00:07:07
5 . 309 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 -- 3 -- 00:07:09
6 . 306 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 -- 3 -- 00:07:13
7 . 324 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 -- 3 -- 00:07:26
8 . 310 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 -- 3 -- 00:07:16
9 . 312 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 10017644785 -- 3 -- 00:07:49
10 . 315 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 -- 3 -- 00:07:54
11 . 314 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 -- 3 -- 00:07:54
12 . 313 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 -- 3 -- 00:08:03
13 . 320 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 -- 3 -- 00:08:14
14 . 311 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 -- 3 -- 00:07:14
15 . 318 Kunc Ambrož Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578404 -- 3 -- 00:08:16
16 . 321 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 -- 3 -- 00:08:29
17 . 330 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258442 -- 3 -- 00:08:37
18 . 316 Mavrović Mirko Moški CRO BK MONTES 10059089552 -- 3 -- 00:08:38
19 . 317 KOČAR Mark Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079958191 -- 3 -- 00:08:40
20 . 332 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 -- 3 -- 00:08:42
21 . 319 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 595 978 91 -- 3 -- 00:09:29
22 . 322 Jagodič Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 -- 3 -- 00:09:15
23 . 323 GUTMAN OŽBEJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079247263 -- 3 -- 00:10:23
24 . 331 Ranzinger Nejc Moški SLO BIKESHOP ŠEMPETER -- 2 -- 00:10:27
25 . 325 PetkovŠek Nejc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10081088950 -- 2 -- 00:10:42
26 . 326 BATTISTELLA Alessandro Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO A -- 2 -- 00:12:06
U13 W-Ž
1 . 344 Lipovac Amelie Ženski CRO BK MONTES 10028408149 -- 3 -- 00:08:08
2 . 336 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 10058281725 -- 3 -- 00:08:19
3 . 335 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643876 -- 3 -- 00:08:37
4 . 334 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 -- 3 -- 00:08:30
5 . 338 Mikuž Nika Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017578303 -- 3 -- 00:08:24
6 . 333 Vitkovics Vanda Ženski HUN FEMAT-ZKSE 10057781365 -- 3 -- 00:08:52
7 . 339 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337 -- 3 -- 00:08:57
8 . 341 CASASOLA Nadia Ženski ITA ASD LIBERTAS CERESETTO A -- 3 -- 00:08:59
9 . 343 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260058 -- 3 -- 00:09:05
10 . 337 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 10055771849 -- 3 -- 00:08:57
11 . 340 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 -- 2 -- 00:10:22
12 . 342 Sušnik Tjaša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258846 -- 2 -- 00:14:44
U11 M-M
1 . 345 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 -- 2 -- 00:07:20
2 . 348 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 -- 2 -- 00:07:49
3 . 347 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641856 -- 2 -- 00:07:40
4 . 362 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK SPORTR.SI 10050452512 -- 2 -- 00:08:07
5 . 346 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 -- 2 -- 00:08:06
6 . 349 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 -- 2 -- 00:08:18
7 . 350 Cigale Amadej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588407 -- 2 -- 00:08:02
8 . 370 MURRO Nicholas Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO A -- 2 -- 00:08:33
9 . 351 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 -- 2 -- 00:08:43
10 . 365 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916678 -- 2 -- 00:08:21
11 . 371 PICCINI Alejandro Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO A -- 2 -- 00:08:38
12 . 368 DI BERNARDO Fabio Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO A -- 2 -- 00:09:01
13 . 353 Klemenčič Urban Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588508 -- 2 -- 00:08:41
14 . 355 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 -- 2 -- 00:09:04
15 . 356 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 -- 2 -- 00:09:10
16 . 367 BLASEOTTO Gabriele Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO A -- 2 -- 00:09:12
17 . 354 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567589 -- 2 -- 00:09:38
18 . 352 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578606 -- 2 -- 00:09:22
19 . 358 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 -- 2 -- 00:09:32
20 . 361 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 -- 2 -- 00:09:49
21 . 360 Kunc Lovro Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578707 -- 2 -- 00:09:56
22 . 359 Berlec Oskar Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075246520 -- 2 -- 00:09:53
23 . 366 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 -- 2 -- 00:10:07
24 . 364 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576279 -- 2 -- 00:11:52
DNF 357 Antler Jurij Moški SLO 10062189007 -- 1 -- 00:26:13
U11 W-Ž
1 . 373 Terpin Eva Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017578505 -- 2 -- 00:07:43
2 . 374 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 -- 2 -- 00:08:33
3 . 379 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 -- 2 -- 00:09:17
4 . 377 SAVORGNANO Ambra Ženski ITA ASD LIBERTAS CERESETTO A -- 2 -- 00:09:50
5 . 376 MURRO Camilla Ženski ITA ASD LIBERTAS CERESETTO A -- 2 -- 00:10:28
6 . 375 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 -- 2 -- 00:11:11
U9 M-M
1 . 380 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 -- 4 -- 00:02:19
2 . 384 Rupnik Luka Moški SLO MBK SPORTR.SI 10050449882 -- 4 -- 00:02:36
3 . 382 Lampe Urban Moški SLO MBK SPORTR.SI 10050453421 -- 4 -- 00:02:38
4 . 389 Arbajter Jošt Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567488 -- 4 -- 00:02:40
5 . 383 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 -- 4 -- 00:02:40
6 . 381 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 -- 4 -- 00:02:50
7 . 386 Mlakar Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588710 -- 4 -- 00:02:59
8 . 391 Mlinar Klemen Moški SLO KK RAVNE -- 4 -- 00:03:03
9 . 392 ANTONUTTI Davide Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO A -- 4 -- 00:03:00
10 . 385 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10060808068 -- 4 -- 00:02:55
11 . 387 GRUDEN ŽIGA Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079229883 -- 4 -- 00:03:10
12 . 390 Štiftar Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 810 895 56 -- 3 -- 00:03:02
13 . 394 COMPARIN Andrea Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO A -- 3 -- 00:03:18
14 . 393 CASCIO Dorian Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO A -- 3 -- 00:03:29
15 . 395 ZUCCHIATTI Alessio Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO A -- 3 -- 00:03:25
U9 W-Ž
1 . 396 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 -- 4 -- 00:02:34
2 . 397 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 -- 4 -- 00:02:46
3 . 402 VIEZZI Alice Ženski ITA ASD LIBERTAS CERESETTO A -- 4 -- 00:03:02
4 . 398 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 -- 4 -- 00:03:03
5 . 399 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 -- 3 -- 00:03:06
6 . 401 Štrukelj Mija Ženski SLO ŠKTD LOM -- 3 -- 00:03:24
7 . 400 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 -- 3 -- 00:03:19
U7 M-M
1 . 403 Rupnik Lan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10050455340 -- 3 -- 00:01:43
2 . 404 Mikuž Filip Moški SLO MBK SPORTR.SI 10079492187 -- 3 -- 00:02:01
3 . 405 Horvat Jan Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080213425 -- 3 -- 00:02:07
4 . 415 MARKELJ Krištof Moški SLO KK ZAVRŠNICA -- 3 -- 00:03:08
5 . 407 ROPRET SIMON Moški SLO KK ZAVRŠNICA -- 2 -- 00:03:14
U7 W-Ž
1 . 409 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 822 406 24 -- 3 -- 00:02:27
2 . 410 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 -- 3 -- 00:02:33
3 . 408 Štrukelj Neža Ženski SLO ŠKTD LOM -- 3 -- 00:02:40

Komentarji