Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. maj

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. maj Datum:13.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. of laps Gap Best lap
ELITE M-M
1 . 1 Colledani Nadir Moški ITA BIANCHI COUNTERVAIL 10007946001 01:24:57 6 -- 00:13:50
2 . 16 PETTINA' Nicholas Moški ITA CS CARABINIERI 10006447248 01:26:39 6 00:01:42 00:13:51
3 . 2 Braidot Daniele Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:27:12 6 00:02:15 00:14:13
4 . 3 Parti András Moški HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 10004031140 01:28:38 6 00:03:41 00:14:32
5 . 22 Pellegrini Lorenzo Moški ITA VALLERBIKE ASD 10013492478 01:29:58 6 00:05:01 00:14:45
6 . 24 MEDVEDEV Dmitrii Moški RUS METALLURGICA VENETA GT TREVISAN TEAM 10056060728 01:30:24 6 00:05:27 00:14:27
7 . 10 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:31:34 6 00:06:37 00:15:01
8 . 9 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:32:51 6 00:07:54 00:15:06
9 . 25 CLERICI DAVIDE Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10009823757 01:33:40 6 00:08:43 00:15:12
10 . 15 Shevtsov Artem Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10007673387 01:34:51 6 00:09:54 00:15:30
11 . 13 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:35:41 6 00:10:44 00:15:51
12 . 27 Dal Piva Lorenzo Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10008832943 01:36:41 6 00:11:44 00:15:39
13 . 43 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 01:38:49 6 00:13:52 00:16:08
14 . 5 Righettini Andrea Moški ITA TREK SELLE SAN MARCO- TONELLO 10006806552 01:39:28 6 00:14:31 00:15:11
15 . 29 Rolland Bastien Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 01:39:58 6 00:15:01 00:16:25
16 . 53 Besaha Mikhail Moški BELARUSSIAN NATIONAL TEAM 10007909322 01:40:42 6 00:15:45 00:16:24
DNF 31 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 00:58:47 3 -3 00:17:46
U23 M-M
1 . 6 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:29:10 6 -- 00:14:25
2 . 12 Agostinelli Alessio Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 01:30:32 6 00:01:22 00:14:23
3 . 4 Dina Márton Moški HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 10008816775 01:30:39 6 00:01:29 00:14:33
4 . 11 Benjamin Le Ny Moški FRA SCOTT CREUSE OXYGENE GUERET 10011010389 01:32:01 6 00:02:51 00:14:39
5 . 28 Meier Jordan Moški FRA TEAM VTT VCA ANJOS 10014802180 01:32:46 6 00:03:36 00:15:10
6 . 7 Palumby Zsombor Moški HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 10008821223 01:33:48 6 00:04:38 00:14:58
7 . 21 Lenzi Alberto Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014349011 01:34:30 6 00:05:20 00:15:29
8 . 35 Barberini Alessandro Moški ITA VALLERBIKE ASD 10032574503 01:35:04 6 00:05:54 00:15:43
9 . 50 Zordan Eddy Moški ITA METALLURGICA VENETA GT TREVISAN TEAM 10014350627 01:35:51 6 00:06:41 00:15:37
10 . 23 De cosmo Gioele Moški ITA TREK SELLE SAN MARCO- TONELLO 10009823858 01:37:34 6 00:08:24 00:15:32
11 . 52 Olivetti Simone Moški ITA VALLERBIKE ASD 10009824060 01:37:35 6 00:08:25 00:15:52
12 . 26 Brancati Alberto Moški ITA ELIOS SR-SUNTOUR PRO TEAM 10011064246 01:39:23 6 00:10:13 00:16:08
13 . 39 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:41:38 6 00:12:28 00:16:10
14 . 8 Valter Attila Moški HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 10009820727 01:25:01 5 -1 00:15:45
15 . 14 Konyaev Oleksandr Moški UKR ELITE WOMEN 10009442225 01:25:09 5 -1 00:15:22
16 . 20 Borsos Benedek Moški HUN SVS PRO TEAM 10010834173 01:27:27 5 -1 00:17:04
17 . 19 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 01:28:32 5 -1 00:16:54
18 . 40 Zarantonello Tommaso Moški ITA METALLURGICA VENETA GT TREVISAN TEAM 10015637895 01:29:43 5 -1 00:16:54
19 . 38 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 01:30:25 5 -1 00:17:41
20 . 37 Dalla Pria Andrea Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014209672 01:30:39 5 -1 00:17:34
21 . 51 Molinari Rudy Moški ITA 10010602282 01:31:04 5 -1 00:17:10
22 . 41 Roccon Andrea Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014349415 01:31:04 5 -1 00:17:44
23 . 45 Reho Tom Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10011221264 01:31:05 5 -1 00:17:08
24 . 44 Almonti Andrea Moški ITA UCLA 1991 10014349213 01:32:45 5 -1 00:17:37
25 . 48 Bondarenko Ruslan Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10034821768 01:34:27 5 -1 00:16:24
DNF 34 Trabalza Alessio Moški ITA VALLERBIKE ASD 10033096582 00:53:11 3 -3 00:15:38
DNF 36 Cerutti Gregorio Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10009823656 00:51:28 3 -3 00:16:32
DNF 17 Pellizzon Moreno Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10008625304 00:48:31 3 -3 00:15:08
DNF 47 Vidoni Matteo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10011075663 00:47:27 3 -3 00:13:35
DNF 46 Lukan Pavlo Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10011083040 01:07:54 4 -2 00:16:20
U23+ELITE W-Ž
1 . 95 Pintarič Blaža Ženski SLO PINTATIM 10075347661 01:33:00 5 -- 00:18:06
2 . 96 MEDVEDEVA VERA Ženski RUS METALLURGICA VENETA GT TREVISAN TEAM 10003423979 01:33:30 5 00:00:30 00:18:05
3 . 101 Tovo Marika Ženski ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011219042 01:34:15 5 00:01:15 00:18:14
4 . 92 Marchet Giorgia Ženski ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011144270 01:34:35 5 00:01:35 00:18:35
5 . 90 Popova Iryna Ženski UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10006877785 01:36:14 5 00:03:14 00:18:10
6 . 91 Tanovic Lejla Ženski SMF TEAM 10009167490 01:42:39 5 00:09:39 00:20:06
7 . 102 SOUPEL TATSIANA Ženski BELARUSSIAN NATIONAL TEAM 10007471307 01:43:35 5 00:10:35 00:19:46
8 . 93 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10007545570 01:47:41 5 00:14:41 00:20:33
9 . 98 Sherstiuk Maria Ženski UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10016149066 01:52:11 5 00:19:11 00:21:33
10 . 99 Pilat Noemi Ženski ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10011144371 01:36:49 4 -1 00:22:53
11 . 97 LIRUSSI ANNA Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10011075461 01:40:06 4 -1 00:23:07
12 . 100 Saccu Francesca Ženski ITA MERIDA ITALIA TEAM 10011006349 01:47:22 4 -1 00:24:03
13 . 103 TSALAHUZ YULIYA Ženski BELARUSSIAN NATIONAL TEAM 10077414569 01:54:23 4 -1 00:27:30
DNF 94 SAVIĆ-POPOVIĆ Teodora Ženski SRB METALAC QUICK KRALJEVO 10010898235 01:16:17 2 -3 00:35:44
U19 M-M
1 . 65 Toneatti Davide Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030672491 01:03:16 4 -- 00:15:40
2 . 61 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578000 01:03:25 4 00:00:09 00:15:38
3 . 64 Cerri Gianluca Moški ITA MERIDA ITALIA TEAM 10023558856 01:04:16 4 00:01:00 00:15:50
4 . 67 VANTAGGIATO Ramon Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030362091 01:04:22 4 00:01:06 00:15:52
5 . 66 BERGAGNA Tommaso Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030685831 01:05:35 4 00:02:19 00:16:08
6 . 63 Govekar Matevž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582444 01:05:39 4 00:02:23 00:15:45
7 . 76 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 01:06:54 4 00:03:38 00:16:18
8 . 79 Chiumenti Giacomo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10032901572 01:06:55 4 00:03:39 00:16:06
9 . 68 MARTINUZZI Christian Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10029882953 01:07:51 4 00:04:35 00:15:56
10 . 73 PEDERIVA SIMONE Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10032190644 01:08:25 4 00:05:09 00:15:42
11 . 71 Pavan Marco Moški ITA ROSTESE RODMAN ASD 10023491461 01:08:57 4 00:05:41 00:16:24
12 . 74 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:09:23 4 00:06:07 00:16:23
13 . 75 Ponížil Karel Moški CZE 4EVER CYKLO BULIS 10047262626 01:10:18 4 00:07:02 00:16:18
14 . 80 Lässer Franz-Josef Moški AUT BIKECLUB GIANT STATTEGG 10048898387 01:10:37 4 00:07:21 00:16:56
15 . 72 Berton Alessandro Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030190626 01:13:54 4 00:10:38 00:17:43
16 . 69 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:16:11 4 00:12:55 00:17:19
17 . 85 Brunner Dominik Moški AUT BIKECLUB GIANT STATTEGG 10035133077 01:16:32 4 00:13:16 00:17:16
18 . 84 Figoutz Matthias Moški AUT GIANT STATTEGG 10035135303 01:35:57 4 00:32:41 00:17:15
DNF 78 Mancu Benjamin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002050 00:33:23 1 -3 00:33:23
DNF 82 Pescarmona Luca Moški ITA MERIDA ITALIA TEAM 10029214360 00:25:18 1 -3 00:25:18
DNF 62 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017583757 01:33:08 3 -1 00:16:52
U19 W-Ž
1 . 191 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 01:34:53 4 -- 00:22:38
2 . 192 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572744 01:20:06 3 -1 00:25:12
3 . 193 Logvinyuk Oleksandra Ženski UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10034884921 01:27:17 3 -1 00:27:22
AMATERJI-M
1 . 121 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 10015836646 01:17:54 4 -- 00:18:49
2 . 161 Kidrič Jakob Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10080439757 01:19:37 4 00:01:43 00:19:38
3 . 159 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 01:23:19 4 00:05:25 00:20:44
4 . 160 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642563 01:28:07 4 00:10:13 00:20:34
5 . 163 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10058947688 01:14:12 3 -1 00:22:37
DNF 165 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 00:36:34 1 -3 00:36:34
VETERANI 1-M
1 . 134 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 01:12:31 4 -- 00:17:33
2 . 133 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 01:13:43 4 00:01:12 00:18:12
3 . 140 Rode Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10060490392 01:14:25 4 00:01:54 00:18:25
4 . 143 Videcky Karel Moški CZE MAX CURSOR 10003376085 01:14:40 4 00:02:09 00:18:22
5 . 135 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641654 01:15:09 4 00:02:38 00:18:35
6 . 137 Podgornik Tadej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017595174 01:17:10 4 00:04:39 00:18:18
7 . 138 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:17:54 4 00:05:23 00:19:16
8 . 131 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2SIMPL 10007400979 01:21:10 4 00:08:39 00:19:27
9 . 139 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SPORTR.SI 10006955385 01:22:38 4 00:10:07 00:20:11
10 . 144 Ferencak Kristos Moški SLO KD RAJD 10082004588 01:23:09 4 00:10:38 00:20:18
11 . 130 Budin Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003509360 01:30:05 4 00:17:34 00:20:41
12 . 142 Bitenc Janez Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641755 01:30:25 4 00:17:54 00:22:01
13 . 141 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10017602046 01:33:46 4 00:21:15 00:22:56
VETERANI 2-M
1 . 146 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 01:12:20 4 -- 00:17:22
2 . 145 Blaznik Robert Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003481270 01:12:41 4 00:00:21 00:17:41
3 . 147 Boškin Aleš Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003492586 01:15:15 4 00:02:55 00:17:52
4 . 148 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 01:15:29 4 00:03:09 00:18:30
5 . 152 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:16:23 4 00:04:03 00:18:47
6 . 151 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 01:18:53 4 00:06:33 00:19:30
7 . 149 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:19:51 4 00:07:31 00:19:32
8 . 154 Ažman Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10060657922 01:23:53 4 00:11:33 00:20:21
9 . 150 Petrič Dejan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10056062142 01:26:24 4 00:14:04 00:20:53
DNF 153 Keržan Peter Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643371 00:33:53 1 -3 00:33:53
DNF 155 Erjavec Rok Moški SLO GANESHA TEAM 10017604773 01:07:04 3 -1 00:20:41
VETERANI 3-M
1 . 157 Sima Martin Moški CZE MAX CURSOR 10046860074 01:31:58 4 -- 00:21:55
2 . 156 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 01:12:32 3 -1 00:22:10
VETERANKE-Ž
1 . 169 Chmurova Sarka Ženski CZE MAX CURSOR 10002174396 01:13:11 3 -- 00:23:23
2 . 168 Procházková Kamila Ženski CZE MAX CURSOR 10047664972 01:22:21 3 00:09:10 00:26:28
3 . 167 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 01:23:54 3 00:10:43 00:26:05
HOBI - MOšKI-M
1 . 340 Jelečki Darko Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10077184496 00:37:29 3 -- 00:11:17
U17 M-M
1 . 158 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 00:48:17 3 -- 00:15:50
2 . 123 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582545 00:48:49 3 00:00:32 00:15:50
3 . 119 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:49:32 3 00:01:15 00:15:51
4 . 116 bošnjak fran Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 00:50:02 3 00:01:45 00:15:54
5 . 126 Trincheri Lorenzo Moški ITA UCLA1991 10030071192 00:51:41 3 00:03:24 00:16:36
6 . 118 Gnezda Nace Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017654586 00:51:49 3 00:03:32 00:17:00
7 . 120 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 00:52:24 3 00:04:07 00:15:55
8 . 113 Jereb Jan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017651253 00:53:02 3 00:04:45 00:17:22
9 . 112 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 00:53:30 3 00:05:13 00:17:39
10 . 115 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 00:54:34 3 00:06:17 00:17:38
11 . 111 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 00:56:18 3 00:08:01 00:17:40
12 . 117 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017647617 00:57:40 3 00:09:23 00:17:38
13 . 125 Fomin Dmytro Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10034862689 00:59:10 3 00:10:53 00:19:07
14 . 109 Jereb Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017649637 01:02:02 3 00:13:45 00:19:42
15 . 114 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 01:02:39 3 00:14:22 00:17:59
16 . 106 Lacković Luka Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080440969 01:06:39 3 00:18:22 00:21:02
17 . 110 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017613968 01:07:25 3 00:19:08 00:21:06
18 . 108 Mrak Matevž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017613362 01:10:22 3 00:22:05 00:21:29
19 . 105 Brus Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073869827 00:48:26 2 -1 00:22:49
20 . 107 Perosa Andrea Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030830725 00:54:20 2 -1 00:23:36
DNF 124 Bakoš Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10076674339 01:10:38 1 -2 01:10:38
U17 W-Ž
1 . 197 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 01:09:15 3 -- 00:21:39
2 . 196 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 01:18:13 3 00:08:58 00:24:53
U15 M-M
1 . 309 Rus Jure Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582848 00:32:04 4 -- 00:07:42
2 . 308 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:34:52 4 00:02:48 00:08:34
3 . 307 Smrdel Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582747 00:35:05 4 00:03:01 00:08:23
4 . 306 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:35:23 4 00:03:19 00:08:42
5 . 300 Gladek Marcel Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588811 00:35:48 4 00:03:44 00:08:43
6 . 295 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:36:58 4 00:04:54 00:08:18
7 . 297 Flocco Alan Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10028787459 00:37:05 4 00:05:01 00:08:45
8 . 302 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564963 00:37:20 4 00:05:16 00:09:03
9 . 303 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 00:37:47 4 00:05:43 00:08:58
10 . 305 FERRETTO MATTIA Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030431308 00:38:09 4 00:06:05 00:08:24
11 . 292 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:38:39 4 00:06:35 00:09:14
12 . 301 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 00:39:10 4 00:07:06 00:09:05
13 . 290 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:39:32 4 00:07:28 00:09:08
14 . 299 Di Gaspero Cristiano Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10033905322 00:40:02 4 00:07:58 00:08:57
15 . 298 kaltak giorgio Moški ITA G.S. WINNERBIKE 10028786752 00:40:20 4 00:08:16 00:08:40
16 . 304 ROSSI LORENZO Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10033718089 00:40:46 4 00:08:42 00:09:10
17 . 317 Ahačič Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017625385 00:41:28 4 00:09:24 00:09:46
18 . 289 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 00:41:44 4 00:09:40 00:10:05
19 . 296 Potočnik Vid Moški SLO KK RAVNE 10064120822 00:42:15 4 00:10:11 00:10:01
20 . 291 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:42:15 4 00:10:11 00:09:36
21 . 311 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 00:42:54 4 00:10:50 00:10:04
22 . 313 VRHOVNIK Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079963346 00:43:21 4 00:11:17 00:10:32
23 . 294 Svilokos Jakov Moški CRO BK MONTES 10064832356 00:43:26 4 00:11:22 00:10:25
24 . 314 Svetličič Jošt Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017653576 00:43:27 4 00:11:23 00:09:46
25 . 310 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 00:32:39 3 -1 00:10:17
26 . 312 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 00:36:29 3 -1 00:11:17
27 . 320 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 00:36:39 3 -1 00:11:26
28 . 319 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 00:37:56 3 -1 00:11:43
29 . 322 Jukič Mirza Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567185 00:38:49 3 -1 00:11:58
30 . 318 Golmajer Juš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564660 00:39:01 3 -1 00:12:10
31 . 316 Aralica Marin Moški CRO BK MONTES 10028411785 00:40:47 3 -1 00:12:37
32 . 321 Ahola Ruben Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10077184500 00:41:53 3 -1 00:12:35
33 . 315 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:48:54 2 -2 00:11:55
U15 W-Ž
1 . 336 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:39:01 4 -- 00:09:03
2 . 335 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017582949 00:31:33 3 -1 00:09:41
3 . 331 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 00:32:30 3 -1 00:09:51
4 . 334 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017582646 00:32:34 3 -1 00:10:05
5 . 332 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017579010 00:32:38 3 -1 00:10:15
6 . 330 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 00:39:21 3 -1 00:11:36
U13 M-M
1 . 256 Terpin Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017583252 00:23:41 4 -- 00:05:36
2 . 257 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:25:00 4 00:01:19 00:05:52
3 . 258 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 00:25:07 4 00:01:26 00:05:54
4 . 260 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 00:26:05 4 00:02:24 00:05:59
5 . 263 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 00:26:13 4 00:02:32 00:05:52
6 . 259 Rudolf Jernej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578202 00:26:22 4 00:02:41 00:05:54
7 . 261 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:26:43 4 00:03:02 00:06:07
8 . 278 Košeljnik Nace Moški SLO KK RAVNE 10079425196 00:28:01 4 00:04:20 00:06:34
9 . 267 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:28:37 4 00:04:56 00:06:45
10 . 265 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 00:28:59 4 00:05:18 00:06:44
11 . 262 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 10017644785 00:29:01 4 00:05:20 00:06:36
12 . 264 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:29:06 4 00:05:25 00:06:41
13 . 266 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 00:29:47 4 00:06:06 00:06:15
14 . 272 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:32:07 4 00:08:26 00:07:23
15 . 268 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:23:45 3 -1 00:07:11
16 . 269 Kunc Ambrož Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578404 00:24:16 3 -1 00:07:42
17 . 271 KOČAR Mark Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079958191 00:25:17 3 -1 00:07:57
18 . 273 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 00:26:12 3 -1 00:07:46
19 . 274 Jagodič Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 00:27:03 3 -1 00:08:39
20 . 275 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:28:39 3 -1 00:08:25
21 . 277 PetkovŠek Nejc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10081088950 00:33:00 3 -1 00:09:30
U13 W-Ž
1 . 279 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 10058281725 00:30:03 4 -- 00:07:19
2 . 286 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260058 00:24:01 3 -1 00:07:18
3 . 282 Mikuž Nika Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017578303 00:24:54 3 -1 00:08:07
4 . 283 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 10055771849 00:26:00 3 -1 00:08:11
5 . 280 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643876 00:26:17 3 -1 00:08:38
6 . 284 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337 00:26:28 3 -1 00:07:52
7 . 281 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 00:28:03 3 -1 00:08:55
8 . 285 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:30:24 3 -1 00:08:58
9 . 287 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 00:32:43 3 -1 00:09:58
U11 M-M
1 . 227 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:12:33 4 -- 00:03:03
2 . 229 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:13:13 4 00:00:40 00:03:06
3 . 228 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 00:13:22 4 00:00:49 00:03:07
4 . 232 Cigale Amadej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588407 00:13:33 4 00:01:00 00:03:13
5 . 231 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 00:14:03 4 00:01:30 00:03:08
6 . 235 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578606 00:14:26 4 00:01:53 00:03:19
7 . 237 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567589 00:14:29 4 00:01:56 00:03:19
8 . 240 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916678 00:14:33 4 00:02:00 00:03:28
9 . 234 Klemenčič Urban Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588508 00:14:35 4 00:02:02 00:03:34
10 . 233 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 00:15:03 4 00:02:30 00:03:31
11 . 236 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:15:19 4 00:02:46 00:03:41
12 . 249 Plut Lan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567387 00:15:25 4 00:02:52 00:03:41
13 . 238 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:15:27 4 00:02:54 00:03:48
14 . 241 Berlec Oskar Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075246520 00:15:30 4 00:02:57 00:03:47
15 . 243 Kunc Lovro Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578707 00:15:45 4 00:03:12 00:03:51
16 . 242 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 00:16:22 4 00:03:49 00:03:51
17 . 248 Močnik Tomaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017605379 00:16:34 4 00:04:01 00:03:52
18 . 244 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 00:16:44 4 00:04:11 00:04:04
19 . 251 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 00:12:40 3 -1 00:04:05
20 . 247 Sitar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:12:41 3 -1 00:04:09
21 . 246 Di Gaspero Daniele Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10054920673 00:13:42 3 -1 00:04:10
22 . 245 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576279 00:14:25 3 -1 00:04:43
23 . 239 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:12:34 2 -2 00:04:07
U11 W-Ž
1 . 252 Terpin Eva Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017578505 00:12:28 4 -- 00:03:03
2 . 253 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:13:49 4 00:01:21 00:03:16
3 . 255 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:14:43 4 00:02:15 00:03:23
4 . 254 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:13:54 3 -1 00:04:18
U9 M-M
1 . 209 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:11:24 5 -- 00:02:08
2 . 210 Lampe Urban Moški SLO MBK SPORTR.SI 10050453421 00:12:18 5 00:00:54 00:02:19
3 . 212 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:13:06 5 00:01:42 00:02:22
4 . 211 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 00:13:41 5 00:02:17 00:02:39
5 . 213 Mlakar Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588710 00:13:46 5 00:02:22 00:02:40
6 . 216 Arbajter Jošt Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567488 00:14:25 5 00:03:01 00:02:43
7 . 215 GRUDEN ŽIGA Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079229883 00:11:38 4 -1 00:02:46
8 . 217 Štiftar Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:11:44 4 -1 00:02:50
9 . 218 Hafner Matija Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075253893 00:12:20 4 -1 00:02:59
DNF 214 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10060808068 00:08:36 3 -2 00:02:45
U9 W-Ž
1 . 220 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:10:56 5 -- 00:02:07
2 . 221 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 00:13:37 5 00:02:41 00:02:42
3 . 224 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:11:06 4 -1 00:02:35
4 . 226 Štrukelj Mija Ženski SLO ŠKTD LOM 00:11:35 4 -1 00:02:44
5 . 222 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 00:11:49 4 -1 00:02:49
6 . 225 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:13:07 4 -1 00:03:00
U7 M-M
1 . 201 Rupnik Lan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10050455340 00:04:04 4 -- 00:00:55
2 . 203 Horvat Jan Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080213425 00:04:41 4 00:00:37 00:01:07
3 . 202 Mikuž Filip Moški SLO MBK SPORTR.SI 10079492187 00:04:49 4 00:00:45 00:01:04
4 . 205 Gladek Patrik Moški SLO MBK SPORTR.SI 10082067539 00:04:35 3 -1 00:01:21
5 . 204 Vojska Patrik Moški SLO MBK SPORTR.SI 10082065418 00:04:35 3 -1 00:01:29
6 . 342 RUPNIK TILEN Moški SLO MBK SPORTR.SI 10079491783 00:04:05 2 -2 00:01:53
U7 W-Ž
1 . 208 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 00:05:06 4 -- 00:01:13
2 . 207 Štrukelj Neža Ženski SLO ŠKTD LOM 00:04:40 3 -1 00:01:25
3 . 206 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 00:05:24 3 -1 00:01:31

Komentarji