Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: SloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:SloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1 Datum:03.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
ELITE M-M
1 . 1 Braidot Luca Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006120074 01:23:01 7 -- 00:11:34
2 . 7 Tabacchi Mirko Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006914060 01:23:28 7 00:00:27 00:11:29
3 . 2 Braidot Daniele Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:23:43 7 00:00:42 00:11:43
4 . 10 Pettinà Nicholas Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 01:24:40 7 00:01:39 00:11:47
5 . 4 Parti András Moški HUN WABERE'S TREK TEAM 10004031140 01:25:52 7 00:02:51 00:12:04
6 . 13 Setti Mattia Moški ITA TEAM GIANT-LIV POLIMECIAL 10007885373 01:26:17 7 00:03:16 00:11:54
7 . 9 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:26:40 7 00:03:39 00:12:09
8 . 3 Shokri Faraz Moški IRAN NATIONAL TEAM 10006831410 01:27:08 7 00:04:07 00:11:55
9 . 27 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:27:11 7 00:04:10 00:12:12
10 . 8 Righettini Andrea Moški ITA TREK SELLE SAN MARCO- TONELLO 10006806552 01:27:46 7 00:04:45 00:11:47
11 . 17 Rolland Bastien Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 01:31:11 7 00:08:10 00:12:25
12 . 25 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 01:32:17 7 00:09:16 00:12:45
13 . 11 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:24:05 6 -1 00:12:05
14 . 26 Mihalkovits Lukas Moški AUT ASKÖ MK FACTORY RACING TEAM 10013974246 01:24:13 6 -1 00:13:22
DNF 19 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 00:22:18 1 -6 00:22:18
DNF 20 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 00:40:31 3 -4 00:12:59
U23 M-M
1 . 6 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:24:42 7 -- 00:11:39
2 . 15 De cosmo Gioele Moški ITA TREK SELLE SAN MARCO- TONELLO 10009823858 01:26:30 7 00:01:48 00:11:56
3 . 21 Taffarel Nicola Moški ITA TORPADO GABOGAS 10011037469 01:28:23 7 00:03:41 00:12:16
4 . 16 Brancati Alberto Moški ITA ELIOS SR-SUNTOUR PRO TEAM 10011064246 01:30:36 7 00:05:54 00:12:09
5 . 23 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:30:51 7 00:06:09 00:12:22
6 . 12 Ede-Karoly Molnar Moški ROU ROMANIAN NATIONAL TEAM 10010776276 01:30:51 7 00:06:09 00:12:17
7 . 22 BURTA Roberto-Dumitru Moški ROU ROMANIAN NATIONAL TEAM 10060875564 01:34:11 7 00:09:29 00:12:17
8 . 28 Molinari Rudy Moški ITA CAPRIVESI 10010602282 01:24:32 6 -1 00:13:06
9 . 24 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 01:25:13 6 -1 00:13:31
10 . 14 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 01:25:37 6 -1 00:13:02
U23+ELITE W-Ž
1 . 41 Belomoina Yana Ženski UKR CST SANDD AMERICAN EAGLE MTB RACING TEAM 10006646100 01:23:45 6 -- 00:13:38
2 . 42 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 01:24:40 6 00:00:55 00:13:46
3 . 44 Pintarič Blaža Ženski SLO PINTATIM 10075347661 01:25:43 6 00:01:58 00:13:45
4 . 45 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10007545570 01:35:58 6 00:12:13 00:15:16
5 . 48 Wieltschnig Julia Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR 10008821425 01:25:54 5 -1 00:16:20
6 . 47 Filipović Ema Ženski CRO BK BIKER 10011044240 01:25:58 5 -1 00:16:57
7 . 43 Pereira Ilda Ženski PRT BTT TORCATENSE 10007538500 01:28:05 5 -1 00:16:52
8 . 46 Jolovic Jana Ženski SRB CYCLEMANIA KRAGUJEVAC 10015212917 01:32:33 5 -1 00:17:27
9 . 49 Knap Maruša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:42:14 5 -1 00:18:40
U19 M-M
1 . 64 Toneatti Davide Moški ITA A.S.D. JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030672491 01:03:35 5 -- 00:12:23
2 . 63 Govekar Matevž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582444 01:03:40 5 00:00:05 00:12:13
3 . 61 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578000 01:03:55 5 00:00:20 00:12:13
4 . 89 Leone Samuele Moški ITA MERIDA ITALIA TEAM 10029422104 01:04:25 5 00:00:50 00:12:24
5 . 67 VANTAGGIATO Ramon Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030362091 01:05:04 5 00:01:29 00:12:32
6 . 76 Pavan Marco Moški ITA ROSTESE RODMAN ASD 10023491461 01:06:01 5 00:02:26 00:12:31
7 . 66 Bergagna Tommaso Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030685831 01:06:10 5 00:02:35 00:12:55
8 . 84 Pescarmona Luca Moški ITA MERIDA ITALIA TEAM 10029214360 01:06:21 5 00:02:46 00:12:44
9 . 68 Giuffredi Federico Moški ITA PEDALE FIDENTINO RACE TEAM 10029870728 01:06:58 5 00:03:23 00:12:56
10 . 78 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:07:03 5 00:03:28 00:12:41
11 . 74 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 01:07:10 5 00:03:35 00:13:07
12 . 80 Grupp Ben Moški DEU FREIBURGER PILSNER MERIDA TEAM 10048351046 01:07:10 5 00:03:35 00:13:07
13 . 95 Kofler Georg Moški ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 10032224289 01:09:01 5 00:05:26 00:12:56
14 . 86 Braida Edoardo Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10030359061 01:09:08 5 00:05:33 00:13:35
15 . 77 Chiumenti Giacomo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10032901572 01:09:35 5 00:06:00 00:12:57
16 . 87 Figoutz Matthias Moški AUT BIKECLUB GIANT STATTEGG 10035135303 01:10:46 5 00:07:11 00:13:36
17 . 73 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:11:08 5 00:07:33 00:13:31
18 . 85 MARIETTI Enrico Moški ITA G.S. LAGORAI BIKE 10029543352 01:11:46 5 00:08:11 00:13:56
19 . 88 Negri Andrea Moški ITA PEDALE FIDENTINO RACE TEAM 10030654408 01:12:09 5 00:08:34 00:13:27
20 . 62 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017583757 01:12:09 5 00:08:34 00:13:29
21 . 72 Hunjak Stjepan Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028437350 01:12:18 5 00:08:43 00:13:29
22 . 71 David Cristea Moški ROU ROMANIAN NATIONAL TEAM 10064363726 01:12:59 5 00:09:24 00:14:10
23 . 70 BUZAN Silviu-Narcis Moški ROU ROMANIAN NATIONAL TEAM 10063843158 01:13:17 5 00:09:42 00:14:16
24 . 93 Berzieri Alessandro Moški ITA PEDALE FIDENTINO RACE TEAM 10030116763 01:14:16 5 00:10:41 00:13:28
25 . 83 Brunner Dominik Moški AUT GIANT STATTEGG 10035133077 01:14:48 5 00:11:13 00:14:24
26 . 82 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:17:40 5 00:14:05 00:14:11
27 . 90 Kocen Timotej Moški CRO BK MARATON KREIDLER 10028427650 01:19:27 5 00:15:52 00:14:38
28 . 94 Matek Lovro Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB ZADAR 10058277176 01:05:02 4 -1 00:14:43
DNF 69 MARTINUZZI Christian Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10029882953 00:54:20 4 -1 00:12:57
DNF 79 Budimlić Mirko Moški CRO BK MARATON KREIDLER 10028440077 00:46:15 3 -2 00:14:00
DNF 75 Rota Luciano Moški ITA SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON BERGAMO 10023559866 00:58:49 2 -3 00:12:42
U19 W-Ž
1 . 130 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 01:01:42 4 -- 00:14:47
2 . 133 PAGOTTO GAIA Ženski ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10023490754 01:06:05 4 00:04:23 00:14:30
3 . 137 Wagner Anna Lena Ženski AUT GIANT STATTEGG 10035128431 01:06:29 4 00:04:47 00:15:54
4 . 135 bošnjak larisa Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 01:08:46 4 00:07:04 00:16:46
5 . 131 Bereczki Eszter Ženski ROU ROMANIAN NATIONAL TEAM 10052342901 01:10:05 4 00:08:23 00:17:09
6 . 134 Mosser Nina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR 10053587632 01:10:48 4 00:09:06 00:17:24
7 . 136 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572744 01:19:44 4 00:18:02 00:18:09
DNF 138 Hatz Anna Ženski AUT FRIESIS-BIKERY JUNIOR RT 10050144435 00:33:09 1 -3 00:33:09
AMATERJI-M
1 . 181 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 10015836646 01:13:18 5 -- 00:14:20
2 . 185 Marinčič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017641452 01:13:43 5 00:00:25 00:14:27
3 . 182 Kidrič Jakob Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10080439757 01:14:43 5 00:01:25 00:14:13
4 . 186 Erjavec Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10014692652 01:15:52 5 00:02:34 00:14:41
5 . 184 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10058947688 01:19:04 5 00:05:46 00:15:28
6 . 183 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642563 01:21:34 5 00:08:16 00:15:48
7 . 187 Jelečki Darko Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10077184496 01:16:36 4 -1 00:18:14
VETERANI 1-M
1 . 152 Budin Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003509360 01:08:48 5 -- 00:13:28
2 . 153 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 01:10:13 5 00:01:25 00:13:48
3 . 154 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2SIMPL 10007400979 01:11:35 5 00:02:47 00:14:03
4 . 156 Podgornik Tadej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017595174 01:12:27 5 00:03:39 00:14:18
5 . 159 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SPORTR.SI 10006955385 01:12:54 5 00:04:06 00:14:21
6 . 189 Strasek Ales Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10081513629 01:17:30 5 00:08:42 00:15:08
7 . 160 Bitenc Janez Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641755 01:20:40 5 00:11:52 00:15:49
8 . 158 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:00:54 4 -1 00:15:04
DNF 151 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:27:32 2 -3 00:13:27
DNF 191 Robič Matic Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017602046 00:16:23 1 -4 00:16:23
DNF 155 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641654 00:43:54 3 -2 00:14:24
DNS 161 Ferencak Kristos Moški SLO KD RAJD 10082004588 01:47:16 1 -4 01:47:16
DNS 157 Rode Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10060490392 01:47:15 1 -4 01:47:15
VETERANI 2-M
1 . 162 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 01:07:50 5 -- 00:13:12
2 . 163 Blaznik Robert Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003481270 01:09:05 5 00:01:15 00:13:37
3 . 164 Boškin Aleš Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003492586 01:09:58 5 00:02:08 00:13:48
4 . 169 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:10:19 5 00:02:29 00:13:50
5 . 165 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 01:10:26 5 00:02:36 00:13:57
6 . 168 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 01:12:41 5 00:04:51 00:14:22
7 . 166 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:15:06 5 00:07:16 00:14:38
8 . 171 Jeram Damjan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017652465 01:18:20 5 00:10:30 00:15:22
9 . 167 Petrič Dejan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10056062142 01:19:05 5 00:11:15 00:15:22
10 . 188 Ločnikar Bojan Moški SLO BIKE REPUBLIC 10017586080 01:19:20 5 00:11:30 00:15:30
11 . 170 Ažman Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10060657922 01:19:47 5 00:11:57 00:15:31
12 . 174 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 01:16:24 4 -1 00:17:37
13 . 172 Auer Sandi Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017631146 01:19:23 4 -1 00:17:43
14 . 173 Keržan Peter Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643371 01:21:34 4 -1 00:19:11
VETERANI 3-M
1 . 178 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 01:02:41 4 -- 00:15:23
2 . 175 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 01:07:07 4 00:04:26 00:16:00
3 . 176 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 01:11:04 4 00:08:23 00:16:52
4 . 190 JAKOVLJEVIĆ LUKA Moški CRO PAKOŠTANE 01:33:29 3 -1 00:29:23
DNS 177 Kuzmin Konstantin Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10080132488 01:47:17 1 -3 01:47:17
VETERANKE-Ž
1 . 179 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 01:15:19 4 -- 00:18:12
2 . 180 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948294 01:09:58 3 -1 00:22:03
U17 M-M
1 . 120 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582545 00:52:44 4 -- 00:12:58
2 . 118 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 00:53:02 4 00:00:18 00:12:58
3 . 117 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:54:02 4 00:01:18 00:13:16
4 . 115 Gnezda Nace Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017654586 00:54:24 4 00:01:40 00:13:13
5 . 105 Reinbacher Valentin Moški AUT AUTOHOME RACING TEAM 10035134491 00:55:22 4 00:02:38 00:13:11
6 . 116 bošnjak fran Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 00:56:01 4 00:03:17 00:13:28
7 . 113 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 00:56:39 4 00:03:55 00:13:37
8 . 112 Jereb Jan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017651253 00:57:21 4 00:04:37 00:13:46
9 . 121 Ertl Marco Moški AUT BIKE TOTAL HARTBERG 10035129643 00:58:47 4 00:06:03 00:14:25
10 . 126 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 10028453417 00:58:53 4 00:06:09 00:13:43
11 . 114 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017647617 00:59:46 4 00:07:02 00:14:09
12 . 101 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 01:00:02 4 00:07:18 00:13:57
13 . 109 Jereb Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017649637 01:00:09 4 00:07:25 00:14:31
14 . 123 Okmažić Luka Moški CRO BK MAKARSKA 10028416233 01:01:17 4 00:08:33 00:14:24
15 . 110 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 01:01:31 4 00:08:47 00:14:33
16 . 111 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 01:01:54 4 00:09:10 00:14:58
17 . 106 Flocco Kevin Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10029409774 01:02:07 4 00:09:23 00:14:32
18 . 124 Perosa Andrea Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA ITA10030830725 01:04:42 4 00:11:58 00:15:12
19 . 107 Mrak Matevž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017613362 01:05:09 4 00:12:25 00:15:18
20 . 127 TELSER Markus Moški ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 10032713333 01:05:21 4 00:12:37 00:14:56
21 . 125 Runggatscher Franz Moški ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 10032967048 01:06:03 4 00:13:19 00:15:42
22 . 104 Brus Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073869827 01:08:23 4 00:15:39 00:16:13
23 . 119 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 01:09:52 4 00:17:08 00:14:21
DNF 103 Pavlič Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 00:48:31 3 -1 00:15:20
DNF 102 Bakoš Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10076674339 00:18:39 1 -3 00:18:39
U17 W-Ž
1 . 143 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 00:50:03 3 -- 00:16:30
2 . 141 Jolovic Marija Ženski SRB CYCLEMANIA KRAGUJEVAC 10049814837 00:55:44 2 -1 00:25:27
DNS 142 Tepić Klara Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10082556478 01:47:13 1 -2 01:47:13
U15 M-M
1 . 242 okmažić ivan Moški CRO BK MAKARSKA 10028417849 00:41:25 3 -- 00:13:41
2 . 231 Rus Jure Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582848 00:42:00 3 00:00:35 00:13:53
3 . 230 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:43:22 3 00:01:57 00:14:12
4 . 229 Smrdel Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582747 00:44:14 3 00:02:49 00:14:08
5 . 228 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:45:15 3 00:03:50 00:14:40
6 . 227 Gladek Marcel Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588811 00:45:27 3 00:04:02 00:14:45
7 . 220 Flocco Alan Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10028787459 00:46:14 3 00:04:49 00:14:45
8 . 226 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 00:46:40 3 00:05:15 00:14:54
9 . 225 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564963 00:47:26 3 00:06:01 00:14:55
10 . 219 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:47:35 3 00:06:10 00:15:22
11 . 222 ROSSI LORENZO Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10033718089 00:47:53 3 00:06:28 00:15:02
12 . 217 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:48:43 3 00:07:18 00:15:34
13 . 240 TSCHOERNER SAMUEL MARKUS Moški ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 10031643202 00:50:27 3 00:09:02 00:15:55
14 . 216 Svilokos Jakov Moški CRO BK MONTES 10064832356 00:50:31 3 00:09:06 00:16:10
15 . 211 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 00:52:10 3 00:10:45 00:16:38
16 . 218 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:52:31 3 00:11:06 00:16:23
17 . 232 Svetličič Jošt Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017653576 00:52:41 3 00:11:16 00:16:22
18 . 213 Ahacic Gasper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017625385 00:52:45 3 00:11:20 00:17:01
19 . 215 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:57:11 3 00:15:46 00:17:31
20 . 238 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 00:58:37 3 00:17:12 00:18:34
21 . 214 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 00:59:02 3 00:17:37 00:18:33
22 . 212 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 01:02:11 3 00:20:46 00:19:02
23 . 235 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 00:42:06 2 -1 00:20:21
24 . 233 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 00:42:06 2 -1 00:20:06
25 . 237 Aralica Marin Moški CRO BK MONTES 10028411785 00:45:02 2 -1 00:21:10
26 . 236 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:45:59 2 -1 00:19:48
DNF 234 Koselj Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 00:57:44 3 00:16:19 00:21:53
DNF 210 VRHOVNIK Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM DSQ - brez čelade 00:57:55 3 00:16:30 00:17:31
DNS 221 Saccon Federico Moški ITA 10030718466 01:00:26 1 -2 01:00:26
DNS 224 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 01:00:28 1 -2 01:00:28
DNS 239 Golmajer Juš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564660 01:00:31 1 -2 01:00:31
DNS 241 Ertl Alexander Moški AUT BIKE TOTAL HARTBERG 10035129744 01:00:33 1 -2 01:00:33
U15 W-Ž
1 . 202 Reinbacher Helene Ženski AUT AUTOHOME RACING TEAM 10035134390 00:50:02 3 -- 00:15:58
2 . 207 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:52:01 3 00:01:59 00:15:28
3 . 206 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017582646 00:53:16 3 00:03:14 00:16:57
4 . 205 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 00:54:56 3 00:04:54 00:16:47
5 . 208 Kofler Veronika Ženski ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 10055728100 00:56:44 3 00:06:42 00:18:46
6 . 209 Pallweber Jana Ženski ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 10032706158 00:40:47 2 -1 00:18:43
7 . 204 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017579010 00:42:25 2 -1 00:19:15
8 . 203 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 00:42:54 2 -1 00:20:11
9 . 201 Čoga Spasovski Dora Ženski CRO BK MONTES 10028447555 00:47:52 2 -1 00:22:34
U13 M-M
1 . 243 Terpin Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017583252 00:19:27 4 -- 00:04:33
2 . 244 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:20:24 4 00:00:57 00:04:56
3 . 265 PALLWEBER Niclas Moški ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 10032706057 00:20:25 4 00:00:58 00:04:33
4 . 245 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 00:20:37 4 00:01:10 00:04:57
5 . 247 Rudolf Jernej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578202 00:20:37 4 00:01:10 00:04:51
6 . 249 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 00:21:04 4 00:01:37 00:05:12
7 . 248 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:21:15 4 00:01:48 00:04:59
8 . 246 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 00:21:33 4 00:02:06 00:05:08
9 . 253 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 00:22:41 4 00:03:14 00:05:01
10 . 252 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:22:43 4 00:03:16 00:05:09
11 . 251 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 00:23:32 4 00:04:05 00:05:29
12 . 263 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:23:38 4 00:04:11 00:05:32
13 . 261 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258442 00:24:11 4 00:04:44 00:05:30
14 . 257 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 00:27:12 4 00:07:45 00:06:04
15 . 254 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:19:46 3 -1 00:06:25
16 . 255 Kunc Ambrož Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578404 00:20:10 3 -1 00:06:41
17 . 260 Mavrović Mirko Moški CRO BK MONTES 10059089552 00:20:23 3 -1 00:06:39
18 . 259 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:20:24 3 -1 00:06:39
19 . 258 Jagodič Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 00:20:43 3 -1 00:06:43
20 . 262 GUTMAN OŽBEJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079247263 00:23:11 3 -1 00:07:03
21 . 266 Hublin Ivanušić David Moški CRO BK MARATON KREIDLER 10073886193 00:23:24 3 -1 00:07:34
U13 W-Ž
1 . 267 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 10058281725 00:24:41 4 -- 00:06:00
2 . 275 Lipovac Amelie Ženski CRO BK MONTES 10028408149 00:24:58 4 00:00:17 00:06:02
3 . 268 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643876 00:25:44 4 00:01:03 00:06:16
4 . 269 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 00:19:18 3 -1 00:06:16
5 . 271 Mikuž Nika Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017578303 00:19:23 3 -1 00:06:23
6 . 272 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337 00:21:24 3 -1 00:06:52
7 . 274 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:22:06 3 -1 00:06:54
8 . 273 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260058 00:22:32 3 -1 00:06:52
9 . 277 Hunjak Ana Ženski CRO BK MURA AVANTURA 10080422175 00:23:01 3 -1 00:07:30
10 . 276 Sušnik Tjaša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258846 00:28:01 3 -1 00:07:44
U11 M-M
1 . 280 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 00:16:17 3 -- 00:05:17
2 . 278 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:16:32 3 00:00:15 00:05:13
3 . 279 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:18:15 3 00:01:58 00:05:42
4 . 282 Cigale Amadej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588407 00:18:39 3 00:02:22 00:05:49
5 . 288 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916678 00:18:50 3 00:02:33 00:06:00
6 . 289 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK SPORTR.SI 10050452512 00:18:57 3 00:02:40 00:05:44
7 . 281 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 00:19:15 3 00:02:58 00:05:46
8 . 283 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641856 00:19:20 3 00:03:03 00:06:03
9 . 285 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567589 00:19:24 3 00:03:07 00:06:07
10 . 284 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 00:20:42 3 00:04:25 00:06:27
11 . 286 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:21:13 3 00:04:56 00:06:36
12 . 287 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:21:14 3 00:04:57 00:06:48
13 . 290 Berlec Oskar Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075246520 00:21:15 3 00:04:58 00:06:54
14 . 292 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 00:21:20 3 00:05:03 00:06:55
15 . 294 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:21:56 3 00:05:39 00:07:06
16 . 298 Antler Jurij Moški SLO KK DJAK 10062189007 00:21:58 3 00:05:41 00:07:02
17 . 301 Milun Toni Moški CRO BK MONTES 10058282230 00:22:04 3 00:05:47 00:06:52
18 . 295 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 00:23:06 3 00:06:49 00:07:26
19 . 299 Močnik Tomaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017605379 00:23:28 3 00:07:11 00:07:26
20 . 291 Kunc Lovro Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578707 00:23:31 3 00:07:14 00:07:40
21 . 296 Plut Lan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567387 00:24:35 3 00:08:18 00:07:42
22 . 300 Sitar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:18:33 2 -1 00:08:08
23 . 297 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576279 00:19:24 2 -1 00:09:21
24 . 319 Strašek Vid Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:20:04 2 -1 00:09:42
U11 W-Ž
1 . 302 Terpin Eva Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017578505 00:16:45 3 -- 00:05:33
2 . 303 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:19:10 3 00:02:25 00:06:11
3 . 305 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:22:51 3 00:06:06 00:07:16
4 . 304 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:17:12 2 -1 00:08:22
U9 M-M
1 . 306 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:12:59 5 -- 00:02:19
2 . 307 Lampe Urban Moški SLO MBK SPORTR.SI SLO20100517 00:14:12 5 00:01:13 00:02:37
3 . 310 Rupnik Luka Moški SLO MBK SPORTR.SI 10050449882 00:15:13 5 00:02:14 00:02:33
4 . 308 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 00:15:57 5 00:02:58 00:03:03
5 . 309 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:16:00 5 00:03:01 00:02:59
6 . 313 Hafner Matija Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075253893 00:13:34 4 -1 00:03:13
7 . 311 GRUDEN ŽIGA Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079229883 00:13:47 4 -1 00:03:15
8 . 312 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10060808068 00:15:16 4 -1 00:03:10
U9 W-Ž
1 . 314 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:13:34 5 -- 00:02:31
2 . 315 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 00:13:12 4 -1 00:03:14
3 . 316 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:13:22 4 -1 00:03:17
4 . 317 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 00:12:51 3 -2 00:03:49
DNS 318 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:13:59 1 -4 00:13:59
U7 M-M
1 . 320 Rupnik Lan Moški SLO MBK SPORTR.SI SLO20120330 00:09:34 8 -- 00:01:00
2 . 322 Horvat Jan Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080213425 00:11:00 8 00:01:26 00:01:11
3 . 321 Mikuž Filip Moški SLO MBK SPORTR.SI 10079492187 00:09:47 7 -1 00:01:08
4 . 324 Vojska Patrik Moški SLO MBK SPORTR.SI 10082065418 00:11:05 6 -2 00:01:39
5 . 323 Gladek Patrik Moški SLO MBK SPORTR.SI 10082067539 00:11:25 6 -2 00:01:43
U7 W-Ž
1 . 326 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 00:10:07 6 -- 00:01:37
2 . 325 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 00:11:02 6 00:00:55 00:01:42

Komentarji