Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Črni Vrh 2018 UCI C2

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Črni Vrh 2018 UCI C2 Datum:01.07.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Naj.krog
ELITE + U23 W-Ž
1 . 91 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 01:14:49 5 -- 00:14:10
2 . 94 Druml Corina Ženski AUT AASVO OAMTC 10011150233 01:21:40 5 00:06:51 00:15:19
3 . 92 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10007545570 01:25:11 5 00:10:22 00:16:02
4 . 93 Knap Maruša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:34:06 4 -1 00:21:12
ELITE M-M
1 . 1 Braidot Daniele Moški ITA CS CARABINIERI 10006444723 01:27:23 7 01.07.2018 16:24:43 00:12:13
2 . 10 CLERICI DAVIDE Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10009823757 01:32:12 7 01.07.2018 16:29:32 00:12:41
3 . 6 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:32:21 7 01.07.2018 16:29:41 00:13:04
4 . 28 DMYTRO TITARENKO Moški UKR Ukraine national team 100 067 647 22 01:32:49 7 01.07.2018 16:30:09 00:13:05
5 . 4 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:33:05 7 01.07.2018 16:30:25 00:12:26
6 . 7 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:33:14 7 01.07.2018 16:30:34 00:12:59
7 . 3 Hirano Seiya Moški JPN TEAM BRIDGESTONE CYCLING 10005537165 01:34:46 7 01.07.2018 16:32:06 00:12:58
8 . 13 Rolland Bastien Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 01:34:55 7 01.07.2018 16:32:15 00:12:54
9 . 5 Sawada Toki Moški JPN TEAM BRIDGESTONE CYCLING 10007631052 01:37:01 7 01.07.2018 16:34:21 00:12:52
10 . 15 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 01:43:14 7 01.07.2018 16:40:34 00:13:40
11 . 14 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 01:15:27 5 01.07.2018 16:12:47 00:13:53
DNF 19 Cina Andrea Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10007678340 00:40:24 3 01.07.2018 15:37:44 00:13:06
DNF 9 Dal Piva Lorenzo Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10008832943 00:54:29 4 01.07.2018 15:51:49 00:12:53
DNS 20 Lunardi Pietro Moški ITA CORRATEC MTB RACING TEAM 10029475856 01:51:34 1 01.07.2018 16:48:54 01:51:34
U23 M-M
16 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 00:34:43 2 01.07.2018 15:32:03 00:14:40
21 Roccon Andrea Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014349415 00:30:58 2 01.07.2018 15:28:18 00:14:52
22 CANAL ADOLFO Moški ITA TEAM TODESCO 10011182060 00:27:53 2 01.07.2018 15:25:13 00:13:41
1 . 27 VOLODYMYR KOZLOVSKYY Moški UKR Ukraine national team 100 098 394 20 01:30:17 7 01.07.2018 16:27:37 00:12:41
2 . 2 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:31:09 7 01.07.2018 16:28:29 00:12:25
3 . 11 Simon Laurent Moški FRA CALVISSON VTT 10011010187 01:33:36 7 01.07.2018 16:30:56 00:12:52
4 . 12 Victor Vidal Moški FRA CALVISSON VTT 10011185090 01:34:03 7 01.07.2018 16:31:23 00:12:53
5 . 26 Lukan Pavlo Moški UKR Ukraine national team 100 110 830 40 01:36:40 7 01.07.2018 16:34:00 00:13:25
6 . 17 Cerutti Gregorio Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10009823656 01:39:03 7 01.07.2018 16:36:23 00:13:20
7 . 8 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 01:26:29 5 01.07.2018 16:23:49 00:13:26
8 . 25 Reho Tom Moški UKR Ukraine national team 100 112 212 64 01:03:48 4 01.07.2018 16:01:08 00:14:31
U19 M-M
1 . 31 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578000 01:08:07 5 -- 00:13:11
2 . 33 Weiss Hugo Moški FRA PIVOT EC ANDUZE 10026646385 01:09:12 5 00:01:05 00:13:27
3 . 34 Pavan Marco Moški ITA ROSTESE RODMAN ASD 10023491461 01:11:02 5 00:02:55 00:14:01
4 . 37 CHIUMENTI GIACOMO Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10032901572 01:11:37 5 00:03:30 00:13:51
5 . 47 Roggeri Elia Moški ITA ASD SIXS BOSCARO 10029602158 01:11:49 5 00:03:42 00:13:57
6 . 41 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:11:50 5 00:03:43 00:13:46
7 . 32 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017583757 01:14:06 5 00:05:59 00:14:11
8 . 44 Merlino Gabriele Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10023491360 01:14:27 5 00:06:20 00:14:33
9 . 46 Casasola Manuel Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10030379471 01:15:18 5 00:07:11 00:14:21
10 . 40 Lässer Franz-Josef Moški AUT GIANT STATTEGG 10048898387 01:16:00 5 00:07:53 00:14:40
11 . 36 Lechner Christoph Moški DEU RADUNION ST. JOHANN 10036373162 01:17:03 5 00:08:56 00:15:09
12 . 45 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:18:48 5 00:10:41 00:15:21
13 . 35 Hunjak Stjepan Moški CRO 10028437350 01:19:20 5 00:11:13 00:15:40
14 . 38 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:19:47 5 00:11:40 00:15:23
15 . 43 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652667 01:21:25 5 00:13:18 00:15:39
16 . 48 Damiano Andrea Moški ITA 10030116359 01:23:37 5 00:15:30 00:16:03
17 . 39 BERTON ALESSANDRO Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030190626 01:09:31 4 -1 00:16:02
18 . 42 Brunner Dominik Moški AUT 10035133077 01:09:50 4 -1 00:16:23
DNS 49 Cudiz Tomas Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10030366135 01:51:35 1 -4 01:51:35
U19 W-Ž
1 . 181 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 01:07:48 4 -- 00:15:59
2 . 182 Wagner Anna Lena Ženski AUT GIANT STATTEGG 10035128431 01:08:47 4 00:00:59 00:16:31
3 . 184 Škiljić Karmen Ženski CRO BBK PAKOŠTANE 10028452710 01:12:37 4 00:04:49 00:17:32
4 . 183 bošnjak larisa Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 01:23:34 4 00:15:46 00:18:01
5 . 189 Logvinyuk Oleksandra Ženski UKR Ukraine national team 10034884921 01:33:49 4 00:26:01 00:20:16
AMATERJI-M
1 . 140 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 10015836646 01:02:05 4 -- 00:15:03
2 . 141 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 01:05:42 4 00:03:37 00:16:09
3 . 144 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642563 01:07:47 4 00:05:42 00:16:47
4 . 146 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 00:56:16 3 -1 00:18:18
5 . 143 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10058947688 00:59:28 3 -1 00:16:33
DNF 145 Erjavec Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10014692652 00:49:29 3 -1 00:16:05
VETERANI 1-M
1 . 101 Budin Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003509360 00:55:37 4 -- 00:13:48
2 . 103 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 00:57:58 4 00:02:21 00:13:50
3 . 107 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641654 01:00:10 4 00:04:33 00:14:37
4 . 104 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2SIMPL 10007400979 01:00:31 4 00:04:54 00:14:30
5 . 108 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SPORTR.SI 10006955385 01:00:46 4 00:05:09 00:14:35
6 . 106 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:02:21 4 00:06:44 00:15:21
7 . 105 Podgornik Tadej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017595174 01:02:57 4 00:07:20 00:15:19
8 . 109 Bitenc Janez Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641755 01:07:41 4 00:12:04 00:16:31
9 . 111 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614170 01:10:21 4 00:14:44 00:16:07
10 . 110 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10017602046 01:11:34 4 00:15:57 00:17:34
11 . 112 Gomišček Gaber Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10076410217 01:15:40 4 00:20:03 00:17:50
VETERANI 2-M
1 . 115 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 00:55:28 4 -- 00:13:42
2 . 116 Blaznik Robert Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003481270 00:58:10 4 00:02:42 00:14:15
3 . 117 Boškin Aleš Moški SLO MBK SPORTR.SI 10003492586 00:59:40 4 00:04:12 00:14:36
4 . 119 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:01:35 4 00:06:07 00:15:07
5 . 124 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 01:02:12 4 00:06:44 00:15:16
6 . 118 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:03:33 4 00:08:05 00:15:31
7 . 125 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 01:04:09 4 00:08:41 00:15:46
8 . 120 Petrič Dejan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10056062142 01:04:41 4 00:09:13 00:15:23
9 . 123 Jeram Damjan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017652465 01:06:15 4 00:10:47 00:15:37
10 . 121 Ažman Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10060657922 01:07:24 4 00:11:56 00:16:32
11 . 129 Casasola Michele Moški ITA A.S.D. LIBERTAS CERESETTO 10030629752 01:13:38 4 00:18:10 00:17:52
12 . 128 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 00:58:26 3 -1 00:18:40
13 . 126 Auer Sandi Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017631146 01:01:53 3 -1 00:19:20
14 . 127 Keržan Peter Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643371 01:12:30 3 -1 00:22:31
VETERANI 3-M
1 . 135 Rolland Christian Moški FRA SC BRIANCON 10012200762 01:05:05 4 -- 00:15:50
2 . 137 Braidot Mauro Moški ITA UC CAPRIVESI 10029544564 01:06:19 4 00:01:14 00:16:29
3 . 134 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 01:07:00 4 00:01:55 00:16:27
4 . 131 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 01:12:12 4 00:07:07 00:17:37
5 . 133 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 00:59:03 3 -1 00:19:23
DNS 136 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 7906854 01:59:45 1 -3 01:59:45
VETERANKE-Ž
1 . 138 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 01:05:27 3 -- 00:21:12
DNF 139 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948294 01:59:47 1 -2 01:59:47
U17 M-M
1 . 79 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582545 00:55:58 4 -- 00:13:33
2 . 78 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 00:56:54 4 00:00:56 00:13:40
3 . 81 Oleksandr HUDYMA Moški UKR Ukraine national team 10034870268 00:57:38 4 00:01:40 00:13:45
4 . 76 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:58:02 4 00:02:04 00:14:07
5 . 77 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 00:59:08 4 00:03:10 00:14:15
6 . 75 bošnjak fran Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 00:59:56 4 00:03:58 00:14:22
7 . 74 Gnezda Nace Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017654586 01:00:53 4 00:04:55 00:14:41
8 . 73 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 01:02:01 4 00:06:03 00:14:55
9 . 72 Jereb Jan Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017651253 01:02:39 4 00:06:41 00:15:03
10 . 71 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017647617 01:04:53 4 00:08:55 00:15:41
11 . 67 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 01:05:07 4 00:09:09 00:15:54
12 . 68 Jereb Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017649637 01:05:40 4 00:09:42 00:15:56
13 . 64 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 10028453417 01:06:45 4 00:10:47 00:16:02
14 . 70 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 01:06:54 4 00:10:56 00:15:59
15 . 62 Krobot Mihael Moški CRO BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ 10028449373 01:08:47 4 00:12:49 00:16:51
16 . 66 Mrak Matevž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017613362 01:13:32 4 00:17:34 00:17:24
17 . 63 Brus Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073869827 01:14:50 4 00:18:52 00:17:38
18 . 69 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 00:56:47 3 -1 00:18:18
19 . 80 Flank Marco Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10029213552 00:58:09 3 -1 00:18:25
20 . 61 Dobovšek David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:07:04 3 -1 00:20:46
DNS 65 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20030711 01:51:36 1 -3 01:51:36
U17 W-Ž
1 . 188 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 00:51:55 3 -- 00:17:01
2 . 187 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 00:53:20 3 00:01:25 00:17:02
3 . 186 Trstenjak Ida Ženski CRO BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ 10028441087 00:57:22 2 -1 00:26:53
4 . 185 Tepić Klara Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10082556478 01:05:06 2 -1 00:29:48
U15 M-M
1 . 220 Rus Jure Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582848 00:31:19 3 -- 00:05:10
2 . 218 Smrdel Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582747 00:31:46 3 00:00:27 00:05:17
3 . 219 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:32:18 3 00:00:59 00:05:46
4 . 217 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:33:21 3 00:02:02 00:05:36
5 . 216 Gladek Marcel Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588811 00:33:48 3 00:02:29 00:05:26
6 . 215 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 00:34:11 3 00:02:52 00:05:35
7 . 213 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:34:34 3 00:03:15 00:05:34
8 . 214 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564963 00:34:43 3 00:03:24 00:05:51
9 . 211 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 00:35:07 3 00:03:48 00:05:47
10 . 205 Trstenjak Matija Moški CRO BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ 10028452306 00:35:31 3 00:04:12 00:05:30
11 . 210 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:36:00 3 00:04:41 00:06:02
12 . 212 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:36:30 3 00:05:11 00:05:45
13 . 207 Svetličič Jošt Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017653576 00:38:04 3 00:06:45 00:06:00
14 . 209 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 00:39:00 3 00:07:41 00:05:58
15 . 208 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:39:32 3 00:08:13 00:06:12
16 . 206 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 00:40:08 3 00:08:49 00:06:21
17 . 221 VRHOVNIK Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079963346 00:41:22 3 00:10:03 00:07:18
18 . 202 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 00:42:32 3 00:11:13 00:06:40
19 . 203 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 00:44:12 3 00:12:53 00:06:54
20 . 201 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 00:49:11 3 00:17:52 00:07:37
21 . 222 Koselj Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 00:49:52 3 00:18:33 00:07:47
DNF 204 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:43:27 3 00:12:08 00:08:37
U15 W-Ž
1 . 230 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:36:27 3 -- 00:05:41
2 . 229 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017582949 00:38:00 3 00:01:33 00:05:44
3 . 228 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017582646 00:39:29 3 00:03:02 00:06:06
4 . 227 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 00:43:30 3 00:07:03 00:06:31
5 . 226 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017579010 00:43:41 3 00:07:14 00:06:49
6 . 225 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 00:49:06 3 00:12:39 00:07:33
U13 M-M
1 . 231 Terpin Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017583252 00:23:22 4 -- 00:05:32
2 . 235 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 00:24:47 4 00:01:25 00:06:05
3 . 234 Rudolf Jernej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578202 00:24:56 4 00:01:34 00:05:58
4 . 237 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 00:25:52 4 00:02:30 00:06:15
5 . 236 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:26:31 4 00:03:09 00:06:25
6 . 232 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:26:55 4 00:03:33 00:06:22
7 . 241 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:27:09 4 00:03:47 00:06:38
8 . 250 Rencelj Filip Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10034723152 00:27:09 4 00:03:47 00:06:42
9 . 242 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 10017644785 00:28:59 4 00:05:37 00:06:51
10 . 238 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 00:29:19 4 00:05:57 00:06:37
11 . 240 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 00:29:25 4 00:06:03 00:06:59
12 . 249 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258442 00:29:53 4 00:06:31 00:07:01
13 . 243 Kunc Ambrož Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578404 00:31:06 4 00:07:44 00:07:20
14 . 246 Jagodič Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 00:24:41 3 -1 00:08:06
15 . 245 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 00:24:41 3 -1 00:08:01
16 . 251 Dolinšek Lovro - Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:25:58 3 -1 00:08:15
17 . 247 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:26:10 3 -1 00:08:20
18 . 248 GUTMAN OŽBEJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079247263 00:31:43 3 -1 00:09:16
DNF 233 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 00:22:38 3 -1 00:06:23
U13 W-Ž
1 . 261 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 00:30:49 4 -- 00:07:16
2 . 262 Mikuž Nika Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017578303 00:31:08 4 00:00:19 00:07:19
3 . 263 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260058 00:23:48 3 -1 00:07:39
4 . 265 Hunjak Ana Ženski CRO BICIKLISTIčKI KLUB „MURA AVANTURA“ 10080422175 00:30:03 3 -1 00:09:37
5 . 264 Sušnik Tjaša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258846 00:26:03 2 -2 00:12:00
U11 M-M
1 . 289 Rencelj Jakob Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10034727495 00:10:43 3 -- 00:03:32
2 . 272 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:10:52 3 00:00:09 00:03:32
3 . 275 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641856 00:10:55 3 00:00:12 00:03:33
4 . 274 Cigale Amadej Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588407 00:11:30 3 00:00:47 00:03:47
5 . 280 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578606 00:11:42 3 00:00:59 00:03:53
6 . 277 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916678 00:11:58 3 00:01:15 00:03:54
7 . 283 Berlec Oskar Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075246520 00:12:09 3 00:01:26 00:04:00
8 . 276 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 00:12:13 3 00:01:30 00:03:50
9 . 285 Kunc Lovro Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578707 00:12:22 3 00:01:39 00:04:01
10 . 281 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:12:34 3 00:01:51 00:04:10
11 . 284 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:12:42 3 00:01:59 00:04:07
12 . 278 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK SPORTR.SI 10050452512 00:12:46 3 00:02:03 00:03:55
13 . 282 Klemenčič Urban Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588508 00:13:01 3 00:02:18 00:04:12
14 . 279 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:13:02 3 00:02:19 00:04:16
15 . 286 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 00:13:18 3 00:02:35 00:04:22
16 . 290 Močnik Tomaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017605379 00:14:14 3 00:03:31 00:04:31
17 . 291 Gutman Lovro Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:16:15 3 00:05:32 00:05:16
18 . 288 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576279 00:12:33 2 -1 00:06:12
DNF 287 Antler Jurij Moški SLO KK DJAK 10062189007 00:08:26 2 -1 00:03:59
DNF 271 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 00:03:46 1 -2 00:03:46
DNF 273 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 00:17:42 1 -2 00:17:42
U11 W-Ž
1 . 294 Terpin Eva Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10017578505 00:10:21 3 -- 00:03:26
2 . 295 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:12:24 3 00:02:03 00:03:52
3 . 297 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:13:57 3 00:03:36 00:04:20
4 . 296 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:15:21 3 00:05:00 00:04:52
U9 M-M
1 . 301 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:09:22 3 -- 00:02:58
2 . 311 Dakskobler Miha Moški SLO KK PANTAL 00:10:11 3 00:00:49 00:03:13
3 . 302 Lampe Urban Moški SLO MBK SPORTR.SI SLO20100517 00:10:13 3 00:00:51 00:03:19
4 . 305 Rupnik Luka Moški SLO MBK SPORTR.SI 10050449882 00:11:17 3 00:01:55 00:03:23
5 . 303 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:11:49 3 00:02:27 00:03:45
6 . 308 Mlakar Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017588710 00:11:53 3 00:02:31 00:03:46
7 . 310 Hafner Matija Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075253893 00:12:53 3 00:03:31 00:04:07
8 . 309 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10060808068 00:13:10 3 00:03:48 00:04:04
9 . 304 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 00:14:09 3 00:04:47 00:04:23
10 . 306 GRUDEN ŽIGA Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079229883 00:09:25 2 -1 00:04:33
U9 W-Ž
1 . 315 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:10:33 3 -- 00:03:10
2 . 316 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 00:11:37 3 00:01:04 00:03:44
3 . 318 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:08:47 2 -1 00:04:17
4 . 322 Logar Nika Ženski SLO MBK SPORTR.SI 00:09:40 2 -1 00:04:42
5 . 317 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 00:09:51 2 -1 00:04:43
6 . 320 Mlečnik Anika Ženski SLO MBK SPORTR.SI 10083137367 00:10:21 2 -1 00:04:56
7 . 319 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:10:30 2 -1 00:05:07
8 . 321 Štrukelj Mija Ženski SLO ŠKTD LOM 00:10:31 2 -1 00:05:14
9 . 334 ŠKVARČ Manja Ženski SLO 00:10:53 2 -1 00:05:14
10 . 323 RUDOLF Zala Ženski SLO MBK SPORTR.SI 00:10:53 2 -1 00:05:17
U7 M-M
1 . 325 Rupnik Lan Moški SLO MBK SPORTR.SI SLO20120330 00:06:52 3 -- 00:02:10
2 . 326 Mikuž Filip Moški SLO MBK SPORTR.SI 10079492187 00:07:50 3 00:00:58 00:02:26
3 . 327 Horvat Jan Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080213425 00:08:27 3 00:01:35 00:02:32
4 . 329 Vojska Patrik Moški SLO MBK SPORTR.SI 10082065418 00:09:19 3 00:02:27 00:02:53
5 . 330 Rupnik Tilen Moški SLO MBK SPORTR.SI 10079491783 00:07:22 2 -1 00:03:30
6 . 328 Gladek Patrik Moški SLO MBK SPORTR.SI 10082067539 00:07:43 2 -1 00:03:50
U7 W-Ž
1 . 332 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 00:06:20 2 -- 00:02:59
2 . 331 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 00:07:28 2 00:01:08 00:03:34
3 . 333 Štrukelj Neža Ženski SLO ŠKTD LOM 00:07:59 2 00:01:39 00:03:38

Komentarji