Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: MITAS 4 ISLANDS MTB STAGE RACE 11-14.4.2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:MITAS 4 ISLANDS MTB STAGE RACE 11-14.4.2018 Datum:14.04.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Stage 1 S1# Stage 2 S2# Stage 3 S3# Stage 4 S4# Total Time Gap
GRAND MASTERS-M
1 . 79 KEINDL -BIKE SPORT Moški Peter  Vesel  / Thorsten  Damm 03:37:08.0 1 03:14:01.0 1 03:16:09.0 1 02:02:17.0 1 12:09:37.0 --
2 . 62 SLO MASTERS Moški Iztok Kuret / Boštjan Brelih 03:41:28.0 2 03:15:23.0 2 03:31:44.0 2 02:11:55.0 2 12:40:30.0 +0:30:52
3 . 52 RBIČ-KUZMIN team Moški Iztok Robič / Konstantin Kuzmin 03:50:11.0 3 03:22:32.0 3 03:43:38.0 3 02:26:05.0 5 13:22:28.0 +1:12:50
4 . 171 LOBSTER TEAM Racing Moški Cools Jimmy / Taelman Franky 04:03:23.0 4 03:34:17.0 4 04:01:56.0 5 02:25:41.0 4 14:05:18.0 +1:55:41
5 . 56 9TH GRANDMASTER Wave Moški Peter  Wouters / Seamus Mcavoy 04:18:54.0 5 04:19:01.0 8 03:54:40.0 4 02:22:46.0 3 14:55:23.0 +2:45:46
6 . 159 DREAM team Moški Deschepper Johan / Eeckhout Martin 04:45:19.0 7 03:47:18.0 5 04:29:10.0 6 02:55:16.0 6 15:57:04.0 +3:47:26
7 . 144 SWIFTER Ones Moški Matt Wall / Simon  Hutchins 04:45:29.0 8 03:57:39.0 6 04:48:47.0 8 02:58:40.0 9 16:30:35.0 +4:20:58
8 . 285 M&V CONCEPT Moški Devresse Marc / Mergeai Tchan 04:57:40.0 9 04:21:24.0 9 04:56:58.0 10 02:58:38.0 8 17:14:40.0 +5:05:03
9 . 166 M&V CONCEPT Moški Klemen Kovačič / Roman Žnidaršič 04:58:38.0 10 04:30:22.0 11 04:50:55.0 9 02:58:57.0 10 17:18:54.0 +5:09:16
10 . 146 RMK Senior Moški Jesper Pedersen / Steen Christensen 05:03:46.0 11 04:23:33.0 10 05:10:47.0 13 02:57:24.0 7 17:35:30.0 +5:25:53
11 . 294 9TH GRANDMASTER Wave Moški Gero Backhaus / Fons Deenen 05:24:18.0 13 04:32:01.0 12 05:03:43.0 11 03:08:35.0 15 18:08:37.0 +5:58:59
12 . 212 GEAR Grinders Moški Søren Lemonius / Jesper Madsen 05:20:12.0 12 04:48:23.0 15 05:19:08.0 15 03:06:04.0 13 18:33:48.0 +6:24:11
13 . 224 WACKY 2 Racers Moški Stubbe Peter / Gies Carl 05:36:30.0 16 04:56:29.0 17 05:11:23.0 14 03:03:39.0 11 18:48:01.0 +6:38:24
14 . 249 LEGO BIKERS Moški Aelvoet Pascal / Debing Erik 05:46:04.0 18 04:56:10.0 16 05:29:52.0 17 03:25:00.0 19 19:37:07.0 +7:27:29
15 . 175 REUNION 2 Island Moški Derand Eric / Maillot  Sully 05:29:35.0 14 05:08:25.0 19 05:46:48.0 20 03:18:26.0 16 19:43:16.0 +7:33:38
16 . 260 SANTATREK Velo9 Moški Plantey Herve / Darcel Serge 06:03:54.0 21 05:10:55.0 20 05:51:40.0 21 03:20:28.0 17 20:26:58.0 +8:17:20
17 . 63 BEST BIKE Friends Moški Michael Blaschek / Kresimir Bosnar 05:45:51.0 17 05:38:31.0 24 05:39:15.0 19 03:25:00.0 18 20:28:38.0 +8:19:01
18 . 225 WACKYTEAM Idzy Moški Ide Thierry / Fitzgerald Paul 05:56:44.0 20 04:36:09.0 13 05:58:52.0 23 04:19:53.0 23 20:51:40.0 +8:42:03
19 . 202 DE Stieweg Moški Srđan Boban / Dirk Janssens 05:52:10.0 19 05:13:25.0 21 05:36:55.0 18 04:24:37.0 25 21:07:09.0 +8:57:31
20 . 208 TEAM 4 Ryttergaarden Moški Klaus Ipsen / Janus Mathiasen 06:11:14.0 22 05:30:45.0 23 06:00:44.0 24 03:46:19.0 20 21:29:02.0 +9:19:24
21 . 298 TEAM 4 Ryttergaarden Moški Zachy Dagan / Tzvika Gefen 06:19:09.0 25 05:59:40.0 27 05:54:36.0 22 04:07:11.0 22 22:20:36.0 +10:10:59
22 . 281 BBK - Krpelj Moški Zoran Bingula / Ivan  Kraljević 06:30:57.0 26 06:54:39.0 29 06:43:48.0 26 03:56:28.0 21 24:05:54.0 +11:56:16
23 . 211 EKSTREMNI Bohnice Moški Igor Mazur / Jan Bureš 06:51:13.0 27 05:57:17.0 26 06:53:16.0 27 04:27:46.0 26 24:09:33.0 +11:59:56
MASTERS-M
1 . 81 HUSQVARNA MTB Moški Ivica Mesarić / Pavao Roset 03:27:24.0 1 03:02:26.0 1 03:16:35.0 2 01:56:31.0 1 11:42:57.0 --
2 . 51 HUSQVARNA MTB Moški Thorsten Keller / Max Friedrich 03:31:03.0 4 03:03:03.0 2 03:11:44.0 1 02:00:37.0 3 11:46:25.0 +0:03:28
3 . 65 RAJEC TREK Moški Tomas Kucera / David Klap 03:28:29.0 2 03:03:22.0 3 03:25:32.0 3 01:56:32.0 2 11:53:57.0 +0:11:00
4 . 193 CALCIT SCOTT bike Moški Gregor  Miklič / Aljoša  Martinjaš 03:39:32.0 5 03:17:51.0 7 03:31:46.0 5 02:18:39.0 11 12:47:48.0 +1:04:51
5 . 55 ADELAAR CYCLING Master Moški Reinier  Treur / Gerlof Haanraadts 03:53:19.0 12 03:09:39.0 4 03:33:07.0 6 02:12:07.0 6 12:48:11.0 +1:05:14
6 . 58 MITAS CROATIA TEAM Moški Marin Dekovic / Krešimir Franić 03:41:42.0 7 03:23:44.0 9 03:34:58.0 7 02:08:41.0 4 12:49:05.0 +1:06:08
7 . 179 GOTRADE TEAM Moški Damjan  Jeram / Dejan  Petric 03:50:46.0 11 03:14:04.0 6 03:36:24.0 8 02:09:26.0 5 12:50:42.0 +1:07:44
8 . 72 RSC BROSCH AUTO Moški André Kinzel / Jürgen Kreibich 03:44:32.0 9 03:12:04.0 5 03:30:35.0 4 02:29:00.0 17 12:56:13.0 +1:13:15
9 . 69 M&M AMSTEL de Moški Marcel  Witte / Michael Breedt 03:57:29.0 13 03:27:02.0 12 03:43:40.0 10 02:12:58.0 7 13:21:11.0 +1:38:13
10 . 70 SK MASTERS Polar Moški Josef Růta / Lukáš Istenčin 03:43:26.0 8 03:43:56.0 21 03:39:31.0 9 02:14:27.0 8 13:21:21.0 +1:38:23
11 . 87 BBB RACING Rainer´s Moški Alois Innerhofer / Martin Rainer 03:47:20.0 10 03:28:24.0 13 03:54:20.0 13 02:16:17.0 10 13:26:21.0 +1:43:24
12 . 213 BBB RACING Rainer´s Moški Zdenek Šnobel / Tomáš Zlámal 04:04:13.0 15 03:23:19.0 8 03:46:02.0 11 02:15:22.0 9 13:28:56.0 +1:45:59
13 . 71 BBB RACING Rainer´s Moški Julian Philipp / Andreas Deutschendorf 03:30:26.0 3 03:25:29.0 11 04:13:51.0 22 02:31:22.0 18 13:41:09.0 +1:58:11
14 . 66 SOMFY TEAM Bike Moški Boris  Basta / Denis Tomašić 04:04:38.0 16 03:32:06.0 14 03:50:05.0 12 02:20:21.0 13 13:47:11.0 +2:04:13
15 . 111 9TH MASTER Wave Moški Lambregts Thomas / Sman Axel 04:06:11.0 17 03:32:56.0 15 03:54:41.0 14 02:28:40.0 16 14:02:27.0 +2:19:30
16 . 133 9TH MASTER Wave Moški David Svetlicic / David Terpin 04:11:58.0 21 03:35:43.0 17 03:57:45.0 16 02:18:39.0 12 14:04:07.0 +2:21:10
17 . 67 FOUR4TH Lights Moški Roki Read / Duncan Hards 04:11:36.0 20 03:25:10.0 10 03:56:58.0 15 02:34:01.0 22 14:07:47.0 +2:24:49
18 . 136 RMK DENMARK Moški Jesper  Gyllenborg / Ricki Andersen 04:07:46.0 18 03:40:12.0 19 04:09:32.0 18 02:24:11.0 14 14:21:42.0 +2:38:45
19 . 119 CIKLUS Odmora Moški Ivan Habuš / Igor Dorotić 04:15:29.0 23 03:40:09.0 18 04:02:53.0 17 02:26:50.0 15 14:25:22.0 +2:42:24
20 . 114 MITAS CZECH Textra Moški Tomáš Hromádko / Martin Bulíř 04:09:23.0 19 03:43:39.0 20 04:15:39.0 23 02:36:16.0 26 14:44:58.0 +3:02:00
21 . 120 TEAM 1 Ryttergaarden Moški Poul Kristensen / Michael Dall 04:19:13.0 24 03:51:33.0 23 04:11:21.0 21 02:34:49.0 24 14:56:57.0 +3:14:00
22 . 291 TONDACH-CYKLOSPORT Hranice Moški Petr  Krejčiřík / Karel Záboj 04:23:03.0 25 03:57:16.0 28 04:10:42.0 20 02:33:34.0 21 15:04:36.0 +3:21:38
23 . 113 TONDACH-CYKLOSPORT Hranice Moški Matej Hartman / Tomaž Mohorič 04:15:29.0 22 04:07:25.0 39 04:10:11.0 19 02:36:27.0 27 15:09:33.0 +3:26:36
24 . 196 BK OSIJEK2010 Moški Tihomir Kovač / Slaven Getoš 04:27:54.0 27 03:56:55.0 27 04:25:53.0 27 02:36:07.0 25 15:26:50.0 +3:43:53
25 . 138 SK DONOVALY Slovan Moški Marko Radoslav / Ales Milan 04:27:14.0 26 03:54:26.0 25 04:27:37.0 31 02:46:05.0 32 15:35:22.0 +3:52:25
26 . 142 TEAM Falcon Moški Claus Pedersen / Carsten Sander Søgaard 04:34:54.0 30 03:56:21.0 26 04:27:16.0 29 02:39:59.0 28 15:38:31.0 +3:55:34
27 . 207 R2 THIS - Moški Michal Geisler / Petr  Laňka 04:45:21.0 35 04:03:58.0 35 04:19:04.0 24 02:34:02.0 23 15:42:25.0 +3:59:28
28 . 155 MTB NO team Moški Lenaerts Koen / Goossens Peter 04:37:42.0 31 04:05:44.0 37 04:27:31.0 30 02:33:33.0 20 15:44:31.0 +4:01:34
29 . 115 IRON TRIATHLON Dragon Moški Łukasz  Bułka / Micha Kruk 04:46:39.0 36 04:08:49.0 40 04:24:36.0 26 02:32:27.0 19 15:52:32.0 +4:09:35
30 . 169 35PLUS 2 Moški Michal Ciekanski / Michal Kobialka 04:44:04.0 33 04:03:52.0 34 04:22:28.0 25 02:45:08.0 31 15:53:11.0 +4:10:14
31 . 174 BUITENGEWOON SPORTIEF Lekker Moški Willem Dubbelman / Koen Overmars 04:33:16.0 29 03:53:01.0 24 04:29:32.0 32 02:59:34.0 41 15:55:24.0 +4:12:27
32 . 184 CYCLO 1 Cymru Moški Tony Carter / Alvin Jones 04:27:55.0 28 03:59:53.0 31 04:39:34.0 37 02:57:44.0 39 16:05:08.0 +4:22:10
33 . 239 MH Racing Moški Henrik Andersson / Mica Fältmarsch 04:38:44.0 32 03:58:16.0 29 04:50:30.0 38 02:46:05.0 33 16:13:36.0 +4:30:38
34 . 160 CIKLUS Wrongs Moški Ivan Pavlić / Vedran Berković 04:45:08.0 34 04:23:36.0 44 04:30:51.0 34 02:41:30.0 29 16:21:06.0 +4:38:08
35 . 248 SAN Marco Moški Simu Sorin / Ovidiu Danciut 04:47:50.0 38 04:07:16.0 38 04:29:55.0 33 02:58:42.0 40 16:23:44.0 +4:40:47
36 . 148 SAN Marco Moški Peter Sabro / René Gabriel 05:02:34.0 45 04:04:48.0 36 04:35:35.0 36 02:44:22.0 30 16:27:19.0 +4:44:22
37 . 222 TEAM ONE Swift Moški Miles Stuart / Nick Waite 04:51:56.0 42 03:58:35.0 30 04:26:07.0 28 03:15:26.0 49 16:32:07.0 +4:49:09
38 . 122 TEAM 2 Ryttergaarden Moški René Bomberg / Jesper Amsinck 04:50:25.0 41 04:13:37.0 41 04:35:34.0 35 02:57:10.0 38 16:36:47.0 +4:53:50
39 . 131 WESTSIDE   Massive Moški Shaun Mackenzie / Charles Steyn 04:49:01.0 39 04:01:02.0 32 05:03:44.0 44 02:48:27.0 34 16:42:16.0 +4:59:18
40 . 266 WESTSIDE   Massive Moški Martijn Boss / Jan-Willem Wessels 04:49:53.0 40 04:02:43.0 33 05:15:21.0 46 02:55:54.0 37 17:03:52.0 +5:20:54
41 . 236 DRAKUN 1 Moški Jiří Kuntoš / Jakub Studený 04:47:20.0 37 04:41:33.0 48 04:50:57.0 39 02:55:24.0 36 17:15:15.0 +5:32:18
42 . 135 KØGE MTB Moški Jan Fogtmann / Carsten Pedersen 05:11:37.0 46 04:19:40.0 43 05:02:22.0 41 02:52:42.0 35 17:26:22.0 +5:43:25
43 . 182 BBK THE Krpelj Moški Krešimir Račić / Oliver Galinec 05:18:26.0 47 04:32:13.0 45 05:03:09.0 42 03:01:01.0 42 17:54:50.0 +6:11:53
44 . 126 FRONTIER UAE Sports Moški Tom Little / Les Brown 05:20:32.0 48 04:17:52.0 42 04:55:51.0 40 03:22:55.0 55 17:57:11.0 +6:14:13
45 . 105 FREERIDER TEAM Cycling Moški Dan Mazilu / Eduard Oprea 04:59:37.0 43 04:46:58.0 50 05:09:24.0 45 03:07:17.0 44 18:03:17.0 +6:20:20
46 . 295 9TH MASTER Wave Moški Jozsef Attila Borbely / Erhard Zelmer 05:37:50.0 52 04:56:44.0 53 05:26:41.0 49 03:14:13.0 45 19:15:28.0 +7:32:30
47 . 210 SQUIRT Lube Moški James Hinsby / Charles Bradford 05:48:47.0 57 05:11:01.0 58 05:03:35.0 43 03:14:56.0 47 19:18:20.0 +7:35:23
48 . 276 CYCLO 3 Cymru Moški Tim Goff / Shaun Smith 05:42:50.0 54 04:43:14.0 49 05:41:53.0 54 03:21:14.0 53 19:29:13.0 +7:46:16
49 . 215 TEAM Glocken Moški Marco Jochmann / Mike Branescu 05:59:38.0 59 05:08:26.0 56 05:20:38.0 47 03:01:35.0 43 19:30:18.0 +7:47:21
50 . 162 TEAM Glocken Moški Jan Vinkler / Radim Makovsky 05:48:31.0 56 04:48:19.0 51 05:35:04.0 52 03:21:29.0 54 19:33:23.0 +7:50:26
51 . 232 JL Arena Moški Branislav Dubos / Marian Cambor 05:40:25.0 53 05:07:04.0 55 05:23:48.0 48 03:35:15.0 60 19:46:33.0 +8:03:35
52 . 258 35PLUS 1 Moški Andrzej Nawrocki / Maciej Michnowski 05:33:51.0 49 05:21:46.0 62 05:40:05.0 53 03:16:19.0 50 19:52:02.0 +8:09:05
53 . 176 MB Team Moški Emil Zorenc / Peter Šilec 05:00:51.0 44 05:22:25.0 63 06:00:07.0 58 03:31:17.0 58 19:54:42.0 +8:11:45
54 . 282 BBK - Krpelj Moški Zoran Zorko / Renato Sabolović 06:15:16.0 63 04:58:23.0 54 05:32:33.0 51 03:15:00.0 48 20:01:14.0 +8:18:17
55 . 261 THISEB Velo9 Moški Lebrequier Sebastien / Ageorges Thierry 05:33:55.0 50 05:15:55.0 60 05:51:40.0 55 03:20:29.0 52 20:02:02.0 +8:19:04
56 . 85 THISEB Velo9 Moški Aleš Boben / Uroš Ložar 05:46:00.0 55 05:21:16.0 61 05:30:42.0 50 03:27:38.0 57 20:05:37.0 +8:22:40
57 . 284 WATER VUUR en Moški Johan Vandewater / Philippe Victor 05:35:08.0 51 04:36:24.0 47 05:51:51.0 56 04:19:54.0 65 20:23:18.0 +8:40:21
58 . 238 WACKY 1 Racers Moški Devriendt  Christophe / Miguel van Genechten 05:56:43.0 58 04:36:09.0 46 05:58:53.0 57 04:19:54.0 66 20:51:42.0 +9:08:45
59 . 240 WACKY 1 Racers Moški Henrik  Gruber / Mike  Saalfrank  06:05:49.0 60 05:30:57.0 66 06:14:36.0 60 03:16:42.0 51 21:08:05.0 +9:25:08
60 . 150 TEAM ONE SWIFT Moški Carl Baker / Darren Walsh 06:22:28.0 65 05:10:57.0 57 06:19:58.0 62 03:57:55.0 63 21:51:19.0 +10:08:22
61 . 129 THE Dudes Moški Bernhard Philipps / Bert Sürie 06:30:14.0 66 05:43:10.0 67 06:00:19.0 59 03:42:23.0 61 21:56:08.0 +10:13:11
62 . 173 WACKY heavyweights Moški Demunter Sven / Casteleyn Ivan 06:10:43.0 62 05:26:31.0 64 06:28:55.0 63 04:19:55.0 67 22:26:06.0 +10:43:09
63 . 268 DE Bladelnaren  Moški van Den Boom  Robert / Paridaans Rudy 07:03:03.0 69 06:08:16.0 68 06:16:20.0 61 03:57:18.0 62 23:24:59.0 +11:42:01
MEN-M
1 . 24 MITAS team Moški Filip Adel / Michal Kaněra 03:00:46.0 2 02:39:22.0 2 02:50:41.0 2 01:43:59.0 2 10:14:49.0 --
2 . 1 KROSS TEAM Racing Moški Bartłomiej Wawak / Fabian Giger 03:00:45.0 1 02:40:55.0 5 02:50:40.0 1 01:43:59.0 3 10:16:21.0 +0:01:31
3 . 2 TEAM SIMPLON Texpa Moški Alberti Matthias / Christoph Soukup 03:01:27.0 3 02:40:32.0 3 02:50:42.0 3 01:44:01.0 4 10:16:42.0 +0:01:52
4 . 4 CESKA - sporitelna Moški Matouš Ulman / Pavel Boudny 03:04:00.0 6 02:43:25.0 6 02:51:47.0 4 01:43:45.0 1 10:22:58.0 +0:08:09
5 . 7 TEAM SIMPLON Texpa Moški Franz Hofer / Michael Stünzi 03:05:18.0 8 02:40:37.0 4 02:53:17.0 6 01:46:59.0 7 10:26:11.0 +0:11:22
6 . 6 KELLYS TEAM Bikeranch Moški Michal  Bubílek / Marek Rauchfuss 03:02:01.0 4 02:45:24.0 7 02:52:36.0 5 01:47:46.0 8 10:27:47.0 +0:12:57
7 . 10 GERMAN-TECHNOLOGY-RACING 1 Moški Sven Strähle / Jakob Hartmann 03:04:30.0 7 02:49:31.0 10 02:56:06.0 8 01:45:30.0 5 10:35:38.0 +0:20:48
8 . 13 LEXWARE FREIBURGER / Moški Vinzent Dorn / Florian Reichle 03:09:13.0 10 02:50:42.0 11 02:56:06.0 7 01:46:07.0 6 10:42:09.0 +0:27:19
9 . 12 CESKA - sporitelna Moški Jan Stroz / Tomas Visnovsky 03:02:10.0 5 02:39:12.0 1 02:59:30.0 9 02:02:42.0 22 10:43:33.0 +0:28:44
10 . 23 GERMAN-TECHNOLOGY-RACING 2 Moški Luis Neff / Tim Feinauer  03:14:37.0 13 02:51:21.0 14 03:02:52.0 12 01:52:40.0 9 11:01:30.0 +0:46:40
11 . 17 GERMAN-TECHNOLOGY-RACING 2 Moški Juul van Loon / Bart  Classens 03:13:37.0 12 03:02:30.0 18 03:02:51.0 11 01:53:41.0 10 11:12:41.0 +0:57:51
12 . 5 VALAMAR AND Hotels Moški Matthias Grick / Philipp Wetzelberger 03:14:45.0 14 02:51:09.0 13 03:01:17.0 10 02:10:29.0 29 11:17:41.0 +1:02:51
13 . 21 ADRENALINA MTB GIANT Moški Đani Simčić / Anthony Bilić 03:27:58.0 24 02:58:25.0 16 03:03:52.0 13 01:54:19.0 12 11:24:35.0 +1:09:45
14 . 78 NORA TEAM Racing Moški Schwab Christopher / Wychera Dominik 03:21:25.0 19 02:58:23.0 15 03:08:54.0 16 01:57:21.0 14 11:26:04.0 +1:11:15
15 . 8 BIKEMAG-VEE tires Moški Márton Blazsó / George-Bogdan Duca 03:19:49.0 18 02:49:01.0 8 03:06:07.0 15 02:13:17.0 31 11:28:14.0 +1:13:24
16 . 11 ENERGIJATEAM.COM CUBE - Moški Mitja Tancik / Gregor Dimic 03:23:46.0 21 03:02:17.0 17 03:08:55.0 17 01:53:52.0 11 11:28:51.0 +1:14:02
17 . 19 BIMATO MELASAN SPORTS Moški Alexander Stadler / Florian Wimmer 03:15:16.0 15 03:04:36.0 22 03:05:56.0 14 02:06:50.0 27 11:32:39.0 +1:17:50
18 . 14 TEAM VTT-ACV Vosges Moški Frederic Ischard / Sebastien Pele 03:27:58.0 23 03:02:57.0 20 03:18:38.0 22 01:57:24.0 16 11:46:58.0 +1:32:08
19 . 86 BIKE - Point Moški Tomislav Katalenić / Gregor Sikošek 03:23:44.0 20 03:06:48.0 23 03:13:47.0 19 02:03:02.0 23 11:47:21.0 +1:32:32
20 . 76 AD / App Moški Meysman Michel / Esselens Mike 03:25:53.0 22 03:10:51.0 28 03:14:24.0 21 01:56:31.0 13 11:47:41.0 +1:32:51
21 . 16 SUPERIOR Ethicsport Moški Jan Jobánek / Dominik Prudek 03:16:23.0 16 02:49:12.0 9 03:44:01.0 39 01:58:48.0 17 11:48:25.0 +1:33:35
22 . 121 MTB CENTER TRAIL Moški Janez  Dejak / Blaž Dragar 03:36:13.0 27 03:02:42.0 19 03:19:36.0 23 01:57:22.0 15 11:55:54.0 +1:41:04
23 . 18 ROCKLUBE.EU 2 Moški Andreas Seewald / Dominik Schwaiger 03:40:50.0 30 03:14:56.0 31 03:11:23.0 18 02:05:18.0 26 12:12:28.0 +1:57:38
24 . 25 TEAM Croatia Moški Kristijan  Budimir / Lorenzo Marenzi 03:42:22.0 31 03:09:39.0 26 03:23:51.0 25 02:01:44.0 21 12:17:38.0 +2:02:48
25 . 180 HILAIRE TEAM XCM Moški Noppe Bas / Cottignies Vincent 03:44:07.0 32 03:09:49.0 27 03:22:52.0 24 02:01:38.0 20 12:18:27.0 +2:03:37
26 . 181 SPORTUNION Hirschbach Moški Michael Hölzl / Peter Brandstetter 03:48:58.0 34 03:07:23.0 24 03:26:42.0 28 02:01:38.0 19 12:24:42.0 +2:09:52
27 . 125 SKYWORKERS Sports Moški Jörg Neuhart / Simon Seehofer 03:49:18.0 35 03:14:37.0 30 03:25:29.0 26 02:00:30.0 18 12:29:56.0 +2:15:06
28 . 116 ENDEKA TEAM BASSTA Moški Pavel  Hájek / Dominik  Trnka 03:37:18.0 29 03:03:17.0 21 03:44:43.0 40 02:04:54.0 24 12:30:12.0 +2:15:22
29 . 163 MITAS CYKLOHELIOS Moški Vít  Řehák / Jan Procházka 03:33:35.0 26 03:20:26.0 35 03:25:30.0 27 02:18:37.0 39 12:38:09.0 +2:23:19
30 . 84 MTBS racing Moški Jakub Jirků / Martin Pech 03:52:50.0 37 03:12:43.0 29 03:31:47.0 31 02:10:47.0 30 12:48:10.0 +2:33:20
31 . 27 IMMOUNITED SPORTOGRAF - Moški Lukas Kaufmann / Michael Szymoniuk 04:00:53.0 43 03:19:08.0 34 03:28:56.0 29 02:05:07.0 25 12:54:05.0 +2:39:16
32 . 156 IMMOUNITED SPORTOGRAF - Moški Lingier Niek / van Den Bon  Jurgen 03:37:16.0 28 03:19:00.0 33 03:31:43.0 30 02:26:39.0 51 12:54:39.0 +2:39:49
33 . 153 KONICA -ADEMEG MINOLTA Moški Ferre Nicolas / Guyart Julien 03:53:53.0 38 03:23:49.0 36 03:33:08.0 33 02:13:58.0 33 13:04:49.0 +2:49:59
34 . 130 KONICA -ADEMEG MINOLTA Moški Urzica Vlad / Duta Ionel 03:58:56.0 42 03:28:12.0 38 03:40:26.0 37 02:14:39.0 34 13:22:15.0 +3:07:25
35 . 177 SUNINVENT Mitas Moški Lukas Vlach / Zdenek Chmel 04:04:24.0 45 03:36:51.0 43 03:33:08.0 32 02:08:01.0 28 13:22:24.0 +3:07:34
36 . 28 CESKA - sporitelna Moški David Brabec / Petr Majkut 03:47:49.0 33 03:27:32.0 37 04:00:01.0 49 02:13:57.0 32 13:29:21.0 +3:14:31
37 . 61 PERPETUUM Mobile Moški Matej Posavec / Marko Plevnjak 03:54:05.0 39 03:33:02.0 41 03:45:55.0 41 02:16:57.0 37 13:30:00.0 +3:15:10
38 . 132 LES Ardennais Moški Warnotte Jordan / van de Weerdt Jerome 04:00:57.0 44 03:31:44.0 39 03:39:23.0 36 02:26:05.0 49 13:38:10.0 +3:23:20
39 . 53 NORA TEAM Racing Moški Ondrejka Philipp / Schwab Daniel 03:58:49.0 41 03:44:27.0 50 03:42:35.0 38 02:17:59.0 38 13:43:51.0 +3:29:01
40 . 164 MASAKER RACING Factory Moški Lovro Sirk / Jernej Kert 03:55:44.0 40 03:31:57.0 40 03:57:18.0 44 02:24:17.0 47 13:49:17.0 +3:34:27
41 . 140 TEAM BIKERY Friesis Moški Marco Höller / Christian Klawacs 04:20:09.0 53 03:44:01.0 48 03:51:45.0 42 02:16:00.0 35 14:11:55.0 +3:57:05
42 . 190 DVOREC Lanovž Moški Martin  Ločnikar / Urban Majcen 04:12:06.0 49 03:39:32.0 44 03:59:59.0 47 02:20:42.0 42 14:12:19.0 +3:57:30
43 . 80 TC team Moški Alan Buhin / Saša  Počuča 04:07:45.0 46 03:39:50.0 45 04:02:54.0 51 02:22:52.0 44 14:13:24.0 +3:58:34
44 . 141 ŠENTJUR POWER Moški Rajko Zvonar / Robi Plevčak 04:13:54.0 51 03:42:06.0 47 03:57:46.0 46 02:24:11.0 46 14:17:58.0 +4:03:09
45 . 165 WILLEM TELL Moški Ooms Philip / Aernouts Stef 04:08:44.0 48 03:34:28.0 42 04:05:28.0 54 02:31:04.0 55 14:19:45.0 +4:04:55
46 . 109 KELLY’S RACING Bakony Moški Balázs Vock /  mátyás Vock 04:08:22.0 47 03:47:59.0 54 04:05:30.0 55 02:20:24.0 41 14:22:16.0 +4:07:26
47 . 172 VELOX TEAM Cycling Moški Lucian Neaga / Paul Sebastian Muntean 04:20:39.0 54 03:45:16.0 51 04:05:25.0 53 02:20:21.0 40 14:31:43.0 +4:16:53
48 . 54 TOMOTION BY Racing Moški Martin Schätzl / Dennis Hussner 03:50:57.0 36 04:50:37.0 89 03:34:25.0 34 02:16:18.0 36 14:32:18.0 +4:17:28
49 . 223 PUNTOBICI BIKE Team Moški Luca Zanella / Diego Marcazzan 04:24:24.0 57 03:40:42.0 46 04:00:00.0 48 02:29:22.0 53 14:34:29.0 +4:19:39
50 . 189 PUNTOBICI BIKE Team Moški Martin Kovacik / Peter Lukac 04:29:26.0 62 03:48:31.0 55 03:57:19.0 45 02:30:07.0 54 14:45:23.0 +4:30:33
51 . 280 PUNTOBICI BIKE Team Moški Matej Šömen / Julius Thorwart 04:33:50.0 64 03:49:04.0 56 04:02:24.0 50 02:22:17.0 43 14:47:36.0 +4:32:46
52 . 198 PREMIUM WORKSHOP Moški Dejan Vračič / Gregor Tašner 04:21:09.0 55 03:45:48.0 52 04:07:32.0 57 02:33:14.0 57 14:47:45.0 +4:32:55
53 . 147 KOLOGURU/ROHOZEC TEAM Amulet Moški Tomas Hajek / Jan Roubínek 04:27:36.0 60 04:03:15.0 66 03:55:03.0 43 02:24:37.0 48 14:50:32.0 +4:35:42
54 . 246 ROCK Crushers Moški Attila Toth / Tomas Knapcok 04:31:22.0 63 03:44:13.0 49 04:04:29.0 52 02:34:01.0 59 14:54:05.0 +4:39:15
55 . 273 ROCK Crushers Moški Iancu Valentin / Ion Mihai 04:22:28.0 56 03:58:33.0 64 04:12:03.0 59 02:26:05.0 50 14:59:10.0 +4:44:20
56 . 204 HUBGETS.COM SPITZER - Moški Bratucu Adrian / Serbu Victor 04:28:16.0 61 03:56:16.0 61 04:07:29.0 56 02:28:15.0 52 15:00:15.0 +4:45:25
57 . 170 LOBSTER TEAM Racing Moški van Kenhove Eddy / Dedecker Joey 04:40:31.0 69 03:58:11.0 62 04:09:23.0 58 02:31:09.0 56 15:19:14.0 +5:04:25
58 . 168 DEN Trapas Moški Symens Bavo / Anthonissen Kristof 04:14:08.0 52 03:47:48.0 53 04:45:09.0 68 02:34:00.0 58 15:21:06.0 +5:06:16
59 . 101 MAMA TEAM CZECH Moški Filip Barać / Marek Scerba 04:36:26.0 65 03:53:31.0 58 04:27:38.0 62 02:36:08.0 62 15:33:44.0 +5:18:54
60 . 289 MAMA TEAM CZECH Moški van Den Abeele Paul / Goblet Kévin 04:48:33.0 74 03:54:10.0 59 04:20:25.0 61 02:42:16.0 65 15:45:25.0 +5:30:35
61 . 186 SVG / Gallneukirchen Moški Mario Ziegler / Gerald Zoglauer 04:45:33.0 71 03:58:24.0 63 04:30:19.0 63 02:36:27.0 63 15:50:43.0 +5:35:53
62 . 220 SOUTH CYCLING  Bohemia Moški Roman Kristan / Jan Kobes 04:27:15.0 59 03:49:23.0 57 04:13:52.0 60 03:27:01.0 89 15:57:31.0 +5:42:41
63 . 60 T-REX TEAM Racing Moški Domagoj Milaković / Adriano Držić 04:12:44.0 50 04:12:14.0 71 04:37:00.0 65 02:55:41.0 70 15:57:41.0 +5:42:51
64 . 104 BIKE FLACHAU Night Moški Martin Traninger / Andreas Fischbacher 04:39:18.0 67 04:19:23.0 74 04:31:00.0 64 02:35:24.0 60 16:05:06.0 +5:50:16
65 . 107 BICICHORROS 2 Moški Ivan  Bonnin / Juan M Garcia 04:27:05.0 58 04:06:21.0 67 04:45:15.0 70 02:58:41.0 73 16:17:22.0 +6:02:32
66 . 265 MERCI qui?? Moški Giltaix Philippe / Plescia Thierry 04:40:23.0 68 03:56:14.0 60 04:47:39.0 71 02:53:10.0 68 16:17:25.0 +6:02:35
67 . 247 MERCI qui?? Moški Tomas Hulovec / Ondrej Ryska 04:55:10.0 75 04:19:01.0 73 04:55:36.0 79 02:42:35.0 66 16:52:23.0 +6:37:33
68 . 134 MERCI qui?? Moški Adam Dobiáš / Jan Hrubý 05:25:05.0 87 04:08:22.0 69 04:45:11.0 69 02:40:12.0 64 16:58:51.0 +6:44:02
69 . 112 LOST LEMONS Moški Peter  Výboch / Martin Cigánik 04:47:50.0 73 04:27:42.0 80 04:48:04.0 72 02:58:38.0 71 17:02:15.0 +6:47:26
70 . 137 NIGHTTRIPPERS Moški Adam Lehocky / Milan Krmela 05:06:32.0 77 04:43:54.0 88 04:39:06.0 66 02:35:24.0 61 17:04:56.0 +6:50:06
71 . 219 NIGHTTRIPPERS Moški Martin Kuipers / Henrico Schonewille 05:08:54.0 79 04:07:00.0 68 04:48:18.0 73 03:17:20.0 84 17:21:34.0 +7:06:44
72 . 226 TEAM SOLID Rock Moški Mathias Allegaert / Frederik de Waele 05:25:10.0 88 04:22:13.0 75 04:39:35.0 67 02:59:38.0 74 17:26:38.0 +7:11:48
73 . 178 VELOSVET TEAM cycling Moški David Fabry / Andrej Pechac 05:16:15.0 83 04:22:25.0 76 04:52:05.0 76 02:58:40.0 72 17:29:27.0 +7:14:37
74 . 254 WILLEM B-PLOEG Tell Moški van Looveren Stef / Hofmans Mathias 05:15:55.0 81 04:26:29.0 78 04:57:31.0 80 02:51:28.0 67 17:31:26.0 +7:16:36
75 . 123 EMAN Team Moški Michal Košek / Michal Czinner 04:47:39.0 72 04:30:38.0 82 04:53:50.0 77 03:22:48.0 86 17:34:56.0 +7:20:06
76 . 279 TEAM OPLAST Moški Andraž Mlaker / Rok Balažič 05:22:00.0 85 04:32:37.0 85 04:50:54.0 75 02:55:17.0 69 17:40:49.0 +7:25:59
77 . 237 BBK M&M Krpelj  Moški Marko  Filipović / Marko Katalenić 04:57:27.0 76 04:35:59.0 87 05:07:39.0 82 03:18:28.0 85 17:59:34.0 +7:44:45
78 . 158 CIKLUS MASA MEGA Moški Andrej Čubra / Aleš Horvatek 05:24:51.0 86 04:33:52.0 86 04:55:29.0 78 03:08:19.0 81 18:02:32.0 +7:47:42
79 . 244 CIKLUS MASA MEGA Moški Mihai Popescu / Nicusor Poiana 05:20:57.0 84 04:27:08.0 79 04:50:29.0 74 03:28:12.0 90 18:06:46.0 +7:51:56
80 . 139 CIKLUS MASA MEGA Moški Glenn Jakobsen / Kent Lundager 06:13:16.0 99 05:01:28.0 92 03:35:07.0 35 03:24:42.0 87 18:14:30.0 +7:59:40
81 . 149 CIKLUS MASA MEGA Moški Kent Girty / Lukas Roubicek 05:27:17.0 89 04:32:33.0 84 05:18:34.0 84 03:03:39.0 77 18:22:04.0 +8:07:14
82 . 117 WE BE would Moški Gonzalo  Sebastian  / Christopher May 05:32:16.0 90 05:01:54.0 93 05:28:45.0 87 03:14:57.0 83 19:17:53.0 +9:03:03
83 . 277 WE BE would Moški Jakub Mareš / Kamil Veselý 05:43:17.0 91 05:33:30.0 97 05:24:28.0 85 02:59:55.0 75 19:41:11.0 +9:26:21
84 . 297 RUMOVY Express Moški Milan Dedek / Jan Hejna 05:47:53.0 92 04:58:37.0 91 05:55:59.0 90 03:05:13.0 78 19:47:44.0 +9:32:54
85 . 205 RUMOVY Express Moški Jan Vilikus / Jakub Vilikus 07:01:19.0 106 04:31:46.0 83 05:26:51.0 86 03:02:56.0 76 20:02:52.0 +9:48:02
86 . 183 BBK - Krpelj Moški Branko Kusovac / Davor Ružić 05:48:39.0 93 05:12:07.0 94 06:02:09.0 92 03:05:40.0 80 20:08:37.0 +9:53:47
87 . 218 KØGE DENMARK MTB Moški Morten Christoffersen / Rasmus Hansen 06:16:53.0 100 04:56:27.0 90 05:35:37.0 88 03:26:50.0 88 20:15:48.0 +10:00:59
88 . 110 KØGE DENMARK MTB Moški Slaven Kordić / Boran Gosek 06:12:26.0 98 05:19:06.0 95 05:53:56.0 89 03:37:22.0 92 21:02:52.0 +10:48:02
89 . 263 JACQUIE MICHEL & Moški Virot Aurelien / Renard Vincent 06:05:03.0 95 05:37:01.0 98 06:04:31.0 93 03:36:28.0 91 21:23:01.0 +11:08:11
90 . 274 TRAINING unit Moški Roy Dieker / Ludo Kaethoven 06:31:35.0 101 06:08:16.0 100 06:15:12.0 95 03:57:18.0 95 22:52:22.0 +12:37:32
91 . 292 LAST NOT but Moški Jakob Kisser / Nidal Karaman 06:34:13.0 103 06:19:47.0 101 06:30:55.0 97 03:37:52.0 93 23:02:47.0 +12:47:57
92 . 227 ALL CYCLING Ground Moški Mario Stern / Christian Klein 06:32:07.0 102 06:26:06.0 102 05:58:06.0 91 04:09:39.0 97 23:05:59.0 +12:51:10
93 . 278 ZWETENDE ballen Moški Danny Doorleijers / Thijs Lepelaars 06:59:21.0 105 06:08:16.0 99 06:20:10.0 96 03:57:19.0 96 23:25:07.0 +13:10:17
94 . 0 4ISLANDS BROOM Moški Branko Bernardić Kockica(broom) / Veronika Chladova(broom) 07:31:06.0 107 07:13:22.0 103 06:57:46.0 98 04:29:23.0 98 26:11:38.0 +15:56:49
MIX-Ž
1 . 68 WILIER/FORCE Germany Ženski Thomas Weschta / Rebecca Robisch 03:37:11.0 1 03:18:42.0 1 03:25:31.0 1 02:39:33.0 7 13:00:59.0 --
2 . 75 TEAM BBIKES Ženski Gilbert Jérôme / Zava Allison 04:34:49.0 5 03:31:01.0 2 03:51:46.0 3 02:19:59.0 2 14:17:36.0 +1:16:36
3 . 83 PEARL CYCLES Izumi/Pivot Ženski Shannon Boffeli / Jen Hanks 04:06:29.0 3 03:48:22.0 3 03:56:50.0 4 02:26:15.0 3 14:17:57.0 +1:16:57
4 . 128 MT ZOOM.COM Ženski Anthony White / Iwona  Szmyd 03:54:33.0 2 04:29:48.0 13 03:43:57.0 2 02:19:58.0 1 14:28:18.0 +1:27:18
5 . 143 MT ZOOM.COM Ženski Xavier Scheepers / Judy Scheepers 04:35:02.0 6 03:52:36.0 4 04:20:49.0 8 02:32:45.0 5 15:21:15.0 +2:20:15
6 . 64 MAPLE SYRUP Ženski Robert Blanchard / Lisa Le Poole 04:28:59.0 4 04:03:33.0 8 04:18:04.0 6 02:36:30.0 6 15:27:07.0 +2:26:07
7 . 118 HAKUNA BIKER Matata Ženski Ivo Šime Krajnović / Paula Vrdoljak 04:39:59.0 8 03:56:42.0 5 04:19:52.0 7 02:46:14.0 9 15:42:48.0 +2:41:48
8 . 167 HAKUNA BIKER Matata Ženski Bonneau Laurent  / Carre Nastasia 04:40:26.0 9 04:06:46.0 9 04:30:16.0 10 02:32:30.0 4 15:49:59.0 +2:48:59
9 . 235 BEACHBIKERS Mixed Ženski Goethals Jeffry / Wauters Birgit 04:52:00.0 11 04:02:11.0 6 04:30:15.0 9 02:41:29.0 8 16:05:56.0 +3:04:56
10 . 127 THE sixes Ženski Des Searle / Kirsty  Searle 04:49:14.0 10 04:13:52.0 11 04:36:30.0 12 02:49:08.0 10 16:28:45.0 +3:27:46
11 . 59 SINTESI AGARAKKAL Kerekparos Ženski Adam Balak / Tereza Valentova 04:53:39.0 12 04:07:30.0 10 05:09:24.0 17 02:50:32.0 11 17:01:06.0 +4:00:07
12 . 288 BRAZIL TEAM Tribo Ženski Renan  Bender Roy / Thaise Braz Azevedo de Souza 05:18:24.0 13 04:46:32.0 16 04:45:13.0 13 02:54:43.0 13 17:44:54.0 +4:43:54
13 . 209 MARRIED LIFE 4 Ženski Jacques  Tattersall / Wanda Tattersall 06:03:48.0 26 04:17:11.0 12 04:34:08.0 11 02:50:43.0 12 17:45:52.0 +4:44:52
14 . 257  OUTDOOR freaks  Ženski Pylyser Steve / Allaert Sylvie  05:40:29.0 18 04:45:24.0 15 04:59:50.0 15 02:55:16.0 14 18:21:01.0 +5:20:01
15 . 124 NAM SNAILS Race Ženski Richard Tietz / Antje Tietz 05:38:47.0 17 04:57:31.0 19 05:00:53.0 16 03:03:42.0 17 18:40:54.0 +5:39:54
16 . 262 NAM SNAILS Race Ženski Kreil Gerhard / Schmidt Elisabeth 05:31:51.0 16 04:42:14.0 14 05:10:53.0 19 03:21:02.0 21 18:46:02.0 +5:45:02
17 . 293 HEAVEN EARTH on Ženski Ilan  Edelson / Orna Ratson 05:46:26.0 20 04:47:08.0 17 04:58:07.0 14 03:14:58.0 19 18:46:41.0 +5:45:41
18 . 256 WSA greenteam Ženski Sandro Nistelberger / Anja Gleichweit 05:24:49.0 15 05:04:32.0 20 05:10:47.0 18 03:08:14.0 18 18:48:23.0 +5:47:23
19 . 275 WSA greenteam Ženski Stefan Wagner / Tanja Wagner 05:54:59.0 23 05:35:01.0 25 05:16:53.0 20 03:03:40.0 16 19:50:34.0 +6:49:34
20 . 242 EGF RACING Bunstruth Ženski Görl Herbert / Janko Steffani 05:24:07.0 14 05:49:30.0 28 05:40:45.0 22 03:20:07.0 20 20:14:29.0 +7:13:29
21 . 216 EGF RACING Bunstruth Ženski Tony Lowe / Rachael Lowe 05:49:36.0 21 05:09:58.0 22 05:48:59.0 23 03:43:38.0 23 20:32:12.0 +7:31:13
22 . 214 FUN Race Ženski Radek Susir / Gabriela  Einhaus 05:40:45.0 19 05:20:05.0 23 05:37:42.0 21 03:54:34.0 26 20:33:08.0 +7:32:08
23 . 251 ABSOLUTE TEAM BIKES Ženski Mateusz Fiedurek / Aleksandra Sawicka 05:52:18.0 22 05:08:04.0 21 05:54:41.0 25 03:46:22.0 24 20:41:26.0 +7:40:26
24 . 253 ABSOLUTE TEAM BIKES Ženski Rowan Goeller / Joanna Goeller 06:03:10.0 25 05:21:32.0 24 05:53:43.0 24 03:37:54.0 22 20:56:21.0 +7:55:21
25 . 234 WACKY Daltons Ženski Casteleyn  Christophe / Casteleyn Valerie 05:56:44.0 24 04:56:53.0 18 05:58:56.0 26 04:19:55.0 27 21:12:28.0 +8:11:28
26 . 287 WACKY Daltons Ženski Joško Fabris / Tea Đurek 06:29:21.0 29 05:46:14.0 27 06:10:41.0 28 03:03:40.0 15 21:29:56.0 +8:28:56
27 . 290 WACKY Daltons Ženski Ivan Mclean / Shaz Mclean 06:07:29.0 27 05:41:16.0 26 06:07:57.0 27 03:52:28.0 25 21:49:12.0 +8:48:12
WOMEN-Ž
1 . 41 4ISLANDS BROOM Ženski Esther Süss / Cornelia Hug 03:55:17.0 1 03:29:02.0 1 03:40:30.0 1 02:14:32.0 1 13:19:22.0 --
2 . 42 GHOST TEAM Mitas Ženski Vendula Kuntová / Lenka Fridrichová 04:14:25.0 3 03:39:08.0 2 03:59:07.0 2 02:21:18.0 2 14:13:58.0 +0:54:35
3 . 43 CENTRO VAL Bike Ženski Lorenza Menapace / Chiara Selva 04:08:58.0 2 04:00:39.0 4 04:04:44.0 3 02:35:25.0 3 14:49:47.0 +1:30:24
4 . 82 NOMAD Alpinbike Ženski Cseh  Veronika / Hilbert Suzanne 06:08:12.0 7 03:56:44.0 3 04:15:43.0 4 02:37:11.0 4 16:57:51.0 +3:38:29
5 . 77 NOMAD Alpinbike Ženski Olga Lopukhina / Kseniya Mizyakina 05:02:53.0 4 04:26:28.0 5 04:56:01.0 5 03:05:16.0 5 17:30:39.0 +4:11:16
6 . 57 9TH LADIES Wave Ženski Saskia Dhont / Michelle Zacht 05:07:36.0 5 04:31:34.0 6 05:02:15.0 6 03:11:57.0 6 17:53:23.0 +4:34:00
7 . 270 LOBSTER Ladies Ženski Neijt  Carine / Devriendt  Carine 05:51:53.0 6 05:07:56.0 7 05:56:38.0 7 03:34:59.0 7 20:31:28.0 +7:12:05
8 . 195 FLOWER TEAM People Ženski Luciana Cox / Adriana Boccia 06:23:48.0 8 05:56:49.0 8 06:18:39.0 8 03:44:25.0 8 22:23:41.0 +9:04:18

Komentarji