Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Samobor 2018 UCI C1

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Samobor 2018 UCI C1 Datum:17.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca No. Laps Čas vožnje Zaostanek Več
ELITE M-M
1 . 5 Braidot Daniele
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 6 1h22'19" 00" >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006444723
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h22'19"
Zaostanek: 00"
2 . 1 Braidot Luca
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006120074 6 1h22'21" 02" >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006120074
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h22'21"
Zaostanek: 02"
3 . 3 Parti András
HUNGARIAN NATIONAL TEAM
Moški HUN HUNGARIAN NATIONAL TEAM 10004031140 6 1h22'51" 32" >
Klub HUNGARIAN NATIONAL TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10004031140
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h22'51"
Zaostanek: 32"
4 . 29 Schuermans Jens
SCOTT CREUSE OXYGENE GUERET
Moški SCOTT CREUSE OXYGENE GUERET 10007338133 6 1h23'28" 01'09" >
Klub SCOTT CREUSE OXYGENE GUERET
Država
Spol: Moški
Licenca: 10007338133
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h23'28"
Zaostanek: 01'09"
5 . 4 Tabacchi Mirko
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006914060 6 1h24'02" 01'43" >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006914060
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h24'02"
Zaostanek: 01'43"
6 . 26 PANHUYZEN Kevin
HABITAT MOUNTAINBIKE TEAM
Moški HABITAT MOUNTAINBIKE TEAM 10007672781 6 1h24'28" 02'09" >
Klub HABITAT MOUNTAINBIKE TEAM
Država
Spol: Moški
Licenca: 10007672781
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h24'28"
Zaostanek: 02'09"
8 . 12 Righettini Andrea
Trek selle San Marco- tonello
Moški ITA Trek selle San Marco- tonello 10006806552 6 1h24'59" 02'40" >
Klub Trek selle San Marco- tonello
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006806552
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h24'59"
Zaostanek: 02'40"
9 . 2 FUMIC Manuel
Cannondale Factory Racing XC
Moški DEU Cannondale Factory Racing XC 10002455700 6 1h25'00" 02'41" >
Klub Cannondale Factory Racing XC
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10002455700
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h25'00"
Zaostanek: 02'41"
13 . 37 VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Slovak national team
Moški SVK Slovak national team 10008821526 6 1h27'48" 05'29" >
Klub Slovak national team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10008821526
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h27'48"
Zaostanek: 05'29"
14 . 6 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 6 1h28'48" 06'29" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h28'48"
Zaostanek: 06'29"
17 . 41 DMYTRO TITARENKO
Ukraine national team
Moški UKR Ukraine national team 10006764722 6 1h30'41" 08'22" >
Klub Ukraine national team
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10006764722
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h30'41"
Zaostanek: 08'22"
18 . 9 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 6 1h31'10" 08'51" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h31'10"
Zaostanek: 08'51"
21 . 16 GLAJZA Ondrej
Slovak national team
Moški SVK Slovak national team 10007582855 6 1h33'46" 11'27" >
Klub Slovak national team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10007582855
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h33'46"
Zaostanek: 11'27"
22 . 13 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 6 1h33'55" 11'36" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h33'55"
Zaostanek: 11'36"
23 . 23 LOGIGAN Lucian
Romanian National Team
Moški ROU Romanian National Team 10054100116 6 1h34'10" 11'51" >
Klub Romanian National Team
Država ROU
Spol: Moški
Licenca: 10054100116
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h34'10"
Zaostanek: 11'51"
28 . 22 Logar Tadej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 6 1h38'46" ' ' >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007928520
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h38'46"
Zaostanek: ' '
29 . 32 Skuzin Matej
BBK Požega
Moški CRO BBK Požega 10008607015 6 1h42'31" 20'12" >
Klub BBK Požega
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10008607015
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h42'31"
Zaostanek: 20'12"
31 . 40 Shevtsov Artem
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10007673387 5 1h24'31" 1 Lap >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10007673387
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1h24'31"
Zaostanek: 1 Lap
DNF 10 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 03" ' ' >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
No. Laps:
Čas vožnje: 03"
Zaostanek: ' '
U23 M-M
1 . 36 Valter Attila
Cube-Csömör UCI MTB Team
Moški HUN Cube-Csömör UCI MTB Team 10009820727 6 1h24'47" 02'28" >
Klub Cube-Csömör UCI MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10009820727
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h24'47"
Zaostanek: 02'28"
2 . 7 Dina Márton
Cube-Csömör UCI MTB Team
Moški HUN Cube-Csömör UCI MTB Team 10008816775 6 1h25'37" 03'18" >
Klub Cube-Csömör UCI MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10008816775
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h25'37"
Zaostanek: 03'18"
3 . 8 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 6 1h26'39" 04'20" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h26'39"
Zaostanek: 04'20"
4 . 34 THIBAULT Daniel
VELOROC BMC
Moški FRA VELOROC BMC 10009545386 6 1h27'16" 04'57" >
Klub VELOROC BMC
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10009545386
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h27'16"
Zaostanek: 04'57"
5 . 38 VOLODYMYR KOZLOVSKYY
Ukraine team
Moški UKR Ukraine team 10009839420 6 1h29'01" 06'42" >
Klub Ukraine team
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10009839420
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h29'01"
Zaostanek: 06'42"
6 . 20 Benjamin Le Ny
Creuse oxygene
Moški FRA Creuse oxygene 10011010389 6 1h30'18" 07'59" >
Klub Creuse oxygene
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10011010389
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h30'18"
Zaostanek: 07'59"
7 . 19 LANGLAIS Alexandre
Team xc Radon France
Moški FRA Team xc Radon France 10015694479 6 1h32'34" 10'15" >
Klub Team xc Radon France
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10015694479
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h32'34"
Zaostanek: 10'15"
8 . 11 CHAMPION Thomas
Team xc Radon France
Moški FRA Team xc Radon France 10015494520 6 1h32'34" ' ' >
Klub Team xc Radon France
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10015494520
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h32'34"
Zaostanek: ' '
9 . 25 Palumby Zsombor
Hungarian National Team
Moški HUN Hungarian National Team 10008821223 6 1h35'23" 13'04" >
Klub Hungarian National Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10008821223
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h35'23"
Zaostanek: 13'04"
10 . 17 Ivartnik david
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 6 1h36'33" 14'14" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016125222
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h36'33"
Zaostanek: 14'14"
11 . 28 Roberto Burta
Romanian National Team
Moški ROU Romanian National Team 10060875564 6 1h37'18" 14'59" >
Klub Romanian National Team
Država ROU
Spol: Moški
Licenca: 10060875564
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h37'18"
Zaostanek: 14'59"
12 . 24 Meštrić Matija
BK Maraton Kreidler
Moški CRO BK Maraton Kreidler 10010720201 6 1h38'46" 16'27" >
Klub BK Maraton Kreidler
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010720201
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h38'46"
Zaostanek: 16'27"
13 . 21 LIMOUSIN Maxime
Team xc Radon France
Moški FRA Team xc Radon France 10015698220 6 1h44'02" 21'43" >
Klub Team xc Radon France
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10015698220
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h44'02"
Zaostanek: 21'43"
14 . 15 DUMITRESCU Gerhard-Cristian
Romanian National Team
Moški ROU Romanian National Team 10063375538 5 1h25'09" ' ' >
Klub Romanian National Team
Država ROU
Spol: Moški
Licenca: 10063375538
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1h25'09"
Zaostanek: ' '
15 . 18 MALNASI ATTILA Jozsef
Romanian National Team
Moški ROU Romanian National Team 10056601605 5 1h26'22" ' ' >
Klub Romanian National Team
Država ROU
Spol: Moški
Licenca: 10056601605
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1h26'22"
Zaostanek: ' '
16 . 35 Toljan Josip
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 4 1h10'05" 2 Laps >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059240914
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h10'05"
Zaostanek: 2 Laps
17 . 30 Jeftinić Saša
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10010663213 4 1h27'07" ' ' >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010663213
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h27'07"
Zaostanek: ' '
18 . 39 Lukan Pavlo
Ukraine national team
Moški UKR Ukraine national team 10011083040 3 55'28" 3 Laps >
Klub Ukraine national team
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10011083040
No. Laps: 3
Čas vožnje: 55'28"
Zaostanek: 3 Laps
DNF 27 De cosmo Gioele
Trek selle San Marco- tonello
Moški ITA Trek selle San Marco- tonello 10009823858 02" ' ' >
Klub Trek selle San Marco- tonello
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009823858
No. Laps:
Čas vožnje: 02"
Zaostanek: ' '
DNS 31 SERVETTAZ Martin
CAC
Moški FRA CAC 10015698826 01" ' ' >
Klub CAC
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10015698826
No. Laps:
Čas vožnje: 01"
Zaostanek: ' '
U23+ELITE W-Ž
1 . 100 Žakelj Tanja
UNIOR TOOLS TEAM
Ženski SLO UNIOR TOOLS TEAM 10004604450 5 1h24'09" 00" >
Klub UNIOR TOOLS TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10004604450
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1h24'09"
Zaostanek: 00"
2 . 102 Benko Barbara
Focus XC Team
Ženski HUN Focus XC Team 10005872625 5 1h25'17" 01'08" >
Klub Focus XC Team
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10005872625
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1h25'17"
Zaostanek: 01'08"
3 . 109 Popova Iryna
Ukraine national team
Ženski UKR Ukraine national team 10006877785 5 1h35'42" 11'33" >
Klub Ukraine national team
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10006877785
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1h35'42"
Zaostanek: 11'33"
4 . 107 Tezak Gorana
Adrenalina MTB Team
Ženski CRO Adrenalina MTB Team 10008142829 5 1h39'03" 14'54" >
Klub Adrenalina MTB Team
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10008142829
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1h39'03"
Zaostanek: 14'54"
5 . 104 DUCOL Guylaine
Team xc Radon France
Ženski FRA Team xc Radon France 10010665426 5 1h40'48" 16'39" >
Klub Team xc Radon France
Država FRA
Spol: Ženski
Licenca: 10010665426
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1h40'48"
Zaostanek: 16'39"
6 . 103 ANTOINE Fiona
TEAM VOSGES VTT
Ženski FRA TEAM VOSGES VTT 10011015140 4 1h24'18" 1 Lap >
Klub TEAM VOSGES VTT
Država FRA
Spol: Ženski
Licenca: 10011015140
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h24'18"
Zaostanek: 1 Lap
7 . 106 Savic Popovic Teodora
Serbia national team
Ženski SRB Serbia national team 10010898235 4 1h25'26" ' ' >
Klub Serbia national team
Država SRB
Spol: Ženski
Licenca: 10010898235
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h25'26"
Zaostanek: ' '
8 . 105 Filipović Ema
BK Biker
Ženski CRO BK Biker 10011044240 4 1h26'35" ' ' >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10011044240
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h26'35"
Zaostanek: ' '
9 . 108 KRASYLNIKOVA Natalia
Ukraine national team
Ženski UKR Ukraine national team 10010900760 3 1h07'02" 2 Laps >
Klub Ukraine national team
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10010900760
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h07'02"
Zaostanek: 2 Laps
U19 M-M
1 . 155 FETTER Erik
PCCC
Moški HUN PCCC 10023603013 4 59'27" 00" >
Klub PCCC
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023603013
No. Laps: 4
Čas vožnje: 59'27"
Zaostanek: 00"
2 . 166 MARTINUZZI Christian
A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 10029882953 4 1h00'02" 35" >
Klub A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029882953
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h00'02"
Zaostanek: 35"
3 . 152 CEOLIN FEDERICO
A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 10011230055 4 1h00'41" 01'14" >
Klub A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011230055
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h00'41"
Zaostanek: 01'14"
4 . 174 VANTAGGIATO Ramon
A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 10030362091 4 1h00'55" 01'28" >
Klub A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030362091
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h00'55"
Zaostanek: 01'28"
5 . 160 JENČUŠ Jakub
Slovak national team
Moški SVK Slovak national team 10046034564 4 1h02'00" 02'33" >
Klub Slovak national team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10046034564
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h02'00"
Zaostanek: 02'33"
6 . 162 Klemenčič Miha
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017578000 4 1h03'26" 03'59" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578000
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h03'26"
Zaostanek: 03'59"
7 . 173 TRNKA Marek
Slovak national team
Moški SVK Slovak national team 10046062250 4 1h03'59" 04'32" >
Klub Slovak national team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10046062250
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h03'59"
Zaostanek: 04'32"
8 . 168 Pavan Marco
ROSTESE RODMAN ASD
Moški ITA ROSTESE RODMAN ASD 10023491461 4 1h05'20" 05'53" >
Klub ROSTESE RODMAN ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023491461
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h05'20"
Zaostanek: 05'53"
9 . 164 Lozar Matjaž
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017583757 4 1h05'41" 06'14" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583757
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h05'41"
Zaostanek: 06'14"
10 . 171 Smolnikar Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 4 1h07'01" 07'34" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649435
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h07'01"
Zaostanek: 07'34"
11 . 161 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 4 1h08'16" 08'49" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649334
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h08'16"
Zaostanek: 08'49"
12 . 165 MADDINELLI Matteo
GENERAL STORE BOTTOLI
Moški ITA GENERAL STORE BOTTOLI 10030568320 4 1h13'43" 14'16" >
Klub GENERAL STORE BOTTOLI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030568320
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h13'43"
Zaostanek: 14'16"
13 . 158 Hirci Jernej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652667 4 1h15'18" 15'51" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017652667
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h15'18"
Zaostanek: 15'51"
14 . 167 Novosad Emil
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028403301 4 1h16'12" 16'45" >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028403301
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h16'12"
Zaostanek: 16'45"
15 . 163 Kocen Timotej
BK Maraton Kreidler
Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028427650 3 59'30" 1 Lap >
Klub BK Maraton Kreidler
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028427650
No. Laps: 3
Čas vožnje: 59'30"
Zaostanek: 1 Lap
16 . 170 Pilat Noel
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 10028426135 3 1h02'15" ' ' >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028426135
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h02'15"
Zaostanek: ' '
17 . 150 Bertović Noa
BK AXA
Moški CRO BK AXA 10028451700 3 1h05'26" ' ' >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028451700
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h05'26"
Zaostanek: ' '
DNF 154 Damiano Andrea
BICI CAMOGLI GOLFO PARADISO
Moški ITA BICI CAMOGLI GOLFO PARADISO 10030116359 3 51'54" ' ' >
Klub BICI CAMOGLI GOLFO PARADISO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030116359
No. Laps: 3
Čas vožnje: 51'54"
Zaostanek: ' '
DNF 157 Govekar Matevž
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017582444 2 29'40" ' ' >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582444
No. Laps: 2
Čas vožnje: 29'40"
Zaostanek: ' '
DNF 172 Štajnar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 2 32'36" ' ' >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564458
No. Laps: 2
Čas vožnje: 32'36"
Zaostanek: ' '
DNF 175 Vinko Nikola
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028411482 1 20'00" ' ' >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028411482
No. Laps: 1
Čas vožnje: 20'00"
Zaostanek: ' '
DNF 169 Pescarmona Luca
MERIDA ITALIA TEAM
Moški ITA MERIDA ITALIA TEAM 10029214360 01" ' ' >
Klub MERIDA ITALIA TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029214360
No. Laps:
Čas vožnje: 01"
Zaostanek: ' '
DNF 153 Chiumenti Giacomo
A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 10032901572 02" ' ' >
Klub A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032901572
No. Laps:
Čas vožnje: 02"
Zaostanek: ' '
U19 W-Ž
1 . 202 Movrin Vita
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 3 56'59" 00" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017590124
No. Laps: 3
Čas vožnje: 56'59"
Zaostanek: 00"
2 . 200 bošnjak larisa
BBK ŠIŠMIŠ
Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 3 1h00'31" 03'32" >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10058285361
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h00'31"
Zaostanek: 03'32"
3 . 203 Škiljić Karmen
BBK PAKOŠTANE
Ženski CRO BBK PAKOŠTANE 10028452710 3 1h01'52" 04'53" >
Klub BBK PAKOŠTANE
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028452710
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h01'52"
Zaostanek: 04'53"
4 . 201 Dečman Nika
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572744 3 1h11'44" 14'45" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017572744
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h11'44"
Zaostanek: 14'45"
5 . 204 Logvinyuk Oleksandra
Ukraine national team
Ženski UKR Ukraine national team 10034884921 3 1h13'29" 16'30" >
Klub Ukraine national team
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10034884921
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h13'29"
Zaostanek: 16'30"
AMATERJI-M
1 . 502 Čibej Aleš
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10015836646 3 52'27" 00" >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015836646
No. Laps: 3
Čas vožnje: 52'27"
Zaostanek: 00"
2 . 501 BORLINIĆ Matija
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10013837739 3 53'06" 39" >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10013837739
No. Laps: 3
Čas vožnje: 53'06"
Zaostanek: 39"
3 . 507 Kidrič Jakob
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 100 804 397 57 3 53'51" 01'24" >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 804 397 57
No. Laps: 3
Čas vožnje: 53'51"
Zaostanek: 01'24"
4 . 503 Erjavec Simon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10014692652 3 53'52" 01'25" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014692652
No. Laps: 3
Čas vožnje: 53'52"
Zaostanek: 01'25"
5 . 500 Antolašić Patrik
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10058281927 3 55'14" 02'47" >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058281927
No. Laps: 3
Čas vožnje: 55'14"
Zaostanek: 02'47"
6 . 505 Margić Marijo
BK VID ROČIĆ
Moški CRO BK VID ROČIĆ 3 58'15" 05'48" >
Klub BK VID ROČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
No. Laps: 3
Čas vožnje: 58'15"
Zaostanek: 05'48"
7 . 504 Želimorski Luka
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10058947688 3 58'43" 06'16" >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058947688
No. Laps: 3
Čas vožnje: 58'43"
Zaostanek: 06'16"
8 . 506 Blatnik Žiga
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 3 59'28" 07'01" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017655192
No. Laps: 3
Čas vožnje: 59'28"
Zaostanek: 07'01"
VETERANI 1-M
1 . 306 Mikelj Uroš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 4 1h05'31" 00" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007459280
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h05'31"
Zaostanek: 00"
2 . 302 Budin Matjaž
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10003509360 4 1h06'55" 01'24" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003509360
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h06'55"
Zaostanek: 01'24"
3 . 305 Jurak Primož
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10007400979 4 1h07'56" 02'25" >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007400979
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h07'56"
Zaostanek: 02'25"
4 . 308 Podgornik Tadej
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017595174 4 1h09'27" 03'56" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017595174
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h09'27"
Zaostanek: 03'56"
5 . 309 Prešeren Jure
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 4 1h12'45" 07'14" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004070243
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h12'45"
Zaostanek: 07'14"
6 . 301 Strasek Ales
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10081513629 4 1h12'45" ' ' >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10081513629
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h12'45"
Zaostanek: ' '
7 . 312 Škrinjar Goran
BK CIKLUS
Moški CRO BK CIKLUS 10028407644 4 1h15'53" 10'22" >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028407644
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h15'53"
Zaostanek: 10'22"
8 . 311 Robič Matic
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10017602046 4 1h19'20" 13'49" >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017602046
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h19'20"
Zaostanek: 13'49"
9 . 307 Plevnjak Marko
BK CIKLUS
Moški CRO BK CIKLUS 10028442505 4 1h20'39" 15'08" >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028442505
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h20'39"
Zaostanek: 15'08"
10 . 303 Hušić Irvin
BK FAUST VRANČIĆ
Moški BIH BK FAUST VRANČIĆ 10015908384 4 1h23'27" 17'56" >
Klub BK FAUST VRANČIĆ
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 10015908384
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h23'27"
Zaostanek: 17'56"
11 . 300 Bitenc Janez
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641755 4 1h27'33" 22'02" >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641755
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h27'33"
Zaostanek: 22'02"
12 . 313 Žnidarič Marko
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10073590951 3 1h05'33" 1 Lap >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073590951
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h05'33"
Zaostanek: 1 Lap
13 . 310 Radaković Ivan
BK FAUST VRANČIĆ
Moški CRO BK FAUST VRANČIĆ 10058284351 2 1h05'40" 2 Laps >
Klub BK FAUST VRANČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058284351
No. Laps: 2
Čas vožnje: 1h05'40"
Zaostanek: 2 Laps
VETERANI 2-M
1 . 355 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 4 1h05'03" 00" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004224029
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h05'03"
Zaostanek: 00"
2 . 342 Blaznik Robert
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10003481270 4 1h06'14" 01'11" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003481270
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h06'14"
Zaostanek: 01'11"
3 . 343 Boškin Aleš
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10003492586 4 1h07'05" 02'02" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003492586
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h07'05"
Zaostanek: 02'02"
4 . 344 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 4 1h09'52" 04'49" >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611241
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h09'52"
Zaostanek: 04'49"
5 . 352 Pirc Tomaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 4 1h12'10" 07'07" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574461
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h12'10"
Zaostanek: 07'07"
6 . 346 Jeram Damjan
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017652465 4 1h16'25" 11'22" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017652465
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h16'25"
Zaostanek: 11'22"
7 . 349 Orel Daniel
BK CIKLUS
Moški CRO BK CIKLUS 10028420374 4 1h16'38" 11'35" >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028420374
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h16'38"
Zaostanek: 11'35"
8 . 347 KovaČ Tihomir
BK OSIJEK 2010
Moški CRO BK OSIJEK 2010 10073402914 4 1h21'02" 15'59" >
Klub BK OSIJEK 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073402914
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h21'02"
Zaostanek: 15'59"
9 . 340 Ažman Urban
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10060657922 3 1h05'34" 1 Lap >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060657922
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h05'34"
Zaostanek: 1 Lap
10 . 345 Habuš Ivan
BK CIKLUS
Moški CRO BK CIKLUS 10028445434 3 1h06'24" ' ' >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028445434
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h06'24"
Zaostanek: ' '
11 . 341 Balenović Goran
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10028447858 3 1h08'30" ' ' >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028447858
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h08'30"
Zaostanek: ' '
12 . 350 Pavliš Marko
BK CIKLUS
Moški CRO BK CIKLUS 10058284149 3 1h09'53" ' ' >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058284149
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h09'53"
Zaostanek: ' '
13 . 353 RADULOVIĆ Siniša
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028451292 3 1h12'59" ' ' >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028451292
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h12'59"
Zaostanek: ' '
14 . 351 PELAJIĆ Josip
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028435734 2 1h08'45" 2 Laps >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028435734
No. Laps: 2
Čas vožnje: 1h08'45"
Zaostanek: 2 Laps
VETERANI 3-M
1 . 373 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 3 58'13" 00" >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647819
No. Laps: 3
Čas vožnje: 58'13"
Zaostanek: 00"
2 . 371 PERIĆ Zoran
BK KAIROS
Moški CRO BK KAIROS 10080225852 3 1h05'33" 07'20" >
Klub BK KAIROS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080225852
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h05'33"
Zaostanek: 07'20"
3 . 372 Vovk Janez
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 3 1h10'53" 12'40" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576178
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h10'53"
Zaostanek: 12'40"
4 . 370 Pavičić Krešimir
BBK Požega
Moški CRO BBK Požega 10028416334 3 1h15'16" 17'03" >
Klub BBK Požega
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028416334
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h15'16"
Zaostanek: 17'03"
5 . 391 MATAIJA GRŠO
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10028442707 3 1h20'50" 00" >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028442707
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h20'50"
Zaostanek: 00"
6 . 390 Gomojić Ćiro
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 10059367721 3 1h25'40" 04'50" >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059367721
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h25'40"
Zaostanek: 04'50"
U17 M-M
1 . 273 Pečnik Teo
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10017651051 3 44'28" 00" >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651051
No. Laps: 3
Čas vožnje: 44'28"
Zaostanek: 00"
2 . 280 Oleksandr HUDYMA
Ukraine team
Moški UKR Ukraine team 10034870268 3 44'28" ' ' >
Klub Ukraine team
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10034870268
No. Laps: 3
Čas vožnje: 44'28"
Zaostanek: ' '
3 . 268 Klemenčič Jakob
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017582545 3 45'30" 01'02" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582545
No. Laps: 3
Čas vožnje: 45'30"
Zaostanek: 01'02"
4 . 263 Baranyi Dávid Áron
VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Moški HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10023631204 3 46'07" 01'39" >
Klub VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023631204
No. Laps: 3
Čas vožnje: 46'07"
Zaostanek: 01'39"
5 . 269 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 3 46'32" 02'04" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554556
No. Laps: 3
Čas vožnje: 46'32"
Zaostanek: 02'04"
6 . 250 bošnjak fran
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 3 47'49" 03'21" >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058280008
No. Laps: 3
Čas vožnje: 47'49"
Zaostanek: 03'21"
7 . 278 Žle Blaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 3 48'17" 03'49" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622860
No. Laps: 3
Čas vožnje: 48'17"
Zaostanek: 03'49"
8 . 270 Gnezda Nace
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017654586 3 49'08" 04'40" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017654586
No. Laps: 3
Čas vožnje: 49'08"
Zaostanek: 04'40"
9 . 265 Hribar Jernej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 3 49'53" 05'25" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564559
No. Laps: 3
Čas vožnje: 49'53"
Zaostanek: 05'25"
10 . 275 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 3 50'36" 06'08" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572542
No. Laps: 3
Čas vožnje: 50'36"
Zaostanek: 06'08"
11 . 266 Jereb Jan
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017651253 3 51'12" 06'44" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651253
No. Laps: 3
Čas vožnje: 51'12"
Zaostanek: 06'44"
12 . 277 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 3 52'05" 07'37" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572441
No. Laps: 3
Čas vožnje: 52'05"
Zaostanek: 07'37"
13 . 251 Okmažić Luka
BK MAKARSKA
Moški CRO BK MAKARSKA 10028416233 3 52'48" 08'20" >
Klub BK MAKARSKA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028416233
No. Laps: 3
Čas vožnje: 52'48"
Zaostanek: 08'20"
14 . 264 Dolenšek Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017647617 3 53'30" 09'02" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647617
No. Laps: 3
Čas vožnje: 53'30"
Zaostanek: 09'02"
15 . 267 Jereb Tine
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017649637 3 55'54" 11'26" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649637
No. Laps: 3
Čas vožnje: 55'54"
Zaostanek: 11'26"
16 . 271 Lukić Siniša
BK KOZARA
Moški BIH BK KOZARA 10056388710 3 56'45" 12'17" >
Klub BK KOZARA
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 10056388710
No. Laps: 3
Čas vožnje: 56'45"
Zaostanek: 12'17"
17 . 256 Krobot Mihael
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028449373 3 57'27" 12'59" >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028449373
No. Laps: 3
Čas vožnje: 57'27"
Zaostanek: 12'59"
18 . 253 Posel Lovro
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028436643 3 58'56" 14'28" >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028436643
No. Laps: 3
Čas vožnje: 58'56"
Zaostanek: 14'28"
19 . 260 Bašić Petar Pere
BK KAMEŠNICA
Moški CRO BK KAMEŠNICA 10058283947 3 59'11" 14'43" >
Klub BK KAMEŠNICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058283947
No. Laps: 3
Čas vožnje: 59'11"
Zaostanek: 14'43"
20 . 261 Auer Nal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 3 1h00'22" 15'54" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575976
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h00'22"
Zaostanek: 15'54"
21 . 279 Lacković Luka
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080440969 3 1h00'29" 16'01" >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080440969
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h00'29"
Zaostanek: 16'01"
22 . 276 Stupar Damjan
BK KOZARA
Moški BIH BK KOZARA 10063663407 3 1h05'24" 20'56" >
Klub BK KOZARA
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 10063663407
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h05'24"
Zaostanek: 20'56"
23 . 252 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 10028453417 3 1h05'57" 21'29" >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028453417
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h05'57"
Zaostanek: 21'29"
24 . 272 Mrak Matevž
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017613362 3 1h07'14" 22'46" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017613362
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h07'14"
Zaostanek: 22'46"
25 . 274 Prelovšek Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017613938 2 46'31" 1 Lap >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017613938
No. Laps: 2
Čas vožnje: 46'31"
Zaostanek: 1 Lap
26 . 254 Živković Sebastian
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10028451696 2 1h21'06" ' ' >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028451696
No. Laps: 2
Čas vožnje: 1h21'06"
Zaostanek: ' '
DNF 255 Markovina Filip
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10080478658 1 19'25" ' ' >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080478658
No. Laps: 1
Čas vožnje: 19'25"
Zaostanek: ' '
DNF 257 Kovac Luka
BK OSIJEK 2010
Moški CRO BK OSIJEK 2010 10073403621 01" ' ' >
Klub BK OSIJEK 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073403621
No. Laps:
Čas vožnje: 01"
Zaostanek: ' '
DNF 259 CVITKOVIĆ Ante
BK VLAJI SINJ
Moški CRO BK VLAJI SINJ 10082646206 01" ' ' >
Klub BK VLAJI SINJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10082646206
No. Laps:
Čas vožnje: 01"
Zaostanek: ' '
U17 W-Ž
1 . 220 Bokros Csenge Anna
VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Ženski HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10023662930 2 37'29" 00" >
Klub VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10023662930
No. Laps: 2
Čas vožnje: 37'29"
Zaostanek: 00"
2 . 222 Homar Tamara
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 2 39'11" 01'42" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017643169
No. Laps: 2
Čas vožnje: 39'11"
Zaostanek: 01'42"
3 . 223 Janežič Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 2 40'13" 02'44" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017643977
No. Laps: 2
Čas vožnje: 40'13"
Zaostanek: 02'44"
4 . 225 Nadu Anja
BK MONTES
Ženski CRO BK MONTES 10028452609 2 43'12" 05'43" >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028452609
No. Laps: 2
Čas vožnje: 43'12"
Zaostanek: 05'43"
5 . 224 KISS Kata
VKE NELSON Pepperl+Fuchs Team
Ženski HUN VKE NELSON Pepperl+Fuchs Team 1002362008 2 43'48" 06'19" >
Klub VKE NELSON Pepperl+Fuchs Team
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 1002362008
No. Laps: 2
Čas vožnje: 43'48"
Zaostanek: 06'19"
6 . 221 Filipović Jana
BK Biker
Ženski CRO BK Biker 10028428963 2 51'06" 13'37" >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028428963
No. Laps: 2
Čas vožnje: 51'06"
Zaostanek: 13'37"
7 . 227 Trstenjak Ida
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028441087 2 57'30" 20'01" >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028441087
No. Laps: 2
Čas vožnje: 57'30"
Zaostanek: 20'01"
8 . 226 Tepić Klara
BBK ŠIŠMIŠ
Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10082556478 2 1h11'03" 33'34" >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10082556478
No. Laps: 2
Čas vožnje: 1h11'03"
Zaostanek: 33'34"
U15 M-M
1 . 422 Rus Jure
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017582848 5 23'34" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582848
No. Laps: 5
Čas vožnje: 23'34"
Zaostanek:
2 . 400 okmažić ivan
BK MAKARSKA
Moški CRO BK MAKARSKA 10028417849 5 24'54" >
Klub BK MAKARSKA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028417849
No. Laps: 5
Čas vožnje: 24'54"
Zaostanek:
3 . 421 Pahor Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 5 24'57" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649233
No. Laps: 5
Čas vožnje: 24'57"
Zaostanek:
4 . 423 Smrdel Miha
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017582747 5 25'43" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582747
No. Laps: 5
Čas vožnje: 25'43"
Zaostanek:
5 . 402 Trstenjak Matija
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028452306 5 26'28" >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028452306
No. Laps: 5
Čas vožnje: 26'28"
Zaostanek:
6 . 426 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 5 26'55" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575673
No. Laps: 5
Čas vožnje: 26'55"
Zaostanek:
7 . 410 Gladek Marcel
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017588811 5 27'00" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588811
No. Laps: 5
Čas vožnje: 27'00"
Zaostanek:
8 . 414 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 5 27'04" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017573047
No. Laps: 5
Čas vožnje: 27'04"
Zaostanek:
9 . 417 Kavčič Jernej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 5 27'30" >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017613665
No. Laps: 5
Čas vožnje: 27'30"
Zaostanek:
10 . 408 Dečman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564963 5 28'22" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564963
No. Laps: 5
Čas vožnje: 28'22"
Zaostanek:
11 . 419 Markelj Tim
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 5 28'58" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651859
No. Laps: 5
Čas vožnje: 28'58"
Zaostanek:
12 . 425 Svetličič Jošt
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017653576 5 29'29" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017653576
No. Laps: 5
Čas vožnje: 29'29"
Zaostanek:
13 . 407 Ahačič Gašper
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017625385 4 23'34" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017625385
No. Laps: 4
Čas vožnje: 23'34"
Zaostanek:
14 . 420 Marolt Jaka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 4 23'36" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651556
No. Laps: 4
Čas vožnje: 23'36"
Zaostanek:
15 . 413 Inkret Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 4 24'13" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576481
No. Laps: 4
Čas vožnje: 24'13"
Zaostanek:
17 . 415 Janežič Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 4 24'24" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017644078
No. Laps: 4
Čas vožnje: 24'24"
Zaostanek:
18 . 416 Kavčič Blaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 4 24'44" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056528550
No. Laps: 4
Čas vožnje: 24'44"
Zaostanek:
19 . 427 Zupan Benjamin
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 4 24'52" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017645290
No. Laps: 4
Čas vožnje: 24'52"
Zaostanek:
20 . 412 Gombač Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 4 25'18" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017644381
No. Laps: 4
Čas vožnje: 25'18"
Zaostanek:
22 . 403 Svilokos Jakov
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 10064832356 4 26'19" >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10064832356
No. Laps: 4
Čas vožnje: 26'19"
Zaostanek:
24 . 401 Trstenjak David
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 10028415627 4 29'05" >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028415627
No. Laps: 4
Čas vožnje: 29'05"
Zaostanek:
25 . 406 Ahola Ruben
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10077184500 4 29'25" >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10077184500
No. Laps: 4
Čas vožnje: 29'25"
Zaostanek:
26 . 418 Kranjc Alex
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 4 30'04" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10063523058
No. Laps: 4
Čas vožnje: 30'04"
Zaostanek:
27 . 411 Golmajer Juš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564660 4 30'18" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564660
No. Laps: 4
Čas vožnje: 30'18"
Zaostanek:
28 . 404 KLARIĆ Ante
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028431791 3 22'35" >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028431791
No. Laps: 3
Čas vožnje: 22'35"
Zaostanek:
29 . 405 GREINER Ivan
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10073725845 1 23'44" >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073725845
No. Laps: 1
Čas vožnje: 23'44"
Zaostanek:
DNF 409 FELICIJAN VID
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 1 06'54" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079230489
No. Laps: 1
Čas vožnje: 06'54"
Zaostanek:
DNF 424 Starman Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 1 06'01" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572340
No. Laps: 1
Čas vožnje: 06'01"
Zaostanek:
U15 W-Ž
1 . 452 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 5 28'23" 00" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017554455
No. Laps: 5
Čas vožnje: 28'23"
Zaostanek: 00"
2 . 454 Mlakar Daša
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 10017582949 4 24'46" 1 Lap >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017582949
No. Laps: 4
Čas vožnje: 24'46"
Zaostanek: 1 Lap
3 . 457 Smrdel Tina
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 10017582646 4 26'05" ' ' >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017582646
No. Laps: 4
Čas vožnje: 26'05"
Zaostanek: ' '
4 . 450 GREMAN Szonja
PCCC
Ženski HUN PCCC 10059265566 4 26'36" ' ' >
Klub PCCC
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10059265566
No. Laps: 4
Čas vožnje: 26'36"
Zaostanek: ' '
5 . 455 Movrin Ema
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 4 27'03" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017644179
No. Laps: 4
Čas vožnje: 27'03"
Zaostanek: ' '
6 . 451 Klemenčič Ivana
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 10017579010 4 27'41" ' ' >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017579010
No. Laps: 4
Čas vožnje: 27'41"
Zaostanek: ' '
7 . 952 OROSZ Lili
VKE NELSON Pepperl+Fuchs Team
Ženski HUN VKE NELSON Pepperl+Fuchs Team 10058240400 3 22'42" 00" >
Klub VKE NELSON Pepperl+Fuchs Team
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10058240400
No. Laps: 3
Čas vožnje: 22'42"
Zaostanek: 00"
8 . 453 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 3 25'32" 2 Laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017564862
No. Laps: 3
Čas vožnje: 25'32"
Zaostanek: 2 Laps
9 . 951 Čoga Spasovski Dora
BK MONTES
Ženski CRO BK MONTES 10028447555 3 26'59" 04'17" >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028447555
No. Laps: 3
Čas vožnje: 26'59"
Zaostanek: 04'17"
10 . 950 BARIŠIĆ Nika
BBK ORLOV KRUG
Ženski CRO BBK ORLOV KRUG 10082409867 1 15'47" 2 Laps >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10082409867
No. Laps: 1
Čas vožnje: 15'47"
Zaostanek: 2 Laps
DNF 456 ORAVECZ Lora
PCCC
Ženski HUN PCCC 10023634335 1 07'03" ' ' >
Klub PCCC
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10023634335
No. Laps: 1
Čas vožnje: 07'03"
Zaostanek: ' '
U14 M-M
16 . 550 Antolović Noa
Bk Montes
Moški CRO Bk Montes 10028421081 4 24'16" >
Klub Bk Montes
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028421081
No. Laps: 4
Čas vožnje: 24'16"
Zaostanek:
21 . 551 KISS Ádám
VKE NELSON Pepperl+Fuchs Team
Moški HUN VKE NELSON Pepperl+Fuchs Team 1002362008 4 25'50" >
Klub VKE NELSON Pepperl+Fuchs Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 1002362008
No. Laps: 4
Čas vožnje: 25'50"
Zaostanek:
23 . 552 Medić Frane
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 10044105880 4 28'13" >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10044105880
No. Laps: 4
Čas vožnje: 28'13"
Zaostanek:
DNF 553 PETROVIĆ KIAN KOVAČIĆ
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo 10080158962 1 15'40" >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080158962
No. Laps: 1
Čas vožnje: 15'40"
Zaostanek:
U13 M-M
1 . 620 Terpin Tine
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017583252 5 14'19" 00" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583252
No. Laps: 5
Čas vožnje: 14'19"
Zaostanek: 00"
2 . 618 Rudolf Jernej
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017578202 5 14'32" 13" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578202
No. Laps: 5
Čas vožnje: 14'32"
Zaostanek: 13"
3 . 608 Boškin Filip
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 5 14'48" 29" >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650950
No. Laps: 5
Čas vožnje: 14'48"
Zaostanek: 29"
4 . 623 ZUPANIČ JURIJ
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 5 14'58" 39" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614069
No. Laps: 5
Čas vožnje: 14'58"
Zaostanek: 39"
5 . 613 KOŠELJNIK Nace
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10079425196 5 14'58" ' ' >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079425196
No. Laps: 5
Čas vožnje: 14'58"
Zaostanek: ' '
6 . 615 Lipovšek Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 5 15'12" 53" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017627510
No. Laps: 5
Čas vožnje: 15'12"
Zaostanek: 53"
7 . 621 Utranker Filip
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641957 5 15'13" 54" >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641957
No. Laps: 5
Čas vožnje: 15'13"
Zaostanek: 54"
8 . 609 Gergely Koppány
VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Moški HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10074044528 5 15'20" 01'01" >
Klub VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10074044528
No. Laps: 5
Čas vožnje: 15'20"
Zaostanek: 01'01"
9 . 617 Pečnik Tian
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10017650647 5 15'54" 01'35" >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650647
No. Laps: 5
Čas vožnje: 15'54"
Zaostanek: 01'35"
10 . 616 Lopatič Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 5 16'16" 01'57" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017565064
No. Laps: 5
Čas vožnje: 16'16"
Zaostanek: 01'57"
11 . 619 Štriker Tine
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10017644785 5 16'28" 02'09" >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017644785
No. Laps: 5
Čas vožnje: 16'28"
Zaostanek: 02'09"
12 . 607 Ažman Juš
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 5 16'44" 02'25" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017652768
No. Laps: 5
Čas vožnje: 16'44"
Zaostanek: 02'25"
13 . 612 Kobal Ažbe
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 5 17'46" 03'27" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017642260
No. Laps: 5
Čas vožnje: 17'46"
Zaostanek: 03'27"
14 . 614 Kunc Ambrož
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017578404 5 17'47" 03'28" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578404
No. Laps: 5
Čas vožnje: 17'47"
Zaostanek: 03'28"
15 . 611 Keržan Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 4 14'28" 1 Lap >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017648425
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'28"
Zaostanek: 1 Lap
16 . 600 Pečnjak Filip
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10044106284 4 14'31" ' ' >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10044106284
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'31"
Zaostanek: ' '
17 . 604 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 10044105072 4 14'39" ' ' >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10044105072
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'39"
Zaostanek: ' '
18 . 603 Turčić Marko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 10028439067 4 14'47" ' ' >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028439067
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'47"
Zaostanek: ' '
19 . 605 Hublin Ivanušić David
BK Maraton Kreidler
Moški CRO BK Maraton Kreidler 10073886193 4 14'56" ' ' >
Klub BK Maraton Kreidler
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073886193
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'56"
Zaostanek: ' '
20 . 622 Zupan Urban
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 4 14'58" ' ' >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056529863
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'58"
Zaostanek: ' '
21 . 602 Mavrović Mirko
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 10059089552 4 15'10" ' ' >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059089552
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'10"
Zaostanek: ' '
22 . 610 GUTMAN OŽBEJ
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079247263 4 17'17" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079247263
No. Laps: 4
Čas vožnje: 17'17"
Zaostanek: ' '
23 . 606 Bokun Ivan
BK DUGO SELO
Moški CRO BK DUGO SELO 10080158255 4 18'43" ' ' >
Klub BK DUGO SELO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080158255
No. Laps: 4
Čas vožnje: 18'43"
Zaostanek: ' '
24 . 601 RADULOVIĆ Jurica
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028410674 3 15'13" 2 Laps >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028410674
No. Laps: 3
Čas vožnje: 15'13"
Zaostanek: 2 Laps
U13 W-Ž
1 . 654 Lipovac Amelie
BK MONTES
Ženski CRO BK MONTES 10028408149 5 17'16" 00" >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028408149
No. Laps: 5
Čas vožnje: 17'16"
Zaostanek: 00"
2 . 657 Pušec Mirta
BK MONTES
Ženski CRO BK MONTES 10058281725 5 17'16" ' ' >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10058281725
No. Laps: 5
Čas vožnje: 17'16"
Zaostanek: ' '
3 . 651 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 4 14'03" 1 Lap >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017610534
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'03"
Zaostanek: 1 Lap
4 . 655 Mikuž Nika
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 10017578303 4 14'43" ' ' >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578303
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'43"
Zaostanek: ' '
5 . 658 Šerkezi Maruša Tereza
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260058 4 14'44" ' ' >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075260058
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'44"
Zaostanek: ' '
6 . 653 Janežič Meta
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643876 4 15'09" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017643876
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'09"
Zaostanek: ' '
7 . 656 Nadu Lena
BK MONTES
Ženski CRO BK MONTES 10028426337 4 15'38" ' ' >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028426337
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'38"
Zaostanek: ' '
8 . 650 Ahačič Nastja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 4 15'54" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10061638329
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'54"
Zaostanek: ' '
9 . 659 Sušnik Tjaša
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258846 3 16'16" 2 Laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075258846
No. Laps: 3
Čas vožnje: 16'16"
Zaostanek: 2 Laps
U11 M-M
1 . 816 Majnik Maks
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 4 12'07" 00" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577491
No. Laps: 4
Čas vožnje: 12'07"
Zaostanek: 00"
2 . 823 Tominšek Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 4 12'43" 36" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577390
No. Laps: 4
Čas vožnje: 12'43"
Zaostanek: 36"
3 . 811 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 4 13'15" 01'08" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614271
No. Laps: 4
Čas vožnje: 13'15"
Zaostanek: 01'08"
4 . 824 Utranker Jaka
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641856 4 13'39" 01'32" >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641856
No. Laps: 4
Čas vožnje: 13'39"
Zaostanek: 01'32"
5 . 807 Auer Nik
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 4 14'17" 02'10" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576986
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'17"
Zaostanek: 02'10"
6 . 821 Rupnik Ožbe
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10050452512 4 14'19" 02'12" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050452512
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'19"
Zaostanek: 02'12"
7 . 814 Korošec Aljaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 4 14'23" 02'16" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017617204
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'23"
Zaostanek: 02'16"
8 . 826 Zupanc Anclin Kristjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916678 4 14'29" 02'22" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059916678
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'29"
Zaostanek: 02'22"
9 . 817 Mlakar Jakob
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017578606 4 14'39" 02'32" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578606
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'39"
Zaostanek: 02'32"
10 . 810 Cigale Amadej
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017588407 4 14'43" 02'36" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588407
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'43"
Zaostanek: 02'36"
11 . 806 Antler Jurij
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 10062189007 4 14'50" 02'43" >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062189007
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'50"
Zaostanek: 02'43"
12 . 820 Rojc Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 4 14'52" 02'45" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059916476
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'52"
Zaostanek: 02'45"
13 . 805 Antolović Erik
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 10028409563 4 14'56" 02'49" >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028409563
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'56"
Zaostanek: 02'49"
14 . 800 Pečnjak Fran
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028430074 4 15'41" 03'34" >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028430074
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'41"
Zaostanek: 03'34"
15 . 819 Prelec Žiga
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 4 15'42" 03'35" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576582
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'42"
Zaostanek: 03'35"
16 . 812 Klemenčič Urban
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017588508 4 15'43" 03'36" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588508
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'43"
Zaostanek: 03'36"
17 . 809 Berlec Oskar
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075246520 4 15'55" 03'48" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075246520
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'55"
Zaostanek: 03'48"
18 . 818 Plut Lan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567387 4 16'00" 03'53" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017567387
No. Laps: 4
Čas vožnje: 16'00"
Zaostanek: 03'53"
19 . 822 Šerkezi Joža Matjaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 4 16'11" 04'04" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075259553
No. Laps: 4
Čas vožnje: 16'11"
Zaostanek: 04'04"
20 . 825 Žonta Vid
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 3 12'10" 1 Lap >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075260462
No. Laps: 3
Čas vožnje: 12'10"
Zaostanek: 1 Lap
21 . 801 PERIĆ Frane
BK KAIROS
Moški CRO BK KAIROS 10082985706 3 12'13" ' ' >
Klub BK KAIROS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10082985706
No. Laps: 3
Čas vožnje: 12'13"
Zaostanek: ' '
22 . 815 Kunc Lovro
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017578707 3 12'36" ' ' >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578707
No. Laps: 3
Čas vožnje: 12'36"
Zaostanek: ' '
23 . 808 Benda Gal
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 3 12'47" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017648930
No. Laps: 3
Čas vožnje: 12'47"
Zaostanek: ' '
24 . 804 Milun Toni
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 10058282230 3 12'59" ' ' >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058282230
No. Laps: 3
Čas vožnje: 12'59"
Zaostanek: ' '
25 . 803 Talajić Marko
BK METKOVIĆ
Moški CRO BK METKOVIĆ 10077919777 3 13'54" ' ' >
Klub BK METKOVIĆ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10077919777
No. Laps: 3
Čas vožnje: 13'54"
Zaostanek: ' '
26 . 813 Kokalj David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576279 3 16'10" ' ' >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576279
No. Laps: 3
Čas vožnje: 16'10"
Zaostanek: ' '
U11 W-Ž
1 . 838 Terpin Eva
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 10017578505 4 12'38" 00" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578505
No. Laps: 4
Čas vožnje: 12'38"
Zaostanek: 00"
2 . 837 Tancik Meta
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 4 15'24" 02'46" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017646102
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'24"
Zaostanek: 02'46"
3 . 831 Inkret Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 4 17'14" 04'36" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017576380
No. Laps: 4
Čas vožnje: 17'14"
Zaostanek: 04'36"
4 . 832 Kobal NeŽa
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 3 13'42" 1 Lap >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059518271
No. Laps: 3
Čas vožnje: 13'42"
Zaostanek: 1 Lap
5 . 834 okmažić petra
BK MAKARSKA
Ženski CRO BK MAKARSKA 10078960610 2 05'23" 2 Laps >
Klub BK MAKARSKA
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10078960610
No. Laps: 2
Čas vožnje: 05'23"
Zaostanek: 2 Laps
6 . 830 Bokšić Lara
BK Metković
Ženski CRO BK Metković 10082412796 2 14'58" ' ' >
Klub BK Metković
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10082412796
No. Laps: 2
Čas vožnje: 14'58"
Zaostanek: ' '
DNF 835 PELAJIĆ Nina
BBK ORLOV KRUG
Ženski CRO BBK ORLOV KRUG 10082672970 1 09'36" ' ' >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10082672970
No. Laps: 1
Čas vožnje: 09'36"
Zaostanek: ' '
U9 M-M
1 . 853 Krapež Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 7 14'02" 00" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017602854
No. Laps: 7
Čas vožnje: 14'02"
Zaostanek: 00"
2 . 854 Lampe Urban
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si SLO20100517 7 14'43" 41" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20100517
No. Laps: 7
Čas vožnje: 14'43"
Zaostanek: 41"
3 . 861 Šekoranja Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 7 15'12" 01'10" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059002252
No. Laps: 7
Čas vožnje: 15'12"
Zaostanek: 01'10"
4 . 860 Rupnik Luka
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10050449882 7 15'19" 01'17" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050449882
No. Laps: 7
Čas vožnje: 15'19"
Zaostanek: 01'17"
5 . 858 PETROVIĆ TRISTAN KOVAČIĆ
BK DUGO SELO
Moški CRO BK DUGO SELO 10080158861 7 15'28" 01'26" >
Klub BK DUGO SELO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080158861
No. Laps: 7
Čas vožnje: 15'28"
Zaostanek: 01'26"
6 . 850 Dejak Urban
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 6 14'21" 1 Lap >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059016396
No. Laps: 6
Čas vožnje: 14'21"
Zaostanek: 1 Lap
7 . 857 Mlečnik Aljaž
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10060808068 6 14'32" ' ' >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060808068
No. Laps: 6
Čas vožnje: 14'32"
Zaostanek: ' '
8 . 852 GRUDEN ŽIGA
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079229883 6 14'35" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079229883
No. Laps: 6
Čas vožnje: 14'35"
Zaostanek: ' '
9 . 856 Mlakar Tine
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10017588710 6 14'36" ' ' >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588710
No. Laps: 6
Čas vožnje: 14'36"
Zaostanek: ' '
10 . 851 Dragičević Luka
BK DUGO SELO
Moški CRO BK DUGO SELO 10080158457 6 15'01" ' ' >
Klub BK DUGO SELO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080158457
No. Laps: 6
Čas vožnje: 15'01"
Zaostanek: ' '
11 . 855 Mažar Filip
BK DUGO SELO
Moški CRO BK DUGO SELO 10058658106 6 15'03" ' ' >
Klub BK DUGO SELO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058658106
No. Laps: 6
Čas vožnje: 15'03"
Zaostanek: ' '
12 . 859 Pilčić Filip
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10079892315 5 14'09" 2 Laps >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10079892315
No. Laps: 5
Čas vožnje: 14'09"
Zaostanek: 2 Laps
U9 W-Ž
1 . 869 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 7 14'37" 00" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017566781
No. Laps: 7
Čas vožnje: 14'37"
Zaostanek: 00"
2 . 870 Utranker Neža
ŠD 2Simpl
Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948092 7 15'33" 56" >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058948092
No. Laps: 7
Čas vožnje: 15'33"
Zaostanek: 56"
3 . 867 Mrak Metka
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 6 15'13" 1 Lap >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10052075644
No. Laps: 6
Čas vožnje: 15'13"
Zaostanek: 1 Lap
4 . 868 RADULOVIĆ GITA Lucia
BBK ORLOV KRUG
Ženski CRO BBK ORLOV KRUG 6 16'03" ' ' >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
No. Laps: 6
Čas vožnje: 16'03"
Zaostanek: ' '
5 . 865 Mlečnik Anika
MBK SportR.Si
Ženski SLO MBK SportR.Si 10060808068 6 16'56" ' ' >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10060808068
No. Laps: 6
Čas vožnje: 16'56"
Zaostanek: ' '
6 . 864 KOBAL EVA
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 6 16'57" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10079232210
No. Laps: 6
Čas vožnje: 16'57"
Zaostanek: ' '
7 . 862 Dominiković Iva
BK Metković
Ženski CRO BK Metković 10082412493 5 15'43" 2 Laps >
Klub BK Metković
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10082412493
No. Laps: 5
Čas vožnje: 15'43"
Zaostanek: 2 Laps
8 . 866 Mohorić Lea
BK Grobnik
Ženski CRO BK Grobnik 10058286371 5 17'16" ' ' >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10058286371
No. Laps: 5
Čas vožnje: 17'16"
Zaostanek: ' '
U7 M-M
1 . 904 Rupnik Lan
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si SLO20120330 6 11'08" 00" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20120330
No. Laps: 6
Čas vožnje: 11'08"
Zaostanek: 00"
2 . 901 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080213425 6 11'30" 22" >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080213425
No. Laps: 6
Čas vožnje: 11'30"
Zaostanek: 22"
3 . 903 Mikuž Filip
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10079492187 6 12'01" 53" >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079492187
No. Laps: 6
Čas vožnje: 12'01"
Zaostanek: 53"
4 . 902 MAŽAR Matija
BK DUGO SELO
Moški CRO BK DUGO SELO 10080161184 5 11'22" 1 Lap >
Klub BK DUGO SELO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080161184
No. Laps: 5
Čas vožnje: 11'22"
Zaostanek: 1 Lap
5 . 900 Gladek Patrik
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10082067539 5 11'50" ' ' >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10082067539
No. Laps: 5
Čas vožnje: 11'50"
Zaostanek: ' '
6 . 906 Rupnik Tilen
MBK SportR.Si
Moški SLO MBK SportR.Si 10079491783 5 11'56" ' ' >
Klub MBK SportR.Si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079491783
No. Laps: 5
Čas vožnje: 11'56"
Zaostanek: ' '
U7 W-Ž
1 . 905 Tancik Ema
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 5 12'03" 00" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10081089859
No. Laps: 5
Čas vožnje: 12'03"
Zaostanek: 00"

Komentarji

 

Mobile content