Rezultati za: Ciklokros Cerknica 2017-2018 - PSLO

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:Ciklokros Cerknica 2017-2018 - PSLO Datum:05.11.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Tip kolesa? Zaostanek
MOšKI OD 19 DO 40 LET-M
1 . 5 Mugerli Matej Moški SLO KK PANTAL 100 020 700 23 CX --
2 . 7 Obal Primož Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 100 155 475 65 CX --
3 . 31 Pogačar Tadej Moški SLO ROG LJUBLJANA 100 149 727 40 CX --
4 . 30 Bitenc Jure Moški SLO KD ŠENČUR CX --
5 . 27 Jenko Robert Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 100 066 867 18 CX --
6 . 29 Lavrenčič Mihael Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 100 143 022 28 CX --
7 . 16 Mahne Rok Moški SLO CRK CX --
8 . 2 Stibilj Jernej Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS 100 175 870 90 CX --
9 . 18 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 1000 766 22 73 CX --
10 . 1 Kerkez Vlado Moški SLO KD ŠENČUR 100 028 517 80 CX --
11 . 9 Torroni Andrea Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 791 2609 CX --
12 . 22 Maretič Žiga Moški SLO ŠD Koloka 100 175 877 00 CX --
13 . 12 Šajn Marko Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX --
14 . 11 T. Černic Jan Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX --
15 . 13 Lajlar Jure Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS CX --
16 . 25 Nerad Primož Moški SLO TK OLIMPIJA CX --
17 . 3 Čeh Bor Moški SLO PICI BICI CITY EXPRESS 100 175 891 14 CX --
18 . 10 Jančar Željko Moški SLO 0 CX --
19 . 20 Sušnik Blaž Moški SLO KD ŠENČUR CX --
20 . 14 Aljoša Vogrin Moški SLO T-2 CX --
DNF 4 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 778 95 CX DNF
DNF 6 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 CX DNF
DNF 15 Mervig Danijel Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 7912 641 CX DNF
DNF 17 Bajc Andi Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC 100 046 103 12 CX DNF
DNF 21 Breznik Gasper Moški SLO KD ŠENČUR 100 621 858 72 CX DNF
MOšKI NAD 40 LET-M
1 . 51 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL 100 175 99 117 CX --
2 . 53 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 936 59 CX --
3 . 54 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 866 86 CX --
4 . 61 Gajser Leon Moški SLO ŠD TINJE 100 636 215 73 CX --
5 . 55 Omahen Blaž Moški SLO JB TEAM 100 175 980 06 CX --
6 . 52 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 100 175 856 76 CX --
7 . 58 Žnidaršič Anton Moški SLO CRK 100 647 652 64 CX --
8 . 56 Slejko Simon Moški SLO Rajd Funsports 100 175 608 22 CX --
MLADINCI POD 19 LET-M
1 . 152 Skok Anže Moški SLO Rog AS 100 176 537 78 CX --
2 . 151 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 100 620 112 72 CX --
3 . 207 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 538 79 CX --
DEčKI DO 15 LET-M
1 . 211 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 536 77 CX --
2 . 201 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 100 176 030 56 CX --
DEKLICE DO 15 LET-Ž
1 . 252 Braida Lucrezia Ženski ITA ASD TEAM GRANZON 100 289 247 74 CX --

Komentarji