Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Maraton MTB Slavnik 2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:Maraton MTB Slavnik 2018 Datum:06.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
E-MTB BIKE - 29 KM-M
1 . 22 Costanzo Maurizio Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 01:17:42 --
E-MTB BIKE - 50 KM-M
1 . 355 Stefanucci Claudio Moški ITA 01:57:08 --
2 . 240 Tronu Luca Moški ITA 02:13:02 00:15:54
3 . 247 Cecchini Stefano Moški ITA 02:40:18 00:43:10
4 . 249 dorsi luca Moški ITA 02:53:25 00:56:17
5 . 257 Hojnik Bojan Moški SLO 03:01:13 01:04:05
6 . 488 HOJNIK ALJAŽ Ženski SLO 03:01:13 01:04:05
7 . 305 Germani Marko Moški ITA 03:13:06 01:15:58
8 . 299 Svetlin Anton Moški SLO 03:30:12 01:33:04
MLADI (OD 14 DO 17 LET) - 29 KM-M
1 . 17 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 476 17 01:13:51 --
2 . 9 SPANRING Klemen Moški SLO ŠD TINJE 01:20:37 00:06:46
3 . 45 Slavec Teo Moški SLO 01:37:27 00:23:36
4 . 15 Zec Simon Moški SLO 01:40:59 00:27:08
5 . 72 Cigale Amadej Moški SLO MBK sportr.si 01:44:13 00:30:22
6 . 75 PALISKA LIAM Ženski SLO 02:10:13 00:56:22
MOšKI (OD 18 DO 39 LET) - 29 KM-M
1 . 26 Renat Jure Moški SLO GANESHA TEAM / 01:11:46 --
2 . 84 DEL ALESSANDRO PUPPO Ženski ITA SC COTTUR 01:13:54 00:02:08
3 . 111 GALASSI FABIO Ženski ITA 01:13:54 00:02:08
4 . 108 Sulini Diego Moški ITA S.C. COTTUR TRIESTE 01:14:19 00:02:33
5 . 31 Vitasovič Aleš Moški SLO 01:24:48 00:13:02
6 . 67 Krajnc Jure Moški SLO GANESHA TEAM / 01:25:23 00:13:37
7 . 18 Jezeršek Primož Moški SLO 01:26:10 00:14:24
8 . 52 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 01:32:08 00:20:22
9 . 24 Perini Francesco Moški ITA 01:39:32 00:27:46
10 . 35 Grzetič Sandi Moški SLO 01:41:21 00:29:35
11 . 57 Stanič Gregor Moški SLO 01:41:52 00:30:06
12 . 59 Šmid Miran Moški SLO 01:43:14 00:31:28
13 . 55 Petek Mitja Moški SLO 01:45:44 00:33:58
14 . 27 Rupnik Gaber Moški SLO GOLOVEC TRAILS 01:46:09 00:34:23
15 . 119 DODIČ ŽIGA Ženski SLO 01:48:32 00:36:46
16 . 25 Venturini Paolo Moški ITA 01:49:21 00:37:35
17 . 96 MATIJEVIČ ALEŠ Ženski SLO 01:51:47 00:40:01
18 . 33 Kapelj Darjan Moški SLO 01:52:23 00:40:37
19 . 100 Tomažič Martin Moški SLO 01:55:33 00:43:47
20 . 29 Skrt Matej Moški SLO 02:02:28 00:50:42
21 . 63 Potočnik Nejc Moški SLO VATERPOLO KLUB KOPER 02:05:37 00:53:51
22 . 109 Sulic Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 02:09:19 00:57:33
MOšKI (OD 18 DO 39 LET) - 50 KM-M
1 . 250 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 02:07:12 06.05.2018 12:09:42
2 . 483 BEVIACOLA DAVID Ženski ITA SQUADRA CORSE CUSSIGH BIKE 02:11:25 06.05.2018 12:13:55
3 . 233 Bole Miran Moški SLO TEAM EPPINGER 10030711695 02:12:14 06.05.2018 12:14:44
4 . 370 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 640 54 02:17:21 06.05.2018 12:19:51
5 . 402 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 1000 766 22 73 02:22:09 06.05.2018 12:24:39
6 . 399 Skerl Stefano Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10031766571 02:22:43 06.05.2018 12:25:13
7 . 324 Fedrigo Paolo Moški ITA ASD FEDERCLUB TRIESTE 10029671169 02:23:50 06.05.2018 12:26:20
8 . 376 Pahor Sebastjan Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 100 175 695 12 02:25:01 06.05.2018 12:27:31
9 . 273 Tomljanović Davor Moški SLO 02:26:24 06.05.2018 12:28:54
10 . 218 Carli Peter Moški ITA MBC TRIESTE A141269 02:26:50 06.05.2018 12:29:20
11 . 228 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 02:27:23 06.05.2018 12:29:53
12 . 316 Kert Jernej Moški SLO 02:29:52 06.05.2018 12:32:22
13 . 381 Skitek Tadej Moški SLO 02:30:31 06.05.2018 12:33:01
14 . 393 Kolar Aljaž Moški SLO 02:33:37 06.05.2018 12:36:07
15 . 464 Babić Đulijano Moški CRO 02:34:38 06.05.2018 12:37:08
16 . 482 Deželak Denis Moški SLO KK LASKO 02:36:40 06.05.2018 12:39:10
17 . 322 Rutar Damjan Moški SLO KK SOČA 02:37:08 06.05.2018 12:39:38
18 . 447 Sirk Lovro Moški SLO KRDELO 02:39:57 06.05.2018 12:42:27
19 . 368 Sedar Tadej Moški SLO POHORC-UFA.SI / 02:40:20 06.05.2018 12:42:50
20 . 457 Vengust Primoz Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMPL 100 125 700 69 02:40:43 06.05.2018 12:43:13
21 . 437 CAUZ FRANCESCO Ženski ITA LIGER TEAM 02:43:57 06.05.2018 12:46:27
22 . 382 Sanapo Michele Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 05B0810 02:44:18 06.05.2018 12:46:48
23 . 342 Čučič Martin Moški SLO DEŠ FLEŠ 100 176 109 38 02:45:39 06.05.2018 12:48:09
24 . 479 ŠUMAN ROBERT Ženski SLO 02:46:15 06.05.2018 12:48:45
25 . 423 Kučan Tomaž Moški SLO Rajd Ljubljana 02:47:10 06.05.2018 12:49:40
26 . 222 Lupše Blaž Moški SLO ŠENTJUR POWER 02:47:30 06.05.2018 12:50:00
27 . 409 Delle Fave Giovanni Moški ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 10032674533 02:48:50 06.05.2018 12:51:20
28 . 452 Dražič Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 02:49:19 06.05.2018 12:51:49
29 . 372 Pretnar Luka Moški SLO 02:49:21 06.05.2018 12:51:51
30 . 338 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 02:50:55 06.05.2018 12:53:25
31 . 443 PRAMPARO CHRISTIAN Ženski ITA XC TEAM TRIESTE ASO 02:56:19 06.05.2018 12:58:49
32 . 475 RADETICCHIO DAVID Ženski ITA ADRENALINA MTB TEAM 02:57:00 06.05.2018 12:59:30
33 . 395 Ribič Blaž Moški SLO 02:57:54 06.05.2018 13:00:24
34 . 337 Čeček Blaž Moški SLO 02:57:55 06.05.2018 13:00:25
35 . 383 PEROSA MARCO Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 02:57:55 06.05.2018 13:00:25
36 . 492 Belec Matej Moški SLO PODRAVSKI PINGVINI 02:57:55 06.05.2018 13:00:25
37 . 217 Abbrescia Matteo Moški ITA MBC TRIESTE JMT 02:59:54 06.05.2018 13:02:24
38 . 398 Perdec Matej Moški SLO 03:00:17 06.05.2018 13:02:47
39 . 490 PISCANEC CORRADO Ženski ITA ASD ILLY SPORTIVA 03:03:52 06.05.2018 13:06:22
40 . 458 Štimac Kristian Moški CRO 03:06:00 06.05.2018 13:08:30
41 . 417 Humar Matjaž Moški SLO 03:08:29 06.05.2018 13:10:59
42 . 473 Marcon Michele Moški ITA 03:09:12 06.05.2018 13:11:42
43 . 290 Turk Andrej Moški SLO DEŠ 03:10:17 06.05.2018 13:12:47
44 . 430 CREVATIN DAVIDE Ženski ITA 03:10:37 06.05.2018 13:13:07
45 . 310 Krivec Luka Moški SLO 03:11:29 06.05.2018 13:13:59
46 . 471 RAGOGNA RAUL DI Ženski ITA 03:12:02 06.05.2018 13:14:32
47 . 422 PLEVČAK Robert Ženski SLO 03:13:44 06.05.2018 13:16:14
48 . 493 Fras Tadej Moški SLO PODRAVSKI PINGVINI 03:14:23 06.05.2018 13:16:53
49 . 226 Pečar Borut Moški SLO 03:17:10 06.05.2018 13:19:40
50 . 396 Gregl Filip Moški SLO 03:18:59 06.05.2018 13:21:29
51 . 275 Galin Rok Moški SLO 03:21:28 06.05.2018 13:23:58
52 . 266 Milanovič Simon Moški SLO 03:22:00 06.05.2018 13:24:30
53 . 298 Kocjančič Grega Moški SLO 03:22:05 06.05.2018 13:24:35
54 . 318 Schultze Martin Moški SLO 03:22:34 06.05.2018 13:25:04
55 . 262 Cesar Igor Moški SLO 03:24:18 06.05.2018 13:26:48
56 . 295 Gomišček Gaber Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 03:25:43 06.05.2018 13:28:13
57 . 377 Ozbolt Matic Moški SLO KD RAKETA 03:27:32 06.05.2018 13:30:02
58 . 329 Černe Žiga Moški SLO / 03:29:10 06.05.2018 13:31:40
59 . 307 Vlah Igor Moški SLO 03:30:05 06.05.2018 13:32:35
60 . 215 vidmar primož Moški SLO 03:31:06 06.05.2018 13:33:36
61 . 454 FAKUČ ANDRAŽ Ženski SLO 03:34:15 06.05.2018 13:36:45
62 . 264 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 03:34:30 06.05.2018 13:37:00
63 . 280 Janež Žiga Moški SLO / / 03:34:45 06.05.2018 13:37:15
64 . 239 Leskovšek Timotej Moški SLO KD HRASTNIK 03:37:42 06.05.2018 13:40:12
65 . 323 Godejša Jaka Moški SLO 03:38:49 06.05.2018 13:41:19
66 . 428 URANKER MATJAŽ Ženski SLO 03:39:32 06.05.2018 13:42:02
67 . 477 Kordiš Dejan Moški SLO 03:45:11 06.05.2018 13:47:41
68 . 415 corti luca Moški ITA 03:51:35 06.05.2018 13:54:05
69 . 416 CORTI MATTEO Moški ITA SC COTTUR ASD 03:51:35 06.05.2018 13:54:05
70 . 259 Pavan Enrico Moški ITA 03:58:40 06.05.2018 14:01:10
71 . 253 Horvat Jaka Moški SLO 04:00:20 06.05.2018 14:02:50
72 . 254 Pihler Tadej Moški SLO 04:00:21 06.05.2018 14:02:51
73 . 261 Puppi Alvise Moški ITA 04:05:51 06.05.2018 14:08:21
74 . 260 Sommavilla Edoardo Moški ITA 04:05:52 06.05.2018 14:08:22
75 . 279 Svetlin Jure Moški SLO 04:09:45 06.05.2018 14:12:15
76 . 433 CAMERINI DAVIDE Ženski ITA 04:13:41 06.05.2018 14:16:11
77 . 494 Marksl Aleš Moški SLO PODRAVSKI PINGVINI 04:19:54 06.05.2018 14:22:24
78 . 491 Vajngerl Andrej Moški SLO PODRAVSKI PINGVINI 04:19:54 06.05.2018 14:22:24
79 . 327 Kurnik Aleš Moški SLO 04:43:56 06.05.2018 14:46:26
80 . 270 ZELENKO UROŠ Moški SLO 04:52:36 06.05.2018 14:55:06
81 . 332 Grižon Blaž Moški SLO 05:12:12 06.05.2018 15:14:42
82 . 331 Gerebizza Mattia Moški SLO 05:12:14 06.05.2018 15:14:44
83 . 358 Bratina Gašper Moški SLO 05:22:24 06.05.2018 15:24:54
DNF 487 Marot Blaž Moški SLO OK-SG 04:47:13 06.05.2018 14:49:43
DNF 385 ZUDINI FURIO Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 10032185489 05:42:35 06.05.2018 15:45:05
MOšKI (OD 18 DO 39 LET) - 81 KM-M
1 . 665 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 03:33:04 --
2 . 539 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 045 71 03:35:54 00:02:50
3 . 529 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 079 285 20 03:39:09 00:06:05
4 . 542 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 038 944 31 03:39:50 00:06:46
5 . 646 Cargnelutti Diego Moški ITA TEAM WILIER 03:40:10 00:07:06
6 . 629 Rimahazi Matija Moški SLO TOP FIT TEAM 03:47:01 00:13:57
7 . 547 Čefuta Tomaž Moški ITA TEAM EPPINGER 10054926030 03:48:11 00:15:07
8 . 549 Pozzecco Daniel Moški ITA TEAM EPPINGER FCI 03:58:04 00:25:00
9 . 656 Rode Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 03:59:39 00:26:35
10 . 520 Sandri Simone Moški ITA TEAM EPPINGER 10032622801 04:08:06 00:35:02
11 . 618 Cucinotta Claudio Moški ITA SPORTWAY 10002349000 04:08:32 00:35:28
12 . 625 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 04:11:11 00:38:07
13 . 567 Golob Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 176 529 70 04:11:50 00:38:46
14 . 611 Balantič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 04:17:58 00:44:54
15 . 655 Kidrič Jakob Moški SLO KK BIKE EK HALOZE 04:25:16 00:52:12
16 . 602 Okorn Žiga Moški SLO KD KM 100 529 911 81 04:26:52 00:53:48
17 . 581 Strasek Ales Moški SLO 04:27:44 00:54:40
18 . 574 Vascotto Cristian Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 05D0055 04:28:52 00:55:48
19 . 657 CICANI ALESSANDRO Ženski ITA ASD BORA MULTISPORT TRIESTE 04:35:14 01:02:10
20 . 528 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 551 92 04:36:59 01:03:55
21 . 504 Simonič Valentin Moški SLO IZVIR VIPAVA 04:47:21 01:14:17
22 . 500 Oman Matic Moški SLO KD ŠENČUR 04:47:35 01:14:31
23 . 510 Klančič Borut Moški SLO DEŠ FLEŠ 100 176 120 49 04:48:52 01:15:48
24 . 543 Bevk Martin Moški SLO 04:53:47 01:20:43
25 . 662 TOFFOLUTTI ANTONIO Ženski ITA FUNBIKE - CUSSIGH BIKE 04:56:23 01:23:19
26 . 614 mascia carlo Moški ITA RUNNING WORLD TRIESTE 05:01:12 01:28:08
27 . 641 TOFFANIN FABIO Ženski ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 05:05:21 01:32:17
28 . 633 busato filippo Moški ITA COTTUR 05:09:24 01:36:20
29 . 583 Zupan Primož Moški SLO 05:10:22 01:37:18
30 . 666 TRIFONI ANDREA Ženski CRO ADRENALINA MTB TEAM 05:11:17 01:38:13
31 . 634 Sgambati Fabio Moški ITA TEAM MAGLIA NERA 05:14:41 01:41:37
32 . 609 CHICCARO ALEX Moški ITA I DRAGHI A.S.D. 10076956245 05:15:06 01:42:02
33 . 600 Knez Darko Moški SLO MTB SLO TEAM 05:29:19 01:56:15
34 . 511 Potočnik Matjaž Moški SLO LTH AKTIV 05:38:54 02:05:50
35 . 647 SABBATA DAVIDE DE Ženski ITA TEAM ZEROBIKE 05:48:29 02:15:25
36 . 598 TORRESAN NICO Moški ITA TEAM ZERO BIKE 10059546866 05:48:30 02:15:26
37 . 590 Sardi Matteo Moški ITA TEAM ZEROBIKE 10030993605 05:48:30 02:15:26
38 . 501 Sorgo Edi Moški SLO ISTRSKI TOVAR 05:50:59 02:17:55
39 . 568 Bedendo Eugenio Moški ITA ASD CAPODIVENTO MTB ARTEGNA 06:12:31 02:39:27
40 . 571 Judež Andrej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 06:20:00 02:46:56
DNF 594 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 091 643 59 16.01.1900 06:32:42 16.01.1900 02:59:38
DNF 1588 GAŠPERIN ŽIGA Moški SLO 06:39:36 03:06:32
DNF 649 Zagozda Miha Moški SLO 04:07:15 00:34:11
DNF 563 mauri Andrea Moški ITA CUSSIGH BIKE 05UD0591 04:05:33 00:32:29
MOšKI (OD 40 DO 49 LET) - 29 KM-M
1 . 39 Pinosa Matej Moški SLO KK DJAK 01:25:02 --
2 . 64 Volf Tomaž Moški SLO 01:25:54 00:00:52
3 . 14 viller luca Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 01:34:34 00:09:32
4 . 70 Irmi Lorenzo Moški ITA 01:36:46 00:11:44
5 . 56 mastrangelo fabrizio Moški ITA 01:37:58 00:12:56
6 . 83 MORGANTE ANDREA Ženski ITA 01:38:35 00:13:33
7 . 78 ZENNARO DAVIDE Ženski ITA BICISTI 01:38:42 00:13:40
8 . 81 PAURI ALESANDRO Ženski ITA 01:39:38 00:14:36
9 . 51 Širca Klemen Moški SLO 01:39:48 00:14:46
10 . 107 MANFE ANTONIO Ženski ITA 01:40:24 00:15:22
11 . 66 Klemse Marco Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 10033566630 01:40:38 00:15:36
12 . 91 LOGGIA LORENZO Ženski ITA TRIESTE TRASPORTI 01:43:17 00:18:15
13 . 44 Slavec Igor Moški SLO LASALAMACCHINE TEAM 01:47:58 00:22:56
14 . 110 Koglot Denis Moški SLO 01:49:44 00:24:42
15 . 3 Šironjič Darko Moški SLO 01:49:58 00:24:56
16 . 106 Broznić Ivo Moški CRO BK GROBNIK 02:01:26 00:36:24
17 . 6 Vuk Edvard Moški SLO / / 02:06:23 00:41:21
18 . 98 BOSCOLO MATTEO Ženski ITA 02:06:42 00:41:40
19 . 38 Karapandžić Darko Moški SLO 02:06:54 00:41:52
20 . 8 Kogej Tomaž Moški SLO 02:08:57 00:43:55
21 . 101 ŠEPIČ DEJAN Ženski SLO 02:14:33 00:49:31
22 . 43 Konič Peter Moški SLO 02:19:43 00:54:41
23 . 47 Vergan Daniele Moški ITA 02:29:55 01:04:53
24 . 49 Sannino Paolo Moški ITA 02:38:46 01:13:44
25 . 85 LENAZ EMILIANO Ženski ITA 02:56:03 01:31:01
26 . 99 BALDAN MARCELLO Ženski ITA 03:00:17 01:35:15
MOšKI (OD 40 DO 49 LET) - 50 KM-M
1 . 313 Erjavec Rok Moški SLO GANESHA TEAM 100 176 047 73 02:21:48 --
2 . 251 purinani andrea Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 02:22:32 00:00:44
3 . 407 Zossi Fabrizio Moški ITA SPORTWAY 10015040640 02:22:42 00:00:54
4 . 413 Kolenc Damjan Moški SLO KD HRASTNIK 02:23:08 00:01:20
5 . 339 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 100 176 112 41 02:24:45 00:02:57
6 . 453 Arbajter Iztok Moški SLO ŠPORTNA ENOTA SV 02:26:53 00:05:05
7 . 468 Ločnikar Bojan Moški SLO BIKEREPUBLIC 02:27:32 00:05:44
8 . 374 Bartolich Alessandro Moški ITA MBC TRIESTE 10030027544 02:30:41 00:08:53
9 . 352 Bruni Mauro Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 10051067248 02:32:15 00:10:27
10 . 211 Zvonar Rajko Moški SLO ŠENTJUR POWER 02:32:29 00:10:41
11 . 347 Budimir David Moški SLO POHORC-UFA.SI 02:33:41 00:11:53
12 . 349 Luznar Aleš Moški SLO SLOVENIA ON WHEELS 02:33:52 00:12:04
13 . 472 FLOREALLI CESARE Ženski ITA 02:34:27 00:12:39
14 . 408 Ovan Francesco Moški ITA SPORTWAY 10033304023 02:34:27 00:12:39
15 . 344 Bresciani Manuel Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 10034101241 02:34:54 00:13:06
16 . 292 Grilc Jani Moški SLO KK RAVNE 02:36:35 00:14:47
17 . 486 GIUGOVAZ LUCA Ženski ITA ASD FEDERCLUB TRIESTE 02:37:28 00:15:40
18 . 363 Tušar Boris Moški SLO 02:38:15 00:16:27
19 . 388 Jazbec Matija Moški SLO 02:38:48 00:17:00
20 . 219 Fazzini Massimiliano Moški ITA A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE 10032220653 02:39:17 00:17:29
21 . 341 bergamasco morgan Moški ITA A.S.D. SPIQUY TEAM 06BL014 02:40:15 00:18:27
22 . 446 PETTIROSSO DAVIDE Ženski ITA MBC TRIESTE 02:40:49 00:19:01
23 . 312 Jerončič Bojan Moški SLO KK PANTAL 02:41:17 00:19:29
24 . 485 BUSCAROL RAOUL Ženski ITA MBC TRIESTE 02:41:25 00:19:37
25 . 306 Micoli Andrea Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 07ud019 02:41:47 00:19:59
26 . 390 Iurissevich Daniele Moški ITA MBC TRIESTE 05D0577 02:43:23 00:21:35
27 . 418 Lombardi Massimiliano Moški ITA MBC TRIESTE 10075605824 02:44:33 00:22:45
28 . 278 Mrak Borut Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 02:45:26 00:23:38
29 . 350 Adamič Klemen Moški SLO BREZ KLUBA Brez 02:45:30 00:23:42
30 . 345 BIZZOTTO Alessandro Moški ITA ASD COTTUR TRIESTE 05V0015 02:45:31 00:23:43
31 . 234 Gomboc Samo Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 02:45:51 00:24:03
32 . 429 Paliska Bojan Moški SLO 02:48:03 00:26:15
33 . 467 Kajfes Boris Moški CRO BK CAMPETTO 02:49:06 00:27:18
34 . 311 PERIC Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552233 02:50:14 00:28:26
35 . 200 BENIC ALFREDO Moški CRO BK CAMPETTO 10028442101 02:50:37 00:28:49
36 . 375 Pivk Matjaž Moški SLO 02:52:52 00:31:04
37 . 401 Lapornik Silvester-Six Moški SLO KOLESARSKI KLUB LAšKO 02:55:49 00:34:01
38 . 367 Paliska Dejan Moški SLO 02:55:56 00:34:08
39 . 237 Rajterič Mitja Moški SLO 02:56:34 00:34:46
40 . 271 Federico Enzo Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 10033392939 02:57:54 00:36:06
41 . 462 Hrastnik Aleš Moški SLO 02:58:36 00:36:48
42 . 277 Hmelak Boštjan Moški SLO 02:59:55 00:38:07
43 . 436 DELGIUSTO PAOLO Ženski ITA CRAL ELETTRA SINCROTRONE 02:59:56 00:38:08
44 . 474 Bilić Loris Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 03:00:18 00:38:30
45 . 317 Simčič Marijan Moški SLO 100 176 114 43 03:00:48 00:39:00
46 . 384 COSENZA GENNARO Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 03:00:52 00:39:04
47 . 404 Tecovich Alessandro Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST A141252 03:02:13 00:40:25
48 . 348 milani marco Moški ITA SQUADRA CORSE PRECENICO 03:02:38 00:40:50
49 . 293 Stein Daniele Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 03:02:42 00:40:54
50 . 330 Pregrad Boštjan Moški SLO KK MTB KOROšKA 03:02:44 00:40:56
51 . 463 KIDRIČ ROBERT Ženski SLO 03:04:39 00:42:51
52 . 216 Abbrescia Alessandro Moški ITA MBC TRIESTE 03:04:39 00:42:51
53 . 340 Vidmar Gabrjel Moški SLO A.S.D. FEDERCLUB TRST 03:06:01 00:44:13
54 . 442 BATTINI BRUNO Ženski ITA XC TEAM TRIESTE ASO 03:06:26 00:44:38
55 . 354 Gruden Massimiliano Moški ITA 03:06:52 00:45:04
56 . 421 Jankovič Grega Moški SLO 03:07:55 00:46:07
57 . 202 Sodin Rok Moški SLO 03:09:21 00:47:33
58 . 288 Langerholc Domen Moški SLO 03:10:12 00:48:24
59 . 333 Kotnik Primož Moški SLO 03:11:57 00:50:09
60 . 334 Volk Boštjan Moški SLO MTB BOROVNICA 03:13:27 00:51:39
61 . 248 Giorgi Daniele Moški ITA 03:13:49 00:52:01
62 . 223 Smilovich Michele Moški ITA MBC TRIESTE 03:13:57 00:52:09
63 . 314 Oštir Robert Moški SLO MTB LISCA 03:14:32 00:52:44
64 . 274 Topić Vladimir Moški SLO 03:16:58 00:55:10
65 . 424 Vidrajz Boštjan Moški SLO 03:17:01 00:55:13
66 . 319 Pirman Mitja Moški SLO 03:18:59 00:57:11
67 . 455 Fink Jani Moški SLO 03:19:12 00:57:24
68 . 478 DIJANOŠIĆ ROMAN Ženski SLO 03:20:49 00:59:01
69 . 362 Ludovini Marco Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 10033595730 03:21:30 00:59:42
70 . 289 Čotar Andrej Moški SLO DEŠ FLEŠ 03:22:41 01:00:53
71 . 256 Lovrec Dejan Moški SLO 03:24:19 01:02:31
72 . 208 Zavadlal Aleš Moški SLO 03:25:51 01:04:03
73 . 484 Tommasi Mauro Moški SLO 03:27:25 01:05:37
74 . 361 Tržan Boštjan Moški SLO BLED BIKE FESTIVAL 03:27:26 01:05:38
75 . 231 Senica Miloš Moški SLO 03:28:26 01:06:38
76 . 282 Babič Mavricijo Moški SLO - 03:30:03 01:08:15
77 . 302 Škof Marko Moški SLO 03:30:47 01:08:59
78 . 397 kenda boštjan Moški SLO ///// //// 03:31:01 01:09:13
79 . 201 Grajžl Mitja Moški SLO 03:33:07 01:11:19
80 . 281 Zupančič Miha Moški SLO 03:33:19 01:11:31
81 . 241 Pograjc Jure Moški SLO 03:36:24 01:14:36
82 . 309 Sterle Bojan Moški SLO 03:38:42 01:16:54
83 . 221 bozic marko Moški SLO 03:40:06 01:18:18
84 . 207 Nježič Aleksander Moški SLO MODROGLAVI STRMOGLAVCI 03:41:02 01:19:14
85 . 209 Zvonar Miran Moški SLO ŠENTJUR POWER 03:41:32 01:19:44
86 . 296 Valenti Fabio Moški SLO 03:42:20 01:20:32
87 . 265 Ferlež Bojan Moški SLO ŠD 3ŠPORT 03:47:30 01:25:42
88 . 489 Aram SEBASTIJAN Moški SLO 03:48:34 01:26:46
89 . 335 GORJUP Andrej Moški SLO 03:52:16 01:30:28
90 . 229 Marjan Remec Moški SLO 03:52:41 01:30:53
91 . 301 Polajzer Marko Moški SLO 03:56:37 01:34:49
92 . 297 baša branko Moški SLO 03:57:49 01:36:01
93 . 420 FILIPČIČ Jernej Ženski SLO 03:58:57 01:37:09
94 . 210 Podgornik Jure Moški SLO 04:09:04 01:47:16
95 . 427 ULAGA MIHAA Ženski SLO 04:09:30 01:47:42
96 . 291 torelli federico Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 10034587150 04:10:23 01:48:35
97 . 272 LEVIĆ FARUK Moški SLO 04:10:48 01:49:00
98 . 287 Pulec Marjan Moški SLO 04:49:00 02:27:12
99 . 204 Peršič Borut Moški SLO 04:49:00 02:27:12
DNF 364 Mazzini Domen Moški SLO 16.01.1900 05:33:09 16.01.1900 03:11:21
DNF 356 Laznik Tomaž Moški SLO PLEME 16.01.1900 05:33:07 16.01.1900 03:11:19
DNF 214 Penko Peter Moški SLO 02:55:52 00:34:04
MOšKI (OD 40 DO 49 LET) - 81 KM-M
1 . 654 Valjavec Tadej Moški SLO KK KRANJ 03:34:47 --
2 . 640 Noč Lenart Moški SLO KK DJAK 03:44:22 00:09:35
3 . 540 Breški Uroš Moški SLO KK DJAK 100 175 911 34 03:54:34 00:19:47
4 . 534 Križnič Srečko Moški SLO DEŠ FLEŠ 100 176 110 39 03:59:26 00:24:39
5 . 545 Boškin Aleš Moški SLO MBK sportr.si 100 034 925 86 04:05:53 00:31:06
6 . 612 Karadža Petar Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 038 110 70 04:09:20 00:34:33
7 . 644 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 04:09:20 00:34:33
8 . 509 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 618 32 04:09:56 00:35:09
9 . 616 Del Piccolo Andrea Moški ITA SPORTWAY CYCLING TEAM 10015037812 04:18:31 00:43:44
10 . 658 Mesić Milan Moški CRO BK STRADA 04:18:31 00:43:44
11 . 620 Petrič Dejan Moški SLO MBK sportr.si 100 560 621 42 04:20:54 00:46:07
12 . 508 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 555 66 04:21:38 00:46:51
13 . 513 Andrejc Sebastjan Moški SLO KK RAVNE 100 176 503 44 04:25:17 00:50:30
14 . 607 Della Ricca Claudio Moški ITA TEAM ZEROBIKE 10015039024 04:25:18 00:50:31
15 . 642 SCLIP GIANNI Ženski ITA FEDERCLUB TRIESTE 04:26:33 00:51:46
16 . 624 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 04:31:08 00:56:21
17 . 577 Pristavec Miran Moški SLO TOPFIT TEAM 100 176 051 77 04:33:51 00:59:04
18 . 530 Ažman Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 606 579 22 04:36:21 01:01:34
19 . 506 Simonič Erik Moški SLO 04:37:10 01:02:23
20 . 637 Kainz Matej Moški SLO ŠD BREZ BREMZ 04:37:11 01:02:24
21 . 643 FORMELLI MICHELE Ženski ITA ASD COPODIVENTO 04:37:15 01:02:28
22 . 585 Gašperšič Dejan Moški SLO 04:37:25 01:02:38
23 . 645 KEPIC UROŠ Ženski SLO JEKLENE TETIVE 04:37:46 01:02:59
24 . 650 Jeram Damjan Moški SLO MBK SPORT ČRNI VRH 04:38:02 01:03:15
25 . 536 Korošec Marko Moški SLO 04:39:10 01:04:23
26 . 566 gentilini massimiliano Moški ITA 04:40:27 01:05:40
27 . 597 Grizon Daniele Moški ITA MBC TRIESTE 10030620658 04:41:14 01:06:27
28 . 596 Rotti Manuele Moški ITA A.S.D. BORA MULTISPORTRIESTE 10029771506 04:41:14 01:06:27
29 . 521 Kralj Dean Moški ITA MBC TRIESTE 10028689247 04:45:34 01:10:47
30 . 617 boldrini piero Moški ITA MBC TRIESTE 10053722119 04:56:05 01:21:18
31 . 505 Jamnikar Marko Moški SLO VIMPERK MALA MALCA 04:56:44 01:21:57
32 . 591 Golob Niko Moški SLO 04:58:50 01:24:03
33 . 593 Ladava Primož Moški SLO DEŠ FLEŠ 100 176 101 30 05:03:50 01:29:03
34 . 517 Ivanič Tomaž Moški SLO BUSHMAN PICIKELS 05:04:28 01:29:41
35 . 580 Biekar Marko Moški ITA NI KLUBA 05:04:43 01:29:56
36 . 667 Pustijanac Mario Moški SLO ADRENALINA MTB TEAM 05:04:58 01:30:11
37 . 661 BIASUTTO FRANCESCO Ženski ITA ZERO ASFALTO 05:06:00 01:31:13
38 . 601 Erce Rok Moški SLO ŠD METEK 05:06:32 01:31:45
39 . 516 Žnidaršič Anton Moški SLO CRK 100 647 652 64 05:10:19 01:35:32
40 . 606 Tossutti Marco Moški ITA ASD BORA MULTISPORTRIESTE 10030669562 05:13:34 01:38:47
41 . 573 Franzin Alessio Moški ITA BIKE CLUB 2000 ITALIANJET 10075599255 05:23:23 01:48:36
42 . 651 LANDO SIMONE Ženski ITA TEAM ZERO BIKE 05:24:27 01:49:40
43 . 586 Šijanec Robert Moški SLO MTB SLO TEAM 05:25:51 01:51:04
44 . 527 Legiša Grega Moški SLO 05:26:11 01:51:24
45 . 582 collodel adriano Moški ITA ASD TXT VITTORIO VENETO 7911954 05:28:02 01:53:15
46 . 599 Kogal Aleksander Moški SLO MTB SLO TEAM 05:29:19 01:54:32
47 . 639 Fontana Federico Moški ITA 05:31:43 01:56:56
48 . 512 cuk stefano Moški ITA SC.COTTUR ASD 958393c 05:34:25 01:59:38
49 . 603 Langenvalter Uroš Moški SLO MBK sportr.si 05:36:16 02:01:29
50 . 544 Korun Janez Moški SLO 05:36:39 02:01:52
51 . 550 Vukan Slavko Moški SLO KOLESARSKI KLUB TROPOVCI 100 539 448 15 05:39:14 02:04:27
52 . 653 KORENT BOŠTJAN Ženski SLO 05:39:14 02:04:27
53 . 525 Mocnich Lorenzo Moški ITA 05:44:26 02:09:39
54 . 592 Majhenič Samo Moški SLO TK LJUBLJANA 2018TZS565 05:45:30 02:10:43
55 . 538 Bandi Fabio Moški ITA 05:46:48 02:12:01
56 . 615 Riosa Denis Moški ITA ASD CRAL TRIESTE TRASPORTI 10051062194 05:47:42 02:12:55
57 . 587 Da RE simone Moški ITA ASD MAGNAROTA TEAM 05H0725 05:52:41 02:17:54
58 . 589 NEDOH Sebastjan Moški SLO OPD KOPER 06:00:07 02:25:20
59 . 608 ZENTILIN NICOLA Moški ITA TEAM ZEROBIKE 10051260541 06:02:10 02:27:23
60 . 610 Majhenic Igor Moški SLO 06:03:37 02:28:50
61 . 595 Sušnik Gregor Moški SLO 06:04:06 02:29:19
62 . 548 Luin Robert Moški SLO ŠK RIDE 06:21:58 02:47:11
DNF 515 Todorovič Darko Moški SLO ŠD METEK 100 175 575 86 16.01.1900 06:34:09 16.01.1900 02:59:22
DNF 652 ANGELI ANDREA Ženski ITA ZERO BIKE 16.01.1900 06:34:04 16.01.1900 02:59:17
MOšKI (OD 50+) - 29 KM-M
1 . 80 MARGIOTTA REMO Ženski ITA SC COTIUR TEM 10028817165 01:22:34 --
2 . 10 ŠPANRING Gvido Moški SLO ŠD TINJE 01:22:54 00:00:20
3 . 54 tamaro giorgio Moški SLO XC TEAM TRIESTE ASD 89oo89s 01:25:09 00:02:35
4 . 77 VITTORI MARIO Ženski ITA BICISTI 01:26:39 00:04:05
5 . 60 Felluga Stefano Moški ITA A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE 10029305603 01:27:48 00:05:14
6 . 90 GIUGIOVICH GIOVANNI Ženski ITA CRAL TRIESTE TRASPORTI 01:33:44 00:11:10
7 . 53 Ferluga Diego Moški ITA 01:34:41 00:12:07
8 . 46 Zanetti Gianfranco Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 01:37:00 00:14:26
9 . 41 Giurgevich Bruno Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 10032184883 01:40:23 00:17:49
10 . 103 PIBER IVAN Ženski SLO 01:42:20 00:19:46
11 . 73 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 01:42:21 00:19:47
12 . 7 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 10032185085 01:46:17 00:23:43
13 . 112 rossi paolo Moški ITA M.C. TRIESTE 01:46:25 00:23:51
14 . 115 MARUSSI LUCIO Ženski ITA 01:47:02 00:24:28
15 . 113 POTOCCO ROBERTO Ženski ITA M.C. DUINO 01:50:40 00:28:06
16 . 36 Kosir Matija Moški SLO KD BIčIKLETA KORTE 01:51:31 00:28:57
17 . 50 Gombač Peter Moški SLO 01:56:49 00:34:15
18 . 30 persi marko Moški SLO 01:57:48 00:35:14
19 . 37 Kobal Igor Moški SLO 02:06:53 00:44:19
20 . 95 PUPIS BRANKO Ženski SLO 02:08:15 00:45:41
21 . 94 PUPIS JANKO Ženski SLO 02:08:15 00:45:41
22 . 32 IERACI Giuseppe Moški SLO 02:10:27 00:47:53
23 . 1 Škerjanc Dejan Moški SLO 02:13:49 00:51:15
24 . 40 Rosini Edoardo Moški ITA XCTEAM TRIESTE ASD A088639 02:23:34 01:01:00
25 . 58 Zulli Roberto Moški ITA 02:28:10 01:05:36
26 . 69 Cigale Mirko Moški SLO 02:29:22 01:06:48
27 . 71 VODOPIVEC Janez Ženski SLO 02:30:03 01:07:29
28 . 104 RAZINGER SLAVKO Ženski SLO TSK BLED 02:33:09 01:10:35
29 . 74 Resinovič Zmago Moški SLO / 02:59:33 01:36:59
MOšKI (OD 50+) - 50 KM-M
1 . 220 Kravos ALESSANDRO Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 10030509211 02:28:01 --
2 . 369 ferfoglia mario Moški ITA MBC TRIESTE 10031444148 02:39:49 00:11:48
3 . 432 Fabro Mauro Moški ITA ALABARDA BIKE TEAM 02:41:19 00:13:18
4 . 360 SAVIANO GIACOMO Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 05D0055 02:44:20 00:16:19
5 . 224 blasi andrea Moški ITA XC TEAM TRIESTE 10034193389 02:49:46 00:21:45
6 . 461 Moimas Stefano Moški ITA BIKE & RUN GORIZIA 02:50:13 00:22:12
7 . 246 Tiefengraber Igor Moški SLO KD ALPE SIS 73138788 02:53:26 00:25:25
8 . 459 BIGNU FABRIZIO Ženski ITA TORPADO GABOGAS 02:53:34 00:25:33
9 . 365 Passador Stefano Moški ITA BORAMULTISPORT A139053 03:01:49 00:33:48
10 . 394 strain Fulvio Moški ITA 03:04:45 00:36:44
11 . 238 Demichele Paolo Moški ITA MBC TRIESTE 03:05:04 00:37:03
12 . 470 GELETTI ANDREW Ženski ITA 03:06:42 00:38:41
13 . 357 žnidarčič mitja Moški SLO TJZ 03:07:18 00:39:17
14 . 351 zuzek robis Moški ITA 03:08:23 00:40:22
15 . 481 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP 100 176 321 56 03:12:04 00:44:03
16 . 460 Skušek Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 03:13:59 00:45:58
17 . 466 BUČAR MATIJA Ženski SLO 03:17:25 00:49:24
18 . 328 Gregorio Massimo Moški ITA CADENABIKE 03:17:47 00:49:46
19 . 325 Pintarič Emil Moški SLO 03:19:11 00:51:10
20 . 450 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 03:21:22 00:53:21
21 . 480 CANEVA MARCO Ženski ITA TRIATHLON LIGNANO 03:25:46 00:57:45
22 . 285 Hrovatin Branko Moški SLO 03:26:37 00:58:36
23 . 435 SCARPA GIULIO Ženski ITA KADENA BIKE 03:26:39 00:58:38
24 . 440 SKERL ANDREA Ženski ITA XC TEAM TRIESTE ASO 03:27:34 00:59:33
25 . 431 Crevatin Franco Moški ITA 03:29:52 01:01:51
26 . 389 Zamolo Luca Moški ITA 03:30:14 01:02:13
27 . 243 Kerpan Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 03:30:40 01:02:39
28 . 300 Mužan Aleš Moški SLO BREZ KLUBA 03:31:15 01:03:14
29 . 245 Radović Bazilio Moški CRO BBK ISTRABIKE 03:33:23 01:05:22
30 . 203 SLOKAR TOMI Moški SLO MTB FORUM 03:39:00 01:10:59
31 . 258 Blažič Matjaž Moški SLO 03:44:38 01:16:37
32 . 414 sommavilla fabio Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 10051884169 03:44:52 01:16:51
33 . 438 SCARABAT ANDREA Ženski ITA A.S.D. BORONULTI SPORT TRIESTE 03:45:01 01:17:00
34 . 449 ZAVADLAV NEVIO Ženski ITA 03:47:01 01:19:00
35 . 276 bizjak emil Moški SLO HITJEFIT MTB 03:50:49 01:22:48
36 . 213 Erjavec Albert Moški SLO 03:55:37 01:27:36
37 . 444 Pušnik Bogdan Moški SLO CEED SPORT 03:58:58 01:30:57
38 . 405 Depase Massimo Moški ITA 04:12:50 01:44:49
39 . 326 Kurnik Vili Moški SLO GAMSI 04:41:18 02:13:17
DNF 434 NASCIH CLAUDIO Ženski ITA OFFICINE BASTIANA 04:46:53 02:18:52
DNF 267 Tovornik Peter Moški SLO ŠENTJUR POWER 02:30:18 00:02:17
MOšKI (OD 50+) - 81 KM-M
1 . 622 Vesel Peter Moški SLO UNI Team 04:00:45 --
2 . 659 BRENELLI CARLO Ženski ITA TORPADO SUDTIROL INTENRATIONAL PROTEAM 04:16:05 00:15:20
3 . 570 Žnidarič Franci Moški SLO 04:27:03 00:26:18
4 . 555 Zupanc Damjan Moški SLO AVTOPREVOZI ROBERT KIDRIČ 04:30:53 00:30:08
5 . 663 GORELLA EZIO Ženski ITA MBC TRIESTE 04:44:14 00:43:29
6 . 522 turitto livio Moški ITA MBC TRIESTE 04:49:32 00:48:47
7 . 604 Žnidaršič Roman Moški SLO CRK 04:51:53 00:51:08
8 . 623 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOVLJE 04:55:24 00:54:39
9 . 564 Giugovaz Daniele Moški ITA CADENABIKE 05:04:08 01:03:23
10 . 558 Kovačič Klemen Moški SLO CRK 05:10:19 01:09:34
11 . 636 Bacilo Paolo Moški ITA MBC TRIESTE 05:15:24 01:14:39
12 . 565 romagnoli luca Moški ITA CICLOTURISTICA VITTORIO VENETO 10015043165 05:28:02 01:27:17
13 . 638 TRAVISAN STEFANO Ženski ITA GRUPPO VULKAN TRIESTE 05:34:42 01:33:57
14 . 546 Velikonja Mitja Moški SLO 05:38:33 01:37:48
15 . 621 Vižintin Evgen Moški SLO MBK SportR.Si 05:40:35 01:39:50
16 . 668 Oražem Bojan Moški SLO 05:43:28 01:42:43
17 . 660 CASOMATO MAURO Ženski ITA ZERO ASFALTO 05:55:04 01:54:19
18 . 572 sanzin walter Moški ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 10032496701 06:11:46 02:11:01
19 . 535 Sandri Daniele Moški ITA VULKAN MTB 06:20:14 02:19:29
20 . 648 JOVANOVIČ SANDI Ženski SLO RIDE 06:21:57 02:21:12
DNF 554 Majerle Dušan Moški SLO KOLESARSKI KLUB ČRNOMELJ 03:34:57 00:25:48
DNF 519 Germani Maurizio Moški ITA MBC TRIESTE 10033694548 16.01.1900 06:36:02 16.01.1900 02:35:17
DNF 576 Ravnihar Primož Moški SLO TOP FIT 100 176 530 71 16.01.1900 06:36:08 16.01.1900 02:35:23
DNF 635 SIMONEM PAOLO Ženski ITA 16.01.1900 06:36:11 16.01.1900 02:35:26
ŽENSKE (OD 18 DO 39 LET ) - 29 KM-Ž
1 . 92 BIFFIZ DANIELA Ženski ITA LIGER TEAM 01:41:38 --
2 . 5 Erjavec Martina Ženski SLO 01:42:58 00:01:20
3 . 116 ČAR JASMINA Ženski SLO 01:43:15 00:01:37
4 . 4 Vetrih Polona Ženski SLO KK ČRN TRN 01:45:02 00:03:24
5 . 65 Frece Manja Ženski SLO ŠENTJUR POWER 01:47:19 00:05:41
6 . 88 maja Maja Ženski SLO 02:29:59 00:48:21
7 . 20 Cruciano Gabriele Ženski SLO 02:30:27 00:48:49
8 . 48 Cirello Rita Ženski ITA 02:40:54 00:59:16
ŽENSKE (OD 18 DO 39 LET ) - 50 KM-Ž
1 . 469 Anderluh Natalija Ženski SLO BIKEREPUBLIC 100 068 395 91 02:39:23 --
2 . 353 Bordon Maria Teresa Ženski ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 05D0055 02:52:31 00:13:08
3 . 284 Plantak Teja Ženski SLO 02:53:09 00:13:46
4 . 315 Krajnc Blanka Ženski SLO 02:54:30 00:15:07
5 . 236 Frece Sara Ženski SLO ŠENTJUR POWER 03:08:59 00:29:36
6 . 391 Foschia Debora Ženski ITA ASD MTB CAPODIVENTO ARTEGNA 7932683 03:17:55 00:38:32
7 . 283 Vujčić Sabina Ženski SLO 03:21:40 00:42:17
8 . 263 Panič Sanja Ženski SLO 03:58:55 01:19:32
9 . 294 Lenarčič Ana Ženski SLO 04:12:20 01:32:57
ŽENSKE (OD 18 DO 39 LET ) - 81 KM-Ž
1 . 552 Guidolin Nicol Ženski ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB Ita19830320 04:21:21 --
2 . 630 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 04:25:10 00:03:49
3 . 553 Kiršić Andrea Ženski CRO BGK TUŠKANAC 10006107445 04:25:14 00:03:53
ŽENSKE (OD 40+ ) - 29 KM-Ž
1 . 97 BAF MICHELA Ženski ITA ASD GRUPPO GENERALI 01:24:51 --
2 . 89 Cosliani Donatella Ženski ITA SC COTTUR 01:38:49 00:13:58
3 . 21 Šubic Jeločnik Irena Ženski SLO 01:39:33 00:14:42
4 . 102 PIBER VANJA Ženski SLO 01:57:34 00:32:43
5 . 12 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE ASD 10032185085 02:05:58 00:41:07
6 . 93 IPAVEC META Ženski SLO 02:08:15 00:43:24
7 . 42 Konič Martina Ženski SLO 02:19:42 00:54:51
8 . 62 RONZULLO TANJA Ženski SLO 02:20:58 00:56:07
9 . 61 Manias Katja Ženski SLO 02:20:58 00:56:07
10 . 105 RAZINGER MARIJA Ženski SLO 02:33:11 01:08:20
11 . 87 Kosir Helena Ženski SLO MTB FORUM 02:33:26 01:08:35
12 . 28 Žido Jasna Ženski SLO BREZ KLUBA 02:43:14 01:18:23
13 . 86 BRANDOLIN NERINA Ženski SLO 02:56:58 01:32:07
14 . 117 PODGORNIK NEVENKA Ženski SLO BnB 03:33:59 02:09:08
15 . 118 REJA ANA Ženski SLO BnB 03:34:00 02:09:09
ŽENSKE (OD 40+ ) - 50 KM-Ž
1 . 465 ROMANELLO PATRIZIA Ženski ITA TORPADO SUDTIROL INTENRATIONAL PROTEAM 02:44:24 --
2 . 268 Plehan Giuliana Ženski ITA MBC TRIESTE 10032551463 02:49:35 00:05:11
3 . 244 Kerpan Dunja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 02:58:12 00:13:48
4 . 392 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 788 42 03:00:08 00:15:44
5 . 439 ZIDARICH DEBORAH Ženski ITA MBC 03:08:42 00:24:18
6 . 379 Foder Maja Ženski SLO ŠD KOLOKA 03:10:44 00:26:20
7 . 456 CEHNER KLAVDIJA Ženski SLO 03:11:20 00:26:56
8 . 451 BIASIZZO BARBARA Ženski ITA ASD COPODIVENTO 03:11:52 00:27:28
9 . 412 Vescovo Doris Ženski ITA XC TEAM TRIESTE ASD 10051884775 03:27:35 00:43:11
10 . 441 SETTIMO FRANCESCA Ženski ITA POOL SPORT 03:29:54 00:45:30
11 . 378 Debeljak Urška Ženski SLO PR'SKALC 03:34:12 00:49:48
12 . 445 KAINZ PETRA GAJŠEK Ženski SLO 03:43:59 00:59:35
13 . 476 STERNAD JANJA ZUPANC Ženski SLO TOPFIT CELJE 03:44:47 01:00:23
14 . 269 POŠ LUCIJANA Ženski SLO 04:58:23 02:13:59
15 . 359 Torkar Anemari Ženski SLO 05:22:22 02:37:58

Komentarji

Giuseppe

Splendida organizzazione, grande esperienza e gioia. Complimenti. Sarebbe bello organizzare più spesso e sarebbe bello se lasciaste le indicazioni del tracciato, così proviamo il tracciato tutto l'anno.

Grazie infinite.
Giuseppe Ieraci
objavil Giuseppe, 4 mesecev