Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Maraton MTB Slavnik 2018

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:Maraton MTB Slavnik 2018 Datum:06.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
E-MTB BIKE - 29 KM-M
1 . 22 Costanzo Maurizio
XC TEAM TRIESTE ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 01:17:42 -- >
Klub XC TEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:17:42
Zaostanek: 00:00:00
E-MTB BIKE - 50 KM-M
1 . 355 Stefanucci Claudio
Moški ITA 01:57:08 -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:57:08
Zaostanek: 00:00:00
2 . 240 Tronu Luca
Moški ITA 02:13:02 00:15:54 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:13:02
Zaostanek: 00:15:54
3 . 247 Cecchini Stefano
Moški ITA 02:40:18 00:43:10 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:40:18
Zaostanek: 00:43:10
4 . 249 dorsi luca
Moški ITA 02:53:25 00:56:17 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:53:25
Zaostanek: 00:56:17
5 . 257 Hojnik Bojan
Moški SLO 03:01:13 01:04:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:01:13
Zaostanek: 01:04:05
6 . 488 HOJNIK ALJAŽ
Ženski SLO 03:01:13 01:04:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:01:13
Zaostanek: 01:04:05
7 . 305 Germani Marko
Moški ITA 03:13:06 01:15:58 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:13:06
Zaostanek: 01:15:58
8 . 299 Svetlin Anton
Moški SLO 03:30:12 01:33:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:30:12
Zaostanek: 01:33:04
MLADI (OD 14 DO 17 LET) - 29 KM-M
1 . 17 Dolenšek Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 476 17 01:13:51 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 476 17
Čas vožnje: 01:13:51
Zaostanek: 00:00:00
2 . 9 ŠPANRING Klemen
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 01:20:37 00:06:46 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:20:37
Zaostanek: 00:06:46
3 . 45 Slavec Teo
Moški SLO 01:37:27 00:23:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:37:27
Zaostanek: 00:23:36
4 . 15 Zec Simon
Moški SLO 01:40:59 00:27:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:40:59
Zaostanek: 00:27:08
5 . 72 Cigale Amadej
MBK sportr.si
Moški SLO MBK sportr.si 01:44:13 00:30:22 >
Klub MBK sportr.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:44:13
Zaostanek: 00:30:22
6 . 75 PALISKA LIAM
Ženski SLO 02:10:13 00:56:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:10:13
Zaostanek: 00:56:22
MOšKI (OD 18 DO 39 LET) - 29 KM-M
1 . 26 Renat Jure
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM / 01:11:46 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: /
Čas vožnje: 01:11:46
Zaostanek: 00:00:00
2 . 84 DEL ALESSANDRO PUPPO
SC COTTUR
Ženski ITA SC COTTUR 01:13:54 00:02:08 >
Klub SC COTTUR
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:13:54
Zaostanek: 00:02:08
3 . 111 GALASSI FABIO
Ženski ITA 01:13:54 00:02:08 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:13:54
Zaostanek: 00:02:08
4 . 108 Sulini Diego
S.C. COTTUR TRIESTE
Moški ITA S.C. COTTUR TRIESTE 01:14:19 00:02:33 >
Klub S.C. COTTUR TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:14:19
Zaostanek: 00:02:33
5 . 31 Vitasovič Aleš
Moški SLO 01:24:48 00:13:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:24:48
Zaostanek: 00:13:02
6 . 67 Krajnc Jure
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM / 01:25:23 00:13:37 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: /
Čas vožnje: 01:25:23
Zaostanek: 00:13:37
7 . 18 Jezeršek Primož
Moški SLO 01:26:10 00:14:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:26:10
Zaostanek: 00:14:24
8 . 52 Gombač Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 01:32:08 00:20:22 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017644381
Čas vožnje: 01:32:08
Zaostanek: 00:20:22
9 . 24 Perini Francesco
Moški ITA 01:39:32 00:27:46 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:39:32
Zaostanek: 00:27:46
10 . 35 Grzetič Sandi
Moški SLO 01:41:21 00:29:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:41:21
Zaostanek: 00:29:35
11 . 57 Stanič Gregor
Moški SLO 01:41:52 00:30:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:41:52
Zaostanek: 00:30:06
12 . 59 Šmid Miran
Moški SLO 01:43:14 00:31:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:43:14
Zaostanek: 00:31:28
13 . 55 Petek Mitja
Moški SLO 01:45:44 00:33:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:45:44
Zaostanek: 00:33:58
14 . 27 Rupnik Gaber
GOLOVEC TRAILS
Moški SLO GOLOVEC TRAILS 01:46:09 00:34:23 >
Klub GOLOVEC TRAILS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:46:09
Zaostanek: 00:34:23
15 . 119 DODIČ ŽIGA
Ženski SLO 01:48:32 00:36:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:48:32
Zaostanek: 00:36:46
16 . 25 Venturini Paolo
Moški ITA 01:49:21 00:37:35 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:49:21
Zaostanek: 00:37:35
17 . 96 MATIJEVIČ ALEŠ
Ženski SLO 01:51:47 00:40:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:51:47
Zaostanek: 00:40:01
18 . 33 Kapelj Darjan
Moški SLO 01:52:23 00:40:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:52:23
Zaostanek: 00:40:37
19 . 100 Tomažič Martin
Moški SLO 01:55:33 00:43:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:55:33
Zaostanek: 00:43:47
20 . 29 Skrt Matej
Moški SLO 02:02:28 00:50:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:02:28
Zaostanek: 00:50:42
21 . 63 Potočnik Nejc
VATERPOLO KLUB KOPER
Moški SLO VATERPOLO KLUB KOPER 02:05:37 00:53:51 >
Klub VATERPOLO KLUB KOPER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:05:37
Zaostanek: 00:53:51
22 . 109 Sulic Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 02:09:19 00:57:33 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:09:19
Zaostanek: 00:57:33
MOšKI (OD 18 DO 39 LET) - 50 KM-M
1 . 250 Čretnik Marko
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 02:07:12 06.05.2018 12:09:42 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:07:12
Zaostanek: 06.05.2018 12:09:42
2 . 483 BEVIACOLA DAVID
SQUADRA CORSE CUSSIGH BIKE
Ženski ITA SQUADRA CORSE CUSSIGH BIKE 02:11:25 06.05.2018 12:13:55 >
Klub SQUADRA CORSE CUSSIGH BIKE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:11:25
Zaostanek: 06.05.2018 12:13:55
3 . 233 Bole Miran
TEAM EPPINGER
Moški SLO TEAM EPPINGER 10030711695 02:12:14 06.05.2018 12:14:44 >
Klub TEAM EPPINGER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10030711695
Čas vožnje: 02:12:14
Zaostanek: 06.05.2018 12:14:44
4 . 370 Vene Uroš
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 640 54 02:17:21 06.05.2018 12:19:51 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 640 54
Čas vožnje: 02:17:21
Zaostanek: 06.05.2018 12:19:51
5 . 402 Uršič Blaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 1000 766 22 73 02:22:09 06.05.2018 12:24:39 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 1000 766 22 73
Čas vožnje: 02:22:09
Zaostanek: 06.05.2018 12:24:39
6 . 399 Skerl Stefano
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10031766571 02:22:43 06.05.2018 12:25:13 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031766571
Čas vožnje: 02:22:43
Zaostanek: 06.05.2018 12:25:13
7 . 324 Fedrigo Paolo
ASD FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA ASD FEDERCLUB TRIESTE 10029671169 02:23:50 06.05.2018 12:26:20 >
Klub ASD FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029671169
Čas vožnje: 02:23:50
Zaostanek: 06.05.2018 12:26:20
8 . 376 Pahor Sebastjan
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 100 175 695 12 02:25:01 06.05.2018 12:27:31 >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 695 12
Čas vožnje: 02:25:01
Zaostanek: 06.05.2018 12:27:31
9 . 273 Tomljanović Davor
Moški SLO 02:26:24 06.05.2018 12:28:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:26:24
Zaostanek: 06.05.2018 12:28:54
10 . 218 Carli Peter
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE A141269 02:26:50 06.05.2018 12:29:20 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: A141269
Čas vožnje: 02:26:50
Zaostanek: 06.05.2018 12:29:20
11 . 228 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 02:27:23 06.05.2018 12:29:53 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:27:23
Zaostanek: 06.05.2018 12:29:53
12 . 316 Kert Jernej
Moški SLO 02:29:52 06.05.2018 12:32:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:29:52
Zaostanek: 06.05.2018 12:32:22
13 . 381 Skitek Tadej
Moški SLO 02:30:31 06.05.2018 12:33:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:30:31
Zaostanek: 06.05.2018 12:33:01
14 . 393 Kolar Aljaž
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA 02:33:37 06.05.2018 12:36:07 >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:33:37
Zaostanek: 06.05.2018 12:36:07
15 . 464 Babić Đulijano
Moški CRO 02:34:38 06.05.2018 12:37:08 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:34:38
Zaostanek: 06.05.2018 12:37:08
16 . 482 Deželak Denis
KK LASKO
Moški SLO KK LASKO 02:36:40 06.05.2018 12:39:10 >
Klub KK LASKO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:36:40
Zaostanek: 06.05.2018 12:39:10
17 . 322 Rutar Damjan
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 02:37:08 06.05.2018 12:39:38 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:37:08
Zaostanek: 06.05.2018 12:39:38
18 . 447 Sirk Lovro
KRDELO
Moški SLO KRDELO 02:39:57 06.05.2018 12:42:27 >
Klub KRDELO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:39:57
Zaostanek: 06.05.2018 12:42:27
19 . 368 Sedar Tadej
POHORC-UFA.SI
Moški SLO POHORC-UFA.SI / 02:40:20 06.05.2018 12:42:50 >
Klub POHORC-UFA.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: /
Čas vožnje: 02:40:20
Zaostanek: 06.05.2018 12:42:50
20 . 457 Vengust Primoz
BREZ BREMZ 2SIMPL
Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMPL 100 125 700 69 02:40:43 06.05.2018 12:43:13 >
Klub BREZ BREMZ 2SIMPL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 125 700 69
Čas vožnje: 02:40:43
Zaostanek: 06.05.2018 12:43:13
21 . 437 CAUZ FRANCESCO
LIGER TEAM
Ženski ITA LIGER TEAM 02:43:57 06.05.2018 12:46:27 >
Klub LIGER TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:43:57
Zaostanek: 06.05.2018 12:46:27
22 . 382 Sanapo Michele
TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 05B0810 02:44:18 06.05.2018 12:46:48 >
Klub TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 05B0810
Čas vožnje: 02:44:18
Zaostanek: 06.05.2018 12:46:48
23 . 342 Čučič Martin
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 100 176 109 38 02:45:39 06.05.2018 12:48:09 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 109 38
Čas vožnje: 02:45:39
Zaostanek: 06.05.2018 12:48:09
24 . 479 ŠUMAN ROBERT
Ženski SLO 02:46:15 06.05.2018 12:48:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:46:15
Zaostanek: 06.05.2018 12:48:45
25 . 423 Kučan Tomaž
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 02:47:10 06.05.2018 12:49:40 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:47:10
Zaostanek: 06.05.2018 12:49:40
26 . 222 Lupše Blaž
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 02:47:30 06.05.2018 12:50:00 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:47:30
Zaostanek: 06.05.2018 12:50:00
27 . 409 Delle Fave Giovanni
ASD GRUPPO VULKAN MTB
Moški ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 10032674533 02:48:50 06.05.2018 12:51:20 >
Klub ASD GRUPPO VULKAN MTB
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032674533
Čas vožnje: 02:48:50
Zaostanek: 06.05.2018 12:51:20
28 . 452 Dražič Luka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 02:49:19 06.05.2018 12:51:49 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:49:19
Zaostanek: 06.05.2018 12:51:49
29 . 372 Pretnar Luka
Moški SLO 02:49:21 06.05.2018 12:51:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:49:21
Zaostanek: 06.05.2018 12:51:51
30 . 338 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 02:50:55 06.05.2018 12:53:25 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:50:55
Zaostanek: 06.05.2018 12:53:25
31 . 443 PRAMPARO CHRISTIAN
XC TEAM TRIESTE ASO
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE ASO 02:56:19 06.05.2018 12:58:49 >
Klub XC TEAM TRIESTE ASO
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:56:19
Zaostanek: 06.05.2018 12:58:49
32 . 475 RADETICCHIO DAVID
ADRENALINA MTB TEAM
Ženski ITA ADRENALINA MTB TEAM 02:57:00 06.05.2018 12:59:30 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:57:00
Zaostanek: 06.05.2018 12:59:30
33 . 395 Ribič Blaž
Moški SLO 02:57:54 06.05.2018 13:00:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:57:54
Zaostanek: 06.05.2018 13:00:24
34 . 337 Čeček Blaž
Moški SLO 02:57:55 06.05.2018 13:00:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:57:55
Zaostanek: 06.05.2018 13:00:25
35 . 383 PEROSA MARCO
XC TEAM TRIESTE ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 02:57:55 06.05.2018 13:00:25 >
Klub XC TEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:57:55
Zaostanek: 06.05.2018 13:00:25
36 . 492 Belec Matej
PODRAVSKI PINGVINI
Moški SLO PODRAVSKI PINGVINI 02:57:55 06.05.2018 13:00:25 >
Klub PODRAVSKI PINGVINI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:57:55
Zaostanek: 06.05.2018 13:00:25
37 . 217 Abbrescia Matteo
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE JMT 02:59:54 06.05.2018 13:02:24 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: JMT
Čas vožnje: 02:59:54
Zaostanek: 06.05.2018 13:02:24
38 . 398 Perdec Matej
Moški SLO 03:00:17 06.05.2018 13:02:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:00:17
Zaostanek: 06.05.2018 13:02:47
39 . 490 PISCANEC CORRADO
ASD ILLY SPORTIVA
Ženski ITA ASD ILLY SPORTIVA 03:03:52 06.05.2018 13:06:22 >
Klub ASD ILLY SPORTIVA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:03:52
Zaostanek: 06.05.2018 13:06:22
40 . 458 Štimac Kristian
Moški CRO 03:06:00 06.05.2018 13:08:30 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:06:00
Zaostanek: 06.05.2018 13:08:30
41 . 417 Humar Matjaž
Moški SLO 03:08:29 06.05.2018 13:10:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:08:29
Zaostanek: 06.05.2018 13:10:59
42 . 473 MARCON Michele
Moški ITA 03:09:12 06.05.2018 13:11:42 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:09:12
Zaostanek: 06.05.2018 13:11:42
43 . 290 Turk Andrej
DEŠ
Moški SLO DEŠ 03:10:17 06.05.2018 13:12:47 >
Klub DEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:10:17
Zaostanek: 06.05.2018 13:12:47
44 . 430 CREVATIN DAVIDE
Ženski ITA 03:10:37 06.05.2018 13:13:07 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:10:37
Zaostanek: 06.05.2018 13:13:07
45 . 310 Krivec Luka
Moški SLO 03:11:29 06.05.2018 13:13:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:11:29
Zaostanek: 06.05.2018 13:13:59
46 . 471 RAGOGNA RAUL DI
Ženski ITA 03:12:02 06.05.2018 13:14:32 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:12:02
Zaostanek: 06.05.2018 13:14:32
47 . 422 PLEVČAK Robert
Ženski SLO 03:13:44 06.05.2018 13:16:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:13:44
Zaostanek: 06.05.2018 13:16:14
48 . 493 Fras Tadej
PODRAVSKI PINGVINI
Moški SLO PODRAVSKI PINGVINI 03:14:23 06.05.2018 13:16:53 >
Klub PODRAVSKI PINGVINI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:14:23
Zaostanek: 06.05.2018 13:16:53
49 . 226 Pečar Borut
Moški SLO 03:17:10 06.05.2018 13:19:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:17:10
Zaostanek: 06.05.2018 13:19:40
50 . 396 Gregl Filip
Moški SLO 03:18:59 06.05.2018 13:21:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:18:59
Zaostanek: 06.05.2018 13:21:29
51 . 275 Galin Rok
Moški SLO 03:21:28 06.05.2018 13:23:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:21:28
Zaostanek: 06.05.2018 13:23:58
52 . 266 Milanovič Simon
Moški SLO 03:22:00 06.05.2018 13:24:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:22:00
Zaostanek: 06.05.2018 13:24:30
53 . 298 Kocjančič Grega
Moški SLO 03:22:05 06.05.2018 13:24:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:22:05
Zaostanek: 06.05.2018 13:24:35
54 . 318 Schultze Martin
Moški SLO 03:22:34 06.05.2018 13:25:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:22:34
Zaostanek: 06.05.2018 13:25:04
55 . 262 Cesar Igor
Moški SLO 03:24:18 06.05.2018 13:26:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:24:18
Zaostanek: 06.05.2018 13:26:48
56 . 295 Gomišček Gaber
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 03:25:43 06.05.2018 13:28:13 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:25:43
Zaostanek: 06.05.2018 13:28:13
57 . 377 Ozbolt Matic
KD RAKETA
Moški SLO KD RAKETA 03:27:32 06.05.2018 13:30:02 >
Klub KD RAKETA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:27:32
Zaostanek: 06.05.2018 13:30:02
58 . 329 Černe Žiga
/
Moški SLO / 03:29:10 06.05.2018 13:31:40 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:29:10
Zaostanek: 06.05.2018 13:31:40
59 . 307 Vlah Igor
Moški SLO 03:30:05 06.05.2018 13:32:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:30:05
Zaostanek: 06.05.2018 13:32:35
60 . 215 vidmar primož
Moški SLO 03:31:06 06.05.2018 13:33:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:31:06
Zaostanek: 06.05.2018 13:33:36
61 . 454 FAKUČ ANDRAŽ
Ženski SLO 03:34:15 06.05.2018 13:36:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:34:15
Zaostanek: 06.05.2018 13:36:45
62 . 264 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 03:34:30 06.05.2018 13:37:00 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:34:30
Zaostanek: 06.05.2018 13:37:00
63 . 280 Janež Žiga
/
Moški SLO / / 03:34:45 06.05.2018 13:37:15 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: /
Čas vožnje: 03:34:45
Zaostanek: 06.05.2018 13:37:15
64 . 239 Leskovšek Timotej
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 03:37:42 06.05.2018 13:40:12 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:37:42
Zaostanek: 06.05.2018 13:40:12
65 . 323 Godejša Jaka
Moški SLO 03:38:49 06.05.2018 13:41:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:38:49
Zaostanek: 06.05.2018 13:41:19
66 . 428 URANKER MATJAŽ
Ženski SLO 03:39:32 06.05.2018 13:42:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:39:32
Zaostanek: 06.05.2018 13:42:02
67 . 477 Kordiš Dejan
Moški SLO 03:45:11 06.05.2018 13:47:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:45:11
Zaostanek: 06.05.2018 13:47:41
68 . 415 corti luca
Moški ITA 03:51:35 06.05.2018 13:54:05 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:51:35
Zaostanek: 06.05.2018 13:54:05
69 . 416 CORTI MATTEO
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 03:51:35 06.05.2018 13:54:05 >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:51:35
Zaostanek: 06.05.2018 13:54:05
70 . 259 Pavan Enrico
Moški ITA 03:58:40 06.05.2018 14:01:10 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:58:40
Zaostanek: 06.05.2018 14:01:10
71 . 253 Horvat Jaka
Moški SLO 04:00:20 06.05.2018 14:02:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:00:20
Zaostanek: 06.05.2018 14:02:50
72 . 254 Pihler Tadej
Moški SLO 04:00:21 06.05.2018 14:02:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:00:21
Zaostanek: 06.05.2018 14:02:51
73 . 261 Puppi Alvise
Moški ITA 04:05:51 06.05.2018 14:08:21 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:05:51
Zaostanek: 06.05.2018 14:08:21
74 . 260 Sommavilla Edoardo
Moški ITA 04:05:52 06.05.2018 14:08:22 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:05:52
Zaostanek: 06.05.2018 14:08:22
75 . 279 Svetlin Jure
Moški SLO 04:09:45 06.05.2018 14:12:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:09:45
Zaostanek: 06.05.2018 14:12:15
76 . 433 CAMERINI DAVIDE
Ženski ITA 04:13:41 06.05.2018 14:16:11 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 04:13:41
Zaostanek: 06.05.2018 14:16:11
77 . 494 Marksl Aleš
PODRAVSKI PINGVINI
Moški SLO PODRAVSKI PINGVINI 04:19:54 06.05.2018 14:22:24 >
Klub PODRAVSKI PINGVINI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:19:54
Zaostanek: 06.05.2018 14:22:24
78 . 491 Vajngerl Andrej
PODRAVSKI PINGVINI
Moški SLO PODRAVSKI PINGVINI 04:19:54 06.05.2018 14:22:24 >
Klub PODRAVSKI PINGVINI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:19:54
Zaostanek: 06.05.2018 14:22:24
79 . 327 Kurnik Aleš
Moški SLO 04:43:56 06.05.2018 14:46:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:43:56
Zaostanek: 06.05.2018 14:46:26
80 . 270 ZELENKO UROŠ
Moški SLO 04:52:36 06.05.2018 14:55:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:52:36
Zaostanek: 06.05.2018 14:55:06
81 . 332 GRIŽON Blaž
Moški SLO 05:12:12 06.05.2018 15:14:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:12:12
Zaostanek: 06.05.2018 15:14:42
82 . 331 Gerebizza Mattia
Moški SLO 05:12:14 06.05.2018 15:14:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:12:14
Zaostanek: 06.05.2018 15:14:44
83 . 358 Bratina Gašper
Moški SLO 05:22:24 06.05.2018 15:24:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:22:24
Zaostanek: 06.05.2018 15:24:54
DNF 487 Marot Blaž
OK-SG
Moški SLO OK-SG 04:47:13 06.05.2018 14:49:43 >
Klub OK-SG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:47:13
Zaostanek: 06.05.2018 14:49:43
DNF 385 ZUDINI FURIO
XC TEAM TRIESTE ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 10032185489 05:42:35 06.05.2018 15:45:05 >
Klub XC TEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032185489
Čas vožnje: 05:42:35
Zaostanek: 06.05.2018 15:45:05
MOšKI (OD 18 DO 39 LET) - 81 KM-M
1 . 665 Tavčar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 03:33:04 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:33:04
Zaostanek: 00:00:00
2 . 539 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 045 71 03:35:54 00:02:50 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 045 71
Čas vožnje: 03:35:54
Zaostanek: 00:02:50
3 . 529 Logar Tadej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 079 285 20 03:39:09 00:06:05 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 079 285 20
Čas vožnje: 03:39:09
Zaostanek: 00:06:05
4 . 542 Lovše Matej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 038 944 31 03:39:50 00:06:46 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 038 944 31
Čas vožnje: 03:39:50
Zaostanek: 00:06:46
5 . 646 Cargnelutti Diego
TEAM WILIER
Moški ITA TEAM WILIER 03:40:10 00:07:06 >
Klub TEAM WILIER
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:40:10
Zaostanek: 00:07:06
6 . 629 Rimahazi Matija
TOP FIT TEAM
Moški SLO TOP FIT TEAM 03:47:01 00:13:57 >
Klub TOP FIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:47:01
Zaostanek: 00:13:57
7 . 547 Čefuta Tomaž
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 10054926030 03:48:11 00:15:07 >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10054926030
Čas vožnje: 03:48:11
Zaostanek: 00:15:07
8 . 549 Pozzecco Daniel
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER FCI 03:58:04 00:25:00 >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: FCI
Čas vožnje: 03:58:04
Zaostanek: 00:25:00
9 . 656 Rode Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 03:59:39 00:26:35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:59:39
Zaostanek: 00:26:35
10 . 520 Sandri Simone
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 10032622801 04:08:06 00:35:02 >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032622801
Čas vožnje: 04:08:06
Zaostanek: 00:35:02
11 . 618 Cucinotta Claudio
SPORTWAY
Moški ITA SPORTWAY 10002349000 04:08:32 00:35:28 >
Klub SPORTWAY
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10002349000
Čas vožnje: 04:08:32
Zaostanek: 00:35:28
12 . 625 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 04:11:11 00:38:07 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:11:11
Zaostanek: 00:38:07
13 . 567 Golob Rok
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 176 529 70 04:11:50 00:38:46 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 529 70
Čas vožnje: 04:11:50
Zaostanek: 00:38:46
14 . 611 Balantič Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 04:17:58 00:44:54 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:17:58
Zaostanek: 00:44:54
15 . 655 Kidrič Jakob
KK BIKE EK HALOZE
Moški SLO KK BIKE EK HALOZE 04:25:16 00:52:12 >
Klub KK BIKE EK HALOZE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:25:16
Zaostanek: 00:52:12
16 . 602 Okorn Žiga
KD KM
Moški SLO KD KM 100 529 911 81 04:26:52 00:53:48 >
Klub KD KM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 529 911 81
Čas vožnje: 04:26:52
Zaostanek: 00:53:48
17 . 581 Strasek Ales
Moški SLO 04:27:44 00:54:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:27:44
Zaostanek: 00:54:40
18 . 574 Vascotto Cristian
A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 05D0055 04:28:52 00:55:48 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 05D0055
Čas vožnje: 04:28:52
Zaostanek: 00:55:48
19 . 657 CICANI ALESSANDRO
ASD BORA MULTISPORT TRIESTE
Ženski ITA ASD BORA MULTISPORT TRIESTE 04:35:14 01:02:10 >
Klub ASD BORA MULTISPORT TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 04:35:14
Zaostanek: 01:02:10
20 . 528 Blatnik Žiga
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 551 92 04:36:59 01:03:55 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 551 92
Čas vožnje: 04:36:59
Zaostanek: 01:03:55
21 . 504 Simonič Valentin
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 04:47:21 01:14:17 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:47:21
Zaostanek: 01:14:17
22 . 500 Oman Matic
KD ŠENČUR
Moški SLO KD ŠENČUR 04:47:35 01:14:31 >
Klub KD ŠENČUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:47:35
Zaostanek: 01:14:31
23 . 510 Klančič Borut
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 100 176 120 49 04:48:52 01:15:48 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 120 49
Čas vožnje: 04:48:52
Zaostanek: 01:15:48
24 . 543 Bevk Martin
Moški SLO 04:53:47 01:20:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:53:47
Zaostanek: 01:20:43
25 . 662 TOFFOLUTTI ANTONIO
FUNBIKE - CUSSIGH BIKE
Ženski ITA FUNBIKE - CUSSIGH BIKE 04:56:23 01:23:19 >
Klub FUNBIKE - CUSSIGH BIKE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 04:56:23
Zaostanek: 01:23:19
26 . 614 mascia carlo
RUNNING WORLD TRIESTE
Moški ITA RUNNING WORLD TRIESTE 05:01:12 01:28:08 >
Klub RUNNING WORLD TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:01:12
Zaostanek: 01:28:08
27 . 641 TOFFANIN FABIO
ASD GRUPPO VULKAN MTB
Ženski ITA ASD GRUPPO VULKAN MTB 05:05:21 01:32:17 >
Klub ASD GRUPPO VULKAN MTB
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 05:05:21
Zaostanek: 01:32:17
28 . 633 busato filippo
COTTUR
Moški ITA COTTUR 05:09:24 01:36:20 >
Klub COTTUR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:09:24
Zaostanek: 01:36:20
29 . 583 Zupan Primož
Moški SLO 05:10:22 01:37:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:10:22
Zaostanek: 01:37:18
30 . 666 TRIFONI ANDREA
ADRENALINA MTB TEAM
Ženski CRO ADRENALINA MTB TEAM 05:11:17 01:38:13 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 05:11:17
Zaostanek: 01:38:13
31 . 634 Sgambati Fabio
TEAM MAGLIA NERA
Moški ITA TEAM MAGLIA NERA 05:14:41 01:41:37 >
Klub TEAM MAGLIA NERA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:14:41
Zaostanek: 01:41:37
32 . 609 CHICCARO ALEX
I DRAGHI A.S.D.
Moški ITA I DRAGHI A.S.D. 10076956245 05:15:06 01:42:02 >
Klub I DRAGHI A.S.D.
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10076956245
Čas vožnje: 05:15:06
Zaostanek: 01:42:02
33 . 600 Knez Darko
MTB SLO TEAM
Moški SLO MTB SLO TEAM 05:29:19 01:56:15 >
Klub MTB SLO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:29:19
Zaostanek: 01:56:15
34 . 511 Potočnik Matjaž
LTH AKTIV
Moški SLO LTH AKTIV 05:38:54 02:05:50 >
Klub LTH AKTIV
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:38:54
Zaostanek: 02:05:50
35 . 647 SABBATA DAVIDE DE
TEAM ZEROBIKE
Ženski ITA TEAM ZEROBIKE 05:48:29 02:15:25 >
Klub TEAM ZEROBIKE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 05:48:29
Zaostanek: 02:15:25
36 . 598 TORRESAN NICO
TEAM ZERO BIKE
Moški ITA TEAM ZERO BIKE 10059546866 05:48:30 02:15:26 >
Klub TEAM ZERO BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10059546866
Čas vožnje: 05:48:30
Zaostanek: 02:15:26
37 . 590 SARDI Matteo
TEAM ZEROBIKE
Moški ITA TEAM ZEROBIKE 10030993605 05:48:30 02:15:26 >
Klub TEAM ZEROBIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030993605
Čas vožnje: 05:48:30
Zaostanek: 02:15:26
38 . 501 Sorgo Edi
ISTRSKI TOVAR
Moški SLO ISTRSKI TOVAR 05:50:59 02:17:55 >
Klub ISTRSKI TOVAR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:50:59
Zaostanek: 02:17:55
39 . 568 Bedendo Eugenio
ASD CAPODIVENTO MTB ARTEGNA
Moški ITA ASD CAPODIVENTO MTB ARTEGNA 06:12:31 02:39:27 >
Klub ASD CAPODIVENTO MTB ARTEGNA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 06:12:31
Zaostanek: 02:39:27
40 . 571 Judež Andrej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 06:20:00 02:46:56 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 06:20:00
Zaostanek: 02:46:56
DNF 594 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 091 643 59 16.01.1900 06:32:42 16.01.1900 02:59:38 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 091 643 59
Čas vožnje: 16.01.1900 06:32:42
Zaostanek: 16.01.1900 02:59:38
DNF 1588 GAŠPERIN ŽIGA
Moški SLO 06:39:36 03:06:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 06:39:36
Zaostanek: 03:06:32
DNF 649 Zagozda Miha
Moški SLO 04:07:15 00:34:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:07:15
Zaostanek: 00:34:11
DNF 563 Mauri Andrea
CUSSIGH BIKE
Moški ITA CUSSIGH BIKE 05UD0591 04:05:33 00:32:29 >
Klub CUSSIGH BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 05UD0591
Čas vožnje: 04:05:33
Zaostanek: 00:32:29
MOšKI (OD 40 DO 49 LET) - 29 KM-M
1 . 39 Pinosa Matej
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 01:25:02 -- >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:25:02
Zaostanek: 00:00:00
2 . 64 VOLF Tomaž
Moški SLO 01:25:54 00:00:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:25:54
Zaostanek: 00:00:52
3 . 14 viller luca
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 01:34:34 00:09:32 >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:34:34
Zaostanek: 00:09:32
4 . 70 Irmi Lorenzo
Moški ITA 01:36:46 00:11:44 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:36:46
Zaostanek: 00:11:44
5 . 56 mastrangelo fabrizio
Moški ITA 01:37:58 00:12:56 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:37:58
Zaostanek: 00:12:56
6 . 83 MORGANTE ANDREA
Ženski ITA 01:38:35 00:13:33 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:38:35
Zaostanek: 00:13:33
7 . 78 ZENNARO DAVIDE
BICISTI
Ženski ITA BICISTI 01:38:42 00:13:40 >
Klub BICISTI
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:38:42
Zaostanek: 00:13:40
8 . 81 PAURI ALESANDRO
Ženski ITA 01:39:38 00:14:36 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:39:38
Zaostanek: 00:14:36
9 . 51 Širca Klemen
Moški SLO 01:39:48 00:14:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:39:48
Zaostanek: 00:14:46
10 . 107 MANFE ANTONIO
Ženski ITA 01:40:24 00:15:22 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:40:24
Zaostanek: 00:15:22
11 . 66 Klemse Marco
XC TEAM TRIESTE ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 10033566630 01:40:38 00:15:36 >
Klub XC TEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033566630
Čas vožnje: 01:40:38
Zaostanek: 00:15:36
12 . 91 LOGGIA LORENZO
TRIESTE TRASPORTI
Ženski ITA TRIESTE TRASPORTI 01:43:17 00:18:15 >
Klub TRIESTE TRASPORTI
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 01:43:17
Zaostanek: 00:18:15
13 . 44 Slavec Igor
LASALAMACCHINE TEAM
Moški SLO LASALAMACCHINE TEAM 01:47:58 00:22:56 >
Klub LASALAMACCHINE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:47:58
Zaostanek: 00:22:56
14 . 110 Koglot Denis
Moški SLO 01:49:44 00:24:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:49:44
Zaostanek: 00:24:42
15 . 3 Šironjič Darko
Moški SLO 01:49:58 00:24:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:49:58
Zaostanek: 00:24:56
16 . 106 Broznić Ivo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 02:01:26 00:36:24 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:01:26
Zaostanek: 00:36:24
17 . 6 Vuk Edvard
/
Moški SLO / / 02:06:23 00:41:21 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: /
Čas vožnje: 02:06:23
Zaostanek: 00:41:21
18 . 98 BOSCOLO MATTEO
Ženski ITA 02:06:42 00:41:40 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:06:42
Zaostanek: 00:41:40
19 . 38 Karapandžić Darko
Moški SLO 02:06:54 00:41:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:06:54
Zaostanek: 00:41:52
20 . 8 Kogej Tomaž
Moški SLO 02:08:57 00:43:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:08:57
Zaostanek: 00:43:55
21 . 101 ŠEPIČ DEJAN
Ženski SLO 02:14:33 00:49:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:14:33
Zaostanek: 00:49:31
22 . 43 Konič Peter
Moški SLO 02:19:43 00:54:41 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:19:43
Zaostanek: 00:54:41
23 . 47 Vergan Daniele
Moški ITA 02:29:55 01:04:53 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:29:55
Zaostanek: 01:04:53
24 . 49 Sannino Paolo
Moški ITA 02:38:46 01:13:44 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:38:46
Zaostanek: 01:13:44
25 . 85 LENAZ EMILIANO
Ženski ITA 02:56:03 01:31:01 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:56:03
Zaostanek: 01:31:01
26 . 99 BALDAN MARCELLO
Ženski ITA 03:00:17 01:35:15 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:00:17
Zaostanek: 01:35:15
MOšKI (OD 40 DO 49 LET) - 50 KM-M
1 . 313 Erjavec Rok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 100 176 047 73 02:21:48 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 047 73
Čas vožnje: 02:21:48
Zaostanek: 00:00:00
2 . 251 purinani andrea
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 02:22:32 00:00:44 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:22:32
Zaostanek: 00:00:44
3 . 407 Zossi Fabrizio
SPORTWAY
Moški ITA SPORTWAY 10015040640 02:22:42 00:00:54 >
Klub SPORTWAY
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015040640
Čas vožnje: 02:22:42
Zaostanek: 00:00:54
4 . 413 Kolenc Damjan
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 02:23:08 00:01:20 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:23:08
Zaostanek: 00:01:20
5 . 339 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 100 176 112 41 02:24:45 00:02:57 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 112 41
Čas vožnje: 02:24:45
Zaostanek: 00:02:57
6 . 453 Arbajter Iztok
ŠPORTNA ENOTA SV
Moški SLO ŠPORTNA ENOTA SV 02:26:53 00:05:05 >
Klub ŠPORTNA ENOTA SV
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:26:53
Zaostanek: 00:05:05
7 . 468 Ločnikar Bojan
BIKEREPUBLIC
Moški SLO BIKEREPUBLIC 02:27:32 00:05:44 >
Klub BIKEREPUBLIC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:27:32
Zaostanek: 00:05:44
8 . 374 Bartolich Alessandro
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 10030027544 02:30:41 00:08:53 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030027544
Čas vožnje: 02:30:41
Zaostanek: 00:08:53
9 . 352 Bruni Mauro
XC TEAM TRIESTE ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 10051067248 02:32:15 00:10:27 >
Klub XC TEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10051067248
Čas vožnje: 02:32:15
Zaostanek: 00:10:27
10 . 211 Zvonar Rajko
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 02:32:29 00:10:41 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:32:29
Zaostanek: 00:10:41
11 . 347 Budimir David
POHORC-UFA.SI
Moški SLO POHORC-UFA.SI 02:33:41 00:11:53 >
Klub POHORC-UFA.SI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:33:41
Zaostanek: 00:11:53
12 . 349 Luznar Aleš
SLOVENIA ON WHEELS
Moški SLO SLOVENIA ON WHEELS 02:33:52 00:12:04 >
Klub SLOVENIA ON WHEELS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:33:52
Zaostanek: 00:12:04
13 . 472 FLOREALLI CESARE
Ženski ITA 02:34:27 00:12:39 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:34:27
Zaostanek: 00:12:39
14 . 408 Ovan Francesco
SPORTWAY
Moški ITA SPORTWAY 10033304023 02:34:27 00:12:39 >
Klub SPORTWAY
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033304023
Čas vožnje: 02:34:27
Zaostanek: 00:12:39
15 . 344 Bresciani Manuel
XC TEAM TRIESTE ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 10034101241 02:34:54 00:13:06 >
Klub XC TEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034101241
Čas vožnje: 02:34:54
Zaostanek: 00:13:06
16 . 292 Grilc Jani
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 02:36:35 00:14:47 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:36:35
Zaostanek: 00:14:47
17 . 486 GIUGOVAZ LUCA
ASD FEDERCLUB TRIESTE
Ženski ITA ASD FEDERCLUB TRIESTE 02:37:28 00:15:40 >
Klub ASD FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:37:28
Zaostanek: 00:15:40
18 . 363 Tušar Boris
Moški SLO 02:38:15 00:16:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:38:15
Zaostanek: 00:16:27
19 . 388 Jazbec Matija
Moški SLO 02:38:48 00:17:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:38:48
Zaostanek: 00:17:00
20 . 219 Fazzini Massimiliano
A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE 10032220653 02:39:17 00:17:29 >
Klub A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032220653
Čas vožnje: 02:39:17
Zaostanek: 00:17:29
21 . 341 bergamasco morgan
A.S.D. SPIQUY TEAM
Moški ITA A.S.D. SPIQUY TEAM 06BL014 02:40:15 00:18:27 >
Klub A.S.D. SPIQUY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 06BL014
Čas vožnje: 02:40:15
Zaostanek: 00:18:27
22 . 446 PETTIROSSO DAVIDE
MBC TRIESTE
Ženski ITA MBC TRIESTE 02:40:49 00:19:01 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:40:49
Zaostanek: 00:19:01
23 . 312 Jerončič Bojan
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 02:41:17 00:19:29 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:41:17
Zaostanek: 00:19:29
24 . 485 BUSCAROL RAOUL
MBC TRIESTE
Ženski ITA MBC TRIESTE 02:41:25 00:19:37 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:41:25
Zaostanek: 00:19:37
25 . 306 Micoli Andrea
KI.CO.SYS TEAM
Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 07ud019 02:41:47 00:19:59 >
Klub KI.CO.SYS TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 07ud019
Čas vožnje: 02:41:47
Zaostanek: 00:19:59
26 . 390 Iurissevich Daniele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 05D0577 02:43:23 00:21:35 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 05D0577
Čas vožnje: 02:43:23
Zaostanek: 00:21:35
27 . 418 Lombardi Massimiliano
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 10075605824 02:44:33 00:22:45 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10075605824
Čas vožnje: 02:44:33
Zaostanek: 00:22:45
28 . 278 Mrak Borut
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 02:45:26 00:23:38 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:45:26
Zaostanek: 00:23:38
29 . 350 Adamič Klemen
BREZ KLUBA
Moški SLO BREZ KLUBA Brez 02:45:30 00:23:42 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: Brez
Čas vožnje: 02:45:30
Zaostanek: 00:23:42
30 . 345 BIZZOTTO Alessandro
ASD COTTUR TRIESTE
Moški ITA ASD COTTUR TRIESTE 05V0015 02:45:31 00:23:43 >
Klub ASD COTTUR TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 05V0015
Čas vožnje: 02:45:31
Zaostanek: 00:23:43
31 . 234 Gomboc Samo
KK DJAK-ŠD SENG
Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 02:45:51 00:24:03 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:45:51
Zaostanek: 00:24:03
32 . 429 Paliska Bojan
Moški SLO 02:48:03 00:26:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:48:03
Zaostanek: 00:26:15
33 . 467 Kajfes Boris
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 02:49:06 00:27:18 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:49:06
Zaostanek: 00:27:18
34 . 311 PERIC MARKO
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552233 02:50:14 00:28:26 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552233
Čas vožnje: 02:50:14
Zaostanek: 00:28:26
35 . 200 BENIC ALFREDO
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 10028442101 02:50:37 00:28:49 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028442101
Čas vožnje: 02:50:37
Zaostanek: 00:28:49
36 . 375 Pivk Matjaž
Moški SLO 02:52:52 00:31:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:52:52
Zaostanek: 00:31:04
37 . 401 Lapornik Silvester-Six
KOLESARSKI KLUB LAšKO
Moški SLO KOLESARSKI KLUB LAšKO 02:55:49 00:34:01 >
Klub KOLESARSKI KLUB LAšKO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:55:49
Zaostanek: 00:34:01
38 . 367 Paliska Dejan
Moški SLO 02:55:56 00:34:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:55:56
Zaostanek: 00:34:08
39 . 237 Rajterič Mitja
Moški SLO 02:56:34 00:34:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:56:34
Zaostanek: 00:34:46
40 . 271 Federico Enzo
TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 10033392939 02:57:54 00:36:06 >
Klub TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033392939
Čas vožnje: 02:57:54
Zaostanek: 00:36:06
41 . 462 Hrastnik Aleš
Moški SLO 02:58:36 00:36:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:58:36
Zaostanek: 00:36:48
42 . 277 Hmelak Boštjan
Moški SLO 02:59:55 00:38:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:59:55
Zaostanek: 00:38:07
43 . 436 DELGIUSTO PAOLO
CRAL ELETTRA SINCROTRONE
Ženski ITA CRAL ELETTRA SINCROTRONE 02:59:56 00:38:08 >
Klub CRAL ELETTRA SINCROTRONE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 02:59:56
Zaostanek: 00:38:08
44 . 474 Bilić Loris
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 03:00:18 00:38:30 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:00:18
Zaostanek: 00:38:30
45 . 317 Simčič Marijan
Moški SLO 100 176 114 43 03:00:48 00:39:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 114 43
Čas vožnje: 03:00:48
Zaostanek: 00:39:00
46 . 384 COSENZA GENNARO
XC TEAM TRIESTE ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE ASD 03:00:52 00:39:04 >
Klub XC TEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:00:52
Zaostanek: 00:39:04
47 . 404 Tecovich Alessandro
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST A141252 03:02:13 00:40:25 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: A141252
Čas vožnje: 03:02:13
Zaostanek: 00:40:25
48 . 348 milani marco
SQUADRA CORSE PRECENICO
Moški ITA SQUADRA CORSE PRECENICO 03:02:38 00:40:50 >
Klub SQUADRA CORSE PRECENICO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:02:38
Zaostanek: 00:40:50
49 . 293 Stein Daniele
XC TEAM TRIESTE - ASD
Moški ITA XC TEAM TRIESTE - ASD 03:02:42 00:40:54 >
Klub XC TEAM TRIESTE - ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:02:42
Zaostanek: 00:40:54
50 . 330 Pregrad Boštjan
KK MTB KOROšKA
Moški SLO KK MTB KOROšKA 03:02:44 00:40:56 >
Klub KK MTB KOROšKA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:02:44
Zaostanek: 00:40:56
51 . 463 KIDRIČ ROBERT
Ženski SLO 03:04:39 00:42:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:04:39
Zaostanek: 00:42:51
52 . 216 Abbrescia Alessandro
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 03:04:39 00:42:51 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:04:39
Zaostanek: 00:42:51
53 . 340 Vidmar Gabrjel
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški SLO A.S.D. FEDERCLUB TRST 03:06:01 00:44:13 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:06:01
Zaostanek: 00:44:13
54 . 442 BATTINI BRUNO
XC TEAM TRIESTE ASO
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE ASO 03:06:26 00:44:38 >
Klub XC TEAM TRIESTE ASO
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:06:26
Zaostanek: 00:44:38
55 . 354 Gruden Massimiliano
Moški ITA 03:06:52 00:45:04 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:06:52
Zaostanek: 00:45:04
56 . 421 Jankovič Grega
Moški SLO 03:07:55 00:46:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:07:55
Zaostanek: 00:46:07
57 . 202 Sodin Rok
Moški SLO 03:09:21 00:47:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:09:21
Zaostanek: 00:47:33
58 . 288 Langerholc Domen
Moški SLO 03:10:12 00:48:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:10:12
Zaostanek: 00:48:24
59 . 333 Kotnik Primož
Moški SLO 03:11:57 00:50:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:11:57
Zaostanek: 00:50:09
60 . 334 Volk Boštjan
MTB BOROVNICA
Moški SLO MTB BOROVNICA 03:13:27 00:51:39 >
Klub MTB BOROVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:13:27
Zaostanek: 00:51:39
61 . 248 Giorgi Daniele
Moški ITA 03:13:49 00:52:01 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:13:49
Zaostanek: 00:52:01
62 . 223 Smilovich Michele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 03:13:57 00:52:09 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:13:57
Zaostanek: 00:52:09
63 . 314 Oštir Robert
MTB LISCA
Moški SLO MTB LISCA 03:14:32 00:52:44 >
Klub MTB LISCA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:14:32
Zaostanek: 00:52:44
64 . 274 Topić Vladimir
Moški SLO 03:16:58 00:55:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:16:58
Zaostanek: 00:55:10
65 . 424 Vidrajz Boštjan
Moški SLO 03:17:01 00:55:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:17:01
Zaostanek: 00:55:13
66 . 319 Pirman Mitja
Moški SLO 03:18:59 00:57:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:18:59
Zaostanek: 00:57:11
67 . 455 Fink Jani
Moški SLO 03:19:12 00:57:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:19:12
Zaostanek: 00:57:24
68 . 478 DIJANOŠIĆ ROMAN
Ženski SLO 03:20:49 00:59:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:20:49
Zaostanek: 00:59:01
69 . 362 Ludovini Marco
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 10033595730 03:21:30 00:59:42 >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033595730
Čas vožnje: 03:21:30
Zaostanek: 00:59:42
70 . 289 Čotar Andrej
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 03:22:41 01:00:53 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:22:41
Zaostanek: 01:00:53
71 . 256 Lovrec Dejan
Moški SLO 03:24:19 01:02:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:24:19
Zaostanek: 01:02:31
72 . 208 Zavadlal Aleš
Moški SLO 03:25:51 01:04:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:25:51
Zaostanek: 01:04:03
73 . 484 Tommasi Mauro
Moški SLO 03:27:25 01:05:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:27:25
Zaostanek: 01:05:37
74 . 361 Tržan Boštjan
BLED BIKE FESTIVAL
Moški SLO BLED BIKE FESTIVAL 03:27:26 01:05:38 >
Klub BLED BIKE FESTIVAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:27:26
Zaostanek: 01:05:38
75 . 231 Senica Miloš
Moški SLO 03:28:26 01:06:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:28:26
Zaostanek: 01:06:38
76 . 282 Babič Mavricijo
Moški SLO - 03:30:03 01:08:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: -
Čas vožnje: 03:30:03
Zaostanek: 01:08:15
77 . 302 Škof Marko
Moški SLO 03:30:47 01:08:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:30:47
Zaostanek: 01:08:59
78 . 397 kenda boštjan
/////
Moški SLO ///// //// 03:31:01 01:09:13 >
Klub /////
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: ////
Čas vožnje: 03:31:01
Zaostanek: 01:09:13
79 . 201 Grajžl Mitja
Moški SLO 03:33:07 01:11:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:33:07
Zaostanek: 01:11:19
80 . 281 Zupančič Miha
Moški SLO 03:33:19 01:11:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:33:19
Zaostanek: 01:11:31
81 . 241 Pograjc Jure
Moški SLO 03:36:24 01:14:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:36:24
Zaostanek: 01:14:36
82 . 309 Sterle Bojan
Moški SLO 03:38:42 01:16:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:38:42
Zaostanek: 01:16:54
83 . 221 bozic marko
Moški SLO 03:40:06 01:18:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:40:06
Zaostanek: 01:18:18
84 . 207 Nježič Aleksander
MODROGLAVI STRMOGLAVCI
Moški SLO MODROGLAVI STRMOGLAVCI 03:41:02 01:19:14 >
Klub MODROGLAVI STRMOGLAVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:41:02
Zaostanek: 01:19:14
85 . 209 Zvonar Miran
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 03:41:32 01:19:44 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:41:32
Zaostanek: 01:19:44
86 . 296 Valenti Fabio
Moški SLO 03:42:20 01:20:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:42:20
Zaostanek: 01:20:32
87 . 265 Ferlež Bojan
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 03:47:30 01:25:42 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:47:30
Zaostanek: 01:25:42
88 . 489 Aram SEBASTIJAN
Moški SLO 03:48:34 01:26:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:48:34
Zaostanek: 01:26:46
89 . 335 GORJUP Andrej
Moški SLO 03:52:16 01:30:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:52:16
Zaostanek: 01:30:28
90 . 229 Remec Marjan
Moški SLO 03:52:41 01:30:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:52:41
Zaostanek: 01:30:53
91 . 301 Polajzer Marko
Moški SLO 03:56:37 01:34:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:56:37
Zaostanek: 01:34:49
92 . 297 baša branko
Moški SLO 03:57:49 01:36:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:57:49
Zaostanek: 01:36:01
93 . 420 FILIPČIČ Jernej
Ženski SLO 03:58:57 01:37:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 03:58:57
Zaostanek: 01:37:09
94 . 210 Podgornik Jure
Moški SLO 04:09:04 01:47:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:09:04
Zaostanek: 01:47:16
95 . 427 ULAGA MIHAA
Ženski SLO 04:09:30 01:47:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 04:09:30
Zaostanek: 01:47:42
96 . 291 torelli federico
TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 10034587150 04:10:23 01:48:35 >
Klub TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034587150
Čas vožnje: 04:10:23
Zaostanek: 01:48:35
97 . 272 LEVIĆ FARUK
Moški SLO 04:10:48 01:49:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:10:48
Zaostanek: 01:49:00
98 . 287 Pulec Marjan
Moški SLO 04:49:00 02:27:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:49:00
Zaostanek: 02:27:12
99 . 204 Peršič Borut
Moški SLO 04:49:00 02:27:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:49:00
Zaostanek: 02:27:12
DNF 364 Mazzini Domen
Moški SLO 16.01.1900 05:33:09 16.01.1900 03:11:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 16.01.1900 05:33:09
Zaostanek: 16.01.1900 03:11:21
DNF 356 Laznik Tomaž
PLEME
Moški SLO PLEME 16.01.1900 05:33:07 16.01.1900 03:11:19 >
Klub PLEME
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 16.01.1900 05:33:07
Zaostanek: 16.01.1900 03:11:19
DNF 214 Penko Peter
Moški SLO 02:55:52 00:34:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 02:55:52
Zaostanek: 00:34:04
MOšKI (OD 40 DO 49 LET) - 81 KM-M
1 . 654 Valjavec Tadej
KK KRANJ
Moški SLO KK KRANJ 03:34:47 -- >
Klub KK KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:34:47
Zaostanek: 00:00:00
2 . 640 Noč Lenart
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 03:44:22 00:09:35 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 03:44:22
Zaostanek: 00:09:35
3 . 540 Breški Uroš
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 100 175 911 34 03:54:34 00:19:47 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 911 34
Čas vožnje: 03:54:34
Zaostanek: 00:19:47
4 . 534 Križnič Srečko M.
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 100 176 110 39 03:59:26 00:24:39 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 110 39
Čas vožnje: 03:59:26
Zaostanek: 00:24:39
5 . 545 Boškin Aleš
MBK sportr.si
Moški SLO MBK sportr.si 100 034 925 86 04:05:53 00:31:06 >
Klub MBK sportr.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 034 925 86
Čas vožnje: 04:05:53
Zaostanek: 00:31:06
6 . 612 Karadža Petar
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 038 110 70 04:09:20 00:34:33 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 038 110 70
Čas vožnje: 04:09:20
Zaostanek: 00:34:33
7 . 644 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 04:09:20 00:34:33 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:09:20
Zaostanek: 00:34:33
8 . 509 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 618 32 04:09:56 00:35:09 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 618 32
Čas vožnje: 04:09:56
Zaostanek: 00:35:09
9 . 616 Del Piccolo Andrea
SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA SPORTWAY CYCLING TEAM 10015037812 04:18:31 00:43:44 >
Klub SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015037812
Čas vožnje: 04:18:31
Zaostanek: 00:43:44
10 . 658 Mesić Milan
BK STRADA
Moški CRO BK STRADA 04:18:31 00:43:44 >
Klub BK STRADA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:18:31
Zaostanek: 00:43:44
11 . 620 Petrič Dejan
MBK sportr.si
Moški SLO MBK sportr.si 100 560 621 42 04:20:54 00:46:07 >
Klub MBK sportr.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 560 621 42
Čas vožnje: 04:20:54
Zaostanek: 00:46:07
12 . 508 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 555 66 04:21:38 00:46:51 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 555 66
Čas vožnje: 04:21:38
Zaostanek: 00:46:51
13 . 513 Andrejc Sebastjan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 176 503 44 04:25:17 00:50:30 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 503 44
Čas vožnje: 04:25:17
Zaostanek: 00:50:30
14 . 607 Della Ricca Claudio
TEAM ZEROBIKE
Moški ITA TEAM ZEROBIKE 10015039024 04:25:18 00:50:31 >
Klub TEAM ZEROBIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015039024
Čas vožnje: 04:25:18
Zaostanek: 00:50:31
15 . 642 SCLIP GIANNI
FEDERCLUB TRIESTE
Ženski ITA FEDERCLUB TRIESTE 04:26:33 00:51:46 >
Klub FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 04:26:33
Zaostanek: 00:51:46
16 . 624 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 04:31:08 00:56:21 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:31:08
Zaostanek: 00:56:21
17 . 577 Pristavec Miran
TOPFIT TEAM
Moški SLO TOPFIT TEAM 100 176 051 77 04:33:51 00:59:04 >
Klub TOPFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 051 77
Čas vožnje: 04:33:51
Zaostanek: 00:59:04
18 . 530 Ažman Urban
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 606 579 22 04:36:21 01:01:34 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 606 579 22
Čas vožnje: 04:36:21
Zaostanek: 01:01:34
19 . 506 Simonič Erik
Moški SLO 04:37:10 01:02:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:37:10
Zaostanek: 01:02:23
20 . 637 Kainz Matej
ŠD BREZ BREMZ
Moški SLO ŠD BREZ BREMZ 04:37:11 01:02:24 >
Klub ŠD BREZ BREMZ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:37:11
Zaostanek: 01:02:24
21 . 643 FORMELLI MICHELE
ASD COPODIVENTO
Ženski ITA ASD COPODIVENTO 04:37:15 01:02:28 >
Klub ASD COPODIVENTO
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 04:37:15
Zaostanek: 01:02:28
22 . 585 Gašperšič Dejan
Moški SLO 04:37:25 01:02:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:37:25
Zaostanek: 01:02:38
23 . 645 KEPIC UROŠ
JEKLENE TETIVE
Ženski SLO JEKLENE TETIVE 04:37:46 01:02:59 >
Klub JEKLENE TETIVE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 04:37:46
Zaostanek: 01:02:59
24 . 650 Jeram Damjan
MBK SPORT ČRNI VRH
Moški SLO MBK SPORT ČRNI VRH 04:38:02 01:03:15 >
Klub MBK SPORT ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:38:02
Zaostanek: 01:03:15
25 . 536 Korošec Marko
Moški SLO 04:39:10 01:04:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:39:10
Zaostanek: 01:04:23
26 . 566 gentilini massimiliano
Moški ITA 04:40:27 01:05:40 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:40:27
Zaostanek: 01:05:40
27 . 597 Grizon Daniele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 10030620658 04:41:14 01:06:27 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030620658
Čas vožnje: 04:41:14
Zaostanek: 01:06:27
28 . 596 Rotti Manuele
A.S.D. BORA MULTISPORTRIESTE
Moški ITA A.S.D. BORA MULTISPORTRIESTE 10029771506 04:41:14 01:06:27 >
Klub A.S.D. BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029771506
Čas vožnje: 04:41:14
Zaostanek: 01:06:27
29 . 521 Kralj Dean
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 10028689247 04:45:34 01:10:47 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028689247
Čas vožnje: 04:45:34
Zaostanek: 01:10:47
30 . 617 boldrini piero
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 10053722119 04:56:05 01:21:18 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10053722119
Čas vožnje: 04:56:05
Zaostanek: 01:21:18
31 . 505 Jamnikar Marko
VIMPERK MALA MALCA
Moški SLO VIMPERK MALA MALCA 04:56:44 01:21:57 >
Klub VIMPERK MALA MALCA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:56:44
Zaostanek: 01:21:57
32 . 591 Golob Niko
Moški SLO 04:58:50 01:24:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 04:58:50
Zaostanek: 01:24:03
33 . 593 Ladava Primož
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 100 176 101 30 05:03:50 01:29:03 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 176 101 30
Čas vožnje: 05:03:50
Zaostanek: 01:29:03
34 . 517 Ivanič Tomaž
BUSHMAN PICIKELS
Moški SLO BUSHMAN PICIKELS 05:04:28 01:29:41 >
Klub BUSHMAN PICIKELS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:04:28
Zaostanek: 01:29:41
35 . 580 Biekar Marko
NI KLUBA
Moški ITA NI KLUBA 05:04:43 01:29:56 >
Klub NI KLUBA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:04:43
Zaostanek: 01:29:56
36 . 667 Pustijanac Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški SLO ADRENALINA MTB TEAM 05:04:58 01:30:11 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:04:58
Zaostanek: 01:30:11
37 . 661 BIASUTTO FRANCESCO
ZERO ASFALTO
Ženski ITA ZERO ASFALTO 05:06:00 01:31:13 >
Klub ZERO ASFALTO
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 05:06:00
Zaostanek: 01:31:13
38 . 601 Erce Rok
ŠD METEK
Moški SLO ŠD METEK 05:06:32 01:31:45 >
Klub ŠD METEK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:06:32
Zaostanek: 01:31:45
39 . 516 Žnidaršič Anton
CRK
Moški SLO CRK 100 647 652 64 05:10:19 01:35:32 >
Klub CRK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 647 652 64
Čas vožnje: 05:10:19
Zaostanek: 01:35:32
40 . 606 Tossutti Marco
ASD BORA MULTISPORTRIESTE
Moški ITA ASD BORA MULTISPORTRIESTE 10030669562 05:13:34 01:38:47 >
Klub ASD BORA MULTISPORTRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030669562
Čas vožnje: 05:13:34
Zaostanek: 01:38:47
41 . 573 Franzin Alessio
BIKE CLUB 2000 ITALIANJET
Moški ITA BIKE CLUB 2000 ITALIANJET 10075599255 05:23:23 01:48:36 >
Klub BIKE CLUB 2000 ITALIANJET
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10075599255
Čas vožnje: 05:23:23
Zaostanek: 01:48:36
42 . 651 LANDO SIMONE
TEAM ZERO BIKE
Ženski ITA TEAM ZERO BIKE 05:24:27 01:49:40 >
Klub TEAM ZERO BIKE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 05:24:27
Zaostanek: 01:49:40
43 . 586 Šijanec Robert
MTB SLO TEAM
Moški SLO MTB SLO TEAM 05:25:51 01:51:04 >
Klub MTB SLO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:25:51
Zaostanek: 01:51:04
44 . 527 Legiša Grega
Moški SLO 05:26:11 01:51:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:26:11
Zaostanek: 01:51:24
45 . 582 collodel adriano
ASD TXT VITTORIO VENETO
Moški ITA ASD TXT VITTORIO VENETO 7911954 05:28:02 01:53:15 >
Klub ASD TXT VITTORIO VENETO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 7911954
Čas vožnje: 05:28:02
Zaostanek: 01:53:15
46 . 599 Kogal Aleksander
MTB SLO TEAM
Moški SLO MTB SLO TEAM 05:29:19 01:54:32 >
Klub MTB SLO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:29:19
Zaostanek: 01:54:32
47 . 639 Fontana Federico
Moški ITA 05:31:43 01:56:56 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:31:43
Zaostanek: 01:56:56
48 . 512 cuk stefano
SC.COTTUR ASD
Moški ITA SC.COTTUR ASD 958393c 05:34:25 01:59:38 >
Klub SC.COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 958393c
Čas vožnje: 05:34:25
Zaostanek: 01:59:38
49 . 603 Langenvalter Uroš
MBK sportr.si
Moški SLO MBK sportr.si 05:36:16 02:01:29 >
Klub MBK sportr.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:36:16
Zaostanek: 02:01:29
50 . 544 Korun Janez
Moški SLO 05:36:39 02:01:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:36:39
Zaostanek: 02:01:52
51 . 550 Vukan Slavko
KOLESARSKI KLUB TROPOVCI
Moški SLO KOLESARSKI KLUB TROPOVCI 100 539 448 15 05:39:14 02:04:27 >
Klub KOLESARSKI KLUB TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 539 448 15
Čas vožnje: 05:39:14
Zaostanek: 02:04:27
52 . 653 KORENT BOŠTJAN
Ženski SLO 05:39:14 02:04:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 05:39:14
Zaostanek: 02:04:27
53 . 525 Mocnich Lorenzo
Moški ITA 05:44:26 02:09:39 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:44:26
Zaostanek: 02:09:39
54 . 592 Majhenič Samo
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2018TZS565 05:45:30 02:10:43 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2018TZS565
Čas vožnje: 05:45:30
Zaostanek: 02:10:43
55 . 538 Bandi Fabio
Moški ITA 05:46:48 02:12:01 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 05:46:48
Zaostanek: 02:12:01
56 . 615 Riosa Denis
ASD CRAL TRIESTE TRASPORTI
Moški ITA ASD CRAL TRIESTE TRASPORTI 10051062194 05:47:42 02:12:55 >
Klub ASD CRAL TRIESTE TRASPORTI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10051062194
Čas vožnje: 05:47:42
Zaostanek: 02:12:55
57 . 587 Da RE simone
ASD MAGNAROTA TEAM
Moški ITA ASD MAGNAROTA TEAM 05H0725 05:52:41 02:17:54 >
Klub ASD MAGNAROTA TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 05H0725
Čas vožnje: 05:52:41
Zaostanek: 02:17:54
58 . 589 NEDOH Sebastjan
OPD KOPER
Moški SLO OPD KOPER 06:00:07 02:25:20 >
Klub OPD KOPER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 06:00:07
Zaostanek: 02:25:20
59 . 608 ZENTILIN NICOLA
TEAM ZEROBIKE
Moški ITA TEAM ZEROBIKE 10051260541 06:02:10 02:27:23 >
Klub TEAM ZEROBIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10051260541
Čas vožnje: 06:02:10
Zaostanek: 02:27:23
60 . 610 Majhenic Igor
Moški SLO 06:03:37 02:28:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 06:03:37
Zaostanek: 02:28:50
61 . 595 Sušnik Gregor
Moški SLO 06:04:06 02:29:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 06:04:06
Zaostanek: 02:29:19
62 . 548 Luin Robert
ŠK RIDE
Moški SLO ŠK RIDE 06:21:58 02:47:11 >
Klub ŠK RIDE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 06:21:58
Zaostanek: 02:47:11
DNF 515 Todorovič Darko
ŠD METEK
Moški SLO ŠD METEK 100 175 575 86 16.01.1900 06:34:09 16.01.1900 02:59:22 >