Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 13. ČEŠNJIŠKI TEK - DP

Tek - gorski Tekma:13. ČEŠNJIŠKI TEK - DP Datum:27.05.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek
Z8-Ž
1 . 35 Meža Boža Ženski SLO TOP ATLET 01:11:58 --
M8-M
1 . 96 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:41:09 00:14:02
2 . 92 Ručigaj Zdravc Moški SLO ŠD PRESERJE 00:51:59 00:03:12
3 . 94 Derganc Anton Moški SLO REKREATIVNO DRUŠTVO REVOZ NM 00:52:31 00:02:40
4 . 91 Papič Milivoj Moški SLO KD LPP 00:55:11 --
5 . 90 Meza Stane Moški SLO TD VZPON 01:11:58 00:16:47
DSQ 87 Mali Karol Moški SLO 00:45:01 00:10:10
Z1-Ž
1 . 4 Rotar Nina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:02:57 --
2 . 5 Gorenčič Eliza Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:03:07 00:00:10
3 . 6 Gorenčič Mirjam Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:03:11 00:00:14
4 . 101 POLJANŠEK Laura Ženski SLO 00:03:21 00:00:24
5 . 2 brinovec alicija Ženski SLO ŽNK RADOMLJE 00:03:25 00:00:28
6 . 3 Žagar Neža Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:31 00:00:34
7 . 108 ZAKONŠEK Jerca Ženski SLO ŠD MOTNIK 00:03:39 00:00:42
8 . 1 Osolnik Rubi Ženski SLO 00:03:48 00:00:51
9 . 102 PIŠEK Reza Ženski SLO NK RADOMLJE 00:04:20 00:01:23
Z2-Ž
1 . 8 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:22 --
2 . 111 Slapšak Ziva Ženski SLO AK SEVNICA 00:05:42 00:00:20
3 . 104 Osolnik Lejla Ženski SLO 00:05:46 00:00:24
4 . 9 Podgoršek Ana Ženski SLO AK MEDVODE 00:06:07 00:00:45
Z3-Ž
1 . 12 Rotar Loti Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:11:34 --
2 . 14 Medja Lucija Ženski SLO AK RADOVLJICA 00:12:08 00:00:34
3 . 10 Levec Zoja Ženski SLO AK POSTOJNA 00:12:24 00:00:50
4 . 11 Močnik Eva Ženski SLO AK DOMŽALE 00:14:15 00:02:41
5 . 13 Pačnik Eva Ženski SLO AK RADOVLJICA 00:17:56 00:06:22
Z4-Ž
1 . 17 Podobnik Katja Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:23:24 --
2 . 15 Mali Nuša Ženski SLO AK DOMŽALE 00:23:31 00:00:07
3 . 16 Durn Sara Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:24:58 00:01:34
Z5-Ž
1 . 22 Jelovšek Jasmina Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:41:06 --
2 . 24 Kozjek Tina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:41:35 00:00:29
3 . 23 Vrečar Ana Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:43:19 00:02:13
4 . 18 Klinar Tina Ženski SLO 00:44:19 00:03:13
5 . 25 Ferlin Katarina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:44:36 00:03:30
6 . 19 Zupan Špela Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:51:09 00:10:03
7 . 20 TERAŽ AMADEJA Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:55:17 00:14:11
Z6-Ž
1 . 30 Trontelj Marija Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:50:36 --
2 . 27 Knez Tadeja Ženski SLO 00:56:23 00:05:47
3 . 26 Lotrič Dolinar Aleša Ženski SLO 00:57:37 00:07:01
4 . 28 Hlastec Vodlan Martina Ženski SLO 01:02:53 00:12:17
DNF 29 Godec Andreja Ženski SLO 00:45:30 00:05:06
Z7-Ž
1 . 34 Trobec Urška Ženski SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:49:01 --
2 . 32 Bogataj Helena Ženski SLO 00:52:49 00:03:48
3 . 31 žlogar Ivica Ženski SLO PRIPRAVE LJUBLJANA 00:54:05 00:05:04
M1-M
1 . 110 KRAŠOVEC Timotej Moški SLO AK SEVNICA 00:02:37 --
2 . 39 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:02:42 00:00:05
3 . 36 Trček Luka Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:02:48 00:00:11
4 . 37 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:02 00:00:25
5 . 38 Petek Luka Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:03:22 00:00:45
6 . 40 Pačnik Jaka Moški SLO AK RADOVLJICA 00:03:24 00:00:47
7 . 105 JEMEC Tim Moški SLO 00:04:19 00:01:42
M2-M
1 . 41 Fatur Tanej Moški SLO OŠ RIBNICA 00:04:47 --
2 . 43 Šubic Žan Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:04:53 00:00:06
3 . 44 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:05:21 00:00:34
4 . 112 Bajc Tomi Moški SLO AK SEVNICA 00:05:38 00:00:51
5 . 42 Petek Jošt Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:06:10 00:01:23
DNF 45 Češnovar Jure Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 27.05.2018 09:37:40 27.05.2018 09:37:40
M3-M
1 . 48 Erznožnik Drejc Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:10:53 --
2 . 46 Močnik Martin Moški SLO AK DOMŽALE 00:11:05 00:00:12
3 . 49 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:11:14 00:00:21
4 . 47 Velkavrh Jon Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:11:41 00:00:48
5 . 50 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:11:49 00:00:56
M4-M
1 . 52 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:20:54 --
2 . 53 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:21:00 00:00:06
3 . 57 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:21:12 00:00:18
4 . 56 Trontelj Luka Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:21:30 00:00:36
5 . 55 Avbelj Domen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:21:37 00:00:43
6 . 51 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:21:47 00:00:53
7 . 54 Habjan Tine Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:22:32 00:01:38
M5-M
1 . 68 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:33:03 --
2 . 66 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:33:32 00:00:29
3 . 60 Kramarič Luka Moški SLO 00:35:35 00:02:32
4 . 70 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:36:08 00:03:05
5 . 69 Rezai Bashir Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:37:02 00:03:59
6 . 100 Žitnik Urban Moški SLO 00:37:31 00:04:28
7 . 67 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:38:10 00:05:07
8 . 61 Bajde Matej Moški SLO - 00:39:37 00:06:34
9 . 95 Saksida Marko Moški SLO 00:42:09 00:09:06
10 . 62 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:43:15 00:10:12
11 . 59 Kveder Miha Moški SLO 00:43:56 00:10:53
12 . 63 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:46:35 00:13:32
13 . 65 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:00:27 00:27:24
DNF 58 Osolnik Gregor Moški SLO AMBROž TEAM 00:40:31 00:07:28
DSQ 64 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:52:27 00:19:24
M6-M
1 . 75 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:38:46 --
2 . 98 Pintar Boštjan Moški SLO 00:39:09 00:00:23
3 . 76 Krnc Matjaž Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:40:51 00:02:05
4 . 73 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:42:03 00:03:17
5 . 74 Vodlan Martin Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:44:50 00:06:04
6 . 99 Iglič Robert Moški SLO ŠD PRESERJE 00:46:43 00:07:57
7 . 71 Jercic Vasja Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 00:47:51 00:09:05
8 . 106 Lindič Mih Moški SLO PGD MOTNIK 00:49:09 00:10:23
9 . 72 Glogovšek Robert Moški SLO 00:50:12 00:11:26
10 . 93 Železnik Franci Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 00:51:49 00:13:03
11 . 107 ZAKONŠEK Matej Moški SLO ŠD MOTNIK 00:54:18 00:15:32
M7-M
1 . 79 Cvet Miran Moški SLO 00:33:26 --
2 . 77 Vivod Milan Moški SLO ŠD TEAM MOZIRJE 00:38:55 00:05:29
3 . 81 Krasovec Dusan Moški SLO AK SEVNICA 00:42:07 00:08:41
4 . 82 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:16 00:08:50
5 . 97 Videčnik Anton Moški SLO Td Vzpon 2 00:43:41 00:10:15
6 . 83 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:43:47 00:10:21
7 . 86 Vrečar Branko Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:44:21 00:10:55
8 . 80 Cvelbar Igor Moški SLO AKADEMSKI ALPINISTIčNI ODSEK 00:49:27 00:16:01
9 . 85 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:51:44 00:18:18
10 . 84 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:54:20 00:20:54

Komentarji