Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 17. GM4O - GORSKI MARATON 4 OBČIN 2018

Tek - gorski Tekma:17. GM4O - GORSKI MARATON 4 OBČIN 2018 Datum:17.06.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Letnik Čas
Z1-Ž
1 . 1004 Rotar Nina Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2007 00:01:49
2 . 1039 Gorenčič Eliza Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2007 00:01:52
3 . 1036 Bilban Sara Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2007 00:01:53
4 . 1031 leban jež VITA Ženski SLO AD POSOČJE 2008 00:01:54
5 . 1035 GRUDEN ANUŠKA Ženski SLO AD Posočje 2008 00:01:55
6 . 1038 Gorenčič Mirjam Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2009 00:01:59
7 . 1033 BURGAR IRIS Ženski SLO AD Posočje 2008 00:02:07
8 . 1029 HRAST SAŠA Ženski SLO 2008 00:02:10
9 . 1012 VULIČ VERONIKA Ženski SLO 2008 00:02:23
10 . 1034 GRUDEN URSULA Ženski SLO 2008 00:02:25
11 . 1032 BURGAR GAJA Ženski SLO 2009 00:02:26
12 . 1027 MOČNIK NEJA Ženski SLO AK Posočje 2010 00:02:50
13 . 1001 ŠAFARIČ TAJA Ženski SLO 2007 00:02:59
14 . 1024 KUSTERLE MAŠA Ženski SLO OŠ Podbrdo 2007 00:03:56
15 . 1019 Žagar Neža Ženski SLO KGT PAPEŽ 2008 07:16:03
Z2-Ž
1 . 1018 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ 2006 00:05:37
2 . 1030 Leban Jež Gaja Ženski SLO AD POSOČJE 2006 00:05:53
3 . 1028 Podgoršek Ana Ženski SLO AK Medvode 2005 00:06:20
4 . 1023 KUSTERLE URŠA Ženski SLO AD Posočje 2005 07:42:39
DNF5 . 1011 VULIČ KLARA Ženski SLO 2006 DNF
Z3-Ž
1 . 1003 Rotar Loti Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza 2004 00:06:35
2 . 1013 Medja Lucija Ženski SLO Ak Radovljica 2004 00:07:13
3 . 1009 Levec Zoja Ženski SLO AK Postojna 2003 00:07:23
4 . 1007 ČEHOVIN EMA Ženski SLO ŠD Nanos Podnanos 2004 00:07:37
M1-M
1 . 1026 Krašovec Timotej Moški SLO AK Sevnica 2007 00:01:41
2 . 1017 Trček Luka Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 2007 00:01:46
3 . 1021 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ 2008 0.00125
4 . 1025 MOČNIK LUKA Moški SLO 2008 00:01:50
5 . 1002 ŠAFARIČ BLAŽ Moški SLO 2009 00:02:11
6 . 1041 GRASSELLI MIHA Moški SLO Dinamik Celje 2007 00:02:12
7 . 1006 BROVČ JAN Moški SLO 2008 00:02:15
8 . 1005 DROLE STAŠ Moški SLO 2009 00:02:19
9 . 1042 GRASSELLI JAKA Moški SLO Dinamik Celje 2009 00:02:22
M2-M
1 . 1008 Fatur Tanej Moški SLO AK Postojna 2006 00:04:49
2 . 1016 Šubic Žan Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 2006 00:04:58
3 . 1040 Trojer Pavel Moški SLO AK Domžale 2005 00:05:18
4 . 1022 Romšak Nik Moški SLO KGT Papež 2006 00:05:36
5 . 1037 Češnovar Jure Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 2006 00:06:05
M3-M
1 . 1010 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT Papež 2003 00:06:16
2 . 1014 Erznožnik Drejc Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 2003 00:06:20
3 . 1020 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ 2004 00:06:35
4 . 1015 Velkavrh Jon Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 2004 00:06:53

Komentarji